Қарағанды облысының мемлекеттiк орман қоры аумағында жеке тұлғалардың орман ресурстарын өз мұқтажы үшiн жинау нормаларын бекiту туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 маусымдағы № 536 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 маусымда № 5878 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қарағанды облысының мемлекеттік орман қорының аумағында жеке тұлғалардың орман ресурстарын өз мұқтажы үшін жинау нормалары бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың өнеркәсіп, шағын және орта бизнесті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ш.А. Осин) және облыс әкімінің орынбасарына (С.Ж. Шайдаров) жүктелсін.

Об утверждении норм сбора физическими лицами на территории государственного лесного фонда для собственных нужд лесных ресурсов Карагандинской области
Решение Карагандинского областного маслихата от 11 июня 2020 года № 536. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 июня 2020 года № 5878
В соответствии с Лесным Кодексом Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы сбора физическими лицами на территории государственного лесного фонда Карагандинской области для собственных нужд лесных ресурсов согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по промышленности, развитию малого и среднего бизнеса, аграрным вопросам и экологии (Осин Ш.А.) и на заместителя акима области (Шайдаров С.Ж.).

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Брамонтова
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2020 жылғы 11
маусымы
№ 536
Шешімге қосымша
Қарағанды облысының мемлекеттік орман қоры аумағында жеке тұлғалардың орман ресурстарын өз мұқтажы үшін жинау нормалары
Орман ресурстарының түрлері
Орман ресурсын жинау нормасы, килограмм
1
Орман ресурстарының түрлері

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Брамонтова
Секретарь областного маслихата С. Утешов
Приложение к решению
Карагандинского областного
маслихата
от 11 июня 2020 года
№ 536
Нормы сбора физическими лицами на территории государственного лесного фонда Карагандинской области для собственных нужд лесных ресурсов
Наименование видов лесных ресурсов
Норма сбора лесных ресурсов, килограмм
1
Виды лесных ресурсов