Байғанин ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 141 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 5 сәуірде № 3-4-164 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 130 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 31.03.2022 № 130 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 509 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Байғанин аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 10 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4870 санымен тіркелген, 2016 жылғы 6 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі;
2) Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 10 "Байғанин ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 52 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5206 санымен тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарда "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Байғанин аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін;

О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Байганинскому району
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 20 марта 2018 года № 141. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области 5 апреля 2018 года № 3-4-164. Утратило силу решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 31 марта 2022 года № 130
Сноска. Утратило силу решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 31.03.2022 № 130 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовых ставок земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Байганинскому району в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу следующие решения Байганинского районного маслихата:
1) решение Байганинского районного маслихата от 12 апреля 2016 года № 10 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Байганинскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4870, опубликованное 6 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) решение Байганинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 52 "О внесении изменения в решение районного маслихата от 12 апреля 2016 года № 10 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Байганинскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5206, опубликованное 19 января 2017 года в районной газете "Жем-Сағыз").
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Байганинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешімді Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
К. Табынбаева
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Байганинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
К. Табынбаева
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев