Алға ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 25 ақпандағы № 89 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 наурызда № 8068 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 24 тамыздағы № 212 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 24.08.2022 № 212 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27 баптарына сәйкес, Алға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алға ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Алға ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 шілдедегі № 261 "Алға ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5626 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 тамызда "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Алға аудандық ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Алға ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алға ауданы әкімінің орынбасары Г.Ж. Ахметоваға жүктелсін
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға ауданының әкімі М. Аккагазов
Алға ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 25 ақпандағы № 89 қаулысына қосымша
Алға ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Елді-мекеннің атауы
Көшпелі сауданы жүзеге асыратын орындар
Алға қаласы
1
Алға қаласы
Байтұрсынов көшесі бойындағы № 15А үйдің сол жағы
Ақай ауылдық округі
2
Ақай ауылы
В.Фоменко көшесі бойындағы № 41А үйдің сол жағы
Бесқоспа ауылдық округі
3
Бесқоспа ауылы
Ш.Уалиханов көшесі бойындағы № 27 үйдің оң жағы
Бестамақ ауылдық округі
4
Бестамақ ауылы
Есет батыр көшесі бойындағы № 110 үйдің сол жағы
Карабұлақ ауылдық округі
5
Қарабұлақ ауылы
Әйтеке би көшесі бойындағы № 131 үйдің сол жағы
Қарағаш ауылдық округі
6
Қарағаш ауылы
Ақсарай көшесі бойындағы № 12 үйдің оң жағы
Қарақұдық ауылдық округі
7
Қарақұдық ауылы
Федорченко көшесі бойындағы № 49 орналасқан Мәдениет үйінің оң жағы
Қарахобда ауылдық округі
8
Қарахобда ауылы
Ағниязов көшесі бойындағы № 1 үйдің оң жағы
Маржанбұлақ ауылдық округі
9
Маржанбұлақ ауылы
А.Кұнанбаев көшесі бойындағы № 19/а үйдің сол жағы
Сарыхобда ауылдық округі
10
Сарыхобда ауылы
Жастар көшесі бойында орналасқан, Сарыхобда орта мектебінің сол жағы
Тамды ауылдық округі
11
Тамды ауылы
Есет батыр көшесі бойындағы № 40 үйдің сол жағы
Тоқмансай ауылдық округі
12
Токмансай ауылы
Жаманбаев көшесі бойындағы № 25 үйдің оң жағы
Үшқұдық ауылдық округі
13
Үшқұдық ауылы
Мерей көшесі бойындағы № 21 А үйдің сол жағы

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Алгинского района
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 25 февраля 2021 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 марта 2021 года № 8068. Утратило силу постановлением акимата Алгинского района Актюбинской области от 24 августа 2022 года № 212
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алгинского района Актюбинской области от 24.08.2022 № 212 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Алгинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Алгинского района от 26 июля 2017 года № 261 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Алгинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5626, опубликованное 18 августа 2017 года в газете "Жұлдыз-Звезда").
3. Государственному учреждению "Алгинский районный отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алгинского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алгинского района Г.Ж. Ахметову.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Алгинского района М. Аккагазов
Приложение к постановлению акимата Алгинского района от 25 февраля 2021 года № 89
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Алгинского района
Наименования населенных пунктов
Места для осуществления выездной торговли
город Алга
1
город Алга
левая сторона дома № 15 А по улице А.Байтурсынова
Акайский сельский округ
2
село Акай
левая сторона дома № 41 А по улице В. Фоменко
Бескоспинский сельский округ
3
село Бескоспа
правая сторона дома № 27 по улице Ш.Уалиханова
Бестамакский сельский округ
4
село Бестамак
левая сторона дома № 110 по улице Есет батыра
Карабулакский сельский округ
5
село Карабулак
левая сторона дома № 131 по улице Айтеке би
Карагашский сельский округ
6
село Карагаш
правая сторона дома № 12 по улице Аксарай
Каракудукский сельский округ
7
село Каракудук
правая сторона Дома культуры расположенного по улице Федорченко № 49
Карахобдинский сельский округ
8
село Карахобда
правая сторона дома № 1 по улице Р.Агниязова
Маржанбулакский сельский округ
9
село Маржанбулак
левая сторона дома № 19/а по улице А.Кунанбаева
Сарыхобдинский сельский округ
10
село Сарыхобда
левая сторона Сарыхобдинской средней школы, расположенной по улице Жастар
Тамдинский сельский округ
11
село Тамды
левая сторона дома № 40 по улице Есет батыра
Токмансайский сельский округ
12
село Токмансай
правая сторона дома № 25 по улице Жаманбаева
Ушкудукский сельский округ
13
село Ушкудук
левая сторона дома № 21 А по улице Мерей