О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 25 сентября 2012 года № 439
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Джумадильдаев А.С.) в недельный срок со дня вступления в силу настоящего приказа направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.о. Министра                              Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 25 сентября 2012 года № 439
Перечень
утративших силу некоторых приказов Министра финансов
Республики Казахстан
1) приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 20 сентября 1999 года № 1162 «Об утверждении Правил розничной торговли алкогольной продукции (кроме пива)» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 20 октября 1999 года под № 940, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан 2000 года, № 2, ст. 195);
2) приказ Председателя Комитета по государственному контролю над производством и оборотом подакцизной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 31 марта 2001 года № 42 «О правилах реализации этилового спирта производителям алкогольной продукции (кроме пива)» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 15 мая 2001 года под № 1496);
3) приказ Председателя Комитета по государственному контролю над производством и оборотом подакцизной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 27 ноября 2001 года № 207 «О внесении изменений в приказ Председателя Комитета по государственному контролю над производством и оборотом подакцизной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 31 марта 2001 года № 42 «О порядке реализации этилового спирта с уплатой акциза производителям алкогольной продукции (кроме пива)» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 7 декабря 2001 года № 1694);

Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 439 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ә.С. Жұмаділдаев) осы бұйрық күшіне енген күннен бастап бір апталық мерзімде бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін және кейіннен оның бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                       Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 439 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1) «Алкоголь өнімін (сырадан басқа) бөлшек сауда жасау ережесін  бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің 1999 жылғы 20 қыркүйектегі N 1162 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1999 жылғы 20 қазанда № 940 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде 2000 жыл, № 2, 195-қ жарияланған);
2) «Алкоголь өнімін (сырадан басқа) өндірушілерге этил спиртін сату ережелері туралы» Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Акцизделетін өнімдерді өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік бақылау жасау жөніндегі комитеті төрағасының 2001 жылғы 31 наурыздағы N 42 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2001 жылғы 15 мамырда № 1496 болып тіркелген);
3) «Алкоголь өнімін (сырадан басқа) өндірушілерге этил спиртін сату ережелері туралы» Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Акцизделетін өнімдерді өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік бақылау жөніндегі комитеті төрағасының 2001 жылғы 31 наурыздағы № 42 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Акцизделетін өнімдерді өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік бақылау жөніндегі комитеті төрағасының 2001 жылғы 27 қарашадағы № 207 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2001 жылғы 7 желтоқсанда № 1694 болып тіркелді);

4) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года № 605 «О внесении изменения в приказ Председателя Комитета по государственному контролю над производством и оборотом подакцизной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 31 марта 2001 года № 42 «О правилах реализации этилового спирта производителям алкогольной продукции (кроме пива)» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 5 января 2011 года под № 6721, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 7, 2011 года (16 сентября 2011 года));
5) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 июля 2011 года № 370 «О внесении изменений в приказ Председателя Комитета по государственному контролю над производством и оборотом подакцизной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 31 марта 2001 года № 42 «О правилах реализации этилового спирта производителям алкогольной продукции (кроме пива)» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 12 августа 2011 года под № 7119, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 29 сентября 2011 года № 141 (2131));
6) приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 27 февраля 2004 года № 88 «Об утверждении Инструкции по контрольному учету этилового спирта в организациях, осуществляющих производство этилового спирта» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 23 марта 2004 года № 2758);
7) приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 18 января 2005 года № 11 «Об утверждении Правил реализации этилового спирта с уплатой акциза организациями, использующими его в технических целях, или при производстве неалкогольной продукции» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 18 февраля 2005 года под № 3450, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 4 августа 2005 года № 142);
8) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 января 2007 года № 16 «Об утверждении форм и правил представления деклараций по производству и обороту отдельных видов нефтепродуктов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 23 февраля 2007 года под № 4552, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, апрель 2007 года, № 4, ст. 86);

4) «Алкоголь өнімін (сырадан басқа) өндірушілерге этил спиртін сату ережелері туралы» Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Акцизделетін өнімдерді өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік бақылау жөніндегі комитеті төрағасының 2001 жылғы 31 наурыздағы № 42 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 30 қарашадағы № 605 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 5 қаңтарда № 6721 болып тіркелді,  Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2011 жылғы N 7(16 қыркүйекте 2011 жылғы) жарияданған);
5) «Алкоголь өнімін (сырадан басқа) өндірушілерге этил спиртін сату ережелері туралы» Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Акцизделетін өнімдерді өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік бақылау жөніндегі комитеті төрағасының 2001 жылғы 31 наурыздағы № 42 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 15 шілдедегі № 370 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 12 тамызда № 7119 болып тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2011 жылғы 29 қыркүйекте № 141 (1957) жарияланған);
6) «Этил спиртін өндіруді жүзеге асырушы ұйымдарда этил спиртін бақылау есебі жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық Комитеті Төрағасының 2004 жылғы 27 ақпандағы N 88 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 23 наурызда № 2758 болып тіркелген);
7) «Этил спиртін оны техникалық мақсатта немесе алкогольді емес өнімдерді өндіруде пайдаланатын ұйымдарға акциз төлеу арқылы сату ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2005 жылғы 18 қаңтардағы № 11 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 18 ақпанда № 3450 болып тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2005 жылғы 22 шілде № 77 (701) жарияланған);
8) «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіру және олардың айналымы бойынша декларация табыс етудің нысандары мен ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 29 қаңтардағы № 16 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 23 ақпанда № 4552 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзгеде орталық мемлекеттік органдарының Нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде, 2007 жылғы, сәуір, № 4, «Ресми газет» 2007 жылғы 12 мамырдағы № 190 (332) жарияланған);

9) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 601 «Об утверждении Правил квотирования объемов потребления и реализации этилового спирта без уплаты акцизов фармацевтическими предприятиями и государственными медицинскими учреждениями» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 31 декабря 2008 года под № 5457, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 23 января 2009 года № 11 (1608); Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 1, 2009 года);
10) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 138 «Об утверждении Правил по оснащению технологических линий контрольными приборами учета» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 20 апреля 2009 года под № 5656, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 5 июня 2009 года № 84 (1681), в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, сентябрь 2009 года, № 9 ст. 350);
11) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 сентября 2010 года № 461 «Об утверждении Правил предоставления деклараций производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 15 октября 2010 года под № 6564, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 18 ноября 2010 года № 313 (26374)).

9) «Фармацевтикалық кәсіпорындар мен мемлекеттік медициналық мекемелерде этил спиртін пайдалану және акциз төлемінсіз өткізу көлемін квоталау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 601 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 31 желтоқсанда № 5457 болып тіркелген, «Юридическая газета» газетініе 2009 жылғы 23 қаңтарда № 11 жарияланған (1608), Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзгеде орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, № 4, 2009 жыл);
10) «Технологиялық желілерді есепке алудың бақылау аспаптарымен жарақтандыру жөніндегі Ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министірінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 138 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 30 сәуірде № 5656 болып тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2009 жылғы 5 маусымда № 84 (1507), Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзгеде орталық мемлекеттік органдарының Нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде 2009 жылғы қыркүйек, № 9, 350-қ. жарияланған);
11) «Этил спирті мен алкоголь өнімін өндіру және айналымы декларацияларын тапсыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2010 жылғы 17 қыркүйектегі N 461 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 15 қазанда № 6564 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» 2011 жылғы 18 қаңтардағы № 12-13 (26415) жарияланған).