Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 3 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2018 жылдың 26 сәуірде № 3-4-171 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 қарашадағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 19.11.2019 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2018 жылғы 13 наурыздағы № 49 ұсынысы негізінде, Сартоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сартоғай ауылдық округінің Алтай батыр ауылы аумағында ірі қара малдар арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Сартоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Байғанин аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сартоғай ауылдық округінің әкімі А. Махан

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 5 апреля 2018 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области 26 апреля 2018 года № 3-4-171. Утратило силу решением акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 19 ноября 2019 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 19.11.2019 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Байганинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстана от 13 марта 2018 года № 49, аким Сартогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Алтай батыр Сартогайского сельского округа, в связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сартогайского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Байганинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Сартогайского сельского округа А. Махан