Қаратөбе ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 72 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 5217 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 қазандағы № 123 қаулысымен

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Каратобинского района
Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 28 мая 2018 года № 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 мая 2018 года № 5217. Утратило силу постановлением акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 21 октября 2020 года № 123

Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 21.10.2020 № 123 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 55 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 26 ақпанда № 13285 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қаратөбе ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 21.10.2020 № 123 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 22 января 2016 года № 55 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 февраля 2016 года № 13285) акимат Каратобинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қаратөбе ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Қаратөбе ауданы әкімі аппаратының басшысы (Н.Тоғызбаев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Каратобинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима Каратобинского района (Тогызбаев Н.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Сұлтанға жүктелсін.
4. Осы қаулы 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Асантаев
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 28 мамырдағы
№ 72 қаулысына қосымша
Қаратөбе ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ коэффициенті
1. Қаратөбе ауданы
Қаратөбе ауылдық округі
1
Қаратөбе ауылы

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж.Султан.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2018 года.
Аким района Ж.Асантаев
Приложение
к постановлению акимата
Каратобинского района
от 28 мая 2018 года
№ 72
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение
объекта налогообложения в населенных пунктах Каратобинского района
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
Каратобинский район
Каратобинский сельский округ
1
село Каратобе