О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Уральска
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 20 ноября 2015 года № 3585
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан" и "О нормативных правовых актах", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Уральска согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима города Шахарова А.Б.
Исполняющий обязанности
акима города
Г. Урынгалиев
Приложение
к постановлению акимата
города Уральска
от 20 ноября 2015 года № 3585
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Уральска
1. Постановление акимата города Уральска от 29 марта 2013 года №639 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30.04.2013 года №3280, опубликовано в газете "Жайық үні - Жизнь города" от 07.05.2013 года №19);
2. Постановление акимата города Уральска от 11 апреля 2014 года №759 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2014 год по городу Уральск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23.04.2014 года №3505, опубликовано в газете "Жайық үні - Жизнь города" от 06.05.2014 года №18);
3. Постановление акимата города Уральска от 12 декабря 2014 года №3387 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче городского коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30.12.2014 года №3743, опубликовано в газете "Жайық үні - Жизнь города" от 15.01.2015 года №2);
4. Постановление акимата города Уральска от 8 мая 2015 года №1459 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2015 год по городу Уральск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20.05.2015 года №3913, опубликовано в газете "Жайық үні - Жизнь города" от 28.05.2015 года №21).

Орал қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 3585 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Орал қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы А.Шахаровқа жүктелсін.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы
Ғ. Орынғалиев
Орал қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 20 қарашадағы
№ 3585 қаулысына қосымша
Күші жойылды деп танылған Орал қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы" Орал қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 29 наурыздағы №639 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3280, 30.04.2014 жылы тіркелген, "Жайық үні - Жизнь города" газеті №19, 07.05.2013 жылы жарияланған) қаулысы;
2. "Орал қаласы бойынша 2014 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы" Орал қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі №759 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3505, 23.04.2014 жылы тіркелген, "Жайық үні - Жизнь города" газеті №18, 06.05.2014 жылы жарияланған) қаулысы;
3. "Қалалық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" Орал қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы №3387 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3743, 30.12.2014 жылы тіркелген, "Жайық үні – Жизнь города" газеті №2, 15.01.2015 жылы жарияланған) қаулысы;
4. "Орал қаласы бойынша 2015 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы" Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 мамырдағы №1459 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3913, 20.05.2015 жылы тіркелген, "Жайық үні - Жизнь города" газеті №21, 28.05.2015 жылы жарияланған) қаулысы.