"Олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп-интернаттары-колледждеріне және спорттағы дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттарына құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 241 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қыркүйекте № 5584 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 26 ақпандағы № 37 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 26.02.2020 № 37 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп-интернаттары-колледждеріне және спорттағы дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттарына құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мыналарды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
облыс әкімі К. Аксакалов
Cолтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы "__"_________ № __ қаулысымен бекітілді
"Олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп- интернаттары-колледждеріне және спорттағы дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттарына құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп-интернаттары-колледждеріне және спорттағы дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттарына құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі – регламент) "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11276 болып тіркелді) бекітілген "Олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп-интернаттары-колледждеріне және спорттағы дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттарына құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес әзірленді.
"Олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледждеріне және спорттағы дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттарына құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызметті осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Солтүстік Қазақстан облыстық олимпиадалық резервінің мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.

Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов в республиканские специализированные школы-интернаты-колледжи олимпийского резерва и областные школы-интернаты для одаренных в спорте детей"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 25 сентября 2019 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 сентября 2019 года № 5584. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 26 февраля 2020 года № 37
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 26.02.2020 № 37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Прием документов в республиканские специализированные школы-интернаты-колледжи олимпийского резерва и областные школы-интернаты для одаренных в спорте детей".
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области", в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на Интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким области К. Аксакалов
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от "__"______ 2019 года №__
Регламент государственной услуги "Прием документов в республиканские специализированные школы-интернаты-колледжи олимпийского резерва и областные школы-интернаты для одаренных в спорте детей"
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Прием документов в республиканские специализированные школы-интернаты-колледжи олимпийского резерва и областные школы-интернаты для одаренных в спорте детей" (далее - регламент) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Прием документов в республиканские специализированные школы-интернаты-колледжи олимпийского резерва и областные школы-интернаты для одаренных в спорте детей", утвержденным приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11276).
Государственная услуга "Прием документов в республиканские специализированные школы-интернаты-колледжи олимпийского резерва и областные школы-интернаты для одаренных в спорте детей" оказывается коммунальным государственным учреждением "Северо-Казахстанская областная специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва" коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области" (далее–услугодатель), согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через канцелярию услугодателя.
Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее - услугополучатель) бесплатно.

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі: құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беру не осы регламенттің 6-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылғаны туралы дәлелді жауап.
Көрсетілетін қызметті алушы осы регламенттің 5-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың топтамасын толық ұсынбаған және (немесе) қолданыс мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайда көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қабылдаудан бас тартады.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
5. Көрсетілетін қызметті алушы (не уәкілетті өкілі) жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсетуге қажетті құжаттар тізбесін көрсетілетін қызметті алушының (не заңды өкілі) ұсынуы мемлекеттік қызметті көрсету рәсімін бастауға негіздеме болып табылады:
1) оқуға түсушінің ата-анасынан немесе басқа да заңды өкілдерінен еркін нысандағы өтініш;
2) оқуға түсушінің жеке басын куәландыратын немесе туу туралы куәлігінің (жеке сәйкестіндіру номері бар) көшірмесі;
3) ата-ананың немесе басқа да заңды өкілінің жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
4) "Спорт резервін және жоғары дәрежелі спортшыларды даярлау жөніндегі оқу-жаттығу процесі жүзеге асырылатын дене шынықтыру спорт ұйымдары түрлерінің тізбесін және олардың қызмет қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2014 жылғы 22 қарашадағы № 106 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 10012 болып тіркелді) бекітілген нысан бойынша толтырылған спортшының жеке карточкасы;
5) жалпы орта білім туралы құжаттың түпнұсқасы (оныншы, он бірінші сыныптарға қабылдау үшін);
6) куәліктің көшірмесі не бұйрықтың көшірмесі немесе "Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген спорт шебері", "Қазақстан Республикасының халықаралық дәрежедегі спорт шебері", "Қазақстан Республикасының спорт шебері", "Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне үміткер", "1-разрядты спортшы", "2-разрядты спортшы", "3-разрядты спортшы", "1-жасөспірімдік разрядты спортшы", "2-жасөспірімдік разрядты спортшы", "3-жасөспірімдік разрядты спортшы" спорттық атақтары мен разрядтарының бірін беру туралы бұйрықтан үзінді.
Спорттық атақты беру туралы бұйрықтың көшірмесі немесе бұйрықтан үзінді "Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті" мемлекеттік мекемесінің мөрімен расталады, ал спорттық разряд беру туралы бұйрықтың көшірмесі немесе бұйрықтан үзінді "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мөрімен расталады;

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги: выдача расписки о приеме документов, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 6 настоящего регламента.
В случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 5 настоящего регламента, и (или) документов с истекшим сроком действия, услугодатель отказывает в приеме заявления.
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры по оказанию государственной услуги является представление услугополучателем (либо законным представителем) перечня документов необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя (либо уполномоченного представителя):
1) заявление от родителей или иных законных представителей поступающего в произвольной форме;
2) копию документа, удостоверяющего личность поступающего, или свидетельства о рождении (с наличием индивидуального идентификационного номера);
3) копию документа, удостоверяющего личность родителя или иного законного представителя поступающего;
4) личную карточку спортсмена, заполненную согласно форме, утвержденной приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 22 ноября 2014 года № 106 "Об утверждении перечня видов физкультурно-спортивных организаций и правил их деятельности, в которых осуществляется учебно-тренировочный процесс по подготовке спортивного резерва и спортсменов высокого класса" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10012);
5) подлинник документа об общем среднем образовании (при поступлении в десятые, одиннадцатые классы);
6) копию удостоверения либо приказа или выписку из приказа о присвоении следующих спортивных званий или спортивных разрядов: "Заслуженный мастер спорта Республики Казахстан", "мастер спорта международного класса Республики Казахстан", "мастер спорта Республики Казахстан", "кандидат в мастера спорта Республики Казахстан", "спортсмен 1 разряда", "спортсмен 2 разряда", "спортсмен 3 разряда", "спортсмен 1 юношеского разряда", "спортсмен 2 юношеского разряда", "спортсмен 3 юношеского разряда".
Копия приказа или выписка из приказа о присвоении спортивного звания заверяется печатью государственного учреждения "Комитет по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан", а копия приказа или выписка из приказа о присвоении спортивного разряда заверяется печатью коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области";

7) мекенжай анықтамасы;
8) 3х4 өлшемдегі алты фотосурет, фотосуретті сақтау үшін қағаз конверт, оқуға түсушінің жеке құжаты тігілетін мұқаба;
9) "Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 6697 болып тіркелді) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушысының 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 бұйрығының 3-қосымшасында бекітілген амбулаториялық-емханалық ұйымдардағы медициналық құжаттардың түпнұсқалары, яғни № 086/ж нысанындағы медициналық анықтама (қанның, несептің жалпы талдауының деректері өтінім беру күніне дейін 10 (он) күнтізбелік күн бұрын, стоматолог, эндокринолог, кардиолог, фтизиатрдың (тұрақты Манту реакциясы жағдайында) қорытындысы) № 026 нысан бойынша баланың медициналық анықтамасы, № 063/у нысаны бойынша профилактикалық егулер картасы, сондай-ақ эпидемиологиялық орта туралы медициналық анықтама; жүректің, бүйректің, ішек мүшелерінің ультрадыбыстық зерттеуі туралы медициналық қорытынды; электроэнцефалограф негізінде жасалған медициналық қорытынды, сондай-ақ мидың магниттік-резонанстық томографиясы және фтизиатрдан қорытынды (бокс бөліміне түсу кезінде);
10) олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледждеріне түсушілер үшін спорттық-бұқаралық іс-шаралардың бірыңғай республикалық күнтізбесіне енгізілген халықаралық және республикалық спорттық жарыстарда жүлделі орын алғанын куәландыратын дипломдар мен грамоталардың көшірмелері (бар болған жағдайда);
11) спорттағы дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттарға түсушілер үшін спорттық-бұқаралық іс-шаралардың бірыңғай өңірлік күнтізбесіне енгізілген облыстық, республикалық маңызы бар қалалар, астананың спорттық жарыстарында жүлделі орын алғанын куәландыратын дипломдар мен грамоталардың көшірмелері (бар болған жағдайда).
Олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжінің бірінші курсына оқуға түсу кезінде келесі құжаттар ұсынылады:
1) еркін нысандағы өтініш;
2) оқуға түсушінің жеке басын куәландыратын құжатының көшірмесі;
3) жалпы орта білім туралы құжаттың түпнұсқасы;
4) Бірыңғай ұлттық тестілеу немесе кешенді тестілеу сертификаты (болған жағдайда);
5) куәліктің көшірмесі немесе келесі спорттық атақтар мен разрядтардың бірін беру туралы бұйрықтың көшірмесі "Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген спорт шебері", "Қазақстан Республикасының халықаралық дәрежедегі спорт шебері", "Қазақстан Республикасының спорт шебері", "Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне үміткер".
Бұйрықтың көшірмесі немесе спорттық атақты беру туралы бұйрықтан үзінді "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті" мемлекеттік мекемесінің мөрімен куәландырылады, ал бұйрықтың көшірмесі немесе спорттық разряд беру туралы бұйрықтан үзінді "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мөрімен расталады;

7) адресная справка;
8) шесть фотографий размером 3х4 сантиметра, бумажный конверт для хранения фотографий, скоросшиватель для личного дела поступающего;
9) подлинники медицинских учетных документаций, используемых в амбулаторно-поликлинических организациях, утвержденных приложением 3 к приказу исполняющим обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 907 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения", (зарегистрированному в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6697), а именно медицинскую справку по форме № 086/у (с указанием данных об общем анализе крови, мочи, выданные не ранее 10 (десять) календарных дней до дня подачи заявления, заключения стоматолога, эндокринолога, кардиолога, фтизиатра (в случае наличия постоянной положительной реакции Манту), медицинскую карту ребенка по форме № 026, карту профилактических прививок по форме № 063/у; медицинскую справку об эпидемиологическом окружении; медицинские заключения об ультразвуковом исследовании сердца, почек, органов брюшной полости; медицинское заключение, составленное на основе электроэнцефалограммы, а также магнитно-резонансную томографию головного мозга и заключение от фтизиатра (в случае поступления на отделение бокса);
10) копии дипломов и грамот, свидетельствующих о занятом призовом месте на областных, городов республиканского значения, столицы спортивных соревнованиях, включенных в единый республиканский календарь спортивно-массовых мероприятий (при наличии), для поступающих в областные школы-интернаты для одаренных в спорте детей;
11) копии дипломов и грамот, свидетельствующих о занятом призовом месте на областных, городов республиканского значения, столицы спортивных соревнований, включенных в единый региональный календарь спортивно-массовых мероприятий (при наличии) - для поступающих в областные школы-интернаты для одаренных в спорте детей.
При поступлении на первый курс колледжа в республиканские специализированные школы-интернаты-колледжи олимпийского резерва представляются следующие документы:
1) заявление в произвольной форме;
2) копию документа, удостоверяющего личность поступающего;
3) подлинник документа об общем среднем образовании;
4) сертификат Единого национального тестирования или сертификат комплексного тестирования (при наличии);
5) копию удостоверения или приказа (выписку из приказа) о присвоении следующих спортивных званий и спортивного разряда: "Заслуженный мастер спорта Республики Казахстан", "мастер спорта международного класса Республики Казахстан", "мастер спорта Республики Казахстан", "кандидат в мастера спорта Республики Казахстан".
Копия приказа или выписка из приказа о присвоении спортивного звания заверяется печатью государственного учреждения "Комитет по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан", а копия приказа или выписка из приказа о присвоении спортивного разряда заверяется печатью коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области";

6) мекенжай анықтамасы;
7) 3х4 өлшемдегі алты фотосурет, фотосуретті сақтау үшін қағаз конверт, оқуға түсушінің жеке құжаты тігілетін мұқаба;
8) "Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 6697 болып тіркелді) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушысының 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 бұйрығының 3-қосымшасында бекітілген амбулаториялық-емханалық ұйымдардағы медициналық құжаттардың түпнұсқалары, яғни № 086/ж нысанындағы медициналық анықтама (қанның, несептің жалпы талдауының деректері өтінім беру күніне дейін 10 (он) күнтізбелік күн бұрын, стоматолог, эндокринолог, кардиолог, фтизиатрдың (тұрақты Манту реакциясы жағдайында) қорытындысы) № 026 нысан бойынша баланың медициналық анықтамасы, № 063/у нысаны бойынша профилактикалық егулер картасы, сондай-ақ эпидемиологиялық орта туралы медициналық анықтама; жүректің, бүйректің, ішек мүшелерінің ультрадыбыстық зерттеуі туралы медициналық қорытынды; электроэнцефалограф негізінде жасалған медициналық қорытынды, сондай-ақ мидың магниттік-резонанстық томографиясы және фтизиатрдан қорытынды (бокс бөліміне түсу кезінде);
9) олимпиадалық резервтің республикалық мамандырылған мектеп-интернат-колледждарға оқуға түсушілер үшін бірыңғай республикалық спорттық-бұқаралық іс-шаралардың (болған жағдайда) күнтізбесіне енгізілген халықаралық және республикалық спорттық жарыстарда жүлделі орындар алғандығын растайтын дипломдар мен грамоталардың көшермелері (болған жағдайда).
6. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшін мыналар негіздеме болып табылады:
1) осы регламенттің 5-тармағында көзделген құжаттардың және (немесе) оларда қамтылған деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігін анықтау;
2) оқуға түсушінің және (немесе) ұсынылған деректердің және мәліметтердің "Республикалық олимпиадалық резервтің мамандандырылған мектеп-интернат-колледждері және спортта дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттарының қызметін ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 69 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 9947 болып тіркелді) бекітілген Олимпиадалық резервтегі республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледждері және спортта дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттары ережесінің 7-тармағында көзделген талаптарына сәйкес келмеуі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:

6) адресная справка;
7) шесть фотографий размером 3х4 сантиметра, бумажный конверт для хранения фотографий, скоросшиватель для личного дела поступающего;
8) подлинники медицинских учетных документаций, используемых в амбулаторно-поликлинических организациях, утвержденных приложением 3 к приказу исполняющим обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 907 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения", зарегистрированному в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6697, а именно: медицинскую справку по форме № 086/у (с указанием данных об общем анализе крови, мочи, выданные не ранее 10 (десять) календарных дней до дня подачи заявления, заключения стоматолога, эндокринолога, кардиолога, фтизиатра (в случае наличия постоянной положительной реакции Манту), медицинскую карту ребенка по форме № 026, карту профилактических прививок по форме № 063/у; медицинскую справку об эпидемиологическом окружении; медицинские заключения об ультразвуковом исследовании сердца, почек, органов брюшной полости; медицинское заключение, составленное на основе электроэнцефалограммы, а также магнитно-резонансную томографию головного мозга заключение от фтизиатра (в случае поступления на отделение бокса);
9) копии дипломов и грамот, свидетельствующих о занятом призовом месте на международных и республиканских спортивных соревнованиях, включенных в единый республиканский календарь спортивно-массовых мероприятий (при наличии), для поступающих в республиканские специализированные школы-интернаты-колледжи олимпийского резерва.
6. Основаниями для отказа в оказании государственной услуги являются:
1) установление недостоверности документов, предусмотренных пунктом 5 настоящего регламента и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие поступающего и (или) представленных данных и сведений требованиям, предусмотренных пунктом 7 Правил деятельности республиканских специализированных школ-интернатов-колледжей олимпийского резерва и областных школ-интернатов для одаренных в спорте детей, утвержденных приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 3 ноября 2014 года № 69 "Об утверждении Правил деятельности республиканских специализированных школ-интернатов-колледжей олимпийского резерва и областных школ-интернатов для одаренных в спорте детей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9947).
7. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:

1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдайды және оларды тіркейді, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкеріне қарауға береді – 5 (бес) минут.
5, 6, 7, 8, 9-сыныптарға құжаттарды қабылдау 1 маусымнан 20 (жиырмасыншы) тамызға дейін қоса алғанда, 10, 11-сыныптарда – 15 маусымнан 20 (жиырмасыншы) тамызға дейін, колледжге – 20 (жиырмасыншы) маусымнан 20 (жиырмасыншы) тамызға дейін қоса алғанда.
2) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері регламенттің 5-тармағына сәйкес ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін дайындайды – 15 (он бес) минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді - 5 (бес) минут.
8. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдардың) нәтижесі:
1) құжаттарды қабылдау және тіркеу, қарауға беру;
2) құжаттарды қарау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін дайындау;
3) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің мына құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) қатысады:
кеңсе қызметкері;
жауапты орындаушы;
10. Әрбір рәсімнің ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдайды және оларды тіркейді, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкеріне қарауға береді – 5 (бес) минут.
5, 6, 7, 8, 9-сыныптарға құжаттарды қабылдау 1 маусымнан 20 (жиырмасыншы) тамызға дейін қоса алғанда, 10, 11-сыныптарда – 15 маусымнан 20 (жиырмасыншы) тамызға дейін, колледжге – 20 (жиырмасыншы) маусымнан 20 (жиырмасыншы) тамызға дейін қоса алғанда.
2) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері регламенттің 5-тармағына сәйкес ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін дайындайды – 15 (он бес) минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді - 5 (бес) минут.
11. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылын толық сипаттау осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.

1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием документов и их регистрацию, передает ответственному сотруднику услугодателя на рассмотрение – 5 (пять) минут.
Прием документов в 5, 6, 7, 8, 9 классы осуществляется с 1 июня по 20 (двадцатого) августа включительно, в 10, 11 классы – с 15 июня по 20 (двадцатого) августа включительно, в колледж – с 20 (двадцатого) июня по 20 (двадцатого) августа включительно;
2) ответственный сотрудник услугодателя осуществляет проверку полноты представленных документов на соответствие пункту 5 регламента и подготавливает результат оказания государственной услуги - 15 (пятнадцать) минут;
3) сотрудник канцелярии услугодателя выдает результат оказания государственной услуги- 5 (минут) минут.
8. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) прием и регистрация документов, передача на рассмотрение;
2) рассмотрение документов и подготовка результата оказания государственной услуги;
3) выдача результата оказания государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
9. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурные подразделения (работники) услугодателя:
сотрудник канцелярии;
ответственный сотрудник.
10. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры:
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием документов и их регистрацию, передает ответственному сотруднику услугодателя на рассмотрение – 5 (пять) минут.
Прием документов в 5, 6, 7, 8, 9 классы осуществляется с 1 июня по 20 (двадцатого) августа включительно, в 10, 11 классы – с 15 июня по 20 (двадцатого) августа включительно, в колледж – с 20 (двадцатого) июня по 20 (двадцатого) августа включительно;
2) ответственный сотрудник услугодателя осуществляет проверку полноты представленных документов на соответствие пункту 5 регламента и подготавливает результат оказания государственной услуги - 15 (пятнадцать) минут;
3) сотрудник канцелярии услугодателя выдает результат оказания государственной услуги- 5 (минут) минут.
11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.

12. Мемлекеттік "электрондық үкімет" веб-порталы және "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы көрсетілмейді.
"Олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп-интернаттары-колледждеріне және спорттағы дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттарына құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Көрсетілетін қызметті беруші
р/с №
Атауы
Мекенжайы
Жұмыс кестесі
1.
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Солтүстік Қазақстан облыстық олимпиадалық резервінің мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Ярослав Гашек атындағы көше, 4
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі мен жұма аралығын қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен көрсетіледі
"Олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледждеріне және спорттағы дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттарына құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Көрсетілетін қызметті алушы немесе сенімхат бойынша өкілінің көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде "Олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледждеріне және спорттағы дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттарына құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

12. Государственная услуга не оказывается через веб - портал "электронного правительства" и государственную корпорацию "Правительство для граждан".
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Прием документов в республиканские специализированные школы-интернаты-колледжи олимпийского резерва и областные школы-интернаты для одаренных в спорте детей"
Услугодатель
№ п.п.
Наименование
Адрес
График работы
1.
Коммунальное государственное учреждение "Северо-Казахстанская областная специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва" коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица имени Ярослава Гашека, 4
С понедельника по пятницу включительно, с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Государственная услуга оказывается в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Прием документов в республиканские специализированные школы-интернаты-колледжи олимпийского резерва и областные школы-интернаты для одаренных в спорте детей"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Прием документов в республиканские специализированные школы-интернаты-колледжи олимпийского резерва и областные школы-интернаты для одаренных в спорте детей" при обращении услугополучателя или его представителя по доверенности к услугодателю
Условные обозначения: