Темір ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 22 тамыздағы № 231 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 94 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 6118 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Темір ауданының әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Темір ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 22 тамыздағы № 231 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген № 4020, 2014 жылы 12 қыркүйегінде аудандық "Темір" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Темір аудандық әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Темір ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ. Әлжанға жүктелсiн.
4. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темір ауданының әкімі Ж. Қалмағанбетов
"Келісілді"
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
Д. Калмағамбетова

О внесении изменения в постановление акимата Темирского района от 22 августа 2014 года № 231 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 29 апреля 2019 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 апреля 2019 года № 6118
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Темирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Темирского района от 22 августа 2014 года № 231 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4020, опубликованное 12 сентября 2014 года в районной газете "Темір") следующие изменения:
Приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Темирского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Темирского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Темирского района К. Алжан.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Темирского района Ж. Калмаганбетов
"Согласовано"
Председатель районной
территориальной избирательной комиссии
Д. Калмагамбетова

18 сәуір 2019 жыл
Аудан әкімдігінің 2019 жылғы
29 сәуірдегі № 94
қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің
2014 жылғы 22 тамыздағы № 231
қаулысына қосымша
Темiр ауданының аумағында барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Орналастыру орындары және үгіттік баспа материалдарының атауы
мекенжайы
саны
1
Ақсай ауылы, Мәдениет үйі ғимаратының алдында орналасқан стенді
Ақсай ауылы, Төсбұлақ көшесі №4
1
2
Алтықарасу ауылы, Мәдениет үйі ғимаратының алдында орналасқан стенді
Алтықарасу ауылы, Қарабас көшесі №12
1
3
Құмқұдық ауылы, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Құмқұдық ауылы, Мектеп көшесі №6
1
4
Кеңқияқ ауылы, Мәдениет үйі ғимаратының алдында орналасқан стенді
Кеңқияқ ауылы, Парк көшесі №9Б
1
5
Қопа ауылы, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Қопа ауылы, Саябақ көшесі №43
1
6
Саркөл ауылы, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Саркөл ауылы, Мектеп көшесі №32
1
7
Тасқопа ауылы, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Тасқопа ауылы, Мектеп көшесі №20
1
8
Темiр қаласы, Қалалық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Темір қаласы, Сақтаған Бәйішев көшесі №6
1
9
Шұбарқұдық кентi, Шұбарқұдық айналым пайдалану локомотив депосы ғимаратының алдында орналасқан стенді (келiсiм бойынша)
Шұбарқұдық кенті, Депо көшесі 2А
1
10
Шұбарқұдық кенті, "Н.Байғанин атындағы Темір аудандық мәдениет үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдында орналасқан стенді
Шұбарқұдық кенті, Нұрпейіс Байғанин көшесі №3
1
11
Шұбарқұдық кенті, "Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясы" Коммерциялық емес Акционерлік Қоғамы Ақтөбе облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Департаментінің Темір аудандық бөлімі ғимаратының алдында орналасқан стенді (келісім бойынша)
Шұбарқұдық кенті, Нұрпейіс Байғанин көшесі №15/3
1
12
Шұбарши кентi, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Шұбарши кенті, Геолог көшесі №25А
1
13
Шығырлы ауылы, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Шығырлы ауылы, Әлия Молдағулова
көшесі №2
1

18 апреля 2019 года
Приложение к постановлению
акимата Темирского района
от 29 апреля 2019 года № 94
Приложение к постановлению
акимата Темирского района
от 22 августа 2014 года № 231
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Темирского района
Места размещения и название агитационных печатных материалов
Адрес
количество
1
Село Аксай, стенд расположенный перед зданием Дома культуры
село Аксай, улица Төсбұлақ №4
1
2
Село Алтыкарасу, стенд расположенный перед зданием Дома культуры
село Алтыкарасу, улица Карабас №12
1
3
Село Кумкудук, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
село Кумкудук, улица Мектеп №6
1
4
Село Кенкияк, стенд расположенный перед зданием
Дома культуры
село Кенкияк, улица Парк №9Б
1
5
Село Копа, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
село Копа, улица Саябақ №43
1
6
Село Саркуль, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
село Саркуль, улица Мектеп №32
1
7
Село Таскопа, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
село Таскопа, улица Мектеп №20
1
8
Город Темир, стенд расположенный перед зданием Городского клуба
город Темир, улица Сактаган Байшев №6
1
9
Поселок Шубаркудык, стенд расположенный перед зданием Оборотное эксплуатацинное локомотивное депо Шубаркудык (по согласованию)
поселок Шубаркудык, улица Депо 2А
1
10
Поселок Шубаркудык, стенд расположенный перед зданием Государственного коммунального казенного предприятия "Темирский районный дом культуры имени Н.Байганина"
поселок Шубаркудык, улица Нурпейс Байганин №3
1
11
Поселок Шубаркудык, стенд расположенный перед зданием Темирского районного отдела Департамента "Центр обслуживания населения" Актюбинского филиала кекоммерческого акционерного общества Государственная корпорация "Правительство для граждан (по согласованию)
поселок Шубаркудык, улица Нурпейс Байганин №15/3
1
12
Поселок Шубарши, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
поселок Шубарши, улица Геолог №25А
1
13
Село Шыгырлы, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
село Шыгырлы, улица Алия Молдагулова №2
1