Об утверждении стандарта государственной услуги "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2010 года № 76. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 185
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.03.2014 № 185 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 31.08.2012 № 1131 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 9-115-2 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и подпунктами 2)3) статьи 6, статьей 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления Правительства РК от 31.08.2012 № 1131 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемый стандарт государственной услуги "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде".
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 31.08.2012 № 1131 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 февраля 2010 года № 76
Стандарт государственной услуги
"Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в
жилище из государственного жилищного фонда или жилище,
арендованном местным исполнительным органом в частном
жилищном фонде"
Сноска. Стандарт в редакции постановления Правительства РК от 31.08.2012 № 1131 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Стандарт государственной услуги "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде" (далее – государственная услуга) оказывается управлениями жилья городов Астаны и Алматы, отделами жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог районов, городов областного значения (далее – уполномоченный орган), а также на альтернативной основе через центры обслуживания населения (далее – центр), адреса которых указаны в приложении 12 к настоящему стандарту или веб-портал "электронного правительства: www.egov.kz" (далее – портал) при условии наличия у Заявителя электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП).
В целях обеспечения доступности государственных услуг жителям отделенных населенных пунктов допускается оказание государственных услуг через Мобильные центры.

Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою және олардың кезегі" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 ақпандағы № 76 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 185 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.03.2014 № 185 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн еткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.08.31 № 1131 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 34-бабына, «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-115-2-баптарына және «Ақпараттандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2)3) тармақшаларына29-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.08.31 № 1131 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
1. Қоса беріліп отырған «Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою және олардың кезегі» мемлекеттік қызмет стандарты бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.08.31 № 1131 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 8 ақпандағы
№ 76 қаулысымен
бекітілген
«Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою және олардың кезегі» мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Стандарт жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.08.31 № 1131 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
1. Жалпы ережелер
1. «Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою және олардың кезегі» мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) мекенжайлары осы стандартқа 12-қосымшаларда көрсетілген Астана және Алматы қалаларының Тұрғын үй басқармалары, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдері (бұдан әрі – уәкілетті орган), сондай-ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – орталық) арқылы немесе Өтініш берушіде электрондық-цифрлық қолтаңба (бұдан әрі – ЭЦҚ) болған жағдайда Электрондық үкіметтің: www.egov.kz» веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметтердің қол жетімділігін қамтамасыз ету мақсатында шалғай елді мекендердің тұрғындарына мобильді орталықтар арқылы мемлекеттік қызмет көрсетуге жол беріледі.

2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статей 6768697172 и 74 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", статьи 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации" и постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2012 года № 856 "Об утверждении Правил постановки на учет граждан Республики Казахстан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде".
4. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается:
1) на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства (далее – Агентство) по адресу "www.ads.gov.kz", в разделе "Государственные услуги";
2) на интернет-ресурсе Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения": www.con.gov.kz;
3) на портале;
4) на стендах в центре.
Информация о государственной услуги может быть также предоставлена по телефону call-центра: 1414.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача уведомления о постановке на учет с указанием порядкового номера очереди либо мотивированный ответ об отказе в постановке на учет с указанием обоснованных причин (на бумажном носителе или в электронной форме).
6. Государственная услуга предоставляется гражданам Республики Казахстан, постоянно проживающим в соответствующем неселенном пункте (независимо от срока проживания), нуждающимся в жилище из коммунального жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде (далее – получатели государственной услуги) и относящимся к:
1) инвалидам и участникам Великой Отечественной войны;
2) социально уязвимым слоям населения, указанным в подпунктах 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12) части второй настоящего пункта, имеющим совокупный среднемесячный доход за последние двенадцать месяцев перед обращением о предоставлении жилища на каждого члена семьи ниже 3,1-кратного размера прожиточного минимума, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете. Коэффициент 3,1-кратного размера прожиточного минимума не распространяется на детей-сирот, детей, оставшихся без попечения родителей, и детей-инвалидов;
3) государственным служащим, работникам бюджетных организаций, военнослужащим, кандидатам в космонавты, космонавтам и лицам, занимающим государственные выборные должности;

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 6768697172 және 74-баптарының, «Ақпараттандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 29-бабының және «Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтарын есепке қою қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 маусымдағы № 856 қаулысының негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат:
1) www.ads.gov.kz мекенжайы бойынша Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық icтерi агенттiгiнің (бұдан әрі – Агенттік) интернет-ресурсындағы «Мемлекетік қызметтер» деген бөлімде;
2) «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының www.con.gov.kz интернет-ресурсында;
3) веб-порталда;
4) орталықтардың стенділерде орналастырылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету туралы ақпаратты call-орталықтан 1414 телефоны бойынша алуға да болады.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі нысаны, кезегінің реттік нөмірін көрсетіп, есепке қою туралы хабарлама немесе негізді себептерді көрсетіп, есепке қоюдан бас тарту туралы дәлелді жауап беру (қағаз жеткізгіште немесе электрондық түрде) болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйлер немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж, тиісті елді мекенде (тұру мерзіміне қарамастан) тұрақты тұратын және:
1) Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына;
2) осы тармақтың екінші бөлігінің 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12) тармақшаларында көрсетілген, тұрғын үй беру туралы өтініш жасаудың алдында соңғы он екі ай ішінде жиынтық орташа айлық табысы отбасының әрбір мүшесіне республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген ең төменгі күнкөріс деңгейінің 3,1 еселенген мөлшерінен төмен болатын, халықтың әлеуметтiк жағынан осал топтарына көрсетіледі. Ең төменгі күнкөріс деңгейінің 3,1 еселенген мөлшеріндегі коэффициент жетім балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға және мүгедек балаларға қолданылмайды;
3) мемлекеттік қызметшілерге, бюджеттік ұйымдардың қызметкерлеріне, әскери қызметшілерге, ғарышкерлікке кандидаттарға, ғарышкерлерге және мемлекеттік сайланбалы қызмет атқаратын адамдарға;

4) гражданам, единственное жилище которых признано аварийным в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
К социально уязвимым слоям населения относятся:
1) инвалиды и участники Великой Отечественной войны;
2) лица, приравненные к инвалидам и участникам Великой Отечественной войны;
3) инвалиды 1 и 2 групп;
4) семьи, имеющие или воспитывающие детей-инвалидов;
5) лица, страдающие тяжелыми формами некоторых хронических заболеваний, перечисленных в списке заболеваний, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2011 года № 1309 (далее - список тяжелых форм некоторых хронических заболеваний);
6) пенсионеры по возрасту;
7) дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, не достигшие двадцати девяти лет, потерявшие родителей до совершеннолетия. При призыве таких лиц на воинскую службу возраст продлевается на срок прохождения срочной воинской службы;
8) оралманы;
9) лица, лишившиеся жилища в результате экологических бедствий, чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера;
10) многодетные семьи;
11) семьи лиц, погибших (умерших) при исполнении государственных или общественных обязанностей, воинской службы, подготовке или осуществлении полета в космическое пространство, спасании человеческой жизни, охране правопорядка;
12) неполные семьи.
Лица признаются нуждающимися в жилище из государственного жилищного фонда, если:
1) они не имеют жилища на праве собственности на территории Республики Казахстан при постановке на учет и на момент предоставления жилища из коммунального жилищного фонда или жилищного фонда государственного предприятия;
2) они не имеют жилища на праве собственности в данном населенном пункте при постановке на учет и на момент предоставления жилища из жилищного фонда государственного учреждения;
3) они не имеют в постоянном пользовании в данном населенном пункте жилища из коммунального жилищного фонда;
4) жилище, в котором проживает семья, не отвечает установленным  санитарным и техническим требованиям;
5) в смежных, неизолированных жилых помещениях проживают две и более семей;
6) в составе семьи имеются больные, страдающие тяжелыми формами некоторых хронических заболеваний (по списку тяжелых форм некоторых хронических заболеваний), при которых совместное проживание с ними в одном помещении (квартире) становится невозможным.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта:

4) жалғыз тұрғын үйі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен авариялық жағдайда деп танылған азаматтарға жататын Қазақстан Республикасының азаматтарына (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушылар) көрсетіледі.
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына:
1) Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушылары;
2) Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына теңестірілген адамдар;
3) 1 және 2-топтағы мүгедектер;
4) мүгедек балалары бар немесе оларды тәрбиелеуші отбасылар;
5) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 қарашадағы № 1309 қаулысымен бекітілген аурулар тiзiмiнде аталған кейбiр созылмалы аурулардың ауыр түрлерiмен ауыратын адамдар (бұдан әрі – кейбір созылмалы аурулардың ауыр түрлерінің тізімі);
6) жасы бойынша зейнеткерлер;
7) кәмелетке толғанға дейін ата-аналарынан айырылған жиырма үш жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар жатады. Мұндай адамдардың жасы әскери қызметке шақырылған кезде мерзімді әскери қызметтен өту мерзіміне ұзартылады;
8) оралмандар;
9) экологиялық зілзалалар, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар салдарынан тұрғын үйінен айырылған адамдар;
10) көп балалы отбасылар;
11) мемлекеттік немесе қоғамдық міндеттерін, әскери қызметін атқару кезінде, ғарыш кеңістігіне ұшуға дайындық немесе оны жүзеге асыру, адам өмірін құтқару кезінде, құқық тәртібін қорғау кезінде қаза тапқан (қайтыс болған) адамдардың отбасылары;
12) толық емес отбасылар жатады.
Адамдар, егер:
1) есепке қойған кезде және коммуналдық тұрғын үй қорынан немесе мемлекеттік кәсіпорынның тұрғын үй қорынан тұрғын үй берген кезде Қазақстан Республикасының аумағында меншiк құқығында тұрғын үйi болмаса;
2) есепке қойған кезде және мемлекеттік мекеменің тұрғын үй қорынан тұрғын үй берген кезде осы елдi мекенде меншiк құқығында тұрғын үйі болмаса;
3) осы елді мекенде тұрақты пайдалануында коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйі болмаса;
4) отбасы тұратын тұрғын үй белгіленген санитариялық және техникалық талаптарға сай келмесе;
5) жапсарлас, оқшауланбаған тұрғын үй-жайларда екi және одан да көп отбасы тұрып жатса;
6) отбасы құрамында кейбiр созылмалы аурулардың ауыр түрлерiмен ауыратын науқастар болып, бiр үй-жайда (пәтерде) олармен бiрге тұру мүмкiн болмаса, мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергiлiктi атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж деп танылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі мемлекеттік қызметті алушы осы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап:

1) в уполномоченный орган либо на портал – в течение тридцати календарных дней;
в центр - в течение тридцати календарных дней (день приема документов для получения государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги, при этом, уполномоченный орган предоставляет результат оказания государственной услуги за день до окончания срока оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче или получении документов в центре составляет не более 20 минут, в уполномоченном органе – не более 15 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. График работы:
1) уполномоченного органа – ежедневно, с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных, а также праздничных дней.
Прием документов осуществляется канцелярией уполномоченного органа в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Инвалиды и участники Великой Отечественной войны обслуживаются вне очереди;
2) центра – государственная услуга предоставляется ежедневно, с понедельника по субботу включительно в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва на обед, кроме выходных, а также праздничных дней.
Прием осуществляется в порядке "электронной очереди" без ускоренного обслуживания.
Мобильные центры осуществляют прием документов согласно утвержденному центром графику, но не менее шести рабочих часов в одном населенном пункте;
3) на портале - круглосуточно.
10. Государственная услуга оказывается:
1) в уполномоченном органе или в центре, где предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями, зал ожидания с приемлемыми условиями ожидания и подготовки необходимых документов в котором находятся информационные стенды с образцами заполненных бланков;
2) на портале – в "личном кабинете".
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги либо его представитель по доверенности представляет:
в уполномоченный орган или центр:
1) заявление о постановке на учет по форме согласно приложению 3 к настоящему стандарту;
2) копии удостоверений личности либо паспортов заявителя и членов его семьи;
3) копии свидетельства о заключении (расторжении) брака, смерти членов семьи, рождении детей;
4) справки территориального органа юстиции (о наличии или отсутствии у заявителя и постоянно проживающих с ним членов семьи жилища, принадлежащего им на праве собственности);
5) справку местного исполнительного органа (о наличии или отсутствии у заявителя и постоянно проживающих с ним членов семьи в постоянном пользовании в данном населенном пункте жилища из коммунального жилищного фонда);

1) уәкілетті органда не порталда –күнтізбелік отыз күн;
орталықта күнтізбелік отыз күн ішінде (мемлекеттік қызметті алу үшін құжаттарды қабылдаған күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді, бұл орайда уәкілетті орган мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі аяқталуға бір күн қалғанда мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін ұсынады);
2) орталықта құжаттарды тапсырған немесе алған кезде кезек күтудің рұқсат етілетін ең ұзақ уақыты 20 минуттан, уәкілетті органда 15 минуттан аспауы тиіс.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Жұмыс кестесі:
1) уәкілетті органда – демалыс күндерін, сондай-ақ мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін;
Құжаттар қабылдауды уәкілетті органның кеңсесі мемлекеттік қызмет алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз, кезек тәртібімен жүзеге асырады.
Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына кезектен тыс қызмет көрсетіледі.
2) орталықта мемлекеттік қызмет белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа, күн сайын күн сайын дүйсенбіден сенбіге дейін, түскi үзiлiссіз сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін көрсетіледі.
Қабылдау жедел қызмет көрсетусіз, «электрондық» кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
Мобильді орталықтар орталық бекіткен кестеге сәйкес құжаттар қабылдауды жүзеге асырады, бірақ бір елді мекенде алты жұмыс күнінен кем емес.
3) порталда – тәулік бойы.
10. Мемлекеттік қызмет:
1) мүмкіндіктері шектеулі адамдар үшін жағдай жасалған, күтудің және қажетті құжаттар дайындаудың қолайлы жағдайы бар күту залы, толтырылған бланкілердің үлгілері бар ақпараттық стенділер орналасқан уәкілетті органда немесе орталықта;
2) порталда – жеке кабинетте көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы не оның сенімхат бойынша өкілі мынадай құжаттарды ұсынуы қажет:
уәкілетті органға немесе орталыққа:
1) осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша есепке қою туралы өтініш;
2) өтініш иесінің және оның отбасы мүшелерінің жеке куәлігінің немесе паспортының көшірмесін;
3) некеге тұру (бұзу), отбасы мүшелерінің қайтыс болуы, балалардың тууы туралы куәліктердің көшірмесін;
4) аумақтық әділет органының анықтамасын (өтініш берушіде және онымен тұрақты тұратын отбасы мүшелерінде меншік құқығында оларға тиесілі тұрғын үйдің бар немесе жоқ екендігі туралы);
5) жергілікті атқарушы органының анықтамасын (өтініш берушіде және онымен тұрақты тұратын отбасы мүшелерінде осы елді мекенде коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйдің жоқтығы туралы);

6) копию книги регистрации граждан и оригинал (для сверки документа) либо справку адресного бюро или акима сельского округа, подтверждающую проживание в соответствующем населенном пункте;
7) в случаях признания других лиц членами семьи заявителя, последним представляется решение суда о признании их членами семьи заявителя;
8) граждане, относящиеся к социально уязвимым слоям населения, дополнительно предоставляют документ, подтверждающий принадлежность заявителя (семьи) к социально уязвимым слоям населения;
9) граждане, относящиеся к социально уязвимым слоям населения (за исключением детей-сирот, детей, оставшихся без попечения родителей, и детей-инвалидов), дополнительно представляют сведения о доходах за последние двенадцать месяцев перед обращением на каждого члена семьи;
10) граждане, относящиеся к категории государственных служащих, работников бюджетных организаций, военнослужащих и лиц, занимающих государственные выборные должности, дополнительно представляют справку с места работы (службы). Кандидаты в космонавты, космонавты представляют документ, подтверждающий их статус, который присваивается Правительством Республики Казахстан;
11) гражданами, единственное жилище которых признано аварийным, представляется соответствующая справка местного исполнительного органа;
12) в случаях, когда жилище, в котором проживает семья, не отвечает установленным санитарным и техническим требованиям, либо когда в смежных, неизолированных жилых помещениях проживают две и более семей, либо когда в составе семьи имеются больные, страдающие тяжелыми формами некоторых хронических заболеваний, при которых совместное проживание с ними в одном помещении (квартире) становится невозможным, заявители дополнительно представляют справку соответствующего уполномоченного органа.
Сведения документов, являющиеся государственными электронными информационными ресурсами, работник уполномоченного органа или центра получает из соответствующих государственных информационных систем, посредством информационной системы центра в форме электронных документов, удостоверенных ЭЦП уполномоченного лица.
На портале:
1) запрос в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП получателя государственной услуги;
2) сведения, указанные в части второй пункта 11 настоящего стандарта - в сканированном виде прикрепляются к электронному запросу.
Сведения документов, являющиеся государственными электронными информационными ресурсами, уполномоченный орган получает из соответствующих государственных информационных систем посредством портала, удостоверенных ЭЦП уполномоченного лица.

6) азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесін (құжатты салыстыру үшін) не тиісті елді мекенде тұратынын растайтын анықтама бюросының немесе ауылдық округ әкімнің анықтамасы;
7) басқа адамдарды өтініш берушінің отбасы мүшесі деп таныған жағдайда оларды өтініш берушінің отбасы мүшесі деп тану туралы соттың шешімі;
8) әлеуметтік жағынан осал топтарына жататынын азаматтар қосымша өтініш берушінің (отбасының) әлеуметтік жағынан осал азаматтарға жататынын растайтын құжатты;
9) халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына жататын азаматтар (жетім балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды және мүгедек балаларды қоспағанда) өтініш жасаудың алдында соңғы он екі ай ішінде отбасының әрбір мүшесіне шаққандағы жиынтық айлық табысы туралы анықтаманы;
10) мемлекеттiк қызметшiлер, бюджеттiк ұйымдардың қызметкерлерi, әскери қызметшiлер және мемлекеттiк сайланбалы қызмет атқаратын адамдар жұмыс орынынан (қызметтен) анықтаманы қосымша ұсынады. Ғарышкерлікке кандидаттар, ғарышкерлер Қазақстан Республикасы Үкіметімен берілген мәртебесін растайтын құжаттарын ұсынады;
11) жалғыз тұрғын үйі авариялық жағдайда деп танылған азаматтар осы фактіні растайтын анықтаманы қосымша ұсынады;
12) отбасы тұратын тұрғын үй белгіленген санитариялық және техникалық талаптарға сай келмеген немесе жапсарлас, оқшауланбаған тұрғын үй-жайларда екi және одан да көп отбасы тұрып жатқан немесе отбасы құрамында кейбiр созылмалы аурулардың ауыр түрлерiмен ауыратын науқастар болып, бiр үй-жайда (пәтерде) олармен бiрге тұру мүмкiн болмаған жағдайда өтініш берушілер тиісті уәкілетті органның анықтамасын қосымша ұсынады.
Мемлекеттік электрондық ақпарат ресурстары болып табылатын құжаттардың мәліметтерін уәкілетті органның немесе орталықтың қызметкері уәкілетті тұлғаның ЭЦҚ-мен расталған электрондық құжат нысанындағы Ақпараттық жүйе орталығы арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.
Порталда:
1) мемлекеттік қызметті алушының ЭЦҚ-мен расталған электрондық құжат нысанындағы сұрауы;
2) осы стандарттың 11-тармағының екінші бөлігінде көрсетілген мәліметтер электрондық сұрауға сканерленген түрде қоса беріледі.
Мемлекеттік электрондық ақпарат ресурстары болып табылатын құжаттардың мәліметтерін уәкілетті орган уәкілетті тұлғаның ЭЦҚ-мен расталған Портал арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.

12. В уполномоченном органе формы заявлений размещаются на специальной стойке в зале ожидания, и у сотрудника, принимающего документы.
В центре бланки размещаются на специальной стойке в зале ожидания.
На интернет – ресурсе www.con.gov.kz имеется бланки заявлений, которые необходимо заполнить для получения государственной услуги.
13. Прием документов осуществляется непосредственно:
1) в уполномоченном органе канцелярией, юридический адрес, телефон, адрес электронной почты которой указаны в приложении 1 к настоящему стандарту;
2) в центре в операционном зале по принципу "одного окна" посредством "безбарьерного" обслуживания;
3) при обращении на портал отправка электронного запроса осуществляется из "личного кабинета" получателя государственной услуги. Запрос автоматически направляется уполномоченному органу – адресату в соответствии с выбранной услугой.
14. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается:
1) в уполномоченном органе или в центре - расписка о приеме документов на оказание государственной услуги с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и название приложенных документов;
даты (времени) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества работника центра либо сотрудника уполномоченного органа принявшего запрос на оформление документов;
фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя, и их контактных телефонов;
2) на портале получателю государственной услуги в "личный кабинет" направляется уведомление-отчет о принятии заявления уполномоченным органом с указанием даты, времени принятия документов и даты получения государственной услуги.
15. Выдача готовых документов уполномоченным органом осуществляется ежедневно по расписке в указанный в ней срок при личном посещении получателя государственной услуги либо его представителя по доверенности, с регистрацией в журнале учета выдачи документов.
В центре выдача готовых документов получателю государственной услуги осуществляется работником центра посредством "окон" ежедневно на основании расписки в указанный в ней срок.
На портале выдача готовых документов осуществляется путем автоматической отправки в "личный кабинет" либо на электронную почту (при указании в заявлении) получателя государственной услуги, заверенных ЭЦП сотрудника уполномоченного органа.
16. В предоставлении государственной услуге отказывается, если будет установлено, что гражданин стал нуждающимся в результате преднамеренного ухудшения своих жилищных условий в течение последних пяти лет путем:

12. Уәкілетті органда өтініштің нысаны күту залындағы арнайы тағанда орналастырылады және құжатты қабылдайтын қызметкерде болады.
Орталықта бланкілер күту залындағы арнайы тағанда орналастырылады.
Мемлекеттік қызметті алу үшін толтыруға қажетті өтініштердің бланкілері www.con.gov.kz интернет ресурсында болады.
13. Құжаттар қабылдау:
1) уәкілетті органның кеңсесінде – заңды мекенжайы, телефоны, электрондық почтасының мекенжайы осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген;
2) орталықта «кедергісіз» қызмет көрсету арқылы «жалғыз терезе» қағидаты бойынша операциялық залда тікелей жүзеге асырылады;
3) порталға өтініш жасалған кезде электрондық сауалды жіберу мемлекеттік қызметті алушының «жеке кабинетінен» жүзеге асырылады. Сауал автоматты түрде таңдап алынған қызметке сәйкес уәкілетті органға – адрестатқа жіберіледі.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға:
1) уәкілетті органда немесе орталықта:
сауалдың нөмірі және қабылданған күні;
сұрау салынған мемлекеттік қызметтің түрі;
қоса берілген құжаттардың саны және атауы;
құжаттарды беру күні (уақыты) және орны;
құжаттарды ресімдеуге сауалды қабылдаған орталық қызметкерінің не уәкілетті орган қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
мемлекеттік қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетілген тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат беріледі.
2) порталда мемлекеттік қызметті алушының «жеке кабинетіне» уәкілетті орган өтініштің қабылданғаны туралы хабарлама-есеп жіберіледі, құжатты қабылдау күні мен уақыты және мемлекеттік қызметті алған күн көрсетіледі.
15. Уәкілетті орган дайын құжаттар беруді мемлекеттік қызметті алушының өзі не сенімхат бойынша өкілі келген кезде күн сайын қолхат бойынша онда көрсетілген мерзімде, құжаттарды беруді есепке алу журналында тіркей отырып жүзеге асырады.
Орталықта мемлекеттік қызметті алушыға дайын құжаттар беруді қолхатта көрсетілген мерзім негізінде күн сайын «терезелер» арқылы орталықтың қызметкері жүзеге асырады.
Порталда дайын құжаттарды беру мемлекеттік қызметті алушының «жеке кабинетіне» автоматты түрде не пайдаланушының электрондық почтасына (өтініште көрсетілген кезде) уәкілетті орган қызметкерінің ЭЦҚ-мен расталған электрондық құжат жіберу арқылы жүзеге асырылады.
16. Егер азаматтың соңғы бес жылдың iшiнде өз тұрғын үй жағдайларын қасақана нашарлатуы салдарынан мынадай жолдармен мұқтажға айналғаны:

1) обмена жилого помещения;
2) отчуждения пригодного для проживания жилища, принадлежавшего ему на праве собственности, независимо от того, в том же или другом населенном пункте Республики Казахстан оно находилось, кроме случаев, когда жилище приобретено местным исполнительным органом при неспособности залогодателя – гражданина Республики Казахстан, единственное жилище которого приобреталось по долгосрочным льготным жилищным кредитам, полученным в соответствии с законодательством Республики Казахстан, исполнять обязательства по ипотечному жилищному займу;
3) разрушения или порчи жилища по его вине;
4) выезда из жилища, при проживании в котором он не был нуждающимся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде;
5) вселения других лиц, кроме супруга, несовершеннолетних и нетрудоспособных детей, а также нетрудоспособных родителей.
В постановке на учет для предоставления жилища из государственного жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, отказывается, в случае несоответствия получателя государственной услуги требованиям, установленным настоящим стандартом.
3. Принципы работы
17. Центры и уполномоченные органы по отношению к получателю государственной услуги руководствуются принципами соблюдения конституционных прав и свобод человека, соблюдения законности при исполнении служебного долга, вежливости, представления исчерпывающей информации, обеспечения сохранности, защиты и конфиденциальности информации.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги получателям государственной услуги измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 4 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги, по которым оценивается работа уполномоченного органа, центров, оказывающих государственную услугу, ежегодно утверждаются соответствующим приказом Председателя Агентства.
5. Порядок обжалования
20. Для разъяснения порядка обжалования действий (бездействий) служащих уполномоченного органа и оказания содействия в подготовке жалобы получатель государственной услуги обращается к руководству уполномоченного органа либо центра, телефоны и адреса которых указаны в приложении 12 к настоящему стандарту.
21. В случае несогласия с результатами оказания государственной услуги, жалоба подается на имя руководителя аппарата акима. Адрес электронной почты, контактные данные и график работы руководителей аппарата акиматов указаны в приложении 5 к настоящему стандарту.
В случае несогласия с результатами оказанной центром государственной услуги, жалоба подается в Республиканское государственное предприятие "Центр обслуживания населения" (далее – РГП "Центр"), адрес и телефон которого указан в пункте 26 настоящего стандарта.

1) тұрғын үй-жайын ауыстырғаны;
2) оның Қазақстан Республикасының сол немесе басқа елдi мекенiнде болуына қарамастан, оған меншiк құқығымен тиесiлi тұру үшiн жарамды тұрғын үйдi, жалғыз тұрғын үйі Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес алынған ұзақ мерзiмдi жеңiлдiктi тұрғын үй кредиттерi бойынша сатып алынған кепiл берушi – Қазақстан Республикасы азаматы ипотекалық тұрғын үй қарызы бойынша мiндеттемелерiн орындауға қабiлетсiз болған жағдайда жергiлiктi атқарушы орган тұрғын үйдi сатып алғаннан басқа жағдайларда, иелiгiнен шығаруы;
3) тұрғын үйдiң өз кiнәсiнен бұзылуы немесе бүлiнуi;
4) тұрған кезiнде оның мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергiлiктi атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж болмаған кезде тұрғын үйiнен кетуi;
5) жұбайынан, кәмелетке толмаған және еңбекке жарамсыз балаларынан, сондай-ақ еңбекке жарамсыз ата-аналарынан басқа адамдарды тұрғызғаны анықталса, мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға негіз болып табылады.
Мемлекеттік қызметті алушы осы стандартта белгіленген талаптарға сәйкес келмесе, мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын үй немесе жеке тұрғын үй қорынан жергiлiктi атқарушы орган жалдаған тұрғын үй беру үшiн есепке қоюдан бас тартылады.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Орталықтардың және уәкілетті органдардың мемлекеттік қызметті алушыға қатысты адамның конституциялық құқықтары мен бостандығын сақтау, қызметтік борышын өтеу кезіндегі заңдылықты сақтау, әдептілік, толымды ақпарат беру, ақпараттың сақталуын, қорғауды және құпиялылығын қамтамасыз ету қағидаттарына негізделеді.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелері осы стандартқа 4-қосымшаға сәйкес сапа мен тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Мемлекеттік қызмет көрсететін уәкілетті органның, орталықтардың жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтің сапасы мен тиімділігі көрсеткіштерінің мақсатты мәні жыл сайын Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының тиісті бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Уәкілетті орган қызметкерлерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіру және шағамды дайындауға жәрдем көрсету үшін мемлекеттік қызметті алушы уәкілетті басшысына не осы стандартқа 12-қосымшаларда телефоны және мекенжайы көрсетілген орталыққа жүгінеді.
21. Көрсетілген қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда шағым әкімнің аппараты басшысының атына беріледі. Әкімдіктердің аппараты басшыларының электрондық почтасының мекенжайлары, байланыс деректері және жұмыс кестесі осы стандартқа 5-қосымшада көрсетілген.
Орталық көрсеткен мемлекеттік қызметтің нәтижесімен келіспеген жағдайда шағым мекенжайы және телефоны осы стандарттың 26-тармағында көрсетілген «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының (бұдан әрі – «Орталық» РМК) беріледі.

22. В случае некорректного обслуживания, жалоба подается на имя руководителя аппарата акима. Адрес электронной почты, контактные данные и график работы руководителей аппарата акиматов указаны в приложении 5 к настоящему стандарту.
В случае некорректного обслуживания центром, жалоба подается на имя руководителя центра адреса и телефоны которых указаны в приложении 2 к настоящему стандарту либо в РГП "Центр" адрес и телефон, которого указан в пункте 26 настоящего стандарта.
23. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, получатель государственной услуги имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Жалобы принимаются в письменном и электронном виде, в произвольной форме.
25. Получателю государственной услуги выдается талон о принятии жалобы с указанием:
1) даты приема жалобы;
2) количества и названия приложенных документов (при наличии);
3) даты, времени и места выдачи ответа;
4) фамилии, имени и отчества сотрудника уполномоченного органа принявшего заявление;
5) контактных данных должностных лиц, у которых можно узнать о ходе рассмотрения жалобы.
26. Адрес Агентства: 010000, город Астана, улица Орынбор, дом № 8, 10 подъезд, интернет-ресурс: "www.ads.gov.кz".
Адрес РГП "Центр": город Астана, проспект Республики, дом 43А, телефон: 8 (7172) 94-99-95, интернет-ресурс: "www.con.gov.kz".
Приложение 1
к стандарту государственной
услуги "Постановка на учет и
очередность граждан, нуждающихся
в жилище из государственного
жилищного фонда или жилище,
арендованном местным исполнительным
органом в частном жилищном фонде"
Перечень уполномоченных органов оказывающих
государственную услугу
Наименование органа, оказывающего государственную услугу
Адрес месторасположения
Контактные данные
График работы
1
2
3
4
5
Отделы ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог городов и районов по Акмолинской области
1
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Аккольского р-на Акмолинской области"
Акмолинская область, Аккольский р-н, г. Акколь, ул. Нурмагамбетова, 94 gkh_akkol@mail.ru

22. Дұрыс қызмет көрсетілмеген жағдайда әкімнің аппарат басшысының атына шағым беріледі. Әкімдіктердің аппараты басшыларының электрондық почтасының мекенжайлары, байланыс деректері және жұмыс кестесі осы стандартқа 5-қосымшада көрсетілген.
Орталық дұрыс қызмет көрсетілмеген жағдайда шағым осы стандартқа 2-қосымшада мекенжайлары мен телефондары көрсетілген орталық басшысының атына не мекенжайы және телефоны осы стандарттың 26-тармағында көрсетілген «Орталық» РМК-қа беріледі.
23. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда мемлекеттік қызметті алушының заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа шағымдануға құқығы бар.
24. Шағымдар жазбаша және электрондық түрде, еркін нысанда қабылданады.
25. Мемлекеттік қызметті алушыға:
1) шағымды қабылдау күні;
2) қоса берілген құжаттардың саны мен атауы (болған жағдайда);
3) жауап беру күні, уақыты мен орны;
4) өтінішті қабылдаған уәкілетті орган қызметкерінің тегі, аты және әкесінің аты;
5) шағымды қараудың барысы туралы ақпарат алуға болатын лаузымды адамның байланыс деректері көрсетілген шағымды қабылданғаны туралы талон беріледі.
26. Агенттігінің мекенжайы: 010000, Астана қаласы, Орынбор көшесі, № 8 үй, 10-кіреберіс, интернет-ресурсы: «www.ads.gov.kz».
«Орталық» РМК-ның мекенжайы: Астана қаласы, Республика даңғылы, 43А-үй, телефон: 94-99-95, интернет-ресурсы: «www.con.gov.kz».
«Мемлекеттік тұрғын үй қорынан
тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй
қорынан жергілікті атқарушы орган
жалдаған тұрғын үйге мұқтаж
азаматтарды есепке қою және олардың
кезегі» мемлекеттік
қызмет стандартына
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсететін уәкілетті органдардың тізбесі
Мемлекеттік қызмет көрсететің уәкілетті органның атауы
Орналасқан мекенжайы
Байланыс деректері
Жұмыс кестесi
1
2
3
4
5
Ақмола облысының аудандық, қалалық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдері
1
«Ақмола облысы Ақкөл ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Ақкөл ауд., Ақкөл қ-сы., Нұрмағамбетов к-сі, 94
gkh_akkol@mail.ru

8-716-38-2-24-10
пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, 9-00 - 18-00 ч., обед 13-00 - 14-00 ч.
2
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Аршалынского р-на Акмолинской области"
Акмолинская область, Аршалынский р-н, п. Аршалы, ул. Ташенова, 47
gkh_ptyad@mail.ru
8-716-44-2-25-85
3
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Астраханского р-на Акмолинской области"
Акмолинская область, Астраханский р-н, с. Астраханка, ул. Аль-Фараби, 50
astrahanotdelGKH@mail.ru
8-716-41-2-30-37
4
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Атбасарского р-на Акмолинской области"
Акмолинская область, Атбасарский р-н, г. Атбасар, ул. Ч.Валиханова, 9
Atbasar_khad@mail.ru
8-716-43-4-16-35
5
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Буландынского р-на Акмолинской области"
Акмолинская область, Буландынский р-н, г. Макинск, ул. Некрасова, 19
gkh_2008@mail.ru
8-716-46-2-17-57
6
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бурабайского р-на Акмолинской обл."
Акмолинская область, Бурабайский р-н, г. Щучинск, ул. Набережная, 73
burmst@mail.ru
8-716-36-3-84-58
7
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Егиндыкольского р-на Акмолинской области"
Акмолинская область, Егиндыкольский р-н, с. Егиндыколь, ул. Победы, 6
egin_G@mail.ru
8-716-42-2-19-20
8
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Енбекшильдерского р-на Акмолинской области"
Акмолинская область, Енбекшильдерский р-н, г. Степняк, ул. Сыздыкова, 2а
enbek.GHK@mail.kz
8-716-39-2-20-11
9
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Ерейментауского р-на Акмолинской области"
Акмолинская область, Ерейментауский р-н, г. Ерейментау, ул. Кунанбаева, 121
gkh_ereymen@mail.ru
8-716-33-2-27-62
10
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Есильского р-на Акмолинской области"
Акмолинская область, Есильский р-н, г. Есиль, ул. Конаева,15
eail_org@mail.ru
8-716-47-2-16-83
11
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жаксынского р-на Акмолинской обл."
Акмолинская область, Жаксынский р-н, с. Жаксы, ул. Ленина, 32
Jaksy_zkh@mail.ru
8-716-35-2-23-62
12
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жаркаинского р-на Акмолинской области"
Акмолинская область, Жаркаинский р-н, г. Державинск, ул. Мира, 78
Janna_et @bk.ru
8-716-489-21-24
13
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Зерендинского р-на Акмолинской обл."
Акмолинская область, Зерендинский р-н, с. Зеренда, ул. Мира, 65

8-716-38-2-24-10
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, аптасына бес күн сағ. 9-00 – 18-00, түскi үзiлiс сағ. 13-00 - 14-00
2
«Ақмола облысы Аршалы ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Аршалы ауд., Аршалы к., Тәшенов к-сі, 47
gkh_ptyad@mail.ru
8-716-44-2-25-85
3
«Ақмола облысы Астрахан ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Астрахан ауд., Астрахан к., Әл-Фараби к-сі, 50
astrahanotdelGKH@mail.ru
8-716-41-2-30-37
4
«Ақмола облысы Атбасар ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Атбасар ауд., Атбасар қ., Ш.Уәлиханов к-сі, 9
Atbasar_khad@mail.ru
8-716-43-4-16-35
5
«Ақмола облысы Бұланды ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Бұланды ауд., Макинск қ., Некрасов к-сі, 19
gkh_2008@mail.ru
8-716-46-2-17-57
6
«Ақмола облысы Бурабай ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Бурабай ауд., Щучинск қ., Набережная к-сі, 73
burmst@mail.ru
8-716-36-3-84-58
7
«Ақмола облысы Егіндікөл ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Егіндікөл ауд., Егіндікөл к., Победа к-сі, 6
egin_G@mail.ru
8-716-42-2-19-20
8
«Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Еңбекшілдер ауд., Степняк қ., Сыздықов к-сі, 2а
enbek.GHK@mail.kz
8-716-39-2-20-11
9
«Ақмола облысы Ерейментау ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Ерейментау ауд., Ерейментау қ., Құнанбаев к-сі, 121
gkh_ereymen@mail.ru
8-716-33-2-27-62
10
«Ақмола облысы Есіл ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Есіл ауд., Есіл қ., Қонаев к-сі, 15
eail_org@mail.ru
8-716-47-2-16-83
11
«Ақмола облысы Жақсы ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Жақсы ауд., Жақсы к., Ленин к-сі, 32
Jaksy_zkh@mail.ru
8-716-35-2-23-62
12
«Ақмола облысы Жарқайың ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Жарқайың ауд., Державинск қ., Мир к-сі, 78
Janna_et @bk.ru
8-716-48-9-21-24
13
«Ақмола облысы Зеренді ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Зеренді ауд., Зеренді к., Мир к-сі, 65

8-716-32-2-24-72
14
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Коргалжынского р-на Акмолинской области"
Акмолинская область, Коргалжынский р-н, с. Коргалжын, ул. Х.Болганбаева, 9
zhkha@mail.ru
8-716-37-2-23-34
15
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Сандыктауского р-на Акмолинской области"
Акмолинская область, Сандыктауский р-н, с. Балкашино, ул. Абылай хана, 117
G_K_H_sand@mail.ru
8-716-40-9-11-25
16
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Целиноградского р-на Акмолинской области"
Акмолинская область, Целиноградский р-н, с. Акмол, ул. Гагарина, 14
celingkh@mail.ru
8-716-51-3-11-21
17
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Шортандинского р-на"
Акмолинская область, Шортандинский р-н,  п. Шортанды, ул. Абылай хана, 20
Qkh_ad_pt@mail.ru
8-716-31-2-27-80
18
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Кокшетау"
Акмолинская область, г. Кокшетау, ул. Ауельбекова, 139 а
Oкs-Kоkshеtау@mail.ru
8-716-2-25-51-36
19
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Степногорска"
Акмолинская область, г. Степногорск, 4 мкр, 1
Otdel_qkh@mail.ru
8-716-45-6-23-15
Отделы ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог городов и районов по Актюбинской области
1
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Актобе"
Актюбинская область, г. Актобе, ул. Маресьева, 4А
zhkh_08@mail.ru
8-7132-21-74-78
пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, 9-00 - 18-00 ч., обед 13-00 - 14-00 ч.
2
ГУ "Алгинский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Актюбинская область, г. Алга, 5 мкр., 4
alga_zhkh@mail.ru
8-71337-4-20-94
3
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Байганинского района"
Актюбинская область, Байганинский р-н, ул. Кунаева, 36
baiganin_gkh@mail.ru
8-71345-2-31-08
4
ГУ "Каргалинский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Актюбинская область, Каргалинский р-н, с. Бадамша, ул. Абулхаирхана, 38
gkh_kargala@mail.ru
8-71342-2-27-11
5
ГУ "Айтекебийский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Актюбинская область, Айтекебийский р-н, с. Комсомол, ул. Жургенова, 45
aitekebigkh@mail.ru
8-71339-21-9-26
6
ГУ "Иргизский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Иргизский р-н, с. Иргиз, ул. Алтынсарина, 12
irgizjkhh@mail.ru
8-71343-21-8-54
7
ГУ "Мартукский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Актюбинская область, с. Мартук, ул. Сейфуллина, 38
zhkh10@mail.ru

8-716-32-2-24-72
14
«Ақмола облысы Қорғалжын ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Қорғалжын ауд., Қорғалжын к., Болғанбаев к-сі, 9
zhkha@mail.ru
8-716-37-2-23-34
15
«Ақмола облысы Сандықтау ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Сандықтау ауд., Балкашино ауылы, Абылай хан к-сі, 117
G_K_H_sand@mail.ru
8-716-40-9-11-25
16
«Ақмола облысы Целиноград ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Целиноград ауд., Ақмол к., Гагарин к-сі, 14
celingkh@mail.ru
8-716-51-3-11-21
17
«Ақмола облысы Шортанды ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Шортанды ауд., Шортанды к., Абылай хан к-сі, 20
Qkh_ad_pt@mail.ru
8-716-31-2-27-80
18
«Көкшетау қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Көкшетау қ., Әуелбеков к-сі, 139
Oкs-Kоkshеtау@mail.ru
8-716-2-25-51-36
19
«Степногор қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақмола облысы, Степногор қ., 4 шағын ауд.,1
Otdel_qkh@mail.ru
8-716-45 -6-23-15
Ақтөбе облысының аудандық, қалалық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдері
1
«Ақтөбе қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қ., Маресьев к-сі, 4А
zhkh_08@mail.ru
8-7132-21-74-78
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, аптасына бес күн сағ. 9-00 – 18-00, түскi үзiлiс сағ. 13-00 - 14-00
2
«Алға ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақтөбе облысы, Алға қ., 5 шағын ауд.., 4
alga_zhkh@mail.ru
8-71337-4-20-94
3
«Байғанин ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақтөбе облысы, Байғанин ауд., Қонаев к-сі, 36
baiganin_gkh@mail.ru
8-71345-2-31-08
4
«Қарғалы ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақтөбе облысы, Қарғалы ауд., Бадамша к., Әбілхайырхан к-сі, 38
gkh_kargala@mail.ru
8-71342-2-27-11
5
«Әйтеке би ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақтөбе облысы, Әйтеке би ауд., Комсомол к., Жүргенов к-сі, 45
aitekebigkh@mail.ru
8-71339-21-9-26
6
«Ырғыз ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауд., Ырғыз к., Алтынсарин к-сі, 12
irgizjkhh@mail.ru
8-71343-21-8-54
7
«Мартук ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақтөбе облысы, Мартук к., Сейфуллин к-сі, 38
zhkh10@mail.ru

8-71331-22-4-82
8
ГУ "Темирский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Актюбинская область, Темирский р-н, п. Шубаркудук, ул. Желтоксан, 8
temirakimat_zkh@mail.ru
8-71346-23-2-47
9
ГУ "Уилский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Актюбинская область, Уилский р-н, с. Уил, ул. Шернияза, 36
zhkh.uil@mail.ru
8-71332-21-9-74
10
ГУ "Хобдинский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Актюбинская область, с. Кобда, ул. Астана, 48
zhkhkobda@mail.ru
8-71341-22-0-11
11
ГУ "Хромтауский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Актюбинская область, г. Хромтау, ул. Спортивная, 2
hromtauzhkh@rambler.ru
8-71336-27-7-53
12
ГУ "Шалкарский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Актюбинская область, г. Шалкар, ул. Е.Котибарулы, 33
jkh.shalkar.kz@mail.ru
8-71335-23-3-54
13
ГУ "Мугалжарский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Актюбинская область, г. Кандыагаш, ул. Гагарина, 2
mugalzhar_jkx@mail.ru
8-71333-3-62-03
Отделы ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог городов и районов по Алматинской области
1
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Аксусского р-на"
Алматинская область, Аксуский р-н, п. Жансугурова
Aksu_gkh@mail/ru
8-72832-2-20-27
пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, 9-00 - 18-00 ч., обед 13-00 - 14-00 ч.
2
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Алакольского р-на"
Алматинская область, г. Ушарал, ул. Победы, 148
Qkh alakol@mail/ru
8-72833-2-30-97
3
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Балхашского р-на"
Алматинская область, Балхашский р-н, с. Баканас
Zharas _s@mail.ru
8-72773-91252
4
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Енбекшиказахского р-на"
Алматинская область, Енбекшиказахский р-н, г. Есик
8-72775-42125
5
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Ескельдинского р-на"
Алматинская область, п. Карабулак, ул. Оразбекова, 67
8-72836-30707
6
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жамбылского р-на"
Алматинская область, Жамбылский р-н, с. Узынагаш
8-72770-21327
7
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Илийского р-на"
Алматинская область, Илийский р-н, п. Отеген батыр, ул. Батталханова, 8
www.ile-tany@ok.kz
8-72752-24763
8
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Каратальского р-на"
Алматинская область, Каратальский р-н, г. Уштобе, ул. Абылай хана, 7
8-72834-21387
9
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Карасайского р-на"
Алматинская область, Карасайский р-н, г. Каскелен
Karasay zkh08@rambler

8-71331-22-4-82
8
«Темір ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақтөбе облысы, Темір ауд., Шұбарқұдық к., Желтоқсан к-сі, 8
temirakimat_zkh@mail.ru
8-71346-23-2-47
9
«Ойыл ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақтөбе облысы, Ойыл ауд., Ойыл к., Шернияз к-сі, 36
zhkh.uil@mail.ru
8-71332-21-9-74
10
«Қобда ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақтөбе облысы, Қобда к., Астана к-сі, 48
zhkhkobda@mail.ru
8-71341-22-0-11
11
«Хромтау қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақтөбе облысы, Хромтау қ., Спортивная к-сі, 2
hromtauzhkh@rambler.ru
8-71336-27-7-53
12
«Шалқар ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақтөбе облысы, Шалқар ауд, Е.Котибарулы к-сі, 33
jkh.shalkar.kz@mail.ru
8-71335-23-3-54
13
«Мұғалжар ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Ақтөбе облысы, Қандыағаш қ-сы, Гагарин к-сі, 2
mugalzhar_jkx@mail.ru
8-71333-3-62-03
Алматы облысының аудандық, қалалық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдері
1
«Ақсу ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Ақсу ауд., Жансүгіров к.,
Aksu_gkh@mail.ru
8-72832-2-20-27
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, аптасына бес күн сағ. 9-00 – 18-00, түскi үзiлiс сағ. 13-00 - 14-00
2
«Алакөл ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Ақкөл ауд., Үшарал қ., Победа к-сі, 148
Qkhalakol@mail.ru
8-72833-2-30-97
3
«Балқаш ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Балқаш ауд., Бақанас к.,
Zharas _s@mail.ru
8-72773-91252
4
«Еңбекші-қазақ ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауд., Есік қ.,
8-72775-42125
5
«Ескелді ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Қарабұлақ к., Оразбеков к-сі, 67
8-72836-30707
6
«Жамбыл ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Жамбыл ауд., Ұзынағаш к.
8-72770-21327
7
«Іле ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Іле ауд., Өтеген батыр к., Батталханов к-сі, 8
8-72752-24763
8
«Қаратал ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Қаратал ауд., Үштөбе қ., Абылайхан к-сі, 7
8-72834-21387
9
«Қарасай ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Қарасай ауд., Қаскелең қ.
Karasay zkh08@rambler

8-72771-21309
10
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кербулакского р-на"
Алматинская область, Кербулакский р-н, п. Сарыозек, ул. Момышулы, 10
Kerb_zhkh@ mail.ru
8-72840-31314
11
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Коксуского р-на"
Алматинская область, Коксуский р-н, п. Балпык би, ул. Мырзабекова, 38
Koketaev @mail/ru
8-72838-21647
12
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Панфиловского р-на"
Алматинская область, Панфиловский р-н, с. Жаркент, ул. Головацского, 129
Jc_otdgkh@bk.ru
8-728312- 51253
13
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Райымбекского р-на"
Алматинская область, Райымбекский р-н, с. Кеген
8-72777-22489
14
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Саркандского р-на"
Алматинская область, Саркандский р-н, г. Сарканд, ул. Тауелсыздык, 111
mukataev@ mail.ru
8-72839-23369
15
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Талгарского р-на"
Алматинская область, г. Талгар, ул. Кунаева, 65
8-72774-23469
16
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Уйгурского р-на"
Алматинская область, Уйгурский р-н, с. Чунджа, ул. Раджибаева, 73
Uigur-jkh@mail.ru
8-72778-21522
17
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Капшагай"
Алматинская область, г. Капшагай, ул. Жамбыла, 13
8-72772-42289
18
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Талдыкорган"
Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Тауелсыздык, 35
Ugkh.tld@ mail.ru
8-7282-244043
19
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Текели"
Алматинская область, г. Текели, ул. Абылай хана, 34
Tekeli.zhkh@mail.ru
8-72835-43965
Отделы ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог городов и районов по Атырауской области
1
ГУ "Городской отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Атырау"
Атырауская область, г. Атырау, пр. Азаттык, 101а
8-7122-20-01-51
пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, 9-00 - 18-00 ч., обед 13-00 - 14-00 ч.
2
ГУ "Махамбетский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Атырауская область, с. Махамбет, ул. Абая,16 каб №3
Zhkh_mahambet@inbox.ru
8-71236-2-14-16
3
ГУ "Жылыойский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Атырауская область, г. Кульсары, ул. Ж.Изтурганова,7
gtkulsary@ mail.ru
8-71237-5-25-51
4
ГУ "Индерский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Атырауская область, п. Индер, ул. Мендигалиева, 30/8
Jkh.inder@mail.ru
8-71234-2-17-68
5
ГУ "Курмангазинский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Атырауская область, с. Ганюшкино, ул. Кушекбаева, 25
Gilkom_kur@mail.ru

8-72771-21309
10
«Кербұлақ ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Кербұлақ ауд., Сарыөзек к., Б. Момышұлы к-сі, 10
Kerb_zhkh@ mail.ru
8-72840-31314
11
«Көксу ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Көксу ауд., Балпық би к., Мырзабеков к-сі, 38
Koketaev @mail.ru
8-72838-21647
12
«Панфилов ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Панфилов ауд., Жаркент қ., Головацский к-сі, 129
Jc_otdgkh@bk.ru
8-728312-51253
13
«Райымбек ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Райымбек ауд., Кеген к.,
8-72777-22489
14
«Сарқант ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Сарқант ауд., Сарқант қ., Тәуелсіздік к-сі, 111
mukataev@ mail.ru
8-72839-23369
15
«Талғар ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Талғар қ., Қонаев к-сі, 65
8-72774-23469
16
«Ұйғыр ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Ұйғыр ауд., Шонжа к., Раджибаев к-сі, 73
Uigur-jkh@mail.ru
8-72778-21522
17
«Қапшағай қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Қапшағай қ., Жамбыл к-сі, 13
8-72772-42289
18
«Талдықорған қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Талдықорған қ., Тәуелсіздік к-сі, 35
Ugkh.tld@ mail.ru
8-7282-244043
19
«Текелі қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Алматы облысы, Текелі қ., Абылайхан к-сі, 34
Tekeli.zhkh@mail.ru
8-72835-43965
Атырау облысының аудандық, қалалық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдері
1
«Атырау қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Атырау облысы, Атырау қ., Азаттық даңғ., 101а
8-7122-20-01-51
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, аптасына бес күн сағ. 9-00 – 18-00, түскi үзiлiс сағ. 13-00 - 14-00
2
Махамбет аудандық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Атырау облысы, Махамбет к., Абай к-сі, 16, № 3 кабинет
Zhkh_mahambet@inbox.ru
8-71236-2-14-16
3
Жылыой аудандық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Атырау облысы, Құлсары қ., Ж. Ізтуғанов к-сі, 7
gtkulsary@ mail.ru
8(71237-5-25-51
4
Индер аудандық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Атырау облысы, Индер к., Меңдіғалиев к-сі, 30/8
Jkh.inder@mail.ru
8-71234-2-17-68
5
Құрманғазы аудандық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Атырау облысы, Ганюшкин к. Көшекбаев к-сі, 25
Gilkom_kur@mail.ru

8-71233-2-15-62
6
ГУ "Исатайский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Атырауская область, с. Аккистау, ул. Егемен Казахстан, 12
Isatai_ZHKH@mail.ru
8-71231-2-16-61
7
ГУ "Кызылкогинский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Атырауская область, с. Миялы, ул. Абая, 4
Kzilkoga_gkx@mail.ru
8-71238-2-12-63
8
ГУ "Макатский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Атырауская область, п. Макат, центральная площадь №1
8-71239-3-15-12
Отделы ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог городов и районов по Восточно-Казахстанской области
1
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Усть-Каменогорска"
ВКО, г. Усть-Каменогорск, ул. Казахстана, 27
Toembaeva@mail.ru
8-7232-26-40-60
пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, 9-00 - 18-00 ч., обед 13-00 - 14-00 ч.
2
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта автомобильных дорог" г. Семей
ВКО, г. Семей, ул. Достоевского, 110
8-7222-52-26-37
3
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Глубоковского р-на"
ВКО, п. Глубокое, ул. Поповича, 11а
gkһ-glubokoe@rambler.ru
8-72331-2-13-45
4
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Зайсанского р-на"
ВКО, г. Зайсан, ул. Жангельдина, 54
zsnakim@mail.kz
8-72340-21-2-31
5
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Зыряновского р-на"
ВКО, г. Зыряновск, ул. Советская, 20
jkhzyrian.@ rambler.ru
8-72335-6-16-86
6
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Катон-Карагайского р-на"
ВКО, Катон-Карагайский р-н, с. Улкен Нарын, ул. Аблайхана, 87
katonzhk@ mail.ru
8-72341-2-18-78
7
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Курчумского р-на"
ВКО, с. Курчум, ул. Ибежанова, 23
gkh.Kur@mail.ru
8-72339-2-12-81
8
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Тарбагатайского р-на"
ВКО, Тарбагатайский р-н, с. Аксуат, ул. Толеутайбаба, 1
tarb_ray_akimat@mail.ru
8-72346-2-14-04
9
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Уланского р-на"
ВКО, Уланский р-н, с. Молодежный 1
ulanhkx.@mail.ru
8-72338-2-71-59
10
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Шемонаихинского р-на"
ВКО, г. Шемонаиха, ул. Советская, 59
oShem ZHKH.@mail.ru
8-72332-3-13-17
11
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта автомобильных дорог" Жарминского р-на
ВКО, Жарминский р-н, с. Калбатау, ул. Киселева, 11
Zharma zhkh@mail.ru
8-72347-6-55-03
12
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта автомобильных дорог" Абайского р-на
ВКО, Абайский р-н, с. Караул, ул. Кунанбая, 14
abaytransport@mail.kz

8-71233-2-15-62
6
Исатай аудандық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Атырау облысы, Аққыстау к., Егемен Қазақстан к-сі, 12
Isatai_ZHKH@mail.ru
8-71231-2-16-61
7
Қызылқайың аудандық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Атырау облысы, Миялы к., Абай к-сі, 4
Kzilkoga_gkx@mail.ru
8-71238-2-12-63
8
Мақат аудандық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Атырау облысы, Мақат к., № 1 орталық алаң
8-71239-3-15-12
Шығыс Қазақстан облысының аудандық, қалалық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдері
1
«Өскемен қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ШҚО, Өскемен қ., Қазақстан к-сі 27
Toembaeva@mail.ru
8-7232-26-40-60
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, аптасына бес күн сағ. 9-00 – 18-00, түскi үзiлiс сағ. 13-00 - 14-00
2
«Семей қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ШҚО, Семей қ., Достоевский к-сі, 110
8-7222-52-26-37
3
«Глубокое ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ШҚО, Глубокое к., Попович к-сі, 11а
gkһ-glubokoe@rambler.ru
8-72331-2-13-45
4
«Зайсан ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ШҚО, Зайсан қ., Жангелдин к-сі, 54
zsnakim@mail.kz
8-72340-21-2-31
5
«Зыряновск ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ШҚО, Зыряновск қ., Советская к-сі, 20
jkhzyrian.@rambler.ru
8-72335-6-16-86
6
«Катон-Қарағай ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ШҚО, Катон-Қарағай ауд., Үлкен Нарын к., Абылайхан к-сі, 87
katonzhk@mail.ru
8-72341+2-18-78
7
«Күршім ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ШҚО, Күршім к., Ибежанов к-сі, 23
gkh.Kur@mail.ru
8-72339-2-12-81
8
«Тарбағатай ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ШҚО, Тарбағатай ауд., Ақсуат к., Төлеутайбаба к-сі, 1
tarb_ray_akimat@mail.ru
8-72346-2-14-04
9
«Ұлан ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ШҚО, Ұлан ауд., Молодежный к., 1
ulanhkx.@mail.ru
8-72338-2-71-59
10
«Шемонаиха ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ШҚО, Шемонаих қ., Советская к-сі, 59
oShem ZHKH.@mail.ru
8-72332-3-13-17
11
«Жарма ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ШҚО, Жарма ауд., Қалбатау к., Киселев к-сі, 11
Zharma zhkh@mail.ru
8-72347-6-55-03
12
«Абай ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ШҚО, Абай ауд., Қарауыл к., Құнанбаев к-сі, 14
abaytransport@mail.kz

8-72252-9-23-39
13
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта автомобильных дорог" Бескарагайского р-на
ВКО, Бескарагайский р-н, с. Бескарагай, ул. Ауэзова, 39
8-72236-9-06-30
14
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта автомобильных дорог по Бородулихинский р-ну"
ВКО, с. Бородулиха, ул. Молодежная, 25
8-72351-2-20-47
15
Жилищная комиссия при акимате Урджарского р-на
ВКО, Урджарский р-н, с. Урджар, пр. Абылай хана, 122
Eakimaturdzhar@mail. ru
8-72230-3-34-58
16
Жилищная Комиссия при акимате Аягузского р-на
ВКО, г. Аягуз, ул. Аканаева, 63
8-72237-5-24-32
17
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта автомобильных дорог Курчатовского р-на"
ВКО, г. Курчатов, ул. Тәуелсіздік, 4
JKO_KURCHATOV@mail.ru
8-72251-2-21-66
18
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта автомобильных дорог" Кокпектинского р-на"
ВКО, с. Кокпекты, ул. Фахрутдинова, 44 а
ZHKH-kokpekty @mail. ru
8-72348-2-21-71
Отделы ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог городов и районов по Жамбылской области
1
КГП на праве хозяйственного ведения "Тұрғын үй" Государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз"
Жамбылская область, г. Тараз, 5 мкр, 24, каб. №5
8-7262-57-44-83
пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, 9-00 - 18-00 ч., обед 13-00 - 14-00 ч.
2
КГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Байзакского района"
Жамбылская область, с. Сарыкемер, ул. Байзак батыра, 114
baizakakimat@mail.ru
8-72637-2-29-72
3
КГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылского района"
Жамбылская область, Жамбылский р-н, с. Аса, ул. Абая, 123
zhambul.kz marxraiy@mail.ru
8-72633-2-12-17
4
КГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района"
Жамбылская область, с. Бауыржан Момышулы, ул. Жамбыла
Jua_fin@tamet.kz
8-72635-2-11-71
5
КГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Кордайского района"
Жамбылская область, Кордайский р-н, с. Кордай, ул. Толеби, 106
8-72635-2-14-48
6
КГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
Жамбылская область, Меркенский р-н, с. Мерке, ул. Исмайлова, 69
8-72632-2-27-80
7
КГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Мойынкумского района"
Жамбылская область, с. Мойынкум, ул. Амангельды, 147
Moinkumakimat@mail.ru

8-72252-9-23-39
13
«Бесқарағай ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ШҚО, Бесқарағай ауд., Бесқарағай к., Әуезов к-сі, 39
8-72236-9-06-30
14
«Бородулиха ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ШҚО, Бородулиха ауд., Молодежная к-сі, 25
8-72351-2-20-47
15
Үржар ауданы әкімдігінің жанындағы тұрғын үй комиссиясы
ШҚО, Үржар ауд., Үржар к., Абылайхан к-сі, 122
Eakimaturdzhar@mail.ru
8-72230-3-34-58
16
Аягөз ауданы әкімдігінің жанындағы тұрғын үй комиссиясы
ШҚО, Аягөз ауд., Аягөз қ., Ақанаев к-сі, 63
8-72237-5-24-32
17
«Курчатов ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ШҚО, Курчатов қ., Тәуелсіздік к-сі, 4
JKO_KURCHATOV@mail.ru
8-72251-2-21-66
18
«Көкпекті ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ШҚО, Көкпекті ауд., Көкпекті к., Фахрутдинов к-сі, 44 а
ZHKH-kokpekty@mail.ru
8-72348-2-21-71
Жамбыл облысының аудандық, қалалық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдері
1
Тараз қаласы әкімдігінің ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ «Тұрғын үй» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Жамбыл облысы, Тараз қ., 5 шағын ауд., 24
8-7262-57-44-83
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, аптасына бес күн сағ. 9-00 – 18-00, түскi үзiлiс сағ. 13-00 - 14-00
2
«Байзақ ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Жамбыл облысы, Сарыкемер к., Байзақ батыр к-сі, 107
baizakakimat@mail.ru
8-72637-2-29-72
3
«Жамбыл ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Жамбыл облысы, Аса к., Абай к-сі, 123
marxraiy@mail.ru
8-72633-2-12-17
4
«Жуалы ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Жамбыл облысы, Бауыржан Момышұлы к. Жамбыл к-сі
Jua_fin@tamet.kz
8-72635-2-11-71
5
«Қордай ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Жамбыл облысы, Қордай к., Төле би к-сі, 106
8-72635-2-14-48
6
«Мерке ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Жамбыл облысы, Мерке к., Смаилов к-сі, 169
8-72632-2-27-80
7
«Мойынқұм ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Жамбыл облысы, Мойынқұм к. Амангелді к-сі, 147,
Moinkumakimat@mail.ru

8-72642-2-13-44
8
КГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата района Т.Рыскулова"
Жамбылская область, с. Кулан, ул. Жибек жолы, 69
8-72631-2-23-94
9
КГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Таласского района"
Жамбылская область, г. Каратау, площадь Достык,1 кабинет
ekonomkaratay@mail.ru
8-72244-62205
10
КГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района"
Жамбылская область, г. Жанатас, ул. Ленина, 2
8-72634-6-10-08
11
КГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Шуского района"
Жамбылская область, г. Шу, ул. Конаева, 23
8-72643-2-37-57
Отделы ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог городов и районов по Западно - Казахстанской области
1
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Уральска"
ЗКО, г. Уральск, ул. Урдинская, 25
ujkdx_uralsk@mail.ru
8-7112-28-01-60
пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, 9-00 - 18-00 ч., обед 13-00 - 14-00 ч.
2
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта и автомобильных дорог Акжаикского р-на"
ЗКО, Акжаикский р-н, с. Чапаево, ул. Конаева, 70
akzhaik_zhkh@mail.ru
8-71136-92 507
3
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бокейординского р-на"
ЗКО, Бокейординский р-н, с. Сайхин, ул. Т.Жарокова, 31
zhkh_bokey@mail.ru
8-71140-21735
4
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бурлинского р-на"
ЗКО, Бурлинский р-н, г. Аксай, ул. Ващука, 1/1
aksaigkh@mail.ru
8-71133-20 709
5
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жангалинского р-на"
ЗКО, Жангалинский р-н, с. Жанакала, ул. Автодор, 6
jangalajkh@mail.ru
8-71141-22 155
6
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жанибекского р-на"
ЗКО, Жанибекский р-н, с. Жанибек, ул. Г.Караша, 35
8-71135-22 058
7
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта и автомобильных дорог Зеленовского р-на"
ЗКО, Зеленовский р-н, с. Переметное, ул. Мирная, 5
zelenovzhkh@mail.ru
8-71130-22813
8
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта и автомобильных дорог Казталовского р-на"
ЗКО, Казталовский р-н, с. Казталовка, ул. Курмангазы, 1
zxk_kaztalov@mail.ru
8-71144-32107
9
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта и автомобильных дорог Каратобинского р-на"
ЗКО, Каратобинский р-н, с. Каратобе,ул. Г.Курмангалиева, 19
esbolat62@mail.ru
8-71145-31674
10
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта и автомобильных дорог Сырымского р-на"
ЗКО, Сырымский р-н, с. Жымпит, ул. Казахстанская, 7/1

8-72642-2-13-44
8
«Т.Рысқұлов ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Жамбыл облысы, Құлан к., Жібек Жолы к-сі, 69
8-72631-2-23-94
9
«Талас ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Жамбыл облысы, Қаратау қ., Шейн 1 к-сі, 47 кабинет
ekonomkaratay@mail.ru
8-72244-62205
10
«Сарысу ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Жамбыл облысы, Жаңатас қ., Ленин к-сі, № 2
8-72634-6-10-08
11
«Шу ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Жамбыл облысы, Шу қ., Қонаев к-сі, 23
8-72643-2-37-57
Батыс Қазақстан облысының аудандық, қалалық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдері
1
«Орал қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
БҚО, Орал қ., Урдинская к-сі, 25
ujkdx_uralsk@mail.ru
8-7112-28-01-60
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, аптасына бес күн сағ. 9-00 – 18-00, түскi үзiлiс сағ. 13-00 - 14-00
2
«Ақжайық ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
БҚО, Ақжайық ауд., Чапаев к., Қонаев к-сі, 70
akzhaik_zhkh@mail.ru
8-71136-92-507
3
«Бөкейорда ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
БҚО, Бөкейорда ауд., Сайхин к., Т. Жароков к-сі, 31
zhkh_bokey@mail.ru
8-71140-21-735
4
«Бөрлі ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
БҚО, Бөрлі ауд., Ақсай қ., Ващук к-сі, 1/1
aksaigkh@mail.ru
8-71133-20-709
5
«Жаңақала ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
БҚО, Жаңақала ауд., Жаңақала к., Автодор к-сі, 6
jangalajkh@mail.ru
8-71141-22-155
6
«Жәнібек ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
БҚО, Жәнібек ауд., Жәнібек к., Г.Қараш к-сі, 35
8-71135-22-058
7
«Зеленов ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
БҚО, Зеленов ауд., Переметное к, Мирная к-сі, 5
zelenovzhkh@mail.ru
8-71130-22813
8
«Қазталов ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
БҚО, Қазталов ауд., Қазталов к., Құрманғазы к-сі, 1
zxk_kaztalov@mail.ru
8-71144-32107
9
«Қаратөбе ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
БҚО, Қаратөбе ауд., Қаратөбе к., Құрманғалиев к-сі, 19
esbolat62@mail.ru
8-71145-31-674
10
«Сырым ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
БҚО, Сырым ауд.,, Жымпит к. Қазақстан к-сі, 7/1

8-71134-31345
11
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта и автомобильных дорог Таскалинского р-на"
ЗКО, Таскалинский р-н, с. Таскала, ул. Абая, 23
zhkh_taskala@mail.ru
8-71139-21-553
12
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта и автомобильных дорог Теректинского р-на"
ЗКО, Теректинский р-н, с. Федоровка, ул. Юбилейная, 20, 3-этаж
zhkh@mail.ru
8-71132-23-045
13
ГУ "Отдел ЖКХ пассажирского транспорта и автомобильных дорог Чингирлауского р-на"
ЗКО, Чингирлауский р-н, с. Чингирлау, ул. Шевцова, 18
chingirlau_jkh@mail.ru
8-71137-33010
Отделы ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог городов и районов по Карагандинской области
1
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Караганды"
Карагандинская область, г. Караганда, Б.Мира, 39
8-7212-42-69-56
пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, 9-00 - 18-00 ч., обед 13-00 - 14-00 ч.
2
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Жезказган"
Карагандинская область, г. Жезказган, пр. Алаша 1
gkh_zhez@ mail.ru
8-7102-71-29-66
3
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Сатпаев"
Карагандинская область, г. Сатпаев, пр. К.Сатпаева, 108
kana_07.12.89@mail.ru
8-71063-3-30-02
4
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Балхаш"
Карагандинская область, г. Балхаш, ул. Уалиханова, 5
Blh_ojkh@ krg.gov.kz
8-71036-4-31-89
5
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Приозерск"
Карагандинская область, г. Приозерск, ул. Пушкина, 5
prio_jkh@ mail.ru
8-71039-5-28-22
6
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Каражал"
Карагандинская область, г. Каражал, ул. Сайдалы Сары Тока, 1
Zhkh-karazhal2010@mail.ru
8-71032-2-70-68
7
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Нуринского р-на"
Карагандинская область, Нуринский р-н, п. Киевка, ул. Мынбаева, 44
Akimat_nura@mail.ru
8-72144-2-26-27
8
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Шетского р-на"
Карагандинская область, Шетский р-н, с. Аксу-Аюлы, ул. Шортанбай, 24
jkh_shetsk@mail.ru
8-71031-2-21-86
9
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Шахтинск"
Карагандинская область, г. Шахтинск, пр. Абая, 50а
Shahtjkh_ priem @krg.gov.kz
8-72156-4-23-25
10
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Сарани"
Карагандинская область, г. Сарань, ул. Жамбыла, 67
Sar_gkh@krg.gov.kz
8-72137-2-61-26
11
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жанааркинского р-на"
Карагандинская область, Жанааркинский р-н, п. Атасу, ул. Тәуелсіздік, 5

8-71134-31345
11
«Тасқала ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
БҚО, Тасқала ауд., Тасқала к. Абай к-сі, 23
zhkh_taskala@mail.ru
8-71139-21-553
12
«Теректі ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
БҚО, Теректі ауд., Федоровка к., Юбилейная к-сі, 20, 3-қабат
zhkh@mail.ru
8-71132-23-045
13
«Шыңғырлау ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
БҚО, Шыңғырлау ауд., Шыңғырлау к., Шевцов к-сі, 18
chingirlau_jkh@mail.ru
8-71137-33-010
Қарағанды облысының аудандық, қалалық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдері
1
«Қарағанды қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қарағанды облысы, Қарағанды қ., Мира г, 39
8-7212-42-69-56
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, аптасына бес күн сағ. 9-00 – 18-00, түскi үзiлiс сағ. 13-00 - 14-00
2
«Жезқазған қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қарағанды облысы, Жезқазған қ., Алаш даңғ., 1
gkh_zhez@mail.ru
8-7102-71-29-66
3
«Сәтпаев қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қарағанды облысы, Сәтпаев қ., Қ. Сәтпаев даңғ., 108
kana_07.12.89@mail.ru
8-710-63-3-30-02
4
«Балқаш қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қарағанды облысы, Балқаш қ., Уәлиханов к-сі, 5
Blh_ojkh@krg.gov.kz
8-71036-4-31-89
5
«Приозерск қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қарағанды облысы, Приозерск қ., Пушкин к-сі, 5
prio_jkh@mail.ru
8-71039-5-28-22
6
«Қаражал қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қарағанды облысы, Қаражал қ., Сайдалы Сары Тоқа к-сі, 1
Zhkh-karazhal2010@mail.ru
8-71032-2-70-68
7
«Нұра ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қарағанды облысы, Нұра ауд., Киевка к., Мыңбаев к-сі, 44
Akimat_nura@mail.ru
8-72144-2-26-27
8
«Шет ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қарағанды облысы, Шет ауд., Ақсу-Аюлы ауылы, Шортанбай Жырау к-сі, 24
jkh_shetsk@mail.ru
8-710 31-2-21-86
9
«Шахтинск қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қарағанды облысы, Шахтинск қ., Абай Құнанбаев к-сі, 50 а
Shahtjkh_priem@krg.gov.kz
8-72156-4-23-25
10
«Сарань қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қарағанды облысы, Сарань қ., Жамбыл к-сі, 67
Sar_gkh@krg.gov.kz
8-72137-2-61-26
11
«Жаңаарқа ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қарағанды облысы, Жанаарқа ауд., Атасу к., Тәуелсіздік к-сі, 5
Janaarka_jkh@inbox.ru

8-710-30-2-83-85
12
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Актогайского р-на"
Карагандинская область, Актогайский р-н, с. Актогай, ул. Бокейхана,7
Janaidar2312@mail.ru
8-71037-2-1042;
2-1290
13
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Абайского р-на"
Карагандинская область, г. Абай, пр. Победы, 3
gkhabyrai@ mail.ru
8-72131-4-4800;
4-4226
14
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бухар-Жырауского р-на"
Карагандинская область, п. Ботакара, ул. Абылай хана, 39
8-72154-43-23-59; 2-11-18
15
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Осакаровского р-на"
Карагандинская область, Осакаровский р-н, п. Осакаровка, ул. Новая, 33
Osak-jkh@mail.ru
8-72149-42-766, 41-512
16
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Улытауского р-на"
Карагандинская область,
Улытауский р-н, с. Улытау
8-71035-21-2-19
Отделы ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог городов и районов по Кызылординской области
1
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Казалинского р-на"
Кызылординская область, Казалинский р-н, п. Айтеке би, ул. Примова, 5
Kz_kasym@mail.ru
2-10-10
пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, 9-00 - 18-00 ч., обед 13-00 - 14-00 ч.
2
ГУ "Кармакшинс-кий районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кармакшинского р-на"
Кызылординская область, Кармакшинский р-н, п. Жосалы, ул. Коркыт Ата, 1
Karm_jkh@mail.ru
2-27-62
3
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жалагашского р-на"
Кызылординская область, Жалагашский р-н, п. Жалагаш, ул. Мырзалиева, б/н
31-3-35
4
ГУ "Сырдарьинский районный отдел ЖКХ, посажирского транспорта и автомобильных дорог Сырдарийнского р-на"
Кызылординская область, р-н Сырдария, п. Теренозек ул. Алиакбарова, 16
Mono-1984@mail.ru
8-72436-22332
5
ГУ "Аппарат акима города Кызылорды"
Кызылординская область, г. Кызылорда, ул. Бокейхана, б/н
gorakimat_kz@list.ru
23-52-57
6
ГУ "Шиелийский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Кызылординская область, Шиелийский р-н, п. Шиели, ул. Рыскулова, 4
Jkx_Shieli@mail.ru
4-33-55
7
ГУ "Жанакорганский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Кызылординская область, п. Жанакорган, ул. Кокенова, 35
zhanazhol@mail.ru
21-1-70
Отделы ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог городов и районов по Костанайской области
1
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Алтынсаринского района"
Костанайская область, c. Убаганское, ул. Ленина, 4
gkh_akimaltyn@mail.ru

8-710 30-2-83-85
12
«Ақтоғай ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауд., Ақтоғай к., Бөкейхан к-сі, 7
Janaidar2312@mail.ru
8-71037-2-10-42; 2-12-90
13
«Абай ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қарағанды облысы, Абай қ., Победа к-сі, 3
gkhabyrai@mail.ru
8-72131-4-48-00; 4-42-26
14
«Бұхар Жырау ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қарағанды облысы, Ботақара к., Абылай хан к-сі, 39
8-72154-43-23-59
15
«Осакаров ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қарағанды облысы, Осакаров ауд., Осакаровка к., Новая к-сі, 33
Osak-jkh@mail.ru
8-72149-42-7-66, 41-5-12
16
«Ұлытау ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қарағанды облысы, Ұлытау ауд., Ұлытау к.
8-71035-21-2-19
Қызылорда облысының аудандық, қалалық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдері
1
«Қазалы ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қызылорда облысы, Қазалы ауд., Әйтеке би к., Примов к-сі, 5
Kz_kasym@mail.ru
21010
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, аптасына бес күн сағ. 9-00 – 18-00, түскi үзiлiс сағ. 13-00 - 14-00
2
«Қармақшы ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қызылорда облысы, Қармақшы ауд.,Жосалы к., Қорқыт Ата к-сі, 1
Karm_jkh@mail.ru
2-27-62
3
«Жалағаш ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қызылорда облысы, Жалағаш ауд., Жалағаш к., Мырзалиев к-сі, н/ж
31-3-35
4
«Сырдария ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қызылорда облысы, Сырдария ауд., Тереңөзек к., Әлиакбаров к-сі, № 16
Mono-1984@mail.ru
8(72436)22332
5
«Қызылорда қаласы әкімінің Аппараты» ММ жанындағы тұрғын үй комиссиясы
Қызылорда облысы, Қызылорда қ., Бөкейхан к-сі, н/ж
gorakimat_kz@list.ru
23-52-57
6
«Шиелі ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қызылорда облысы, Шиелі ауд., Шиелі к., Рысқұлов к-сі, 4
Jkx_Shieli@mail.ru
4-33-55
7
«Жаңақорған ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қызылорда облысы, Жаңақорған к., М. Кәкенов к-сі, 35
zhanazhol@mail.ru
21-1-70
Қостанай облысының аудандық, қалалық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдері
1
«Алтынсарин ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Убаганское к., Ленин к-сі, 4
gkh_akimaltyn@mail.ru

8-71445-3-42-54
пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, 9-00 - 18-00 ч., обед 13-00 - 14-00 ч.
2
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Амангельдинского района"
Костанайская область, с. Амангельды, ул. Майлина, 14
gkx-amangeldy@mail.ru
8-71440-2-18-69
3
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Аулиекольского района"
Костанайская область, с. Аулиеколь, ул. Байтурсынова, 49
aulgkh@mail.ru
8-71453-2-11-89
4
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Денисовского района"
Костанайская область, с. Денисовка, ул. Калинина, 5
denisov-gkh@mail.ru
8-71434-2-10-51
5
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жангельдинского района"
Костанайская область, с. Торгай, ул. Алтынсарина, 4
Zhkh_2009@mail.ru
8-71439-2-11-12
6
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Житикаринского района"
Костанайская область, г. Житикара, 6 мкр., 65
Gkx_ jitikara@mail.ru
8-71435-2-57-26
7
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Камыстинского района"
Костанайская область, с. Камысты, ул. Ержанова, 61
JKH_Kamysty@mail.ru
8-71437-2-18-66
8
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Карабалыкского района"
Костанайская область, п. Карабалык, ул. Космонавтов, 31
Otdel_gkh@mail.ru
8-71441-3-27-97
9
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Карасуского района"
Костанайская область, с. Карасу, ул. А.Исакова, 68
Karasu-zkx@mail.ru
8-71452-2-13-50
10
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Костанайского района"
Костанайская область, п. Затобольск, ул. Калинина, 63А
zikh@mail.ru
8-71455-2-34-49
11
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Мендыкаринского района"
Костанайская область, с. Боровское, ул. Королева, 5
mendjkx@mail.ru
8-71443-2-13-93
12
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Наурзумского района"
Костанайская область, с. Караменды, ул. Шакшак Жанибек, 1
zkh.naurzum@mail.ru
8-71454-2-16-84
13
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарыкольского района"
Костанайская область, п. Сарыколь, ул. Ленина, 72
sarykoljkh@mail.ru
8-71451-2-13-53
14
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Тарановского района"
Костанайская область, с. Тарановское, ул. Калинина, 60
taran-gkh@mail.ru
8-71436-3-64-16
15
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Узункольского района"
Костанайская область, с. Узунколь, ул. Мусрепова, 14
uzun_jkh@mail.ru
8-71444-2-14-42
16
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Федоровского района"
Костанайская область, с. Федоровка, ул. Красноармейская, 53
fed-dorogi@mail.ru
8-71444-2-14-42
17
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная"
Костанайская область, г. Костанай, ул. Байтурсынова, 55
otdel_jkh@mail.ru

8-71445-3-42-54
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, аптасына бес күн сағ. 9-00 – 18-00, түскi үзiлiс сағ. 13-00 - 14-00
2
«Амангелді ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Амангелді к.. Майлин к-сі, 14
gkx-amangeldy@mail.ru
8-71440-2-18-69
3
«Әулиекөл ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Әулиекөл к., Байтұрсынов к-сі, 49
aulgkh@mail.ru
8-71453-2-11-89
4
«Денисов ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Денисов к., Калинин к-сі, 5
denisov-gkh@mail.ru
8-71434-2-10-51
5
«Жангелді ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Торғай к., Алтынсарин к-сі, 4
Zhkh_2009@mail.ru
8-71439-2-11-12
6
«Жітіқара ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Жітіқара қ., 6 ш/а,65 үй
Gkx_ jitikara@mail.ru
8-71435-2-57-26
7
«Қамысты ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Қамысты к., Ержанов к-сі, 61
JKH_Kamysty@mail.ru
8-71437-2-18-66
8
«Қарабалық ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Қарабалық к., Космонавт к-сі, 31
Otdel_gkh@mail.ru
8-71441-3-27-97
9
«Қарасу ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Қарасу к., А. Ысқақов к-сі, 68
Karasu-zkx@mail.ru
8-71452-2-13-50
10
«Затобольск ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Затобольск к., Калинин к-сі, 63А
zikh@mail.ru
8-71455-2-34-49
11
«Меңдіқара ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Боровское к., Королев к-сі, 5
mendjkx@mail.ru
8-71443-2-13-93
12
«Наурызым ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Қарамеңді к., Шақшақ Жәнібек к-сі, 1
zkh.naurzum@mail.ru
8-71454-2-16-84
13
«Сарыкөл ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Сарыкөл к., Ленин к-сі, 72
sarykoljkh@mail.ru
8-71451-2-13-53
14
«Таран ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Таран к.,.Калинин к-сі, 60
taran-gkh@mail.ru
8-71436-3-64-16
15
«Ұзынкөл ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Ұзынкөл к., Мүсірепов к-сі, 14
uzun_jkh@mail.ru
8-71444-2-14-42
16
«Федоров ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Федоров к., Красноармейская к-сі, 53
fed-dorogi@mail.ru
8-71444-2-14-42
17
«Қостанай қаласы ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Қостанай қ., Байтұрсынов к-сі, 55
otdel_jkh@mail.ru

8-7142-57-57-71
18
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Аркалыка"
Костанайская область, г. Аркалык, пр. Абая, 29
Gkh_ark@mail.ru
8-71430-7-0287,
7-1957
19
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Лисаковска"
Костанайская область, г. Лисаковск, ул. Мира, 31
jkh_lsk@mail.ru
8-71433-4-02-96
20
ГУ "Рудненский городской отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата города Рудного
Костанайская область, г. Рудный, пр. Космонавтов, 12
rudkomm@mail.ru
8-71431-4-45-29
Отделы ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог городов и районов по Мангыстауской области
1
ГУ "Актауский городской отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Мангистауская область, г. Актау, 4 мкр., 72
saniya_nsanbaeva@mail.ru
8-7292-336521
336717
пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, 9-00 - 18-00 ч., обед 13-00 - 14-00 ч.
2
ГУ "Жанаозенский городской отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Мангистауская область, г. Жанаозен, ул. Сатпаева, 1
r.zhumaev@mail.ru
8-72934-31-332-121
3
ГУ "Мунайлинский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Мангистауская область, Мунайлинский р-н, с. Мангистау, зд. акимата
Munaily-akimat@mail.ru
8-7292-466233, 466230
4
ГУ "Бейнеуский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Мангистауская область, Бейнеуский р-н, с. Бейнеу, зд. акимата
kom_hoz@mail.ru
8-72932-2-22-67
2-20-41
5
ГУ "Каракиянский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Мангистауская область, с. Курык, ул. Досан Батыра, 3
Karakia_zhkh@mail.ru
8-72937-21534
6
ГУ "Мангистауский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорт и автомобильных дорог"
Мангистауская область, Мангистауский р-н, с. Шетпе, ул. Центральная,1
mro_jkx @mail.ru
8-72931-21806, 21805
7
ГУ "Тупкараганский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Мангистауская область, г. Шевченко, ул. Еркегулова,1
jkхtupkaraqan@mail.ru
8-72938-22-896
Отделы ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог городов и районов по Павлодарской области
1
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу"
Павлодарская область, г. Аксу, ул. Астана, 21А
jkhaksu@mail.ru
8-71837-6-41-92
пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, 9-00 - 18-00 ч., обед 13-00 - 14-00 ч.
2
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарского р-на"
Павлодарская область, г. Павлодар, ул. Каирбаева, 32
8-7182-32-83-53
3
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Щербактинского р-на"
Павлодарская область, с. Щербакты, ул. Советов, 51

8-7142-57-57-71
18
«Арқалық қаласы ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Арқалық қ., Абай к-сі, 29
Gkh_ark@mail.ru
8-71430-7-02-87, 7-19-57
19
«Лисаковск әкімдігінің ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Лисаковск қ., Мира к-сі, 31
jkh_lsk@mail.ru
8-71433-4-02-96
20
«Рудный қаласы ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары қалалық бөлімі» ММ
Қостанай облысы, Рудный қ., Космонавт к-сі, 12
rudkomm@mail.ru
8-71431-4-45-29
Маңғыстау облысының аудандық, қалалық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдері
1
«Ақтау қалалық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Маңғыстау облысы, Ақтау қ., 4 шағын ауд., 72
saniya_nsanbaeva@mail.ru
8-7292-336521, 336717
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, аптасына бес күн сағ. 9-00 – 18-00, түскi үзiлiс сағ. 13-00 - 14-00
2
«Жаңаөзен қалалық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қ., Сәтпаев к-сі, 1, Жаңаөзен қаласының әкімдігі
r.zhumaev@mail.ru
8-72934-31-332-121
3
«Мұнайлы аудандық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауд., Маңғыстау к., әкімдіктің ғимараты
Munaily-akimat@mail.ru
8-7292-466233, 466230
4
«Бейнеу аудандық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Маңғыстау облысы, Бейнеу ауд., Бейнеу к., аудандық әкімдіктің ғимараты
kom_hoz@mail.ru
8-72932-2-22-67, 2-20-41
5
«Қарақия аудандық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Маңғыстау облысы, Құрылыс к., Досан Батыр к-сі, 3
Karakia_zhkh@mail.ru
8-72937-21534
6
«Маңғыстау аудандық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Маңғыстау облысы, Шетпе к., Центральная к-сі, 1
mro_jkx@mail.ru
8-72931-21806, 21805
7
«Түпқараған аудандық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Маңғыстау облысы, Форт-Шевченко қ., Ш.Еркеғұлов к-сі, 1
jkхtupkaraqan@mail.ru
8-72938-22-896
Павлодар облысының аудандық, қалалық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдері
1
«Ақсу қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Павлодар облысы, Ақсу қ., Астана к-сі, 21А
jkhaksu@mail.ru
8-71837-6-41-92
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, аптасына бес күн сағ. 9-00 – 18-00, түскi үзiлiс сағ. 13-00 - 14-00
2
«Павлодар ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Павлодар облысы, Павлодар қ., Кайырбаев к-сі, 32
8-7182-32-83-53
3
«Шарбақты ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Павлодар облысы, Шарбақты к., Советов к-сі, 51

8-71836-2-16-64
4
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Качирского р-на"
Павлодарская область, с. Теренколь, ул. Елгина, 172
8-71833-2-18-85
5
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Майского р-на"
Павлодарская область, с. Коктобе, ул. Айтеке би, 18
8-71838-9-11-52
6
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Актогайского р-на"
Павлодарская область, с. Актогай, ул. Алина, 97
otd_zkh-aktogay@mail.ru
8-71841-2-13-58
7
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Иртышского р-на"
Павлодарская область, с. Иртышск, ул. Исы. Байзакова,14
irt.zhkx@mail.ru
8-71832-2-22-59
8
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Баянаульского р-на"
Павлодарская область, с. Баянаул, ул. Сатпаева, 45
bayan_jkh1@mail.ru
8-71840-9-12-08
Отделы ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог городов и районов по Северо-Казахстанской области
1
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Петропавловск"
СКО, г. Петропавловск, ул. Конституция Казахстана, 23
Petropavl-gkh@mail.ru
8-7152-46-98-53
пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, 9-00 - 18-00 ч., обед 13-00 - 14-00 ч.
2
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Айыртауского р-на СКО"
СКО, с. Саумалколь, ул. Ш.Уалиханова, 44
airtay-akimat@sko.kz
8-71533-2-29-69
3
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Акжарского р-на СКО"
СКО, Акжарский р-н, с. Талшик, ул. Целинная, 15
akzar-zhkh@sko.kz.
8-71546-2-17-68
4
ГУ "Аккайынский районный отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог СКО"
СКО, Аккайынский р-н, с. Смирново, ул. Труда, 16
akzkh@mail.ru
8-71532-2-20-35
5
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Есильского р-на СКО"
СКО, Есильский р-н, с. Явленка, ул. Ленина, 9
Esil-gkh@mail.ru
8-71543-2-20-53
6
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жамбылского р-на СКО"
СКО, Жамбылский р-н, с. Пресновка, ул. Мира, 8
Jkh_jamb@bk.ru
8-71544-2-19-91
7
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог по р-ну М.Жумабаева СКО"
СКО, р-н Магжана Жумабаева, г. Булаево, ул. Юбилейная, 56
mzh-zhkh@sko.kz
8-71531-2-28-16
8
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог по р-ну Шал акына СКО"
СКО, р-н Шал акына, г. Сергеевка, ул. Победы, 35
Sh-gena@mail.ru
8-71534-2-74-72
9
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кызылжарского р-на СКО"
СКО, Кызылжарский р-н, с. Бесколь, ул. Спортивная, 2
dorogibishkul@rambler.ru
8-71538-2-21-11
10
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Мамлютского р-на СКО"
СКО, Мамлютский р-н, г. Мамлютка, ул. А.Кунанбаева, 5
maml_ogkh@mail.ru

8-71836-2-16-64
4
«Қашыр ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Павлодар облысы, Тереңкөл к., Елгин к-сі, 172
8-71833-2-18-85
5
«Май ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Павлодар облысы, Көктөбе к., Әйтеке би к-сі, 18
8-71838-9-11-52
6
«Ақтоғай ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Павлодар облысы, Ақтоғай к., Алин к-сі, 97
otd_zkh-aktogay@mail.ru
8-71841-2-13-58
7
«Ертіс ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Павлодар облысы, Ертіс к., Иса Байзақов к-сі, 14
irt.zhkx@mail.ru
8-71832-2-22-59
8
«Баянауыл ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Павлодар облысы, Баянауыл к., Сәтпаев к-сі, 45
bayan_jkh1@mail.ru
8-71840-9-12-08
Солтүстік Қазақстан облысының аудандық, қалалық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдері
1
«Петропавл қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
СҚО, Петропавл қ., Қазақстан Конституциясы к-сі, 23
Petropavl-gkh@mail.ru
8-7152-46-98-53
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, аптасына бес күн сағ. 9-00 – 18-00, түскi үзiлiс сағ. 13-00 - 14-00
2
«Айыртау ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
СҚО, Айыртау ауд., Саумалкөл к., Ш. Уәлиханов к-сі, 44
airtay-akimat@sko.kz
8-71533-2-29-69
3
«Ақжар ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
СҚО, Ақжар ауд., Талшық к., Целинная к-сі, 15
akzar-zhkh@sko.kz
8-71546-2-17-68
4
«Аққайың ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары бөлімі» ММ
СҚО, Аққайың ауд., Смирнов к., Труд к-сі, 16
akzkh@mail.ru
8-71532-2-20-35
5
«Есіл ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
СҚО, Есіл ауд., Явленка к., Ленин к-сі, 9
Esil-gkh@mail.ru
8-71543-2-20-53
6
«Жамбыл ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
СҚО, Жамбыл ауд., Пресновка к., Мир к-сі, 8
Jkh_jamb@bk.ru
8-71544-2-19-91
7
«Жұмабаев ауданы бойынша ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
СҚО, Мағжан Жұмабаев ауд., Булаево қ., Юбилейная к-сі, 56
mzh-zhkh@sko.kz
8-71531-2-28-16
8
«Шал ақын ауданы бойынша ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары
СҚО, Шал ақын ауд., Сергеевка қ., Победа к-сі, 35
Sh-gena@mail.ru
8-71534-2-74-72
9
«Қызылжар ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
СҚО, Қызылжар ауд., Бескөл к., Спортивная к-сі, 2
dorogibishkul@rambler.ru
8-71538-2-21-11
10
«Мамлют ауданның ТКШ, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары бөлімі» ММ
СҚО, Мамлют ауд., Мамлют қ., А.Құнанбаев к-сі, 5
maml_ogkh@mail.ru

8-71541-2-26-36
11
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог р-на им. Мусрепова СКО"
СКО, р-н им. Г.Мусрепова, с. Новоишимское, ул. Школьная,19
8-71535-2-22-75
12
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Тайыншинского р-на СКО"
СКО, Тайыншинский р-н, г. Тайынша, ул. Конституции Казахстана, 203
8-71536-2-17-49
13
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Тимирязевского р-на СКО"
СКО, Тимирязевский р-н, с. Тимирязево, ул. Валиханова, 6
8-71537-2-14-72
14
ГУ "Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог по Уалихановскому р-ну СКО"
СКО, Уалихановский р-н, с. Кишкенеколь, ул. Гагарина, 85
ualzhkh-kz@mail.ru
8-71542-2-29-25
Отделы ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог городов и районов по Южно-Казахстанской области
1
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Арысь"
ЮКО, г. Арысь ул. Аль-Фараби, 3
jkh_arys@mail.ru
8-72540-2-15-66
пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, 9-00 - 18-00 ч., обед 13-00 - 14-00 ч.
2
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кентау"
ЮКО, г. Кентау пр. Абая, 85
jkh_kentau@mail.ru
8-72536-31087
3
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Туркестан"
ЮКО, г. Туркестан, пр. Мусабекова б/н
Tur_jkh@mail.ru
8-72533-40-872
4
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Шымкент"
ЮКО, г.Шымкент, пр. Республики 6-а
b-daulet.84@mail.ru
8-7252-21-42-76
5
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Байдибекского района"
ЮКО, с. Шаян, ул. Исмайылова, б/н
jkh_baidibek@mail.ru
8-72548-2-22-11
6
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Казыгуртского района"
ЮКО, с. Казыгурт, ул. Д.Конаева, 98
jkh_kom_kazgurt@mail.ru
8-72539-2-16-38
7
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Махтааральского района"
ЮКО, г. Жетысай, ул. М.Ауезова, 12
jkhmaktaral@mail.ru
8-72534-6-14-73
8
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Ордабасинского района"
ЮКО, с. Темирлан, ул. Казыбек би, 1
Orda_kom@mail.ru
8-72530-2-24-19
2 24 16
9
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Отырарского района"
ЮКО, с. Шәуілдір, ул. Жибек жолы, 25
Maxsat.7@mail.ru
8-72544-2-29-99
10
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Сайрамского района"
ЮКО, с. Ақсукент, ул. Жибек жолы, 55
Sairam_jkh@mail.ru
8-72531-1-459
11
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Сарыагашского района"
ЮКО, г. Сарыагаш, ул. Смайылова, 37
Saryagash-jkh@mail.ru

8-71541-2-26-36
11
«Мүсірепов атындағы ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
СҚО, Ғ.Мүсірепов атындағы ауд., Новоишимское к., Школьная к-сі, 19
8-71535-2-22-75
12
«Тайынша ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
СҚО, Тайынша ауд., Тайынша қ., Қазақстан Конституциясы к-сі, 203
zhkh-taiynsha@yandex.ru
8-71536-2-17-49
13
«Тимирязев ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
СҚО, Тимирязев ауд., Тимирязев к., Уәлиханов к-сі, 6
Timiryazevo-gkh@mail.ru
8-71537-2-14-72
14
«Уәлиханов ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
СҚО, Уәлиханов ауд., Кішкенекөл к., Гагарин к-сі, 85
ualzhkh-kz@mail.ru
8-71542-2-29-25
Оңтүстік-Қазақстан облысының аудандық, қалалық ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдері
1
«Арыс қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ОҚО, Арыс қ., Әль-Фараби к-сі, 3
jkh_arys@mail.ru
8-72540-2-15-66
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, аптасына бес күн сағ. 9-00 – 18-00, түскi үзiлiс сағ. 13-00 - 14-00
2
«Кентау қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ОҚО, Кентау қ., Абай даңғ, 85
jkh_kentau@mail.ru
8-72536-31-087
3
«Түркістан қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ОҚО, Түркістан қ., Мұсабеков даңғ.
Tur_jkh@mail.ru
8-72533-40-872
4
«Шымкент қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ОҚО, Шымкент қ., Республика даңғ, 6-а
b-daulet.84@mail.ru
8-7252-21-42-76
5
«Бәйдібек ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ОҚО, Шаян к., Смайылов к-сі
jkh_baidibek@mail.ru
8-72548-2-22-11
6
«Қазығұрт ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ОҚО, Қазығұрт к., Д.Қонаев к-сі, 98
jkh_kom_kazgurt@mail.ru
8-72539-2-16-38
7
«Мақтаарал ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ОҚО, Жетісай қ., М.Әуезов к-сі, 12
jkhmaktaral@mail.ru
8-72534-6-14-73
8
«Ордабасы ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ОҚО, Темірлан к., Қазыбек би к-сі, 1
Orda_kom@mail.ru
8-72530-2-24-19, 2-24-16
9
«Отырар ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ОҚО, Шәуілдір к., Жібек жолы к-сі, 25
Maxsat.7@mail.ru
8-72544-2-29-99
10
«Сайрам ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ОҚО, Ақсукент к., Жібек жолы к-сі, 55
Sairam_jkh@mail.ru
8-72531-21-459
11
«Сарыағаш ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ОҚО, Сарыағаш қ., Смайылов к-сі, 37
Saryagash-jkh@mail.ru

8-72537-2-27-96
12
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Сузакского района"
ЮКО, с. Шолаккурган, ул. Жибек жолы, б/н
Trans-sozak@mail.ru
8-72546-4-19-84
4-19-17
13
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Толебииского района"
ЮКО, г. Ленгер, ул. Айтеке би, 28
Tolebi-kom@mail.ru
8-72547-6-03-63
14
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Тюлькубасского района"
ЮКО, с. Майлыкент, ул. Т.Рыскулова, 201
Jkh.tulkubas@mail.ru

8-72537-2-27-96
12
«Созақ ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ОҚО, Шолаққорған к., Жібек жолы к-сі
Trans-sozak@mail.ru
8-72546-4-19-84, 4-19-17
13
«Төле би ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ОҚО, Леңгір қ., Әйтеке би к-сі, 28
Tolebi-kom@mail.ru
8-72547-6-03-63
14
«Түлкібас ауданының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
ОҚО, Түлкібас ауд., Майлыкент к., Т.Рысқұлов к-сі, 201
Jkh.tulkubas@mail.ru

8-7172-50-13-70
1.3.1
Отделение по Есильскому району
г. Астана, пр. Кабанбай батыра, 5/1 вп. № 1
8-7172-50-91-95
Приложение 3
к стандарту государственной
услуги "Постановка на учет и
очередность граждан, нуждающихся
в жилище из государственного
жилищного фонда или жилище,
арендованном местным исполнительным
органом в частном жилищном фонде"
Начальнику Управления жилья
/отдела жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог города / района______
__________________________
фамилия, инициалы
от гражданина(ки)__________
___________________________
(фамилия, имя, отчество)
проживающего (ей) по адресу
__________________________
Заявление
Прошу Вас поставить меня на учет для предоставления жилища из государственного жилищного фонда/жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде.
Приложение: ________________
_____________________________
(дата, подпись)
Приложение 4
к стандарту государственной
услуги "Постановка на учет и
очередность граждан, нуждающихся
в жилище из государственного
жилищного фонда или жилище,
арендованном местным исполнительным
органом в частном жилищном фонде"
Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и доступности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента сдачи документов
2. Качество
2.1. % (доля) получателей государственных услуг, удовлетворенных качеством процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) получателей государственных услуг, удовлетворенных качеством и информацией о порядке предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация о которых доступна в электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) получателей государственных услуг, удовлетворенных существующим порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) получателей государственных услуг, удовлетворенных вежливостью персонала
Приложение 5
к стандарту государственной
услуги "Постановка на учет и
очередность граждан, нуждающихся
в жилище из государственного
жилищного фонда или жилище,
арендованном местным исполнительным
органом в частном жилищном фонде"
Информация
о вышестоящей инстанции аппеляции, то есть наименование
государственного органа, государственного учреждения или
иных организаций, ответственных за организацию данной
государственной услуги
№ п\п
Наименование вышестоящей инстанции
Адрес расположения государствен-
ного органа
Номер кабинета, где прини-
мается жалоба
Номера телефонов
Адрес электронной почты
График работы (дни, часы, перерывы)
1
2
3
4
5
6
7
1
ГУ "Аппарат акима Акмолинской области"
Акмолинская область, г. Кокшетау, ул. Абая, 85
каб. № 315

8-7172-50-13-70
1.3.1
Есіл ауданы бойынша бөлімше
Астана қ., Қабанбай батыр даңғ., 5/1, вп. № 1
8-7172-50-91-95
«Мемлекеттік тұрғын үй қорынан
тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй
қорынан жергілікті атқарушы орган
жалдаған тұрғын үйге мұқтаж
азаматтарды есепке қою және олардың
кезегі» мемлекеттік
қызмет стандартына
3-қосымша
___________________________________
қаланың/ауданның
Тұрғын үй басқармасының/тұрғын үй-
коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімінің бастығы
___________________________________
аты-жөні
___________________________________
мекенжайда тұратын
___________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
Өтініш
Мені мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үй / жеке тұрғын үй
қорынан жергiлiктi атқарушы орган жалдаған тұрғын үй алу үшін есепке
қоюды сұраймын.
Қосымша: ______________________________
_______________________________________
(күні, қолы)
«Мемлекеттік тұрғын үй қорынан
тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй
қорынан жергілікті атқарушы орган
жалдаған тұрғын үйге мұқтаж
азаматтарды есепке қою және олардың
кезегі» мемлекеттік
қызмет стандартына
4-қосымша
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1. Уақытылылығы
1.1. Құжаттар тапсырылған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызмет көрсету жағдайларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған мемлекеттік қызметті алушылардың %-ы (үлесі
3. Қол жетімділік
3.1. Қызмет ұсыну тәртібі туралы сапаға және ақпаратқа қанағаттанған мемлекеттік қызметті алушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратқа электрондық форматта қол жеткізуге болатын қызметтердің %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.1. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған мемлекеттік қызметті алушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған мемлекеттік қызметті алушылардың %-ы (үлесі)
«Мемлекеттік тұрғын үй қорынан
тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй
қорынан жергілікті атқарушы орган
жалдаған тұрғын үйге мұқтаж
азаматтарды есепке қою және олардың
кезегі» мемлекеттік
қызмет стандартына
5-қосымша
Апелляцияның жоғары тұрған инстанциясы туралы ақпарат, яғни осы мемлекеттік қызметті көрсетуді ұйымдастыруға жауапты мемлекеттік органның, мемлекеттік мекеменің немесе өзге де ұйымдардың атауы
Р/с
Апелляцияның жоғары тұрған инстанциясының атауы
Мемлекеттік орган орналасқан мекенжай
Шағым қабылданатын кабинеттің нөмірі
Телефон нөмірі
Электрондық почта мекенжайы
Жұмыс кестесі (күні, сағаты, үзіліс)
1
2
3
4
5
6
7
1
«Ақмола облысы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Көкшетау қ., Абай к-сі, 85
№ 315 каб.

8-7233-64-16-67
akimat@ridder.kz
пн.- пт. 09.00-18:15 ч., обед 13.00-14.00 ч.
62
ГУ "Аппарат акима города Курчатов"
ВКО, г. Курчатов, ул. Тауелсыздык, 4
каб. № 11
8-7225-12-29-39
master@akim-kurchatov.kz
пн.- пт. 09.00-18:15 ч., обед 13.00-14.00 ч.
63
ГУ "Аппарат акима Бородулихинского района"
ВКО, Бородулихинский р-н, с. Бородулиха, ул. Тауелсыздык, 69
каб. № 1
8-7235-12-10-31
borodulyha@mail.ru
пн.- пт. 09.00-18:15 ч., обед 13.00-14.00 ч.
64
ГУ "Аппарат акима Бескарагайского района"
ВКО, Бескарагйский р-н, с. Бескарагай, ул. Сейфуллина, 144
каб. № 18

8-7233-64-16-67
akimat@ridder.kz
дс. – жм. сағ. 09.00-18.00, түскі ас сағ. 13.00-14.00
62
«Курчатов қаласы әкімінің аппараты» ММ
ШҚО, Курчатов қ., Тәуелсіздік к-сі, 4
№ 11 каб.
8-7225-12-29-39
master@akim-kurchatov.kz
дс., сс., ср., бс. сағ. 14:00-17:00, жм. сағ. 09:00-12:00
63
«Бородулиха ауданы әкімінің аппараты» ММ
ШҚО, Бородулиха ауылы, Тәуелсіздік, 69
№ 1 каб.
8-7235-12-10-31
borodulyha@mail.ru
дс. – жм. сағ. 09.00-18.00, түскі ас сағ. 13.00-14.00
64
«Бесқарағай ауданы әкімінің аппараты» ММ
ШҚО, Бесқарағай ауылы, Сейфуллин к-сі, 144
№ 18 каб.

8-7223-69-14-00
beskaragay_raifo@oblfin.kz
пн.- пт. 09.00-18:15 ч., обед 13.00-14.00 ч.
65
ГУ "Аппарат акима города Аягоз"
ВКО, г. Аягоз, ул. Абая, 14
каб. № 207
8-7223-73-33-13
akim.ayagus@mail.ru
пн.- пт. 09.00-18:15 ч., обед 13.00-14.00 ч.
66
ГУ "Аппарат акима Абайского района"
ВКО, Абайский р-н, с. Караул, ул. Кунанбай, 14
каб. № 13
8-7225-29-16-60
akim@abay.VKO.gov.kz
пн.- пт. 09.00-18:15 ч., обед 13.00-14.00 ч.
67
ГУ "Аппарат акима Глубокского района"
ВКО, Глубокский р-н, п. Глубокое, ул. Поповича, 11а
каб. № 4

8-7223-69-14-00
beskaragay_raifo@oblfin.kz
дс. – жм. сағ. 09.00-18.00, түскі ас сағ. 13.00-14.00
65
«Аягөз қаласы әкімінің аппараты» ММ
ШҚО, Аягөз қ., Абай к-сі, 14
№ 207 каб.
8-7223-73-33-13
akim.ayagus@mail.ru
дс. – жм. сағ. 08.30-18.00, түскі ас сағ. 12.30-14.00
66
«Абай ауданы әкімінің аппараты» ММ
ШҚО, Абай ауд., Қараул қ., Құнанбай к-сі, 14
№ 13 каб.
8-7225-29-16-60
akim@abay.VKO.gov.kz
дс. – жм. сағ. 09.00-18.00, түскі ас сағ. 13.00-14.00
67
«Глубокое ауданы әкімінің аппараты» ММ
ШҚО, Глубокое ауылы, Попович к-сі, 11а
№ 4 каб.

8-7233-12-12-75
VOV@glubokoe.gov.kz
пн.- пт. 09.00-18:15 ч., обед 13.00-14.00 ч.
68
ГУ "Аппарат акима Жарминского района"
ВКО, Жарминский р-н, с. Калбатау, ул. Достык, 105
каб. № 40 и № 41
8-7234-76-56-36
zhiarman@mail.ru
пн.- пт. 09.00-18:15 ч., обед 13.00-14.00 ч.
69
ГУ "Аппарат акима Зайсанского района"
ВКО, г. Зайсан, ул. Жангельдина, 54
-
8-7234-02-12-31
zsnakim@mail.kz
пн.- пт. 09.00-18:15 ч., обед 13.00-14.00 ч.
70
ГУ "Аппарат акима Зыряновского района"
ВКО, г. Зыряновск, ул. Советская, 20
каб. № 16
8-7233-52-12-31
akimat_zyr@mail.ru
пн.- пт. 09.00-18:15 ч., обед 13.00-14.00 ч.
71
ГУ "Аппарат акима Курчумского района"
ВКО, Курчумский р-н, с. Курчум, ул. Ибеженова, 23
каб. № 6
8-7233-92-11-03
kurchumakimat@rambler.ru
пн.- пт. 09.00-18:15 ч., обед 13.00-14.00 ч.
72
ГУ "Аппарат акима Кокпектинского района"
ВКО, Кокпектинский р-н, с. Кокпекты. Ул. Фахрутдинова, 44а
каб. № 8
8-7234-82-15-39
kokpekty_akimat@mail.ru
пн.- пт. 09.00-18:15 ч., обед 13.00-14.00 ч.
73
ГУ "Аппарат акима Катон-Карагайского района"
ВКО, Катон-Карагайский р-н, с. Улкен Нарын, ул. Абылай хана, 102
ааб. № 2
8-7234-12-18-78
akimat_katon@mail.ru
пн.- пт. 09.00-18:15 ч., обед 13.00-14.00 ч.
74
ГУ "Аппарат акима Тарбагатайского района"
ВКО, Тарбагатайский р-н, с. Аксуат, ул. Толегетай баба, 1
ааб. № 10
8-7234-62-23-58
tarb_ray_akimat@mail.ru
пн.- пт. 09.00-18:15 ч., обед 13.00-14.00 ч.
75
ГУ "Аппарат акима Уланского района"
ВКО, Уланский р–н, п. Молодежный, 1
каб. № 2
8-7233-82-74-75
administrator85@mail.ru
пн.- пт. 09.00-18:15 ч., обед 13.00-14.00 ч.
76
ГУ "Аппарат акима Урджарского района"
ВКО, Урджарский р-н, с. Урджар, ул. Абылайхана, 122
каб. № 312
8-7223-03-48-51
urdjar@mail.kz
пн.- пт. 09.00-18:15 ч., обед 13.00-14.00 ч.
77
ГУ "Аппарат акима Шемонаихинского района"
ВКО, г. Шемонаиха, ул. Советская, 59
каб. № 104
8-7233-23-26-44, 23-17-27
apparatAkimaShem@mail.ru
пн.- пт. 09.00-18:15 ч., обед 13.00-14.00 ч.
78
ГУ "Аппарат акима Жамбылской области"
Жамбылская область, г. Тараз, ул. Абая, 125
каб. № 113

8-7233-12-12-75
VOV@glubokoe.gov.kz
дс. – жм. сағ. 09:00-18:00, түскі ас сағ. 13.00-14.00
68
«Жарма ауданы әкімінің аппараты» ММ
ШҚО, Жарма ауд., Қалбатау ауылы, Достық к-сі, 105
№ 40 каб.
8-7234-76-56-36
zhiarman@mail.ru
дс. – жм. сағ. 09:00-18:00, түскі ас сағ. 13.00-14.00
69
«Зайсан ауданы әкімінің аппараты» ММ
ШҚО, Зайсан қ, Жангелдин к-сі, 54
-
8-7234-02-12-31
zsnakim@mail.kz
дс. – жм. сағ. 08.30-18.00, түскі ас сағ. 12.30-14.00
70
«Зыряновск ауданы әкімінің аппараты» ММ
ШҚО, Зыряновск қ., Советская к-сі, 20
№ 16 каб.
8-7233-52-12-31
akimat_zyr@mail.ru
дс. – жм. сағ. 09.00-18.00, түскі ас сағ. 13.00-14.00
71
«Күршім ауданы әкімінің аппараты» ММ
ШҚО, Күршім ауылы, Ибеженов к-сі, 23
№ 6 каб.
8-7233-92-11-03
kurchumakimat@rambler.ru
дс. – жм. сағ. 08.45-18:00, түскі ас сағ. 12.45-14.00
72
«Көкпекті ауданы әкімінің аппараты» ММ
ШҚО, Көкпекті ауылы, Фахрутдинов к-сі, 44а
№ 8 каб.
8-7234-82-15-39
kokpekty_akimat@mail.ru
сс, бс. сағ. 09.00-18.00, түскі ас сағ. 13.00-14.00
73
«Қатон-Қарағай ауданы әкімінің аппараты» ММ
ШҚО, Қатон-Қарағай ауд., Үлкен Нарын ауылы, Абылай хан к-сі, 102
№ 2 каб.
8-7234-12-18-78
akimat_katon@mail.ru
дс. – жм. сағ. 09.00-18.00, түскі ас сағ. 13.00-14.00
74
«Тарбағатай ауданы әкімінің аппараты» ММ
ШҚО, Тарбағатай ауд., Ақсуат ауылы, Төлегетай баба к., 1
№ 10 каб.
8-7234-62-23-58
tarb_ray_akimat@mail.ru
дс. – жм. сағ. 08.30-18.00, түскі ас сағ. 12.30-14.00
75
«Ұлан ауданы әкімінің аппараты» ММ
ШҚО, Ұлан ауд., Молодежный ауылы, 1
№ 2 каб.
8-7233-82-74-75
administrator85@mail.ru
дс. – жм. сағ. 09.00-18.00, түскі ас сағ. 13.00-14.00
76
«Үржар ауданы әкімінің аппараты» ММ
ШҚО, Үржар ауылы, Абылайхан к-сі, 122
№ 312 каб.
8-7223-03-48-51
urdjar@mail.kz
дс. – жм. сағ. 09.00-18.00, түскі ас сағ. 13.00-14.00
77
«Шемонаиха ауданы әкімінің аппараты» ММ
ШҚО, Шемонаиха қ., Советская к-сі, 59
№ 104 каб.
8-7233-23-26-44
apparatAkimaShem@mail.ru
дс. – жм. сағ. 09.00-18.00, түскі ас сағ. 13.00-14.00
78
«Жамбыл облысы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Тараз қ., Абай к-сi., 125
№ 113 каб.