Майлыкент ауылдық округі, Т.Рысқұлов ауылы, У.Досалиев көшесінде және У.Досалиев көшесіндегі № 40/А үйдің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы Майлыкент ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 19 мамырдағы № 62 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 мамырда № 5623 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы Майлыкент ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 5 тамыздағы № 106 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы Майлыкент ауылдық округі әкімінің 05.08.2020 № 106 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлееттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 7-1/86 "Шектеу іс-шараларын және карантинді белгілеу немесе алып тастау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 10414 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Түлкібас ауданы, Майлыкент ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құтыру ауруының шығуына байланысты Түлкібас ауданы, Майлыкент ауылдық округі, Т.Рысқұлов ауылы, У.Досалиев көшесінде және У.Досалиев көшесіндегі № 40/А үйдің аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Түлкібас ауданы әкімдігінің Майлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Мусралиев

Об установлении ограничительных мероприятий по улице У.Досалиева и на территории жилого дома № 40/А по улице У.Досалиева села Т.Рыскулова Майлыкентского сельского округа
Решение акима сельского округа Майлыкент Тюлькубасского района Туркестанской области от 19 мая 2020 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 мая 2020 года № 5623. Утратило силу решением акима сельского округа Майлыкент Тюлькубасского района Туркестанской области от 5 августа 2020 года № 106
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Майлыкент Тюлькубасского района Туркестанской области от 05.08.2020 № 106 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 февраля 2015 года № 7-1/86 "Об утверждении Правил установления или снятия ограничительных мероприятий и карантина" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10414), аким Майлыкентского сельского округа Тюлькубасского района РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания бешенства, установить ограничительные мероприятия по улице У.Досалиева и на территории жилого дома № 40/А по улице У.Досалиева села Т.Рыскулова Майлыкентского сельского округа Тюлькубасского района.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Майлыкентского сельского округа акимата Тюлькубасского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким А. Мусралиев