Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 20-1 "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 9-8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 наурызда № 27169 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" 2018 жылғы 31 мамырдағы № 20-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4757 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыпқа орыс тілінде өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің (бұдан әрі - Кодекс) 510-бабының 1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының хатшысы
Е. Жакенов

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 31 мая 2018 года № 20-1 "О ставках на земельный налог"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 марта 2022 года № 9-8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 марта 2022 года № 27169
Маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "О ставках на земельный налог" от 31 мая 2018 года № 20-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4757) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"О ставках земельного налога";
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" (далее - Кодекс), маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:";
пункт 2 указанного решения исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
Е. Жакенов