Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2018 жылғы 20 қарашадағы № 3 "Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 ақпандағы № 4 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 ақпанда № 1525 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 29.01.2020 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңына сәйкес, Алматы қаласы Наурызбай ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2018 жылғы 20 қарашадағы № 3 "Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтiк-құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2018 жылғы 21 қарашада № 1510 болып тiркелген, "Алматы ақшамы" газетiнiң 2018 жылғы 24 қарашадағы № 134 (5641) санында және "Вечерний Алматы" газетiнiң 2018 жылғы 24 қарашадағы № 142 (13463) санында жарияланған шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) аталған шешімнің № 1 қосымшасындағы № 561 сайлау учаскесінің орталығы осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде, сондай-ақ Наурызбай ауданы әкімінің интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Наурызбай ауданы әкімі аппаратының басшысы М. Нысаналиевке жүктелсін.
4. Осы шешім, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім С. Тоғай
Алматы қаласы
Наурызбай ауданы әкімінің
2019 жылғы 15 ақпандағы
№ 4 шешіміне қосымша
№ 561 Сайлау учаскесі (050006, Орталығы: "№ 1 қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қалқаман шағынауданы, Әшімов көшесі, 2 үй).
Шекарасы: Әшімов көшесінен бастап, Проектируемая көшесінің оңтүстік жақ бетімен Сағатов көшесіне өтіп, шығыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жақ жағалауымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Байзақ батыр көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Байзақ батыр көшесінің солтүстік жақ бетімен батыс бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Әйтей батыр көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Әйтей батыр көшесінің шығыс жақ бетімен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Құлбеков көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Құлбеков көшесінің солтүстік жақ бетімен батыс бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Әшімов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Әшімов көшесінің шығыс жақ бетімен солтүстік бағытта Проектируемая көшесіне дейін.

О внесении изменений в решение акима Наурызбайского района города Алматы от 20 ноября 2018 года № 3 "Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы"
Решение акима Наурызбайского района города Алматы от 15 февраля 2019 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 21 февраля 2019 года № 1525. Утратило силу решением акима Наурызбайского района города Алматы от 29 января 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Наурызбайского района города Алматы от 29.01.2020 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года аким Наурызбайского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Наурызбайского района города Алматы от 20 ноября 2018 года № 3 "Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 ноября 2018 года № 1510, опубликовано в газетах "Алматы ақшамы" от 24 ноября 2018 года № 134 (5641) и "Вечерний Алматы" от 24 ноября 2018 года № 142 (13463) следующие изменения:
1) в приложении № 1 к указанному решению изменить центр избирательного участка № 561 согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату акима Наурызбайского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, а также на официальном интернет-ресурсе акима Наурызбайского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Наурызбайского района М. Нысаналиева.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким С. Тоғай
Приложение
к решению акима
Наурызбайского района
города Алматы № 4
от 15 февраля 2019 года
Избирательный участок № 561
(050006, Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие
"Городская клиническая больница № 1", микрорайон Калкаман,
улица Ашимова, дом 2).
Границы: от улицы Ашимова, по южной стороне улицы Проектируемая с переходом в улицу Сагатова, в восточном направлении, до речки Каргалинка. По западному берегу речки Каргалинка, в южном направлении, до улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2, в западном направлении до улицы Айтей батыра микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Айтей батыра микрорайона Калкаман-2, в северном направлении, до улицы Кулбекова микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Кулбекова микрорайона Калкаман-2, в западном направлении, до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2, в северном направлении, до улицы Проектируемая.