Петропавл қаласында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 19 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 сәуірде № 4163 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2017 жылғы 12 шілдедегі № 26 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 12.07.2017 № 26 шешімімен (алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 4-бабы 5-тармағының 3) тармақшасына және 48-бабына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар жіктемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, Петропавл қаласы әкімдігінің жанындағы Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 3 хаттамасы негізінде, Петропавл қаласының аумағында қалыптасқан жағдайға байланысты Петропавл қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Петропавл қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Азаматтық қорғау мемлекеттік жүйесі қалалық аумақтық кіші жүйесінің жұмыс істеуінің төтенше жағдай режимі енгізілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жетекшілік ететін Петропавл қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім оны бірінші ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2017 жылғы 25 сәуірден бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в городе Петропавловске
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2017 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 апреля 2017 года № 4163. Утратило силу решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 12 июля 2017 года № 26
Сноска. Утратило силу решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 12.07.2017 № 26 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 статьи 4 и статьи 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об утверждении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола заседания Комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате города Петропавловска от 25 апреля 2017 года № 3, в связи со сложившейся обстановкой на территории города Петропавловск аким города Петропавловска РЕШИЛ:
1. Объявить на территории города Петропавловск чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Ввести режим чрезвычайной ситуации функционирования городской территориальной подсистемы государственной системы гражданской защиты.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Петропавловска.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяются на правоотношения возникшие с 25 апреля 2017 года.
Аким города М. Тасмаганбетов