О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1211
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2009 года № 714
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1211 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2009 - 2011 годы" следующие изменения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2009 - 2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 6 "Бюджетные программы":
в абзаце шестом цифры "15 321 063" заменить цифрами "15 237 281";
в пункте 1 цифры "7 982 213" заменить цифрами "7 936 127";
в абзаце девятом цифры "63 957" заменить цифрами "26 261";
в приложении 3 в форме бюджетной программы, направленной на капитальные затраты:
в графе " 2009 год":
в бюджетной программе "Материально-техническое оснащение Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами" в строке "Показатели количества" цифры "40, 5, 3, 1, 40, 2, 2, 1, 110, 1, 40, 265, 37 696" исключить;
в бюджетной программе "Прикладные научные исследования в области управления земельными ресурсами" в формах бюджетной программы цифры "7, 100, 1,46 086 " исключить;
в приложении 4:
в графе "2009 год":
в строке "2. Программы, предлагаемые к разработке, из них:" цифры "4 120 453" заменить цифрами "4 036 671";
в строке "Текущие бюджетные программы" цифры "4 120 453" заменить цифрами "4 036 671";
в строке "Бюджетная программа 002 "Материально-техническое оснащение Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами" цифры "37 696 " исключить;
в строке "Бюджетная программа 006 "Прикладные научные исследования в области управления земельными ресурсами" цифры "46 086" исключить;
в строке "Всего расходов, из них:" цифры "4 120 453" заменить цифрами "4 036 671";
в строке "Текущие бюджетные программы" цифры "4 120 453" заменить цифрами "4 036 671";
в приложении 5:
в графе "2009 год":
в строке "Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами " цифры "4 120 453" заменить цифрами "4 036 671";
в строке "Стратегическое направление 1. Формирование актуальных данных по земельным ресурсам и повышение эффективности государственного контроля за использованием и охраной земель" цифры "2 412 573" заменить цифрами "2 328 791";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1211 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 мамырдағы N 714 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1211 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
"Бюджеттік бағдарламалар" деген 6-бөлімде:
алтыншы абзацта "15 321 063" деген сандар "15 237 281" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақта "7 982 213" деген сандар "7 936 127" деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта "63 957" деген сандар "26 261" деген сандармен ауыстырылсын;
3-қосымшада күрделі шығындарға бағытталған бюджеттік бағдарламаның нысанында:
"2009 жыл" деген бағанда:
"Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің материалдық-техникалық жарақтандыру" бюджеттік бағдарламасында "40, 5, 3, 1, 40, 2, 2, 1, 110, 1, 40, 265, 37 696" деген сандар алып тасталсын;
"Жер ресурстарын басқару саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" бюджеттік бағдарламасында "7, 100, 1, 46 086" деген сандар алып тасталсын;
4-қосымшада:
"2009 жыл" деген бағанда:
"2. Әзірлеуге жататын бағдарламалар, соның ішінде:" деген жолда "4 120 453" деген сандар "4 036 671" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар" деген жолда "4 120 453" деген сандар "4 036 671" деген сандармен ауыстырылсын;
"002 "Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігін материалдық-техникалық жарақтандыру" бюджеттік бағдарламасы" деген жолда "37 696" деген сандар алып тасталсын;
"006 "Жер ресурстарын басқару саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" бюджеттік бағдарламасы" деген жолда "46 086" деген сандар алып тасталсын;
"Шығыстар сомасы, соның ішінде:" деген жолда "4 120 453" деген сандар "4 036 671" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар" деген жолда "4 120 453" сандар "4 036 671" деген сандармен ауыстырылсын;
5-қосымшада:
"2009 жыл" деген бағанда:
"Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі" деген жолда "4 120 453" деген сандар "4 036 671" деген сандармен ауыстырылсын;
"1-стратегиялық бағыт. Жер ресурстары бойынша актуалды мәліметтерді құру және жерді пайдалану мен қорғауды мемлекеттік бақылаудың тиімділігін жоғарылату" деген жолда "2 412 573" деген сандар "2 328 791" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Цель 1.1. Обеспечение полноты и достоверности представляемой пользователям информации о земельных ресурсах" цифры "1 830 880" заменить цифрами "1 784 794";
в строке "Бюджетная программа 006 "Прикладные научные исследования в области управления земельными ресурсами" цифру "46 086" исключить;
в строке "Цель 1.2. Минимизация нарушений земельного законодательства Республики Казахстан субъектами земельных отношений" цифры "581 693" заменить цифрами "543 997";
в строке "Бюджетная программа 002 "Материально-техническое оснащение Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами " цифры "37 696" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"1.1-мақсат. Жер ресурстары туралы пайдаланушылар берген ақпараттың толықтығын және анықтығын қамтамасыз ету" деген жолда "1 830 880" деген сандар "1 784 794" деген сандармен ауыстырылсын;
"006 "Жер ресурстарын басқару саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" бюджеттік бағдарламасы" деген жолда "46 086" деген сандар алып тасталсын;
"1.2-мақсат. Қазақстан Республикасының жер заңнамасын жер қатынастары субъектілерінің бұзуын төмендету" деген жолда "581 693" деген сандар "543 997" деген сандармен ауыстырылсын;
"002 "Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің материалдық-техникалық жарақтандыру" бюджеттік бағдарламасы" деген жолда "37 696" деген сандар алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов