Абай ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 тамыздағы № 129 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 қыркүйекте № 6138 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңыны 28 бабының 6 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Абай ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін ресми жариялауға Абай ауданы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулы ресми түрде жарияланған соң Абай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. "Абай ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Абай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 33 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4416 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2016 жылғы 3 наурызында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Абай ауданы әкімінің аппарат басшысы Д. Маратұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Байсабыров
Абай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "29" тамыздағы
№ 129 қаулысына қосымша
Абай ауданы бойынша үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар тiзбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Абай ауданы әкімдігінің 02.02.2023 № 17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін) қаулысымен.
№ р/с
Елді-мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындар
1
Қарауыл ауылдық округі
"Абай" алаңы, "Айсұлу" дүкені ғимаратының алдындағы қалқан, Мұхаметқанов көшесі 30.
"Балдәурен" ясли бақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы қалқан, Шәкәрім көшесі 32.
"Аудандық орталық емхана" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы қалқан, Көкбай көшесі 1.
2
Кеңгірбай би ауылдық округі
Ауылдық клуб ғимаратының жанындағы қалқан, Сүндетбай көшесі 22 А.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Абайскому району
Постановление акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 29 августа 2019 года № 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 сентября 2019 года № 6138
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов по Абайскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Абайского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Абайского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Абайского района после его официального опубликования.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района от 29 февраля 2016 года № 33 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4416, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 3 марта 2016 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Абайского района Д. Маратулы.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Байсабыров
Приложение к постановлению
акимата Абайского района
от "29" августа 2019 года №129
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов по Абайскому району
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Абайского района области Абай от 02.02.2023 № 17 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место для размещения агитационных печатных материалов
1
Караульский сельский округ
Площадь "Абая", щит перед зданием магазина "Айсулу", улица Мухаметканова 30.
Щит возле здания коммунального государственного казенного предприятия ясли сад "Балдаурен", улица Шакарима 32.
Щит возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районная центральная больница", улица Кокбая 1.
2
Кенгирбай бийский сельский округ
Щит возле здания сельского клуба, улица Сундетбая 22 А.

"Сәт" дүкені ғимаратының жанындағы қалқан, Абай көшесі 15/2.
3
Көкбай ауылдық округі
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы қалқан, Шәкәрім көшесі 3.
Балалар ойыны аланының жанындағы қалқан, Шәкәрім көшесі 42 Б.
4
Құндызды ауылдық округі
Ауылдық клуб ғимаратының жанындағы қалқан, Актамберді көшесі 5.
"Жастар саябағы" жанындағы қалқан, Ш.Әбенов көшесі 18.
5
Архат ауылдық округі
Ауылдық клуб ғимаратының жанындағы қалқан, З.Белібаев көшесі 2.
Балалар алаңы жанындағы қалқан, З.Белібаев көшесі 12 А.
6
Архат ауылдық округі
Орда елді мекені, "Мамай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы қалқан, Қ.Мырзабекова көшесі 44.
7
Қасқабұлақ ауылдық округі
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы қалқан, М.Әуезов көшесі 1.
Қасқабұлақ ауылдық округі әкімі аппараты ғимаратының жанындағы қалқан, М.Әуезов көшесі 5/2.
8
Саржал ауылдық округі
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы қалқан, Қ.Қайырханов көшесі 13.
Дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы қалқан, Ы.Матаев көшесі 13.
9
Тоқтамыс ауылдық округі
Ауылдық клуб ғимаратының жанындағы қалқан, Абай көшесі 10.
Медициналық пункті ғимаратының жанындағы қалқан, Ш.Әзімбаев көшесі 14.
10
Медеу ауылдық округі
Ауылдық клуб ғимаратының жанындағы қалқан, Тұрағұл Абайұлы көшесі 14.
"Жастар саябағы" жанындағы қалқан, Е.Әділбаев көшесі 15.

Щит возле здания магазина "Сәт", улица Абая 15/2.
3
Кокбайский сельский округ
Щит возле здания сельского дома культуры, улица Шакарима 3.
Щит возле детской площадки, улица Шакарима 42 Б.
4
Кундыздинский сельский округ
Щит возле здания сельского клуба, улица Актанберди 5.
Щит возле "парка Жастар", улица Ш.Абенова 18.
5
Архатский сельский округ
Щит возле здания сельского клуба, улица З.Белибаева 2.
Щит возле детского парка, улица З.Белибаева 12 А.
6
Архатский сельский округ
Населенный пункт Орда, щит возле здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Мамая", улица К.Мырзабекова 44.
7
Каскабулакский сельский округ
Щит возле здания сельского дома культуры, улица М.Ауезова 1.
Щит возле здания аппарата акима Каскабулакского сельского округа, улица М.Ауезова 5/2.
8
Саржалский сельский округ
Щит возле здания сельского дома культуры, улица К.Кайырханова 13.
Щит возле здания врачебной амбулатории, улица Ы.Матаева 13.
9
Токтамысский сельский округ
Щит возле здания сельского клуба, улица Абая 10.
Щит возле здания медицинского пункта, улица Ш.Азимбаева 14
10
Медеуский сельский округ
Щит возле здания сельского клуба, улица Турагул Абайулы 14.
Щит возле "парка Жастар", улица Е.Адильбаева 15.