Бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін арттыру туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 229 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 наурызда № 7636 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі 704-бабының 3-тармағына және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесі он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданылады.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Исенғазин
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігі "Мемлекеттік кірістер
комитетінің Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер Департаменті
Федоров ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________________ А. Кожуков
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданының жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________________ А. Шматко

О повышении ставок единого земельного налога
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 15 марта 2018 года № 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 марта 2018 года № 7636
В соответствии с пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 1 января 2020 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
Б. Исенгазин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Федоровскому району
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных
доходов" Министерства
финансов Республики Казахстан
___________________ А. Кожуков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Федоровского района"
___________________ А. Шматко