Железин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қыркүйектегі "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Железин ауданы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 486/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 97/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 қаңтарда № 26471 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 63/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 63/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Железин аудандық мәслихатының "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Железин ауданы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 486/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6984 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Железин ауданы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасында:
1-тармақтың 8) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"8) уәкілетті ұйым - "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Павлодар облысы бойынша филиалы;";
6-тармақтың 12-3) тармақшасы алып тасталсын;
12-тармақтың 2) тармақшасы алып тасталсын.
13-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Салыстырып тексеру үшін құжаттардың төлнұсқалары ұсынылады, содан кейін құжаттардың төлнұсқалары өтініш берушіге қайтарылады;";
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железин аудандық мәслихатының хатшысы П. Лампартер

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 30 сентября 2020 года № 486/6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 24 декабря 2021 года № 97/7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 января 2022 года № 26471. Утратило силу решением Железинского районного маслихата Павлодарской области от 16 ноября 2023 года № 63/8
Сноска. Утратило силу решением Железинского районного маслихата Павлодарской области от 16.11.2023 № 63/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района" от 30 сентября 2020 года № 486/6 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6984), следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района", утвержденных указанным решением:
подпункт 8) пункта 1 изложить в новой редакции:
"8) уполномоченная организация – филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Павлодарской области;";
подпункт 12-3) пункта 6 исключить;
подпункт 2) пункта 12 исключить.
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Документы представляются в подлинниках для сверки, после чего подлинники документов возвращаются заявителю.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Железинского районного маслихата П. Лампартер