Мақтаарал ауданы әкімінің 2020 жылғы 2 мамырдағы № 7 "Төтенше жағдай жариялау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкімінің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 8 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 мамырда № 5619 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкімінің 2022 жылғы 4 сәуірдегі № 229 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкімінің 04.04.2022 № 229 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына және төтенше жағдайлардың алдын алу және жою бойынша аудандық комиссия отырысының 2020 жылғы 12 мамырдағы № 4 хаттамасына сәйкес, Мақтаарал ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Мақтаарал ауданы әкімінің 2020 жылғы 2 мамырдағы № 7 "Төтенше жағдай жариялау туралы" шешіміне (2020 жылғы 06 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5589 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мақтаарал ауданы Мырзакент кенті, Жаңажол ауылдық округі Жеңіс, Нұрлыжол, Фирдоуси, Өргебас, Достық, Ақжол, Арайлы елді мекендерінде, Еңбекші ауылдық округі Жаңатұрмыс, Т.Жайлыбаев, Нұрлытаң, Шұғыла, Жантақсай елді мекендерінде жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.".
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Мақтаарал ауданы әкімінің орынбасары Б.Т.Төребеков тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.".
2. "Мақтаарал ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменений в решение акима Мактааральского района от 2 мая 2020 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации"
Решение акима Мактааральского района Туркестанской области от 14 мая 2020 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 мая 2020 года № 5619. Утратило силу решением акима Мактааральского района Туркестанской области от 4 апреля 2022 года № 229
Сноска. Утратило силу решением акима Мактааральского района Туркестанской области от 04.04.2022 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и на основании протокола заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 12 мая 2020 года № 4, аким Мактааральского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мактааральского района от 02 мая 2020 года № 7 "Об объявлении чрезвычайной ситуации" (опубликовано 06 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5589) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. "Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба в поселке Мырзакент, в населенных пунктах Женис, Нурлыжол, Фирдоуси, Оргебас, Достык, Акжол, Арайлы Жанажолского сельского округа, в населенных пунктах Жанатурмыс, Т.Жайлыбаев, Нурлытан, Шугыла, Жантаксай Енбекшинского сельского округа Мактааральского района.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. "Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Мактааральского района Б.Т.Туребекова и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мактааральского района" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) Государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;

2) Ресми жарияланғаннан кейін осы шешімнің Мақтаарал ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Асанов

2) Размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Мактааральского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Асанов