Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Алматы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 17 шілдедегі № 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 шілдеде № 5475 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Алматы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Алматы ауылдық округі əкімінің 12.12.2019 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Заңының 35 - бабы 2 - тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Есіл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2019 жылғы 21 маусымдағы № 10-11/74 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Алматы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Алматы ауылдық округі Жарқайың ауылының аумағында ірі қара малдар арасында бруцеллез бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Л.Ботина

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Алматинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 17 июля 2019 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 июля 2019 года № 5475. Утратило силу решением акима Алматинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 12 декабря 2019 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Алматинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 12.12.2019 № 5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Есильского района от 21 июня 2019 года № 10-11/74, аким Алматинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по бруцеллезу среди крупного рогатого скота на территории села Жаргаин Алматинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Л.Ботина