Достық селолық округі Пограничник ауылының аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақсу қаласы Достық селолық округі әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 11 қазандағы "Ақсу қаласы Достық селолық округінің Береке және Пограничник ауылдарының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03/01 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Достық селолық округі әкімінің 2018 жылғы 10 қыркүйектегі № 1-03/05 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қыркүйекте № 6058 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының міндетін атқарушының 2018 жылғы 27 шілдедегі № 2-19/693 ұсынымы негізінде, Достық селолық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Достық селолық округі Пограничник ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша ветеринариялық-санитарлық іс-шаралардың кешенді жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақсу қаласы Достық селолық округі әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 11 қазандағы "Ақсу қаласы Достық селолық округінің Береке және Пограничник ауылдарының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03/01 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5655 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешім тақырыбында және 1 тармақта "және Пограничник" сөздері алынсын, "ауылдарының" сөзі "ауылының" сөзімен ауыстырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Достық селолық
округінің әкімі Р. Жаксылыков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауылшаруашылығы министрлігінің
ветеринариялық бақылау және қадағалау
Комитетінің Ақсу қалалық
аумақтық инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Г. Батаев
2018 жылғы "10" қыркүйек
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақсу қаласының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Д. Нуржанов
2018 жылғы "10" қыркүйек
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақсу қалалық қоғамдық
денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы А. Жалелов
2018 жылғы "10" қыркүйек

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Пограничник Достыкского сельского округа и внесении изменений в решение исполняющего обязанности акима Достыкского сельского округа города Аксу от 11 октября 2017 года № 1-03/01 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории сел Береке и Пограничник Достыкского сельского округа города Аксу"
Решение акима Достыкского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 10 сентября 2018 года № 1-03/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 сентября 2018 года № 6058
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Аксу от 27 июля 2018 года № 2-19/693, аким Достыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллеза крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Пограничник Достыкского сельского округа.
2. В решение исполняющего обязанности акима Достыкского сельского округа города Аксу от 11 октября 2017 года № 1-03/01 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории сел Береке и Пограничник Достыкского сельского округа города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5655, опубликовано 30 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) внести следующие изменения:
в заголовке и в 1 пункте решения слова "и Пограничник" исключить, слово "сел" заменить словом "села".
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Достыкского
сельского округа Р. Жаксылыков
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Аксуская городская территориальная
инспекция комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан" Г. Батаев
"10" сентября 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Отдел ветеринарии
города Аксу" Д. Нуржанов
"10" сентября 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аксуское городское управление
охраны общественного здоровья" А. Жалелов
"10" сентября 2018 года