Шыңғырлау ауданы Ақшат ауылдық округі Ақшат ауылының оңтүстік-шығыс бағытындағы бағымына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Ақшат ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 17 қарашадағы № 23 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қарашада № 6470 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Ақшат ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Ақшат ауылдық округі әкімінің 30.04.2021 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шыңғырлау аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 09 қарашадағы №01-18/485 ұсынысы негізінде, Ақшат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау ауданы Ақшат ауылдық округі Ақшат ауылының оңтүстік-шығыс бағытындағы бағымына мүйізді ірі қара малы арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Шыңғырлау ауданы Ақшат ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Ю.Б.Бокаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақшат ауылдық округінің әкімі М. Сатыбалдиев

Об установлении ограничительных мероприятий на выпасе юго-восточного направления села Акшат Акшатского сельского округа Чингирлауского района
Решение акима Акшатского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 17 ноября 2020 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 ноября 2020 года № 6470. Утратило силу решением акима Акшатского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2021 года № 12
Сноска. Утратило силу решением акима Акшатского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 30.04.2021 № 12 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Чингирлауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" от 09 ноября 2020 года №01-18/485, аким Акшатского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с выявлением заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота на выпасе юго-восточного направления села Акшат Акшатского сельского округа Чингирлауского района.
2. Главному специалисту аппарата акима Акшатского сельского округа Чингирлауского района (Бокаев Ю.Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
3. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Акшатского сельского округа М. Сатыбалдиев