Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 сәуірде № 7308 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Шал ақын ауданы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2020 жылғы 12 қараша № 20-34/548 ұсынысы негізінде, Семипол ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округінің Астаған ауылында "Ертаева" шаруа қожалығының аумағында жылқылар арасында ринопневмания ауруын жою бойынша ветеринариялық іс-шараларының кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2020 жылғы 2 шілдегі № 4 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде №6437 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Р. Ескулов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Семипольского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21 апреля 2021 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 апреля 2021 года № 7308
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Шал акына от 12 ноября 2020 года № 20-34/548 аким Семипольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Ертаева", расположенного в селе Астаган Семипольского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области, в связи с завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни ринопневмонии среди лошадей.
2. Признать утратившим силу решение акима Семипольского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об установлении ограничительных мероприятий" от 2 июля 2020 года № 4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6437).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Р. Ескулов