"Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға арналған лицензия беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 2 қазандағы № 302 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2021 жылғы 12 наурыздағы № 75 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 наурызда № 22334 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға арналған лицензия беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 2 қазандағы № 302 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21364 болып тіркелген, 2020 жылғы 9 қазанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға арналған лицензия беру қағидаларында:
5 және 6-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің сипаттамасын, нысанын, мазмұны мен нәтижесін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету ерекшеліктерін ескере отырып, өзге де мәліметтерді қамтитын мемлекеттік қызметті көрсетуге қойылатын негізгі талаптардың тізбесі осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес "Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға арналған лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында (бұдан әрі – Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты) жазылған.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін жеке немесе заңды тұлға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) портал арқылы көрсетілетін қызметті берушіге Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 8-тармағында көрсетілген құжаттарды жолдайды.
Көрсетілетін қызметті алушы барлық құжаттарды портал арқылы тапсырған жағдайда, көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұранымның қабылданғаны туралы мәртебе, сондай-ақ мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін алу күні мен уақыты көрсетілген хабарлама көрсетіледі.
Жеке тұлғаның жеке басын куәландыратын құжат туралы, заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу) туралы, дара кәсіпкерді тіркеу туралы не дара кәсіпкер ретінде қызметінің басталғаны туралы, ветеринариялық-санитариялық қорытынды туралы, лицензия туралы, бюджетке лицензиялық алымның төленгені (ЭҮТШ арқылы төленген жағдайда) туралы мәліметтерді көрсетілетін қызметті беруші "электрондық үкімет" шлюзі арқылы мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.

О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 октября 2020 года № 302 «Об утверждении Правил выдачи лицензии для занятия деятельностью в сфере ветеринарии»
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 марта 2021 года № 75. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 марта 2021 года № 22334
ПРИКAЗЫВAЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 октября 2020 года № 302 «Об утверждении Правил выдачи лицензии для занятия деятельностью в сфере ветеринарии» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21364, опубликован 9 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в Правилах выдачи лицензии для занятия деятельностью в сфере ветеринарии, утвержденных указанным приказом:
пункты 5 и 6 изложить в следующей редакции:
«5. Перечень основных требований к оказанию государственной услуги, включающий характеристики процесса, форму, содержание и результат оказания, а также иные сведения с учетом особенностей предоставления государственной услуги изложен в стандарте государственной услуги «Выдача лицензии для занятия деятельностью в сфере ветеринарии» согласно приложению 1 к настоящим Правилам (далее - Стандарт государственной услуги).
Для получения государственной услуги физическое или юридическое лицо (далее - услугополучатель) направляет услугодателю посредством портала документы, указанные в пункте 8 Стандарта государственной услуги.
При сдаче услугополучателем всех необходимых документов через портал - в «личном кабинете» услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги, а также уведомление с указанием даты и времени получения результата государственной услуги.
Сведения о документе, удостоверяющем личность физического лица, о регистрации (перерегистрации) юридического лица, о регистрации индивидуального предпринимателя, либо о начале деятельности в качестве индивидуального предпринимателя, о ветеринарно-санитарном заключении, о лицензии, об оплате в бюджет лицензионного сбора (в случае оплаты через ПШЭП), услугодатель получает из государственных информационных систем через шлюз «электронного правительства».

Портал мен ақпараттық жүйелердің ақпараттық өзара іс-қимылы "Ақпараттандыру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-бабына сәйкес жүзеге асырылады.
6. Көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің жұмыскері Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 8-тармағында көрсетілген құжаттарды келіп түскен күні қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады және оларды жауапты жұмыскерді тағайындайтын көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді.
Көрсетілетін қызметті алушы 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне сәйкес жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері жүгінген жағдайда, құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Көрсетілетін қызметті алушының біліктілік талаптарына сәйкестігі немесе сәйкес еместігі туралы қорытынды алынған сәттен бастап көрсетілетін қызметті берушінің жауапты жұмыскері 1 (бір) жұмыс күні ішінде осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік лицензияны және (немесе) осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік лицензияға қосымшаны не осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша уәжді бас тартуды ресімдейді және портал арқылы көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының ЭЦҚ-сы қойылған электрондық құжат нысанында жібереді.";
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін көрсетілетін қызметті алушы портал арқылы Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 8-тармағында көрсетілген құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды.";
19-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"19. Егер лицензия және (немесе) лицензияға қосымша бұрын қағаз нысанында берілген болса, көрсетілетін қызметті алушы өтініш бойынша оларды электрондық форматқа ауыстырады және лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның электрондық нысанын алады.";
көрсетілген Қағидаларға 1-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық, фитосанитариялық және тамақ қауіпсіздігі департаменті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.

Информационное взаимодействие портала и информационных систем осуществляется согласно статье 43 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года «Об информатизации».
6. Работник канцелярии услугодателя в день поступления осуществляет прием и регистрацию документов, указанных в пункте 8 Стандарта государственной услуги, и направляет их руководителю услугодателя, которым назначается ответственный работник.
В случае обращения услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, прием документов и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются следующим рабочим днем.»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. С момента получения заключения о соответствии или несоответствии услугополучателя квалификационным требованиям ответственный работник услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня оформляет государственную лицензию по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам и (или) приложение к государственной лицензии по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам, либо мотивированный отказ по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам и направляет посредством портала в «личный кабинет» услугополучателя в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.»;
пункт 14 изложить в следующей редакции:
«14. Для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии услугополучатель направляет услугодателю посредством портала документы, указанные в пункте 8 Стандарта государственной услуги.»;
пункт 19 изложить в следующей редакции:
«19. В случае если лицензия и (или) приложение к лицензии были выданы ранее в бумажной форме, услугополучатель по заявлению переводит их в электронный формат и получает электронную форму лицензии и (или) приложения к лицензии.»;
приложение 1 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту ветеринарной, фитосанитарной и пищевой безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
С. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрлігі
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2021 жылғы 12 наурыздағы
№ 75 бұйрығына
қосымша
Ветеринария саласындағы
қызметпен айналысуға
арналған лицензия
беру қағидаларына
1-қосымша
"Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға арналған лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
1) ветеринариялық мақсаттағы ветеринариялық препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензия беру – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші);
2) жануарлардан алынатын өнім мен шикізатқа ветеринариялық-санитариялық сараптама жүргізу жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензия беру – облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
2
Мемлекеттік қызметті беру тәсілдері
www. egov. kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі – портал).
3
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі
1) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде, оның ішінде заңды тұлға-лицензиат бөлініп шығу және бөліну нысандарында қайта ұйымдастырылған жағдайда, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде – 5 (бес) жұмыс күні;
2) заңды тұлға-лицензиат бөлініп шығу және бөліну нысандарында қайта ұйымдастырылған жағдайда, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуді қоспағанда, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде – 3 (үш) жұмыс күні ішінде.
4
Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны
Электрондық (толық автоматтандырылған).
5
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі
Мемлекеттік лицензияны және (немесе) мемлекеттік лицензияға қосымшаны беру, мемлекеттік лицензияны және (немесе) мемлекеттік лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу не уәжді бас тартуды беру.
6
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушыдан алынатын төлем мөлшері және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайларда оны алу тәсілдері
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) ақылы негізде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушының орналасқан жері бойынша бюджетке ветеринария саласындағы қызметпен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым төленеді, ол "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 554-бабына сәйкес:

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан        С. Омаров
«СОГЛAСОВAН»
Министерство
национальной экономики
Республики Казахстан
«СОГЛAСОВAН»
Министерство цифрового
развития, инноваций и
аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 12 марта 2021 года № 75
Приложение 1
к Правилам выдачи
лицензии для занятия
деятельностью в сфере
ветеринарии
Стандарт государственной услуги «Выдача лицензии для занятия деятельностью в сфере ветеринарии»
1
Наименование услугодателя
1) выдача лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения - Комитетом ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - услугодатель);
2) выдача лицензии на занятие деятельностью по проведению ветеринарно-санитарной экспертизы продукции и сырья животного происхождения - местными исполнительными органами областей, городов Нур-Султана, Aлматы и Шымкента (далее - услугодатель).
2
Способы предоставления государственной услуги
Веб-портал «электронного правительства» www.egov.kz (далее - портал).
3
Срок оказания государственной услуги
1) при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии, в том числе при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии в случае реорганизации юридического лица-лицензиата в формах выделения и разделения - 5 (пять) рабочих дней;
2) при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии, за исключением переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии в случае реорганизации юридического лица-лицензиата в формах выделения и разделения - в течение 3 (трех) рабочих дней.
4
Форма оказания государственной услуги
Электронная (полностью автоматизированная).
5
Результат оказания государственной услуги
Выдача государственной лицензии и (или) приложения к государственной лицензии, переоформление государственной лицензии и (или) приложения к государственной лицензии, либо мотивированный отказ.
6
Размер оплаты, взимаемой с услугополучателя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан
Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - услугополучатель) на платной основе.
При оказании государственной услуги в бюджет по месту нахождения услугополучателя уплачивается лицензионный сбор за право занятия деятельностью в области ветеринарии, который в соответствии со статьей 554 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) составляет:

1) лицензия беру үшін ̶ 6 (алты) айлық есептік көрсеткішті;
2) лицензияны қайта ресімдеу үшін ̶ лицензия беру кезіндегі мөлшерлеменің 10 (он) пайызын құрайды.
Лицензиялық алымды төлеу қолма-қол және екінші деңгейдегі банктер және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар арқылы, сондай-ақ "электрондық үкімет" төлем шлюзі (бұдан әрі – ЭҮТШ) арқылы қолма-қол емес нысанда жүзеге асырылады.
7
Жұмыс кестесі
1) көрсетілетін қызметті берушіде ̶ 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне (бұдан әрі – Кодекс) сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.30-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін;
2) порталда ̶ жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы Кодекске сәйкес жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері жүгінген жағдайда, өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
8
Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі:
Көрсетілетін қызметті алушы лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшін жүгінген кезде:
1) көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі – ЭЦҚ) қойылған, электрондық құжат нысанындағы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған жеке тұлғаның өтініші;
көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сы қойылған электрондық құжат нысанындағы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған заңды тұлғаның өтініші;
2) ЭҮТШ арқылы төленген жағдайларды қоспағанда, ветеринария саласындағы қызметпен айналысу құқығы үшін бюджетке лицензиялық алымның төленгенін растайтын құжаттың электрондық көшірмесі;
3) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 3-қосымшаға сәйкес ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру бойынша ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыруға арналған ақпаратты қамтитын мәліметтердің электрондық нысаны;
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 4-қосымшаға сәйкес жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттардың ветеринариялық-санитариялық сараптамасы бойынша ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыруға арналған ақпаратты қамтитын мәліметтердің электрондық нысаны.
Заңды тұлға-лицензиатты бөліп шығару және бөлу нысандарында қайта ұйымдастыру жағдайларын қоспағанда, көрсетілетін қызметті алушы жүгінген кезде лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін:

1) за выдачу лицензии - 6 (шесть) месячных расчетных показателей;
2) за переоформление лицензии - 10 (десять) процентов от ставки при выдаче лицензии.
Оплата лицензионного сбора осуществляется в наличной и безналичной форме через банки второго уровня и организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, а также в безналичной форме через платежный шлюз «электронного правительства» (далее - ПШЭП).
7
График работы
1) услугодателя - с понедельника по пятницу включительно с 9:00 часов до 18:30 часов, с перерывом на обед с 13:00 часов до 14:30 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года (далее - Кодекс);
2) портала - круглосуточно, за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно Кодексу, прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются следующим рабочим днем).
8
Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги
Для получения лицензии и (или) приложения к лицензии:
1) заявление физического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии по форме согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) услугополучателя;
заявление юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги в форме электронного документа, подписанного ЭЦП услугополучателя;
2) электронная копия документа, подтверждающего оплату в бюджет лицензионного сбора за право занятия деятельностью в области ветеринарии, за исключением случаев оплаты через ПШЭП;
3) электронная форма сведений, содержащих информацию для осуществления деятельности в области ветеринарии по производству препаратов ветеринарного назначения согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги;
электронная форма сведений, содержащих информацию для осуществления деятельности в области ветеринарии по проведению ветеринарно-санитарной экспертизы продукции и сырья животного происхождения согласно приложению 4 к настоящему стандарту государственной услуги.
Для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, кроме случаев реорганизации юридического лица-лицензиата в формах выделения и разделения:

1) көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сы қойылған, электрондық құжат нысанындағы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған жеке тұлғаның өтініші;
көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сы қойылған, электрондық құжат нысанындағы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған заңды тұлғаның өтініші;
2) ЭҮТШ арқылы төлеуді қоспағанда, лицензиялық алымның төленгенін растайтын құжаттың электрондық көшірмесі (лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде талап етілмейді);
3) ақпараты мемлекеттік ақпараттық жүйелерде қамтылған құжаттарды қоспағанда, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін негіз болған өзгерістер туралы ақпаратты қамтитын құжаттардың электрондық көшірмелері.
Заңды тұлға-лицензиат бөлініп шығу және бөліну нысандарында қайта ұйымдастырылған кезде, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін көрсетілетін қызметті алушы жүгінген кезде:
1) көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сы қойылған, электрондық құжат нысанындағы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған жеке тұлғаның өтініші;
көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сы қойылған, электрондық құжат нысанындағы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған заңды тұлғаның өтініші;
2) ЭҮТШ арқылы төленген жағдайларды қоспағанда, лицензиялық алымның бюджетке төленгенін растайтын құжаттың электрондық көшірмесі (лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде талап етілмейді);
3) ақпараты мемлекеттік ақпараттық жүйелерде қамтылған құжаттарды қоспағанда, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін негіз болған өзгерістер туралы ақпаратты қамтитын құжаттардың электрондық көшірмелері;
4) заңды тұлға-лицензиатты бөліп шығару нысанында қайта ұйымдастыру кезінде бөлініп шыққан заңды тұлғаға лицензияны қайта ресімдеу жүргізілген заңды тұлғаның келісімі туралы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен ресімделген шешімнің электрондық көшірмесі;
5) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 3-қосымшаға сәйкес ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыруға арналған ақпаратты қамтитын мәліметтердің электрондық нысаны;
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 4-қосымшаға сәйкес жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттарға ветеринариялық-санитариялық сараптама жүргізу жөніндегі ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыруға арналған ақпаратты қамтитын мәліметтердің электрондық нысаны.
Жеке тұлғаның жеке басын куәландыратын құжат туралы, заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу) туралы, дара кәсіпкер ретінде тіркеу туралы не дара кәсіпкер ретінде қызметінің басталғаны туралы, ветеринариялық-санитариялық қорытынды туралы, лицензия туралы, бюджетке лицензиялық алымды төлеу туралы (ЭҮТШ арқылы төленген жағдайда) мәліметтерді көрсетілетін қызметті беруші ЭҮТШ арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.
Ақпараттық жүйелерден алынуы мүмкін құжаттарды көрсетілетін қызметті алушылардан талап етуге жол берілмейді.
9
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген мемлекеттік көрсетілетін қызметінен бас тарту үшін мыналар негіздер болып табылады

1) заявление физического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту государственной услуги в форме электронного документа, подписанного ЭЦП услугополучателя;
заявление юридического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии по форме согласно приложению 6 к настоящему стандарту государственной услуги в форме электронного документа, подписанного ЭЦП услугополучателя;
2) электронная копия документа, подтверждающего уплату лицензионного сбора, за исключением оплаты через ПШЭП (не требуется при переоформлении приложения к лицензии);
3) электронные копии документов, содержащих информацию об изменениях, послуживших основанием для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, за исключением документов, информация из которых содержится в государственных информационных системах.
Для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии при реорганизации юридического лица-лицензиата в формах выделения и разделения:
1) заявление физического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту государственной услуги в форме электронного документа, подписанного ЭЦП услугополучателя;
заявление юридического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии по форме согласно приложению 6 к настоящему стандарту государственной услуги в форме электронного документа, подписанного ЭЦП услугополучателя;
2) электронная копия документа, подтверждающего оплату в бюджет лицензионного сбора, за исключением случаев оплаты через ПШЭП (не требуется при переоформлении приложения к лицензии);
3) электронные копии документов, содержащих информацию об изменениях, послуживших основанием для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, за исключением документов, информация из которых содержится в государственных информационных системах;
4) электронная копия оформленного в установленном законодательством Республики Казахстан порядке решения о согласии юридического лица, из которого произведено выделение на переоформление лицензии на выделенное юридическое лицо при реорганизации юридического лица-лицензиата в форме выделения;
5) электронная форма сведений, содержащих информацию для осуществления деятельности в области ветеринарии по производству препаратов ветеринарного назначения согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги;
электронная форма сведений, содержащих информацию для осуществления деятельности в области ветеринарии по ветеринарно-санитарной экспертизе продуктов и сырья животного происхождения согласно приложению 4 к настоящему стандарту государственной услуги.
Сведения о документе, удостоверяющем личность физического лица, о регистрации (перерегистрации) юридического лица, о регистрации в качестве индивидуального предпринимателя, либо о начале деятельности в качестве индивидуального предпринимателя, о ветеринарно-санитарном заключении, о лицензии, об оплате в бюджет лицензионного сбора (в случае оплаты через ПШЭП), услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем через ПШЭП.
Не допускается истребование от услугополучателей документов, которые могут быть получены из информационных систем.
9
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законодательством Республики Казахстан

1) жеке немесе заңды тұлғалардың бұл санаттары үшін Қазақстан Республикасының заңдарында қызмет түрімен айналысуға тыйым салынған;
2) лицензиялық алым енгізілмеген;
3) көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 7-1/69 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10898 болып тіркелген) бекітілген ветеринария саласындағы қызметке қойылатын біліктілік талаптарына және оларға сәйкестікті растайтын құжаттардың тізбесіне сәйкес келмейді;
4) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты лицензиялауға жататын қызметті немесе қызметтің жекелеген түрлерін тоқтата тұру немесе оған тыйым салу туралы заңды күшіне енген сот шешімі (үкімі) бар;
5) сот орындаушысының ұсынымы негізінде сот көрсетілетін қызметті алушы борышкерге лицензия беруге уақытша тыйым салған;
6) мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың және (немесе) оларда қамтылған деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігі анықталған.
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде құжаттардың ұсынылмауы немесе дұрыс ресімделмеуі мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға негіз болып табылады.
Заңды тұлға-лицензиатты бөліп шығару және бөлу нысандарында қайта ұйымдастыру жағдайында, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға мыналар негіз болып табылады:
1) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге қажетті құжаттардың ұсынылмауы немесе дұрыс ресімделмеуі;
2) көрсетілетін қызметті алушының біліктілік талаптарына сәйкес келмеуі;
3) егер лицензия және (немесе) лицензияға қосымша бұрын заңды тұлғалар-лицензиаттардың бөліну нәтижесінде жаңадан пайда болғандар қатарынан басқа заңды тұлғаға қайта ресімделсе.
10
Мемлекеттік қызметті, оның ішінде электрондық нысанда және Мемлекеттік корпорация арқылы көрсетілетін мемлекеттік қызметті көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып, қойылатын өзге де талаптар
Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты қашықтықтан қол жеткізу режимінде порталдағы "жеке кабинеті", сондай-ақ мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы арқылы алуға мүмкіндігі бар: 1414, 8 (7172) 701 998.
Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері жөніндегі анықтама қызметтерінің байланыс телефондары Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің www. gov. kz интернет-ресурсында орналастырылған.
Үшінші тұлғалардың қызметті алу шарттары:
порталдағы "жеке кабинеттен" ұсынылған мәліметтер сұратылып отырған тұлғаның келісімі болған жағдайда, сондай-ақ порталдағы хабарламаға жауап ретінде бір реттік парольді беру жолымен немесе қысқа мәтіндік хабарламаны жіберу жолымен субъектінің порталда тіркелген ұялы байланысының абоненттік нөмірі арқылы үшінші тұлғалардың электрондық сұранымы.
"Ветеринария саласындағы
қызметпен айналысуға арналған
лицензия беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
1-қосымша
Нысан
Жеке тұлғаның лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған өтініші
Кімге________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
кімнен_______________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі, жеке сәйкестендіру нөмірі)
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
(қызмет түрінің және (немесе) қызметтің кіші түрінің (лерінің) толық
атауын көрсету керек)
___________________________________________________________________
жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беруіңізді сұраймын.
Жеке тұлғаның тұрғылықты жерінің мекенжайы ________________________
_________________________________________________________________
(почталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы,
үй/ғимарат нөмірі)
Электрондық почтасы _____________________________________________
Телефоны _______________________________________________________
Факсы __________________________________________________________
Банктік шоты_____________________________________________________
(шот нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті немесе іс-қимылдарды (операцияларды) жүзеге асыратын объектінің
мекенжайы ______________________________________________________
(почталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы,
үй/ғимарат (стационарлық үй-жай) нөмірі)
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
көрсетілетін қызметті алушыға қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға соттың тыйым салмағандығы;
қоса беріліп отырған құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатындығы;
көрсетілетін қызметті алушының лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісетіндігі расталады.
Жеке тұлға
__________ _____________________             ______________________________
(электрондық цифрлық қолтаңбасы)             (аты, әкесінің аты (бар болса), тегі)
Толтырылған күні: 20___ жылғы "__" _______
"Ветеринария саласындағы
қызметпен айналысуға арналған
лицензия беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
2-қосымша
Нысан
Заңды тұлғаның лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған өтініші
Кімге_________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
кімнен________________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы,
орналасқан жері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-
сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда – шетелдік заңды тұлға филиалының
немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі)
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(қызмет түрінің және (немесе) қызметтің кіші түрінің (-лерінің) толық
атауын көрсету керек)
_______________________________________________________________
жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны
беруіңізді сұраймын.
Заңды тұлғаның мекенжайы ______________________________________
(почталық индексі, елі (шетелдік заңды тұлға үшін), облысы, қаласы, ауданы,
елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жай) нөмірі)
Электрондық почтасы ___________________________________________
Телефондары __________________________________________________
Факсы ________________________________________________________
Банктік шоты __________________________________________________
(шот нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті немесе іс-қимылдарды (операцияларды) жүзеге асыратын
объектінің мекенжайы __________________________________
_______________________________________________________________
(почталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы,
үй/ғимарат (стационарлық үй-жай) нөмірі)
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
көрсетілетін қызметті алушыға қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға соттың тыйым салмағандығы;
қоса беріліп отырған құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатындығы;
көрсетілетін қызметті алушының лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісетіндігі расталады.
Осымен ұсынылған (толтырылған) ақпараттың дұрыстығына Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілікте болатынымды растаймын.
Басшы
_________________________________             _____________________________
(электрондық цифрлық қолтаңбасы)             (аты, әкесінің аты (бар болса), тегі)
Толтырылған күні: 20__ жылғы "__" ________________
"Ветеринария саласындағы
қызметпен айналысуға арналған
лицензия беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
3-қосымша
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру бойынша ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыруға арналған ақпаратты қамтитын мәліметтер нысаны

1) занятие видом деятельности запрещено законами Республики Казахстан для данной категории физических или юридических лиц;
2) не внесен лицензионный сбор;
3) услугополучатель не соответствует квалификационным требованиям, предъявляемым к деятельности в области ветеринарии, и перечню документов, подтверждающих соответствие им, утвержденным приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 7-1/69 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10898);
4) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о приостановлении или запрещении деятельности, или отдельных видов деятельности, подлежащих лицензированию;
5) судом на основании представления судебного исполнителя временно запрещено выдавать услугополучателю-должнику лицензию;
6) установлена недостоверность документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них.
Основанием для отказа в оказании государственной услуги при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии является непредставление или ненадлежащее оформление документов.
В случае реорганизации юридического лица-лицензиата в формах выделения и разделения основаниями для отказа в оказании государственной услуги являются:
1) непредставление или ненадлежащее оформление документов, необходимых для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии;
2) несоответствие услугополучателя квалификационным требованиям;
3) если ранее лицензия и (или) приложение к лицензии были переоформлены на другое юридическое лицо из числа вновь возникших в результате разделения юридических лиц-лицензиатов.
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме и через Государственную корпорацию
Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством «личного кабинета» портала, а также единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8 (7172) 701 998.
Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан: www.govнkz.
Условия получения услуги третьими лицами:
электронный запрос третьими лицами, при условии согласия лица, в отношении которого запрашиваются сведения, предоставленного из «личного кабинета» на портале, а также посредством зарегистрированного на портале абонентского номера сотовой связи субъекта путем передачи одноразового пароля или путем отправления короткого текстового сообщения в качестве ответа на уведомление портала.
Приложение 1
к стандарту государственной
услугим «Выдача лицензии для
занятия деятельностью в сфере
ветеринарии»
Форма
Заявление физического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии
В _____________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от _____________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица, индивидуальный
идентификационный номер)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на
осуществление ______________________________________________________
___________________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов)
деятельности)
Aдрес местожительства физического лица ______________________________
___________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование
улицы, номер дома/здания)
Электронная почта _________________________________________________
Телефоны_________________________________________________________
Факс _____________________________________________________________
Банковский счет ___________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Aдрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
__________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование
улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть
направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и
(или) приложения к лицензии;
услугополучателю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или)
подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются
действительными;
услугополучатель согласен на использование персональных данных ограниченного
доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в
информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии.
Физическое лицо
________________________________ ____________________________________
(электронная цифровая подпись)        (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Дата заполнения: «__» _________ 20__ года
Приложение 2
к стандарту государственной
услуги «Выдача лицензии для
занятия деятельностью в сфере
ветеринарии»
Форма
Заявление юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии
В _____________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от ____________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный
номер юридического лица (в том числе иностранного юридического лица),
бизнес-идентификационный номер филиала или представительства иностранного
юридического лица - в случае отсутствия бизнес- идентификационного номера у
юридического лица)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на
осуществление ______________________________________________________
___________________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов)
деятельности)
Aдрес юридического лица _____________________________________________
____________________________________________________________________
(почтовый индекс, страна (для иностранного юридического лица), область, город,
район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного
помещения)
Электронная почта __________________________________________________
Телефоны __________________________________________________________
Факс _______________________________________________________________
Банковский счет _____________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Aдрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
____________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы,
номер дома/здания (стационарного помещения)
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть
направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и
(или) приложения к лицензии;
услугополучателю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или)
подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются
действительными;
услугополучатель согласен на использование персональных данных ограниченного
доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в
информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии.
Настоящим подтверждаю, что несу ответственность в соответствии с
законодательством Республики Казахстан за достоверность представляемой
(заполненной) мной информации.
Руководитель
__________________________________ ___________________________________
(электронная цифровая подпись)        (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Дата заполнения: «__» __________ 20__ года
Приложение 3
к стандарту государственной
услуги «Выдача лицензии для
занятия деятельностью в сфере
ветеринарии»
Форма сведений, содержащих информацию для осуществления деятельности в области ветеринарии по производству препаратов ветеринарного назначения

1. Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы берген, ветеринариялық талаптарға және технологиялық жабдық жиынтығының нормативтеріне сәйкестігі туралы ветеринариялық-санитариялық қорытынды туралы мәліметтер:
ветеринариялық-санитариялық қорытындының нөмірі мен берілген күні
____________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмірі __________________________________________
2. Өндірілетін ветеринариялық препараттың техникалық шарттарына сәйкес ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіруге арналған технологиялық, өлшеу және сынау жабдықтары, өндірілетін ветеринариялық препараттардың сапасын бақылауды жүзеге асыру үшін құрал-жабдықтармен жабдықталған аккредиттелген зертхананың не көрсетілген зертханалары бар ұйымдармен сынақ жұмыстарын (көрсетілетін қызметтерді) орындау туралы шарттың болуы (өлшеу құралдарының типін бекіту немесе метрологиялық аттестаттау мақсатында сынақтардың нәтижелері бойынша Қазақстан Республикасының өлшем бірлігін қамтамасыз етудің мемлекеттік жүйесінің тізіліміне енгізілген өлшеу құралдары, көрсетілетін қызметті алушының қолымен расталған бақылау аспаптары, қосалқы материалдар мен жабдық, "Өлшем бірлігін қамтамасыз ету туралы" 2000 жылғы 7 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес өлшеу құралдарындағы салыстырып тексеру туралы сертификаттар және (немесе) салыстырып тексеру таңбасының бедерлері* және/немесе өлшем құралдарын калибрлеу** туралы сертификаттар, сондай-ақ сынақ зертханасын аккредиттеу аттестаты не аккредиттелген сынақ зертханамен жасалған шарт):
1) өлшеу құралдарының типін бекіту немесе метрологиялық аттестаттау мақсатында сынақтардың нәтижелері бойынша Қазақстан Республикасының өлшем бірлігін қамтамасыз етудің мемлекеттік жүйесінің тізіліміне енгізілген өлшеу құралдары: меншік құқығын растайтын құжат немесе заңды құқықтарды растайтын құжат
_____________________________
_____________________________________________ __________________
өлшем құралдарының атауы және қысқаша сипаттамасы _________
______________________________________________________________
_______________________________________________________________
өлшем құралдарының мақсаты___________________________________
_______________________________________________________________
шығарылған жылы және шығарылған елі ___________________________
зауыттық нөмірі және түгендеудің күні ____________________________
техникалық паспорттың нөмірі ___________________________________

1. Сведения о ветеринарно-санитарном заключении о соответствии ветеринарным
требованиям и нормативам набора технологического оборудования, выданном
государственным ветеринарно-санитарным инспектором соответствующей
административно-территориальной единицы:
номер и дата выдачи ветеринарно-санитарного заключения _____________
______________________________________________________________________
идентификационный номер __________________________________________
2. Наличие технологического, измерительного и испытательного оборудования для
производства препаратов ветеринарного назначения в соответствии с техническими
условиями на производимый ветеринарный препарат, наличие аккредитованной
лаборатории, оснащенной приборами и оборудованием, либо договора о выполнении
испытательных работ (услуг) с организациями, имеющими указанные лаборатории, для
осуществления контроля качества производимых ветеринарных препаратов (средства
измерений, внесенные в реестр государственной системы обеспечения единства измерений
Республики Казахстан по результатам испытаний с целью утверждения типа или
метрологической аттестации средств измерений, приборы контроля, вспомогательные
материалы и оборудование, заверенные подписью услугополучателя, сертификаты о поверке
и (или) оттиски поверительного клейма на средствах измерений* и/или сертификаты о
калибровке средств измерений** в соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 июля
2000 года «Об обеспечении единства измерений» (далее - Закон), а также аттестат
аккредитации испытательной лаборатории, либо договор с аккредитованной испытательной
лабораторией):
1) средства измерений, внесенные в реестр государственной системы обеспечения
единства измерений Республики Казахстан по результатам испытаний с целью утверждения
типа или метрологической аттестации средств измерений: документ, подтверждающий право
собственности или документ,
подтверждающий законные права ____________________________________
__________________________________________________________________
наименование и краткая характеристика средств измерений _________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
назначение средств измерений__________________________________
__________________________________________________________________
год выпуска и страна-производитель ______________________________
заводской номер и дата инвентаризации __________________________
номер технического паспорта ____________________________________

2) көрсетілетін қызметті алушының қолымен расталған бақылау аспаптарына, қосалқы
материалдарға, жабдықтарға дайындаушы зауыттардың пайдалану паспорттарынан
алынған мәліметтер: бақылау аспаптарының, қосалқы материалдар мен жабдықтардың
атауы және қысқаша сипаттамасы___________________
______________________________________________________________
паспорт нөмірі_________________________________________________
паспорттың берілген күні________________________________________
паспорт берген орган ___________________________________________
жабдықтың мақсаты____________________________________________
3) өлшеу құралдарындағы салыстырып тексеру туралы сертификаттар және (немесе)
салыстырып тексеру таңбасының бедерлері* және/немесе өлшем құралдарын
калибрлеу** туралы сертификаттар:
сертификаттардың нөмірлері______________________________________
берілген күні _________________________________
сертификаттарды берген орган __________________________
сертификаттардың қолданылу мерзімі _____бастап ______дейін_______
Еспертпе:
* өлшеу құралдарындағы салыстырып тексеру таңбасының бедерлері – Заңға сәйкес мемлекеттік метрологиялық қадағалауды жүзеге асыру саласында қолданылатын өлшеу құралдары үшін;
** Қазақстан Республикасының өлшем бірлігін қамтамасыз етудің мемлекеттік жүйесінің тізіліміне енгізілмеген құралдар "Сәйкестікті бағалау саласындағы аккредиттеу туралы" 2008 жылғы 5 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес аккредиттелген зертханаларда калибрлеуден өтеді.
4) сынақ зертханасын аккредиттеу аттестаты не аккредиттелген зертханамен жасалған шарттар туралы мәліметтер:
сынақ зертханасын аккредиттеу аттестатының нөмірі_________________
берілген күні___________________________________________________
аккредиттеу аттестатын берген орган ______________________________
құжаттың қолданылу мерзімі _______ бастап _________ дейін_________
аккредиттелген зертханамен жасалған шарттың нөмірі _______________
______________________________________________________________
Шарттың жасалған күні__________________________________________
шарттың қолданылу мерзімі ______ бастап ________ дейін__________
3. Ветеринариялық препараттар өндіруді регламенттейтін нормативтік техникалық
құжаттаманың болуы:
1) ветеринариялық препаратты өндіру жөніндегі ұйым стандарты, өндірушінің
басшысы бекіткен, өндірілетін ветеринариялық препаратқа арналған дайындау және
бақылау жөніндегі нұсқаулық (иә/жоқ)
____________________________________
______________________________________________________________
2) өндірушінің басшысы бекіткен ветеринариялық препараттарды қолдану (пайдалану)
жөніндегі нұсқаулық (иә/жоқ) _____________________

2) сведения из эксплуатационных паспортов заводов-изготовителей на приборы
контроля, вспомогательные материалы, оборудование, заверенные подписью
услугополучателя:
наименование и краткая характеристика приборов контроля,
вспомогательных материалов и оборудования__________________________
_____________________________________________________________
номер паспорта_______________________________________________
дата выдачи паспорта__________________________________________
орган, выдавший паспорт ______________________________________
назначение оборудования______________________________________
3) сертификаты о поверке и (или) оттиски поверительного клейма на средствах
измерений* и/или сертификаты о калибровке средств измерений**:
номера сертификатов__________________________________________
дата выдачи _________________________________________________
орган, выдавший сертификаты _________________________________
срок действия сертификатов с__________ до_____________________
Примечание:
* оттиски поверительного клейма на средствах измерений - для средств измерений,
применяемых в сфере осуществления государственного метрологического надзора согласно
Закону;
** средства, не внесенные в реестр государственной системы обеспечения единства
измерений Республики Казахстан, проходят калибровку в лабораториях, аккредитованных в
соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 июля 2008 года «Об аккредитации в
области оценки соответствия».
4) аттестат аккредитации испытательной лаборатории, либо сведения о заключенных
договорах с аккредитованной лабораторией: номер аттестата аккредитации испытательной
лаборатории___________
дата выдачи___________________________________________________
орган, выдавший аттестат аккредитации __________________________
срок действия документа с____________ до________________________
номер договора с аккредитованной лабораторией __________________
__________________________________________________________________
дата заключения договора________________________________
срок действия договора с_________ до_____________________
3. Наличие нормативно-технической документации, регламентирующей производство
ветеринарных препаратов: 1) стандарт организации по производству ветеринарного
препарата, инструкция по изготовлению и контролю ветеринарного препарата,
утвержденные руководителем производителя (да/нет) ___________________
__________________________________________________________________
2) инструкция по применению (использованию) ветеринарных препаратов,
утвержденная руководителем производителя (да/нет)
___________________________________________________________________

3) микроорганизмдердің өндірістік және бақылау штамдарына арналған паспорттар:
штамның мақсаты _______________________________________________
штаммның нөмірі ________________________________________________
шартты белгі ____________________________________________________
штамды кім алды ________________________________________________
алынған күні ____________________________________________________
штамм қандай жануарлардан алынды _______________________________
штамм қандай мекемеден алынды __________________________________
материалдың сипаттамасы_________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(түрі, өлшеп-салу, тұрақтандыру тәсілі)
серологиялық қасиеті _____________________________________________
титрлеу нәтижелері _______________________________________________
4. Заңды тұлғалар үшін: басшылар мен мамандардың білікті құрамының: ветеринариялық препараттар өндірумен тікелей айналысатын және өндірістік бақылау бөлімшелерінде "ветеринариялық медицина", "ветеринариялық санитария" мамандықтары бойынша жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білімі және (немесе) "ветеринария" мамандығы бойынша техникалық және кәсіптік (колледж) білімі бар мамандардың (кемінде бір ветеринариялық дәрігер немесе фельдшер); ветеринариялық препараттар өндірумен тікелей айналысатын және өндірістік бақылау бөлімшелерінде биотехнологиялық, химиялық немесе биологиялық жоғары немесе орташа білімі бар мамандардың; ветеринариялық препараттар өндірумен тікелей айналысатын бөлімшелер басшыларының және/немесе өндірістік бақылау бөлімшесі жұмыскерінің мамандық бойынша кемінде екі жыл жұмыс өтілінің, соңғы 5 жылда мамандануы немесе біліктілігін жетілдіру және біліктілігін арттырудың басқа да түрлерінің болуы.
Жеке тұлғалар үшін: "ветеринариялық медицина", "ветеринариялық санитария" мамандықтары бойынша жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білімнің және (немесе) "ветеринария" мамандығы бойынша техникалық және кәсіптік (колледж) білімнің, мамандығы бойынша кемінде екі жыл жұмыс өтілінің, соңғы 5 жылда мамандануы немесе жетілдіруі және біліктілігін арттырудың басқа да түрлерінің болуы.
1) техникалық басшылар мен мамандардың білікті құрамы туралы мәліметтер:
жоғарғы оқу орнының атауы__________________________________________
мамандық және біліктілік ____________________________________________
лицензияланатын қызмет түрінің бейіні бойынша жоғары/орта білімі туралы
дипломның нөмірі __________________________________________________
дипломның берілген күні ____________________________________________

3) паспорта на производственные и контрольные штаммы микроорганизмов:
назначение штамма_____________________________________________
номер штамма_________________________________________________
условное обозначение__________________________________________
кем получен штамм_____________________________________________
дата получения_________________________________________________
от каких животных получен штамм________________________________
из какого учреждения получен штамм_____________________________
характеристика материала_______________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
(вид, фасовка, способ стабилизации)
серологические свойства___________________________________
результаты титрования_____________________________________
4. Для юридических лиц: наличие квалифицированного состава руководителей и
специалистов: в подразделениях непосредственно занятых производством ветеринарных
препаратов и производственного контроля специалистов (не менее одного ветеринарного
врача или фельдшера), имеющих высшее и (или) послевузовское образование по
специальностям «ветеринарная медицина», «ветеринарная санитария» и(или) техническое и
профессиональное образование (колледж) по специальности «ветеринария»; специалистов с
высшим или средним биотехнологическим, химическим или биологическим образованием в
подразделениях непосредственно занятых производством ветеринарных препаратов и
производственного контроля; стажа работы по специальности не менее двух лет у
руководителей подразделений непосредственно занятых на производстве ветеринарных
препаратов и/или у работника подразделения производственного контроля, специализации
или усовершенствования и других видов повышения, квалификации за последние 5 лет.
Для физических лиц: наличие высшего и (или) послевузовского образования по
специальностям «ветеринарная медицина», «ветеринарная санитария» и (или) технического
и профессионального образования (колледж) по специальности «ветеринария», стажа работы
по специальности не менее двух лет, специализации или усовершенствования и других видов
повышения квалификации за последние 5 лет:
1) сведения о квалифицированном составе технических руководителей и
специалистов:
наименование высшего учебного заведения _____________
специальность и квалификация __________________________
номер диплома о высшем/среднем образовании по профилю лицензируемого вида
деятельности ___________________________
дата выдачи диплома _____________________________

2) маманданудан/біліктілікті арттырудан өткені туралы мәліметтер:
маманданудан/біліктілікті арттырудан өткен мекеменің атауы ____________
_________________________________________________________________
пән ______________________________________________________________
сертификаттың нөмірі ______________________________________________
сертификаттың берілген күні_________________________________________
"Ветеринария саласындағы
қызметпен айналысуға арналған
лицензия беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
4-қосымша
Жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізатқа ветеринариялық-санитариялық сараптама жүргізу бойынша ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыруға арналған ақпаратты қамтитын мәліметтер нысаны
1. Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы берген ветеринариялық талаптарға және технологиялық жабдық жиынтығының нормативтеріне сәйкестігі туралы ветеринариялық-санитариялық қорытынды туралы мәліметтер:
ветеринариялық-санитариялық қорытындының нөмірі мен берілген күні _
___________________________________________________________________
Сәйкестендіру нөмірі ____________________________________________
2. Стандарттау жөніндегі құжаттардың (ұлттық және өңірлік стандарттар, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізатқа ветеринариялық-санитариялық сараптама жүргізу үшін өлшеулерді орындау әдістемелері) болуы.
Өлшеу құралдарының типін бекіту немесе метрологиялық аттестаттау мақсатында сынақтардың нәтижелері бойынша Қазақстан Республикасының өлшем бірлігін қамтамасыз етудің мемлекеттік жүйесінің тізіліміне енгізілген өлшеу құралдарының болуы, көрсетілетін қызметті алушының қолымен расталған бақылау аспаптарының, қосалқы материалдар мен жабдықтың болуы, "Өлшем бірлігін қамтамасыз ету туралы" 2000 жылғы 7 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес өлшеу құралдарындағы салыстырып тексеру туралы сертификаттардың және (немесе) салыстырып тексеру таңбасының бедерлерінің* және/немесе өлшеу құралдарын калибрлеу** туралы сертификаттардың болуы, ветеринариялық-санитариялық сараптама жүргізу үшін стандартты тестілердің болуы:
1) стандарттау жөніндегі құжаттар (ұлттық және өңірлік стандарттар, жануарлардан алынатын өнім мен шикізатқа ветеринариялық-санитариялық сараптама жүргізу үшін өлшеулерді орындау әдістемелері) иә/жоқ (құжаттың атауын көрсету керек):
________________________________________________
________________________________________________________________________
2) өлшеу құралдарының типін бекіту немесе метрологиялық аттестаттау мақсатында сынақтардың нәтижелері бойынша Қазақстан Республикасының өлшем бірлігін қамтамасыз етудің мемлекеттік жүйесінің тізіліміне енгізілген өлшеу құралдары:
меншік құқығын растайтын құжат немесе заңды құқықтарды растайтын
құжат _______________________________________________________________
____________________________________________________________________
өлшеу құралдарының атауы және қысқаша сипаттамасы _______________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
өлшеу құралдарының мақсаты______________________________________
____________________________________________________________________
шығарылған жылы және шығарылған елі ___________________________
____________________________________________________________________
зауыттық нөмірі және түгендеу күні_________________________________
____________________________________________________________________
техникалық паспорттың нөмірі ____________________________________
____________________________________________________________________

2) сведения о прохождении специализации/повышения квалификации:
наименование учреждения, где проводилась специализации/повышение
квалификации ____________________________________
дисциплина __________________________________
номер сертификата _________________________________
дата выдачи сертификата_______________________________
Приложение 4
к стандарту государственной
услуги «Выдача лицензии для
занятия деятельностью в сфере
ветеринарии»
Форма сведений, содержащих информацию для осуществления деятельности в области ветеринарии по проведению ветеринарно-санитарной экспертизы продукции и сырья животного происхождения
1. Сведения о ветеринарно-санитарном заключении о соответствии ветеринарным
требованиям и нормативам набора технологического оборудования, выданном
государственным ветеринарно-санитарным инспектором соответствующей
административно-территориальной единицы:
номер и дата выдачи ветеринарно-санитарного заключения __________
___________________________________________________________________
Идентификационный номер ___________________________
2. Наличие документов по стандартизации (национальные и региональные стандарты,
методики выполнения измерений для проведения ветеринарно-санитарной экспертизы
продукции и сырья животного происхождения).
Наличие средств измерений, внесенных в реестр государственной системы
обеспечения единства измерений Республики Казахстан по результатам испытаний с целью
утверждения типа или метрологической аттестации средств измерений, наличие приборов
контроля, вспомогательных материалов и оборудования, заверенных подписью
услугополучателя, наличие сертификатов о поверке и (или) оттисков поверительного клейма
на средствах измерений* и/или сертификатов о калибровке средств измерений** в
соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 июля 2000 года «Об обеспечении
единства измерений» (далее - Закон), наличие стандартных тестов для проведения
ветеринарно-санитарной экспертизы:
1) документы по стандартизации (национальные и региональные стандарты, методики
выполнения измерений для проведения ветеринарно - санитарной экспертизы продукции и
сырья животного происхождения) да/нет
(указать наименование документа):___________________________________
__________________________________________________________________
2) средства измерений, внесенные в реестр государственной системы обеспечения
единства измерений Республики Казахстан по результатам испытаний с целью утверждения
типа или метрологической аттестации средств измерений:
документ, подтверждающий право собственности или документ, подтверждающий
законные права ____________________________________
__________________________________________________________________
наименование и краткая характеристика средств измерений _________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
назначение средств измерений__________________________________
__________________________________________________________________
год выпуска и страна-производитель _____________________________
заводской номер и дата инвентаризации _________________________
номер технического паспорта ___________________________________

3) көрсетілетін қызметті алушының қолымен расталған бақылау аспаптарына, қосалқы материалдарға, жабдықтарға дайындаушы зауыттардың пайдалану паспорттарынан алынған мәліметтер:
бақылау аспаптарының, қосалқы материалдар мен жабдықтардың атауы және қысқаша сипаттамасы___________________
паспорттың нөмірі_______________________________________________
паспорттың берілген күні________________________________________
паспортты берген орган __________________________________________
жабдықтың мақсаты_____________________________________________
4) өлшеу құралдарындағы салыстырып-тексеру туралы сертификаттар және (немесе) салыстырып-тексеру таңбасының бедерлері* және/немесе өлшеу құралдарын калибрлеу** туралы сертификаттар:
сертификаттардың нөмірлері_____________________________________
берілген күні___________________________________________________
сертификаттарды берген орган_____________________________________
сертификаттардың қолданылу мерзімі __________бастап ________ дейін;
Еспертпе:
* өлшеу құралдарындағы салыстырып тексеру таңбасының бедерлері – Заңға сәйкес мемлекеттік метрологиялық қадағалауды жүзеге асыру саласында қолданылатын өлшеу құралдары үшін;
** Қазақстан Республикасының өлшем бірлігін қамтамасыз етудің мемлекеттік жүйесінің тізіліміне енгізілмеген құралдар "Сәйкестікті бағалау саласындағы аккредиттеу туралы" 2008 жылғы 5 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес аккредиттелген зертханаларда калибрлеуден өтеді.
5) базарларда ветеринариялық-санитариялық сараптама жүргізуге арналған
стандарттық тесттердің бар-жоғы туралы мәліметтер
___________________________________________________________
3. Заңды тұлға басшысының "ветеринариялық медицина", "ветеринариялық санитария" мамандықтары бойынша жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білімінің, мамандығы бойынша кемінде үш жыл жұмыс өтілінің болуы.
Заңды тұлғаның немесе заңды тұлғаның мамандандырылған бөлімшесінің штатында: ветеринариялық-санитариялық сараптама зертханасында "ветеринариялық медицина", "ветеринариялық санитария" мамандықтары бойынша жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білімі және (немесе) "ветеринария" мамандығы бойынша техникалық және кәсіптік (колледж) білімі, соңғы 5 жылда мамандануы немесе біліктілігін жетілдіру және біліктілігін арттырудың басқа да түрлері бар мамандардың (кемінде бір ветеринариялық дәрігер немесе фельдшер) болуы:
1) техникалық басшылар мен мамандардың білікті құрамы туралы мәліметтер:
мамандық және біліктілік ________________________________________
лицензияланатын қызмет түрінің бейіні бойынша жоғары/орта білімі туралы
дипломның нөмірі ____________________________________________
дипломның берілген күні ________________________________________
жоғарғы оқу орнының атауы_______________________________________
___________________________________________________________________

3) сведения из эксплуатационных паспортов заводов-изготовителей на приборы
контроля, вспомогательные материалы, оборудование, заверенные подписью
услугополучателя: наименование и краткая характеристика приборов контроля,
вспомогательных материалов и оборудования______________________
______________________________________________________________
номер паспорта________________________________________________
дата выдачи паспорта___________________________________________
орган, выдавший паспорт _______________________________________
назначение оборудования______________________________________
4) сертификаты о поверке и (или) оттиски поверительного клейма на средствах
измерений* и/или сертификаты о калибровке средств измерений**:
номера сертификатов__________________________________________
дата выдачи __________________________________________________
орган, выдавший сертификаты __________________________________
срок действия сертификатов с_____________ до___________________
Примечание:
* оттиски поверительного клейма на средствах измерений - для средств измерений,
применяемых в сфере осуществления государственного метрологического надзора согласно
Закону;
** средства, не внесенные в реестр государственной системы обеспечения единства
измерений Республики Казахстан, проходят калибровку в лабораториях, аккредитованных в
соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 июля 2008 года «Об аккредитации в
области оценки соответствия».
5) сведения о наличии стандартных тестов для проведения ветеринарно- санитарной
экспертизы на рынках _______________________________________
3. Наличие у руководителя юридического лица высшего и (или) послевузовского
образования по специальностям «ветеринарная медицина», «ветеринарная санитария», стажа
работы по специальности не менее 3 (трех) лет.
Наличие в штате юридического лица или специализированного подразделения
юридического лица: в лаборатории ветеринарно-санитарной экспертизы специалистов (не
менее одного ветеринарного врача или фельдшера), имеющих высшее и (или)
послевузовское образование по специальностям «ветеринарная медицина», «ветеринарная
санитария» и (или) техническое и профессиональное образование (колледж) по
специальности «ветеринария», специализации или усовершенствования и других видов
повышения квалификации за последние 5 (пять) лет:
1) сведения о квалифицированном составе технических руководителей и
специалистов:
специальность и квалификация _____________________________________
номер диплома о высшем/среднем образовании по профилю лицензируемого вида
деятельности ______________________________________
дата выдачи диплома ______________________________________________
наименование учебного заведения ___________________________________

2) маманданудан/біліктілікті арттырудан өткені туралы мәліметтер:
маманданудан/біліктілікті арттырудан өткен мекеменің атауы
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
пән ______________________________________________________________
сертификаттың нөмірі ______________________________________________
сертификаттың берілген күні_________________________________________
"Ветеринария саласындағы
қызметпен айналысуға арналған
лицензия беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
5-қосымша
Нысан
Жеке тұлғаның лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған өтініші
Кімге_________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
кімнен________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі, жеке сәйкестендіру нөмірі)
______________________________________________________________
______________________________________________________________
(қызмет түрінің және (немесе) кіші түрі(лері)нің толық атауы)
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны(ларды) қайта ресімдеуді сұраймын
(керегінің астын сызу) №__________ бастап 20___ жылғы "___" _________ берілген)
_________________________________________________
___________________________________________________________________
(лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның (лардың) нөмірі
(лері), берілген күні, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны (ларды)
берген лицензиардың атауы)
____________________________________________________________________
жүзеге асыруға (қызмет түрінің және(немесе) қызметтің кіші түрі(лері)нің толық атауы)
(тиісті тор көзде Х көрсетіңіз):
1) жеке тұлға-лицензиаттың атының, әкесінің атының (бар болса), тегінің өзгеруі
_________________________________________________
2) дара кәсіпкер-лицензиаттың қайта тіркелуі, атауының өзгеруі
_________________________
3) дара кәсіпкер-лицензиаттың қайта тіркелуі, заңды мекенжайының өзгеруі
_____________________________________________________________
4) қызмет түрі атауының өзгеруі _________________________________
5) қызметтің кіші түрі атауының өзгеруі ___________________________.
Жеке тұлғаның тұрғылықты жерінің мекенжайы ____________________
____________________________________________________________________
(почталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы,
үй/ғимарат нөмірі)
Электрондық почтасы _____________________________________
Телефондары ____________________________________________
Факсы __________________________________________________
Банктік шоты ____________________________________________
(шот нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті немесе іс-қимылдарды (операцияларды) жүзеге асыратын объектінің
мекенжайы __________________________________________________________
(почталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы,
үй/ғимарат (стационарлық үй-жай) нөмірі)
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
көрсетілетін қызметті алушыға қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға соттың тыйым салмағандығы; қоса беріліп отырған құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатындығы;
көрсетілетін қызметті алушының лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісетіндігі расталады.
Жеке тұлға
________________________             _____________________________
(электрондық цифрлық қолтаңбасы )       (аты, әкесінің аты (бар болса), тегі)
Толтырылған күні: 20__ жылғы "__" ________
"Ветеринария саласындағы
қызметпен айналысуға арналған
лицензия беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
6-қосымша
Нысан
Заңды тұлғаның лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған өтініші
Кімге_________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
кімнен_________________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы,
орналасқан жері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-
сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда – шетелдік заңды тұлға филиалының
немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі)
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны(ларды) қайта ресімдеуді сұраймын
(керегінің астын сызу) №__________ бастап 20___жылғы "___" _________ берілген
___________________________________________
__________________________________________________________________
(лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның (лардың) нөмірі (лері),
берілген күні, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны (ларды)
берген лицензиардың атауы)
_______________________________________________________________
жүзеге асыруға (қызмет түрінің және (немесе) қызметтің кіші түрі(лері)нің
толық атауы) (тиісті тор көзде Х көрсетіңіз):

2) сведения о прохождении специализации/повышения квалификации:
наименование организации, где проводилась специализация/повышение
квалификации _________________________________________
дисциплина_______________________________________
______________________________________________________
номер сертификата_________________________________
дата выдачи сертификата____________________________
Приложение 5
к стандарту государственной
услуги «Выдача лицензии для
занятия деятельностью в сфере
ветеринарии»
Форма
Заявление физического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии
В _____________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от _____________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица, индивидуальный
идентификационный номер)
Прошу переоформить лицензию и (или) приложение к лицензии (нужное
подчеркнуть) №____________ от _________ 20___ года, выданную(ое)(ых)
_____________(номер(а) лицензии и (или) приложения(й) к лицензии,
дата выдачи, наименование лицензиара,
выдавшего________________________________________
лицензию и (или) приложение(я) к лицензии) на
осуществление_____________________________
____________________________________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности) по
следующему(им) основанию(ям) (укажите в соответствующей ячейке Х):
1) изменения фамилии, имени, отчества (при его наличии) физического лица-
лицензиата______________________________________________________
2) перерегистрация индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменение
его наименования___________________________________________
3) перерегистрация индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменение
его юридического адреса____________________________________
4) изменение наименования вида деятельности_______________________
5) изменение наименования подвида деятельности____________________
Aдрес местожительства физического лица _______________________________
___________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование
улицы, номер дома/здания)
Электронная почта ___________________________________________________
Телефоны ___________________________________________________________
Факс ________________________________________________________________
Банковский счет ______________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Aдрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)________
____________________________________________________________________
(почтовый индекc, область, город, район, населенный пункт, наименование
улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть
направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или)
приложения к лицензии;
услугополучателю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или)
подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются
действительными;
услугополучатель согласен на использование персональных данных ограниченного
доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в
информационных системах, при выдаче лицензии и или) приложения к лицензии.
Физическое лицо
____________________________        _____________________________________
(электронная цифровая подпись)        (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Дата заполнения: «__» _________ 20__ года
Приложение 6
к стандарту государственной
услуги «Выдача лицензии для
занятия деятельностью в сфере
ветеринарии»
Форма
Заявление юридического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии
В _____________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от ____________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный
номер юридического лица (в том числе иностранного юридического лица),
бизнес-идентификационный номер филиала или представительства
иностранного юридического лица - в случае отсутствия
бизнес- идентификационного номера у юридического лица)
Прошу переоформить лицензию и (или) приложение(я) к лицензии (нужное
подчеркнуть)
№__________ от «___» _________ 20___ года,
выданную(ое)(ых)____________________________________________________
___________________________________________________________________
(номер(а) лицензии и (или) приложения(й) к лицензии, дата выдачи,
наименование лицензиара, выдавшего лицензию и (или) приложение(я)
к лицензии) на
осуществление ____________________________________________________
____________________________________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности) по
следующему(им) основанию(ям) (укажите в соответствующей ячейке Х):

1) заңды тұлға-лицензиаттың "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" 2014 жылғы
16 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 34-бабында айқындалған тәртіпке
сәйкес (тиісті тор көзде Х қою қажет):
бірігу ___________________________________________________
қайта құру _______________________________________________
қосылу ____________________________________________________
бөліп шығару ______________________________________________
бөліну жолымен қайта ұйымдастырылуы__________________________;
2) заңды тұлға-лицензиат атауының өзгеруі ________________________
3) заңды тұлға-лицензиаттың орналасқан жерінің өзгеруі _____________
4) қызмет түрі атауының өзгеруі ____________________________
5) қызметтің кіші түрі атауының өзгеруі ___________________________.
Заңды тұлғаның мекенжайы _____________________________________
(елі – шетелдік заңды тұлға үшін, почталық индексі, облысы, қаласы, ауданы,
елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жай) нөмірі)
Электрондық почтасы ________________________________
Телефондары ________________________
Факсы _____________________
Банктік шоты ________________________________________________
(шот нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті немесе іс-қимылдарды (операцияларды) жүзеге асыратын объектінің
мекенжайы ________________________________________________
________________________________________________________________
(почталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы,
үй/ғимарат (стационарлық үй-жай) нөмірі)
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
көрсетілетін қызметті алушыға қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға соттың тыйым салмағандығы;
қоса беріліп отырған құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатындығы;
көрсетілетін қызметті алушының лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісетіндігі расталады.
Басшы____________                   ________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңбасы)       (аты, әкесінің аты (бар болса), тегі)
Толтырылған күні: 20__ жылғы "__" ________________

1) реорганизация юридического лица-лицензиата в соответствии с порядком,
определенным статьей 34 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2014 года «О
разрешениях и уведомлениях» путем (укажите в соответствующей ячейке Х):
слияния _______________________________________________________
преобразования ________________________________________________
присоединения _________________________________________________
выделения _____________________________________________________
разделения _____________________________________________________
2) изменение наименования юридического лица-лицензиата___________
____________________________________________________________________
3) изменение места нахождения юридического лица-лицензиата________
____________________________________________________________________
4) изменение наименования вида деятельности______________________
____________________________________________________________________
5) изменение наименования подвида деятельности___________________
____________________________________________________________________
Aдрес юридического лица _____________________________________________
____________________________________________________________________
(страна - для иностранного юридического лица, почтовый индекс, область, город,
район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного
помещения)
Электронная почта ___________________________________________________
Телефоны ___________________________________________________________
Факс _______________________________________________________________
Банковский счет _____________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Aдрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)________
____________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы,
номер дома/здания (стационарного помещения)
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть
направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и
(или) приложения к лицензии;
услугополучатель не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или)
подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются
действительными;
услугополучатель согласен на использование персональных данных ограниченного
доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в
информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии
Руководитель
____________________________        ______________________________________
(электронная цифровая подпись)        (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Дата заполнения: «__» _________ 20__ года