Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 21 ақпандағы №4 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 27 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 қыркүйекте № 5786 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі әкімінің 14.04.2020 № 32 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Теректі аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі бас мемлекеттік ветеринарлық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 08 тамыздағы № 07-24/508 ұсынысы негізінде Ақжайық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 21 ақпандағы №4 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде №5548 тіркелген, 2019 жылғы 5 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі Абай ауылының, "Адил", "Расул", "Ақниет", "Олжас", "Рыскалиев Жардем" шаруа қожалықтарының және "Масқар" ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативінің аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.".
2. Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі "Жанбек", "Гаухар" шаруа қожалықтарының аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
3. Ақжайық ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Т.С.Туркеев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.

О внесении изменения в решение акима Акжаикского сельского округа Теректинского района от 21 февраля 2019 года №4 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Акжаикского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 13 сентября 2019 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 сентября 2019 года № 5786. Утратило силу решением акима Акжаикского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 14 апреля 2020 года № 32
Сноска. Утратило силу решением акима Акжаикского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 14.04.2020 № 32 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора "Теректинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 08 августа 2019 года №07-24/508 аким Акжаикского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Акжаикского сельского округа Теректинского района от 21 февраля 2019 года №4 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5548, опубликованное 5 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Абай, крестьянских хозяйств "Адил", "Расул", "Ақниет", "Олжас", "Рыскалиев Жардем" и сельскохозяйственного производственного кооператива "Масқар" Акжаикского сельского округа Теректинского района в связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.".
2. Снять ограничительные мероприятия на территории крестьянских хозяйств "Жанбек", "Гаухар" Акжаикского сельского округа Теректинского района.
3. Главному специалисту аппарата акима Акжаикского сельского округа (Туркеев Т.С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.

5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Кадыралиев

5. Настоящее решение в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Б. Кадыралиев