"Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-17-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2022 жылғы 26 қаңтардағы № 7С-14-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 ақпанда № 26736 болып тіркелді
Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1."Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-17-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6255 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы";
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 576-бабының 8-тармағына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес арттырылсын.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 6С-17-5 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 26 января 2022 года № 7С-14-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 февраля 2022 года № 26736
Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по Акмолинской области" от 13 декабря 2017 года № 6С-17-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6255) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по Акмолинской области";
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Повысить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Акмолинской области согласно приложению к настоящему решению";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.