Бәйдібек ауданының Боралдай ауылдық округі аумағында жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялау туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмiнiң 2018 жылғы 23 қаңтардағы № 03 шешімі. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 2 ақпанда № 4438 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмiнiң 2018 жылғы 26 қазандағы № 22 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды – Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмiнiң 26.10.2018 № 22 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемелекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 1 бабы 62 тармақшасы және 48 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сынаптамасын белгілеу туралы" қаулысына және Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 3 хаттамасы негізінде, Бәйдібек ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Бәйдібек ауданының Боралдай ауыл округі аумағында жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялансын.
2. "Бәйдібек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Бәйдібек ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешім Бәйдібек ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды аудан әкімінің орынбасары Н.Айтбековке жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі: Б.Танагузов

Об объявлении на территории сельского округа Боралдай Байдибекского района чрезвычайных ситуаций местного масштаба
Решение акима Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 23 января 2018 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 2 февраля 2018 года № 4438. Утратило силу - постановлением акима Байдибекского района Туркестанской области от 26 октября 2018 года № 22
Сноска. Утратило силу постановлением акима Байдибекского района Туркестанской области от 26.10.2018 № 22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 1 подпункта 62 и статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуации природного и техногенного характера" и на основании протокола № 3 от 27 декабря 2017 года на заседании комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Байдибекского района Южно-Казахстанской области, аким Байдибекского района РЕШИЛ:
1. Объявить на территории сельского округа Боралдай Байдибекского района чрезвычайных ситуаций местного масштаба.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Байдибекского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Байдибекского района;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Байдибекского района после его официяльного опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителея акима района Н. Айтбекову.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района: Б. Танагузов