О признании утратившим силу некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан по вопросам идентификации сельскохозяйственных животных
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 202
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан:
1) от 2 апреля 2003 года № 164 "Об идентификации сельскохозяйственных животных" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2247);
2) от 26 января 2005 года № 85 "О внесении дополнений и изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 апреля 2003 года № 164 "Об идентификации сельскохозяйственных животных" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3434);
3) от 5 апреля 2006 года № 218 "О внесении дополнений и изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 апреля 2003 года № 164 "Об идентификации сельскохозяйственных животных" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4193, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 12 мая 2006 года № 84-85 (1064-1065)).
2. Департаменту развития животноводства и ветеринарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Токсеитова Р.А.):
1) в недельный срок обеспечить направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить в установленном законодательством порядке его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится со дня его подписания.
Министр                                    А. Куришбаев

Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру мәселелері бойынша Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 29 наурыздағы N 202 Бұйрығы
«Ветеринария туралы» 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің келесі бұйрықтарының күші жойылсын:
1) «Ауыл шаруашылық жануарларын бірдейлендіру туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 2 сәуірдегі № 164 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестірінде № 2247 тіркелген).
2) «Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы Министрінің 2003 жылғы 2 сәуірдегі № 164 «Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру туралы» бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 26 қаңтардағы № 85 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестірінде № 3434 тіркелген).
3) «Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы Министрінің 2003 жылғы 2 сәуірдегі № 164 «Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру туралы» бүйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 218 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестірінде № 4193 тіркелген, 2006 жыл 12 мамырда «Заң газеті» газетінде № 84-85(1064-1065) жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мал шаруашылығын дамыту және ветеринариялық қауіпсіздік департаменті (Р.Ә. Тоқсеитова):
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне бір апта ішінде жолдауын қамтамасыз етсін;
2) заңнамада бекітілген тәртіппен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    А. Күрішбаев