Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 шілдедегі № 34-175 "Алматы облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының мөлшерлемерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы мәслихатының 2022 жылғы 8 тамыздағы № 24-117 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 10 тамызда № 29076 болып тіркелді
Алматы облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының мөлшерлемерін бекіту туралы" 2018 жылғы 25 шілдедегі № 34-175 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4781 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Орман кодексінің 14-бабының 2) тармақшасына, 88-бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 587-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушысының 2018 жылғы 13 қыркүйектегі № 383 "Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін есептеудің әдістемелік нұсқаулықтарын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17560 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШТІ:".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облыстық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы Е. Абитов

О внесении изменения в решение Алматинского областного маслихата от 25 июля 2018 года № 34-175 "Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Алматинской области"
Решение маслихата Алматинской области от 8 августа 2022 года № 24-117. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 августа 2022 года № 29076
Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Алматинской области" от 25 июля 2018 года № 34-175 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4781) следующее изменение:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 2) статьи 14, со статьей 88 Лесного кодекса Республики Казахстан, статьей 587 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 сентября 2018 года № 383 "Об утверждении Методических указаний расчета ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17560), Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности секретаря
Алматинского областного маслихата Е. Абитов