Карантинді тоқтату туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 475 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 9658 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 7-1/86 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10414 болып тіркелген) бекітілген Шектеу іс-шараларын және карантинді белгілеу немесе алып тастау қағидаларының 8-тармағына сәйкес, Қостанай облысының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 01-08/2954 ұсынысы негізінде Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Сұлукөл ауылдық округінің Юльевка ауылында жұқпалы – құс тұмауы ауруының пайда болуына байланысты белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Қостанай облысы әкімдігінің ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Әкімдігінің
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 475 қаулысына
қосымшасы
Қостанай облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Карантинді белгілеу туралы" 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 328 қаулысы (2020 жылғы 22 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9466 болып тіркелген).
2. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 328 "Карантинді белгілеу туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 331 қаулысы (2020 жылғы 26 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9468 болып тіркелген).

О снятии карантина
Постановление акимата Костанайской области от 24 декабря 2020 года № 475. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2020 года № 9658
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пунктом 8 Правил установления или снятия ограничительных мероприятий и карантина, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 февраля 2015 года № 7-1/86 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10414), на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Костанайской области от 15 декабря 2020 года № 01-08/2954 акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять карантин, установленный в связи с возникновением заразной болезни – грипп птиц, в селе Юльевка Сулукольского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление ветеринарии акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 24 декабря 2020 года
№ 475
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
1. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении карантина" от 22 сентября 2020 года № 328 (опубликовано 22 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9466).
2. Постановление акимата Костанайской области "О внесении дополнения в постановление акимата от 22 сентября 2020 года № 328 "Об установлении карантина" от 25 сентября 2020 года № 331 (опубликовано 26 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9468).

3. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 328 "Карантинді белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 336 қаулысы (2020 жылғы 30 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9473 болып тіркелген).
4. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 328 "Карантинді белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 8 қазандағы № 352 қаулысы (2020 жылғы 8 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9489 болып тіркелген).
5. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 328 "Карантинді белгілеу туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" 2020 жылғы 30 қарашадағы № 436 қаулысы (2020 жылғы 2 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9601 болып тіркелген).

3. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 22 сентября 2020 года № 328 "Об установлении карантина" от 29 сентября 2020 года № 336 (опубликовано 30 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9473).
4. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 22 сентября 2020 года № 328 "Об установлении карантина" от 8 октября 2020 года № 352 (опубликовано 8 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9489).
5. Постановление акимата Костанайской области "О внесении дополнения в постановление акимата от 22 сентября 2020 года № 328 "Об установлении карантина" от 30 ноября 2020 года № 436 (опубликовано 2 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9601).