Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 ақпанда № 5854 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2019 жылғы 26 наурыздағы № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 26.03.2019 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 756 қаулысына сәйкес, Ақсу қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласының және қаланың ауылдық аймақтарының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюдың басшысы болып Ақсу қаласы әкімінің орынбасары К.З. Арынов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары К.З. Арыновқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дычко

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 8 февраля 2018 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 февраля 2018 года № 5854. Утратило силу решением акима города Аксу Павлодарской области от 26 марта 2019 года № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима города Аксу Павлодарской области от 26.03.2019 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", аким города Аксу РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории города Аксу и сельской зоны города.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба назначить заместителя акима города Аксу Арынова К.З. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Аксу Арынова К.З.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дычко