Жаңақала ауданы Мастексай ауылдық округі Мастексай ауылы аумағында шектеу іс–шараларын тоқтату туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Мастексай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 шілдеде № 4875 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жаңақала аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің инспекция басшысының міндетін атқарушысының 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 01-19/132 ұсынысы негізінде Мастексай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала ауданы Мастексай ауылдық округінің Мастексай ауылы аумағында мүйізді ірі қара малынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты белгіленген шектеу іс - шаралары тоқтатылсын.
2. Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Мастексай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 1 "Жаңақала ауданы Мастексай ауылдық округінің Мастексай ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 3880 тіркелген, 2015 жылғы 21 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етуді және орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Мастексай ауылдық округі әкімі С. Мухамбетжанова

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Мастексай Мастексайского сельского округа Жангалинского района
Решение акима Мастексайского сельского округа Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 10 июля 2017 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 июля 2017 года № 4875
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности руководителя государственного учреждения "Жангалинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 17 апреля 2017 года № 01-19/132 аким Мастексайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные в связи с возникновением заболевания бруцеллеза крупного рогатого скота на территории села Мастексай Мастексайского сельского округа Жангалинского района.
2. Признать утратившим силу решения акима Мастексайского сельского округа Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2015 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Мастексай Мастексайского сельского округа Жангалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3880, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 21 апреля 2015 года).
3. Обеспечение государственной регистрации данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня первого официального опубликования.
Аким Мастексайского сельского округа С. Мухамбетжанова