Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Павлодар облысы Шарбақты ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 134/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 маусымда № 6000 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 119/33 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 26.09.2022 № 119/33 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 509-бабының 5-тармағына, 704-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық Кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 50-бабы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Павлодар облысы Шарбақты ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелері 10 (он) есеге жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Павлодар облысы Шарбақты ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері 10 (он) есеге жоғарылатылсын.
3. Күші жойылды деп танылсын:
1) Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 тамыздағы "Шарбақты ауданында жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 225/63 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4721 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі.
2) Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 наурыздағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 тамыздағы "Шарбақты ауданында жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 225/63 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 262/72 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5058 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне электрондық түрде жарияланған) шешімі.

О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Щербактинского района Павлодарской области
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 8 июня 2018 года № 134/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 июня 2018 года № 6000. Утратило силу решением Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 26 сентября 2022 года № 119/33
Сноска. Утратило силу решением Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 26.09.2022 № 119/33 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 50 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога в 10 (десять) раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Щербактинского района Павлодарской области.
2. Повысить ставки единого земельного налога в 10 (десять) раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Щербактинского района Павлодарской области.
3. Признать утратившими силу:
1) решение Щербактинского районного маслихата от 21 августа 2015 года № 225/63 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога по Щербактинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4721, опубликованное 29 сентября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
2) решение Щербактинского районного маслихата от 10 марта 2016 года № 262/72 "О внесении изменения в решение Щербактинского районного маслихата от 21 августа 2015 года № 225/63 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога по Щербактинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5058, опубликованное 26 апреля 2016 года в Эталоном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихаттың ауданның бюджет мәселелері және әлеуметтік-экономикалық даму жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, осы шешімнің 2 тармағы 2020 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданыста болады.
Сессия төрағасы Н. Жакупова
Аудандық мәслихат хатшысы С. Шпехт

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, пункт 2 настоящего решения действует до 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Жакупова
Секретарь районного маслихата С. Шпехт