Шектеу іс-шараларын тоқтату және Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 25 тамыздығы "Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округінің Набережное ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03-5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 ақпандағы № 1-03-3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 ақпанда № 7213 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 2-36/460 ұсынысы негізінде, Григорьевка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округінің Набережное ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 25 тамыздағы "Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округінің Набережное ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03-5 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6926 болып тіркелген, 2020 жылғы 27 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Григорьевка ауылдық округінің әкімі В. Бруцкий

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Григорьевского сельского округа Павлодарского района от 25 августа 2020 года № 1-03-5 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Набережное Григорьевского сельского округа Павлодарского района"
Решение акима Григорьевского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 15 февраля 2021 года № 1-03-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 февраля 2021 года № 7213
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Павлодарского района от 21 декабря 2020 года № 2-36/460, аким Григорьевского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллеза крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Набережное Григорьевского сельского округа Павлодарского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Григорьевского сельского округа Павлодарского района от 25 августа 2020 года № 1-03-5 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Набережное Григорьевского сельского округа Павлодарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6926, опубликованное 27 августа 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Григорьевского сельского округа В. Бруцкий