Қарағанды облысы әкімдігінің мемлекеттік бағалы қағаздар шығарылымының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 6 мамырдағы № 29/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 мамырда № 5833 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасында төтенше жағдайды енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 15 наурыздағы № 285 Жарлығына, "Әлеуметтік-экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 286 Жарлығына, "Экономиканы тұрақтандыру жөніндегі одан арғы шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 287 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 наурыздағы №126 қаулысына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін мемлекеттік бағалы қағаздар шығарудың келесі шарттары, көлемі және нысаналы мақсаты анықталсын:
1) шарттары:
мемлекеттік бағалы қағаздардың шығарылған жылы – 2020 жыл;
бағалы қағаздардың түрі - төтенше жағдайдың қолданылу кезеңінде айқындалған Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберіндегі іс-шараларды қаржыландыру үшін ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздар;
номиналды сыйақы мөлшерлемесі – жылдық пайызы 6,1 (алты бүтін оннан бір) %;
қарыз мерзімі – Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен алынған облигациялық қарыздардың мерзімдеріне байланысты 12 (он екі) жылға дейін;
қарыз бойынша сыйақы төлеу – жылына 1 (бір) рет;
негізгі борышты төлеу – қарыз мерзімінің соңында, қарыз алушының бастамасы бойынша мерзімінен бұрын өтеу құқығымен;
2) көлемі:
51 030 000 000 (елу бір миллиард отыз миллион) теңгеден аспайды;
3) нысаналы мақсаты – Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде өңірлерді дамыту.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
3. Қарағанды облысы әкімдігінің "Қарағанды облысы әкімдігінің мемлекеттік бағалы қағаздар шығарылымының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" қаулысы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек

Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 6 мая 2020 года № 29/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 мая 2020 года № 5833
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 15 марта 2020 года № 285 "О введении чрезвычайного положения в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 286 "О мерах по обеспечению социально-экономической стабильности", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2020 года №126 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 287 "О дальнейших мерах по стабилизации экономики", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие условия, объем и целевое назначение выпуска акиматом Карагандинской области государственных ценных бумаг для обращения на внутреннем рынке:
1) условия:
год выпуска государственных ценных бумаг – 2020 год;
вид ценных бумаг – государственные ценные бумаги, выпускаемые местными исполнительными органами областей, городов республиканского значения, столицы, для обращения на внутреннем рынке для финансирования мероприятий в рамках Дорожной карты занятости, определенных в период действия чрезвычайного положения;
номинальная ставка вознаграждения – 6,1 (шесть целых одна десятая) % годовых;
срок займа – до 12 (двенадцати) лет, в зависимости от сроков облигационных займов, полученных от Национального Банка Республики Казахстан;
выплата вознаграждения по займу – 1 (один) раз в год;
выплата основного долга – в конце срока займа, с правом досрочного погашения по инициативе заемщика;
2) объем:
не более 51 030 000 000 (пятьдесят один миллиард тридцать миллионов) тенге;
3) целевое назначение – развитие регионов в рамках Дорожной карты занятости.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области.
3. Постановление акимата Карагандинской области "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг акимата Карагандинской области" вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек