Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 141 "Байғанин ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 130 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 сәуірде № 27492 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 509 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Байғанин аудандық маслихатының "Байғанин ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 20 наурыздағы № 141 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-164 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Копжасаров

О признании утратившим силу решения Байганинского районного маслихата от 20 марта 2018 года № 141 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Байганинскому району"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 31 марта 2022 года № 130. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 апреля 2022 года № 27492
В соответствии с пунктам 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Байганинского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения не используемые по Байганинскому району" от 20 марта 2018 года № 141 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-4-164).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Е. Копжасаров