"Тіркелген салық мөлшерлемелері туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 20-6-VI шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 47-10-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 сәуірде № 6874 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Заңының 2-бабының 2) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тіркелген салық мөлшерлемелері туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 20-6-VІ (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5614 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 23 сәуірде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Кудушев
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов

О признании утратившим силу решения Бородулихинского районного маслихата от 30 марта 2018 года № 20-6-VI "О ставках фиксированного налога"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2020 года № 47-10-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 апреля 2020 года № 6874
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 2) статьи 2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бородулихинского районного маслихата от 30 марта 2018 года № 20-6-VІ "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5614, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 апреля 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Кудушев
Секретарь районного маслихата У. Майжанов