Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 21 ақпандағы № 4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 ақпанда № 5548 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі әкімінің 14.04.2020 № 32 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Теректі аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2018 жылдың 14 желтоқсандағы № 01-24/951 ұсынысы негізінде, Ақжайық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі Абай ауылының, "Расул", "Ақниет" шаруа қожалықтарының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі әкімінің 16.01.2020 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ақжайық ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Т.С.Туркеев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 4-тармақта орыс тіліндегі мәтінге өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі әкімінің 16.01.2020 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Акжаикского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 21 февраля 2019 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 февраля 2019 года № 5548. Утратило силу решением акима Акжаикского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 14 апреля 2020 года № 32
Сноска. Утратило силу решением акима Акжаикского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 14.04.2020 № 32 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Теректинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 14 декабря 2018 года № 01-24/951, аким Акжаикского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Абай, крестьянских хозяйств "Расул", "Ақниет" Акжаикского сельского округа Теректинского района в связи с возникновением болезни бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения акима Акжаикского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 16.01.2020 № 3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Главному специалисту аппарата акима Акжаикского сельского округа (Туркеев Т.С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения акима Акжаикского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 16.01.2020 № 3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).