VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXI сессиясының "Алматы қаласы бойынша іске асыруға жоспарланған жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 147 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХLIII сессиясының 2019 жылғы 22 ақпандағы № 314 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2019 жылғы 4 наурызда № 1529 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 31 қазандағы "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" Заңы 24-бабының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXI сессиясының "Алматы қаласы бойынша іске асыруға жоспарланған жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 147 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1404 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы, осы шешімнің қосымшасына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С.А. Козловқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XLIII сессиясының төрағасы
Ф. Мерхамиткызы
VI сайланған Алматы қаласы
маслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XLIII
сессиясының 2019 жылғы
22 ақпандағы № 314
шешіміне қосымша
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XXI
сессиясының 2017 жылғы
15 қыркүйектегі № 147
шешіміне қосымша
Жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесі
Жобаның атауы Бюджеттік бағдарламаның жауапты әкімгері (мемлекеттік әріптес)
1.
Велосипедшілерді дайындай отырып, велотректі басқару
Алматы қаласы Спорт басқармасы
2.
Алматы қаласындағы "№ 2 мамандандырылған олимпиада резервіндегі балалар-жасөспірімдер мектебі ("Спутник") коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мүліктік кешенін басқару
Алматы қаласы Спорт басқармасы
3.
Мектептер жанындағы дене шынықтыру- спорт аймақтарының мүліктік кешенін басқару
Алматы қаласы Білім басқармасы
4.
Қоғамдық көлікті диспетчерлеу
Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы
5.
Алматы қаласында қатты-тұрмыстық қалдықтарды басқарудың кешенді жүйесін енгізу
Алматы қаласы Жасыл экономика басқармасы
6.
Алматы қаласының жеке меншік бала бақшаларында мектепке дейінгі тәрбиені және оқытуды ұйымдастыру
Алматы қаласы Білім басқармасы
7.
Алматы қаласының көше-жол желілерін ағымдағы жөндеу жұмыстары
Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы
8.
Алматы қаласының аумағын көгалдандыру
Алматы қаласы Жасыл экономика басқармасы
9.
Алматы қаласын сыртқы жарықтандыруды жаңғырту
Алматы қаласы Энергия тиімділігі және инфрақұрылымдық даму басқармасы
10.
Алматы қаласында жеңілрельсті көлік (жүрдек трамвай) желілерінің құрылысы, пайдалану, қызмет көрсету
Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы
11.
Алматы қаласында жаяу жолдарды, аялдама қапталдарын және алаңдарды орташа жөндеу
Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы
12.
№ 5 қалалық клиникалық ауруханасының мүліктік кешенін қайта жаңарту және эксплуатациялау
Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасы

О внесении изменения в решение ХХI-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 15 сентября 2017 года № 147 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по городу Алматы"
Решение ХLIII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 22 февраля 2019 года № 314. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 4 марта 2019 года № 1529
В соответствии с подпунктом 1) статьи 24 Закона Республики Казахстан от 31 октября 2015 года "О государственно-частном партнерстве", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXI-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 15 сентября 2017 года № 147 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1404, опубликовано 21 сентября 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет - ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы Козлова C.А.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XLIII-й сессии
маслихата города Алматы VI-го созыва
Ф. Мерхамиткызы
Секретарь маслихата
города Алматы VI-го созыва
К. Казанбаев
Приложение к решению
XLIII-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва от
22 февраля 2019 года № 314
Приложение к решению
ХХI-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва от
15 сентября 2017 года № 147
Перечень местных проектов государственно-частного партнерства
Наименование проекта Ответственный администратор бюджетной программы (государственный партнер)
1.
Управление велотреком с подготовкой велосипедистов
Управление спорта города Алматы
2.
Управление имущественным комплексом коммунального казенного предприятия "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва № 2 ("Спутник") в городе Алматы"
Управление спорта города Алматы
3.
Управление имущественным комплексом физкультурно-спортивных зон при школах
Управление образования города Алматы
4.
Диспетчеризация общественного транспорта
Управление городской мобильности города Алматы
5.
Внедрение комплексной системы управления твердо-бытовыми отходами в городе Алматы
Управление зеленой экономики города Алматы
6.
Организация дошкольного воспитания и обучения в частных детских садах города Алматы
Управление образования города Алматы
7.
Текущий ремонт улично-дорожной сети города Алматы
Управление городской мобильности города Алматы
8.
Озеленение территории города Алматы
Управление зеленой экономики города Алматы
9.
Модернизация наружного освещения города Алматы
Управление энергоэффективности и инрфрастуктурного развития города Алматы
10.
Строительство, эксплуатация, обслуживание линии легкорельсового транспорта (скоростного трамвая) в городе Алматы
Управление городской мобильности города Алматы
11.
Средний ремонт тротуаров, остановочных карманов и площадок в городе Алматы
Управление городской мобильности города Алматы
12.
Реконструкция и эксплуатация имущественного комплекса городской клинической больницы № 5
Управление общественного здоровья города Алматы