Абай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 11 қарашадағы № 65 "Жеке тұлғалардың мемлекеттік орман қоры аумағында болуына тыйым салу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Абай облысының әкімдігінің 2023 жылғы 19 қазандағы № 184 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қазанда № 136-18 болып тіркелді
Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жеке тұлғалардың мемлекеттік орман қоры аумағында болуына тыйым салу туралы" Абай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 11 қарашадағы № 65 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30625 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) қаулының кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Орман кодексінің 15-бабының 11) тармақшасына, 63-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңның 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
2) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Абай облысының мемлекеттік орман қоры аумағында жеке тұлғалардың жыл сайын орманда өрт қаупі жоғары кезеңдерде өрт қауіпті маусымда болуына тыйым салынсын.
Ауа райы жағдайлары бойынша ормандардағы жоғары өрт қауіптілігі Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 23 қазандағы № 18-02/942 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12351 болып тіркелген) бекітілген ормандардағы өрт қауіпсіздігі қағидаларының 2-қосымшасына сәйкес айқындалады.".
2. "Абай облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысы Әділет департаментінде мемлекттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев

О внесении изменений в постановление акимата области Абай от 11 ноября 2022 года № 65 "О запрещении пребывания физических лиц на территории государственного лесного фонда"
Постановление акимата области Абай от 19 октября 2023 года № 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 27 октября 2023 года № 136-18
Акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Абай от 11 ноября 2022 года № 65 "О запрещении пребывания физических лиц на территории государственного лесного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 30625) следующие изменения:
1) преамбулу постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 11) статьи 15, статьей 63 Лесного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 27 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
2) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Запретить пребывание физических лиц на территории государственного лесного фонда области Абай ежегодно в пожароопасный сезон в периоды высокой пожарной опасности в лесу.
Высокая пожарная опасность в лесах по условиям погоды определяется в соответствии с приложением 2 к Правилам пожарной безопасности в лесах, утвержденным приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 октября 2015 года № 18-02/942 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12351).".
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Абай после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев