Дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс ақша қаражатын бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау қағидалары
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 11 шiлдедегi № 177 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 18 шiлдеде № 33103 болып тіркелді
"Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 7-бабының 1-4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтын қосымшаға сәйкес Дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс ақша қаражатын бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық қолданысқа енгізілгеннен кейін үш жұмыс күні ішінде оны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықпен көзделген іс-шаралар орындалғаннан кейін үш жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрі
А. Оралов
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрі
2023 жылғы 11 шілдедегі
№ 177 бұйрығына
қосымша
Дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс ақша қаражатын бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс ақша қаражатын бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 1-4) тармақшасына сәйкес әзірленді және дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс ақша қаражатын бөлу жөніндегі бірыңғай операторды (бұдан әрі – бірыңғай оператор) айқындау тәртібін белгілейді.
2. Дене шынықтыру және спорт саласындағы уәкiлеттi органның (бұдан әрі – уәкiлеттi орган) жанынан бірыңғай операторды айқындау үшін дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс ақша қаражатын бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау жөніндегі Комиссия (бұдан әрі – Комиссия) құрылады.

Правила определения единого оператора по распределению внебюджетных денежных средств, направленных на развитие физической культуры и спорта
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 11 июля 2023 года № 177. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 июля 2023 года № 33103
В соответствии с подпунктом 1-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О физической культуре и спорте" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила определения единого оператора по распределению внебюджетных денежных средств, направленных на развитие физической культуры и спорта согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение трех рабочих дней после введения в действие настоящего приказа размещение его на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
3) в течение трех рабочих дней после исполнения мероприятий, предусмотренных настоящим приказом, представление в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
А. Оралов
Приложение к приказу
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
от 11 июля 2023 года № 177
Правила определения единого оператора по распределению внебюджетных денежных средств, направленных на развитие физической культуры и спорта
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила определения единого оператора по распределению внебюджетных денежных средств, направленных на развитие физической культуры и спорта (далее – Правила), разработаны в соответствии с подпунктом 1-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О физической культуре и спорте" и устанавливают порядок определения единого оператора по распределению внебюджетных денежных средств, направленных на развитие физической культуры и спорта (далее – единый оператор).
2. Для определения единого оператора при уполномоченном органе в области физической культуры и спорта (далее – уполномоченный орган) создается Комиссия по определению единого оператора по распределению внебюджетных денежных средств, направленных на развитие физической культуры и спорта (далее – Комиссия).

3. Комиссияның жұмыс органы Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті (бұдан әрі – Комитет) болып табылады, ол оның қызметін ұйымдастырушылық-техникалық қамтамасыз етуді жүзеге асырады.
4. Комиссия мемлекеттік органдардың, үкіметтік емес ұйымдардың (бұдан әрі – ҮЕҰ), мемлекеттік және мемлекеттік емес дене шынықтыру және спорт ұйымдарының өкілдерінен тұрады. Комиссия құрамындағы мемлекеттік органдардың өкілдері Комиссия мүшелерінің жалпы санының үштен бірін құрайды. Әрбір ҮЕҰ-дан, мемлекеттік және мемлекеттік емес дене шынықтыру мен спорт ұйымдарынан Комиссияның құрамына тек бір ғана өкіл кіреді.
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі Комиссия төрағасы болып табылады.
Комиссия төрағасы отырыстарда төрағалық етеді, оның қызметін жоспарлайды және оны басқарады, оның шешімдерінің іске асырылуына жалпы бақылауды жүзеге асырады. Комиссия төрағасы болмаған жағдайда төрағаның функциялары Комиссия төрағасының орынбасарына жүктеледі.
5. Комиссия мүшелерінің жалпы саны тақ санды құрайды және 15 (он бес) адамнан аспайды. Комиссия құрамына төраға, төрағаның орынбасары, мүшелері, хатшы кіреді.
6. Егер отырысқа Комиссия мүшелерінің жалпы санының жартысынан көбі қатысса, ол заңды деп есептеледі.
7. Хатшы Комиссия отырысының күн тәртібін қалыптастырады, қажетті құжаттармен қамтамасыз етеді, Комиссияның отырысын ұйымдастырады.
Комиссия хатшысы оның мүшесі болып табылмайды және шешім қабылданған кезде дауыс беруге құқығы жоқ.
2-тарау. Бірыңғай операторды айқындау тәртібі
8. Уәкілетті орган бірыңғай операторды айқындау бойынша конкурс өткізу туралы хабарландыру өзінің интернет-ресурсында және мерзімді басылымдарында жариялайды.
Конкурстық өтінімдерді қабылдауды Комитет хабарландыру орналастырылған күннен бастап күнтізбелік он бес күн ішінде жүзеге асырылады.
Конкурс өткізу туралы хабарландыруда көрсетілген өтінімдерді қабылдау мерзімі өткеннен кейін келіп түскен конкурстық өтінімдер қарауға жатпайды.
9. Конкурсқа қатысу үшін, корпоративтік қор нысанында коммерциялық емес ұйым ұсынатын конкурстық өтінім Комитетке жіберіледі және мыналарды қамтиды:
1) қосымшаға сәйкес нысан бойынша конкурсқа қатысуға өтініш берушінің бірінші басшысының қолы қойылған өтініші;
2) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлігі немесе анықтамасы;
3) заңды тұлға жарғысының нотариалды куәландырылған көшірмесі және құрылтай шартының көшірмесі (болған жағдайда);
4) "Жеке шоттарын жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 306 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16601 болып тіркелген) Жеке шоттарын жүргізу қағидаларына 17-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік кіріс органдарында есепке алу жүргізілетін берешектің жоқ (бар) екендігі туралы мәліметтер;

3. Рабочим органом Комиссии является Комитет по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан (далее – Комитет), который осуществляет организационно-техническое обеспечение ее деятельности.
4. Комиссия состоит из представителей государственных органов, неправительственных организаций (далее – НПО), государственных и негосударственных организаций физической культуры и спорта. Представители государственных органов в составе Комиссии составляют не более одной трети от общего количества членов Комиссии. От каждого НПО, государственных и негосударственных организаций физической культуры и спорта в состав Комиссии включается только один представитель.
Председателем Комиссии является Министр культуры и спорта Республики Казахстан.
Председатель Комиссии председательствует на заседаниях, планирует и руководит ее деятельностью, осуществляет общий контроль реализации ее решений. В случае отсутствия председателя Комиссии, функции председателя возлагаются на заместителя председателя Комиссии.
5. Общее количество членов Комиссии составляет нечетное число и не превышает 15 (пятнадцать) человек. В состав Комиссии входят председатель, заместитель председателя, члены, секретарь.
6. Заседание Комиссии является правомочным, если на нем присутствует более половины от общего числа членов Комиссии.
7. Секретарь формирует повестку дня заседания Комиссии, обеспечивает необходимыми документами, организует заседание Комиссии.
Секретарь Комиссии не является ее членом и не имеет право голоса при принятии решений.
Глава 2. Порядок определения единого оператора
8. Уполномоченный орган опубликовывает объявление о проведении конкурса по определению единого оператора на своем интернет-ресурсе и в периодических печатных изданиях.
Прием конкурсных заявок осуществляется Комитетом в течение пятнадцати календарных дней со дня размещения объявления.
Конкурсные заявки поступившие после истечения срока приема заявок, указанного в объявлении о проведении конкурса, не подлежат рассмотрению.
9. Конкурсная заявка, представляемая некоммерческой организацией в форме корпоративного фонда для участия в конкурсе, направляется в Комитет и содержит:
1) заявление за подписью первого руководителя заявителя на участие в конкурсе по форме согласно приложению;
2) справку или свидетельство о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) нотариально засвидетельствованную копию устава юридического лица и копию учредительного договора (при наличии);
4) сведения об отсутствии (наличии) задолженности, учет по которым ведется в органах государственных доходов, по форме, согласно приложению 17 к Правилам ведения лицевых счетов, утвержденным приказом Министра финансов Республики Казахстан от 27 февраля 2018 года № 306 "Об утверждении Правил ведения лицевых счетов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16601);

5) өтініш берушіге қызмет көрсететін банктің, өтініш берушінің банк алдындағы міндеттемелерінің барлық түрлері бойынша, анықтама берілген күннің алдындағы үш айдан астам мерзімі өткен берешегінің жоқтығы туралы (егер өтініш беруші екінші деңгейдегі бірнеше банктің, сондай-ақ шетелдік банктің клиенті болып табылса, осы анықтама осындай банктердің әрқайсысынан ұсынылады) уәкілетті тұлғаның қолы қойылған және мөр басылған (болған жағдайда), конверттер ашылған күннің алдында берілгеніне бір ай болмаған анықтамасының түпнұсқасы;
6) демеушілік және (немесе) қайырымдылық көмек көрсету шеңберінде бөлінген қаражатты бөлуді қоса алғанда, дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған кемінде сегіз жыл қаражатты бөлу тәжірибесінің болуын растайтын шарттардың көшірмелері немесе екінші деңгейдегі банктердің шотынан (шоттарынан) үзінді-көшірмелер немесе өзге де құжаттар.
Конкурстық өтінім мемлекеттік және орыс тілдерінде мөрленген жабық конвертте ұсынылады. Уәкілетті тұлғамен ұсынылған құжаттардың барлық парақтары өзара бір-бірімен тігіліп нөмірленеді және оған қол қойылады.
Жоғарыда көрсетілген талаптарға сәйкес келмеген жағдайда конкурстық өтінім қарауға жатпайды.
10. Бірыңғай операторды айқындау өлшемшарттары:
1) өтініш берушіні заңды тұлға ретінде тіркеу;
2) міндетті зейнетақы жарналары, әлеуметтік аударымдар және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар және (немесе) жарналар бойынша салықтық берешегінің, берешегінің болмауы;
3) демеушілік және (немесе) қайырымдылық көмек көрсету шеңберінде бөлінген қаражатты бөлуді қоса алғанда, кемінде сегіз жыл дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған қаражатты бөлу тәжірибесінің болуы;
4) заңды тұлға банкроттық не тарату рәсіміне жатпауға тиіс, бірыңғай оператор айқындалған сәтте қаржы-шаруашылық қызметі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес тоқтатылмауға тиіс;
5) Қазақстан Республикасының резиденттігі.
11. Комиссия өтінімдер аяқталған күннен бастап екі жұмыс күнінен кешіктірмей конверттерді ашу және дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс ақша қаражатын бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау жөнінде отырыс өткізеді.
12. Конверттерді ашқаннан кейін Комиссия төрағасы конкурсқа қатысуға жіберілген қатысушыларды және осы Қағидалардың 8 және 9-тармақтарына сәйкес келмегендіктен конкурстық сайыстары қабылданбаған қатысушыларды жария етеді.
Конкурсқа қатысуға өтінімдері бар конверттерді ашу хаттамасына Комиссия төрағасы, қатысып отырған мүшелері және хатшысы қол қояды, комиссияның хатшысы әр параққа бұрыштама қояды және мынадай мәліметтерді қамтиды:

5) оригинал справки банка, в котором обслуживается заявитель, за подписью уполномоченного лица и печатью (при наличии) об отсутствии просроченной задолженности по всем видам обязательств заявителя, длящейся более трех месяцев, предшествующих дате выдачи справки, перед банком (в случае, если заявитель является клиентом нескольких банков второго уровня, а также иностранного банка, данная справка представляется от каждого из таких банков), выданной не ранее одного месяца, предшествующего дате вскрытия конвертов;
6) копии договоров или выписки из счета (ов) банков второго уровня, или иные документы, подтверждающие наличие опыта распределения средств, направленных на развитие физической культуры и спорта, включая распределение средств, выделенных в рамках оказания спонсорской и (или) благотворительной помощи, не менее восьми лет.
Конкурсная заявка представляется на государственном и русском языках в запечатанном конверте. Все листы представленных документов прошиваются между собой, пронумеровываются и подписываются его уполномоченным лицом.
В случае несоответствия вышеуказанным требованиям, конкурсная заявка не подлежит рассмотрению.
10. Критериями определения единого оператора являются:
1) регистрация заявителя в качестве юридического лица;
2) отсутствие налоговой задолженности, задолженности по обязательным пенсионным взносам, социальным отчислениям и отчислениям и (или) взносам на обязательное социальное медицинское страхование;
3) наличие опыта распределения средств, направленных на развитие физической культуры и спорта, включая распределение средств, выделенных в рамках оказания спонсорской и (или) благотворительной помощи, не менее восьми лет;
4) юридическое лицо не должно подлежать процедуре банкротства либо ликвидации, финансово-хозяйственная деятельность не должна быть приостановлена в соответствии с законами Республики Казахстан на момент определения единого оператора;
5) резидентство Республики Казахстан.
11. Не позднее двух рабочих дней со дня окончания принятия заявок Комиссия проводит заседание по вскрытию конвертов и определению единого оператора по распределению внебюджетных денежных средств, направленных на развитие физической культуры и спорта.
12. После вскрытия конвертов председателем Комиссии оглашаются участники, допущенные к участию в конкурсе, и участники, чьи конкурсные заявки были отклонены из-за несоответствия пунктам 8 и 9 настоящих Правил.
Протокол вскрытия конвертов с заявками на участие в конкурсе подписывается председателем, присутствующими членами и секретарем Комиссии, визируется полистно секретарем Комиссии и содержит следующие сведения:

1) Комиссия отырысы өткізілетін күнді, уақытты және орынды;
2) Комиссияның сандық құрамы, кворумның болуын;
3) өтінімдерді ұсыну күні мен уақытын көрсете отырып, белгіленген мерзімде өтінім берген үміткерлердің толық атауын, мекенжайларын;
4) ұсынылған құжаттар, оның ішінде олардың осы Қағидаларға 9-тармақта көзделген талаптарға сәйкестігі (сәйкес келмеуі) туралы ақпаратты.
13. Комиссия мүшелері өтініш берушілердің құжаттарының қарау кезінде олардың Комиссия хатшысына қайтарғанға дейін сақталуын қамтамасыз етеді.
14. Комиссия конверттерді ашқаннан кейін дауыс беру рәсімін және отырысқа қатысушы мүшелерінің көпшілік даусымен қатысушылардың санының үштен екісі мөлшерінде жүргізеді, конкурс жеңімпазын айқындайды. Дауыстар тең болған жағдайда Комиссия төрағасының дауысы шешуші дауыс болып табылады. Комиссия мүшелері ерекше пікір білдірген жағдайда оны жазбаша түрде баяндайды және Комиссия хаттамасына қоса береді.
Конкурстың қорытындылары туралы хаттамада мынадай ақпарат қамтылады:
1) қорытынды шығару орны, күні мен уақыты туралы;
2) Комиссияның сандық құрамы, кворумның болуын;
3) конкурсқа қатысуға жіберілген үміткерлердің өтінімдері туралы;
4) конкурс жеңімпазын көрсете отырып, конкурс қорытындылары туралы;
5) себептерін көрсете отырып, конкурстан өтпеген үміткерлер туралы.
15. Егер өтінімдерді ұсыну мерзімі ішінде осы Қағидалардың 8 және 9-тармақтарының талаптарына сәйкес келетін бір ғана конкурстық өтінім ұсынылса, Комиссия осы коммерциялық емес ұйымды бірыңғай оператор ретінде айқындау туралы шешім қабылдайды.
16. Конверттерді ашу және конкурсқа қатысуға рұқсат беру, соңдай-ақ Комиссия отырысының қорытындылары туралы хаттамаға Комиссия отырысы өткен күні төрағамен, отырысқа қатысқан барлық Комиссия мүшелерімен, сондай-ақ Комиссия хатшысымен қол қойылады және конкурстық өтінімдер қаралған кезден бастап бір жұмыс күнінен кешіктірмей уәкiлеттi органның интернет-ресурсына орналастырылады, соңдай-ақ ресми жариялау үшін мерзімді баспасөз басылымдарына жіберіледі.
17. Комиссия конкурсты өткізілмеді деп таниды, егер:
1) бірде-бір конкурстық өтінім берілмесе;
2) өтініш берушілердің барлығы осы Қағидалардың 8 және 9-тармақтарының талаптарына сәйкес келмесе.
18. Конкурс өткізілмеді деп танылған болса, уәкілетті орган конкурсты қайта өткізу туралы шешім қабылдайды.
19. Отырыстың қорытындысы бойынша Комиссия бірыңғай оператордың конкурс жеңімпазын айқындауы туралы шешім қабылдайды, ол уәкілетті органның бұйрығымен ресімделеді.
20. Уәкілетті органның шешіміне Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес сот тәртібімен шағым жасауға болады.
Дене шынықтыру мен спортты
дамытуға бағытталған бюджеттен тыс
ақша қаражатын бөлу жөніндегі
бірыңғай операторды
айқындау қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Кімге:
Дене шынықтыру мен спортты
дамытуға бағытталған бюджеттен тыс
ақша қаражатын бөлу жөніндегі
бірыңғай операторды айқындау
комиссияның төрағасына
Кімнен:
____________________________
(өтініш берушінің толық
атауын көрсету)
Дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс ақша қаражатын бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау бойынша конкурсына қатысуға өтініш
Осы өтінішпен
_____________________________________________________________________
(өтініш берушінің толық атауын көрсету)
бағыты бойынша дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен
тыс ақша қаражатын бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау бойынша
конкурсына қатысуға ниет білдіреді.
Өтінімді толтыру күні: 20___ жылғы "___" __________.
________________________________________________________________
Лауазымы                               (қолы)
Т.А.Ә. (болған жағдайда) Мөр орны (болған жағдайда)

1) дату, время и место проведения заседания Комиссии;
2) количественный состав Комиссии, наличие кворума;
3) полное наименование, адреса претендентов, предоставивших конкурсные заявки в установленные сроки, с указанием даты и времени предоставления заявок;
4) информацию о представленных документах, в том числе соответствие (несоответствие) их требованиям, предусмотренных пунктом 9 к настоящим Правилам.
13. Члены Комиссии обеспечивают сохранность документов заявителей во время их рассмотрения до возврата их секретарю Комиссии.
14. Комиссия после вскрытия конвертов, проводит процедуру голосования и большинством голосов ее членов, участвующих в заседании, в размере двух третей от количества присутствующих, определяет победителя конкурса. В случае равенства голосов, решающим голосом является голос председателя Комиссии. Члены Комиссии в случае выражения особого мнения излагают его в письменном виде и прикладывают к протоколу Комиссии.
В протоколе об итогах конкурса содержится следующая информация:
1) о дате, времени и месте подведения итогов;
2) количественный состав Комиссии, наличие кворума;
3) о заявках претендентов, допущенных к участию в конкурсе;
4) об итогах конкурса с указанием победителя конкурса;
5) о претендентах, не прошедших конкурс, с указанием причин.
15. Если в течение срока представления заявок представлена только одна конкурсная заявка, соответствующая требованиям, указанным в пунктах 8 и 9 настоящих Правил, Комиссия принимает решение об определении данной некоммерческой организации единым оператором.
16. Протокол вскрытия конвертов и допуска к участию в конкурсе, а также об итогах заседания Комиссии подписывается в день заседания Комиссии председателем, всеми присутствующими на заседании членами Комиссии, а также секретарем Комиссии и не позднее одного рабочего дня с момента рассмотрения конкурсных заявок размещается на интернет-ресурсе уполномоченного органа, а также направляется в периодические печатные издания для официального опубликования.
17. Конкурс признается Комиссией несостоявшимся в случаях, если:
1) не подано ни одной конкурсной заявки;
2) все заявители не соответствуют требованиям, указанным в пунктах 8 и 9 настоящих Правил.
18. В случае признания конкурса несостоявшимся, уполномоченным органом принимается решение о повторном проведении конкурса.
19. По итогам заседания Комиссия принимает решение об определении единым оператором победителя конкурса, которое оформляется приказом уполномоченного органа.
20. Решение уполномоченного органа может быть обжаловано в судебном порядке в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к Правилам определения единого
оператора по распределению
внебюджетных денежных средств,
направленных на развитие
физической культуры и спорта
Форма
Кому:
Председателю Комиссии
по определению единого оператора по
распределению внебюджетных
денежных средств, направленных на
развитие физической культуры и спорта
От кого:
____________________________
(указать полное
наименование заявителя)
Заявление
на участие в конкурсе по определению единого оператора по
распределению внебюджетных денежных средств, направленных
на развитие физической культуры и спорта
Настоящим заявлением _____________________________________________________
________________________________________________________________________________
(указать полное наименование заявителя)
выражает желание принять участие в конкурсе по определению единого оператора по
распределению внебюджетных денежных средств, направленных на развитие физической
культуры и спорта.
Дата заполнения заявки: "____" __________20___ год.
___________________________________________________
Должность (подпись) Ф.И.О. (при его наличии)
Место печати (при наличии)