Табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2019 жылғы 6 наурыздағы № 12 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 наурызда № 5556 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 09 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 27.03.2020 № 09 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының төтенше жағдайларының алдын алу және жою жөніндегі комиссиясының 2019 жылғы 5 наурыздағы хаттамасы негізінде, Орал қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБАЛДАДЫ:
1. Орал қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайларды жою басшысы болып Орал қаласы әкімінің орынбасары С.Доля тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Орал қаласы әкімі аппаратының басшысы (Е.Каримов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Орал қаласы әкімінің орынбасары С.Доля жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 6 марта 2019 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 марта 2019 года № 5556. Утратило силу решением акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 27 марта 2020 года № 09
Сноска. Утратило силу решением акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 27.03.2020 № 09 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций города Уральска Западно-Казахстанской области от 5 марта 2019 года, аким города Уральска РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории города Уральска.
2. Назначить руководителем по ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера заместителя акима города Уральска С.Доля и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Руководителю аппарата акима города Уральска (Е.Каримов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Уральска С.Доля.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.