Шектеу іс-шараларын тоқтату Қалжыр ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 8 қаңтарындағы № 1 "Күршім ауданы Қалжыр ауылдық округінің Қалжыр ауылына шектеу іс шараларын белгілеу туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Қалжыр ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 15 мамырдағы № 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 мамырда № 7090 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Күршім аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2020 жылдың 30 наурыздағы № 201 ұсынысы негізінде, Қалжыр ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Күршім ауданының Қалжыр ауылдық округінің Қалжыр ауылына ірі қара мүйізді малына сарып ауруынан Республикалық бюджеті есебінен жүргізілген сауықтыру жұмыстары қанағаттанарлық нәтиже көрсетуіне байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қалжыр ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 8 қаңтарындағы № 1 "Күршім ауданы Қалжыр ауылдық округі Қалжыр ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2019 жылғы 10 қаңтарда № 5-14-191 болып тіркелінген, Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылы 13 қаңтарда жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. "Қалжыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Күршім ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалжыр ауылдық округінің әкімі Б. Мукушев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Калжырского сельского округа от 8 января 2019 года за № 1 "Об установлении ограничительных меропрятий в селе Калжыр Калжырского сельского округа Курчумского района"
Решение акима Калжырского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 15 марта 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 мая 2020 года № 7090
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и основании представления руководителя государственного учреждения "Курчумская районная территоральная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 30 марта 2020 года № 201 аким Калжырского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в селе Калжыр Калжырского сельского округа Курчумского района в связи положительным результатом проведенных оздоровительных работ за счет Республиканского бюджета среди заболевших бруцеллезом крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Калжырского сельского округа от 8 января 2019 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Калжыр Калжырского сельского округа Курчумского района" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов 10 января 2019 года за № 5-14-191, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2019 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Калжырского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения отправить его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Курчумского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Калжырского сельского округа Б. Мукушев