Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 19 қазандағы № 265 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қазанда № 30286 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Жылыой ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Жылыой ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Жылыой ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жылыой ауданының әкімі Ж. Каражанов
"КЕЛІСІЛДІ":
Жылыой аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Жылыой ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 19 қазандағы № 265
қаулысына 1-қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Құлсары қаласы
Махамбет даңғылы № 37 "Жылыой ауданы мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кең Жылыой" Жылыой аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Махамбет даңғылы № 136 құрылыс "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№1 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
А.Қорғанбаев көшесі № 50 ғимарат "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 15 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Ж.Аймауытов көшесі № 29 ғимарат "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 13 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Қ.Ахмет Яссауи көшесі № 47 құрылыс Теміржол вокзалы ғимаратының алдында
Атырау ықшам ауданындағы "Зере" дүкені ғимаратының алдында
Тайманов көшесі № 167 құрылыс "Беркад" базары ғимаратының алдында

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 19 октября 2022 года № 265. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 октября 2022 года № 30286
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жылыойского района согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Жылыойского района".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жылыойского района Ж. Каражанов
"СОГЛАСОВАНО":
Жылыойская районная
территориальная избирательная
комиссия
Приложение 1 к постановлению
акимата Жылыойского района
от 19 октября 2022 года № 265
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Название населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Құлсары
проспект Махамбета № 37 перед зданием государственного учреждения "Жылыойский районный дом культуры "Кен Жылыой" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жылыойского района"
проспект Махамбета строение № 136 перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №1" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области"
улица А.Қорғанбаева здание № 50 перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 15" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области"
улица Ж.Аймауытова здание № 290 перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 13" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области"
улица Қ.Ахмет Яссауи строение № 47 перед зданием железнодорожного вокзала
перед зданием магазина "Зере" в микрорайоне "Атырау"
улица Тайманова строение № 167 перед зданием рынка "Беркад"

"Береке" ықшам ауданы Тәуекел хан көшесі № 1 құрылыс "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "Аққайын-2" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
М.Кенғанов көшесі № 15 құрылыс "Лидер" супермаркеті ғимаратының алдында
К.Закарияұлы көшесі "Мариям" дүкені ғимаратының алдында
С.Шакирова көшесі № 8 құрылыс "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№8 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Ж.Нұрмұхан көшесі № 3 құрылыс "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 21 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
2
Жаңа Қаратон кенті
Б.Ержанов көшесі № 642 құрылыс "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 22 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Б.Рзиев көшесі № 883 құрылыс "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 23 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
3
Жем ауылдық округі Тұрғызба ауылы
Бөкен би көшесі № 409 ғимарат "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 4 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
4
Косшағыл ауылдық округі Косшағыл ауылы
Жайық көшесі № 93 ғимарат "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 2 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
5
Қара Арна ауылдық округі Шоқпартоғай ауылы
Т.Дешенов көшесі № 378 ғимарат "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 3 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
6
Ақкиізтоғай ауылдық округі Ақкиізтоғай ауылы
С.Аронұлы көшесі № 210 құрылыс "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 10 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
7
Майкөмген ауылдық округі Майкөмген ауылы
А.Керейұлы көшесі № 56 құрылыс "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 17 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Жылыой ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 19 қазандағы № 265
қаулысына 2-қосымша
Жылыой ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі

микрорайон "Береке" улица Тәуекел хана строение № 1 перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад" "Аққайың-2" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области"
улица М.Кенғанова строение № 15 перед зданием супермаркета "Лидер"
улица К.Закарияұлы перед зданием магазина "Мариям"
улица С.Шакировой строение № 8 перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 8" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области"
улица Ж.Нұрмұхана строение № 3 перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 21" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области"
2
поселок Жаңа Қаратон
улица Б.Ержанова строение № 642 перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 22" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области"
улица Б.Рзиева строение № 883 перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 23" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области"
3
сельский округ Жем село Тұрғызба
улица Бөкен Би здание № 409 перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 4" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области"
4
сельский округ Қосшағыл село Қосшағыл
улица Жайық здание № 93 перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 2" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области"
5
сельский округ Қара Арна село Шоқпартоғай
улица Т.Дешенова здание № 378 перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 3" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области"
6
сельский округ Ақкиізтоғай село Ақкиізтоғай
улица С.Аронұлы строение № 210 перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 10" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области"
7
сельский округ Майкөмген село Майкөмген
улица А.Керейұлы строение № 56 перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 17" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области"
Приложение 2 к постановлению
акимата Жылыойского района
от 19 октября 2022 года № 265
Перечень утративших силу некоторых постановлений Жылыойского районного акимата

1) Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 43 "Қазақстан Республикасы Президенттігіне және аудандық Мәслихат депутаттығына № 10 сайлау округі бойынша кандидаттар үшін Жылыой ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-2-152 болып тіркелген);
2) Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 341 "Жылыой ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттары депутаттығына кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-2-161 болып тіркелген);
3) Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 22 шілдедегі № 366 "Жылыой ауданы бойынша қала, поселке және селолық округ әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2754 болып тіркелген);
4) Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 412 "Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2979 болып тіркелген);
5) Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 137 "Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламентінің Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттары депутаттарына және өзге де жергілікті өзін-өзі басқару органдары мүшелеріне барлық кандидаттар үшін Жылыой ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3134 болып тіркелген).

1) Постановление Жылыойского районного акимата Атырауской области от 1 марта 2011 года № 43 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Жылыойсккому району для кандидатов в Президенты Республики Казахстан и в депутаты Жылыойского районного Маслихата по избирательному округу № 10" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-2-152);
2) Постановление Жылыойского районного акимата Атырауской области от 15 декабря 2011 года № 341 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Жылыойскому району для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-2-161);
3) Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 22 июля 2013 года № 366 "Об определении мест размещения агитационных печатных материалов по Жылыойскому району для кандидатов в акимы города, поселка и сельских округов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2754);
4) Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 3 сентября 2014 года № 412 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2979);
5) Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 16 марта 2015 года № 137 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Жылыойскому району для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов и членов иных органов местного самоуправления Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3134).