Об утверждении стандартов государственных услуг и внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 336. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.08.2012 № 1119 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) стандарт государственной услуги "Признание и нострификация документов об образовании";
2) стандарт государственной услуги "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой";
3) стандарт государственной услуги "Прием документов для участия в конкурсе на присуждение международной стипендии Президента Республики Казахстан "Болашак".
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 140 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг Министерства образования и науки Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561" следующие изменения:
в заголовке и подпунктах 1)2)3)4)5)6)7) и 8) пункта 1 слово "оказания" исключить;
стандарт оказания государственной услуги "Апостилирование официальных документов, исходящих из органов образования, науки и учебных заведений Республики Казахстан", стандарт оказания государственной услуги "Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации Республики Казахстан", стандарт оказания государственной услуги "Выдача справок в нотариальную контору для разрешения обмена или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям", стандарт оказания государственной услуги "Выдача справок по опеке и попечительству", стандарт оказания государственной услуги "Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей", стандарт оказания государственной услуги "Выдача разрешений в банки для оформления ссуды под залог жилья, принадлежащего несовершеннолетнему", стандарт оказания государственной услуги "Выдача справок в пенсионные фонды, территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан для оформления наследства несовершеннолетним детям" и стандарт оказания государственной услуги "Выдача справок органов опеки и попечительства для оформления сделок,  затрагивающих интересы несовершеннолетних детей, являющихся собственниками жилища", утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложениям 1234567,  8 к настоящему постановлению;

Мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 336 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.08.31 N 1119 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 34-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) «Білім беру туралы құжаттарды тану және нострификациялау» мемлекеттік қызмет стандарты;
2) «Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету» мемлекеттік қызмет стандарты;
3) «Қазақстан Республикасы Президентінің «Болашақ» халықаралық стипендиясын тағайындау конкурсына қатысу үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандарты бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 ақпандағы № 140 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағы және 1-тармақтың 1)2)3)4)5)6)7) және  8) тармақшаларындағы «көрсету» деген сөз алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген «Қазақстан Республикасының білім, ғылым органдарынан және оқу орындарынан шығатын білім туралы құжаттарға апостиль қою» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты, «Қазақстан Республикасының мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жолдама беру үшін мектеп жасына (7 жасқа) дейінгі балаларды тіркеу» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты, «Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын үй алаңын айырбастауға немесе сатуға рұқсат беру үшін нотариалды кеңсеге анықтамалар беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты, «Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтамалар беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты, «Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты, «Кәмелетке толмаған балаға тиесілі тұрғын үй кепілдігімен несие ресімдеу үшін банктерге рұқсаттар беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты, «Зейнетақы қорларына, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтамалар беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты және «Тұрғын үйдің меншік иелері болып табылатын кәмелетке толмаған балалардың мүдделерін қозғайтын мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылар мен қамқоршылар органдарының анықтамалар беруі» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты осы қаулыға 12345678-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг,  оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 44, ст. 401):
в Реестре государственных услуг, оказываемых физическим и  юридическим лицам, утвержденном указанным постановлением:
в графе 2 строках, порядковые номера 85, 87, 88, 123, 127, вносятся изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в графе 2 строки, порядковый номер 89:
слово "совета" заменить словом "органов";
после слова "для" дополнить словом "оформления";
графу 2 строки, порядковый номер 124, изложить в следующей редакции:
"Прием документов для участия в конкурсе на присуждение международной стипендии Президента Республики Казахстан "Болашак".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2011 года № 336
Стандарт государственной услуги
"Признание и нострификация документов об образовании" 1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается Центром Болонского процесса и академической мобильности (далее - центр), который расположен по адресу: г. Астана, пр. Жеңіс, д. 16/1, (4 этаж, левое крыло). Уполномоченным органом является Комитет по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан (далее - комитет). Адрес комитета: г. Астана, Левый берег, ул. Орынбор, д. 8, Дом министерств, подъезд 11.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 31.08.2012 № 1110 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется на основании пункта 4 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Правил признания и нострификации документов об образовании, утвержденных приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 10 января 2008 года № 8.
4. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на официальном сайте комитета (www.educontrol.kz) и сайте центра (www.nаc.edu.kz), телефоны: 8 (7172) 74-24-29, 74-23-49, 73-17-43, 73-17-44, 73-17-50.
Сноска. Пункт 4 в редакции постановления Правительства РК от 31.08.2012 № 1110 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).

2) «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 44, 401-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімінде:
2-бағанда:
реттік нөмірі 85-жолдағы «анықтама» деген сөз «анықтамалар» деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
реттік нөмірі 87-жолдағы «ауыстыруға» және «анықтама» деген сөздер тиісінше «айырбастауға» және «анықтамалар» деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
реттік нөмірі 88-жолдағы «Зейнеткерлік қорларға» және «анықтама» деген сөздер тиісінше «Зейнетақы қорларына» және «анықтамалар» деген деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
реттік нөмірі 89-жолдағы «жасау» және «кеңесінің шешіміне  анықтама» деген сөздер тиісінше «ресімдеу» және «органдарының анықтамаларын» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 123-жолда:
«қамсыздандыруға» деген сөзден кейін «арналған» деген сөзбен толықтырылсын;
«құжаттар» деген сөз «құжаттарды» деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
реттік нөмірі 124-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы Президентінің «Болашақ» халықаралық стипендиясын тағайындау конкурсына қатысу үшін құжаттар қабылдау»;
реттік нөмірі 127-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Кәмелетке толмаған балаға тиесілі тұрғын үй кепілдігімен несие ресімдеу үшін банктерге рұқсаттар беру», орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 наурыздағы
№ 336 қаулысымен
бекітілген
«Білім туралы құжаттарды тану және нострификациялау» мемлекеттік қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті Астана қ., Жеңіс д., 16\1, (4-қабат, сол қанат) мекенжайы бойынша орналасқан Болон процесі және академиялық ұтқырлық орталығы (бұдан әрі – орталық) көрсетеді. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті (бұдан әрі – комитет) уәкілетті орган болып табылады. Комитеттің мекенжайы: Астана қаласы, сол жақ жағалау, Орынбор көшесі, 8-үй, Министрліктер үйі, 11-ші кіреберіс.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.08.31 N 1110 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319-ІІІ Заңының 39-бабының 4-тармағы, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 10 қаңтардағы № 8 бұйрығымен бекітілген Білім туралы құжаттарды тану және нострификациялау ережесінің негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызметті көрсетудің тәртібі туралы толық ақпарат комитеттің ресми сайтында (www.educontrol.kz.) және орталықтың сайтында (www.nac.edu.kz) орналасқан, телефондар: 8 (7172) 74-24-29, 74-23-49, 73-17-43, 73-17-44, 73-17-50.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.08.31 N 1110 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.

5. В результате оказываемой государственной услуги потребитель получает удостоверение о признании/нострификации документов об образовании на бумажном носителе, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее - потребители), имеющим документы об образовании, выданные зарубежными организациями образования, а также юридическим лицам (организациям образования), предоставляющим на процедуру признания/нострификации документы своих сотрудников.
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта - 4 месяца;
2) максимально допустимое время ожидания потребителем, желающим сдать пакет документов для получения государственной услуги, - 30 мин, максимально допустимое время ожидания для получения справки, подтверждающей сдачу документов - 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - 20 минут, при коллективной сдаче документов от организации образования и работодателей - 1 час.
8. Государственная услуга оказывается платно. За оказание государственной услуги взимается плата согласно прейскуранту цен, утвержденному Министерством образования и науки Республики Казахстан, в котором отражена степень сложности проводимой процедуры - от автоматического признания документов об образовании до процедуры нострификации (эквивалентности), включающей в себя экспертизу документов на соответствие их Государственному общеобязательному стандарту образования Республики Казахстан с привлечением внештатных экспертов. Способ оплаты - безналичный.
Банковские реквизиты:
РГП «ЦБПиАМ» МОН РК
РНН 620200256368
БИН 050640004360
ИИК KZ117998ВТВ0000002884
Столичный филиал АО «Цеснабанк»
БИK TSES KZ KA
Кбе 16
Форма квитанции устанавливается по усмотрению банка, в котором производится оплата. Ускоренное обслуживание не предусмотрено.
Сноска. Пункт 8 в редакции постановления Правительства РК от 31.08.2012 № 1110 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
9. Прием документов осуществляется в центре с понедельника по четверг с 09.00 до 13.00 часов, выдача справок осуществляется в день приема документов с 18.00 до 18.30 часов, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней.
Выдача удостоверений проводится ежедневно с 09.00 до 18.30 часов (перерыв с 13.00-14.30 часов), за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней.
Предварительная запись и ускоренное оформление услуги не проводятся.

5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесінде тұтынушы білім туралы құжаттарды тану/нострификациялау туралы қағаз жеткізгіште куәлік не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жазбаша түрде жауап алады.
6. Мемлекеттік қызмет шетелдік білім беру ұйымдары берген білім туралы құжаттары бар жеке тұлғаларға (бұдан әрі — тұтынушылар), сондай-ақ өз қызметкерлерінің құжаттарын тану/нострификациялау рәсіміне ұсынатын заңды тұлғаларға (білім беру ұйымдарына) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі:
1) тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырғаннан сәттен бастап — 4 ай;
2) мемлекеттік қызметті алу үшін құжаттар пакетін тапсыруға ниеттенген тұтынушының күтуі үшін рұқсат етілетін ең көп уақыт — 30 минут, құжаттарды тапсырғанын растайтын анықтаманы алуы үшін рұқсат етілетін ең көп уақыт — 30 минут.
3) мемлекеттік қызметті алушыға тұтынушы өтініш жасаған күні сол жерде көрсетілетін қызмет көрсету үшін рұқсат етілетін ең көп уақыт — 20 минут, білім беру ұйымдары мен жұмыс берушілерден ұжымдық түрде құжаттар тапсыру кезінде — 1 сағат.
8. Мемлекеттік қызмет ақылы түрде көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетілгені үшін Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі бекіткен бағалар прейскурантына сәйкес ақы алынады, онда жүргізілетін рәсімнің — білім туралы құжаттарды бірден танудан бастап, штаттан тыс сарапшыларды тарта отырып, құжаттардың Қазақстан Республикасының Мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандартына сәйкестігін сараптауды қамтитын нострификациялау (баламалылық) рәсіміне дейін - күрделілік деңгейі көрсетілген. Ақы төлеу - қолма-қол ақшасыз жүргізіледі.
Банктік деректемелер:
ҚР БҒМ «БПжАҰО» РМК
СТН 620200256368
БСН 050640004360
ЖСК KZ117998ВТВ0000002884
«Цеснабанк» АҚ астаналық филиалы
BCK TSES KZ KA
Кбе 16
Түбіртек нысаны ақы төлеу жүргізілетін банктің қалауы бойынша белгіленеді. Жеделдетіп қызмет көрсету көзделмеген.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.08.31 N 1110 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
9. Құжаттарды қабылдау орталықта, сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап бейсенбі аралығында сағат 09.00-ден 13.00-ге дейін жүзеге асырылады, анықтамалар құжаттар қабылданған күні 18.00-ден 18.30-ға дейін беріледі.
Куәліктер сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын 09.00-ден 18.30-ға дейін (үзіліс сағат 13.00- ден 14.30-ға дейін) беріледі.
Алдын ала жазылу немесе қызметті жеделдетіп ресімдеу жүргізілмейді.

10. Имеется информационный стенд с перечнем необходимых документов, образцами документов и заявлений, графика работ. Для людей с ограниченными физическими возможностями в здании предусмотрены пандус и лифт, ведущие в офис центра.
Сноска. Пункт 10 в редакции постановления Правительства РК от 31.08.2012 № 1110 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для оказания данной государственной услуги потребитель предоставляет следующие документы:
1) заявление о признании/нострификации документов об образовании по форме согласно приложению 2;
2) копия документа об образовании и его подлинник для сверки;
3) приложение к документу об образовании (подлинник для сверки) с наличием следующей информации: объема часов пройденных учебных курсов, полученных итоговых оценок, перечня практик, курсовых и выпускных квалификационных работ и других составляющих учебного процесса;
4) нотариально засвидетельствованный перевод документа об образовании и приложения к нему на государственный и/или русский язык (при необходимости). Заверение перевода осуществляется нотариусом на территории Республики Казахстан или органами дипломатической службы Республики Казахстан в стране, в которой выдан документ. В отдельных случаях (например, при установлении признания по прецеденту) может быть предъявлен перевод, выполненный органами дипломатической службы в Казахстане того государства, на территории которого выдан документ;
5) нотариально засвидетельствованная копия документа, удостоверяющего личность владельца документа об образовании;
6) копия лицензии и /или свидетельства об аккредитации учебного заведения, выдавшего документ об образовании, за исключением документов государственного образца об основном среднем, общем среднем образовании, заверенные печатью учебного заведения (при необходимости с нотариально засвидетельствованным переводом на государственный и/или русский язык);
7) квитанция об оплате.
Документы, указанные в подпунктах 1) и 2) настоящего пункта, выданные организациями образования, должны быть апостилированы или легализованы, либо потребителю необходимо представить архивную справку из учебного заведения, подтверждающую его обучение.
Льготы не предусмотрены.
12. Образцы заявлений на признание/нострификацию документов об образовании потребитель может найти на сайте центра: www.nac.edu.kz.
13. Заполненный бланк заявления по установленной форме сдается вместе со всем перечнем документов, указанных в п. 11, в центр по адресу: г. Астана, пр. Жеңіс, д.16/1, (4 этаж, левое крыло).

10. Қажетті құжаттардың тізбесі, құжаттар мен өтініштердің үлгілері, жұмыс уақытының кестесі бар ақпараттық стенд бар. Физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін ғимаратта орталықтың кеңсесіне апаратын лифт пен пандус көзделген.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.08.31 N 1110 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
11. Осы мемлекеттік қызметті көрсету үшін тұтынушы мынадай құжаттарды ұсынады:
1) 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша білім туралы құжаттарды тану/нострификациялау туралы өтініш;
2) білім туралы құжаттың көшірмесі мен салыстырып тексеру үшін оның түпнұсқасы;
3) білім туралы құжаттың: өткен оқу курстарының сағат көлемі, қойылған қорытынды бағалары, практикалық, курстық және бітіру кезіндегі біліктілік жұмыстарының тізбесі және оқу үдерісін құрайтын басқа да ақпарат бар қосымшасы (салыстырып тексеру үшін түпнұсқа);
4) білім туралы құжаттың және оның қосып қосымшасының мемлекеттік және/немесе орыс тіліне (қажет жағдайда) нотариалды куәландырылған аудармасы. Аударманы куәландыруды Қазақстан Республикасының аумағында нотариус немесе құжат берілген елдегі Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызмет органдары жүзеге асырады. Жекелеген жағдайларда (мысалы, прецедент бойынша тану белгіленген жағдайда) құжат берілген мемлекеттің Қазақстандағы дипломатиялық қызмет орындары жасаған аударма ұсынылуы мүмкін;
5) білім туралы құжат иесінің жеке басын растайтын құжаттың нотариалды куәландырылған көшірмесі;
6) оқу орнының мөрімен расталған негізгі орта, жалпы орта білім туралы мемлекеттік үлгідегі құжаттардан басқа білім туралы құжатты берген оқу орнын аккредиттеу туралы куәліктің және/немесе лицензияның көшірмесі (қажет болған жағдайда мемлекеттік және/немесе орыс тіліне нотариалды куәландырылған аудармасымен).
7) төлем туралы квитанция.
Білім беру ұйымдары берген осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көрсетілген құжаттарға апостиль қойылуы немесе заң жүзінде мойындалған болуы тиіс не тұтынушы оқу орнынан өзінің оқығанын растайтын мұрағаттық анықтама тапсыруы қажет.
Жеңілдіктер көзделмеген.
12. Білім туралы құжаттарды тану/нострификациялау туралы өтініштердің үлгілерін тұтынушы орталықтың: www.nac.edu.kz сайтынан таба алады.
13. Белгіленген нысан бойынша толтырылған өтініштің бланкісі 11-тармақта көрсетілген құжаттар тізбесінің барлығымен бірге мына мекенжайда орналасқан орталыққа тапсырылады: Астана қ., Жеңіс д., 16\1, (4-қабат, сол жақ қанат).

Сноска. Пункт 13 в редакции постановления Правительства РК от 31.08.2012 № 1110 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
14. Подтверждением сдачи всех необходимых документов для получения государственной услуги является справка, выданная центром, в которой содержится дата приема документов.
15. Для получения удостоверения о признании и нострификации документов об образовании требуется личное посещение потребителя или лица, уполномоченного по доверенности потребителем.
16. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является непредоставление полного пакета документов, указанных в пункте 11 настоящего Стандарта.
В случае неподтверждения обучения потребителем в организации образования центр доводит данный факт до сведения уполномоченного органа, который принимает решение в установленном законодательством порядке.
Если образовательный компонент страны обучения не соответствует образовательному компоненту Государственного общеобязательного стандарта образования Республики Казахстан (разница превышает 35 %), центр направляет потребителя в соответствующую организацию образования для прохождения тестирования. В случае положительного результата документы потребителя на нострификацию передаются на рассмотрение экспертной комиссии центра, в противном случае пакет документов возвращается его владельцу с отказом в предоставлении государственной услуги.
3. Принципы работы
17. При предоставлении государственной услуги центр придерживается следующих принципов:
1) соблюдения конституционных прав и свобод человека;
2) законности при исполнении служебного долга;
3) предоставления исчерпывающей и полной информации;
4) вежливости;
5) обеспечения сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя, гарантии возврата документов в случа отказа в государственной услуге.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 1 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются соответствующим приказом Министерства образования и науки Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
20. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказание содействия в подготовке жалобы осуществляется председателем комитета. Комитет расположен по адресу: г. Астана, ул. Орынбор, д. 8, 11 подъезд, каб. 919, телефон 74-23-49.

Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.08.31 N 1110 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттардың тапсырылғанын орталық берген, құжаттарды қабылдаған күні көрсетілген анықтама растайды.
15. Білім туралы құжаттарды тану және нострификациялау туралы куәлікті алу үшін тұтынушының өзі немесе тұтынушының сенімхатымен уәкілеттік берілген адамдардың келуі талап етіледі.
16. Осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар пакетінің толық ұсынылмауы мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға негіз болып табылады.
Тұтынушының білім беру ұйымында оқығаны расталмаған жағдайда, орталық бұл фактіні уәкілетті органға хабарлап, ол заңнамада белгіленген тәртіппен шешім қабылдайды.
Егер білім алған елдің білім беру құрауышы Қазақстан Республикасының мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандартының құрауышына сәйкес келмесе (айырма 35%-дан асса), орталық тұтынушыны тест түрінде сынақтан өту үшін тиісті білім беру ұйымына жібереді. Нәтижесі оң болған жағдайда, тұтынушының нострификацияға тапсырған құжаттары орталықтың сараптау комиссиясының қарауына жіберіледі, керісінше жағдайда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартыла отырып, құжаттар пакеті иесіне қайтарылады.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Комитет мемлекеттік қызметті көрсету кезінде мынадай:
1) адамның конституциялық құқықтары мен бостандығын сақтау;
2) қызметтік парызды атқару барысында заңдылықты сақтау;
3) барлық мәселені қамтитын және толық ақпарат беру;
4) сыпайылық;
5) тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың қорғалуын, сақталуын және құпиялылығын қамтамасыз ету, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылған жағдайда құжаттардың қайтарылуына кепілдік қағидаттарын ұстанады.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелері осы
стандарттың 1-қосымшасына сәйкес сапа және қолжетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Мемлекеттік қызметті көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапасы мен қолжетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәні жыл сайын Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің тиісті бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Уәкілетті лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымданудың тәртібін түсіндіруді және шағымды дайындауға көмек көрсетуді комитет төрағасы жүзеге асырады.

21. В случае претензий по результатам предоставления государственной услуги жалоба подается на имя председателя комитета.
22. В случаях некорректного обслуживания жалоба подается в комитет через канцелярию (каб. 843, конт. тел. (87172) 74-23-77). График работы: с 9-00 - 18-30 с перерывом на обед с 13-00 - 14-30, выходные дни - суббота, воскресенье, а также праздничные дни, и рассматривается в установленные законодательством сроки.
23. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги потребитель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. При подаче жалобы (претензии по качеству предоставления государственной услуги, несогласие с результатами оказанной услуги, жалоба на некорректное обслуживание) необходимо письменное заявление потребителя.
25. Принятая жалоба регистрируется в канцелярии комитета и рассматривается в установленные законодательством сроки.
Контактные телефоны председателя комитета и руководителя центра указываются в официальных источниках информации и на стендах, расположенных в помещении центра, а также согласно приложению 3 к настоящему стандарту. Информацию о ходе рассмотрения жалобы и результатах можно узнать у начальника управления и главного эксперта административной и аналитической работы комитета, а также у начальника управления центра.
Сноска. Пункт 25 в редакции постановления Правительства РК от 31.08.2012 № 1110 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
26. По вопросам предоставления государственной услуги потребитель может получить дополнительную информацию в управлениях образования г.г. Астаны и Алматы; отделах образования районов и городов областного значения, а также на сайтах центра (www.nac.edu.kz) и комитета (www.educontrol.kz).
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Признание и нострификация
документов об образовании"
Таблица. Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества
и эффективности
Нормативное
значение показателя
Целевое значение
показателя в
последующем
году
Текущее
значение
показателя
отчетном году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев
предоставления услуги в
установленный срок с момента
сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством
процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством и
информацией о порядке
предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация о
которых доступна в электронном
формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) обоснованных жалоб
к общему количеству обслуженных
потребителей по данной услуге

21. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелері бойынша наразылықтар болған жағдайда шағым комитет төрағасының атына беріледі.
22. Қызмет дөрекі көрсетілген жағдайларда шағым кеңсе арқылы комитетке беріледі (843-бөлме, байланыс телефоны: (87172) 74-23-77). Жұмыс кестесі: 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен 09.00-ден 18.30-ға дейін, демалыс күндері - сенбі, жексенбі, сондай-ақ мереке күндері, және заңнамада белгіленген мерзімде қаралады.
23. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда тұтынушының заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқығы бар.
24. Шағым берілген кезде (көрсетілетін мемлекеттік қызметтің сапасына наразылығы, көрсетілген қызметтің нәтижесімен келіспеу, қызметтің дұрыс көрсетілмеуі) тұтынушының жазбаша өтініші қажет.
25. Қабылданған шағым комитеттің кеңсесінде тіркеледі және заңнамада белгіленген мерзімде қаралады.
Комитет төрағасының және орталық басшысының байланыс телефондары осы стандарттың 3-қосымшасына сәйкес ресми ақпарат көздерінде және орталық ғимаратындағы арнайы стенділерде көрсетіледі. Шағымды қараудың барысы мен нәтижесі туралы ақпаратты әкімшілік және талдамалық жұмыс басқармасының бастығы мен бас сарапшысынан, сондай-ақ орталықтың басқарма бастығынан білуге болады.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.08.31 N 1110 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
26. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша қосымша ақпаратты тұтынушы Астана және Алматы қалаларының білім басқармаларынан; аудандар мен облыстық маңызы бар қалалардың білім бөлімдерінен, сондай-ақ комитеттің (www.educontrol.kz) және орталықтың (www. nac.edu.kz) сайттарынан ала алады.
«Білім туралы құжаттарды тану және
нострификациялау» мемлекеттік
қызмет стандартына
1-қосымша
Кесте. Сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және тиімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4
1. Уақтылылығы
1.1.Құжатты тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
3. Қолжетімділік
3.1.Қызметті ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратына электронды форматта қол жеткізуге болатын қызметтер %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.1. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)

5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью
персонала
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Признание и нострификация
документов об образовании"
Председателю Комитета по
контролю в сфере образования
и науки Министерства
образования и науки
Республики Казахстан
от _____________________
указать Ф.И.О.
проживающей(-его) по адресу
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
контактный телефон
_____________________________
контактный телефон в г. Астане
_____________________________
телефон/факс организации
Место работы или учебы/
_____________________________
_____________________________
_____________________________
Заявление
Прошу Вас ___________________________________________________________
указать: признать, нострифицировать
документ ____________________________________________________________
указать: аттестат, диплом, свидетельство, удостоверение
выданный ____________________________________________________________
указать: организацию образования, выдавшую документ
по специальности ____________________________________________________
указать
Страна обучения _____________________________________________________
указать
"__" _____________ 20__.                       ______________________
личная подпись                              ______________________
подпись доверенного лица
______________________
основание
______________________
дата
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Признание и нострификация
документов об образовании"
Контактные данные руководителя и ответственных
исполнителей по признанию и нострификации
документов об образовании
Сноска. Приложение 3 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 31.08.2012 № 1110 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Должность
Адрес расположения
Контактный телефоны
1
Председатель Комитета по
контролю в сфере образования
и науки Министерства
образования и науки
Республики Казахстан
г. Астана, Левый берег реки
Ишим, "Дом Министерств», улица
Орынбор, д. 8, подъезд 11,
каб. 919.
(8-7172)74-23-49
2
Начальник управления
административной и
аналитической работы
Комитета по контролю в сфере
образования и науки
Министерства образования и
науки Республики Казахстан
г. Астана, Левый берег реки
Ишим, "Дом Министерств", улица
Орынбор, д. 8, подъезд 11,
каб. 839.
(8-7172) 74-24-29
3
Главный эксперт управления
административной и
аналитической работы
Комитета по контролю в сфере
образования и науки
Министерства образования и
науки Республики Казахстан
г. Астана, Левый берег реки
Ишим, "Дом Министерств", улица
Орынбор, д. 8, подъезд 11,
каб. 839.

5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
«Білім туралы құжаттарды тану
және нострифюсациялау» мемлекеттік
қызмет стандартына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Білім
және ғылым министрлігінің
Білім және ғылым саласындағы
бақылау комитетінің төрағасы
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
(байланыс телефоны)
_____________________________
мекенжайында тұратын
_____________________________
Т.А.Ә.
_____________________________
(Астана қ, байланыс телефоны)
_____________________________
(мекеменің телефоны/факсы)
Жұмыс немесе оқу орны________
_____________________________
_____________________________
Өтініш
Сізден_____________________________________________мамандығы бойынша
(көрсету)
______________________________________________________________берген
(құжатты берген білім беру ұйымын көрсету)
_________________________________тануды, нострификациялауды өтінемін.
(аттестатты, дипломды, куәлікті көрсету)
Оқыған елі___________________________________________________________
(көрсету)
"____"_________ 20___ж.
____________________________
жеке қолы
_____________________________
сенім білдірілген адамның қолы
_____________________________
негіз
_____________________________
күні, айы, жылы
«Білім туралы құжаттарды тану
және нострифюсациялау» мемлекеттік
қызмет стандартына
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2012.08.31 N 1110 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Білім туралы құжаттарды тану және нострификациялау жөніндегі басшының және жауапты орындаушылардың деректері
Қызметі
Орналасқан мекен-жайы
Байланыс телефондары
1
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің төрағасы
Астана қаласы, Есіл өзенінің сол жақ жағалауы, «Министрліктер үйі», Орынбор көшесі, 8-үй, 11-кіреберіс, 919-бөлме.
8(7172)74-23-49
2
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің Әкімшілік және талдамалық жұмыс басқармасының бастығы
Астана қаласы, Есіл өзенінің сол жақ жағалауы, «Министрліктер үйі», Орынбор көшесі, 8-үй, 11-кіреберіс, 839-бөлме.
8 (7172) 74-24-29
3
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің Әкімшілік және талдамалық жұмыс басқармасының бас сарапшысы
Астана қаласы, Есіл өзенінің сол жақ жағалауы, «Министрліктер үйі», Орынбор көшесі, 8-үй, 11-кіреберіс, 839-бөлме.

(8-7172) 74-24-30
4
Директор Центра Болонского
процесса и академической
мобильности Министерства
образования и науки
Республики Казахстан
г. Астана, пр. Жеңіс, д. 16/1,
(4 этаж, левое крыло).
(8-7172) 73-17-40
5
Начальник управления Центра
Болонского процесса и
академической мобильности
Министерства образования и
науки Республики Казахстан
г. Астана, пр. Жеңіс, д. 16/1,
(4 этаж, левое крыло).
(8-7172) 73-17-44
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2011 года № 336
Стандарт государственной услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной
организации образования и обратно домой"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой" (далее - стандарт) оказывается местным исполнительным органом поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее - акимат) согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается в соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и подпунктом 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1256 "Об утверждении гарантированного государственного норматива сети организаций образования".
4. Полная информация о порядке государственной услуги располагается на стендах, расположенных в фойе акиматов, перечень которых указан в приложении 1 к настоящему стандарту, а также на интернет-ресурсах областных амиматов, управлений образования и на сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан: www.edu.gov.kz.
5. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является обеспечение обучающихся и воспитанников бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой с выдачей справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой, согласно приложению 6 к настоящему стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее - потребитель).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги (в течение 5-ти дней с момента поступления заявления) составляет 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) - не более 30 минут;

8 (7172) 74-24-30
4
Қазақстан Республикасы Болон процесі және академиялық ұтқырлық орталығының директоры
Астана қ. Жеңіс даңғылы, 16\1 (4-қабат, сол жақ қанат)
(8-7172) 73-17-40
5
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Болон процесі және академиялық ұтқырлық орталығының басқарма бастығы
Астана қ. Жеңіс даңғылы, 16\1 (4-қабат, сол жақ қанат)
(8-7172) 73-17-44
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 наурыздағы
№ 336 қаулысымен
бекітілген
«Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды қамтамасыз ету» мемлекеттік қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. «Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды қамтамасыз ету» мемлекеттік қызметті (бұдан әрі - стандарт) осы стандарттың 1-қосымшасына сәйкес кенттің, ауылдық, (селолық) округтің жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі - әкімдік) көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319 Заңының 6-бабының 5-тармағына және «Білім беру ұйымдары желісінің кепілдік берілген мемлекеттік нормативін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 1256 қаулысының 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет тәртібі туралы толық ақпарат тізбесі осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген әкімдіктердің фойелерінде, сондай-ақ облыстың әкімдіктердің, білім басқармаларының интернет-ресурстарында және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz сайтында орналастырылған.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметті аяқтау нәтижесі осы стандарттың 6-қосымшасына сәйкес білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтама бере отырып, білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және керісінше үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз етуі немесе қызмет көрсетуді ұсынудан бас тарту болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі - тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін жүгіну (өтініш түскен мерзімнен бастап 5 күн ішінде) 5 жұмыс күнін құрайды;
2) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты (тіркеу кезінде) - 30 минуттан аспайды;

3) максимальное допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя не более 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года:
1) в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней;
2) прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Государственная услуга оказывается в зданиях акиматов, где предусмотрены условия для обслуживания потребителей, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями. Залы ожидания оснащены информационными стендами с образцами заполненных бланков.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы:
1) заявление от родителя или законного представителя обучающегося/воспитанника/на обеспечение его ребенка бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования согласно приложению 2 к настоящему стандарту;
2) оригинал и копия свидетельства о рождении ребенка (удостоверение личности);
3) справка с места учебы согласно приложению 5 к настоящему стандарту.
Оригинал свидетельства о рождении, удостоверение личности предоставляется для сверки с копией и возвращается потребителю.
12. Образец заявления для получения государственной услуги размещается в фойе акимата, а также можно получить у специалистов акимата.
13. Заявление, копия свидетельства о рождении ребенка и/или удостоверения личности и справка с места учебы сдаются в кабинет ответственного за оказание данной услуги специалиста акимата, курирующего социальные вопросы.
14. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка в получении необходимых документов согласно приложению 4 к настоящему стандарту с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества специалиста акимата, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.
15. Способ доставки результата государственной услуги потребителю осуществляется специалистом акимата в соответствии с установленным графиком работы на основании принятой справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования согласно приложению 6 к настоящему стандарту (с указанием организации образования), заверенной подписью и печатью акима. Выдается специалистом акимата при личном обращении потребителя по истечении 5 дней с момента поступления заявления.
Сведения о выдаче справки фиксируются в книге учета справок согласно приложению 7 к настоящему стандарту.

3) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды;
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет оқу жылы бойы көрсетіледі:
1) белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін;
2) қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет тұтынушыларға, оның ішінде физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдарға қызмет көрсету үшін жағдай көзделген әкімдіктердің ғимараттарында көрсетіледі. Күту залдары толтырылған бланктердің үлгілері бар ақпараттық стенділермен жарақталған
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы мынадай құжаттарды тапсыруы қажет:
1) білім алушының /тәрбиеленушінің/ ата-анасы немесе заңды өкілінің баланы жалпы білім беру ұйымдарына тегін тасымалдаумен қамтамасыз етуге арналған осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес өтініші;
2) баланың туу туралы куәлігінің түпнұсқасы және көшірмесі (жеке куәлігі);
3) осы стандарттың 5-қосымшасына сәйкес оқу орнының анықтамасы.
Туу туралы куәліктің, жеке куәліктің түпнұсқасы көшірмемен салыстыру үшін беріледі және кейін тұтынушыға қайтарылады.
12. Мемлекеттік қызметті алуға арналған өтініштің үлгісі әкімдіктің фойесінде орналастырылады, сондай-ақ әкімдіктің мамандарында болады.
13. Өтініштің, баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі және/немесе жеке куәлігі және оқу орнынан алынған анықтама аталған қызметті көрсетуге жауапты әкімдіктің әлеуметтік мәселеге жетекшілік ететін маманының кабинетіне тапсырылады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсыру кезінде тұтынушыға осы стандарттың 4-қосымшасына сәйкес қажетті құжаттарды алуда қызмет көрсетуді алған күнін көрсете отырып, қолхат берген әкімдік маманының өтінішті қабылдап алған нөмірі мен күнін, тегін, атын, әкесінің атын көрсете отырып қолхат беріледі.
15. Тұтынушыға мемлекеттік қызметтің нәтижесін жеткізу тәсілін әкімдіктің маманы белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес әкімнің қолымен және мөрімен расталған, осы стандарттың 6-қосымшасына сәйкес білімнің жалпы білім беру ұйымдарына (білім беру ұйымдарын көрсете отырып) тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы қабылданған анықтама негізінде асырады. Тұтынушы жеке өзі жүгінген кезде өтініштің келіп түскен сәтінен бастап 5 күн өткен соң әкімдіктің маманы береді.
Анықтама беру туралы мәлімет осы стандарттың 7-қосымшасына сәйкес анықтаманы есепке алу кітабында тіркеледі.

16. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит предоставление потребителем неполного пакета документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта с письменным обоснованием причин отказа.
3. Принципы работы
17. Деятельность акимата основывается на принципах:
1) соблюдения законодательства Республики Казахстан;
2) предоставления полной информации об оказываемой государственной услуге;
3) обеспечению защиты и конфиденциальности информации о содержании документов, предоставленных потребителем;
4) обеспечения сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки;
5) своевременности предоставления государственной услуги;
6) корректности и вежливости.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 9 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги ежегодно утверждаются приказом Министра образования и науки Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
20. Местные исполнительные органы поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, указанные в приложении 1, разъясняют порядок обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказывают содействие в подготовке жалобы.
21. Жалобы принимаются в письменной форме по почте, или в электронном виде в случаях, предусмотренных действующим законодательством, либо нарочно через канцелярию областного акимата в рабочие дни согласно приложению 8 к настоящему стандарту.
В перечень необходимых документов при подаче жалобы входят заявление произвольной формы и копии документов, предоставленных потребителем для оказания услуги.
График работы и приема акима определяются в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней.
22. В случае претензии по качеству предоставления государственной услуги, некорректного обслуживания жалоба подается в Комитет по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан по адресу: 010000, г. Астана, административное здание "Дом министерств", подъезд 11, каб. 945.
23. В случае несогласия с результатами государственной услуги потребитель имеет право обратиться в суд в установленном законом порядке.
24. Для подачи жалобы в акимат потребителем подается собственноручно написанное заявление в произвольной форме.
25. Принятая жалоба регистрируется в журнале входящей информации акимата и рассматривается в сроки, установленные Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О порядке рассмотрения обращение физических и юридических лиц". Потребителю выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение.
О результатах рассмотрения жалобы потребителю сообщается в письменном виде по почте.

16. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту үшін бас тартудың себептерін жазбаша негіздей отырып, тұтынушының осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды толық тапсырмауы негіз болады.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Әкімдіктің қызметі:
1) Қазақстан Республикасының заңнамасын сақтау;
2) көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат ұсыну;
3) тұтынушы ұсынған құжаттардың мазмұны туралы ақпараттың қорғалуы мен құпиялылығын қамтамасыз ету;
4) тұтынушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету;
5) мемлекеттік қызметті уақтылы ұсыну;
6) нақтылық және сыпайылық қағидаттарына негізделеді.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Тұтынушыларға мемлекеттік қызметті ұсынудың нәтижелері осы стандарттың 9-қосымшасына сәйкес сапа және қолжетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Мемлекеттік қызметтің сапасы мен қолжетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәндері жыл сайын Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің бұйрығымен бекітіледі
5. Шағымдану тәртібі
20. 1-қосымшада көрсетілген кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің жергілікті атқарушы органдары уәкілетті лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіреді және шағымды дайындауға жәрдем көрсетеді.
21. Шағым жазбаша нысанда пошта арқылы немесе электронды түрде қолданыстағы заңнамада көзделген жағдайларда не жұмыс күндері қолма-қол облыстық әкімдіктің кеңсесі арқылы аталған стандарттың 8-қосымшасына сәйкес қабылданады.
Шағым беру кезінде қажетті құжаттардың тізбесіне еркін нысанда жазылған өтінішін және қызмет көрсету үшін тұтынушы ұсынған құжаттардың көшірмелері кіреді.
Әкімінің жұмыс және қабылдау кестесі белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін айқындалған.
22. Мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасы бойынша наразылық болса, қызмет дөрекі көрсетілген жағдайда шағым Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитетіне Астана қаласы, «Министрлік үйі» әкімшілік ғимараты, 11-кіреберіс, 945-кабинет мекенжайы бойынша беріледі.
23. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда тұтынушы заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
24. Әкімдікке шағым беру үшін тұтынушы өтінішті еркін нысанда өз қолымен жазады.
25. Қабылданған шағым әкімдіктің кіріс ақпаратын есепке алу журналында тіркеледі және «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген мерзімде қаралады. Тұтынушыға өтініштің күні мен уақыты, қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген талон беріледі.
Шағымды қарау нәтижесі тұтынушыға жазбаша түрде пошта арқылы хабарланады.

26. Дополнительную информацию о порядке предоставления государственной услуги потребитель может получить в Комитете по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан по адресу: 010000, г. Астана, административное здание "Дом министерств", подъезд 11, каб. 945, а также на сайте: www.bala-kkk.kz
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Обеспечение бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Список местных исполнительных органов акимaтoв
поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
№ п/п
Полное
наименование
акимата
Наименование
населенного
пункта
Контактный
телефон
Юридический
адрес
Адрес
сайта
1
2
3
4
5
6
Акмолинская область
1.
ГУ "Аппарат Акима
города Акколя"
с. Радовка,
Аккольское лесное
хозяйство,
с. Ерназар
8(716) 3 821094
020100,
г. Акколь,
ул. Нурмагамбетова, 83
www.
akmo.kz
2.
ГУ "Аппарат
Карасайского
сельского округа
Аккольского района"
с. Карасай,
с. Кына,
с. Минское
8(716) 3 834190
020110,
а. Карасай
нет
3.
ГУ "Aппарат
Кенесского сельского
округа Аккольского
района"
с. Кенес,
с. Домбыралы,
с. Барап,
с. Красный горняк
8(716) 3 838294
020102,
с. Кенес
нет
4.
ГУ "Аппарат
Наумовского сельского
округа Аккольского
района"
с. Наумовка,
с. Виноградовка,
с. Орнек,
с. Филипповка
8(716) 3 832334
020107,
с. Наумовка,
ул. Ак-бидай
нет
5.
ГУ "Aппapат
Новорыбинского
сельского округа
Аккольского района"
с. Новорыбинка,
с. Кара-Озек,
с. Курылыс
8(716) 3 833294
020100,
с. Новорыбинка
нет
6.
ГУ "Аппарат
Жалгызкарагайскогo
сельского округа
Аккольского района"
с. Жалгызкарагай,
с. Кайнар,
с. Тастыадыр
8(716) 3 83266
020109,
с. Жалгызкарагай
нет
7.
ГУ "Аппарат
Енбекского сельского
округа Аккольского
района"
с. Енбек,
с. Димитрово,
с. Рамадан
8(716) 3 83701
020111,
с. Енбек
нет
8.
ГУ "Аппарат
Урюпинского сельского
округа Аккольского
района"
с. Урюпинка,
с. Амангельды,
с. Талкара,
с. Мало-
Александровка,
с. Ерофеевка
8(716) 3 831535
020112,
с. Урюпинка
нет
9.
ГУ "Аппарат
Богембайского
сельского округа
Аккольского района"
с. Богембай,
с. Степногорск
8(716) 4 549454
020100,
с. Богембай
нет
10.
ГУ "Аппарат Кырык-
Кудыкского сельского
округа Аккольского
района"
с. Кырык-Кудык,
с. Азат
8(716) 4 545523
020103,
с. Кырык-Кудык
нет
11.
ГУ "Аппарат акима
Астраханского
сельского округа"
с. Жанаберлик
8(71641) 22479
020300
с. Астраханка,
ул. Аль Фараби, 50
www.
astrahan.
akmol.kz
12.
ГУ "Аппарат акима
Узункольского
сельского округа"
Астраханского района"
с. Алгабас,
с. Узунколь
8(71641) 27135
0203026
с. Узунколь
www.
astrahan.
akmol.kz
13.
ГУ "Аппарат акима
Николаевсого
сельского округа
Астраханского района"
с. Орнек,
с. Петровка
8(71641) 25510
020321
с. Петровка
www.
astrahan.
akmol.kz
14.
ГУ "Аппарат акима
Первомайского
сельского округа
Астраханского района"
с. Первомайка,
с. Лозовое
8(71641) 29375
020320
с. Первомайка
www.
astrahan.
akmol.kz
15.
ГУ "Аппарат акима
Староколутонского
сельского округа
Астраханского района"
с. Старый колутон,
с. Зареченка
8(71641) 24641
020323,
с. Старый Колутон
www.
astrahan.
akmol.kz
16.
ГУ "Аппарат Акима
Макеевского сельского
округа Атбасарского
района"
с. Макеевский,
с. Третьяковка,
с. Шуйское
8(716) 4 399390
020425,
с. Шуйское
нет
17.
ГУ "Аппарат Акима
Сергеевского
сельского округа
Атбасарского
района"
с. Сергеевка,
с. Ащыколь
8(716) 4 391330
020420,
с. Сергеевка
нет
18.
ГУ "Аппарат Акима
Полтавского сельского
округа Атбасарского
района"
с. Полтавка,
с. Титовка
8 (716) 4 396335
020416,
с. Полтавка
akim
poltawka
@mail.ru
19.
ГУ "Аппарат Акима
Тельмановского
сельского округа
Атбасарского района"
с. Тельман,
с. Поповка,
с. Каражар,
87 разъезд
8(716) 4 395335
0204220,
с. Тельман
нет
20.
ГУ "Аппарат Акима
Ярославского
сельского округа
Атбасарского района"
с. Магдалиновка,
с. Хрящевка,
с. Тимошовка
8(716) 4 394335
020423,
с. Тимошовка
Akim_uar
oslawski
@mail.ru
21.
ГУ "Аппарат Акима
Октябрьского
сельского округа
Атбасарского района"
с. Караколь,
с. Новосамарка
8(716) 4 397335
020414,
с. Новосамарка
Akimat_ok
@mail.ru
22.
ГУ "Аппарат Акима
Атбасарского
районного акимата"
г. Атбасар,
86 разъезд
8(716) 4 324343
020400,
г. Атбасар,
ул. Ш. Валиханова, 9
Atbasar
onlain.kz
23.
ГУ "Акимат
Покровского сельского
округа Атбасарского
района"
с. Покровка,
с. Садовое
8(716) 4 398490
020415,
с. Покровка
нет
24.
ГУ "Аппарат акима
аульного округа Жибек
Жолы Аршалынского
района"
с. Жибек Жолы,
разъезд № 41,
разъезд № 102,
с. Жалтырколь
8(716) 4 423234
020202,
с. Жибек жолы
нет
25.
ГУ "Аппарат акима
Анарского сельского
округа Аршалынского
района"
ст. Анар,
с. Донецкое
8(716) 4 460268
020206,
станция Анар
нет
26.
ГУ "Аппарат акима
Берсуатского
сельского округа
Аршалынского района"
с. Берсуат,
с. Байдалы,
с. Шалгай
8(716) 4 425534
020212,
с. Берсуат
нет
27.
ГУ "Аппарат акима
Волгодоновского
сельского округа
Аршалынского района"
с. Волгодонка,
разъезд № 42,
с. Береке,
с. Койгельда
8(716) 4 423434
020204,
с. Волгодонка
нет
28.
ГУ "Аппарат акима
Ижевского сельского
округа Аршалынского
района"
с. Шептыкуль,
с. Ижевское
8(716) 4 424234
020207,
с. Ижевское
нет
29.
ГУ "Аппарат акима
аульного округа
Турген Аршалынского
района"
с. Турген,
с. Красное озеро,
с. Родники
8(716) 4 425234
020214,
с. Турген
нет
30.
ГУ "Aппapaт акима
Булаксайского
аульного округа
Аршалынского района"
с. Булаксай,
с. Костомар
8(716) 4 425734
020211,
аул Булаксай
нет
31.
ГУ "Аппарат Акима
поселка Бурабай
Бурабайского района
п. Бурабай,
с. Сарыбулак,
с. Окжетпес
8(716) 30 71296, 71202
021708,
п. Бурабай
sc0010.
burabay.
akmoedu.
kz
32.
ГУ "Аппарат Акима
Веденовского
сельского округа
Бурабайского района"
с. Веденовка,
с. Жанатуган
8(716) 36 97431
021709,
с. Веденовка
sc0012
burabay.
akmoedu.
kz
33.
ГУ "Аппарат Акима
Кенесаринского
Сельского округа
Бурабайского района"
с. Кенесары,
разъезд № 19,
с. Брусиловка
8(716) 36 93233
021710,
с. Кенесары
sc0011.
burabay.
akmoedu.
kz
34.
ГУ "Аппарат Акима
города Щучье"
Бурабайского района
г. Щучинск,
санаторий
Светлый,
Кирпичный завод
8(716) 36 43264
021700,
г. Щучинск,
ул. Абылайхана, 34
нет
35.
ГУ "Аппарат Акима
Златопольского
сельского округа"
Бурабайского района"
с. Златополье,
с. Сотниковка
8(716) 36 43264
021715,
с. Златополье
sc0017.
burabay.
akmoedu.
kz
36.
ГУ "Аппарат Акима
Успеноюрьевского
сельского округа
Бурабайского района"
с. Успеноюрьевка,
с. Клинцы,
с. Радгородок
8(716) 36 92125
021726,
с. Успеноюрьевка
sc0025.
burabay.
akmoedu.
kz
37.
ГУ "Аппарат Акима
Катаркольского
сельского округа
Бурабайского района"
с. Катарколь,
с. Приозерное,
с. Ключевое,
с. Вишневое
8(716) 36 91260
021716,
с. Катарколь
sc0015.
burabay.
akmoedu.
kz
38.
ГУ "Аппарат Акима
Урумкайского
сельского округа
Вурабайского района"
с. Урымкай,
с. Ынталы, Лесхоз
с. Кульстан
8(716) 36 43264
021725,
с. Урымкай
sc0024.
burabay.
akmoedu.
kz
39.
ГУ "Аппарат Акима
сельского округа
Зеленый бop
Бурабайского района"
с. Зеленый бор,
с. Молбаза,
с. Кымызнай
8(716) 36 74346
021714,
с. Зеленый бор
sc0016.
burabay.
akmoedu.
kz
40.
ГУ "Аппарат Акима
Атамекенского
сельского округа
Бурабайского района"
с. Атамекен,
с. Каражар
8(716) 36 96118
021718,
с. Атамекен
sc0018.
burabay.
akmoedu.
kz
41.
ГУ "Аппарат Акима
Айнакольского
сельского округа
Буландынского района"
с. Айнаколь,
с. Острогорка
8(716) 46 31433
020508,
с. Айнаколь,
ул. Жастар, 18
ainakol_
@mail.ru
42.
ГУ "Аппарат Акима
Амангельдинского
сельского округа
Буландынского района"
с. Амангельды,
с. Партизанка

26. Тұтынушы мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі бойынша қосымша ақпаратты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитетінде 010000, Астана қаласы, «Министрліктер үйі» әкімшілік ғимараты, 11-кіреберіс, 945-каб. мекенжайынан, сондай-ақ. www.bala-kkk.kz сайтынан ала алады.
«Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді
білімнің жалпы білім бері ұйымдарына
және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз
ету» мемлекеттік қызмет стандартына
1-қосымша
Жергілікті атқарушы органдарының елді мекендердің, ауыл (село), ауылдық (селолық) әкімдіктердің тізбесі
Р/с
Әкімдіктің толық атауы
Елді мекен атауы
Байланыс телефоны
Заңды мекенжайы
Сайттың мекенжайы
1
2
3
4
5
6
Ақмола облысы
1.
«Ақкөл қаласы әкімінің апараты» ММ
Радовка ауылы, Ақкөл орман қожалығы, Ерназар ауылы
8(716)38
21094
Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов к-сі, 83 инд.020100
htt:www.akmo.kz
2.
«Ақкөл ауданы  Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қарасай ауылы, Қына ауылы, Минское ауылы
8(716)3834190
Ақкөл ауданы,
Қарасай ауылы инд.020110
3.
«Ақкөл ауданы  Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Кеңес ауылы,
Домбыралы ауылы,
Барап ауылы,
Красный горняк ауылы
8(716)38
38294
Ақкөл ауданы,
Кеңес ауылы инд. 020102
4.
«Ақкөл ауданы  Наумов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Наумов ауылдық округі,
8(716)38
32334
Ақкөл ауданы,
Наумовка ауылы Ақбидай к-сі инд. 020107
5.
«Ақкөл ауданы Новорьбин ауылдық округі әкімінің апараты» ММ
Новорьбин ауылы, Қара-өзек ауылы Құрылыс ауылы
8(716)38
33294
Ақкөл ауданы,
Новорьбин ауылы инд.020100
6.
«Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің апараты» ММ
Жалғызқарағай
ауылдық округі, Қайнар ауылы, Тастыадыр ауылы
8(716)3832166
Ақкөл ауданы,
Жалғызқарағай ауылы инд.020109
7.
«Ақкөл ауданы
Еңбек ауылдық  округі әкімінің апараты» ММ
Еңбек ауылдық округі, Дмитров ауылы, Рамадан ауылы
8(716)3837101
Ақкөл ауданы, Еңбек ауылы инд.020111
8.
«Ақкөл ауданы
Үрпі ауылдық округі әкімінің апараты» ММ
Үрпі ауылы, Амангелді ауылы, Мало-Александров ауылы, Ерофеевка ауылы
8(716)38
31535
Ақкөл ауданы, Үрпі ауылы инд.020112
9.
«Ақкөл ауданы Бөгембай ауылдық округі әкімінің апараты» ММ
Бөгембай ауылдық округі
8(716)4549454
Аққөл ауданы,
Бөгембай ауданы,
Бөгембай ауылы инд.020100
10.
«Ақкөл ауданы Қырық-Құдық ауылдық округі әкімінің апараты» ММ
Қырық-Құдық ауылдық округі Азат ауылы.
8(716)454 5523
Ақкөл ауданы,
Қырық-Құдық ауылы инд.020103
11.
«Астрахан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Астрахан
ауылдық округі, Жаңабірлік селосы
8(716)4122479
Астрахан ауылы Әл-Фараби к-сі,50 инд.020300
htth//www.astrahan.akmol.kz
12.
«Астрахан ауданы «Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ұзынкөл ауылдық округі, (Алғабас ауылы)
8(716)4127135
Астрахан ауданы Ұзынкөл ауылы инд.0203026
htth//www.astrahan.akmol.kz
13.
«Астрахан ауданы Николаев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Николаев ауылдық округі,
Өрнек селосы
8(716)4125510
Астрахан ауданы,
Петровка ауылы инд.020321
htth//www.astrahan.akmol.kz
14.
«Астрахан ауданы Первомай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Первомай ауылдық округі
8(716)4129375
Астрахан ауданы,
Первомай ауылы инд.020320
htth//www.astrahan.akmol.kz
15.
«Астрахан ауданы Староколутон ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Староколутон ауылдық округі
8(716)4124641
Астрахан ауданы,
Старый колутон ауылы инд.020323
htth//www.astrahan.akmol.kz
16
«Атбасар ауданы Макеев  ауылдық округі әкімдігінің аппараты» ММ
Макеев ауылдық округі
Макеев ауылы, Третьяков ауылы
8(716)4399390
Атбасар ауданы, Шүй ауылы инд. 020425
17.
«Атбасар ауданының Сергеевка ауылдық округі әкімдігінің аппараты» ММ
Сергеевск ауылдық округі
Ащыкөл ауылы
8(716)4391330
Атбасар ауданы, Сергеевка ауылы
инд.020420
18.
«Атбасар ауданының Полтавск ауылдық округі әкімдігінің аппараты» ММ
Полтавск ауылдық округі Титовка ауылы
8(716)4396335
Атбасар ауданы,
Полтавка ауылы инд.020416
akimpoltawka@mail.ru
19.
«Атбасар ауданының Тельмановск  ауылдық округі әкімдігінің аппараты» ММ
Тельман ауылдық округі
8(716)4395335
Атбасар ауданы, Тельман ауылы инд.0204220
20.
«Атбасар ауданы Ярослав  ауылдық округі әкімдігінің аппараты» ММ
Ярослав  ауылдық округі
8(716)4394335
Атбасар ауданы, Тимошов ауылы инд.020423
Akim_uaroslawski@mail.ru
21.
«Атбасар ауданы Октябрь  ауылдық округі әкімдігінің аппараты» ММ
Октябрь ауылдық округі
8(716)4324343
Атбасар ауданы,
Новосамарка ауылы инд.020414
Akimat_ok@mail.ru
22.
«Атбасар ауданы  әкімдігінің аппараты» ММ
Атбасар қаласы
8(716)4324343
Атбасар қаласы,
Ш.Уәлиханов к-сі, 9 инд.020400
Atbasar onlain.кz
23.
«Атбасар ауданы
Покров ауылдық округі әкімдігінің аппараты» ММ
Покровск ауылдық округі
8(716)4324343
Атбасар ауданы,
Покровка ауылы инд.020415
24.
«Аршалы ауданы
Жібек Жолы ауылдық округі әкімдігінің аппараты» ММ
Жібек Жолы ауылдық округі
8(716)4423234
Аршалы ауданы,
Жібек Жолы ауылы   инд.020202
25.
«Аршалы ауданы Анар ауылдық округі әкімдігінің аппараты» ММ
Анар ауылдық округі Донецкое ауылы
8(716)4460268
Аршалы ауданы Анар станциясы инд.020206
26.
«Аршалы ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімдігінің аппараты» ММ
Бірсуат ауылдық округі
8(716)4425534
Аршалы ауданы,
Бірсуат ауылы инд020212
27.
«Аршалы ауданы Волдонов ауылдық округі әкімдігінің аппараты» ММ
Волгодонов ауылдық округі
8(716)4423434
Аршалы ауданы,
Волгодонов ауылы инд.020204
28.
«Аршалы ауданы Ижевск ауылдық округі әкімдігінің аппараты»
Ижевск ауылдық округі
8(716)4424234
Аршалы ауданы,
Ижевск ауылы инд.020207
29.
«Аршалы ауданы Түрген ауылдық округі әкімдігінің аппараты»
Түрген ауылдық округі
8(716)4425234
Аршалы ауданы,
Түрген ауылы инд.020207
30.
«Аршалы ауданы Бұлақсай ауылдық округі әкімдігінің аппараты» ММ
Бұлақсай ауылдық округі Қостұмар ауылы
8(716)4425734
Аршалы ауданы,
Бұлақсай ауылы инд.020211
31.
«Бурабай ауданы Бурабай  кентінің әкімі аппараты» ММ
Бурабай  кенті
Сарыбұлақ ауылы
8(716)30
71296,
71202
Бурабай ауданы Бурабай кенті инд.021708
32.
«Бурабай ауданы Веденов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Веденов ауылдық округі Жаңатуған ауылы
8(716)3697431
Бурабай ауданы Веденов ауылы инд.021709
33.
«Бурабай ауданы
Кенесары ауылдық округі   әкімі аппараты» ММ
Кенесары ауылдық округі
8(716)3693233
Бурабай ауданы,
Кенесары ауылы инд.021710
34.
«Бурабай ауданы
Шучье қаласы әкімінің аппараты» ММ
Шучье қалалық әкімдігі Светлый шипажайы
8(716)3643264
Бурабай ауданы
Шучье қаласы Абылайхан к-сі,34 инд.021700
35.
«Бурабай ауданы Златополье ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Златопольск ауылдық округі,
Златополье ауылы, Сотниковка ауылы
8(716)3643264
Бурабай ауданы Златополье ауылы инд.021715
36.
«Бурабай ауданы Успенюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Успенюрьев ауылдық округі Үлгі алған ауылы, Радгородок ауылы
8(716)3692125
Бурабай ауданы,
Успенюрьев ауылы инд.021716
37.
«Бурабай ауданы
Қатаркөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қатаркөл ауылдық округі Приозерное ауылы, Ключевое ауылы, Вишневое ауылы
8(716)3691260
Бурабай ауданы Қатаркөл ауылы инд.021716
38.
«Бурабай ауданы Үрімқай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Үрімқай ауылдық округі
Ынталы ауылы, Күлстан ауылы
8(716)3643264
Бурабай ауданы Үрімқай ауылы инд.021725
39.
«Бурабай ауданы Зеленый ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Зеленоборск ауылдық округі, Молбаза ауылы, Қымызнай ауылы
8(716)3674346
Бурабай ауданы, Зеленый бор ауылы инд.021714
40.
«Бурабай ауданы Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Атамекен ауылдық округі Қаражар ауылы
8(716)3696118
Бурабай ауданы Атамекен ауыл инд.021718
41.
«Бұланды ауданы Айнакөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Айнакөл ауылдық округі Острогорка ауылы
8(716)4631433
Бұланды ауданы, Айнакөл ауылы Жастар к-сі, 18 инд. 020508
ainakol_@mail.ru
42.
«Бұланды ауданы Амангелді ауыллдық округі әкімінің аппараты» ММ
Амангелді ауылдық округі, Амангелді ауылы

8(716) 46 35383
020513,
с. Партизанка,
ул. Ленина, 22
Partizanka
_akimat@
mail.ru
43
ГУ "Аппарат Акима
Вознесенского
сельского округа
Буландинского района"
с. Вознесенка
8(716) 46 34111
020501,
с. Вознесенка
wzinter@
yandex.ru
44.
ГУ "Аппарат Акима
Журавлевского
сельского округа
Буландинского района"
с. Журавлевка,
с. Ярославка
8(716) 46 37321
020504,
с. Журавлевка
guravlevka
@mail.ru
45.
ГУ "Аппарат Акима
Капитоновского
сельского округа
Буландинского района"
с. Капитоновка,
с. Пушкинка
8 (716) 4632137
020505,
с. Капитоновка,
ул. Ленина, 50
нет
46.
ГУ "Аппарат Акима
Караозекского
сельского округа
Буландинского района"
с. Караозек,
с. Аккайын,
с. Байсуат
8(716) 46 38483
020507,
с. Караозек
ул. Балуана
Шолака
нет
47.
ГУ "Аппарат Акима
Никольского
сельского округа
Буландинского района"
с. Никольское,
с. Ултуган
8(716) 46 34423
020510,
с. Никольское
Nikolsk
581@
rambler.
ru
48.
ГУ "Аппарат Акима
Новобратского
сельского округа
Буландинского района"
с. Новобратское,
с. Добровольная
8(716) 46 36735
020511,
с. Новобратское
novobratsk
@mail.ru
49.
ГУ "Аппарат Акима
Жалманкулакского
сельского округа
Егиндыкольского района"
с. Жалмакулак,
с. Жулдыз,
с. Конуртюбек
8(716) 42 21307
020604,
с. Жалманкулак
нет
50.
ГУ "Аппарат Акима
аульного округа
Буревестник
Егиндыкольского района"
с. Буревестник
8(716) 42 22032
020603,
а. Буревестник
нет
51.
ГУ "Аппарат Акима
аульного округа Абай
Егиндыкольского
района"
с. Абай
8(716) 49 33010
020601, с. Абай
нет
52
ГУ "Аппарат Акима
Енбекшильдерского
сельского округа
Енбекшильдерского района"
с. Енбекшильдерское,
с. Трудовое
8(716) 49 23010
020074,
с. Енбекшильдерское
нет
53
ГУ "Аппарат Акима
Ульгинского сельского
округа
Енбекшильдерского
района"
с. Ульги,
с. Жукей,
с. Трамбовка
8(716) 39 20469
020707,
с. Ульги
нет
54
ГУ "Аппарат Акима
Макинского сельского
округа Енбекшиль-
дерского района"
с. Сосновка
8(716) 39 28161
020708,
с. Макинка
нет
55
ГУ "Аппарат Акима
Краснофлотского
сельского округа
Енбекшильдерского
района"
с. Краснофлот,
с. Белагаш
8(716) 39 23305
020700,
с. Краснофлот
нет
56.
ГУ "Аппарат Акима
г. Степняка
Енбекшильдерского
района"
г. Степняка,
с. Пригорхоз
8(716) 39 21653
020700,
г. Степняк,
ул. Антаева, 22
нет
57
ГУ "Аппарат Акима
Бестогайского
сельского oкруга
Ерейментауского района"
с. Бестогай,
с. Кзылту,
с. Байсары
8(716) 39 21653
020804,
с. Бестогай
нет
58
ГУ "Аппарат Акима Куншалганского
сельского округа Ерейментауского района"
с. Куншалган,
с. Шакей,
с. Каратал
8(716) 49 37291
020805,
с. Куншалган
нет
59
ГУ "Аппарат Акима
Тургайского
сельского округа
Ерейментауского района"
с. Тургай,
с. Карагайлы,
с. Балыкты
8(716) 33 35295
020810,
с. Тургай
Тurgay
2006
@list.ru
60
ГУ "Аппарат Акима
Улентинского
сельского округа
Ерейментауского района"
ст. Уленты,
ст. Коржынколь
8(716) 33 36183
020811,
с. Уленты
нет
61
ГУ "Аппарат Акима
Новодолинского
сельского округа
Ерейментауского района"
с. Новодолинка,
с. Целинное
8(716) 33 53833
020806,
с. Новодолинка
нет
62.
ГУ "Аппарат Акима
Койтасского сельского
округа Ереймен-
тауского района"
с. Койтас,
с. Ажы
8(716) 33 36331
020800,
с. Койтас
нет
63
ГУ "Аппарат Акима
Тайбайского сельского
округа Ереймен-
тауского района"
c. Тайбай,
с. Елтай,
с. Малтабар
8(716) 33 37769
020802,
с. Тайбай
нет
64
ГУ "Аппарат Акима
Двуречного сельского
округа Есильского
района
с. Двуречное,
с. Приишимка
8(716) 47 27347
020904,
с. Двуречное
нет
65.
ГУ "Аппарат Акима
Красивинского
сельского округа
Есильского района"
с. Красивая
8(716) 47 27718
020911
с. Красивое
нет
66
ГУ "Аппарат Акима
Красногорского
сельского округа
Есильского района"
п. Красногорск,
с. Калачи
8 (716) 47 24747
020912,
п. Красногорск
нет
67
ГУ "Аппарат Акима
Аккольского сельского
округа Зерендинского
района"
с. Акколь,
с. Ивановка,
с. Туполевка
8(716) 32 37630
021203,
с. Акколь
нет
68
ГУ "Аппарат Акима
Булакского сельского
округа Зерендинского
района"
с. Еленовка,
а. Жанааул,
ст. Карагай
8(716) 32 38518
021212,
с. Еленовка
нет
69
ГУ "Аппарат Акима
Алексеевского
сельского округа
Зерендинского района"
с. Алексеевка,
ст. Жаманащы
8(716) 32 35650
021204,
с. Алексеевка
нет
70
ГУ "Аппарат Акима
Пухальского сельского
округа Зерендинского
района"
с. Пухальск,
с. Дороговка
8(716) 32 27285
021227,
с. Пухальск
нет
71
ГУ "Аппарат Акима
Исаковского сельского
округа Зерендинского
района"
с. Исаковка,
а. Уялы

8(716)46 35383
Бұланды ауданы, Партизанка ауылы
Ленина к-сі, 22 инд.020513
Рагtizаnkа_аkіmаt@mаі1ru
43.
«Бұланды ауданды Вознесенск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Вознесенск ауылдық округі, Старый Вознесенка ауылы
8(716)4634111
Бұланды ауданы, Вознесенка ауылы инд.020501
wzinter@уаndex.ru
44.
«Бұланды ауданы Журавлевск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Журавлевск ауылдық округі, Ярославка ауылы
8(716)4637321
Бұланды ауданы, Журавлевка ауылы
инд. 020504
gurаvlеvkа@mаіl.ru
45.
«Бұланды ауданы Капитонск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Капитоновск ауылы Пушкинка ауылы
8(716)4632137
Бұланды ауданы, Капитоновка ауылы
Ленина к-сі, 50
инд. 020505
46.
«Бұланды ауданы
Қараөзек ауылдық   округі әкімінің аппараты» ММ
Қараөзек ауылдық округі, Аққайың   ауылы, Байсуат ауылы
8(716)46384 83
Бұланды ауданы,
Қараөзек  ауылы, Балуан-Шолақ к-сі
инд. 020507
47.
«Бұланды ауданы Никольск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Никольск ауылдық округі Ұлтуған ауылы
8 (716)46 34423
Бұланды ауданы, Никольск ауылы
инд. 020510
Nikоlsk581 @rambler.гu
48.
«Бұланды ауданы Новобрат ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Новобратск ауылдық округі, Добровольная ауылы
8(716)46 36735
Бұланды ауданы, Новобратск ауылы инд.020511
novobratsk@mail.ru
49.
«Егіндікөл ауданы Жалманқұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жалмақұлақ ауылдық округі Жұлдыз ауылы,  Қоңыртүбек ауылы
8 (716)42 21307
Егіндікөл ауданы Жалманқұлақ ауылы
инд. 020604
50.
«Егіндікөл ауданы Буревестник ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Буревестник ауылдық округі, Буревестник ауылы
8(716)42 22032
Егіндікөл ауданы,
Буревестник ауылы
инд. 020603
51.
«Еңбекшілдер ауданы
Абай ауылдық округі әкімінің  аппараты» ММ
Еңбекшілдер ауылдық округі, Трудовое селосы
8(716)49 23010
Егіндікөл ауданы, Еңбекшілдер ауылы
инд. 020074
52.
«Еңбекшілдер ауданы Еңбекшілдер ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Үлгі ауылды  округі
Жүкей ауылы, Трамбовка ауылы
8(716)39 20469
Егіндікөл ауданы Үлгі ауылы инд. 020707
53.
«Еңбекшілдер ауданы Үлгі ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Макин ауылдық округі Сосновка ауылы
8(716)39 28161
Егіндікөл ауданы, Макин ауылы инд.020708
54.
«Еңбекшілдер ауданы
Макин ауылдық  округі әкімінің  аппараты» ММ
Макин ауылдық округі Сосновка ауылы
8(716)39 28161
Егіндікөл ауданы, Макин ауылы инд.020708
55.
«Еңбекшілдер ауданы Краснофлот ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Краснофлот ауылдық округі
Белағаш ауылы
8(716)39 23305
Егіндікөл ауданы, Краснофлот ауылы инд.020700
56.
«Еңбекшілдер ауданы Степняк  қаласы әкімінің  аппараты» ММ
Пригорхоз ауылы
8(716)39 21653
Егіндікөл ауданы, Степняк қаласы Антаев к-сі, 22 инд.020700
57.
«Ерейментау ауданы Бестоғай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қызыл ту ауылы, Байсары ауылы
8(716)39 21653
Ерейментау ауданы,
Бестоғай к-сі
инд.020804
58.
«Ерейментау ауданы Күншалған ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Күншалған ауылдық
округі Шәкей ауылы, Қаратал ауылы
8(716)4937291
Ерейментау ауданы,
Күншалған ауылы
инд. 020805
59.
«Ерейментау
ауданы
Торғай
ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Торғай
ауылдық
округі
Қарағайлы ауылы, Балықты ауылы
8(716)3335295
Ерейментау ауданы,
Торғай ауылы инд.020810
60.
«Ерейментау
ауданы
Үленті ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Үленті
ауылдық
округі
Үленті станциясы,  Қоржынкөл станциясы
8(716)3336183
Ерейментау ауданы, Үленті ауылы инд.020811
61.
«Ерейментау ауданы Еркіншілік ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Еркіншілік ауылдық округі, Веренка ауылы, Еңбек ауылы
8(716)3333224
Ерейментау ауданы, Еркіншілік ауылы инд.020808
62.
«Ерейментауауданы Қойтас ауылдық округі әкіміні аппараты» ММ
Новодолинск
ауылдық округі Целинное ауылы
8(716)3353833
Ерейментау ауданы, Новодолинка ауылы инд. 020806
63.
«ЕрейментауауданыНоводолинск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қойтас ауылдық округі Аж ауылы
8(716)3336331
Ерейментау ауданы Қойтас ауылы инд.020800
64.
«Есіл ауданы Двуречный ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тайбай ауылдық округі Елтай  ауылы, Малтабар ауылы,
Жарық ауылы
8(716)3337769
Ерейментау ауданы Тайбай ауылы
65.
«Есіл ауданы Красивинск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Благодатенск ауылы Алғабас ауылы
8(716)3353958
Ерейментау ауданы Олжабай батыр ауылы, инд. 020801
66.
«Есіл ауданы Красногорск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақмырза ауылы Жолбасшы ауылы
8(716)3332357
Ерейментау ауданы
Ақмырза ауылы инд.020807
67.
«Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақкөл ауылы Ивановка ауылы Туполевка ауылы
8(716)32 37 630
Зеренді ауданы Ақкөл ауылы инд.021203
68.
«Зеренді ауданы Бұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бұлақ ауылдық оругі Жаңаауыл  ауылы, Қарағай ст.
8(716)32 38 518
Зеренді ауданы Еленов ауылы инд. 021212
69.
«Зеренді ауданы Алексеев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алексеевск ауылы
8(716)32 35 650
Зереңді ауданы Алексеев ауылы
инд. 021204
70.
«Зеренді ауданы Пухальск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Пухальск ауылы
8(716)32 27 285
Зеренді ауданы Пухальск ауылы
инд. 021227
71.
«Зеренді ауданы Исаков ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Исаковск ауылы

8(716) 32 27192
021213,
с. Исаковка
нет
72
ГУ "Аппарат Акима
Зерендинского
сельского округа
Зерендинского района"
с. Зеренды,
с. Ондирис,
с. Койсалган,
с. Октябрь,
с. Кызыл Кайнар,
Карсак,
с. Карашилик
8(716) 32 22440
021200,
с. Зеренды,
ул. Мира, 12
нет
73
ГУ "Аппарат Акима
Жанакиминского
сельского округа
Жаксынского района"
с. Жанакима,
с. Алгабас,
с. Трудовое,
с. Тайпак,
с. Кима
8(716) 35 51500
021004,
с. Жанакима
Janakima
akimat@
mail.ru
74
ГУ "Аппарат Акима
Терсаканского
сельского округа
Жаксынского района"
с. Терсакан,
с. Коксай,
с. Казахстан
8(716) 49 33383
021007,
с. Терсакан
нет
75
ГУ "Аппарат Акима
Кызылсайского
сельского округа
Жаксынского района"
с. Кызылсай,
с. Кировское,
с. Баягиз
8(716) 35 93371
021013,
с. Кировское
нет
76
ГУ "Аппарат Акима
Запорожского
сельского округа
Жаксынского района"
с. Запорожье
с. Новочудное,
с. Лозовое
8(716) 35 57271
021005,
с. Запорожье
zaporozhs ci
2009@
mail.ru
77
ГУ "Аппарат Акима
Кайрактинского
сельского округа
Жаксынского района"
с. Старое,
Перекатное,
с. Кайракты
8(716) 35 94683
021008
с. Кайракты
Kair946@
mail.ru
78
ГУ "Аппарат Акима
Новокиенского
сельского округа
Жаксынского района"
с. Новокиенка,
с. Парчевка
8(716) 35 96116
021015,
с. Новокиенка
novakimat
@mail.ru
79
ГУ "Аппарат Акима
Костычевского
аульного округа
Жаркаинского района"
с. Костычево,
с. Донское
8(716) 48 93473
021100,
с. Костычево
School50
let
@mail.r
80
ГУ "Аппарат акима
Лесного сельского
округа Сандыктауского
района"
с. Лесное,
с. Быстримовка,
с. Граниковка,
с. Михайловка,
с. Речное
8 (716) 40 97576,
97535
021411,
с. Лесное,
нет
81
ГУ "Аппарат акима
Балкашинского
сельского округа
Сандыктауского района"
с. Балкашино,
с. Хуторок,
с. Петровка
8 (716) 40 92481,
92775,
91230
021400,
с. Балкашино,
ул. Абылай-хана, 119
нет
82
ГУ "Аппарат акима
Берликского сельского
округа Сандыктауского
района"
с. Арбузинка,
с. Петрикова
8(716) 40 93247
021410,
с. Красная поляна
нет
83
ГУ "Аппарат акима
Белгородского
сельского округа
Сандыктауского
района"
с. Белгородское,
с. Раздольное,
с. Преображенка
8(716) 40 94524,
94146
021403,
с. Белгородское
нет
84
ГУ "Аппарат Акима
noceлка Шортанды
Шортандинского
района"
п. Шортанды,
с. Барышевка,
п. Инcтитут,
п. Дамса
8(716) 22767
021600
п. Шортанды,
ул. Абылайхана, 33
Short
akimat.kz
85
ГУ "Аппарат Акима
Бозайгырского
сельского округа
Шортандинского
района"
с. Бозайгыр,
ст. Тонкерис,
8 (716) 25135,
25153, 25675
021606,
с. Бозайгыр,
ул. Ляна, 41
bozaigur
@mail.ru
86
ГУ "Аппарат Акима
Бектауского сельского
округа Шортандинского
района"
с. Бектау,
с. Каражар,
с. Конкрынка
8 (716) 31 25341
021603,
c. Бектау
нет
87
ГУ "Аппарат Акима
Новоселовского
сельского округа
Шортандинского района"
с. Новоселовка,
с. Ошак,
с. Новопервомайка
8 (716) 31 25543
021611,
с. Новоселовка,
ул. Абая, 18
NOVOSEL
akimat@
rambler.
ru
88
ГУ "Аппарат Акима
Новокубанского
сельского округа
Шортандинского района"
с. Новокубанка,
с. Алтайское,
с. Новокавказское
8 (716) 31 24635
021610
с. Новокубанка,
ул. Почтовая 10
нет
89
ГУ "Аппарат Акима
Андреевского
сельского округа
Шортандинского
района"
с. Андреевка,
с. Октябрское
8(716) 31 24344
021602,
с. Андреевка
нет
90
ГУ "Аппарат Акима
сельского округа
Акмол Целиноградского
района"
с. Акмол,
с. Отемис
8(716) 51 31169
021800,
с. Акмол
нет
91
ГУ "Аппарат Акима
Софиевского сельского
округа Целино-
градского района"
c. Софиевка,
c. Миновка
8(716) 51 36225
021812,
с. Софиевка
нет
92
ГУ "Аппарат Акима
сельского округа
Родина Целино-
градского района"
с. Родина,
c. Зеленый Гай,
с. Садовое
8(716) 51 27425
021809,
с. Родина
нет
93
ГУ "Аппарат Акима
сельского округа
Кабанбай батыра
Целиноградского
района"
с. Кабанбай батыра,
с. Садыадыр,
с. Нура,
с. Кызылжар
8(716) 519
8(716) 51 745
021810,
Село им.
Кабанбай батыра
нет
94
ГУ "Аппарат Акима
Воздвиженского
сельского округа
Целиноградского
района"
с. Воздвиженка,
с. Раздольное,
с. Жана Жайнак
8(716) 51 96224
021801, Село
Воздвиженка
нет
95
ГУ "Аппарат Акима
Караоткельского
сельского округа
Целиноградского
района"
с. Караоткель,
с. Каражар,
с. Жанажол
8(716) 51 24252
010000,
С. Караоткель
нет
96
ГУ "Аппарат Акима
аульного округа Косшы
Целиноградского района"
с. Косшы,
с. Тайтобе
8(716) 51 99619
021804,
с. Косшы
нет
97
ГУ "Аппарат Акима
Оразакского сельского
округа
Целиноградского
района"
с. Оразак,
с. Бирлик
8(716) 51 32225
021808,
с. Оразак
нет
98
ГУ "Аппарат Акима
аульного округа
Шалкар Целино-
градского района"
с. Шалкар,
с. Отаутускен,
с. Каратомар
8(716) 51 339225
021802,
с. Шалкар
нет
99
ГУ "Аппарат Акима
Новоишимского
сельского округа
Целиноградского
района"
с. Новоишимка,
с. Семеновка,
с. Мортык
8(716) 51 34225
021807,
с. Новоишимка
нет

8(716)32 27192
Зеренді ауданы Исаков ауылы инд. 021213
72.
«Зеренді ауданы Зеренді ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Зеренді ауылы
8(716)32 22 440
Зеренді ауданы Зеренді ауылы Мира к-сі,12 инд. 021200
73.
«Жақсы ауданы Жаңақима ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жаңақима ауылы
8(716)35 551500
Жақсы ауданы Жаңақима ауылдық округі инд.021004
jаnаkіmа аkіmаt@ mаіl.ru
74.
«Жақсы ауданы Терсақан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Терсақан ауылы
8(716)49 33383
Жақсы ауданы Терсақан ауылдық округі инд.021007
75.
«Жақсы ауданы Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қызылсай ауылы
8(716)35 93371
Жақсы ауданы Қызылсай ауылдық округі инд.021013
76.
«Жақсы ауданы Запорожск ауылдық округі экімінің аппараты» ММ
Запорожск ауылы
8(716)35 57271
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округі инд. 021005
zароrоzhskі2009@ mаі1.ru
77.
«Жақсы ауданы Қайрақты ауылдық округі
әкімінің аппараты» ММ
Қайрақты ауылы
8(716)35 94619
Жақсы ауданы Перекатное ауылдық округі инд.021008
Каіr 946 @ mаіl.ru
78.
«Жақсы ауданы Новокиенск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Новокиенск ауылы Парчевка ауылы
8(716)35 96116
Жақсы ауданы Новокиенка ауылдық округі инд.021015
novokimat @mаіl.ru
79.
«Жарқайың ауданы Костычевск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Костычевск ауылы
8(716)4893473
Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі
инд. 021100
Sсһооl50lеt@mаі1.ru
80.
«Сандықтау ауданы Лесный
ауылдық
округі
әкмінің аппараты» ММ
Лесный ауылы
8(716)40 97576, 97 535
Сандықтау ауданы, Лесное ауылдық округі  инд.021411
81.
«Сандықтау ауданы
Балқаш ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Балқаш ауылы
8(71640) 92481, 92775, 91230
Сандықтау ауданы Балкашино ауылы
Абылай хан к-сі, 119 инд. 021400
82.
«Сандықтау ауданы
Бірлік ауылдық  округі әкіміні  аппараты» ММ
Бірлік ауылдық округі
8(71640) 93247
Сандықтау ауданы Красная поляна
ауылды округі инд.021410
83.
«Сандықтау ауданы Белгородск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Белгородск ауылдық округі
8(71640) 94524, 94146
Сандықтау ауданы Белгородское ауылдық округі инд.021403
84.
«Шортанды
ауданы
Шортанды
кентінің
әкімі
аппараты» ММ
Шортанды
кенті
8(716)22767
Шортанды ауданы Шортанды кенті Абылай хан к-сі, 33 инд. 021600
Sһогtаkіmаt.kz
85.
«Шортанды ауданы Бозайғыр ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бозайғыр ауылдық округі
8(716)2513525153, 25675
Шортанды ауданы
Бозайғыр ауылдық округі Ляна к-сі, 41 инд.021606
bоzаіgur@mail.ru
86.
«Шортанды ауданы Бектау ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бектау ауылдық округі Қаражар ауылы, Конкрынка ауылы
8(716)3125341
Шортанды ауданы
Бектау ауылдық
округі инд.021603
87.
«Шортанды ауданы Новоселовск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Новоселовск ауылдық округі
8(716)3125543
Шортанды ауданы Новоселовск ауылдық округі Абая к-сі, 18  инд.021611
NOVASELakimat@rambler.ru
88.
«Шортанды ауданы Новокубанск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Новокубанск ауылдық округі
8(716)3124635
Шортанды ауданы Новокубанка ауылдық округі Почтовая к-сі, 10 инд.021610
89.
«Шортанды ауданы Андреевка ауылдық округі әкімі аппараты» ММ
Андреевск ауылдық округі
8(716)3124344
Шортанды ауданы Андреевка ауылдық округі инд.021602
90.
«Целиноград ауданы Ақмол  ауылдық округі
әкімі аппараты» ММ
Ақмол ауылдық округі
8(716) 5131169
Целиноград ауданы
Ақмол  ауылдық округі инд.021800
91.
«Целинград ауданы
Софиев ауылдық округі  әкімінің  аппараты» ММ
Софиев ауылдық округі
8(716) 5136225
Целиноград ауданы Софиев ауылдық  округі инд.021812
92.
«Целиноград ауданы
Родина ауылдық округі
әкімі аппараты»ММ
Родина ауылдық округі Зеленый  Гай ауылы, Садовое ауылы
8(716) 5127425
Целиноград ауданы Родина ауылдық   округі инд.021809
93.
«Целинград ауданы Қабанбай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қабанбай батыр
ауылдық округі,  Садыадыр ауылы,
Нұра ауылы,
Қызылжыр ауылы
8(716)5191745
Целиноград ауданы
Қабанбай батыр атындағы ауылы инд.021810
94.
«Целиноград ауданы Воздвиженск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Воздвиженск ауылдық округі
8(716) 5196224
Целиноград ауданы Воздвиженка ауылдық округі инд.021801
95.
«Целиногра ауданы Қараөткел ауылдық
округі әкімінің аппараты» ММ
Қараөткел ауылдық округі
8(716) 5124252
Целиноград ауданы Қараөткел ауылы инд.010000
96.
«Целиноград ауданы
Қосшы ауылдық округі әкімінің  аппараты» ММ
Қосшы ауылдық округі
8(716) 5199619
Целиноград ауданы Қосшы ауылдық округі
инд.021804
97.
«Целиноград ауданы
Оразақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Оразақ ауылды  округі
8(716) 5132225
Целиноград ауданы Оразақ ауылы инд.021808
98.
«Целиноград ауданы
Шалқар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шалқар ауылды  округі
8(716) 51339225
Целиноград ауданы Шалқар ауылы
инд.021808
99.
«Целиноград ауданы Новоишимск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Новоишимск ауылдық округі
8(716) 5134225
Целиноград ауданы Новоишимка ауылы инд.021807

100
ГУ "Аппарат Акима
аульного округа
Рахымжана Кошкарбаева
Целиноградского
района"
с. Рахымжана
Кошкарбаева,
с. Шнет,
с. Преображенка,
с. Сарыколь,
с. Аганас
8(716) 51 95222
021811,
с. Рахымжана
Кошкарбаева
нет
101
ГУ "Аппарат Акима
Талапкерского
сельского округа
Целиноградского
района"
с. Талапкер,
Разъезд № 296,
с. Кажымукан,
с. Кызылсуат
8(716) 51 96419
021811,
с. Талапкер
нет
102
ГУ "Аппарат Акима
Кояндинского
сельского округа
Целиноградского
района"
с. Коянды,
с. Шубар
8(716) 51 21156
010000
с. Коянды
нет
103
ГУ "Аппарат Акима
Красноярского
сельского округа
Целиноградского района"
с. Жалгызкудук,
с. Красноярка
8(716) 51 35225
021803
с. Жалгызкудук
нет
Актюбинская область
1
ГУ "Аппарат акима
Карабутакского
сельского округа
Айтекебийского района"
с. Карабутак
8 713 39 21726
464210,
с. Карабутак
ул. Алдабергенов, 74
Karchev.
80@mail.ru
2
ГУ "Аппарат акима
Комсомольского
сельского округа
Айтекебийского района"
с. Комсомольское
8 713 39 21679
001300,
с. Комсомольское,
ул. Азат, 30
zhurgenov
SH@mail.ru
3
ГУ "Аппарат акима
Иргизского сельского
округа Иргизского
района"
с. Иргиз,
с. Акши,
с. Калалыкуль,
с. Калыбай
8 713 43 21687
030400
Иргизский район
село Иргиз
ул. Абулхайыр
хана, 28
irgiz
akimat@
mail.ru
4
ГУ "Аппарат Акима
Таупского сельского
округа Иргизского
района"
с. Куйлыс,
с. Каракуль
8 713 43 32020
030400,
с. Куйлысский
нет
5
ГУ "Аппарат акима
Нуринского сельского
округа Иргизского
района"
с. Нура,
с. Белшер,
с. Мамыр,
с. Дукен
8 713 43 25120
030400,
с. Нура
нет
6
ГУ "Aппapат акима
Кызылжарского
сельского округа
Иргизского района"
с. Курлыс,
с. Шенбертал,
с. Жаныс би
8 713 43 36339
030400,
с. Кызылжар
нет
7
ГУ "Аппарат акима
Кумтогайского
сельского округа
Иргизского района"
с. Кумтогай,
с. Каракудык,
с. Карасай
8 713 43 24330
030400,
с. Кумтогай
нет
8
ГУ "Аппарат акима
Аманкольского
сельского округа
Иргизского района"
с. Кутикол,
с. Аманкол,
с. Жарма
8 713 43 72280
030400,
с. Аманколь
нет
9
ГУ "Аппарат акима
Жайсанбайского
сельского округа
Иргизского района"
с. Жайсанбай
8 713 43 32114
030400,
с. Жайсанбай
нет
10
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Бадамша Каргалинского
района"
с. Бадамша 2,
ст. Кемпирсай
8 713 42 22238
030500,
с. Бадамша,
ул. Айтеке би, 32
badam
akim@
mail.ru
kargala
@mail.ru
11
ГУ "Аппарат акима
Кемпирсайского
сельского округа
Каргалинского района"
с. Кемпирсай,
с. Карабутак

100.
«Целнноград ауданы Рақымжан
Қошқарбаев ауылдық  округі әкіміні  аппараты» ММ
Рақымжан Қошқарбаев ауылдық округі
8(716) 5195222
Целиноград ауданы Ракымжан Қошқарбаев ауылы инд.021811
101.
«Целиноград ауданы Талапкер ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Талапкер ауылдық округі
8(716)5196419
Талапкер ауылдық округі инд.021811
102.
«Целиноград ауданы Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Оразақ ауылдық округі
8(716)5132225
Целиноград ауданы Оразақ ауылдық округі инд.021808
103.
«Целиноград ауданы Красноярск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жалғызқұдық ауылы Красноярка ауылы
8(716)5135225
Жалғызқұдық ауылдық округі инд.021803
Ақтөбе облысы
р/с
Әкімдіктің толық атауы
Елді мекен атауы
Байланыс телефоны
Заңды мекенжайы
Сайттың мекенжайы
1
2
3
4
5
6
1
«Әйтекеби ауданы Қарабұтақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қарабұтақ ауылы
8(713)39-21726
Қарабұтақ ауылдық округі Алдабергенов к-сі, 74 инд.001300
Karchev.
80@mail.ru
2
«Әйтекеби ауданы Комсомольск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Комсомольск ауылы
8(713)39-21679
Комсомольск ауылдық округі
Азат к-сі, 3 инд.001300
zhurgenov
SH@mail.ru
3
«Ырғыз ауданы Ырғыз ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ырғыз ауылы Ақшы ауылы, Қалалыкүл ауылы, Қалыбай ауылы
8(713)4321687
Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылдық округі, Әбілхайыр хан к-сі, 28 инд:030400
4
«Ырғыз ауданы Тәуіп ауылдық округінің әкіміні» ММ
Құйлыс ауылы, Каракүл ауылы
8(71343)32020
Ырғыз ауданы Құйлы ауылдық округі инд:030400
5
«Ырғыз ауданы Нұра ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Нұра ауылы, Белшер ауылы, Мамыр ауылы, Дүкен ауылы
8(71343)25120
Ырғыз аданы Нұра аулдық округі инд.030400
6
«Ырғыз ауданы
Қызылжар
ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Құрылыс  ауылы,  Шеңбертал ауылы, Жаныс би ауылы
8(71343)36339
Ырғыз ауданы Қызылжар ауылдық округі инд.030400
7
«Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Құмтоғай ауылы, Қарақұдық ауылы, Қарасай ауылы
8(71343)24330
Ырғыз ауданы Құмтоға ауылдық округі инд.030400
8
«Ырғыз ауданы Аманкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Құттыкөл ауылы, Аманкөл ауылы, Жарма ауылы
8(713)4372280
Ырғыз ауданы Аманкөл ауылдық округі инд.030400
9
«Ырғыз ауданы Жайсанбай ауылдық округінің
әкімдігі аппараты» ММ
Жайсанбай ауылы
8(713)43 32114
Ырғыз ауданы Жайсанбай ауылдық округі нд.030400
10
«Қарғалы ауданы Бадамша ауылдық  округі әкіміні  аппараты» ММ
Бадамша 2 кеңшары,
Кемпірсай ст.
8(713)4222238
Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы Әйтекеби 32 инд.030500
badam
akim@
mail.ru
11
«Қарғалы ауданы Кемпірсай ауылдық  округі әкімінің аппараты» ММ
Кемпірсай ауылы, Қарабұтақ ауылы

8 713 42 26504
030507,
с. Жосалы
нет
12
ГУ "Аппарат акима
Алимбетовского
сельского округа
Каргалинского района"
с. Нововведенка,
с. Кызылсай,
с. Бугумбай
8 713 42
28800, 29802
030502,
с. Алимбетовка
ул. Казахстанская, 72
нет
13
ГУ "Аппарат акима
Степного сельского
округа Каргалинского
района"
с. Первомай,
с. Мамыт,
с. Кайрактысай,
с. Степное
8 713 42 29623
030511,
с. Степное,
ул. Кунаева, 3-1
Stepnoi_
so@mail.ru
14
ГУ "Аппарат акима
Велиховского
сельского округа
Каргалинского района"
с. Велиховка,
с. Ак Жайык
8 713 42 26310
030505,
с. Велиховка,
ул. Центральная, 53
нет
15
ГУ "Аппарат акима
Ащелисайского
сельского округа
Каргалинского района"
с. Акколь,
с. Преображеновка,
с. Ащылысай

871342- 26504
Қарғалы ауданы, Жосалы ауылдық округі инд.030507
12
«Қарғалы ауданы
Әлімбетов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Нововведенка  ауылы, Қызылсай ауылы,
Буғымбай ауылы
871342- 28800, 29802
Қарғалы ауданы,
Әлімбетов ауылдық округі Қазақстан к-сі, 72 инд.030502
13
«Қарғалы ауданы
Стеной ауылдық округі әкімінің аппраты» ММ
Первомай ауылы, Мамыт ауылы, Қайрақтысай ауылы
871342-29623
Қарғалы ауданы, Степное ауылдық округі Кұнаев к-сі, 3-1 инд.030511
Stepnoi_
so@mail.ru
14
«Қарғалы ауданы Велиховск ауылдық округі әкімінің аппраты» ММ
Велиховка ауылы, Ақ-Жайық ауылы
871342-26310
Қарғалы ауданы, Велиховка ауылдық округі Центральный к-сі 53
инд. 030505
15
«Қарғалы ауданы Ащылысай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақкөл ауылы, Преображеновка ауылы

8 713 42 29251
030506,
с. Ащылысай,
ул. Бауыржан
Момышулы, 32
нет
16
ГУ "Аппарат акима
Косистекского
сельского округа
Каргалинского района"
с. Сарыбулак,
с. Кос-Истек
8 713 42 24184
030508,
с. Кос-Истек,
ул. Абая, 135
нет
17
ГУ "Аппарат акима
Желтауского сельского
округа Каргалинского
района"
с. Петропавловка
8 713 42
71501,
991012
0300509,
с. Петропавловка
ул. Кунаева, 68
нет
18
ГУ "Аппарат акима
Жанаталапского
сельского округа
Кобдинского района"
с. Жайылма,
с. Жанталап
8 713 40 73610
031004,
с. Жанталап
нет
19
ГУ "Аппарат акима
Жиренкупинского
аульного округа
Кобдинского района"
с. Тентеккара,
с. Жиренкупа
8 713 59 36638
031008,
с. Жиренкупа
нет
20
ГУ "Аппарат акима
Бестауского сельского
округа Кобдинского
района"
с. Каратал,
с. Бестау
8 713 40 73308
031014,
с. Бестау
нет
21
ГУ "Аппарат акима
Мартукского сельского
округа Мартукского
района"
с. Мартук,
п. Казан,
п. Кумсай
8(713 31) 31-4-63,
31-1-72,
32-0-07
030600, с. Мартук
ул. Есет
Көкиұлы, 96
Martuk_so
@mail.ru
22
ГУ "Аппарат акима
Аккудукского аульного
округа Мартукского
района"
с. Вознесеновка,
с. Веренка,
с. Жанажол,
с. Степь,
с. Первомай
8(713 31) 24-1-34,
24-1-19
030603,
с. Аккудук
ул. Первомай, 14
Akkuduk
@mail.ru
23
ГУ "Аппарат акима
Танирбергенского
аульного округа
Мартукского района"
с. Саржансай,
с. Кеңсахара,
с. Аксу
8(713 31) 27-8-66
27-8-16
030618,
с. Кеңсахара
ул. Достык, 33
нет
24
ГУ "Аппарат акима
Байнассайского
сельского округа
Мартукского района"
с. Байнассай,
с. 13 лет Қазақстана,
с. Ақмоласай,
с. Горноводск
8 (713 31) 26843, 26361
030608
с. Байнассай,
ул. Центральная, 1
Bainassai
so@mail.ru
25
ГУ "Аппарат акима
Карашайского
сельского округа
Мартукского района"
с. Қаратаусай,
с. Коминтерн,
с. Жуса,
с. Линновицк
8 (713 31) 26-6-76
030605,
с. Қаратаусай,
ул. Квинт, 20
www.
Karashai_
so@mail.ru
26
ГУ "Аппарат акима
Байтурасайского
сельского округа
Мартукского района"
с. Байторы,
с. Полтавка,
с. Покровка,
с. Дмитриевка
8 (713 31) 25378
030602,
с. Байторы,
ул. Жеңіс, 12
030610,
с. Полтавка,
030609,
а. Покровка,
030619,
а. Дмитриевка
нет
27
ГУ "Аппарат акима
Каратогайского
сельского округа
Мартукского района"
с. Каратогай
8 (713 31) 26-4-24,
26-0-05
030606,
с. Каратогай
ул. А.Байтұрсынова, 30
нет
28
ГУ "Аппарат акима
Курмансайского
аульного округа
Мартукского района"
с. Курмансай
с. Шанды
с. Ефремовка
с. Черемушки
с. Ново-Донцы
8 (713 31)
26-1-85,
26-1-92
030612,
с. Курмансай
ул. Қобланды
Батыра, 19
нет
29
ГУ "Аппарат акима
Кызылжарского
сельского округа
Мартукского района"
с. Қызылжар
с. Борте
с. Шевченко
8 (713 31)
24-4-63,
24-4-54
030613,
с. Кызылжар,
Ул. Абая
Кунанбаева, 8
030601,
с. Борте,
030616,
с. Шевченко
Kisilshar
@mail.ru
30
ГУ "Аппарат акима
Родниковского
сельского округа
Мартукского района"
с. Родниковка
с. Калиновка
с. Бутак
с. Борте
с. Енбекши
с. Драгомировка
8 (713 31) 25-0-24,
25-0-30
030611,
с. Родниковка
ул. Гоголя, 1
нет
31
ГУ "Аппарат акима
Яйсанского сельского
округа Мартуксого
района"
с. Жайсаң
с. Кокпекты
с. Хозаул
с. Жанатан
33 разъезд
8 (713 31) 28666
030604,
с. Жайсан
ул. Болашақ, 45
Gaisanаkimat_
so@mail.ru
32
ГУ "Аппара акима
Хазретского аульного
округа Мартукского
района"
с. Хазрет
с. Березовка
8 (713 31) 98-98-40
030615,
с. Хазрет
ул. Ленина, 2
Shasret_
so@mail.ru
33
ГУ "Аппарат акима
Хлебодарского округа
Мартукского района"
с. Хлебодаровка
37 разъезд
8(713 31) 33178
030614,
с. Хлебодаровка
ул. Жеңіс, 6
нет
34
ГУ "Аппарат акима
Мугалжарского
сельского округа
Мугалжарского района"
с. Тас бекеты
8 7134 24 0 86
030711,
с. Тас бекеті
Akimat711
@mail.ru
35
ГУ "Аппарат акима
Шубаркудукского
поселкового округа
Темирского района"
п. Шубаркудук
п. Шубар
8 713 46 22344,
23142
030800,
п. Шубаркудук,
ул. Желтоксан, 5
нет
36
ГУ "Аппарат акима
Саркульского селского
округа Темирского
района"
с. Саркол
с. Кумсай
с. Башенкол
с. Копа
8 713 46 27176,
27446
030811,
с. Саркол
нет
37
ГУ "Аппарат акима
Акжарского сельского
округа Темирского
района"
с. Акжар

871342-29251
Қарғалы ауданы, Ащылысай ауылдық округі Бауыржан Момышұлы к-сі, 32 инд.030506
16
«Қарғалы ауданы Көсістек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сарыбұлақ ауылы
8(7134)2-24184
Қарғалы ауданы, Көсістек ауылдық округі Абая к-сі, 135 инд.030508
17
«Қарғалы ауданы Желтау ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Петропавловка ауылы
8(713)42-71501, 991012
Қарғалы ауданы, Петропавловка ауылдық округі Құнаев к-сі, 68 инд. 0300509,
18
«Қобда ауданы Жаңаталап ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жайылма ауылы, Жанталап ауылы
8(713)4073610
Қобда ауданы, Жаңаталап ауылдық округі инд. 031004
19
«Қобда ауданы, Жиренкүпі ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тентекқара ауылы, Жиренкүпі ауылы
8(713)5936638
Қобда ауданы Жиренкүпі ауылдық округі инд.031008
20
«Қобда ауданы Бестау ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қаратал ауылы, Бестау ауылы
8(713)4073308
Қобда ауданы, Бастау ауылдық округі инд.031014
21
«Мәртөк ауданы Мәртөк ауылдық округі әкімінің аппарты» ММ
Мәртөк ауылы, Қазан кенті, Құмсай кенті
8(71331) 31-4-63, 31-1-72, 32-0-07
Мәртөк ауылдық округі Есет Көкиұлы к-сі, 96
инд. 030600
Martuk_so
@mail.ru
22
«Мәртөк ауданы Аққұдық ауылдық округі экімінің аппараты» ММ
Вознесеновк  ауылы, Веренка, ауылы, Жаң жол ауылы, Степь  ауылы, Первомай ауылы
8(71331) 24-1-34, 24-1-19
Аққұдық ауылдық округі Первомай к-сі, 14 инд. 030620
Akkuduk
@mail.ru
23
«Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Саржансай ауылы, Кеңсахара ауылы, Ақсу ауылы
8(71331) 27-8-66 27-8-16
Саржансай ауылдық округі Достық к-сі, 33 инд.030618
24
«Мәртөк ауданы Байнассай ауылдық округі әкімінің аппраты» ММ
Байнассай ауылы, 13 жылдық Қазақстан ауылы, Ақмоласай ауылы, Горноводск ауылы
Байнассай ауылдық округі Центральный к-сі, 1 инд.030608
Bаіnаssаіsо @maіl.ru
25
«Мәртек ауданы Қарашай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қаратаусай ауылы, Коминтерн ауылы,
Жуса ауылы, Линновицк ауылы
8(71331) 26-6-76
Қаратаусай ауылдық округі Квинт к-сі, 20
инд. 030605
www.Каrаsһаі_sо@mаі1.ru
26
«Мәртек ауданы Байтұрасай ауылдық округі әкімінің анпараты» ММ
Байторы ауылы, Полтавка ауылы, Покровка ауылы, Дмитиевка ауылы
8(713)31 25378
Байторы ауылдық округі Жеңіс к-сі, 12 инд.030610, Полтавка ауылдық округі
инд. 030609, Покровка ауылдық округі иңд. 030619, Дмитиевка ауылдық округі
27
«Мәртөк ауданы Қаратоғай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қаратоғай ауылы
8(71331) 26-4-24, 26-0-05
Қаратоғай ауылдық округі А.Байтұрсынов к-сі, 30 инд. 030606
28
«Мәртөк ауданы Құрамансай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Құрмансай ауылы, Шаңды ауылы, Ефремовка ауылы, Черемушки ауылы, Ново-Донцы ауылы
8(71331) 26-1-85, 26-1-92
Құрмансай ауыддық округі Қобланды Батыр к-сі,19 инд.030612
29
«Мәртөк ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қызылжар ауылы, Бөрте ауылы, Шевченко ауылы
8(71331) 24-4-63, 24-4-54
Қызылжар ауылды  округі, Абай Кұнанбаев к-сі, 8 инд.030613 Бөрте ауылдық округі инд.030601 Шевченко ауылдық округі  нд.030616
Kisilshar@mаіl.ru
30
«Мортөк ауданы Родник ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Родниковка ауылы, Калиновка ауылы,  Бұтақ ауылы, Бөрте  ауылы, Еңбекші  ауылы, Драгомировка ауылы
8(71331) 25-0-24, 25-0-30
Родниковка ауылы Гоголь к-сі,1
инд. 030611
31
«Мәртөк ауданы Жайсаң ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жайсаң ауылы, Көкпекті ауылы, Хозаул ауылы, Жаңатан ауылы 33 разъезд
8(71331)
Жайсаң ауылдық округі Болашак к-сі, 45 инд.030604
32
«Мәртөк ауданы Хазрет ауылдық  округі әкімінің  апараты» ММ
Хазрет ауылы, Березовка ауылы
8(71331) 98-98-40
Хазрет ауылдық округі Ленин к-сі,2 инд.030615
Sһаsret_so@mаіl.ru
33
«Мәртөк ауданы Хлебодарск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Хлебодаровка ауылы,37 разъезд
8(71331)
Хлебодаровка ауылдық округі Жеңіс к-сі, 6
инд. 030614
34
«Мұғалжар ауданы Мұғалжар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тас бекеті ауылы
8(7134) 24-0-86
инд. 030711
Аkimat711@mаіl.ru
35
Темір ауданы «Щұбарқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шұбарқұдық кенті, Шұбар кенті
8(71346) 22344, 23142
Темір ауданы Шұбарқұдық кенті Желтоқсан к-сі, 5 инд. 030800
36
«Темір ауданы Сарыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сарыкөл ауылы Құмсай ауылы Башенкөл ауылы Қопа ауылы
8(71346) 27176, 27446
Темір ауданы Сарыкөл ауылдық округі
инд. 030811
37
«Темір ауданы Ақжар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақжар ауылдық округі

8 (71336) 38-3-74
031112,
с, Акжар
нет
38
ГУ "Аппарат акима
Абайского сельского
округа Хромтауского
района"
с. Абай
с. Матвеевка
с. Тассай
8 (71336) 78-2-22
031117,
с. Абай
нет
39
ГУ "Аппарат акима
Аккудукского
сельского округа
Хромтауского района"
с. Аккудук
с. Хатынадык
8 (71336) 78-0-02
031106,
с. Аккудук
нет
40
ГУ "Аппарат акима
Бугетсайского
сельского округа
Хромтауского района"
с. Бугетсай
с. Талдыбулак
8 (71336) 47-0-30
031103,
с. Бугетсай
нет
4l
ГУ "Аппарат акима
Донского сельского
округа Хромтауского
района"
с. Дон
с. Кызылжар
8 (71336) 41-1-41
031102,
с. Дон
нет
42
ГУ "Аппарат
Кудуксайского
сельского округа
Хромтауского района"
с. Кудуксай
с. Кеной
с. Жолман
8 (71336) 77-5-68
031107,
с. Кудуксай
нет
43
ГУ "Аппарат акима
Коктауского сельского
округа Хромтауского
района"
с. Коктау
с. Карабаз
8 (71336) 43-0-10
031104,
с. Коктау
нет
44
ГУ "Аппарат акима
Копинского сельского
округа Хромтауского
района"
с. Копа
8 (71336) 46-4-71
031105,
с. Копа
нет
45
ГУ "Аппарат акима
Коктюбинского
сельского округа
Хромтауского
района"
с. Коктюба
с. Кокуй
8 (71336) 77-2-75
031108,
с. Коктюба
нет
46
ГУ "Аппарат акима
Кызылсуского
сельского округа
Хромтауского района"
с. Кызыл су
с. Енбекши
8 (71336) 78-0-04
031111,
с. Кызыл су
нет
47
ГУ "Аппарат акима
Никельтауского
сельского округа
Хромтауского района"
с. Никельтау
8 (71336) 78-0-01
031109,
с. Никельтау
нет
48
ГУ "Аппарат акима
Табантальского
сельского округа
Хромтауского района"
с. Табантал
с. Коптагай
с. Жайлаусай
8 713 30 22310
031118,
с. Табантал
нет
49
ГУ "Аппарат акима
Тассайского сельского
округа Хромтауского
района"
с. Тассай
с. Уйтас
8 (71336) 38-3-61
031120,
с. Тассай
нет
50
ГУ "Аппарат акима
Тасоткельского
сельского округа
Хромтауского района"
с. Тасоткел
8 713 30 23060
031119,
с. Тасоткел
нет
51
ГУ "Аппарат акима
Кауылжырского
сельского округа
Шалкарского района"
ст. Кайдауыл
8 713 49 42323
021214,
ст. Кайдауыл
нет
52
ГУ "Аппарат акима
Тогузского сельского
округа Шалкарского
района"
Раз. № 68
Раз. № 69
Раз. № 66
8 713 59 44010
031215,
ст. Тогуз
нет
53
ГУ "Аппарат акима
Бозойского сельского
округа Шалкарского
района"
с. Қосқақ,
п. Южный
8 713 47 62521
031209,
с. Бозой
нет
54
ГУ "Аппарат акима
Каргалинского
сельского округа
г. Актобе"
с. Лесхоз
Питомник
Жомарт,
Водохранилище
Акжар-2
8 713 2 996015
030013,
п.
Каргалинский,
ул. Сатпаева, 10а
нет
55
ГУ "Аппарат акима
Курайлинского
сельского округа
г. Актобе"
Разъезд № 39
8 713 2 980130
03004,
п. Курайли,
ул. Женис, 47
нет
56
ГУ "Аппарат акима
Благодарного
сельского округа
г. Актобе"
с. Ульке
Белогорский
карьерный
комплекс,
с. Чилисай,
п. Украинка,
п. Солнечный
8 713 2 994343
030014,
п. им.
К. Нокина,
ул. Мира, 37
нет
57
ГУ "Аппарат акима
Саздинского сельского
округа г. Актобе"
с. Лесное
8 713 2 991777
003321,
п. Саздинский,
ул. Мира, 1
нет
Алматинская область
1
ГУ "Aппарат
Ушаральского городского
акимата Алакольского
района"
г. Ушарал
87283321738
г. Ушарал
ул. Женис, 148
нет
2
ГУ "Аппарат акима
Актубекского
сельского округа
Алакольского района"
с. Бирлик
с. Актубек
87283328573
с. Актубек
ул Тенизбаева, 15
нет
3
ГУ "Аппарат Акима
Теректинского сельского
округа Алакольского
района"
с. Талдыбулак
с. Теректы
87283741739
с. Теректы
ул. Баянбаева, 47
нет
4
ГУ "Аппарат Акима
Жыландинского сельского
округа Алакольского
района"
с. Майкан
с. Шынжылы
с. Кокжар
с. Ашим
с. Жыланды
87283741145
с. Жыланды
ул. Казангапова, 4
нет
5
ГУ "Аппарат акима
Кабанбайского сельского
округа Алакольского
района"
с. Жамбыл
с. Кабанбай
87283741516
с. Кабанбай
ул. Абылайхана, 237
нет
6
ГУ "Аппарат Акима
Ушбулакского сельского
округа Алакольского
района"
с. Кенес
с. Ушбулак
а. Айпара
87283051020
с. Ушбулак
ул. Жансеит, 2
нет
7
ГУ "Аппарат акима
Кольбайского сельского
округа Алакольского
района"
с. Будыр
с. Алемды
с. Кольбай
с. Кызылкайын
87283746288
с. Колбай
ул Жетысу, 54
нет
8
ГУ "Аппарат акима
Есеболатовского
сельского округа
Аксуйского района"
с. Энергетик
8728221494
040107
с. Энергетик
Janna85@
mail.ru
9
ГУ "Аппарат акима
Аксуйского сельского
округа Алакольского
района"
с. Казсельхозтехника
с. Шалакозек
872822415087,
282245537
040101
с. Шалакозек
нет
10
ГУ "Аппарат акима
Аксенгерского сельского
округа Жамбылского
района"
с. Жиренайгыр
с. Аксенгир
с. Кокдала
с. Жайсан
87277061622
040603
с. Аксенгер,
ул. Жамбыла, 9
нет
11
ГУ "Аппарат акима
Каракастекского
сельского округа
Жамбылского района"
с. Каракастер
с. Ушбулак
с. Бурган
87277063335
040614
с. Каракастек,
ул. Калибекова, 53
нет
12
ГУ "Аппарат Акима
Матыбулакского
сельского округа
Жамбылского района"
с. Матыбулак
с. Танбалы тас
с. Еспе
с. Жайлау
с. Жартас
с. Карабастау
с. Кызылтан
с. Шилибастау
872774067242
040621
с. Матыбулак,
ул. Конаева
нет
13
ГУ "Аппарат акима
Карасуйского сельского
округа Жамбылского
района"
с. Карасу
с. Карасай
с. Енбекширал
с. Кайназар
87277056142
040615
с. Карасу
ул. Жамбыла, 53
нет
14
ГУ "Аппарат Акима
Ульгулинского сельского
округа Жамбылского
района"
с. Ульгули
с. Саз
с. Каншегел
87277056625
040615
с. Ульгули
ул. Ульгули
нет
15
ГУ "Аппарат акима
Тастобинского сельского
округа Каратальского
района"
с. Бесагаш
с. Берлик
с. Айдар
с. Тастобе
87283428192
с. Тастобе
нет
16
ГУ "Аппарат акима
Канбактинского
сельского округа
Каратальского района"
с. Доншы
с. Акиик
с. Байшигер
87283049785
с. Байшигер
нет
17
ГУ "Аппарат акима
Ельтайского сельского
округа Каратальского
района"
с. Сарыбулак
с. Ельтай
87283429198
с. Ельтай
нет
18
ГУ "Аппарат акима
Ескельдинского
сельского округа
Каратальского района"
с. Кайнар
с. Ескелды
87283426182
с. Ескелды
нет
19
ГУ "Аппарат акима
Айтубинского сельского
округа Каратальского
района"
с. Кожбан
с. Кокпекты
87283428342
с. Кокпекты
нет
20
ГУ "Аппарат акима
Бастобинского сельского
округа Каратальского
района"
с. Кишитобе
с. Бастобе
87283421656
с. Бастобе
нет
21
ГУ "Аппарат Балпыкского
сельского округа
Каратальского района"
с. Оян
с. Умтул
с. Жанаталап
87283428733
с. Жанаталап
нет
22
ГУ "Аппарат акима
Алмалинского сельского
округа Саркандского
района"
с. Алмалы
с. Абай

8(71336) 38-3-74
Ақжар ауылдық округі
инд. 031112
38
«Хромтау ауданы Абай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Абай ауылдық округі (Матвеевка ауылы, Тассай ауылы)
8(71336) 78-2-22
Абай ауылдық округі инд.031117
39
«Хромтау ауданы Аққұдық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Аққұдық ауылдық округі
8(71336) 78-0-02
Аққұдық ауылдық округі инд.031106
40
«Хромтау ауданы Бөгетсай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бөгетсай ауылдық округі
8(71336) 47-0-30
Бөгетсай ауылдық округі инд.031103
41
«Хромтау ауданы Дон ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Донск ауылдық округі
8(71336) 41-1-41
Дон ауылдық округі инд.031102
42
«Хромтау ауданы Құдықсай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Кұдұқсай ауылдық округі, Кеңой  ауылы, Жоламан ауылы
8(71336) 77-5-68
Кұдықсай ауылдық округі инд.031107
43
«Хромтау ауданы Көктау ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көктау ауылдық  округі,  Қарабаз ауылы
8(71336) 43-0-10
Көктау ауылдық округі инд.031104
44
«Хромтау ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қопа ауылдық округі
8(71336) 46-4-71
Қопа ауылдық округі инд.031105
45
«Хромтау ауданы Көктөбе ауылдық округі әкімінің аппараты ММ
Көктөбе ауылдық округі
8(71336) 77-2-75
Көктөбе ауылдық округі инд.031108
46
«Хромтау ауданы Кызылсу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қызылсу ауылдық округі Еңбекші ауылы
8(71336) 78-0-04
Қызылсу ауылдық округі инд.031111
47
«Хромтау ауданы Никельтау ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Никельтау ауылдық округі
8(71336) 78-0-01
Никельтау ауылдық округі
инд. 031109
48
«Хромтау ауданы Табантал ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Табантал ауылдық округі Көптоғай ауылы, Жайлаусай ауылы
8(7133) 022310
Табантал ауылдық округі инд.031118
49
«Хромтау ауданы Тассай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тассай ауылдық округі, Үйтас ауылы
8(71336) 38-3-61
Тассай ауылдық округі инд.031120
50
«Хромтау ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тасөткел ауылдық округі
8(7133) 023060
Тасөткел ауылы инд.031119
51
«Шалқар ауданы Қауылжыр ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
8(71349)42323
Қайдауыл ауылдық округі инд.021214
52
«Шалқар ауданы Тоғыз ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
№ 68 раз. № 69 раз. № 66 раз.
8(71359)44010
Тоғыз ауылдық округі инд.031215
53
«Шалқар ауданы Бозой округі әкімінің аппараты» ММ
Қосқақ ауылы Южный кенті
8(71347)62521
Бозой ауылдық округі инд.031209
54.
«Ақтөбе қаласы Қарғалы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Лесхоз ауылы, Ақжар-2 ауылы
8(7132)996015
Қарғалы ауылдық округі Сатпаев к-сі, 10а инд.030013
55.
«Ақтөбе қаласы Құрайлы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
№ 39 раз.
8(7132)980130
Құрайлы кенті Жеңіс к-сі, 47
инд.03004
56.
«Ақтөбе қаласы Благородное ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Үлке ауылы
8(7132)994343
Нокин атындағы кенті,
Мира к-сі, 37, 38, 39, 40, 41, 42 инд.030014
57.
«Ақтобе қаласы Сазды ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Лесное ауылы
8(7132)991777
Сазды кенті Мира к-сі,1 инд. 003321
Алматы облысы
р/с
Әкімдіктің
толық атауы
Елді мекен атауы
Байланыс телефоны
Заңды мекенжайы
Сайттың мекенжайы
1
2
3
4
5
6
1
«Алакөл ауданы Ұшарал қалалық әкімдігінің аппараты» ММ
Үшарал қаласы
8(7283)321738
Үшарал қаласы
Жеңіс к-сі, 148
2
«Алакөл ауданы Ақтүбек ауылдық округінің әкімдігі аппараты» ММ
Бірлік ауылы, Ақтүбек ауылы
8(7283)328573
Ақтүбек ауылы Теңізбаев к-сі, 15
3
«Алакөл ауданы Теректі ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Талдыбұлақ ауылы, Теректі ауылы, Талдыбұлақ ауылы
8(7283)741739
Теректі ауылы Баянбаев к-сі, 47
4
«Алакөл ауданы Жыланды ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Майкан ауылы, Шынжылы ауылы,
Кокжар ауылы, Әшім ауылы, Жыланды ауылы
8(7283)741145
Жыланды ауылы Қазанғапов к-сі, 4
5
«Алакөл ауданы Қабанбай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл ауылы, Қабанбай ауылы
8(7283)741516
Қабанбай ауылы Абылайхан к-сі, 237
6
«Алакөл ауданы Үшбұлақ
ауылдық  кругі  әкімінің аппараты» ММ
Кеңес ауылы, Үшбұлақ ауылы, Айпара ауылы
8(728)3051020
Үшбұлақ ауылы Жансейт к-сі, 2
7
«Алакөл ауданы Көлбай  ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Бұдыр ауылы, Әлемді ауылы, Көлбай ауылы, Қызылқайың ауылы
8(7283)746288
Көлбай ауылы Жетісу к-сі, 54
8
«Ақсу аудан Есеболатов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Энергетик ауылы
8(7282)21494
Энергетик ауылы инд.040107
jаnna85@maіl.ru
9
«Алакөл ауданы Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қазауыл шаруашылық ауылы Шолакөзек ауылы
8(7282)241508 (7282)245 537
Шолақөзек ауылы инд.040101
10
«Жамбыл ауданы Ақсеңгер ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жиренайғыр ауылы Ақсеңгір ауылы
Көкдала ауылы
Жайсан ауылы
8(7277)061622
Жамбыл ауданы,
Ақсеңгір ауылы Жамбыл к-сі, 9 инд. 040603
11
«Жамбыл ауданы Қарақастек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қарақастер ауылы Үшбұлақ ауылы
Бұрған ауылы
8(7277)063335
Жамбыл ауданы,
Қарақастек ауылы
Қалибеков  к-сі, 53, инд.040614
12
«Жамбыл ауданы Матыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппраты» ММ
Матыбұлақ ауылы Таңбалы тас ауылы Еспе  ауылы Жайлау ауылы Жартас ауылы Қарабастау ауылы Қызылтаң ауылы Шилібастау ауылы
8(7277)4067242
Жамбыл ауданы Матыбұлақ ауылы Қонаев к-сі
инд. 040621
13
«Жамбыл ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қарасу ауылы Қарасай ауылы Еңбекшіарал ауылы Қайназар ауылы
8(7277)056142
Жамбыл ауданы Жамбыл к-сі, 53
инд.040615
14
«Жамбыл ауданы Үлгілі ауылдық округі әкімінің
аппараты» ММ
Үлгілі ауылы Саз ауылы Қаншегел ауылы
8(7277)056625
Жамбыл ауданы, Үлгілі ауылы инд. 040615
15
«Жамбыл ауданы Тастөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бесағаш ауылы Бірлік ауылы Айдар ауылы
8(7283)428192
Қаратал ауданы Тастөбе ауылы
16
«Қаратал ауданы Қаңбақты ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Доншы ауылы Ақкиік ауылы
8(72830)49785
Қаратал ауданы Байшігер ауылы
17
«Қаратал ауданы Елтай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сарыбұлақ ауылы
8(7283)429198
Қаратал ауданы Елтай ауылы
18
«Қаратал ауданы Ескелді ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қайнар ауылы
8(7283)426182
Қаратал ауданы, Ескелді ауылы
19
«Қаратал ауданы, Айтүбі ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қожбан ауылы
8(7283)428342
Қаратал ауданы Көкпекті ауылы
20
«Қаратал ауданы Бастөбе ауылдық округі әкімі аппараты» ММ
Кішітөбе ауылы
8(72834)21656
Каратал ауданы Бастөбе ауылы
21
«Қаратал ауданы Балпық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Оян ауылы Ұмтыл ауылы
8(72834)28733
Қаратал ауданы Жаңаталап ауылы
22
«Сарқан ауданы Алмалы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алмалы ауылы Абай ауылы

8(72839) 32027
041505
с. Алмалы
041503
с. Абай
нет
23
ГУ "Аппарат Акима
Аманбоктерского
сельского округа
Саркандского района"
с. Аманбоктер
с. Баянбай
с. Уштобе
8(72839) 22243
041506
с. Аманбоктер
нет
24
ГУ "Аппарат Акима
Амангельдинского
сельского округа
Саркандского района"
с. Кокозек
с. Пограничник
с. Карауылтобе
8(72839) 22545
8(72839) 34129
041518
с. Кокозек,
041522
с. Пограничник,
041513
с. Карауылтобе
нет
25
ГУ "Аппарат акима
Бакалинского сельского
округа Саркандского
района"
с. Бакалы
с. Қазыбаев
с. Какимжан
8(72839) 29373
8(72839) 29412
041507
с. Бакалы,
041515
с. Қазыбаев
нет
26
ГУ "Аппарат акима
Екиашинского сельского
округа Саркандского
района"
с. Екиаша,
с. Тополевка
8(72839) 21190
041509
с. Екиаша
041525
с. Тополевка
нет
27
ГУ "Аппарат акима
Койлыкского сельского
округа Саркандского
района"
с. Койлык
8(72839) 26140
8(72839) 26758
041516
с. Койлык
нет
28
ГУ "Аппарат акима
Карабогетского
сельского округа
Саркандского района"
с. Карабогет,
с. Еркин
8(72839) 29381
8(72839) 29260
041512
с. Карабогет,
041510
с. Еркин
нет
29
ГУ "Аппарат акима
Черкасского сельского
округа Саркандского
района"
с. Черкасск,
с. Каргалы,
с. Петропавловка,
с. Садовая,
с. Ленинка,
с. Соколовка
8(72839) 30386
8(72839) 26637
8(72839) 29700
041526
с. Черкасск,
041514
с. Каргалы,
041504
с. Петропавловка,
041520
с. Садовая,
041523
с. Ленинка
нет
30.
ГУ "Аппарат акима
Шатырбайского сельского
округа Саркандского
района"
с. Шатырбай
8(72839) 29699
041527
с. Шатырбай
нет
31
ГУ "Аппарат акима
Коктерекского сельского
округа Саркандского
района"
с. Коктерек
8(72843) 21349
041519
с. Коктерек
нет
32
ГУ "Аппарат акима
Карашыганского
сельского округа
Саркандского района"
с. М. Толебаева,
с. Шубартубек,
с. Ульга
8(72843) 21449
041524
с. М. Толебаева
нет
33
ГУ "Аппарат акима
Кокжидинского сельского
округа Саркандского
района"
с. Кокжиде
8(72843) 21492
041517
с. Кокжиде
нет
34
ГУ "Аппарат акима
Лепсинского поселкового
округа Саркандского
района"
с. Лепси,
а. Керегетас,
а. Сарыкурак,
ст. Арганаты,
ст. Каратас,
с. Кокшалгын,
ст. Акбалык
8(72843) 21432
8(72843) 21609
041521 с. Лепси
нет
35
ГУ "Аппарат акима
Саркандского городского
округа Саркандского
района"
г. Саркан,
с. Бирлик
8(72839) 21030
041500 г. Саркан
041508 с. Бирлик
нет
36
ГУ "Аппарат Акима
Енбекшиказахского района"
г. Есик
87277542124
г. Есик,
ул. Жамбыла, 21а
OtdelGKX
@mail.ru
37
ГУ "Аппарат акима
Каратурыкского
сельского округа
Енбекшиказахского района"
с. Каратурык
872776971124
с. Каратурык,
ул. Жибек жолы, 86
нет
38
ГУ " Аппарат
Малыбайского сельского
округа Енбекши-
казахского района"
с. Малыбай
872776976125
с. Малыбай,
ул. Аубакирова, 3
нет
39
ГУ "Аппарат акима
Ташкенсазского
сельского округа
Енбекшиказахского
района"
с. Ташкенсаз
87277531316
с. Ташкенсаз,
ул. Новая, 14
нет
40
ГУ "Аппарат акима Асинского сельского округа
Енбекшиказахского
района"
с. Кызылшарык
87277677545
с. Кызылшарык, ул. Максутова, 15
нет
41
ГУ "Аппарат акима
Жанашарского
сельского округа
Енбекшиказахского
района"
с. Жанашар
87277528446
с. Жанашар,
ул. Кузиева, 66
нет
42
ГУ "Аппарат акима
Каракемирского
сельского округа
Енбекшиказахского
района"
с. Каракемир
87277549470
с. Каракемир,
ул. Тастанбаева, 7
нет
43
ГУ "Аппарат акима
Маловодненского
сельского округа
Енбекшиказахского района"
с. Маловодное
87277556666
с. Маловодное,
ул Оразбекова, 1
нет
44
ГУ "Аппарат акима
Балтабайского сельского
округа Енбекши-
казахского района"
с. Балтабай
87277550333
с. Балтабай,
ул. Алматинская, 53
нет
45
ГУ "Аппарат Болекского
сельского округа
Енбекшиказахского
района"
с. Болек
87277557001
с. Болек,
ул. Заводская
нет
46
ГУ "Аппарат акима
Тургенского сельского
округа Енбекши-
казахского района"
с. Тургень
87277532235
с. Тургень,
ул. Кулманбет
нет
47
ГУ "Аппарат акима
Байтерекского сельского
округа
Енбекшиказахского
района"
с. Байтерек
87277551335
с. Байтерек,
ул Алмерек-абыз, 32
нет
48
ГУ "Аппарат акима
Каражотинского
сельского округа
Енбекшиказахского
района"
с. Каражота
87277671641
с. Каражота,
ул. Иманова
нет
49
ГУ "Аппарат акима
Рахатского сельского
округа Енбекши-
казахского района"
с. Кайназар
87277537066
с. Кайназар,
ул Сайдалым
кажы, 9
нет
50
ГУ "Аппарат акима
Щенгельдинского
сельского округа
г. Капшагай"
с. Акозек
87277271404
483354
с. Шенгельды,
ул. Сейфуллина
нет
51
ГУ "Аппарат акима
Кегенского сельского
округа Раимбекского
района"
с. Кеген,
с. Темирлик
87277721250
с. Кеген,
ул. Атыханулы, 54
нет
52
ГУ "Аппарат акима
Алгабаского района
Раимбекского района"
с. Жана Талап,
с. Жинишке,
с. Алгабас
87277727510
с. Жана Талап,
ул. Раимбекская
нет
53
ГУ "Аппарат акима
Сарыжаского сельского
округа Раимбекского
района"
с. Сарыжаз,
с. Комирши,
с. Акбеит
87277926365
с. Сарыжаз,
ул. Жанар, 55
нет
54
ГУ "Аппарат акима
Тасашинскаго сельского
округа Раимбекского
района"
с. Тасаши,
с. Актасты,
с. Сарыкол,
с. Жана тасашы
87277726535
с. Тасашы,
ул. Раимбекская, 4
нет
55
ГУ "Annарат акима
Шырганакского сельского
округа Раимбекского
района"
с. Шырганак,
с. Талды,
с. Киши,
с. Каркара,
с. Кокнияз,
с. Кенсу,
с. Кызылжар
87277725789
с. Шырганак,
ул. Дауренова, 6
нет
56
ГУ "Аппарат акима
Туленгутского сельского
округа Ескельдинского
района"
с. Жетысу,
с. Жендик,
с. Екпенды
87283625138
040512
с. Жетысу,
ул. Бауыржан
Момышулы
нет
57
ГУ "Аппарат акима
Алдабергеновского
сельского округа
Ескельдинского района"
с. Алдабергенова,
с. Жаналык
87283628619
040505
с. Алдабергенова,
ул. Ленина, 21,
нет
58
ГУ "Аппарат акима
Кокжазыкского сельского
округа Ескельдинского
района"
с. Кокжазык,
с. Боктерлы,
с. Тенлик,
с. Теректы
87283635182
040516
с. Кокжазык,
ул. Кашаубаева, 61
нет
59
ГУ "Аппарат акима
Кайнарлинского
сельского округа
Ескельдинского района"
с. Кайнарлы,
с. Коржынбай,
с. Актасты
87283635993
040513
с. Кайнарлы,
ул. Нурманбетова, 6
нет
60
ГУ "Аппарат акима
Бактыбайского сельского
округа Ескельдинского
района"
с. Бактыбай,
с. Отенай
87283627209
040507
с. Бактыбай,
ул. Жансегирова, 38
нет
61
ГУ "Аппарат акима
Жалгызагашского
сельского округа
Ескельдинского района"
с. Бигаш
87283624114
040509
с. Бигаш,
ул. Орманова, 47
нет
62
ГУ "Аппарат акима
Жоламанского сельского
округа Кербулакского
района"
с. Самен
перевал,
а. Архарлы,
ст. Жоламан,
ст. Сайлы,
ст. Алтындала,
ст. Дала
87284035141
41106
ст. Жоламан
нет
63
ГУ "Аппарат акима
Кызылжарского сельского
округа Кербулакского
района"
с. Кызылжар,
с. Шилису,
дор. уч. Аксункар,
с. Желдикара
87284035347

8(72839)32027
Алмалы ауылы Абай ауылы инд. 041505
23
«Сарқан ауданы Аманбектер ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Аманбөктер  ауылы Баянбай ауылы Үштөбе ауылы
8(72839)22243
Аманбөктер ауылы
инд.041506
24
«Сарқан ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көкөзек ауылы Пограничник ауылыҚарауылтөбе ауылы
8(72839)22545 8(72839)34129
Көкөзек ауылы инд.041518
25
«Сарқан ауданы Бақалы ауылдық округі әкімінің аппараты»  ММ
Бақалы ауылы Қазыбаев ауылы
Кәкімжан ауылы
8(72839)29373 8(72839)29412
Бақалы ауылы
инд.041507
26
«Сарқан ауданы Екіаша ауылдық  округі әкімінің  аппараты» ММ
Екіаша ауылы Тополевка ауылы
8(72839)21190
Екіаша ауылы инд.041509
27
«Сарқан ауданы Койлы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қойлық ауылы
8(72839)261 40 8(72839)267 58
Қойлық ауылы инд.041516
28
«Сарқан ауданы Қарабөгет ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қарабөгет ауылы Еркін ауылы
8(72839)293 81 8(72839)292 60
Қарабөгет ауылы инд.041512
Еркін ауылы инд.041510
29
«Сарқан ауданы Шеркас ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қарғалы ауылы Петропавлов ауылы Садовая ауылы Ленинка  ауылы Соколовка ауылы
8(72839) 30386 8(72839) 26637 8(72839) 29700
Шеркас ауылы инд. 041526 Петропавлов ауылы инд.041514 Садовая ауылы инд.041504 Ленинка ауылы инд.041520 Соколовка ауылы инд.041523
30.
«Сарқан ауданы Шатырбай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шатырбай ауылы
8(72839) 29699
Шатырбай ауылы инд.041527
31
«Сарқан ауданы Көктерек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көктерек ауылы
8(72843) 21349
Көктерек ауылы инд.041519
32
«Сарқан ауданы Қарашығанақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
М.Төлебаевауылы Шұбартүбек ауылы Ұлға ауылы
8(72843) 21449
М.Төлебаев ауылы инд.041524
33
«Сарқан ауданы Көкжиде ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көкжиде ауылы
8 (72843) 21492
Көкжиде ауылы инд.041517
34
«Сарқан ауданы Лепсі кентініңәкімі аппараты» ММ
Лепсі ауылы Керегетас раз Сарықұрақ раз.
Арғанаты раз. Қаратас ст. Көкшалғын ауылы Ақбалық ст.
8(72843)21432 8(72843) 21609
Лепсі ауылы инд.041521
35
«Сарқан ауданы Сарқан қалалық әкімі аппараты» ММ
Сарқан қаласы Бірлік ауылы
8(72839)210 30
Сарқан қаласы инд. 041500 Бірлік ауылы инд. 041508
36
«Еңбекшіқазақ ауданының әкімі аппараты» ММ
Есік қаласы
8(727)75421 24
Есік қаласы Жамбыл к-сі, 21а
Оtdel GKX@mаіl.ru
37
«Еңбекшіқазақ ауданы Қаратұрық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қаратұрық ауылы
8(727)76971 124
Қаратұрық ауылы Жібек Жолы к-сі, 86
38
«Еңбекшіқазақ ауданы Малыбай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Малыбай ауылы
8(727)76976 125
Малыбай ауылы Әубакіров к-сі, 3
39
«Еңбекшіқазақ ауданы Ташкенсаз ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ташкенсаз ауылы
8(727)75313 16
Ташкенсаз ауылы Новая к-сі, 14
40
«Еңбекшіқазақ ауданы Асын ауылдық округі әкімінің  ппараты» ММ
Қызылшарық ауылы
8(727)76775 45
Қызылшарық ауылы Мақсұтов к-сі, 15
41
«Еңбекшіқазақ ауданы Жаңашар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жаңашар ауылы
8(727)75284 46
Жанашар ауылы Кузиев к-сі, 66
42
«Еңбекшіқазақ ауданы Қаракемір ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қаракемір ауылы
8(727)75494 70
Қаракемір ауылы Тастанбаев к-сі, 7
43
«Еңбекшіқазақ ауданы Евгенемаловодненск ауылдық округі әкімінің  ппараты» ММ
Маловодное ауылы
8(727)75566 66
Маловодное ауылы Оразбеков к-сі, 1
44
«Еңбекшіқазақ ауданы Балтабай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Балтабай ауылы
8(727)75503 33
Балтабай ауылы Алматинская к-сі, 53
45
«Еңбекшіқазақ ауданы Бөлек  ауылдық округі  әкімінің  аппараты» ММ
Бөлек ауылы
8(727)75570 01
Белек ауылы Заводская к-сі
46
«Еңбекшіқазақ ауданының Түрген ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Түрген ауылы
8(727)75322 35
Турген ауылы Құлманбет к-сі
47
«Еңбекшіқазақ ауданы Бәйтерек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бәйтерек ауылы
8(727)75513 35
Бәйтерек ауылы Алмерек абыз к-сі, 32
48
«Еңбекшіқазақ ауданы Қаражота ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қаражота ауылы
8(727)76716 41
Қаражота ауылы Иманов к-сі
49
«Еңбекшіқазақ ауданы Рахат ауылдық округі  әкімінің  аппараты» ММ
Қайназар ауылы
8(727)75370 66
Қайназар ауылы Сайдалым қажы к-сі, 9
50
«Қапшағай қаласы Шеңгелді ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақөзек ауылы
8(727)72714 04
Шеңгелді ауылы Сейфуллин к-сі инд.483354
51
«Райымбек ауданы Кеген ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Кеген ауылы Темірлік ауылы
8(727)77212 50
Кеген ауылы Атыханұлы к-сі,54
52
«Райымбек ауданы Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жаңа Талап ауылы Жіңішке ауылы Алғабас ауылы
8(727)77275 10
Жаңа Талап ауылы Райымбек к-сі
53
«Райымбек ауданы Сарыжаз ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сарыжаз ауылы Көмірші ауылы Ақбейіт ауылы
8(727)79263 65
Сарыжаз ауылы Жанар к-сі, 55
54
«Райымбек аудандық Тасашы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тасашы ауылы Ақтасты ауылы Сарыкөл ауылы  Жаңа тасашы ауылы
8(728)77265 35
Тасашы ауылы, Райыбек к-сі, 4
55
«Райымбек ауданы Шырғанақ ауылдық округі әкімінің аппраты» ММ
Шырғанақ ауылы Талды ауылы Кіші Қарқара ауылы Көкнияз ауылы Кенсу ауылы Қызылжар ауылы
8(728)77257 89
Шырғанақ ауылы Дауренов к-сі, 6
56
«Райымбек ауданы  Төленгіт ауылдық округі  әкімінің  аппараты» ММ
Жетісу ауылы Жеңдік ауылы Екпенді ауылы
8(728)36251 38
Жетісу ауылы Бауыржан Момышұлы к-сі, 7
инд. 040512
57
«Ескелді ауданы  Алдабергенов  ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алдабергенов
ауылы Жаңалық  ауылы
8(728)36286 19
Алдабергенов ауылы Ленин к-сі, 21 инд.040505
58
«Ескедді ауданы Көкжазық ауылдық округтың әкімі аппараты» ММ
Көкжазық ауылы Бөктерлі ауылы Теңлік ауылы
8(728)36351 82
Көкжазық ауылы Қашаубаев к-сі, 61 инд.040516
59
«Ескелді ауданы Қайнарлы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қайнарлы ауылы Қоржынбай ауылы Ақтасты ауылы
8(728)36359 93
Қайнарлы ауылы Нұрманбетов к-сі,6 инд.040513
60
«Ескелді ауданы Бақтыбай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бақтыбай ауылы Өтенай ауылы
8(728)36272 09
Бақтыбай ауылы Жансегіров к-сі, 38
инд. 040507
61
«Ескелді ауданы Жалғызағаш ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Биғаш ауылы
8(728)36241 14
Биғаш ауылы Орманова к-сі, 47 инд.040509
62
«Кербұлақ ауданы Жоламан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сәмен ауылы Архарлы өткелі Жоламан ауылы Сайлы ст. Алтындала ст. Дала ст.
8(728)40351 41
Жоламан ст. 41106
63
«Кербұлақ ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қызылжар ауылы Шилісу ауылы Ақсұңқар жол Желдіқара ауылы
8(728)40353 47
Қызылжар ауылы

3-36-30
с. Сарыарка
нет
6
ГУ "Аппарат акима
Акшиского сельского
округа Аягозского
района"
с. Акши,
с. Актубек
3-15-20
с. Акши
нет
7
ГУ "Аппарат акима
Копинского сельского
округа Аягозского
района"
с. Копа,
с. Каракум,
с. Карасу
832330 76 6-00-01
с. Копа
нет
8
ГУ "Аппарат акима
Акшаулинского сельского
округа Аягозского
района"
с. Акшаули,
с. Карабулак
2-20-40
с. Акшаули
нет
9
ГУ "Аппарат акима
Тарбагатайского
сельского округа
Аягозского района"
с. Тарбагатай,
с. Малтугел,
с. Абдан,
с. Орта Арал,
с. Акшокы
44595
с. Тарбагатай
нет
10
ГУ "Аппарат акима
Сосновского сельского
округа Бескарагайского
района"
а. Морозовский,
с. Полянка
87223699633
с. Сосновка
нет
11
ГУ "Аппарат акима
Бегенского сельского
округа Бескарагайского
района"
с. Бегенский
87223695198
с. Бегень
нет
12
ГУ "Аппарат акима
Семеновского сельского
округа Бескарагайского
района"
с. Семеновка,
кардон Донгелек
87223692330
с. Семеновка
нет
13
ГУ "Аппарат акима
Канонерского сельского
округа Бескарагайского
района"
с. Карабаш
87223692740
с. Канонерка
нет
14
ГУ "Аппарат акима
Глуховского сельского
округа Бескарагайского
района"
с. Бирлик,
с. Стеклянка,
Старая крепость,
с. Глуховка
87222575375
с. Глуховка
нет
15
ГУ "Аппарат акима
Семиярского сельского
округа Бескарагайского
района"
с. Лесная,
с. Семиярка
87223697234
с. Семиярка
нет
16
ГУ "Аппарат акима
Долонского сельского
округа Бескарагайского
района"
с. Черемушки,
с. Долонь
87223693149
с. Долонь
нет
17
ГУ "Аппарат акима
Баскольского сельского
округа Бескарагайского
района"
с. Башкуль,
с. Букебай
87223694679
с. Башкуль
нет
18
ГУ"Аппарат акима
Бородулихинского
сельского округа
Бородулихинского района"
с. Успенка
8(72351) 24127
с. Успенка
нет
19
ГУ "Аппарат акима
Петропавловского
сельского округа
Бородулихинского района"
с. Мещанка
8(72351) 572231
с. Мещанка
нет
20
ГУ "Аппарат ақима
Бакинского сельского
округа Бородулихинского
района"
с. Аул
8(72351) 39118
с. Аул
нет
21
ГУ "Аппарат акима
Переменовского
сельского округа
Бородулихинского района"
с. Андроновка
8(72351) 36145
с. Андроновка
нет
22
ГУ "Аппарат акима
Переменовского
сельского округа
Бородулихинского района"
с. Орловка
8(72351) 26161
с. Орловка
нет
23
ГУ "Aппapaт акима
Жерновского сельского
округа Бородулихинского
района"
с. Боровлянка
8(72353) 21318
с. Боровлянка
нет
24
ГУ "Аппарат акима
Таврического сельского
округа Бородулихинского
района"
с. Сахновка
8(72353) 25448
с. Сахновка
нет
25
ГУ "Аппарат акима
Зубаирского сельского
округа Бородулихинского
района"
с. Байтанат
8(72225) 73174
с. Байтанат
нет
26
ГУ "Аппарат акима
Степного сельского
округа Бородулихинского
района"
с. Орловка

3-36-30
Сарыарқа ауылдық округі
6
«Аягөз ауданы Ақшы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақшы ауылдық округі, Ақтүбек ауылы
3-15-20
Ақшы ауылдық округі
7
«Аягөз ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қопа ауылдық округі Қарақұм ауылы Қарасу ауылы
8(722)3 760001
Қопа ауылдық округі
8
«Аягөз ауданы Ақшаулы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақшаулы ауылы Қарабұлақ ауылы
2-20-40
Ақшаулы ауылдық округі
9
«Аягөз ауданы Тарбағатай ауыдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тарбағатай ауылы
Малтүгел ауылы
Абдан ауылы Орта Арал ауылы
Ақшоқы ауылы
44595
Тарбағатай ауылдық округі
10
«Бесқарағай ауданы Сосновск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сосновск ауылдық округі Морозовск ауылы Полянка ауылы
8(722)36996 33
Сосновка ауылы
11
«Бесқарағай ауданы
Беген ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Беген ауылдық  округі,
Беген орман шаруашылығы
8(722)36951 98
Беген ауылы
12
«Бесқарағай ауданы Семеновск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Семенов ауылдық округі Дөңгелек ауылы
8(722)36923 30
Семеновка ауылы
13
«Бесқарағай ауданы Канонерка ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Канонер ауылдық округі,
Қарабаш ауылы
8(722)36927 40
Канонерка ауылы
14
«Бесқарағай ауданы Глухов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Глухов ауылдық округі, Бірлік ауылы, Стеклянка ауылы Ескі
қамал ауылы
8(722)25753 75
Глуховка ауылы
15
«Бесқарағай ауданы Семиярка ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Семиярск ауылдық округі
Лесная ауылы
8(722)36972 34
Семиярка ауылы
16
«Бесқарағай ауданы Долон ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Долонск ауылдық округі Черемушка ауылы
8(722)36931 49
Долон ауылы
17
«Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округі әкімінің  аппараты» ММ
Баскөл ауылдық округі,
Бүкібай ауылы
8(722)36946 79
Башкүл ауылы
18
«Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округі әкімінің
аппараты» ММ
Бородулиха ауылдық округі
8(72351) 24127
Өспен ауылы
19
«Бородулиха ауданы Петропавл ауылдық округі әкімінің аппараты ММ
Петропавлов ауылдық округі
8(72351) 572231
Мещанка ауылы
20
«Бородулиха ауданы Бәкі ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бәқі ауылдық округі
8(72351) 39118
Бәкі ауылы
21
«Бородулиха ауданы Переменов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Переменовск ауылдық округі
8(72351) 36145
Андроновка ауылы
22
«Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Переменовск ауылдық округі
8(72351) 26161
Орловка ауылы
23
«Бородулиха ауданы Жерновск ауылдық округі әкімі аппараты» ММ
Жерновск ауылдық округі Боровлянка ауылы
8(72353) 21318
Боровлянка ауылы
24
«Бородулиха ауданы Таврическ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Таврическ ауылдық округі Сахновка ауылы
8(72353)254 48
Сахновка ауылы
25
«Бородулиха ауданы Зубаирск ауылдық округі әкімі аппараты» ММ
Зубаирск ауылдық округі
87222573174
Байтаңат ауылы
26
«Бородулиха ауданы Степной ауылдық округі әкімінің  аппараты» ММ
Степной ауылдық округі Орловка ауылы

8(72351) 33138
с. Орловка
нет
27
ГУ "Аппарат акима
поселка Алтайский
Глубоковского района"
п. Алтайский,
с. Калинино
8(72331) 32-3-20
070501,
п. Алтайский,
ул. Юбилейная, 8
www.
glubokoe.
gov.kz
28
ГУ "Аппарат акима
поселка Белоусовка
Глубоковского района"
п. Белоусовка,
с. Белокаменка,
с. Планидовка,
с. Ново-
Михайловка
8(72331) 3-14-65
8(72331) 3-19-80
070503,
п. Белоусовка,
ул. Центральная, 43
www.
glubokoe.
gov.kz
29
ГУ "Аппарат акима
Бобровского сельского
округа Глубоковского
района"
с. Бобровка,
с. Солнечное
8(72331) 27-5-16
070505,
с. Бобровка,
ул. Профсоюзная, 34
www.
glubokoe.
gov.kz
30
ГУ "Аппарат акима
Веселовского сельского
округа Глубоковского
района"
с. Веселовка,
с. Заречное
8(72331) 33-5-40
070508,
с. Веселовка,
ул. Гагарина, 44
www.
glubokoe.
gov.kz
31
ГУ "Аппарат акима
Калининского сельского
округа Глубоковского
района"
с. Березовка,
с. Красная Заря
8(72331) 33-7-37
070504,
с. Березовка,
ул. Момышұлы, 14а
www.
glubokoe.
gov.kz
32
ГУ "Аппарат акима
Кожоховского сельского
округа Глубоковского
района"
с. Кожохово,
с. Сметанино,
с. Прогресс
8(72331) 24-1-44
070510,
с. Кожохово,
ул. Ленина, 13-9
www.
glubokoe.
gov.kz
33
ГУ "Аппарат акима
Красноярского сельского
округа Глубоковского
района"
с. Предгорное,
с. Перевальное,
с. Аврора
8(72331) 25-3-31
8(72331) 25-5-71
070515,
с. Предгорное,
ул. Ленина, 21
www.
glubokoe.
gov.kz
34
ГУ "Аппарат акима
Куйбышевского сельского
округа Глубоковского
района"
с. Быструха,
с. Зимовье
8(72331) 27-3-27
070506,
с. Быструха,
ул. Новостройка, 16
www.
glubokoe.
gov.kz
35
ГУ "Аппарат акима
Малоубинского сельского
округа Глубоковского
района"
с. Малоубинка,
с. Волчиха,
п. Карагужиха
8(72331) 26-1-68
070511,
с. Малоубинка,
ул. Клиновицкого, 46/1-2
www.
glubokoe.
gov.kz
36
ГУ "Аппарат акима
Ушановского сельского
округа" Глубоковского
района"
с. Ушаново,
с. Степное,
с. Каменный
Карьер,
с. Комсомольское
8(72331) 26-4-45
8(72331) 26-3-87
070521,
с. Ушаново,
Спортивная, 1а
www.
glubokoe.
gov.kz
37
ГУ "Аппарат акима
Фрунзенского сельского
округа Глубоковского
района"
с. Тарханка,
с. Топиха,
с. Винное,
с. Веселое,
с. Ново-Ульбинка,
ст. Ульба,
Перевалочная,
с. Горная
Ульбинка
8(72331) 35-3-81
070519,
с. Тарханка,
ул. Степная, 64
www.
glubokoe.
gov.kz
38
ГУ "Аппарат акима
Акжалского сельского
округа Жарминского
района"
с. Акжал,
с. Боке
8 /72347/64330
с. Ақжал
www.
garma.
gov.kz
39
ГУ "Аппарат акима
Аршалинского сельского
округа Жарминского
района"
с. Аршалы
с. Жарыктас,
8 /72347/52310
с. Аршалы
нет
40
ГУ "Аппарат акима
п. Ауэзовского
Жарминского района"
с. Ауезов,
с. Солнечный

8(72351) 33138
Орловка кенті
27
«Глубокое ауданы Алтай кентінің әкімі аппараты» ММ
Алтай кенті Калинино ауылы
8(72331) 32-3-20
Алтай кенті Юбилейная к-сі, 8 инд.070501
һttp:/www.glubokoe.gov.kz
28
«Глубокое ауданы Белоусовка ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Белоусовка кенті Белокаменка ауылы Планидовка ауылы Ново-Михайловка ауылы
8(72331) 3-14-65 8(72331) 3-19-80
Белоусовка кенті Центральная к-сі, 43 инд. 070503
һttp:/www.glubokoe.gov.kz
29
«Глубокое ауданы Бобровск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бобровка ауылы Солнечное ауылы
8(72331) 27-5-16
Бобровка ауылы Профсоюзная к-сі, 34 инд.070505
һttp:/www.glubokoe.gov.kz
30
«Глубокое ауданы Веселовск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Веселовка ауылы Заречное ауылы
8(72331) 33-5-40
Всеселовка ауылы Гагарина к-сі, 44 инд.070508
һttp:/www.glubokoe.gov.kz
31
«Глубокое ауданы Калининск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Березовка ауылы Красная Заря ауылы
8(72331) 33-7-37
Березовка ауылы Б.Момышұлы к-сі, 14а инд.070504
һttp:/www.glubokoe.gov.kz
32
«Глубокое ауданы Кожоховск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Кожохово ауылы Сметанино ауылы Прогресс ауылы
8(72331) 24-1-44
Кожохово ауылы Ленина к-сі, 13-9 инд.070510
һttp:/www.glubokoe.gov.kz
33
«Глубокое ауданы Красноярск ауылдық округі әкімінің» ММ
Предгорное ауылы Перевальное ауылы Аврора ауылы
8(72331) 25-3-31 8(72331) 25-5-71
Предгорное ауылы Ленина к-сі, 21 инд.070515
һttp:/www.glubokoe.gov.kz
34
«Глубокое ауданы Куйбышевск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Быструха ауылы Зимовье ауылы
8(72331) 27-3-27
Быструха ауылы Новостройка к-сі, 16 инд.070506
һttp:/www.glubokoe.gov.kz
35
«Глубокое ауданы Малоубинск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Малоубинка ауылы Волчиха ауылы Карагужиха кенті
8(72331) 26-1-68
Малоубинка ауылы Клиновицк к-сі, 46/1-2 инд.070511
һttp:/www.glubokoe.gov.kz
36
«Глубокое ауданы Ушановск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ушанов ауылы Степное ауылы Каменный Карьер ауылы Комсомольское ауылы
8(72331) 26-4-45 8(72331) 26-3-87
Ушаново ауылы Спортивная к-сі, 1а ннд.070521
һttp:/www.glubokoe.gov.kz
37
«Глубокое ауданы Фрунзе ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тарханка ауылы
Топиха ауылы Винное ауылы Веселое ауылы Ново-Ульбинка ауылы Ульба ст. Горная Ульбинка ауылы
8(72331) 35-3-81
Тарханка ауылы Степная к-сі, 64 инд.070519
һttp:/www.glubokoe.gov.kz
38
«Жарма ауданы Ақжал ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақжал ауылы Беке ауылы
8(72347) 64330
Ақжал кенті
www.garma.gov.kz
39
«Жарма ауданы Аршалы ауылдық округі әкімі аппараты» ММ
Аршалы ауылы Жарықтас ауылы
8(72347) 52310
Аршалы кенті
40
«Жарма ауданы Әуезов кентінің әкімі аппараты» ММ
Әуезов ауылы Солнечный ауылы

8 /72347/55222
с. Ауэзов
нет
41
ГУ "Аппарат акима
Белтерекского сельского
округа Жарминского
района"
с. Белтерек,
с. Карашокы,
с. 8 марта,
ст. Балықтыкол
8 /72347/65794
с. Белтерек
нет
42
ГУ "Аппарат акима
Бирликского
сельского округа
Жарминского района"
с. Бирлик,
с. Амангелди,
с. Каракожа
8 /72347/54234
с. Бирлик
нет
43
ГУ "Аппарат акима
Бирликшилского
сельского округа
Жарминского района"
с. Сулусары,
с. Казаншункыр,
с. Койтас,
с. Шымылдык
8 /72347/52210
с. Сулусары
нет
44
ГУ "Аппарат акима
Божыгурского сельского
округа Жарминского района"
с. Каражал,
с. Салкынтобе,
с. Укили
8 /72347/21740
с. Салкынтобе
нет
45
ГУ "Аппарат акима
Делбегетейского
сельского округа
Жарминского района"
с. Конырбиик,
с. Суыкбулак
8 /72347/67739
с. Конырбиик
нет
46
ГУ "Аппарат акима
Жарминского района"
с. Жарма,
с. Каракойтас,
15 разъезд
8 /72359/25544
с. Жарма
нет
47
ГУ"Аппарат акима
Жангизтобинского
сельского округа
Жарминского района"
с. Жангизтобе,
с. Солнечный,
10 разъезд
8 /72347/54506
с. Жангизтобе
нет
48
ГУ "Аппарат акима
Жайминского сельского
округа Жарминского
района"
с. Жайма
8 /72347/21880
с. Жайма
нет
49
ГУ "Аппарат акима
Жарыкского сельского
округа Жарминского
района"
с. Жарык,
с. Малай,
с. Кызылкайын
8 /72347/51210
с. Жарык
нет
50
ГУ "Аппарат акима
Калбатауского сельского
округа Жарминского
района"
с. Калбатау,
с. Жанаозен,
с. Капай Батыр,
с. Бурлиагаш,
с. Ортабулак,
с. Жинишке
8 /72347/65654
с. Калбатау,
ул. Дружбы, 119
нет
51
ГУ "Аппарат акима
Дайырского сельского
округа Зайсанского
района"
с. Дайыр,
с. Жамбыл,
с. Кокжыра
8(72340)20500
8(72340)24338
070704,
с. Дайыр
нет
52
ГУ "Аппарат акима
Айнабулакского
сельского округа
Зайсанского района"
с. Айнабулак,
с. Подхоз,
с. Жанатурмыс,
с. Шуршутсу
8(72340)23512
8(72340)23831
070702,
с. Айнабулак,
ул. Даникова, 4
нет
53
ГУ "Аппарат акима
Сарытерекского
сельского округа
Зайсанского района"
с. Когедай,
с. Шалкар,
с. Сарытерек
8(72340)23697
8(72340)23672
070708,
с. Сарытерек
нет
54
ГУ "Аппарат акима
Биржанского сельского
округа Зайсанского
района"
с. Биржан,
с. Куаныш,
с. Акарал
8(72340)23138
8(72340)23155
070703,
с. Биржан,
ул. 9 мая, 4
нет
55
ГУ "Аппарат акима
Кенсайского округа
Зайсанского района"
с. Кенсай,
с. Жарсу,
с. Бакасу,
с. Саржыра
8(72340) 22630
070707,
с. Кенсай
нет
56
ГУ Аппарат акима
Шиликтинского сельского
округа Зайсанского
района"
с. Шиликти,
с. Тасбастау,
с. Жалши,
с. Карасай,
с. Какенталды
8(72330) 43424
8(72330) 43480
070709,
с. Шиликти
нет
57
ГУ "Аппарат акима
Зыряновского района"
г. Зыряновск
87233561844
г. Зыряновск,
ул. Советская, 20
нет
58
ГУ "Аппарат акима
города Зыряновска"
г. Зыряновск
87233560942
г. Зыряновск,
ул. Ленина, 78
нет
59
ГУ "Аппарат акима
города Серебрянск
Зыряновского района"
г. Серебрянск
87233725153
070825,
Серебрянск,
ул. Веденеева, 14
нет
60
ГУ "Аппарат акима
поселка Прибрежный
Зыряновского района"
п. Прибрежный
87235926446
070822,
п. Прибрежный
нет
61
ГУ "Аппарат акима
поселка Октябрьский
Зыряновского района"
п. Октябрьский
87233530737
п. Октябрьский,
ул. Кирова, 4А
нет
62
ГУ "Аппарат акима
поселка Зубовск
Зыряновского района"
п. Зубовск
070813,
пос. Зубовск,
ул. Целинная, 21
нет
63
ГУ "Аппарат акима
Малеевского сельского
округа Зыряновского
района"
с. Малеевск
87233524786
с. Малеевск,
ул. Малеевская
нет
64
ГУ "Аппарат акима
Парыгинского сельского
округа Зыряновского
района"
с. Парыгино
87233527002
с. Парыгино,
ул. Центральная, 5
нет
65
ГУ "Аппарат акима
Тургусунского сельского
округа Зыряновского
района"
с. Тургусун
87233524342
с. Тургусун,
ул. Коммунаров, 20
нет
66
ГУ "Аппарат акима
Чапаевского сельского
округа Зыряновского
района"
с. Чапаево
87233527134
с. Чапаево,
ул. Восточная, 14
нет
67
ГУ "Аппарат акима
Средигорного сельского
округа Зыряновского
района"
с. Средигорное
87233522475
с. Средигорное,
ул. Центральная
нет
68
ГУ "Аппарат акима
Первороссийского
сельского округа
Зыряновского района"
с. Первороссийское
87235923318
070820,
с. Первороссийское,
ул. Фрунзе
нет
69
ГУ "Аппарат акима
Тассайского сельского
округа Кокпектинского
района"
с. Кайнар
872348 25 4 17
с. Кайнар
нет
70
ГУ "Аппарат акима
Тассайского сельского
округа Кокпектинского
района"
с. Аксу
872348 25 4 17
с. Аксу
нет
71
ГУ "Аппарат акима
Ульгули-Малшинского
сельского округа
Кокпектинского района"
с. Сулеймен
87234825888
с. Ульгули-Малши
нет
72
ГУ "Аппарат акима
Ульгули-Малшинского
сельского округа
Кокпектинского района"
с. Нура
87234825888
с. Нура
нет
73
ГУ "Аппарат акима
Улкенбокенского
сельского округа
Кокпектинского района"
с. Жансары
87234829243
с. Улкен-Бокен
нет
74
ГУ "Аппарат акима
Аухадиевского сельского
округа Кокпектинского
района"
с. Каменка
87234823332
с. Теректы
нет
75
ГУ "Аппарат акима
Самарского сельского
округа Кокпектинского
района"
с. Кайнды
нет
с. Пантелеймоновка
нет
76
ГУ "Аппарат акима
Мариногорского
сельского округа
Кокпектинского района"
c. Песчанка
нет
с. Песчанка
нет
77
ГУ "Аппарат акима
Бигашского сельского
округа Кокпектинского
района"
с. Комсомол
нет
с. Комсомол
нет
78
ГУ "Аппарат акима
города Курчатова"
г. Курчатов
87255123601
071100,
г. Курчатов,
Тауелсыздык, 4
www.
kur chatov.
vko.gov.
kz
79
ГУ "Аппарат акима
Курчумского сельского
округа Курчумского
района"
с. Курчум,
с. Алгабас,
с. Дынгек,
с. Топтерек
8-72339-2-17-87
071200,
с. Курчум,
ул. Б. Момышұлы, 87
нет
80
ГУ "Аппарат акима
Теректинского сельского
округа Курчумского
района"
с. Теректы,
с. Мойылды,
с. Карачилик,
с. Акжайлау,
с. Тентек,
с. Булгары-Табыты,
с. Карой,
с. Кайнарлы,
с. Матабай 1
8-72343-2-12-22
071215,
с. Теректы,
ул. Крахмаля, 67
нет
81
ГУ "Аппарат акима
Абайского сельского
округа Курчумского
района"
с. Бурабай,
с. Койтас,
с. Тоскайын,
с. Теректыбулак 1
8-72339-55-3-35
071204,
с. Бурабай,
ул. Уланская, 27
нет
82
ГУ "Аппарат акима
Акбулакского сельского
округа Курчумского
района"
с. Акбулак,
с. Алтай,
с. Кунгей,
с. Бокенбай,
с. Терискей,
с. Майтерек
8-72343-23-3-34
с. Акбулак,
ул. Абая, 22
нет
83
ГУ "Аппарат акима
Балыкчинского сельского
округа Курчумского
района"
с. Аксуат,
с. Аманат,
с. Жолнускау
8-72339-2-36-00
071217,
с. Аксуат,
ул. Мейрбаева, 30/1
нет
84
ГУ "Аппарат акима
Буранского сельского
округа Курчумского
района"
с. Боран,
с. Жидели,
с. Жанауыл,
с. Игилик,
с. Казахстан
8-72343-22-4-40
с. Боран,
ул. Центральная, 2
нет
85
ГУ "Аппарат акима
Калгутинского сельского
округа Курчумского
района"
с. Каратогай,
с. Акчи,
с. Егиндыбулак,
с. Жылытау
8-72339-44-3-48
с. Каратогай,
ул. Муканова, 21/а
нет
86
ГУ "Аппарат акима
Калжырского сельского
округа Курчумского
района"
с. Калжыр,
с. ПУ Калжыр,
с. Такыр,
с. Шенгельды
8-72343-25-4-84
071202,
с. Калжыр,
ул. Кошкеншинова, 37
нет
87
ГУ "Аппарат акима
Куйганского сельского
округа Курчумского
района"
с. Куйган,
с. Славянка,
с. Карабулак,
с. Кайнар,
с. Чердояк
8-72343-45-3-75
с. Куйган,
ул. Кайырбаева, 63
нет
88
ГУ "Аппарат акима
Маралдинского сельского
округа Курчумского
района"
с. Маралды,
с. Кыстау-Курчум,
с. Ушбулак
8-72330-53-4-37
с. Маралды,
ул. Уалиханова, 58
нет
89
ГУ "Аппарат акима
Сарыоленского
сельского округа
Курчумского района"
с. Сарыолен,
с. Барак батыр,
с. Бирлик
8-72339-44-1-22
с. Сарыолен,
ул. Школьная, 2
нет
90
ГУ "Аппарат акима
Топкайынского сельского
округа Курчумского
района"
с. Тоскайын,
с. Бугымуйыз,
с. Урунхайка,
с. Балакты-булак,
с. Карагайлы-булак
8-72330-41-3-67
071216
с. Тоскайын,
ул. Кабинская, 21
нет
91
ГУ "Аппарат акима
Ульбинского поселкового
округа г. Риддер"
с. Бутаково,
п. Ульбастрой,
п. Лесхоз
87233658336
071304,
г. Риддер,
п. Ульба,
ул. Буровая, 6
akimat
ulba@
mail.kz
92
ГУ "Аппарат акима
Пригородного сельского
округа г. Риддер"
с. Пригородная,
с. Поперечное,
с. Коноваловка,
с. Ливино,
с. Верхняя
Хареузовка
87233655565
071300
г. Риддер,
с. Пригородная,
совхозный
микрорайон, 13-3
нет
93
ГУ "Аппарат акима
Новобаженовского
сельского округа
г. Риддер"
с. Новобаженово,
с. Булак,
с. Жана жол,
с. Талдыкорган,
с. Баженово
(8 722 2)
57-32-34
с. Новобаженово
нет
94
ГУ "Аппарат акима
Озерского сельского
округа г. Риддер"
с. Озерки,
с. Половинки,
с. Талица,
с. Караколь,
с. Тепкаши,
с. Балтатарак,
с. Малый Актобе

8(72347) 55222
Әуезов кенті
41
«Жарма ауданы Белтерек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Белтерек ауылы
Қарашоқы ауылы
Балықтыкөл ауылы
8(72347) 65794
Белтерек ауылы
42
«Жарма ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бірлік ауылы Амангелді ауылы
Қарақожа ауылы
8(723)47542 34
Бірлік ауылы
43
«Жарма ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сұлусары ауылы
Қазаншұңқыр ауылы Қойтас ауылы  Шымылдық ауылы
8(72347) 52210
Сұлусары ауылы
44
«Жарма ауданы Божығұр ауылдық округі әкіміиің аппараты» ММ
Қаражал ауылы Салқынтөбе ауылы Үкілі ауылы
8(72347) 21740
Салқынтөбе ауылы
45
«Жарма ауданы Делбегетей ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қонырбиік ауылы Суықбұлақ ауылы
8(72347) 67739
Қоңырбиік ауылы
46
«Жарма ауданы әкімі аппараты» ММ
Жарма ауылы Қарақойтас ауылы 15 разъезд
8(72359) 25544
Жарма ауылы
47
«Жарма ауданы Жалғызтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жалғызтөбе
ауылы Солнечный ауылы 10 разъезд
8(72347) 54506
Жалғызтөбе ауылы
48
«Жарма ауданы Жайма ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жайма ауылы
8(72347) 21880
Жайма ауылы
49
«Жарма ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің   аппараты» ММ
Жарық ауылы Малай ауылы Қызылқайың ауылы
8(722)4 751210
Жарық ауылы
50
«Жарма ауданы Қалбатау    ауылдық округі әкімінің  аппараты» ММ
Қалбатау ауылы Жаңаөзен ауылы Қапай Батыр ауылы Бүрліағаш ауылы Ортабұлақ ауылы Жіңішке ауылы
8(723)47 65654
Қалбатау ауылы, Дружбы к-сі, 119
51
«Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Дайыр ауылдық округі Жамбыл  ауылы Көкжыра ауылы
8(72340) 20500 8(72340) 24338
Дайыр ауылы инд.070704
52
«Зайсан ауданы Айнабұлақ ауылдық  кругі әкімінің аппараты» ММ
Айнабұлақ ауылдық округі Жаңатұрмыс ауылы Шүршітсу ауылы
8(72340) 23512 8(72340) 23831
Айнабұлақ ауылы Даникова к-сі, 4 инд.070702
53
«Зайсан ауданы Сарытерек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көгедай ауылдық округі Шалқар ауылы Сарытерек ауылы
8(72340) 23697 8(72340) 23672
Сарытерек ауылы инд.070708
54
«Зайсан ауданы Біржанауылдық  округі әкімінің аппараты» ММ
Біржан ауылы Қуаныш ауылы Ақарал ауылы
8(72340) 23138 8(72340) 23155
Бесқарағай ауданы
Біржан ауылы 19 май к-сі, 4 инд.070703
55
«Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округі әкіміні  аппараты» ММ
Кеңсай ауылы Жарсу ауылы Бақасу ауылы Сарыжыра ауылы
8(72340) 22630
Кеңсай ауылы инд.070707
56
«Зайсан ауданы Шілікті ауылды  округі әкіміні  аппараты» ММ
Шілікті ауылы Тасбастау  ауылы Жалшы ауылы Қарасай ауылы Какенталды ауылы
8(72330) 43424 8(72330) 43480
Шілікті ауылы инд.070709
57
«Зырян ауданының әкімі аппараты» ММ
Зырянов қаласы
8(723)35618 44
Зырянов қаласы Советская к-сі, 20
58
«Зырянов қаласы әкімінің аппараты» ММ
Зырянов қаласы
8(723)3560942
Зырянов қаласы Ленин к-сі, 78
59
«Зырян ауданы Серебрянск қаласы әкімінің аппараты» ММ
Серебрянск қаласы
8(723)37251 53
Серебрянск қаласы Веденеева к-сі, 14 инд.070825
60
«Зырян ауданы Прибрежный кентінің әкімі аппараты» ММ
Прибрежный кенті
8(723)59264 46
Прибрежный кенті инд.070822
61
«Зырян ауданы Октябрь кентінің әкімі аппараты» ММ
Октябрь кенті
8(723)35307 37
Октябрь кенті Кирова к-сі, 4А
62
«Зырян ауданы Зубов кентінің әкімі аппараты» ММ
Зубов кенті
Зубов кенті Целинная к-сі, 21. инд.070813
63
«Зырян ауданы Малеевск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Малеев ауылы
8(723)35247 86
Малеевск ауылы Малеевская к-сі
64
«Зырян ауданы Парыгин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Парыгин ауылы
8(723)35270 02
Парыгин ауылдық округі Парыгин ауылы Центральная к-сі 5
65
«Зырян ауданы Тұрғысын ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тұрғысын ауылы
8(723)3524342
Тұрғысын ауылы Коммунаров к-сі, 20
66
«Зырян ауданы Чапай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Чапай ауылы
8(723)3527134
Чапай ауылы Восточная
к-сі,14
67
«Зырян ауданы Средигорный ауылдық  округі әкімінің аппараты» ММ
Средигорное ауылы
8(723)3522475
Средигорное ауылы Центральная к-сі
68
«Зырян ауданы Первороссийск ауылдық  округі әкімінің аппараты» ММ
Первороссийск ауылы
8(723)5923318
Первороссийск ауылы Фрунзе к-сі инд.070820
69
«Көкпекті ауданы Тассай ауылдық  округі әкімінің  аппараты» ММ
Қайнар ауылдық
округі
8(723)48 254 17
Тассай ауылдық округі
70
«Көкпекті ауданы Тассай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақсу ауылы
8(723)48 25 4  17
Тассай ауылдық округі
71
«Көкпекті ауданы Малшы  ауылдық  округі әкімінің  аппараты» ММ
Сүлеймен ауылы
8(723)4825 888
Үлгілі-Малшы ауылдық округі
72
«Көкпекті ауданы Үлгілі Малшы ауылдық округі әкімінің
аппараты» ММ
Нұра ауылы
8(723)48 25 8 88
Нұра ауылы
73
«Көкпекті ауданы Үлкенбөкен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жансары ауылдық округі
8(723)48 29 2 43
Үлкен Бөкен ауылдық округі
74
«Көкпекті ауданы Аухадиев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Каменка ауылы
8(723)48 23 3 32
Теректі ауылдық округі
75
«Көкпекті ауданы Самар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Кайыңды ауылы
жоқ
Пантелеймонов ауылдық округі
76
«Көкпекті ауданы Мариногор ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Песчанка ауылдық округі
жоқ
Песчанка ауылдық округі
77
«Көкпекті ауданы Биғаш ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Комсомол ауылдық округі
жоқ
Көкпекті ауданы Комсомол ауылы
78
«Курчатов қаласы әкімінің аппараты» ММ
Курчатов
қаласы
8(725)51236 01
Күршім ауылы Тәуелсіздік 4 инд.071100
www.kurchatov.vko.gov.kz
79
«Күршім ауданы Күршім ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Күршім ауылы,
Алғабас ауылы  Діңгек ауылы Топтерек ауылы
8(723)39-2-17-87
Күршім ауылы Б.Момышұлы к-сі, 87
ннд. 071200
80
«Күршім ауданы Теректі ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Теректы ауылы Мойылды ауылы Карашілік ауылы
Ақжайлау ауылы Тентек ауылы, Бұлғары-Табыты ауылы Қарой ауылы Қайнарлы ауылы Матабай 1 ауылы
8(723)43-2-12-22
Теректі ауылы Крахмаля к-сі, 67 инд.071215
81
«Күршім ауданы Абай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бурабай ауылы Қойтас ауылы Төсқайын ауылы Теректібұлақ  ауылы
8(723)39-55-3-35
Бурабай ауылы Ұлан к-сі, 27 инд.071204
82
«Кұршім ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақбұлақ ауылы Алтай ауылы Күнгей-Бөкенбай, Теріскей- Бөкенбай ауылы Майтерек ауылы
8(723)43-23-3-34
Ақбұлақ ауылы Абая к-сі, 22
83
«Күршім ауданы Балықшы ауылды  округі әкімініңаппараты»ММ
Ақсуат ауылы Аманат ауылы Жолнұсқау ауылы
8(723)39-2-36-00
Ақсуат ауылы Мейірбаев к-сі, 30/1 инд.071217
84
«Күршім ауданы Боран ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Боран ауылы Жидели ауылы Жаңауыл ауылы Игілік ауылы Қазақстан ауылы
8(723)43-22-4-40
Боран ауылы Центральная к-сі, 2
85
«Күршім ауданы Қалғытон ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қаратоғай ауылы Ақшы ауылы Егіндібұлақ ауылы Жылытау ауылы
8(723)39-44-3-48
Қаратоғай ауылы Мұқанов к-сі, 21/а
86
«Күршім ауданы Қалжыр ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қалжыр ауылы Қалжыр ауылы Тақыр ауылы Шенгельді ауылы
8(723)43-25-4-84
Қалжыр ауылы Көшкеншинова к-сі, 37
инд. 071202
87
Күршім ауданы Құйған ауылдық округі әкіміні  аппараты» ММ
Құйған ауылы Славянка ауылы
Қарабұлақ ауылы Қайнар ауылы Чердояк ауылы
8(723)43-45-3-75
Құйған ауылы Қайырбаев к-сі, 63
88
«Күршім ауданы Маралды ауылдық окруті әкімінің аппараты» ММ
Маралды ауылы Қыстау-
Күршім ауылы Үшбұлақ ауылы
8(723)30-53-4-37
Маралды ауылы Уәлиханов к-сі, 58
89
«Күршім ауданы Сарыөлең ауылдық округі әкімінің  аппараты»ММ
Сарыөлең ауылы Барақ батыр ауылы Бірлік ауылы
8(723)39- 44-1-22
Сарыөлең ауылы
Школьная к-сі,2
90
«Күршім ауданы Топқайың ауылдық округі әкмі аппараты» ММ
Тосқайың ауылы
Бұғымүйіз ауылы Балақты-бұлақ ауылы
Қарағайлы-
бұлақ
8(723)30-41-3-67
Тосқайың ауылы Кабинская к-сі,21, инд.071216
91
«Риддер ауданы Үлбі кенті округі
әкімі аппараты» ММ
Бутаково ауылы, Лениногорск  ауылы Ульбастрой ауылы Лесхоз кенті
8(723)3658336
Үлбі кенті Буровая к-сі, 6 инд. 071304
akimatulba@mail.kz
92
«Риддер ауданы Пригородный ауылдық округі әкімінің      аппараты»ММ
Пригородная ауылы, Поперечное ауылы Коноваловка ауылы Ливино ауылы Верхняя ауылы Хареузовка ауылы
8(723)3655565
Риддер қаласы Пригородная ш.а., 13- 3 инд. 071300
93
«Риддерқасы Новобаженов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Новобаженово ауылы Бұлақ ауылы Жаңа жол ауылы Талдықорған ауылы Баженово ауылы
8(722)2 57-32-34
Новобаженова ауылы
94
«Риддер қаласы Озерск ауылдық  округі әкімінің аппараты» ММ
Озерки ауылы Половинки ауылы Талица ауылы Қаракөл ауылы Тепқашы ауылы Балтатарақ ауылы

(8 722 2) 57-42-43
с. Озерки
нет
95
ГУ "Аппарат акима
Жазыкского сельского
округа г. Риддер"
с. Жазык
(8 722 2) 57-75-34
с. Жазык
нет
96
ГУ "Аппарат акима
Жиеналинского
сельского округа
г. Риддер"
с. Букенчи,
с. Маралды
(8 722 2) 57-35-23
с. Букенчи
нет
97
ГУ "Аппарат акима
Приречинского
сельского округа
г. Риддер"
с. Приречное,
с. Муздыбай,
с. Гранитный,
с. Жаркын,
ст. Шоптыгак
(8 722 2) 57-63-34
с. Приречное
нет
98
ГУ "Аппарат акима
Иртышского сельского
округа г. Риддер"
с. Мукур,
с. Прииртышский,
с. Мурат
(8 722 2) 57-33-34
с. Прииртышский
нет
99
ГУ "Аппарат акима
Знаменского сельского
округа г. Риддер"
с. Знаменка
с. Кыземшек
(8 722 2) 57-73-37
с. Знаменка
нет
100
ГУ "Аппарат акима
Достыкского сельского
округа г. Риддер"
с. Чекоман,
с. Достык
(8 722 2) 57-52-45
с. Чекоман
нет
101
ГУ "Аппарат акима
Шульбинского поселка
г. Риддер"
п. Шульбинск
п. Шульбинск
нет
102
ГУ "Аппарат акима
Шаганского поселка
г. Риддер"
п. Шаган
Коммутатор
Железнодор.
38-01-21
п. Шаган
нет
103
ГУ "Аппарат акима
Айнабулакского
сельского округа
г. Риддер"
с. Айнабулак
8-722-59-33-2-21
с. Айнабулак
нет
104
ГУ "Аппарат акима
Караоленского сельского
округа г. Риддер"
с. Кайнар,
с. Караолен
8-72-256-2-13-91
с. Кайнар
нет
105
ГУ "Аппарат акима
Танатского сельского
округа г. Риддер"
с. Соц. Казахстан,
с. Танат
8-72-256-2-20-13
с. Танат
нет
106
ГУ "Аппарат акима
Алгабасского сельского
округа г. Риддер"
с. Догалан,
с. Кииккашкан,
с. Кызыл жал
8-72-256-2-44-92
с. Догалан
нет
107
ГУ "Аппарат акима
Акбулакского сельского
округа г. Риддер"
с. Акбулак
8-72-256-2-12-71
с. Акбулак
нет
108
ГУ "Аппарат акима
Абралинского сельского
округа г. Риддер"
с. Абралы
8-72-256-2-13-06
с. Абралы
нет
109
ГУ "Аппарат акима
п. Огневка Уланского
района"
с. Смолянка
8-72-338-20-300
п. Огневка,
ул. Панина, 10
нет
110
ГУ "Аппарат акима
Таврического сельского
округа Уланского
района"
с. Актюба
с. Пролетарка
8-72-338-21-136
с. Таврическое,
ул. Советская, 48
нет
111
ГУ "Аппарат акима
Толеген-Тохтаровского
сельского округа
Уланского района"
с. Герасимовка,
с. Украинка,
с. Аршалы,
с. Родовка,
с. Казачье
8-72-334-37-136
с. Герасимовка,
ул. Центральная, б/н
нет
112
ГУ "Аппарат акима
Саратовского сельского
округа Уланского
района"
с. Ново-Одесское,
с. Отрадное
8-72-334-38-137
с. Саратовка,
ул. Молодежная, 2
нет
113
ГУ "Аппарат акима
Гагаринского сельского
округа Уланского
района"
с. Южное
8-72-334-24-136
с. Гагарино,
ул. Центральная, 43
нет
114
ГУ "Аппарат акима
Каменского сельского
округа Уланского
района"
с. Тройницкое
8-72-334-35-136
с. Каменка,
ул. Центральная, 25
нет
115
ГУ "Аппарат акима
Азовского сельского
округа Уланского
района"
с. Каинды,
с. Беткудук

8(722) 2 57-42-43
Озерки ауылы
95
«Риддер қаласы Жазық ауылдық  округі әкімінің аппараты» ММ
Жазық ауылы
8(722)2 57-75-34
Жазық ауылы
96
«Риддер қаласы Жиеналы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бүкенші ауылы Маралды ауылы
8(722)2 57-35-23
Бүкенші ауылы
97
«Риддер қаласы Приречинск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Приречно ауылы Мұздыбай ауылы Гранитный ауылы Жарқын ауылы Шөптіғақ ст.
8(722)2 57-63-34
Приречное ауылы
98
«Риддер қаласы Ертіс ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мүкір ауылы. Прииртышск ауылы Мұрат ауылы
8(722)57-33-34
Прииртышск ауылы
99
«Риддер қаласы
Знаменск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Знаменка ауылы Қыземшек ауылы
8(722)2 57-73-37
Знаменка
ауылы
100
«Риддер
қаласы Достық  ауылдық округі
әкімінің  аппараты» ММ
Чекоман ауылы Достық ауылы
8(722)57-52-45
Чекоман ауылы
101
«Риддер қаласы Шүлбі ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шүлбі кенті
8(722)57
Шүлбі кенті
102
«Шаған кентінің
әкімі аппараты» ММ
Шаған кенті
Темір жол коммутаторы 38-01-21
Шаған кенті
103
«Риддер қаласы Айнабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Айнабұлақ ауылы
8(722)5 93-32-21
Айнабұлақ ауылы
104
«Риддер қаласы Қараөлең ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қайнар ауылы Қараөлең ауылы
8(722)56-2-13-91
Қайнар ауылы
105
«Риддер қаласы Таңат ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Социалистік Қазақстан Танат ауылы
8(722)56-2-20-13
Таңат ауылы
106
«Риддер қаласы Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Доғалаң ауылы Киікқашқан ауылы Қызылжал ауылы
8(722)56-2-44-92
Доғалаң ауылы
107
«Риддср қаласы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақбұлақ ауылы
8(722)56-2-12-71
Акбұлақ ауылы
108
«Риддер қаласы Абыралы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Абыралы ауылы
8(722)56-2-13-06
Абыралы ауылы
109
«Ұлан ауданы Огневка кенті округінің
әкімі аппараты» ММ
Смолянка ауылы
8-72-338-20-300
Огневка кенті Панин
к-сі, 10
110
«Ұлан ауданы Таврический ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе ауылды Пролетарка ауылы
8-72-338-21-136
Таврическое ауылы
Советская к-сі, 48
111
«Ұлан ауданы Төлеген Тоқтаров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Герасимовка ауылы Украинка ауылы Аршалы ауылы Родовка ауылы Казачье ауылы
8-72-334-37-136
Герасимовка ауылы Центральная к-сі
112
«Ұлан ауданы Саратов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ново- Одесское ауылы Отрадное ауылдық округі
8-72-334-38-137
Саратовка ауылы Молодежная к-сі, 2
113
«Ұлан ауданы Гагарин ауылдық округі әкімінің апішраты» ММ
Южное ауылы
8-72-334-24-136
Гагарино ауылы Цеитральная к-сі, 43
114
«Ұлан ауданы
Каменск
ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тройницко ауылы
8-72-334-35-136
Каменка ауылы Центральная к-сі,25
115
«Ұлан ауданы Азовск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қайыңды ауылы Беткұдық ауылы

8-72-337-33-136
с. Азовое,
ул. Советская, 21
нет
116
ГУ "Аппарат акима
Бозанбайского сельского
округа Уланского района"
с. Екатериновка,
с. Кызыл-су
8-72-338-21-048
с. Бозанбай,
ул. Ленина, 24
нет
117
ГУ "Аппарат акима
Таргынского сельского
округа Уланского
района"
с. Жантас,
с. Айтыкова,
с. Манат
8-72-338-26-423
с. Таргын,
ул. Айтыкова, 21
нет
118
ГУ "Аппарат акима
Аблакетского
сельского округа
Уланского района"
с. Бестерек,
с. Горняк
8-72-338-24-430
с. Сагыр,
ул. Ленина, 50
нет
119
ГУ "Аппарат акима
Егинсуского сельского
округа Уланского района"
с. Бурсак
8-72-338-22-330
с. Уланское,
ул. Ахметова, 33
нет
120
ГУ "Аппарат акима
Алмасайского сельского
округа Уланского района"
с. Баяш-Утепова
8-72-338-24-635
с. Алмасай,
ул. Кыдырменова, 3
нет
121
ГУ "Аппарат акима
поселка Белая Гора
Уланского района"
с. Нижняя Таинта
8-72-338-20-613
п. Белая Гора,
ул. Ленина, 48
нет
122
ГУ "Аппарат акима
Усть-Каменогорского
сельского округа"
с. Макеевка,
с. Мирное
8-72-334-32-643
с. Восточное,
ул. Школьная, 2
нет
123
ГУ "Аппарат Акима
Меновновского сельского
округа
г. Усть-Каменогорска"
с. Самсоновка,
с. Старое,
Ахмирово
нет
Жамбылская область
1
ГУ "Аппарат акима
Ботамойнакского
сельского округа
Байзакского района"
с. Абланов,
с. Ботамойнак,
ст. Ушбулак
8(726 37) 2-04-95,
2-06-45
080104,
с. Байзак,
ул. Байдешова, 20
нет
2
ГУ "Аппарат акима
Диханского сельского
округа Байзакского
района"
с. Аймантобе,
с. Ленин,
с. Женис,
с. Денсаулык саяжай
8(726 37)
3-31-22
080106,
с. Дихан,
ул. А. Кузембая, 19
нет
3
ГУ "Аппарат акима
Жалгызтобинского
сельского округа
Байзакского района"
с. Жамбал,
с. Торткол
8(726 37) 5-11-50
080107,
с. Жетібай,
ул. Жамбыла, 10
нет
4
ГУ "Аппарат акима
Жанатурмыскогo
сельского округа
Байзакского района"
с. Кокбастау,
с. Тегистик,
с. Амангелди,
с. Тегистик,
разъезд Кайнар
8(726 37) 37-4-54
080109,,
с. Кокбастау,
ул. Шалбайулы, 72
нет
5
ГУ "Аппарат акима
Бурылского сельского
округа Байзакского
района"
с. Коктал,
с. Бурыл
8(726 37) 2-42-78
080119,
с. Бурыл,
ул. 9 Мая, 13
нет
6
ГУ "Аппарат акима
Мырзатайскского
сельского округа
Байзакского района"
с. Мырзатай,
с. Енбек
8(726 37)
5-11-61
080100,
с. Мырзатай,
ул. Жамансары, 4
нет
7
ГУ "Аппарат акима
Сарыкемерского
сельского округа
Байзакского района"
с. Гагарин,
ст. Ушбулақ,
с. Киикбаев,
с. Косак
8(726 37) 2-11-82
080100,
с. Гагарин,
ул. Байзак батыра, 99
нет
8
ГУ "Аппарат акима
Сазтерекского сельского
округа Байзакского
района"
с. Абай,
с. Жанасаз,
с. Актобе
8(726 37)
31-6-48
080102,
с. Абая,
ул. Жамбыла, 4
нет
9
ГУ "Аппарат акима
Суханбаевского
сельского округа
Байзакского района"
с. Туймекент,
с. Карасу

8-72-337-33-136
Азово ауылы Советская к-сі, 21
116
«Ұлан ауданы Бозанбай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Екатериновка ауылы Қызыл-су ауылы
8-72-338-21-048
Бозанбай ауылы Ленина
к-сі,24
117
«Ұлан ауданы Тарғын ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жантас ауылы Айтықов ауылы Манат ауылы
8-72-338-26-423
Тарғын ауылы Айтықов к-сі,21
118
«Ұлан ауданы Әбіләкет ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бестерек ауылы Горняк ауылы
8-72-338-24-430
Сағыр ауылы Ленин ксі,50
119
«Ұлан ауданы Егінсу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бұрсақ ауылы
8-72-338-22-330
Ұлан ауылы Ахметов к-сі,33
120
«Ұлан ауданы Алмасай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Баяш-Өтепов ауылы
8-72-338-24-635
Алмасай ауылыҚыдырменов к-сі, 3
121
«Ұлан ауданы Белая гора кентінің әкімі аппараты» ММ
Нижняя Таинта
ауылы
8-72-338-20-613
Белая Гора ауылы
Ленин к-сі,48
122
«Өскемен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Макеев
ауылы
Мирное
ауылы
8-72-334-32-643
Восточное ауылы Школьная к-сі,2
123
«Өскемен қаласы Менов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Самсоновка  ауылы старое Ахмирово ауылы
Жамбыл облысы
р/с
Әкімдіктің толық атауы
Елді мекен атауы
Байланыс телефоны
Заңды мекенжайы
Сайттың мекенжайы
1
2
3
4
5
6
1
«Байзақ ауданы Ботамойнақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Байзақ ауылы Ботамойнақ ауылы Ұшбұлақ  ст.
8(726 37) 2-04-95, 2-06-45
Байзақ ауданы Байзақ ауылы Байдешов к-сі, 4 инд.080104
2
«Байзақ ауданы
Дихан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Дихан ауылы Аймантөбе ауылы Жеңіс ауылы
8(726 37) 3-31-22
Байзақ ауданы
Дихан с. А.Күзембай к-сі, 19 инд.08106
3
«Байзақ ауданы Жалғызтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Жалғызтөбе ауылы Жетібай ауылы Аққия ауылы Төрткөл ауылы
8(726 37) 5-11-50
Байзақ ауданы Жалғызтөбе ауылы Жамбыл к-сі, 10. инд.080107
4
«Байзақ ауданы Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Көкбастау ауылы Тегістік ауылы Жаңатұрмыс ауылы Төрегелді ауылы Жібек жолы ауылы Қайнар разъезді Ақшолақ ст
8(726 37) 37-4-54 8(726 37) 37-4-55 8(726 37) 37-4-56
Байзақ ауданы Көкбастау ауылы Шайбайұлы к-сі,72 инд.080109
5
«Байзақ ауданы Бұрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көктал ауылы Бұрыл ауылы
8 (726) 32-42-78
Бұрыл ауылы 9 мамыр к-сі, 13 инд. 080119
6
«Байзақ ауданы Мырзатай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мырзатай ауылы Еңбек ауылы
8(726 37) 5-11-61
Мырзатай ауылы Жамансары к-сі, 4
7
«Байзақ ауданы Сарыкемер ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Гагарин ауылы,
Үшбұлақ ауылы, Киікбаев ауылы Қосақ ауылы
8(726 37) 2-11-82
Байзақ батыр к-сі, 99 инд.080100
8
«Байзақ ауданы Сазтерек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Абай ауылы Жанасаз ауылы Ақтөбе ауылы
8(726 37) 31-6-48
Абая ауылы Жамбыл к-сі, 4 инд.080102
9
«Байзақ ауданы Сұқанбаев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Түймекент ауылы Қарасу ауылы

8(726 37) 44-2-24
080114,
с. Суханбаева,
ул. Ш. Айтимбетова, 19
нет
10
ГУ "Аппарат акима
Костобинского сельского
округа Байзакского
района"
с. Гоголь,
с. Талас
8(726 37) 25-4-45
080115,
с. Талас,
ул. 40 лет
Победы, 18
нет
11
ГУ "Аппарат акима
Кумшагалского сельского
округа Жамбылского района"
с. Кызыл-Абад,
с. Казарма,
дачные массивы:
Кумшагал, Жидели
8(726 33) 3-47-00
080211,
с. Кызыл-абад,
ул. А. Байтурсынова, 5
нет
12
ГУ "Аппарат акима
Айша-бибинского
сельского округа
Жамбылского района"
с. Кызыл-Тан
8(726 33) 2-73-45,
2-73-12
080201,
с. Кызыл-тан,
ул. Жибек жолы, 118
нет
13
ГУ "Аппарат акима
Пионерского сельского
округа Жамбылского района"
с. Шайдана,
с. Сенгербай
8(726 33) 2-31-69
080214,
с. Шайдана,
ул. Жамбыла, 50
нет
14
ГУ "Аппарат акима
Урнекского сельского
округа Жамбылского
района"
ст. Жума
8(726 33) 2-52-72
080213,
ст. Жума,
ул. Космет, 25
нет
15
ГУ "Аппарат акима
Каратобинского
сельского округа
Жамбылского района"
с. Байтерек
8(726 33) 2-55-38
080203,
с. Байтерек,
ул. Жамбыла, 112
нет
16
ГУ "Аппарат акима
Жамбылского сельского
округа Жамбылского
района"
с. Капал,
с. Коныртобе,
с. Бесжылдык
8(726 33) 3-70-68
080218,
с. Капал,
ул. 40 лет Победы, 10
нет
17
ГУ "Аппарат акима
Колкарнарского
сельского округа
Жамбылского района"
с. Костобе
с. Жамбыл
8(726 33) 2-34-07
080216,
с. Костобе,
ул. Т. Рыскулова, 6
нет
18
ГУ "Аппарат акима
Асинского сельского
округа Жамбылского
района"
с. Рахат,
уч. лагерь
разъезд, № 27
8(726 33) 2-13-45
080200,
с. Рахат
нет
19
ГУ "Аппарат акима
Бесагашского сельского
округа Жамбылского
района"
с. Киргиз
8(726 33) 3-25-35
080204,
с. Киргиз,
ул. Жениса, 7
нет
20
ГУ "Аппарат акима
Жетитюбинского
сельского округа
Жуалынского района"
с. Маяк,
с. Карикорган,
с. Любимовка
8(726 35) 2-72-21
080314,
с. Карикорган
нет
21
ГУ "Аппарат акима
Байтерекского сельского
округа Жуалынского
района"
ст. Куркиресу,
с. Марьяновка
8(726 35) 2-63-90
080311,
с. Байтерек
нет
22
ГУ "Аппарат акима
Карасазского сельского
округа Жуалынского
района"
с. Карасу,
с. Жусуп,
с. Журумбая
8(726 35) 2-44-42
080305,
с. Каразсаз
нет
23
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Шакпак
ата Жуалынского района"
с. Амансай,
с. Ынтымак,
ст. Шакпак
8(726 35) 2-43-35
080313,
с. Шакпак ата
нет
24
ГУ "Аппарат акима
Куренбельского
сельского округа
Жуалынского района"
с. Тонкерис,
с. Каратас
8(726 35) 2-23-52
080310,
с. Куренбел
нет
25
ГУ "Аппарат акима
Биликольского сельского
округа Жуалынского
района"
с. Дарбаза,
с. Карабастау,
с. Жылыбулак
8(726 40) 2-82-60
080304,
с. Карабастау
нет
26
ГУ "Аппарат акима
Кокбастауского
сельского округа
Жуалынского района"
с. Бакалы

8(726 37) 44-2-24
Сұқанбаев ауылы
Ш.Әйтімбетов к-сі, 155 инд.080114
10
«Байзақ ауданы Қостөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Гоголь ауылы Талас ауылы
8(726 37) 25-4-45
Талас ауылы 40 лет Победы к-сі, 18 инд.080115
11
«Жамбыл ауданы
Құмшағал ауылдық округі
әкімінің аппараты»
Қызыл-Абад ауылы Казарма
ауылы Құмшағал саяжай орыны, Жиделі ауылы
8(726 33) 3-47-00
Жамбыл ауданы А.Байтұрсынов
к-сі,5 инд.080211
12
«Жамбыл ауданы Айша-бибі ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қызыл-Таң ауылы
8(726 33) 2-73-45, 2-73-12
Жамбыл ауданы, Қызыл-Таң ауылы Жібек жолы к-сі, 118 инд.080201
13
«Жамбыл ауданы Пионер ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шайдана ауылы
8(726 33) 2-31-69
Жамбыл ауданы Шайдана ауылы Жамбыла к-сі, 50. инд.080214
14
«Жамбыл ауданы Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жұма ауылдық округі
8(726 33) 2-52-72
Жамбыл ауданы, Жұма ст. Космет к-сі, 25 инд.080213
15
«Жамбыл ауданы Қаратөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бәйтерек ауылдық округі
8(726 33) 2-55-38
Жамбыл ауданы Бәйтерек ауылы Жамбыл к-сі, 112. инд.080203
16
«Жамбыл ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қапал ауылы Қоңыртөбе ауылы Бесжылдық ауылы
8(726 33) 3-70-68
Жамбыл ауданы Қапал ауылы 40 лет Победы к-сі, 10. инд.080218
17
«Жамбыл ауданы Қолқарнар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қостөбе ауылы Жамбыл ауылы
8(726 33) 2-34-07
Жамбыл ауданы Қостөбе ауылы ауылы Т.Рысқұлов к-сі,6. инд.080216
18
«Жамбыл ауданы Асы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Рахат ауылы № 27 резъезд
8(726 33) 2-13-45
Жамбыл ауданы Рахат ауылы инд.080200
19
«Жамбыл ауданы Бесағаш ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қырғыз ауылы
8(726 33) 3-25-35
Жамбыл ауданы Қырғыз
ауылы Жеңіс к-сі 7
инд.080204
20
«Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Маяк ауылы Кәріқорған ауылы Любимовка ауылы
8(726 35) 2-72-21
Жуалы Кәріқорған ауылы инд.080314
21
«Жуалы ауданы Бәйтерек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Күркіресу ст. Марьяновка
ауылы
-
Жуалы ауданы, Күркіресу ауылы инд.080311
22
«Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қарасу ауылы Жүсіп ауылы Жұрымбай ауылы
8(726 35) 2-44-42
Жуалы Ауданы, Бәйтерек ауылы инд.080305
23
«Жуалы ауданы Шақпақ ата ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Амансай ауылы Ынтымақ ауылы Шақпақ ст.
8(726 35) 2-43-35
Жуалы ауданы Амансай ауылы инд.080313
24
«Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Төңкеріс ауылы Қаратас ауылы
8(726 35) 2-51-37
Жуалы ауданы Қаратас ауылы инд.080310
25
«Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округі
әкіміні ң аппараты»ММ
Дарбаза ауылы Қарабастау
ауылы Жылыбұлақ ауылы
8(726 40) 2-82-60
Жуалы ауданы Қарабастау ауылы инд.080304
26
«Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Бақалы ауылы

8(726 35) 2-91-30
080312,
Жуалынский район,
с. Бакалы
нет
27
ГУ "Аппарат акима
Тогызтарауского
сельского округа
Жуалынского района"
с. Кумсуат
8(726 35) 5-10-90
080304,
с. Тогызтарау
нет
28
ГУ "Аппарат акима
Степновского сельского
округа Кордайского
района"
с. Славное
8(726 36) 2-80-41
080425,
с. Степной
нет
29
ГУ "Аппарат акима
Ногайбайского сельского
округа Кордайского
района"
с. Сарбастау,
с. Шарбакты
8(726 36) 5-13-57
8(726 36) 5-15-54
080430,
с. Шарбакты
нет
30
ГУ "Аппарат акима
Какпатаского сельского
округа Кордайского
района"
с. Какпатас
8(726 36) 2-31-98
080424,
с. Какпатас
нет
31
ГУ "Аппарат акима
Алгинского сельского
округа Кордайского
района"
с. Когадыр
8(726 36)
3-61-41
с. Алга
нет
32
ГУ "Аппарат акима
Каракемерского
сельского округа
Кордайского района"
с. Каракемер
8(726 36)
3-37-41
с. Керу
нет
33
ГУ "Аппарат акима
Отарского сельского
округа Кордайского
района"
с. Отар
8(726 36)
7-13-30
080423,
с. Отар
нет
34
ГУ "Аппарат акима
Масанчинского сельского
округа Кордайского
района"
с. Кунбатыс, 1
8(726 36)
3-23-76
с. Масанчи
нет
35
ГУ "Аппарат акима
Меркенского сельского
округа Меркенского
района"
санаторий Мерке
8(726 32)
2-14-71
2-30-99
080509,
с. Мерке
нет
36
ГУ "Аппарат акима
Суратского сельского
округа Меркенского
района"
с. Аккайнар
8(726 32)
2-44-68
2-44-99
а. Сурат
нет
37
ГУ "Аппарат акима
Ойталского сельского
округа Меркенского
района"
уч. Мыханды
8(726 32)
2-37-45
080501,
с. Ойтал
нет
38
ГУ "Аппарат акима
Жанатоганского
сельского округа
Меркенского района"
уч. Кызылсай
8(726 32)
2-46-73
2-46-37
уч. Кызылсай, № 2
нет
39
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
им. Андас батыра
Меркенского района"
уч. Арал-Кыстак
8(726 32)
2-53-44
2-51-64
080512,
уч. Арал-Кыстак, № 31
нет
40
ГУ "Аппарат акима
Актоганского сельского
округа Меркенского
района"
уч. Казах Дихан
8(726 32)
2-54-19
уч. Казах Дихан
нет
41
ГУ "Аппарат акима
Акерменского сельского
округа Меркенского
района"
с. Алтын-Арык
с. Садуакас
8(726 32)
2-66-47
с. Акермен
нет
42
ГУ "Аппарат акима
Карабугетского
сельского округа
Мойынкумского района"
с. Сарыузек
8(726 59)
7-10-07
080609,
с. Сарыузек,
ул. Куанышбаева, № 76
нет
43
ГУ "Аппарат акима
Мынаралского сельского
округа Мойынкумского
района"
п. Мынарал
8(726 40)
3-60-20
080618,
п. Мынарал,
ул. Садыкова, № 5
нет
44
ГУ "Аппарат акима
Кызылталского сельского
округа Мойынкумского
района"
с. Кызылту,
с. А.Назарбекова
8(726 42)
5-11-52,
5-13-31
080613,
с. Кызылту,
ул. Алтынсарина, № 9
нет
45
ГУ "Аппарат акима
Кызылаутского сельского
округа Таласского
района"
с. Кызылаут
8(72644)
3-33-33
080812,
с. Кызылаут,
ул. Есей, № 8
нет
46
ГУ "Аппарат акима
сельского округа города
Каратау"
г. Каратау,
а. Макулбек
8(72644)
6-10-66
080800,
г. Каратау,
ул. Б. Момышулы, № 12
нет
47
ГУ "Аппарат акима
Новоселского сельского
округа района
им. Т.Рыскулова"
с. Юбилейное,
с. Абилхайра
8(726 31)
5-49-10,
5-49-12
080918,
с. Юбилейное,
ул. Абая, № 1
нет
48
ГУ "Аппарат акима
Корагатынского
сельского округа
района им. Т.Рыскулова"
ст. Корагаты
8(726 31)
5-14-40,
5-14-36
080910,
с. Корагаты,
ул. Толе би, № 15
нет
49
ГУ "Аппарат акима
Кумарыкского сельского
округа района
им. Т. Рыскулова"
отд. Кумарык
8(726 31)
5-08-50
080911,
с. Кумарык,
ул Жибек жолы, № 64
нет
50
ГУ "Аппарат акима
Тогызкентского
сельского округа
Сарысуского района"
с. Майлыкол

8(726 35) 2-91-30
Жуалы ауданы, Бақалы ауылы инд.080312
27
«Жуалы ауданы Тоғызтарау ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Кұмсуат ауылы
8(726 35) 5-10-90
Жуалы ауданы Тоғызтарау ауылы инд.080304
28
«Қордай ауданы Степновск ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Славное ауылы
8(726 36) 2-83-84
Қордай ауданы Славное ауылы инд.080425
29
«Қордай ауданы Ноғайбай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сарыбастау
ауылы Шарбақты ауылы
8(726 36) 5-15-44 8(726 36) 2-29-48
Қордай ауданы Шарбақты ауылы инд.080430
30
«Қордай ауданы Қақпатас ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қақпатас ауылы
8(726 36) 2-31-26
Қордай ауданы Қақпатас ауылы инд.080424
31
«Қордай ауданы Алға ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Кокадыр ауылы
8(726 36) 3-61-97
Қордай ауданы, Алға ауылы
32
«Қордай ауданы Қаракемер ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қаракемер ауылы
8(726 36) 3-23-18
Қордай ауданы, Керу ауылы
33
«Қордай ауданы Отар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Отар ауылы
8(726 36) 7-13-73
Қорда ауданы, Отар ауылы инд.080423
34
«Мерке ауданы Мерке ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мерке санатарий
8(726)32 2-14-71 2-30-99
Мерке ауданы Мерке ауылы инд.080509
35
«Мерке ауданы Сұрат ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Аққайнар ауылы
8(726) 32 2- 44-68 2-44-99
Мерке ауданы Аққайнар ауылы
36
«Мерке ауданы Ойтал ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мықанды ауылы
-
Мерке ауданы Ойтал ауылы инд.080501
37
«Мерке ауданы Жаңатоған ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қызылсай ауылы
8(726 32) 5-08-13
Мерке ауданы Қызылсай № 2 бөлімшесі
38
«Мерке ауданы Аңдас батыр атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Арал-Қыстақ м.
8(726 32) 2-97-17
Мерке аудан, Арал-Қыстақ м. № 31. инд.080512.
39
«Мерке ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қазақ Диқан м.
8(726 32) 2-54-17
Мерке ауданы Қазақ Диқан ауылы
40
«Мойынқұм ауданы Ақермен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алтын-Арық ауылы, Садуақас ауылы
8(726) 32 2-66-47
Мерке ауданы Ақермен ауылы
41
«Мойынқұм ауданы Қаратүбек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сарыөзек ауылы
8(726 59) 7-10-07 8(726 59) 7-12-09 8(726 42) 243-21
Мойынқұм ауданы Сары өзек ауылы Қуанышбаев к-сі, 76 инд.080609
42
«Мойынқұм ауданы Мыңарал ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Мыңарал кенті
8(726 40) 3-60-30
Мойынқұм ауданы
Мыңарал кенті Садықов к-сі, 5 инд.080618
43
«Мойынқұм ауданы Қызылтал ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қызылту ауылы А.Назарбеков ауылы
8(726 42) 5-11-52, 5-13-33
Мойынқұм  ауданы, Қызылту ауылы  Алтынсарин к-сі, 9 инд.080613
44
«Талас ауданы Қызылаут ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қызылаут ауылы
8(72644) 3-33-33
Талас ауданы, Қызылаут, Есей к-сі, 8 инд.080812
45
«Қаратау қаласы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қаратау қаласы Мақұлбек ауылы
8(72644) 6-10-66
Талас аудан, Қаратау қаласы Б.Момышұлы к-сі, 12 инд.080800
46
«Т.Рысқұлов ауданы Новосел ауылдық округі
әкімінің аппараты» ММ
Юбилейное ауылы Әбілқайыр ауылы
8(726 31) 5-49-10, 5-49-12
Т.Рысқұлов ауданы Юбилейный ауылы Абая к-сі, 1 инд.080918
47
«Т.Рысқұлов ауданы Қорақаты ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қорағаты ауылы
8(726 31) 5-14-40, 5-14-36
Т.Рысқұлов аудан, Қорағат ауылы Төле би к-сі,15 инд.080910
48
«Т.Рысқұлов ауданы Құмарық ауылды округі әкімінің аппаратты» ММ
Құмарық бөлімшесі
8(726 31) 5-08-50
Т.Рысқұлов ауданы
Құмарық ауылы Жібек жолы к-сі, 64, инд.080911
49
«Сарысу ауданы Тоғызкент ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Майлыкөл ауылы

8(726 39) 2-43-25
080712,
с. Тогызкент
нет
51
ГУ "Аппарат акима
Туркестанского
сельского округа
Сарысуского района"
с. Каратас
8(726 39) 5-06-40
080713,
с. Туркестан
нет
52
ГУ "Аппарат акима
Толебиского сельского
округа Шуского района"
пос. Зверохозяйство
8 (726 38)
3-28-98
081100,
с. Толе би,
ул. Толе би, № 240
нет
53
ГУ "Аппарат акима
Шокпарского сельского
округа Шуского района"
ст. Алайгыр,
ст. Кулакшын
8 (726 38)
6-11-37
081122,
ст. Шокпар,
ул. Школьная, № 1
нет
54
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
им. Балуан Шолака,
Шуский район"
п. Прудовое, хозяйство
8(726 38)
081107
с. Балуан
Шолака,
ул. Дулати, № 1
нет
Западно-Казахстанская область
1
ГУ "Аппарат акима
Акжолского аульного
округа Акжаикского
района"
п. Битилеу,
п. Кабыл,
п. Тинали
8(71136)91006
090116,
п. Лбищенск,
ул. Кунаева, 21
нет
2
ГУ "Аппарат акима
Аксуатского аульного
округа Акжаикского
района"
п. Каленый
8(71136) 91809
090101,
п. Аксуат,
ул. Ленина, 5
нет
3
ГУ "Аппарат акима
Алгабасского аульного
округа Акжаикского
района"
п. Тегисжол,
п. Карагай,
п. Тоган,
п. Бесоба
8(71136) 93387
090102,
п. Алгабас,
ул. Е. Оракбаева, 70
нет
4
ГУ "Аппарат акима
Алмалинского аульного
округа Акжаикского
района"
п. Атамекен,
п. Жантемир
8(71136) 21118
090103,
п. Алмалы,
ул. Абылай хана, 54
нет
5
ГУ "Аппарат акима
Базартобинского
аульного округа
Акжаикского района"
п. Кадыркул,
п. Кызылжар
8(71136) 21212
090105,
п. Базартобе,
ул. У. Кадыргалиева, 49
нет
6
ГУ "Аппарат акима
Базаршоланского
аульного округа
Акжаикского района"
п. Есим,
п. Жаманкудук,
п. Баянтобе
8(71136) 21247
090106,
п. Базаршолан,
ул. Жамбыла, 21
нет
7
ГУ "Аппарат акима
Бударинского аульного
округа Акжаикского
района"
п. Самал,
п. Коловертное
8(71136) 92406
090107,
п. Бударино,
ул. Чапаева, 22
нет
8
ГУ "Аппарат акима
Есенсайского аульного
округа Акжаикского
района"
п. Тасоба
8(71136) 22568
090108,
п. Есенсай,
ул. Независимости, 2
нет
9
ГУ "Аппарат акима
Жайыкского аульного
округа Акжаикского
района"
п. Жайык
8(71136)
91909
090109,
п. Фоефаново,
ул. Жаксыгулова, 21
нет
10
ГУ "Аппарат акима
Жамбылского аульного
округа Акжаикского
района"
п. Болдырево,
п. Битик,
п. Булан,
п. Донгелек
8(71136)91147
090110,
п. Джамбул,
ул. Комсомольская, 1
нет
11
ГУ "Аппарат акима
Жанабулакского аульного
округа Акжаикского
района"
п. Косшыгыр
8(71136)91082
090111,
п. Жанабулак,
ул. Жанабулакская, 2
нет
12
ГУ "Аппарат акима
Карауылтобинского
аульного округа
п. Кырыккудук

8(726 39) 2-43-25
Сарысу Тоғызкент ауылы инд. 080712
50
«Сарысу ауданы Түркістан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қаратас ауылы
8(726 39) 5-06-40
Сарысу ауданы Түкіст ауылы инд.080713
51
«Шу ауданы Төлеби ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Зверохозяйст во кенті
8(726 38) 3-28-98
Шу ауданы, Төле би ауылы Төле би к-сі, № 240 инд.081100
52
«Шу ауданы Шоқпар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алайғыр ст. Құлақшын ст.
8(726 38) 6-11-37
Шу ауданы Шоқпар ст. Школьная к-сі, 1 инд.081122
53
«Шу ауданы Балуан Шолақ атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Прудовая хозяйство кенті
8(726 38)
Шу ауданы Балуан Шолақ ауылы дулати к-сі,1 инд.081107
Батыс Қазақстан облыcы
р/с
Әкімдіктің толық атауы
Елді мекен атауы
Байланыс телефоны
Заңды мекенжайы
Сайттың мекенжайы
1
2
3
4
5
6
1
«Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бітілеу ауылы Қабыл кенті Тынәлі кенті
8(71136) 91006
Ақжайық ауданы, Лбищенск кенті
Д. Қонаев к-сі,1 инд.090101
2
«Ақжайық ауданы Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Каленый кенті
8(71136) 91809
Ақжайық ауданы, Ақсуат кенті Ленин к-сі, 5 инд.090101
3
«Ақжайық ауданы Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тегісжол кенті, қарағай кенті, Тоған кенті,
Бесоба кенті
8(71136) 93387
Ақжайық ауданы Алғабас ауылы  Е.Орақбаев к-сі, 70 инд.090102
4
«Ақжайық ауданы Алмалы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Атамекен кенті, жантемір кенті
8(71136). 21118
Ақжайық ауданы Алмалы кенті Абылай хан к-сі, 54 иид.090103
5
«Ақжайық ауданы Базартөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қадырқұл кенті Қызылжар кенті
8(71136) 21212
Ақжайық ауданы Базартөбе кенті У. Қадырғалиев к-сі, 49 инд.090105
6
«Ақжайық ауданы Базаршолан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Есім кенті Жаманкұдық кенті Баянтөбе кенті
8(71136) 21247
Ақжайық ауданы Базаршолан кенті Жамбыл к-сі, 21 090106
7
«Ақжайық ауданы Бұдары ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Самал кенті Коловертное кенті
8(71136) 92406
Ақжайық аудан, Бударино кенті Чапаева к-сі, 22 инд.090107
8
«Ақжайық ауданы Есенсай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тасоба кенті
8(71136) 22568
Ақжайық ауданы Есенсай кенті Тәуелсіздік к-сі, 2 инд.090108
9
«Ақжайық ауданы Жайық ауылдық округі әкіміиің аппараты» ММ
Жайық кенті
8(71136) 91909
Ақжайық ауданы Фоефаново кенті Жақсығұлов к-сі, 21 инд.090109
10
«Ақжайық ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Болдырево кенті Бітік кенті Бұлан кенті Дөңгелек кенті
8(71136) 91147
Ақжайық ауданы, Жамбыл ауылы Комсомольская к-сі, 1 инд.090110
11
«Ақжайық ауданы Жаңабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қосшығыр кенті
8(71136) 91082
Ақжайық ауданы Жаңабұлақ ауылы Жаңабұлақ к-сі,2  инд.090111
12
«Ақжайық ауданы Қарауылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қырыққұдық кенті

8(71146)47148
090114,
п. Караултюба,
ул. Ленина, 1
нет
13
ГУ "Аппарат акима
Курайлысайского
аульного округа
Акжаикского района"
с. Атибек
8(71146)23322
090115,
п. им. Ж. Молдагалиева,
ул. Жубана, 6
нет
14
ГУ "Аппарат акима
Мергеневского аульного
округа Акжаикского
района"
с. Горячкино,
с. Жолап
8(71136)91159
090117,
с. Горячкино,
ул. Курмангазы, 12
нет
15
ГУ "Аппарат акима
Сарытогайского а/о
Акжаикского района"
с. Сарман
8(71136)21345
090112,
п. Жанама,
ул. Ленина, 14/3
нет
16
ГУ "Аппарат акима
Тайпакского аульного
округа Акжаикского
района"
с. Томпак
8(71136) 21389
090119,
п. Тайпак,
ул. Ленина, 37
нет
17
ГУ "Аппарат акима
Кабыршактинского
аульного округа
Акжаикского района"
п. Ушкудук
8(71136) 91654
090113,
п. Кабыршакты,
ул. Чапаева, 27
нет
18
ГУ "Аппарат акима
Сайхинского сельского
округа Бокейординского
района"
с. Мамбет,
с. Жарменке,
с. Шонай
8(71140) 21749
090200,
с. Сайхин
ул. Ы. Бергалиева, 1
bokeiorda
akimat
@mail.ru
19
ГУ "Аппарат акима
Бисенского сельского
округа
Бокейординского района"
с. Жамбыл,
с. Коктерек
8(71140)24331
090201,
с. Бисен,
ул. Б.Жаникешова, 1
нет
20
ГУ "Аппарат акима
Уялинского сельского
округа Бокейординского
района"
с. Кеной,
с. Науша
8(71140) 44119
090203,
с. Уялы,
ул. Х. Маданова, 6
нет
21
ГУ "Аппарат акима
Берлинского сельского
округа Бокейординского
района"
с. Теренкудук
8(71140) 33234
090202,
с. Борли,
ул. Т. Масина, 22
нет
22
ГУ "Аппарат акима
Муратсайского сельского
округа Бокейординского
района"
с. Ажен,
с. Тайгара
8(71140)23449
090204,
с. Муратсай
ул. Абая, 1
нет
23
ГУ "Аппарат акима
Ординского сельского
округа Бокейординского
района"
с. Карасу,
с. Сейткали,
с. Уштерек,
с. Карасай
(Макар)
8(71140) 60130
090205,
с. Орда
ул. А. Оразбаева, 63
нет
24
ГУ "Аппарат акима
Саралжинского сельского
округа Бокейординского
района"
с. Бесколь
8(71140) 53117
090206,
с. Саралжин,
ул. Курмангазы, 22
нет
25
ГУ "Аппарат акима
Акбулакского сельского
округа Бурлинского
района"
с. Сатайколь
8(71133) 26782
090303,
с. Акбулак,
ул. Абая, 36
www.-
akimat.kz
26
ГУ "Аппарат акима
Аксуского сельского
округа Бурлинского
района"
с. Жанаконыс
8(71133) 26560
090305,
с. Аксу,
ул. Дружбы, 36
нет
27
ГУ "Аппарат акима
Березовского сельского
округа Бурлинского района"
c. Сулусай
8(71133) 23350
090306,
с. Березовка,
ул. Школьная, 13
нет
28
ГУ "Аппарат акима
Бумакольского сельского
округа Бурлинского района"
с. Облавка,
с. Утвинка
8(71133) 25104
090307,
с. Бумаколь,
ул. Линейная, 6
нет
29
ГУ "Аппарат акима
Кентубекского сельского
округа Бурлинского
района"
с. Бахтыарал,
с. Пролетарка

8(71146)47148
Ақжайық ауданы Қарауылтөбе ауылы Ленин к-сі, 1 инд.090114
13
«Ақжайық ауданы Құрайлыса ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Әтібек ауылы
8(71146) 23322
Ақжайық ауданы Ж.Молдағалиев атындағы ауылы Жұбан к-сі, 6 инд.090115
14
«Ақжайық ауданы Мергенев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Горячкино кенті Жолап кенті
8(71136) 91159
Ақжайық ауданы Горячкино ауылы Құрманғазы к-сі, 12 инд.090117
15
«Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сарман ауылы
8(71136) 21345
Ақжайық ауданы Жанама ауылы Ленин к-сі, 14/3 инд.090112
16
«Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Томпақ ауылы
8(71136) 21389
Ақжайық аудан Тайпақ ауылы Ленин к-сі, 37 инд.090119
«Ақжайық ауданы Қабыршақты ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Үшқұдық ауылы
8(71136) 91654
Акжайық ауданы Қабыршақты кенті Чапаев к-сі, 27 инд.090113
17
«Бөкейорда ауданы Сайхы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мәмбет ауылы Жәрмеңке ауылы Шонай ауылы
8(71140) 21749
Бокейорда ауданы
Сайхы ауылы Ы.Бергалиев к-сі, 1 инд.090200
bokeiordaakimat@mail.ru
18
«Бөкейорда ауданы Бисен ауылдық округі әкіміні  аппараты» ММ
Жамбыл ауылы Көктерек ауылы
8(71140) 24331
Бөкейорда ауданы, Бисен ауылы  Б.Жәнікешова к-сі,1  инд.090201
19
«Бөкейорда ауданы Ұялы  ауылдық округі  әкімінің аппараты» ММ
Кеңой ауылы Науша ауылы
8(71140) 44119
Бөкейорда ауданы, Ұялы ауылы Х.Маданов к-сі, 6 инд.090203
20
«Бөкейорда ауданы Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Теренқұдық кенті
8(71140) 33234
Бөкейорда ауданы Бөрлі ауылы Т.Масин к-сі,22 инд.090202
21
«Бөкейорда ауданы Мұратсай ауылдық округі әкімінің ппараты» ММ
Әжен ауылы Тайғара ауылы
8(71140) 23449
Бөкейорда ауданы, Мұратсай ауылы Абай к-сі, 1 инд.090204
22
«Бөкейорда ауданы Орда ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қарасу ауылы Сейітқали ауылы Үштерек ауылы
8(71140) 60130
Бөкейорда ауданы Орда ауылы А.Оразбаев к-сі, 63 инд.090205
23
«Бөкейорда ауданы Саралжың ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бескөл ауылы
8(71140) 53117
Бөкейорда ауданы Саралжың ауылы
Құрманғазы к-сі,22 инд.090206
24
«Бөрлі ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сатайкөл ауылы
8(71133) 26782
"Бөрлі ауданы Ақбұлақ ауылы Абай к-сі, 36 инд.090303
www.акіmаt.кz
25
«Бөрлі аудаңы Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жаңақоңыс ауылы
8(71133) 26560
Бөрлі ауданы Ақсу ауылы Дружбы к-сі, 36 инд.090305
26
«Берлі ауданы Березов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сұлусай ауылы
8(71133) 23350
Бөрлі ауданы Березов ауылы Школьная к-сі, 13 инд.090306
27
«Бөрлі аудаңы Бумакөл ауылдық округі әкімінің аипараты» ММ
Облавка ауылы Утвинка ауылы
8(71133) 25104
Бөрлі ауданы Бумакөл ауылы Линейная к-сі, 6 инд.090307
28
«Бөрлі ауданы Кеңтүбек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бақтыарал
ауылы Протеларка ауылы

8(71133)26310
090311,
с. Кентубек,
ул. Советская, 61
нет
30
ГУ "Аппарат акима
Жарсуатского сельского
округа Бурлинского
района"
с. Димитрово,
с. Карашыганак
8(71133) 23647
090309,
с. Жарсуат,
ул. Ленина, 35
нет
31
ГУ "Аппарат акима
Канайского сельского
округа Бурлинского
района"
с. Канай,
с. Даниляколь
8(71133) 25588
090310,
с. Канай,
ул. Ленина, 38
нет
32
ГУ "Аппарат акима
Кызылталского сельского
округа Бурлинского
района"
с. Бестау
8(71133)32168
090313,
с. Кызылтал,
ул. Аксайская, 32
нет
33
ГУ "Аппарат акима
Пугачевского сельского
округа Бурлинского
района"
с. Аралтал,
с. Бесагаш
8(71133) 26180
090315,
с. Пугачево,
ул. Казахстанская, 18
нет
34
ГУ "Аппарат акима
Каракудукского
сельского округа
Бурлинского района"
с. Тихоновка
8(71133) 24297
090316,
с. Каракудук,
ул. Гагарина, 4
нет
35
ГУ "Аппарат акима
Успенского сельского
округа Бурлинского
района"
с. Успенка,
с. Жанаталап
8(71133)223436
090317,
с. Успеновка,
ул. Советская, 7
нет
36
ГУ "Аппарат акима
Брликского сельского
округа Жангалинского
района"
с. Акбалшык
с. Ушкемпир
8(71141) 24733
090402,
с. Брлик,
ул. 60 лет КССР, 32
нет
37
ГУ "Аппарат акима
Жанажолского сельского
округа Жангалинского
района"
с. Киши Айдархан,
с. Сорыкол,
н/п Тендик
8(71141) 21960
090403,
с. Жанажол,
ул. Суханова, 1
нет
38
ГУ "Аппарат акима
Жанаказанского
сельского округа
Жангалинского района"
с. Балдырган,
с. Жуалой,
с. Тендик
8(71141) 25325
090404,
с. Жанаказан,
ул. А. Ахметова, 4
www.
western.
zhangala.
kz
39
ГУ "Аппарат акима
Копжасарского сельского
округа Жангалинского
района"
с. Салтанат,
с. Саралжын,
с. Уштас
8(71141) 21838
090609,
с. Копжасар,
ул. Барша, 1
нет
40
ГУ "Аппарат акима
Кызылобинского сельского
округа Жангалинского
района"
с. Айтпай,
с. Торкулак
8(71141) 23706
090408,
с. Кызылоба,
ул. Курмангазы, 5
нет
41
ГУ "Аппарат акима
Маштексайского
сельского округа
Жангалинского района"
с. Мухор
8(71141) 21848
090409,
с. Маштексай,
ул. С. Мендешева, 1
нет
42
ГУ "Аппарат акима
Мендешовского сельского
округа Жангалинского
района"
н/п Балгын,
н/п Карташово
8(71141) 24548
090407,
с. Кыркопа,
ул. Д. Нурпейсова
нет
43
ГУ "Аппарат акима
Пятимарского сельского
округа Жангалинского
района"
н/п Аккус,
н/п Борык,
н/п Плантация
8(71141) 24039
090411,
с. Пятимар,
ул. Мамена, 17
нет
44
ГУ "Аппарат акима
Жаксыбайского сельского
округа Жанибекского
района"
н/п Акадыр
8(71135) 30124
090503,
с. Жаксыбай,
ул. Каракулова, 20
akim
zhanibek
@mail.ru
45
ГУ "Аппарат акима
Куйгенкольского
сельского округа
Жанибекского района"
н/п Колтабан,
н/п Курсай,
н/п Онеге

8(71133) 26310
Бөрлі ауданы Кентүбек ауылы Слветская к-сі, 61 инд.090311
29
«Борлі аудаиы Жарсуат ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Диитрово ауылы Қарашығанақ ауылы
8(71133) 23647
Бөрлі ауданы Жарсуат ауылы Ленин к-сі, 35 инд.090309
30
«Бөрлі ауданы Қанай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қанай ауылы Даниякөл ауылы
8(71133) 25588
Бөрлі ауданы Қанай ауылы Ленин к-сі, 38 инд.090310
31
«Бөрлі ауданы
Қызылтал ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бестау кенті
8(71133)32168
Бөрлі ауданы Қызылтал ауылы Ақсай к-сі, 32 инд.090313
32
«Бөрлі ауданы Пугачев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Аралтал ауылы Бесағаш ауылы
8(71133) 26180
Бөрлі ауданы Пугачево ауылы Қазақстан  к-сі, 18 инд.090315
33
«Бөрлі ауданы Қарақұдық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тихоновка ауылы
8(71133) 24297
Бөрлі ауданы Қарақұдық Гагарина к-сі, 4 инд.090316
34
«Бөрлі ауданы Өспен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Өспен ауылы
Жаңаталап ауылы
8(71133) 223436
Бөрлі ауданы Өспен ауылы Советская к-сі, 7 инд.090317
35
«Жанғалы ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақбалшық ауылы Үшкемпір ауылы
8(71141) 24733
Жаңғалы ауданы Бірлік ауылы 60 лет КССР к-сі, 32 инд.090402
36
«Жанғалы ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Кіші Айдархан ауылы Сарыкөл ауылы
8(71141) 21960
Жанғалы ауданы Жаңажол ауылы Суханов к-сі, 1 инд.090403
37
«Жанғалы ауданы Жаңақазан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Балдырған ауылы Жуалой ауылы Теңдік ауылы
8(71141) 25325
Жанғалы ауданы Жаңақазан ауылы А.Ахметов к-сі, 4 инд.090404
www.western.zhangala.kz
38
«Жанғалы ауданы Көпжасар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Салтанат ауылы Саралжын ауылы Үштас ауылы
8(71141) 21838
Жанғалы ауданы Көпжасар ауылы Барша к-сі, 1 инд.090609
39
«Жанғалы ауданы Қызылоба ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Айтпай ауылы Торқұлақ ауылы
8(71141) 23706
Жанғалы ауданы Қызылоба ауылы Құрманғазы к-сі, 5 инд.090408
40
«Жанғалы ауданы Маштексай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мухор ауылы
8(71141) 21848
Жанғалы ауданы Маштексай ауылы С.Мендешев к-сі, 1 инд.090409
41
«Жанғалы ауданы Мендешев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Балғын ауылы Карташово ауылы
8(71141) 24548
Жанғалы ауданы Қырқопа ауылы Д.Нүрпейісов к-сі инд.090407
42
«Жанғалы ауданы Пятимар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Аққұс елді мекені, Борық е.м.Плантация елді мекені
8(71141) 24039
Жанғалы ауданы Пятимар ауылы Мамена к-сі, 17 инд.090411
43
«Жәнібек ауданы Жақсыбай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақадыр елді мекені
8(71135) 30124
Жәнібек ауданы Жақсыбай ауылы Қарақұлов к-сі, 20 инд.090503
аkimzhanibek@mаіl.ru
44
«Жәнібек ауданы Күйгенкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қолтабан
ауылы Құрсай ауылы
Өнеге ауылы

8(71135) 25175
090507,
с. Жаскайрат,
ул. Т. Жарокова, 1
akim
kuigenkul
@mail.ru
46
ГУ "Аппарат акима
Таловского сельского
округа Жанибекского района"
н/п Майтубек,
н/п Аманат,
н/п Комсомол
8(71135) 30244
090504,
с. Таловка,
ул. Школьная, 40
akim
zhanibek
@mail.ru
47
ГУ "Аппарат акима
Тауского сельского
округа Жанибекского
района"
н/п Жигер,
н/п им.
И. Жумаева
8(71135) 26166
090505,
с. Тау,
ул. Абая, 1
akimtay
@mail.ru
48
ГУ "Аппарат акима
Узункольского сельского округа Жанибекского
района"
н/п Енбекши
8(71135) 25327
090508,
с. Узункуль
uzun-
kul@bk.ru
49
ГУ "Аппарат акима
Переметнинского
аульного округа
Зеленовского района"
с. Забродино,
с. Озерное,
с. Поливное,
с. Усихино,
с. Черноярово
8(71130) 22162
8(71130) 23381
090600,
с. Переметное,
ул. Гагарина, 83
www.
zko zelenov.
kz
50
ГУ "Аппарат акима
Дарьинского аульного
округа Зеленовского
района"
с. Галицыно
8(71131) 24190
8(71131) 21167
090602,
с. Дарьинск,
ул. Пионерская, 26
нет
51
ГУ "Аппарат акима
Железновского аульного
округа Зеленовского
района"
с. Гремячее,
с. Соколовко
8(71130) 72132
090603,
с. Железново,
ул. Мектеп
нет
52
ГУ "Аппарат акима
Зеленовского аульного
округа Зеленовского
района"
с. Асерчево
8(71130) 77132
090604,
с. Зеленое,
ул. Чапаева, 32
нет
53
ГУ "Аппарат акима
Красноармейского
аульного округа
Зеленовского района"
с. Спартак
8(71131) 98730
8(71131) 98734
090605,
с. Красноармейск,
ул. Красноармейская, 1
нет
54
ГУ "Аппарат акима
Красновского аульного
округа Зеленовского
района"
с. Астафьево,
с. Котельное,
с. Чапурино
с. Щучкино
8(71131) 34149
8(71131) 34112
090613,
с. Погодаево,
ул. Женис, 1
нет
55
ГУ "Аппарат акима
Кушумского аульного
округа Зеленовского
района"
с. Балаган,
с. Владимировка,
с. Колесово,
с. М. Чаган
8(71130)76132
090625,
с. Кушум,
ул. Достык, 50
нет
56
ГУ "Aппарат акима
Макаровского аульного
округа Зеленовского
района"
с. Мирное,
с. Садовое
8(71131) 21684
090607,
с. Макарово,
ул. Школьная, 2
нет
57
ГУ "Аппарат акима
Мичуринского аульного
округа Зеленовского
района"
с. Жамбыл,
с. Зеленое,
с. Набережное,
с. Октябрь,
с. Садовое
8(71122) 19152
090608,
с. Мичурино,
ул. Мичурино, 5/1
нет
58
ГУ "Аппарат акима
Первосоветского
аульного округа
Зеленовского района"
с. Белоглинка,
с. Карпово,
с. Таловая
8(71130) 73121
090612,
с. Первосоветск,
ул. Чамчияна, 12
нет
59
ГУ "Аппарат акима
Раздольненского
аульного округа
Зеленовского района"
с. Красный Свет
8(71131)96143
8(71131)96131
090614,
с. Раздольное,
ул. Шевченко
нет
60
ГУ "Аппарат акима
Белеского аульного
округа Зеленовского
района"
с. Акжол

8(71135)25175
Жәнібек ауданы
Жасқайрат ауылы Жароков к-сі, 1 инд.090507
akimkuigenkul@mail.ru
45
«Жәнібек ауданы Талов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Майтүбек ауылы Аманат ауылы Комсомол ауылы
8(71135) 30244
Жәнібек ауданы
Талов ауылы Школьная к-сі, 40 инд.090504
аkimzhanibek@mаіl.ru
46
«Жәнібек ауданы Тау ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Жігер е.м. И.Жұмаева атындағы е.м.
8(71135) 26166
Жәнібек ауданы Тау ауылы Абай к-і инд.090505
akimtay@mail.ru
47
«Жәнібек ауданы Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Еңбекші е.м.
8(71135) 25327
Жәнібек ауданы Ұзынкөл ауылы Телагисова к-сі, 1 инд.090508
uzunku@bk.ru
48
«Зеленов ауданы Переметное ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Забродино ауылы Озерное ауылы Поливное ауылы Усихино ауылы Черноярово ауылы
8(71130) 22162 8(71130) 23381
Зеленов ауданы Переметное ауылы Гагарин к-сі,83 инд.090600
www.zkozelenox.kz
49
«Зеленов ауданы Дәрия ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Галицыно ауылы
8(71131) 24190 8(71131) 21167
Зеленов ауданы  Дәрия ауылы Пионерская к-сі, 26 ннд.090602
50
«Зеленов ауданы
Железнов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Гремячее ауылы Соколовко ауылы
8(71130) 72132
Зеленов Железново ауылы Мектеп к-сі инд.090603
51
«Зеленов ауданы Зеленов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Асерчево ауылы
8(71130) 77132
Зеленов ауданы Зеленое ауылы Чапаева к-сі, 32 инд.090604
52
«Зеленов ауданы Красноармейск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Спартак ауылы
8(71131) 98730 8(71131) 98734
Зеленов ауданы Красноармейск ауылы Красноармейск к-сі, 1 инд.090605
53
«Зеленов ауданы Краснов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Астафьево ауылы Котельное ауылы
Чапурино ауылы
Щучкино ауылы
8(71131) 34149 8(71131) 34112
Зеленов ауданы Погодаево ауылы Жеңіс к-сі, 1 инд.090613
54
«Зеленов ауданы Күшім ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Балаған ауылы Владимировка ауылы Колесово
ауылы Шаған ауылы
8(71130) 76132
Зеленов ауданы Күшім ауылы Достық к-сі, 50 инд.090625
55
«Зеленов ауданы Макаров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мирное ауылы Садовое ауылы
8(71131) 21684
Зеленов ауданы Макарово ауылы Школьная к-сі, 2 инд.090607
56
«Зеленов ауданы Мичурин
ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл ауылы Зеленое
ауылы Набережное ауылы
Октябрь ауылы Садовое ауылы
8(71122) 19152
Зеленов ауданы Мичурино ауылы
Мичурино к-сі,5/1
инд.090608
57
«Зеленов ауданы Первосовет ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Белоглинка ауылы Карпово ауылы Таловая ауылы
8(71130) 73121
Зеленов ауданы Первосоветск ауылы Чамчияна к-сі, 12 инд.090612
58
«Зеленов ауданы Раздольное ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Красный Свет ауылы
8(71131) 96143 8(71131)961 31
Зеленов ауданы Раздольное ауылы Шевченко к-сі инд.090614
59
«Зеленов ауданы Белес ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақжол ауылы

8(71130) 61135
090615,
с. Белес,
ул. М. Маметовой
нет
61
ГУ "Aппapaт акима
Рубежинского аульного
округа Зеленовского района"
с. Чулпан
8(71131) 33318
090616,
с. Рубежка,
ул. Ленина, 5
нет
62
ГУ "Аппарат акима
Егиндибулакского
аульного округа
Зеленовского района"
с. Чесноково
8(71130)72144
090619,
с. Егиндибулак,
ул. Школьная, 1
нет
63
ГУ "Аппарат акима
Трекинского аульного
округа Зеленовского
района"
с. Жаик
8(71131)24204
8(71131)97152
090617,
с. Трекино,
ул. Жиберина, 1
нет
64
ГУ "Аппарат акима
Достыкского аульного
округа Зеленовского
района"
с. Факел
8(71131) 32147
090618,
с. Достык,
ул. Гагарина, 19
нет
65
ГУ "Аппарат акима
Махамбетского аульного
округа Зеленовского
района"
с. Горбуново,
с. Кожевникова,
с. Павлово
8(71131)91123
8(71131)91125
090620,
с. Махамбет,
ул. Ленина, 32
нет
66
ГУ "Аппарат акима
Чеботаревского аульного
округа Зеленовского
района"
с. Хамино
8(71131)31143
090621,
с. Чеботарево,
ул. Школьная, 2
нет
67
ГУ "Аппарат акима
Чировского аульного
округа Зеленовского
района"
с. Балабаново
8(71131)31145
090623,
с. Чирово,
ул. Мирная, 68
нет
68
ГУ "Аппарат акима
Чувашинского аульного
округа Зеленовского
района"
с. Красный Урал
8(71131)21781
090624,
с. Чувашка,
ул. Ленина
нет
69
ГУ "Аппарат акима
Янайкинского сельского
округа Зеленовского
района"
с. Богатск,
с. Скворкино
8(71130) 74132
8(71130) 74243
090627,
с. Янайкино,
ул. Садовая, 2
нет
70
ГУ "Аппарат акима
Январцевского аульного
округа Зеленовского
района"
с. Кирсаново,
с. Чинарево,
с. Петрово
8(71131) 95549
090628,
с. Январцево,
ул. Советская, 91
нет
71
ГУ "Аппарат акима
Казталовского сельского
округа Казталовского
района"
с. Бозоба,
с. Сексенбаев
8(71144) 31615
090700,
п. Казталовка,
ул. Шарафутдинова, 58
kaztso@
mail.ru
72
ГУ "Аппарат акима
Акпатерского сельского
округа Казталовского
района"
с. Киши, Талдыкудук
8(71138) 21456
090702,
с. Акпатер,
ул. Акпатер, 5
akpater
akimat
@mail.ru
73
ГУ "Аппарат акима
Болашакского сельского
округа Казталовского
района"
с. Копкутир,
с. Аккурай,
с. Шильный
8(71146) 20323
090703,
с. Болашак
akim
kaztalov
@mail.ru
74
ГУ "Аппарат акима
Бостандыкского
сельского округа
Казталовского района"
с. Караколь
8(71144) 24782
090704,
с. Бостандык,
ул. Мектеп, 2
bostandyk/akim@
rambler.
ru
75
ГУ "Аппарат акима
Брикского сельского
округа Казталовского
района"
с. Саралжын
8(71144) 31559
090701,
с. Ажибай,
ул. Ажибай, 3/1
akim
kaztalov@
mail.ru
76
ГУ "Аппарат акима
Жанажолского сельского
округа Казталовского
района"
с. Абиш,
с. Комекши,
с. Танат

8(71130) 61135
Зеленов ауданы Белес ауылы М.Мәметова к-сі, инд.090615
60
«Зеленов ауданы Рубежинск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шолпан ауылы
8(71131) 33318
Зеленов ауданы Рубежка ауылы Ленин к-сі, 5 инд.090616
61
«Зеленов ауданы Егіндібұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Чесноково ауылы
8(71130) 72144
Зеленов ауданы Егіндібұлақ ауылы Школьная к-сі, 1 инд.090619
62
«Зелеиов ауданы Трекино ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жайық ауылы
8(71131) 24204 8(71131)97152
Зеленов ауданы Трекино ауылы Жиберина к-сі,1 инд.090617
63
«Зеленов ауданы Достық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Факел ауылы
8(71131) 32147
Зеленов ауданы Достық ауылы Гагарин к-сі, 19 инд.090618
64
«Зеленов ауданы Махамбет ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Горбунов ауылы Кожевников ауылы Павлов ауылы
8(71131) 91123 8(71131) 91125
Зеленов ауданы Махамбет ауылы Ленин  к-сі, 32 инд.090620
65
«Зеленов ауданы Чеботарев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Хамино ауылы
8(71131) 31143
Зеленов ауданы Чеботарев ауылы Школьная к-сі, 2 инд.090621
66
«Зеленов ауданы Чиров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Балапанов ауылы
8(71131) 31145
Зеленов ауданы Чирово ауылы Мирная к-сі, 68 инд.090623
67
«Зеленов ауданы Чувашинск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қызыл Орал ауылы
8(71131) 21781
Зеленов ауданы Чувашка ауылы Ленин к-сі инд.090624
68
«Зеленов ауданы
Янауқы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Богатск ауылы Скворкино ауылы
8(71130) 74132 8(71130)74243
Зеленовск ауданы Янауқы ауылы Садовая к-сі, 2 инд.090627
69
«Зеленов ауданы Январцев ауылдық округі
Кирсаново ауылы Чинарево ауылы Петров ауылы
8(71131) 95549
БҚО Зеленов ауданы Январцево ауылы Советская к-сі, 91 инд. 090628
70
«Қазталов ауданы Қазталов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бозоба ауылы Сексенбаев ауылы
8(71144) 31615
Қазталов ауданы Қазталов ауылы Шарафутдинов к-сі, 58 инд.090700
kaztso@mail.ru
71
«Қазталов ауданы Ақпәтер ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Кіші Талдықұдық ауылы
8(71138) 21456
Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы Ақпәтер к-сі,5 инд.090702
akpaterakimat@mail.ru
72
«Қазталов ауданы Болашақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көпкүтір ауылы Аққұрай ауылы
8(71146) 20323
Қазталов ауданы Болашақ ауылы инд.090703
аkіmkаztalov@mаі1.ru
73
«Қазталов ауданы Бостандық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қаракөл ауылы
8(71144) 24782
Қазталов ауданы Бостандық ауылы
Мектеп к-сі,2 инд.090704
bоzstаndyk/аkіm@rаmbler.ru
74
«Қазталов ауданы Бірік ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Саралжын ауылы
8(71144) 31559
Қазталов ауданы Әжібай ауылы Әжібай к-сі,3/1 инд.090701
аkіmkаztalov@mаі1.ru
75
«Қазталов ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Әбіш ауылы Көмекші ауылы Таңат ауылы

8(71138) 21100
090706,
с. Жанажол,
ул. С. Датова, 1
akim
kaztalov@
mail.ru
77
ГУ "Аппарат акима
Куктерекского сельского
округа Казталовского
района"
с. Еламан,
с. Уразгали,
с. Саралжын
8(71138) 24666
09071,
с. Коктерек
akim
kaztalov@
mail.ru
78
ГУ "Аппарат акима
Караобинского сельского
округа Казталовского
района"
с. Енбек,
с. Конысбай
8(71147) 52587
090708,,
с. Караоба,
ул. Тауелсиздик, 10
alpamis_
mold@
inbox.ru
79
ГУ "Аппарат акима
Караузенского сельского
округа Казталовского
района"
с. Жас
8(71138) 21449
090710,
с. Караузень
gulnur_
80.80@
mail.ru
80
ГУ "Аппарат акима
Карассуского сельского
округа Казталовского
района"
с. Ашысай,
с. Бостандык
8(71138) 25132
090709,
с. Карасу
rai.1981.
8lmail.ru
81
ГУ "Аппарат акима
Кушанкульского
сельского округа
Казталовского района"
с. Ордабай
8(71147) 25741
090713,
с. Кушанкуль,
ул. Аcангалиева, 1
akim
kaztalov
@mail.ru
82
ГУ "Аппарат акима Талдыапанского округа
Казталовского района"
с. Бейистерек,
с. Кайшакудук,
с. Кособа,
с. Никонор,
с. Сарыкудук
8(71146) 24148
090717,
с. Талдыапан
19baur777
@maii.ru
83
ГУ "Аппарат акима
Талдыкудукского округа
Казталовского района"
с. Хайруш
8(71146) 23110
090718,
с. Талдыкудук
akim
kaztalov
@mail.ru
84
ГУ "Аппарат акима
Теренкульского округа
Казталовского района"
с. Беспишен,
с. Мереке
8(71144) 25389
090715,
с. Нурсай
akim
kaztalov
@mail.ru
85
ГУ "Аппарат акима
Аккозинского округа
Каратобинского района"
с. Бесоба,
с. Косбаз,
н/п Аккозы
8(71145) 20010
090808,
с. Аккозы
www.
karatobe.
westkaz.kz
86
ГУ "Аппарат акима
Каракульского сельского
округа Каратобинского
района"
с. Алаколь,
с. Косколь
8(71145) 26263
090801,
с. Алакуль
нет
87
ГУ "Аппарат акима
Коскольского сельского
округа Каратобинского
района"
с. Шалгын
8(71145) 37132
090809,
с. Косколь
нет
88
ГУ "Аппарат акима
Саралжынского сельского
округа Каратобинского
района"
с. Сауле
8(71145) 21399
090807,
с. Каракамыс
нет
89
ГУ "Аппарат акима
Сулыкольского сельского
округа Каратобинского
района"
с. Темирбек,
с. Толен
8(71145) 23124
090816,
с. Сулыкуль
нет
90
ГУ "Аппарат акима
Шоптыкольского
сельского округа
Каратобинского района"
с. Ушагаш
8(71145)31201
090811,
с. Шоптыкуль
нет
91
ГУ "Аппарат акима
Егиндикульского
сельского округа
Каратобинского района"
с. Жигерлен
8(71145)55441
090803,
с. Егиндыкуль
нет
92
ГУ "Аппарат акима
Жымпитинского сельского
округа Сырымского района"
с. Биринши Май

8(71138) 21100
Қазталов ауданы Жаңажол ауылы
Датов к-сі,1
инд. 090706
аkimкаztаlоv@mаіl.ru
76
«Қазталов
ауданы Көктөрек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Еламан ауылы Оразғали ауылыСаралжың ауылы
8(71138)24666
Қазталов ауданы, Көктерек ауылы инд.090713
аkimкаztаlоv@mаіl.ru
77
«Қазталов ауданы Қараоба ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Еңбек ауылы Қонысбай ауылы
8(71147) 52587
Қазталов ауданы Қараоба ауылы Тәуелсіздік к-сі,инд.10090708
аlpamis_mоld@inbox.ru
78
«Қазталов ауданы Қараөзен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жас ауылы
8(71138) 21449
Қазталов ауданы, Қараөзен ауылы инд.090710
gulnur_80.80@mail.ru
79
«Қазталов ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ащысай ауылы
Бостандық ауылы
8(71138) 25132
Қазталов ауданы Қарасу ауылы инд. 090709
rai.1981.81@mail.ru
80
«Қазталов ауданы Қушаңқұл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ордабай ауылы
8(71147) 25741
Қазталов ауданы Қушаңқұл ауылы Асанғалиев к-сі, 1 инд.090713
аkіmkаztalov@mаі1.ru
81
«Қазталов аудандық Талдыапан ауылдық округі әкімінің» ММ
беістерек ауылы Қайшақұдық ауылы Қособа ауылы Ниқоңы ауылы Сарықұдық ауылы
8(71146) 24148
Қазталов ауданы Талдыапан ауылы инд.090717
19bаur777@mаі1.ru
82
«Қазталов ауданы Тереңкүл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Хайруш ауылы
8(71146) 23110
Қазталов ауданы Талдықұдық ауылы инд.090718
аkіmkаztalov@mаі1.ru
83
«Қазталов ауданы Тереңқұл ауылдық округі әкімінің» ММ
Беспішен ауылы Мереке ауылы
8(71144) 25389
Қазталов ауданы Нұрсай ауылы инд. 090715
аkіmkаztalov@mаі1.ru
84
«Қаратөбе ауданы Аққозы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бесоба ауылы Қосбаз ауылы Аққозы е.м.
8(71145) 20010
Қаратөбе ауданы
Аққозы ауылы инд.090808
www.karatobe.westkaz.kz
85
«Қаратөбе ауданы Қарақұл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алакөл ауылы Қоскөл ауылы
8(71145) 26263
Қаратөбе ауданы Алакөл ауылы инд.090801
86
«Қаратөбе ауданы Қоскөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шалғын ауылы
8(71145) 37132
Қаратөбе ауданы
Қоскөл ауылы инд.090809
87
«Қаратөбе ауданы Саралжың ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сәуле ауылы
8(71145) 21399
Қаратөбе ауданы, Қарақамыс ауылы инд.090807
88
«Қаратөбе ауданы Сулыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Темірбек ауылы Толен ауылы
8(71145) 23124
Қаратөбе ауданы Сулыкөл ауылы инд.090816
89
«Қаратөбе ауданы Шөптікөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Үшағаш ауылы
8(71145)31201
Қаратөбе ауданы Шөптікөл ауылы инд. 090811
90
«Қаратөбе ауданы Егіндікөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жігерлен ауылы
8(71145) 55441
Қаратөбе ауданы, Егіндыкөл ауылы инд.090803
91
«Сырым ауданы Жымпиты ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бірінші май ауылы

8(71134) 31609
090900,
с. Жымпитинский,
с. Жымпиты
www.zko
syrym.kz
93
ГУ "Аппарат акима
Алгабасского сельского
округа Сырымского
района"
с. Жанаонир,
с. Сасыкколь
8(71134)99176
090902,
с. Алгабас
нет
94
ГУ "Аппарат акима
Аралтобинского
сельского округа
Сырымского района"
с. Кызылагаш
8(71134)95131
090903,
с. Аралтоба
нет
95
ГУ "Аппарат акима
Буланского сельского
округа Сырымского
района"
с. Жамбыл
8(71134) 22371
090903,
с. Булан
нет
96
ГУ "Аппарат акима
Булдуртинского
сельского округа
Сырымского района"
с. Каракудук,
с. Жаркамыс,
с. Аккудук
8(71134)92352
090904,
с. Алгабас
нет
97
ГУ "Аппарат акима
Таскудукского сельского
округа Сырымского
района"
с. Алатау
8(71134) 94396
090910,
с. Таскудук
нет
98
ГУ "Аппарат акима
Жетыкольского сельского
округа Сырымского
района"
с. Жетыколь,
с. Каракудук
8(71134)90410
090907,
с. Косарал
нет
99
ГУ "Аппарат акима
Жосалинского сельского
округа Сырымского
района"
с. Тамды
8(71134)91118
090907,
с. Тоганас
нет
100
ГУ "Аппарат акима
Саройского сельского
округа Сырымского
района"
с. Кызылтан
8(71134)92160
090908,
с. Шагырлыой
нет
101
ГУ "Аппарат акима
Талдыбулакского
сельского округа
Сырымского района"
С. Казахстан
8(71134)96211
090909,
с. Талдыбулак
нет
102
ГУ "Аппарат акима
Шолаканкатинского
сельского округа
Сырымского района"
с. Анкаты,
с. Караганды,
с. Сегизуй,
с. Куспанколь
8(71134)92356
090911,
с. Тоганас
нет
103
ГУ "Аппарат акима
Таскалинского аульного
округа Таскалинского
района"
отд. Красненький,
п. Кузнецово
8(71139) 21430
091000,
п. Таскала,
ул. Абая, 20
hzheksenov
@mail.ru
104
ГУ "Аппарат акима
Актауского аульного
округа Таскалинского
района"
с. Беленькое,
отд. Кызылбас,
с. Черная Впадина
8(71139) 29536
091001,
п. Актау,
ул. Ардагерлер, 10
akimat
aktau@
mail.ru
105
ГУ "Аппарат акима
Амангельдинского
аульного округа
Таскалинского района"
отд. Чижа 1
8(71139) 23124
091007,
п. Амангельды,
ул. Ленина, 1
amangeldu
_akimat@
mail.ru
106
ГУ "Аппарат акима
Достыкского аульного
округа Таскалинского
района"
отд. Вавилино,
п. Крутой
8(71139) 24367
091006,
п. Достык,
ул. Сатарова, 15
akimat
taskala
@mail.ru
107
ГУ "Аппарат акима
Кощинского аульного
округа Таскалинского
района"
отд. Комсомольское,
отд. Чебаково
8(71139) 29296
091005,
п. Оян,
ул. Маметовой, 1
azamat-84
@.bk.ru
108
ГУ "Аппарат акима
Казахстанского аульного
округа Таскалинского
района"
отд. Жумала,
отд. Калмакшабы,
отд. Кирово,
отд. Кисыксай

8(71134) 31609
Сырым ауданы Жымпиты ауылдық округі инд.090900
www.zkosyrym.kz
92
«Сырым ауданы Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жаңаөнер ауылы Сасықкөл ауылы
8(71134) 99176
Сырым ауданы, Алғабас ауылы инд.090902
93
«Сырым ауданы Аралтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қызылағаш ауылы
8(71134) 95131
Сырым ауданы Аралтөбе ауылы инд.090903
94
«Сырым ауданы Бұлан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл ауылы
8(71134) 22371
Сырым ауданы Бұлан ауылы инд.090903
95
«Сырым ауданы Бұлдырты ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қарақұдық ауылы Жарқамыс ауылы
Ақұдық ауылы
8(71134) 92352
Сырым ауданы Бұлдырты ауылы Алғабас ауылы инд.090904
96
«Сырымауданы Тасқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алатау ауылы
8(71134)94396
Сырым ауданы Тасқұдық ауылы инд.090910
97
«Сырым ауданы Жетікөл ауылдық  округі әкімінің  аппараты» ММ
Жетікөл ауылы Қарақұдық ауылы
8(71134)90410
Сырым ауданы Жетікөл ауылдық округі инд.090907
98
«Сырым ауданы Жосалы ауылдық округі әкімінің  аппараты» ММ
Тамды ауылы
8(71134)91118
Сырым ауданы Тоғанасауылы инд.090907
99
«Сырым ауданы Сарыой ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қызылтаң ауылы
8(71134) 92160
Сырым ауданы Сарыой ауылдық округі инд.090908
100
«Сырым ауданы Талдыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қазақстан ауылы
8(71134) 96211
Сырым ауданы  Талдыбұлақ ауылы округі инд.090909
101
«Сырымауданы Шолақаңқаты  ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Аңқатыауылы Қарағанды ауылы Сегізүй  ауылы Құспанкөл ауылы
8(71134) 92356
Сырым ауданы Шолақанқаты ауылы округі инд.090911
102
«Тасқала ауданы Тасқала ауылдық  округі әкімінің аппараты»ММ
Красненький бөлімшесі, Кузнецовок кенті
8(71139) 21430
Тасқала ауданы Тасқала ауылы Абай к-с, 20 инд.091000
hzheksenov@mail.ru
103
«Тасқала ауданы Ақтау ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Беленькое ауылы Қызылбас бөлімшесі Черная Впадина ауылы
8(71139) 29536
Тасқала ауданы Ақтау кенті Ардагерлер к-сі, 10 инд.091001
акіmаtаktau@ mаіl.ru
104
«Тасқалы ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шыжа 1 бөлімшесі
8(71139) 23124
Тасқала ауданы, Амангельді кенті Ленин к-сі, 1 инд.091007
аmаngеldu_аkіmаt@mаіl.ru
105
«Тасқала ауданы Достық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Вавилино бөл. Крутой ауылы
8(71139) 24367
Тасқала ауданы, Достық кенті Сатаров к-сі, 15 инд.091006
аkіmаttaskalа@mаіl.ru
106
«Тасқала ауданы Қошы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Комсомольское бөл. Чебаково бөл.
8(71139) 29296
Тасқала ауданы Оян кенті М.Маметова к-сі, 1 инд.091005
аzаmаt-84@bk.ru
107
«Тасқала ауданы Қазақстан ауылдық округі әкімі аппараты» ММ
Жұмала бөл.Қалмақшабын бөл. Кирово бөл.Қисықсай бөл.

8(71139) 25124
091002,
п. Атамекен,
ул. Жениса, 11
akim_
atameken
@mail.ru
109
ГУ "Аппарат акима
Мерекенского аульного
округа Таскалинского
района"
отд. Жайыкбай,
отд. Карташово,
отд. Калмак
8(71139) 26137
091004,
с. Мереке,
ул. Акжигитова
akim
mereke@
mail.ru
110
ГУ "Аппарат акима
Мерейского аульного
округа Таскалинского
района"
отд. Астраханкино,
отд. Белугино,
отд. Родники,
отд. Джемчин
8(71139) 29624
091003,
п. Мерей,
ул. Победы, 1
akimat
taskala
@mail.ru
111
ГУ "Аппарат акима
Чижинского аульного
округа Таскалинского
района"
отд. Талдыбулак, отд. Ермольчево
8(71139) 23555
091008,
п. 2-Чижа,
ул. Юбилейная, 1
abat_
sariev
@mail.ru
112
ГУ "Аппарат акима
Федоровского сельского
округа Теректинского
района"
с. Донецк,
с. Кабылтобе
8(71132) 21274
091100,
с. Федоровка,
ул. Юбилейное, 18
нет
113
ГУ "Аппарат акима
Акжаикского сельского
округа Теректинского
района"
н/п Санаторий
Акжаик,
с. Суттигенды
8(71143) 91280
091101,
с. Акжаик
нет
114
ГУ "Аппарат акима
Аксогымского сельского
округа Теректинского
района"
с. Бозай,
с. Калинин
8(71143) 95523
091102,
с. Аксугум
нет
115
ГУ "Аппарат акима
Аксуатского сельского
округа Теректинского
района"
с. Айтиево,
с. Пойма
8(71132) 31371
с. Аксуат
Terekta
rambler@
ru
116
ГУ "Аппарат акима
Анкатинского сельского
округа Теректинского
района"
с. Рыбцех,
с. Ерсары,
с. Кандык,
с. Новая точка,
с. Сатымшеген,
с. Тасаншеген
8(71143) 93292
091105,
с. Анката
нет
117
ГУ "Аппарат акима
Конеккеткенского
сельского округа
Теректинского района"
с. Камыстыколь
8(71147) 92331
091110,
с. Конеккеткен
нет
118
ГУ "Аппарат акима
Подстепновского
сельского округа
Теректинского района"
с. Лесопитомник,
с. Юбилейное,
с. Барбастау
8(71132) 36461
091114,
с. Подстепное,
ул. Советская, 1/А
нет
119
ГУ "Аппарат акима
Придорожного сельского
округа Теректинского
района"
с. Алгабас,
с. Сарсеново
8(71132) 33116
091117,
с. Придорожное
нет
120
ГУ "Аппарат акима
Тонкерисского сельского
округа Теректинского
района"
с. Коныссай
8(71132) 33349
091122,
с. Тонкерис
нет
121
ГУ "Аппарат акима
Чаганского сельского
округа Теректинского
района"
с. Бекей
8(71132) 32696
091111,
с. Новая Жизнь,
ул. Школьная, 15
нет
122
ГУ "Аппарат акима
Шагатайского сельского
округа Теректинского
района"
с. Карабас,
с. Когалытобек,
с. Кутсиык,
с. Кызылжар
8(71143) 94396
091125,
с. Шагатай
нет
123
ГУ "Аппарат акима
Шалкарского сельского
округа Теректинского
района"
с. Дуана,
с. Шалкар
8(71143) 94146
091126,
с. Сарыомир
нет
124
ГУ "Аппарат акима
Акбулакского сельского
округа Чингирлауского
района"
с. Агатан,
с. Кутантал

8(71139) 25124
Тасқала ауданы, Атамекен кенті Жеңіс к-сі, 11 инд.091002
акіm_ аtаmеkеn@mаі1.ru
108
«Тасқала ауданы Мереке ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жайықбай бөл. Карташово бөл. Қалмақ бөл.
8(71139) 26137
Тасқала ауданы, Мереке ауылы Ақжігітов к-сі инд.091004
акіmmеrеkе @mаіl.ru
109
«Тасқала ауданы Мерей ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Астраханкино бөл. Белугино бөл. Родники бөл.Джемчин бөл.
8(71139) 29624
Тасқала ауданы Мерей кенті Победа к-сі, 1 инд.091003
акіmаttаskаlа@mаі1.ru
110
«Тасқала ауданы Шижы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Талдыбұлақ бөл. Ермольчево бөл.
8(71139) 23555
Тасқала ауданы Шижа-2 кенті Юбилейная к-сі, 1 инд.091008
abat_sariev@mail.ru
111
«Теректі ауданы Федоров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Донецк ауылы Қабылтөбе ауылы
8(71132) 21274
Теректі ауданы Федоровка ауылы Юбилейное к-сі, 18 инд.091100
112
«Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақжайық е.м. Сүттігенді ауылы
8(71143) 91280
Теректі ауданы, Ақжайық ауылы инд.091101
113
«Теректі ауданы Ақсоғым ауылдық округі әкімінің» ММ
Бозай ауылы Калинин ауылы
8(71143) 95523
Теректі ауданы Ақсоғым ауылы инд.091102
114
«Теректі ауданы Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Айтиево ауылы Пойма ауылы
8(71132) 31371
Теректі ауданы Ақсуат ауылы
Теrекtа rаmblеr@ .ru
115
«Теректі ауданы Аңқата ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Рыбцех ауылы Ерсары ауылы Қандық ауылы Новая точка ауылы Сатымшеген ауылы Тасаншеген ауылы
8(71143) 93292
Теректі ауданы, Аңқата ауылы инд.091105
116
«Теректі ауданы Көнеккеткен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қамыстыкөл ауылы
8(71147) 92331
Теректі ауданы, Көнеккеткен ауылы инд.091110
117
«Теректі ауданы Подстепновск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Лесопитомник ауылы Юбилейное ауылы Барбастау ауылы
8(71132) 36461
Теректі ауданы Подстепное ауылы Советская к-сі, 1/А инд.091114
118
«Теректі ауданы Придорожный ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алғабас ауылы Сарсеново ауылы
8(71132) 33116
Теректі ауданы, Придорожное ауылы инд.091117
119
«Теректі ауданы Төңкеріс ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қоныссай ауылы
8(71132) 33349
Теректі ауданы, Төнкеріс ауылы инд.091122
120
«Теректі ауданы Шаған ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бекей ауылы
8(71132) 32696
Теректі ауданы, Новая Жизнь ауылы Школьная к-сі, 15 инд.091111
121
«Теректі ауданы Шағатай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қарабас ауылы Қоғалытөбек ауылы Құтсиық ауылы Қызылжар ауылы
8(71143) 94396
Теректі ауданы Шағатай ауылы инд.091125
122
«Теректі ауданы Шалқар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Дуана ауылы
Шалқар ауылы
8(71143) 94146
Теректі ауданы Сарыөмір ауылы инд.091126
123
«Шығырлы ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ағатан ауылы Құтантал ауылы

8(71137) 34860
091210,
п. Тасмола,
ул. Санирбаева, 230
chingirlau.
westkaz.
kz
125
ГУ "Аппарат акима
Алмазненского сельского
округа Чингирлауского
района"
с. Аккудык,
с. Константиновка,
с. Сегизсай,
с. Лебедевка
8(71137) 23475
091202,
п. Алмазное,
ул. Рахимовой, 69
нет
126
ГУ "Аппарат акима
Ащысайского сельского
округа Чингирлауского
района"
с. Амангельды,
с. Женишке,
с. Мырзагара,
с. Талдысай
8(71137) 25544
091204,
п. Ащысай,
ул. Бейбитшилик, 22
нет
127
ГУ Аппарат акима
Белогорского сельского
округа Чингирлауского
района"
с. Торыатбас,
с. Марксизм
8(71137)25156
091205,
п. Белогорка,
ул. Садовая, 102
нет
128
ГУ "Аппарат акима
Карагашского сельского
округа Чингирлауского
района"
с. Аксуат,
с. Каинды,
с. Каргала
8(71137)23579
091207,
п. Карагаш,
ул. Абая, 18
нет
129
ГУ "Аппарат акима
Кызылкульского
сельского округа
Чингирлауского района"
с. Кызылкуль,
с. Аксугум,
с. Жанакуш,
с. Правда,
с. Улгули,
с. Шоктыбай
8(71137)34262
091200,
п. Чингирлау,
ул. Клышева, 87
нет
130
ГУ "Аппарат акима
Лубенского сельского
округа Чингирлауского
района"
с. Отрадное,
с. Сулукуль,
с. Юбилейное
8(71137) 23294
091206,
п. Лубенка,
ул. Мухамбетова, 52
нет
131
ГУ "Аппарат акима
Полтавского сельского
округа Чингирлауского
района"
с. Полтавка
8(71137) 25340
091208,
п. Полтава,
ул. Жастар, 12
нет
132
ГУ "Аппарат акима
Зачаганского
поселкового округа
г. Уральск"
п. Меловые
горки
8(7112) 501880
090009,
п. 3ачаганск,
ул. Жангирхана, 17
нет
Карагандинская область
1
ГУ "Аппарат акима
города Абая"
г. Абай
п. Вольный
п. Кзыл
8(72131) 42954
100101, г. Абай,
ул. Абая 26
akimgorodа@уаndех.ru
2
ГУ "Аппарат акима
Курминского сельского
округа Абайского
района
с. Курминка
с. Жумабек
с. Спасск
8(72153) 50566
100113
с. Курминское,
ул. Спасская 7
ЕMail
curma_buh@
mail.ru
3
ГУ "Аппарат акима
Коксунского сельского
округа
Абайского района"
с. Коксун,
с. Южное,
с. Северное,
с. Жартас
с. Зеленые ключи
8(72153) 52482
100111, с. Коксу
akimat
kokсү@
rambler.ru
4
ГУ "Аппарат акима
Караганского
сельского округа
Абайского района"
с. Жартас
с. Восход
с. Поливное
с. Карагога
8(7231) 91318
100107, с.
Жартас, ул. 60
лет Каз. ССР, 24
akimat
zhartas@
rambler.ru
5
ГУ "Аппарат акима села
Юбилейное Абайского
района"
с. Юбилейное
с. Тасзаемка
с. Жон

8(71137) 34860
Шығырлау ауданы, Тасмола кенті
Сәңірбиев к-сі, 230 инд.091210
chingirlau.westkaz.kz
124
«Шығырлау ауданы Алмазнен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Аққұдық ауылы Константинов ка ауылы Сегізсай ауылы Лебедевка ауылы
8(71137) 23475
Шығырлау ауданы, Алмазное кенті Рахымов к-сі, 69 инд.091202
125
«Шығырлау ауданы Ащысай ауылдық округі
әкімінің аппараты» ММ
Амангелді ауылы Жеңішке ауылы Мырзағара ауылы Талдысай ауылы
8(71137) 25544
Шығырлау ауданы Ащысай кенті. Бейбітшілік к-сі, 22 инд.091204
126
«Шығрлауауданы Белогорск ауылдық округі
әкімінің аппараты» ММ
Торыатбас ауылы Марксизм ауылы
8(71137) 25156
Шығырлау ауданы Белогорка ауылы Садовая к-сі, 102 инд.091205
127
«Шығырлау ауданы
Қарашаш ауылдық округі
әкімінің аппараты» ММ
Ақсуат ауылы Қайыңды ауылы Қарғала ауылы
8(71137) 23579
Шығырлау ауданы Қарағаш ауылы Абай к-с, 18 инд.091207
128
«Шығырлау ауданы Қызылкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қызылкөл ауылы
Ақсоғым ауылы
Жаңакүш ауылы Правда ауылы Үлгілі ауылы
Шоқтыбай ауылы
8(71137) 34262
Шығырлау ауданы, Шығырлау ауылы Клышев к-сі, 87 инд.091200
129
«Шығырлау ауданы Лубен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Отрадное ауылы Сұлукөл ауылы  Юбилейное ауылы
8(71137) 23294
Шығырлау ауданы, Лубенка ауылы Мұхамбетов к-сі, 52 инд.0901206
130
«Шығырлау ауданы Полтавск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Полтавка ауылы
8(71137) 25340
Шығырлау ауданы Полтава кенті Жастар к-сі, 12 инд.091208
131
«Орал қаласы Зашаған ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Меловые горки ауылы
8(7112) 501880
Орал қаласы. Зашаған кенті Жәңгірхан к-сі, 17 инд.090009
жоқ
132
«Орал қаласы Деркүл кенті округінің әкімі аппараты» ММ
Ливкино ауылы Кордон ауылы Маштаково ауылы
8(7112) 217561
Орал қаласы Деркүл кенті Даля к-сі, 34 инд.090010
жоқ
Қарағанды облысы
р/с
Әкімдіктің толық атауы
Елді мекен атауы
Байланыс телефоны
Заңды мекенжайы
Сайттың мекенжайы
1
2
3
4
5
6
1
«Абай қаласы әкімінің аппараты» ММ
Абай қаласы Вольный кенті Қызыл кенті
8(72131) 42954
Абай ауданы, Абай қаласы Абай к-сі, 26 инд.100101,
аkіmgоrоdа@.yаndех.ru
2
«Абай ауданы Курминка ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Курминка ауылдық округі, Курминка ауылы Жұмабек ауылы Спасск ауылы
8(72153) 50566
Абай ауданы Курминска ауылы Спасская к-сі, 7 инд.100113
Е Маіl kurmа_ buһ@mаil.ru
3
«Абай ауданы Көксу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Коксун ауылы Южное ауылы Северное ауылы Жартас ауылы Зеленые ключи ауылы
8(72153) 52482
Абай ауданы, Көксу ауылы инд.100111
аkіmаtkоkсу@.rаmbler.ru
4
«Абай ауданы Қараған ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жартас ауылы Восход ауылы Поливное ауылы Қарақоға ауылы
8(7231)91318
Абай ауданы Жартас ауылы 60 лет Каз.ССР к-сі, 24 инд.100107
аkіmаtjartas@.rаmbler.ru
5
«Абай ауданы Юбилейный ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Юбилейное ауылы Тасзаемка ауылы Жон ауылы

8(72153) 58336
100117,
с. Юбилейное,
ул. Мира 15
ubileinoe@
mail.ru
6
ГУ "Аппарат акима
Есенгильдинского
сельского округа
Абайского района"
с. Пахотное,
с. Восьмой аул
8(72153) 53172
100106,
с. Юбилейное,
ул. Мира 15
нет
7
ГУ "Аппарат акима
Самарского сельского
округа Абайского
района"
с. Самарка
с. Бородиновка
с. Пруды
с. Огороды
с. Изумрудное
8(72153) 54290
100114,
с. Самарка, ул. Центральная 19
нет
8
ГУ "Аппарат акима
Актогайского района"
с. Актогай
8 (71037) 2-12-33
8 (71037)
2-14-74, 21044
100200,
с. Актогай
пр. Бөкейхана-4
нет
9
ГУ "Аппарат акима
Абайского сельского
округа Актогайского
района"
с. Абай
с. Акшкол
8(71038)
23-5-43
100208,
с. Абай
нет
10
ГУ "Аппарат акима
Айыртасского сельского
округа Актогайского
района"
с. Айыртас
8 (71038)
24-2-33
100209,
с. Айыртас
нет
11
ГУ "Аппарат акима
Жидебайского
сельского округа
Актогайского района"
с. Сауле
с. Жаланаш
с. Ушарал
с. Каракой
8 (71037)
22-2-19
100205,
с. Сауле
нет
12
ГУ "Аппарат акима
Карабулакского
сельского округа
Актогайского района"
с. Нарманбет
с. Дуаншы
с. Карасу
8 (71038)
23-7-43
100210,
с. Нарманбет
нет
13
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Караменде би
Актогайского района"
с. Актас
с. Куаныш
8 (71037)
29-1-21
100202,
с. Актас
нет
14
ГУ "Аппарат акима
Кызыларайского
сельского округа
Актогайского района"
с. Акжарык
8 (71037)
24-2-13
100201,
с. Акжарык
нет
15
ГУ "Аппарат акима
Кусакского сельского
округа Актогайского
района"
с. Кошкар
8 (71038)
23-2-25
100311,
с. Кошкар
нет
16
ГУ "Аппарат акима
Кежекского сельского
округа Актогайского
района"
с. Акши
8 (71037)
29-7-48
100203,
с. Акши
нет
17
ГУ "Аппарат акима
Нуркенского сельского
округа Актогайского
района"
с. Нуркен
с. Аксенгир
с. Жалантос
с. Жидебай
с. Каратал
8 (71037)
23-3-40
100204,
с. Нуркен
нет
18
ГУ "Аппарат акима
Ортадересинского
сельского округа
Актогайского района"
с. Ортадересин
с. Акжайдак
ст. Ортадересин
8 (71037)
25-3-40
100312,
с. Ортадересин
нет
19
ГУ "Аппарат акима
Сарытерекского
сельского округа
Актогайского района"
с. Сарытерек
с. Актумсык
с. Жетимшокы
с. Кенели
8 (71037)
25-2-37
100206,
с. Сарытерек
нет
20
ГУ "Аппарат акима
Тасаралского сельского
округа Актогайского
района"
с. Тасарал
8 (71038)
26-4-84
100317,
с. Тасарал
нет
21
ГУ "Аппарат акима
Торангалыкского
сельского округа
Актогайского района"
с. Торангалык
8 (71038)
24-6-32
100315,
с. Торангалык
нет
22
ГУ "Аппарат
акима сельского
округа Шабанбай
би Актогайского района"
с. Шабанбай би
с. Бегазы
с. Касабай
8 (71037)
26-2-18
100207,
с. Шабанбай би
нет
23
ГУ "Аппарат акима
поселка Сары-Шаган
Актогайского района
пос. Сары-Шаган
8 (71038)
22-2-53
100314,
п. Сары-Шаган
ул. Абая 18
нет
24
ГУ "Аппарат акима
поселка Шашубай
Актогайского района"
п. Шашубай
8 (71038)

8(72153) 58336
Абай ауданы Юбилейное ауылы Мира к-сі, 15 инд.100117
ubilеіnое@mail.ru
6
«Абай ауданы Есенгелді ауылдық округіәкімінің аппараты» ММ
Есенгелді ауылдық округі Пахотное ауылы Сегізінші ауыл ауылы
8(72153) 53172
Абай ауданы, Юбилейное ауылы Мира к-сі,15
инд.100106
7
«Абай ауданы Самар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Самар ауылы Бородиновка ауылы Пруды ауылы Огороды ауылы Изумрудное ауылы
8(72153) 54290
Абай ауданы, Самар ауылы Центральная к-сі, 19 инд.100114
8
«Ақтоғай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтоғай ауылы
8(71037) 2-12-33 8 (71037) 2-14-74, 21044
Ақтоғай ауданы
Ақтоғай ауылы Бөкейхан даңғ.4
инд. 100200
9
«Ақтоғай ауданы Абай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Абай ауылы
Ақышкөл ауылы
8(71038) 23-5-43
Ақтоғай ауданы Абай ауылы инд. 100208
10
«Ақтоғай ауданы Айыртас ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Айыртас ауылы
8(71038) 24-2-33
Ақтоғай ауданы, Айыртас ауылы инд. 100209
11
«Ақтоғай ауданы Жидебай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сәуле ауылы
Жалаңаш ауылы Үшарал ауылы Қаракой ауылы
8(71037) 22-2-19
Ақтоғай ауданы, Сәуле ауылы инд. 100205
12
«Ақтоғай ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Нарманбет ауылы Дуаншы ауылы Қарасу ауылы
8(71038) 23-7-43
Ақтоғай ауданы Нарманбет ауылы инд.100210
13
«Ақтоғай ауданы Қараменде би ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақтас ауылы Қуаныш ауылы
8(71037)29-1-21
Ақтоғай ауданы, Ақтаса ауылы инд.100202
14
«Ақтоғай ауданы Қызыларай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақжарық ауылы
8(71037)24-2-13
Ақтоғай ауданы, Ақжарық ауылы инд.100201
15
«Ақтоғай ауданы Құсақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қошқар ауылы
8(71038) 23-2-25
Ақтоғай ауданы Қошқар ауылы инд.100311
16
«Ақтоғай ауданы Кежек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақшы ауылы
8(71037) 29-7-48
Ақтоғай ауданы Ақшы ауылы инд.100203
17
«Ақтоғай ауданы Нүркен ауылдық округі
әкімінің аппараты» ММ
Нуркен ауылы Ақсеңгір ауылы Жалаңтөс ауылы Жидебай ауылы Қаратал ауылы
8(71037) 23-3-40
Ақтоғай ауданы Нүркен ауылы инд.100204
18
«Ақтоғай ауданы Ортадерес ауылдық округі аппараты» ММ
Ортадерес ауылы
Ақжайдақ ауылы  Ортадерес ст.
8(71037)25-3-40
Ақтоғай аудан  Ортадерес ауылы  инд.100312
19
«Ақтоғай ауданы Сарытерек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сарытерек аулы Ақтұмсық ауылы Жетімшоқы ауылы Кенелі ауылы
8(71037) 25-2-37
Ақтоғай ауданы, Сарытерек ауылы инд. 100206
20
«Ақтоғай ауданы Тасарал ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тасарал ауылы
8(71038) 26-4-84
Ақтоғай ауданы, Тасарал ауылы инд.100317
21
«Ақтоғай ауданы Торанғалық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Торанғалық ауылы
8(71038) 24-6-32
Ақтоғай ауданы Торанғалық ауылы инд.100315
22
«Ақтоғай ауданы Шабанбай би ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шабанбай би ауылы Беғазы ауылы Қасабай ауылы
8(71037) 26-2-18
Ақтоғай ауданы, Шабанбай би ауылы
инд. 100207,
23
«Ақтоғай ауданы Сары Шаған кентінің әкімі аппараты» ММ
Сары Шаған сенті
8(71038) 22-2-53
Ақтоғай аудан  Сары Шаған кенті Абай к-сі, 18 инд.100314,
24
«Ақтоғай ауданы Шашубай кентінің әкімі аппараты» ММ
Шашубай кенті
8(71038)

21-2-57
100316,
п. Шашубай
ул. Ленина 1
нет
25
ГУ "Аппарат акима
Ботакаринского
поселкового округа
Бухаржырауского района"
п. Ботакара
ст. Ботакара
8(72154) 2169
100400
п. Ботакара
ул. Абылайхана-38/а
нет
26
ГУ "Аппарат акима
Кушокинского
поселкового округа
Бухаржырауского района"
п. Кушокы
с. Майозек
8(72154)32-3-38
100413
п. Кушокы,
ул. Искакова
Искадера-5
нет
27
ГУ "Аппарат акима
поселкового округа
им. Габидена Мустафина
Бухаржырауского района"
п. им. Габидена
Мустафина
ст. Нуринск
8(72138)31101
100413
п. Габидена
Мустафина
ул. Корниенко-17
akimat
mustafina
@mail.ru
28
ГУ "Аппарат акима
Доскейского аульного
округа Бухаржырауского
района"
отд. Трудовое
8(72154)24-5-76
100408
а. Доскей,
ул. Доскея-34
нет
29
ГУ "Аппарат акима
Акоринского сельского
округа Бухаржырауского
района"
с. Акоре
8(72154)52377
100402
с. Акоре
ул. Целиная-1
нет
30
ГУ "Аппарат акима
Актобинского сельского
округа Бухаржырауского
района"
с. Актобе
с. Интумак
отд. Есарбулак
8(72154)30247
100425
с. Актобе
ул. Центральная-1/l
нет
3l
ГУ "Аппарат акима
Умуткерского сельского
округа Бухаржырауского
района"
с. Умуткер
с. Торткол
с. Ульга
8(72154)51-8-97
100420
с. Умуткер,
ул. Центральная-7
нет
32
ГУ "Аппарат акима
Березняковского
сельского округа
Бухаржырауского района"
с. Березняки
отд. Саратовка
отд. Тасаул
8(872154)3559 9
100430
с. Березняки
ул. Центральная-4
bereznyaki_
akimat@
mail.ru
33
ГУ "Аппарат акима
Ботакаринского
сельского округа
Бухаржырауского района"
с. Ботакара
8(72154)27710
100405
с. Ботакара
ул. Горького-10
guaa
botakаrа@
maіl.ru
34
ГУ "Аппарат акима
Бухар Жырауского
сельского округа
Бухаржырауского района"
с. Бухар-Жырау
с. Семизбуга
с. Шалкар
8(72154)52104
100406
с. Бухар-Жырау
Ул. Центральная-9
нет
35
ГУ "Аппарат акима
Гагаринского сельского
округа Бухаржырауского
района"
с. Гагаринское
отд. Садовое
8(72154)50-2-22
100431
с. Гагарина,
ул. Октябрьская-9
нет
36
ГУ "Аппарат акима
Корнеевского сельского
округа Бухаржырауского
района"
с. Корнеевка
с. Акжар
с. Алгабас
8(72154)51-7-03
100412
с. Корнеевка
ул. Целинная-11
korneevka_
akimat@
mail.ru
37
ГУ "Аппарат акима
Дубовского сельского
округа Бухаржырауского
района"
с. Дубовка
с. Алабас
с. Новостройка
8(72154)36178
101204
с. Дубовка
ул. Юбилейная-37
нет
38
ГУ "Аппарат акима
Молодецкого сельского
округа Бухаржырауского
района"
с. Молодецкое
8(72154)51171
100427
с. Молодецкое
ул. Аманкелды
нет
39
ГУ "Аппарат акима
Кокпектинского
сельского округа
Бухаржырауского района"
с. Кокпекты
с. Байкадам
с. Сартобе

21-2-57
Ақтоғай ауданы Шашубай кенті Ленин к-сі, 1 инд.100316,
25
«Бұқар Жырау ауданы Ботақара кентінің әкімі аппараты» ММ
Ботақара кенті
Ботақара ст.
8(72154)216 9
Бұқар-Жырау ауданы Ботақара кенті Абылайхан к-сі, 38/а инд. 100400
жоқ
26
«Бұқар-Жырау ауданы Қушоқы кентінің әкімі аппараты» ММ
Қушоқы кенті Майөзек ауылы
8(72154) 32-3-38
Бұқар-Жырау Қушоқы кенті Искаков ауылы Искадера к-сі, 5 инд.100413
жоқ
27
«Бұқар Жырау ауданы Ғ. Мұстафин атындағы кенттің әкімі аппараты» ММ
Ғ.Мұстафин атындағы кенті
Мұтафин ст. Нұра ауылы
8(7213)8311 01
Бұқар Жырау ауданы, Ғ.Мұстафин кенті Корниенко к-сі, 17 инд.100413
акіmаtmustafina@mаіl.ru
28
«Бұқар Жырау ауданы Доскей ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Трудовое бөлімшесі
8(72154) 24-5-76
Бұқар Жырау ауданы
Доскей ауылы Доскей к-сі, 34 инд. 100408
жоқ
29
«Бұқар Жырау ауданы Ақөре ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақөре ауылы
8(72154) 52377
Бұқар Жырау ауданы Ақөре ауылы Целиная к-сі, 1 инд. 100402
жоқ
30
«Бұқар Жырау ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе ауылы Ынтымақ ауылы Есарбұлақ бөл.
8(72154) 30247
Бұқар Жырау ауданы,
Ақтөбе ауылы Центральная к-сі,1/1, инд.100425
жоқ
31
«Бұқар Жырау ауданы Үміткер ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Үміткер ауылдық округі Төрткөл ауылы Ұлға ауылы
8(72154) 51-8-97
Бұқар Жырау ауданы, Үміткер ауылы Центральная к-сі, 7 инд. 100420
жоқ
32
«Бұқар Жырау ауданы Березняк ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Березняк ауылы Саратовка бөл. Тасауыл бөл.
8(872154)35599
Бұқар Жырау ауданы Березняк ауылы Центральная к-сі, 4, инд. 100430
bereznyaki_akimat@mail.ru
33
«Бұқар Жырау ауданы Ботақара ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ботақара ауылы
8(72154) 27710
Бұқар Жырау ауданы, Ботақара ауылы Горького к-сі, 10, индекс 100405
guaabotakara@mal.ru
34
«Бұқар Жырау ауданы Бұқар Жырау ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бұқар-Жырау ауылы Семізбұға Шалқар ауылы
8(72154) 52104
Бұқар Жырау ауданы, Бұқар-Жырау ауылы Центральная к-сі, 9 инд.100406
жоқ
35
«Бұқар Жырау Гагарин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Гагаринское ауылды Садовое бөл.
8(72154) 50-2-22
Бұқар-Жырау ауданы, Гагарин ауылы Октябрьская к-сі, 9,
инд. 100431
жоқ
36
«Бұқр-Жырау ауданы Керней ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Керней ауылды Ақжар ауылы Алғабас ауылы
8(72154) 51-7-03
Бұқар Жырау ауданы, Керней ауылы Целинная к-сі, 11 индекс-100412
korneevka_akimat@mail.ru
37
«Бұқар Жырау ауданы Дубов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Дубовка ауылы Алабас ауылы Новостройка ауылы
8(72154) 36178
Бұқар Жырау ауданы Дубовка ауылы Юбилейная к-сі, 37, инд. 101204
38
«Бұқар Жырау ауданы Молодецк ауылдық округі
әкімінің аппараты» ММ
Молодецк ауылы
8(72154)511 71
Бұқар Жырау ауданы Молодецкое ауылы Аманкелді к-сі инд.100427
жоқ
39
«Бұқар Жырау ауданы Көкпекті ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көкпекті ауылы Байқадам ауылы Сарытөбе ауылы

8(72154)52500
100401
с. Кокпекты
ул. Торговая-1
нет
40
ГУ "Аппарат акима
Тогузкудукского
сельского округа
Бухаржырауского района"
с. Тогызкудук
с. Тасшокы
8(72154)52715
100419
с. Тогызкудук,
ул. Механическая -7
нет
41
ГУ "Аппарат акима
Каражарского сельского
округа Бухаржырауского
района"
с. Каражар
с. Асыл
с. Волховское
с. Геологическое
8(72154)33-7-87
100426
с. Каражар,
ул. Зеленая-1
нет
42
ГУ "Аппарат акима
Каракудукского
сельского округа
Бухаржырауского района"
с. Каракудук
8(72154)53952
100410
с. Каракудук
ул.  Набережная-43/а
karakuduk
gu@mail.ru
43
ГУ "Аппарат акима
Самаркандского
сельского округа
Бухаржырауского района"
с. Самарканд
с. Тегизжол
с. Чкаловой
8(72154)33-4-69
100434
с. Самарканд,
ул. Ленинская-30
Samarkand_
akimat@
mail.ru
44
ГУ "Аппарат акима
Новоузенского
сельского округа
Бухаржырауского района"
с. Новоузенка
с. Сиван,
станция Тегизжол
8(72154)39-2-81
100424
с. Новоузенка,
ул. Тбилисская-28
novouzenka
so@mail.ru
45
ГУ "Аппарат акима
Петровского сельского
округа Бухаржырауского
района"
с. Петровка
с. Жанакала
с. Жастлек
8(72154)20500
100415
с. Петровка
ул. Школьная
нет
46
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Баймырза
Бухаржырауского района
ст. Астаховка
8(72154)50-1-00
100432
с. Баймырза,
ул. Фабричная-3
akimat
leilа@
mаіі.ru
47
ГУ "Аппарат акима
Шешенкаринского
сельского округа
Бухаржырауского района"
с. Уштау
ст. Ашысу округ
8(72154)28648
100432
с. Шешенкара
нет
48
ГУ "Аппарат акима
Акбелского сельского
округа Бухаржырауского
района"
с. Акбел
с. Алабас
с. Курама
8(72154)52823
100401
с. Акбел,
ул. Юбилейная-9
акbеl@
mail.ru
49
ГУ "Аппарат акима
Ростовского сельского
округа Бухаржырауского
района"
с. Ростовка
с. Красная
Нива
с. Кызылжар
8(72154)37350
100433
с. Ростовка
ул. Советская-12/а
нет
50
ГУ "Аппарат акима
Центрального сельского
округа Бухаржырауского
района"
с. Центральное
с. Андрейниковка
8(72154)50261
100435
с. Центральное
ул. Советская-10,
tsipa1109
@mail.ru
51
ГУ "Аппарат акима
Суыксуского сельского
округа Бухаржырауского
района"
С. Суыксу
8(72132)31211
100418
с. Суыксу
ул. Школьная
нет
52
ГУ "Аппарат акима
Туздинского сельского
округа Бухаржырауского
района"
с. Тузда
с. старая
Тузда
с. Первое Мая
8(72154)34787
100414
с. Тузда
ул. Гагарина
нет
53
ГУ "Аппарат акима
Уштобинского сельского
округа Бухаржырауского
района"
с. Уштобе
с. Заречное
с. Курылыс
с. Сокурское

8(72154) 52500
Бұқар Жырау ауданы Көкпекті ауылы
Торговая к-сі, 1 инд.100401
жоқ
40
«Бұқар Жырау ауданы Тоғызқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тоғызқұдық ауыл Тасшоқы ауылы
8(72154) 52715
Бұқар Жырау ауданы Тоғызқұдық ауылы Механическая к-сі, 7 инд.100419
жоқ
41
«Бұқар Жырау ауданы Қаражар ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Қаражар ауылы Асыл ауылы Волховское ауылы Геологическое ауылы
8(72154) 33-7-87
Бұқар Жырау ауданы Қаражар ауылы Зеленая к-сі, 1 инд.100426
жоқ
42
«Бұқар Жырау ауданы Қарақұдық ауылдық округі  әкімінің аппараты» ММ
Қарақұдық ауылы
8(72154) 53952
Бұқар Жырау ауданы  Қарақұдық ауылы Набережная к-сі, 43/а инд.100410
karakudik_@mail.ru
43
«Бұқар Жырау ауданы Самарқан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Самарқан ауылы Тегісжол ауылы
Чкалова ауылы
8(72154) 33-4-69
Бұқар Жырау ауданы, Самарқан ауылы Ленинская к-сі, 30 инд.100434
samarkand_akumat@mail.ru
44
«Бұқар Жырау ауданы Новоузенко ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Новоузенко ауылы
Сиван ауылы Тегісжол ст.
8(72154) 39-2-81
Бұқар Жырау ауданы, Новоузенка ауылы Тбилисская к-сі, 28 индекс-100424
novouzenka_so@mail.ru
45
«Бұқар Жырау ауданы Петровка ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Петровка ауылдық округі Петровка ауылы Жаңақала бөл. Жастілек бөл.
8(72154) 20500
Бұқар Жырау ауданы Петровка ауылы Школьная к-сі инд.100415
жоқ
46
«Бүқар Жырау ауданы Баймырза ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Баймырза ауылдық округі Астаховка ст.
8(72154) 50-1-00
Бұқар Жырау ауданы, Баймырза ауылы Фабричная к-сі, 3 инд.100432
аkіmаt_leila@mail.ru
47
«Бұқар Жырау ауданы Шешенқара ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шешенқара ауылы
Үштау ст. Ащысу ауылдық округі
8(72154) 28648
Бұқар Жырау ауданы Шешенқара ауылы
инд. 100432
жоқ
48
«Бұқар Жырау ауданы Ақбел ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақбел ауылы Алабас ауылы Құрама ауылы
8(72154) 52823
Бұқар Жырау ауданы Ақбел ауылы Юбилейная к-сі, 9 инд. 100401
akbel@mail.ru
49
«Бұқар Жырау ауданы Ростов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ростов ауылы Красная Нива ауылы Қызылжар ауылы
8(72154) 37350
Бұқар Жырау ауданы, Ростов ауылы Советская к-сі, 12/а инд. 100433
жоқ
50
«Бұқар Жырау ауданы Центральный ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Центральное
ауылы Андрейниковка ауылы
8(72154)50261
Бұқар Жырау ауданы Центральное ауылы Советская к-сі, 10
инд. 100435
tsipa1109@mail.ru
51
«Бұқар Жырау ауданы Суықсу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Суықсу ауылы
8(72132) 31211
Бұқар Жырау ауданы Суықсу ауылы Школьная к-сі, инд.100418
жоқ
52
«Бұқар Жырау ауданы Тұзды ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тұзды ауылы Бірінші Май ауылы
8(72154) 34787
Бұқар Жырау ауданы Тұзды ауылы
инд. 100414
жоқ
53
«Бұқар Жырау ауданы Үштөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Үштөбе ауылы Заречное ауылы Құрылыс ауылдық округі

8(72154)53-4-44
100422
с. Уштобе,
ул. Ленинградская-30
нет
54
ГУ "Аппарат акима
Белагашского сельского
oкруга Бухаржырауского
района"
с. Белагаш
отделение Аюлы
8(72154)
21121, 25273
100404
с. Белагаш
ул. Школьная-9
нет
55
ГУ "Аппарат акима села
Кенгир г. Жезказган"
Ст. Түйемойнақ
Ст.
Теректы
с.Корганбай, Разъезды
360, 366,
370, 323, 310, 359, 335
8(7102) 922582, 922467
100615
с. Кенгир
улица Ауезова, 4
www.iezkaz
gan.kz
56
ГУ "Аппарат акима села
г. Жезказган"
Старый Талап
8(7102)
921505, 921447
100600
с. Талап
Мкр. 3
www.iezkaz
gan.kz
57
ГУ "Аппарат акима
г. Жезказгана
П.
Геологический
8(7102)
736135 771039
771034
г. Жезказган,
пр. Алаша,
Ул. Сарыарка, 4а
www.
iezkazgan.
kz
z-gio@
topmail.kz
58
ГУ "Аппарат акима села
Малшыбай г. Жезказган"
с. Малшыбай
8(7102)
760043
100600
г. Жезказган,
с. Малшыбай
www.
iezkazgan.kz
59
ГУ "Акимат Целинного
сельского округа
Жанааркинского района"
с. Акшагат
8(71030)23761
100500
с. Орынбай
zhanaarka
akimat@
mail.ru
60
ГУ "Акимат Байдалы
бийского сельского
округа Жанааркинского
района"
с. Ескене
8(71030)26342
100511
с. Байдалы би
zhanaarka
akimat@
mail.ru
61
ГУ "Акимат
Тугискенского
сельского округа
Жанааркинского района"
с. Кенжебай-
Самай
8(71030)
26061 23342
100509
с. Тугискен
zhanaarka
akimat@
mail.ru
62
ГУ "Акимат Целинного
сельского округа
Жанааркинского района"
с. Целинный

8(72154) 53-4-44
Бұқар Жырау ауданы, Үштөбе ауылы Ленинградская к-сі, 30 инд. 100422
жоқ
54
«Бұқар Жырау ауданы Белағаш ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Белағаш ауылы
Аюлы бөл.
8(72154) 21121, 25273
Бұқар Жырау ауданы Белағаш ауылы Школьная к-сі, 9
инд. 100404
жоқ
55
«Жезқазған қаласы Кеңгір ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Түйемойнақ ст.
Теректі ст. Қорғанбай ауылы 360, 366, 370, 323, 310, 359, 335 разъезд
8(710)2 922582, 922467
Жезқазған қаласы Кеңгір ауылы Әуезов к-сі, 4 инд.100615
www.iezkazgan.kz
56
«Жезқазған қаласы Талап ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ескі Талап ауылы
8(710)2 921505, 921447
Жезқазған қаласы Талап ауылы Микрайон к-сі, 3 инд. 100600
www.iezkazgan.kz
57
«Жезқазған қаласы әкімінің аппараты» ММ
Геологическ кенті
8(710)2 736135 771039 771034
Жезқазған қ. Алаша даңғ. 1 Сарыарқа к-сі, 4
www.iezkazgan.kz z-gio@topmail.kz
58
«Жезқазған қаласы Малшыбай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Малшыбай ауылы
8(710)2 760043
Жезқазған қаласы Малшыбай ауылы инд. 100600
www.iezkazgan.kz
59
«Жаңаарқа ауданы Целинный ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақшағат ауылы
8(71030) 23761
Жаңаарқа ауданы Орынбай кенті инд.100500
zhanaarka_akimat@mail.ru
60
«Жаңаарқа ауданы Байдалы би ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ескене ауылы
8(71030) 26342
Жаңаарқа ауданы Байдалы би ауылы индекс 100511
zhanaarka_akimat@mail.ru
61
«Жаңаарқа ауданы Түгіскен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Түгіскен ауылдық округі Кенжебай-Самай ауылы
8(71030) 26061, 23342
Жаңаарқа район,
Түгіскен ауылы
индекс 100509
zhanaarka_akimat@mail.ru
62
«Жаңаарқа ауданы Целинный ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Целинный ауылы

8(71030)23761
100500
с. Целинный
zhanaarka
akimat@
mail.ru
63
ГУ "Акимат
Бидаикского сельского
округа Жанааркинского
района"
разъезд 69 км
8(71030)
26450,
24717,
24725
100508
с. Бидаик
zhanaarka
akimat@
mail.ru
64
ГУ "Акимат Жұмажа-
новского сельского
округа Жанааркинского
района"
с. Байгул
8(71030)
27391,
50152
100500
с. М.Жумажанова
zhanaarka
akimat@
mail.ru
65
ГУ "Акимат Актю-
бекского сельского
округа Жанааркинского
района"
с. Атасу
100503
с. Актюбек
zhanaarka
akimat@
mail.ru
66
ГУ "Акимат  Актюбекского
сельского округа
Жанааркинского района"
ст. Манадыр
100503
с. Актюбек
zhanaarka
akimat@
mail.ru
67
ГУ "Акимат Бидаикского
сельского округа
Жанааркинского района"
с. Актайлак
8(71030)
26450,
24717,
24725
100508
с. Бидаик
zhanaarka
akimat@
mail.ru
68
ГУ "Акимат
М. Жумажановского
сельского округа
Жанааркинского района"
с. Байгул
8(71030)
27391,
50152
100500
с. М. Жумажанова
zhanaarka
akimat@
mail.ru
69
ГУ "Акимат Тугискенского
сельского округа
Жанааркинского района"
с. Кенжебай-
Самай
8(71030)
26061,
23342
100509
с. Тугискен
zhanaarka_
akimat@
mail.ru
70
ГУ "Акимат Ералиевс-
кого сельского округа
Жанааркинского района"
разъезд 189 км
8(71030)23693,
23699, 23683
100505
с. Ералиева
zhanaarka_
akimat@
mail.ru
71
ГУ "Акимат Карагашского
сельского округа
Жанааркинского района"
лесхоз Карагаш
8(71030)24152,
24198,24120
100500
с. Карагаш
zhanaarka
akimat@
mail.r u
72
ГУ "Акимат Сейфул-
линского сельского
округа Жанааркинского
района"
с. Кирова
с. Алгабас
8(71030)
243 80,
24330,
281 88
100506
с. Сейфуллина
zhanaarka_
akimat@
mail.ru
73
ГУ "Акимат Актюбекс-
кого сельского округа
Жанааркинского района"
с. Уркендеу
8(71030)
27363,
27084
100503
с. Актюбек
zhanaarka_
akimat@
mail.ru
74
ГУ "Акимат Актауского
сельского округа
Жанааркинского района"
с. Айшырак
8(71030)
27363,
27084
100502
с. Актау
zhanaarka_
akimat@
mail.ru
75
ГУ "Акимат Ералиевс-
кого сельского округа
Жанааркинского района"
ст. Жомарт
8(71030)
23693,
23699,
23683
100505
с. Ералиева
zhankarka_
akimat@
maіl.ru
76
ГУ "Акимат Актауского
сельского округа
Жанааркинского района"
с. Клыш
8(71030)
27363,
27084
с. Актау
zhanaarka_
akimat@
mail.ru
77
ГУ "Аппарат Акима
Ералиевского сельского
округа Жанааркинского
района"
с. Аралтубе
8(71030)
23693,
23699,
23683
100505
с. Ералиева
zhanaarka_
akimat@
mail.ru
78
ГУ "Акимат Мадийского
сельского округа
Каркаралинского района"
с. Айрык
с. Едрей
8(72132)
54260
100802
с. Айрык
ул. Абишева 3,
www.
karkaraly.
kz
79
ГУ "Акимат Таттим-
бетского сельского
округа Каркаралинского
района"
с. Актасты
с. Шилдебай
8(72147)
53287
100804
с. Актасты,
ул. Казыбек, 27
www.
karkaraly.
kz
80
ГУ "Акимат Нуркен
Абдировского сельского
округа Каркаралинского
района"
с. Н. Абдирова,
с. Акшокы,
с. Жекежал

8(71030) 23761
Жаңаарқа ауданы, Целинный ауылы
индекс 100500
zhanaarka_akimat@mail.ru
63
«Жаңаарқар ауданы Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
69 разъезді
8(71030) 26450, 24717, 24725
Жаңаарқа ауданы Бидайық ауылы индек; 100508
zhanaarka_akimat@mail.ru
64
«Жаңаарқа ауданы
М.Жұмажанов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
М.Жұмажанов ауылдық округі Байғұл ауылы
8(71030) 27391, 50152
Жаңаарқа ауданы М.Жұмажанов ауылы
инд. 100500
zhanaarka_akimat@mail.ru
65
«Жаңаарқа ауданы Ақтүбек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Атасу ст.
Жаңаарқа ауданы Ақтүбек ауылы инд.100503
zhanaarka_akimat@mail.ru
66
«Жаңаарқа ауданы Ақтүбек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Маңадыр ст.
Жаңаарқа ауданы Ақтүбек ауылы
инд.100503
zhanaarka_akimat@mail.ru
67
«Жаңаарқа ауданы Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақтайлақ ауылы
8(71030) 26450, 24717, 24725
Жаңаарқа ауданы Бидайық ауылы
инд. 100508
zhanaarka_akimat@mail.ru
68
«Жаңаарқа ауданы
М.Жұмажанов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Байғұл ауылы
8(71030) 27391, 50152
Жаңаарқа ауданы
М.Жұмажанов ауылы
инд.100500
zhanaarka_akimat@mail.ru
69
«Жаңаарқа ауданы
Түгіскен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Кенжебай-
Самай ауылы
8(71030) 26061, 23342
Жаңаарқа ауданыТүгіскен ауылы индекс 100509
zhanaarka_akimat@mail.ru
70
«Жаңаарқа ауданы Ералиев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
189 разъезд
8(71030) 23693, 23699, 23683
Жаңаарқа ауданы, Ералиев ауылы индекс 100505
zhanaarka_akimat@mail.ru
71
«Жаңаарқа ауданы Қарағаш ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қарағаш орман шаруашылығы
8(71030) 24152, 24198, 24120
Жаңаарқа ауданы Қарағаш ауылы индекс 100500
zhanaarka_akimat@mail.ru
72
«Жаңаарқа ауданы Сейфуллин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Киров ауылы Алғабас ауылы
8(71030) 24380, 24330, 28188
Жаңаарқа ауданы Сейфуллин ауылы
индекс 100506
zhanaarka_akimat@mail.ru
73
«Жаңаарқа ауданы Ақтүбек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Өркендеу ауылы
8(71030) 27363, 27084
Жаңаарқа ауданы,
Ақтүбек ауылы индекс 100503
zhanaarka_akimat@mail.ru
74
«Жаңаарқа ауданы Ақтау ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Айшырақ aуылы
8(71030) 27363, 27084
Жаңаарқа ауданы, Ақтау ауылы
индекс 100502
zhanaarka_akimat@mail.ru
75
«Жаңаарқа ауданы Ералиев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жомарт ст.
8(71030) 23693, 23699, 23683
Жаңаарқа ауданы Ералиев ауылы индекс 100505
zhanaarka_akimat@mail.ru
76
«Жаңаарқа
ауданы Ақтау ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қылыш ауылы
8(71030) 27363, 27084
Жаңаарқа ауданы, Ақтау ауылы
zhanaarka_akimat@mail.ru
77
«Жаңаарақа ауданы Ералиев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Аралтүбе ауылы
8(71030) 23693, 23699, 3683
Жаңаарқа ауданы Ералиев ауылы индекс 100505
zhanaarka_akimat@mail.ru
78
«Қарқаралы ауданы Мәди ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Айрық ауылы Едірей ауылы
8(72132) 54260
Қарқаралы ауданы, Айрық ауылы Әбішев к-сі, 3 инд. 100802
www.karkaraly.kz
79
«Қарқаралы ауданы Тәттімбет ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақтасты ауылы Шілдебай ауылы
8(72147) 53287
Қарқаралы ауданы Ақтасты ауылы Қазыбек би к-сі, 27, инд.100804
www.karkaraly.kz
80
«Қарқаралы ауданы Н.Әбдіров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Н.Әбдіров ауылы
Ақшоқы ауылы Жекежал ауылы

8(72146) 34304
100812
с. Н. Абдирова
www.
karkaraly.
kz
81
ГУ Акимат Каршыга-
линского сельского
округа Каркаралинского
района"
с. Коктас,
с. Жанажол,
ст. Новый Путь
8(72146) 33551
100813
с. Коктас,
ул. Гагарина 30
www.
karkaraly.
kz
82
ГУ Акимат Кыргызского
сельского округа
Каркаралинского района"
с. Буркитты,
с. Борлыбулак,
с. Жанибек,
с. Кент,
ст. Талдинка
8(72146) 34521
100809
с. Буркитты
www.
kakaraly.kz
83
ГУ "Акимат Кояндинского
сельского округа
Каркаралинского района"
с. Коянды,
с. Атантай
8(72147) 58221
100817
с. Коянды,
ул. Советская 5
www.
karkaraly.
kz
84
ГУ "Акимат Мартбек
Мамыраевского сельского
округа Каркаралинского
района"
с. Акжол,
с. Жананегиз,
9 разъезд
8(72147) 33300
100803
с. Акжол,
ул. Кабдыкаримова 12
www.
karkaraly.
kz
85
ГУ "Аппарат Акима
Ныгмет Нурмаковсксого
сельского округа
Каркаралинского района"
с. Осибай,
с. Бастал,
с. Колбасы
8(72147) 55272
100819
с. Осибай,
ул. Елебекова, 5
www.
karkaraly.
kz
86
ГУ "Аппарат Акима
Ынталинского сельского
округа Каркаралинского
района"
с. Ынталы
8(72146) 50011
100825
с. Ынталы
www.
karkaraly.
kz
87
ГУ "Аппарат Акима
Абайского сельского
округа Каркаралинского
района"
с. Айнабулак,
с. Мыржык
8(72147) 51341
100801
с. Айнабулак
www.
karkaraly.
kz
88
ГУ "Аппарат Акима
Касым Аманжоловского
сельского округа
Каркаралинского района"
с. Талды,
с. Акбай-
Кызылбай,
с. Аккора,
с. Сарыобалы,
с. Белдеутас
8(72146)37400
100805
с. Талды
www.
karkaraly.
kz
89
ГУ "Аппарат Акима
Бахтинского сельского
округа Каркаралинского
района"
с. Бахты,
с. Абыз,
с. Шолаккайын
8(72146)38721
100807
с. Бахты
www.
karkaraly.
kz
90
ГУ "Аппарат Акима
Балкантауского
сельского округа
Каркаралинского района"
с. Карабулак,
с. Айнабулак
8(72147) 91586
100813
с. Карабулак
www.
karkaraly.
kz
91
ГУ "Аппарат акима
Бесобинского сельского
округа Каркаралинского
района"
с. Бесоба,
с. Кызылту,
с. Карашокы
8(72132)36443
100808
с. Бесоба
www.
karkaraly.
kz
92
ГУ "Акимат Жана-
тоганского сельского
округа Каркаралинского
района"
с. Жанатоган,
с. Ежебай
8(72146)31760
100811
с. Жанатоган
www.
karkaraly.
kz
93
ГУ "Аппарат Акима
Кайнарбулакского
сельского округа
Каркаралинского района"
с. Аппаз,
с. Милыбулак,
с. Жалпакшилик,
с. Саз
8(72146)37258
100806
с. Аппаз
www.
karkaraly.
kz
94
ГУ "Аппарат Акимат
Тегисшилдикского
сельского округа
с. Тегисшилдик,
с. Жарлы,
с. Карынши

8(72146) 34304
Қарқаралы ауданы Н.Әбдіров ауылы 100812
www.karkaraly.kz
81
«Қарқаралы ауданы Қаршығалы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көктас ауылы Жаңажол ауылы
8(72146) 33551
Қарқаралы ауданы, Көктас ауылы Гагарнн к-сі, 30 инд. 100813
www.karkaraly.kz
82
«Қарқаралы ауданы Қырғыз ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бүркітті ауылы Борлыбұлақ ауылы Жәнібек ауылы Кент ауылы Талды ст.
8(72146) 34521
Қарқаралы ауданы, Бүркітті ауылы
инд. 100809
www.karkaraly.kz
83
«Қарқаралы ауданы Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қоянды ауылы Атантай ауылы
8(72147) 58221
Қарқаралы ауданы Қоянды ауылы Советская к-сі,5
инд. 100817
www.karkaraly.kz
84
«Қарқаралы ауданы Мартбек Мамыраев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақжол ауылы Жаңанегіз ауылы 9 разъезд
8(72147) 33300
Қарқаралы ауданы Ақжол ауылы Қабдыкәрімов к-сі, 12 инд. 100803
www.karkaraly.kz
85
«Қарқаралы ауданы Нығмет Нұрмақов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Өсібай ауылы Бастал ауылы Көлбасы ауылы
8(72147) 55272
Қарқаралы ауданы Өсібай ауылы Елебекова к-сі, 5 инд.100819
www.karkaraly.kz
86
«Қарқаралы ауданы Ынталы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ынталы ауылы
8(72146) 50011
Қарқаралы ауданы, Ынталы ауылы инд. 100825
www.karkaraly.kz
87
«Қарқаралы ауданы Абай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Айнабұлақ ауылы
Мыржық ауылы
8(72147) 51341
Қарқаралы ауданы Айнабұлақ ауылы
инд. 100801
www.karkaraly.kz
88
«Қарқаралы ауданы Қасым Аманжолов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Талды ауылы. Ақбай-Қызылбай ауылы Аққора ауылы Сарыобалы ауылы Белдеутас ауылы
8(72146) 37400
Қарқаралы ауданы, Талды ауылы инд. 100805
www.karkaraly.kz
89
«Қарқаралы ауданы Бақты ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бақты ауылы Абыз ауылы Шолаққайың ауылы
8(72146) 38721
Қарқаралы ауданы Бақты ауылы инд. 100807
www.karkaraly.kz
90
«Қарқаралы ауданы Балқантау ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Балқантау ауылдық округі Қарабұлақ ауылы Айнабұлақ ауылы
8(72147) 91586
Қарқаралы ауданы, Қарабұлақ ауылы инд.100813
www.karkaraly.kz
91
«Қарқаралы ауданы Бесоба ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бесоба ауылдық округі Бесоба ауылы Қызылту ауылы Қарашоқы ауылы
8(72132) 36443
Қарқаралы ауданы Бесоба ауылы инд.100808
www.karkaraly.kz
92
«Қарқаралы ауданы Жаңатоған ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жаңатоған
ауылдық округі Жаңатоған ауылы Ежебай ауылы
8(72146) 31760
Қарқаралы ауданы, Жаңатоған ауылы инд.100811
www.karkaraly.kz
93
«Қарақаралы ауданы Қайнарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қайнарбұлақ ауылдық округі Аппаз ауылы Милыбұлақ ауылы Жалпақшілік ауылы Саз ауылы
8(72146) 37258
Қарқаралы ауданы,
Аппаз ауылы
инд. 100806
www.karkaraly.kz
94
«Қарқаралы ауданы Тегісшілдік ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тегісшілдік ауылдық округі Жарлы ауылы Қарынши ауылы

8(72146)37501
100823
с. Тегисшилдик
www.
karkaraly.
kz
95
Акимат Темиршинского
сельского округа
с. Татан,
с. Карагаш,
с. Айнабулак
8(72132)36586
100820
с. Татан
www.
karkaraly.
kz
96
Акимат Шарыктинского
сельского округа
с. Теректы,
с. Айыр,
с. Шоптикол,
с. Кызылшилик
8(72147)91430
100822
с. Теректы
www.
karkaraly.
kz
97
ГУ "Акимат Караколского
сельского округа
Каркаралинского района
с. Каракол
8(72147)91557
100815
с. Каракол
www.
karkaraly.
kz
98
ГУ "Акимат Томарского
сельского округа
Каркаралинского района
с. Томар
8(72132) 35223
100824
с. Томар
www.
karkaraly.
kz
99
ГУ "Акимат Угарского
сельского округа
Каркаралинского района
с. Матак
8(72146)33732
100818
с. Матак
www.
karkaraly.
kz
100
ГУ "Акимат поселка
Карагайлы
Каркаралинского района
п. Карагайлы,
с. Актерек
8(72146) 45001
100814
п. Карагайлы
www.
karkaraly.
kz
101
ГУ "Акимат Егинды-
булаксого сельского
округа Каркаралинского
района
с. Егиндыбулак
8(72147)91567
100810
с. Егиндыбулак
www.
karkaraly.
kz
102
ГУ "Аппарат Акима село
Тассуат Нуринского
района"
с. Тассуат
8(72144)
21301,
31216
100923
с. Тассуат,
ул. Ленина, 14
Нет
103
ГУ "Аппарат акима села
Ткенекты Нуринского
района"
с. Ткенекты
с. Жукей
8 7213 254 727
100924
с. Ткенекты,
ул Бейбитшилик, 1
Нет
104
ГУ "Аппарат акима села
Баршино Нуринского
района"
с. Баршино
с. Бестамак,
с. Каракаска
8 7213 252 102
10007
с. Баршино
ул. Аблахатова, 10
Нет
105
ГУ "Аппарат акима села
Кобетей Нуринского района"
с. Кобетей
с. Шахаман
8 7214 434 209
100923
с. Кобетей
Нет
106
ГУ "Аппарат акима села
Талдысай Нуринского
района"
с. Талдысай
8 7213 252 149
100922
с. Талдысай.
ул. строительная 6
Нет
107
ГУ "Аппарат акима села
Карой Нуринского
района"
с. Карой
8 7214 447 283
100914
с. Карой
ул. Абая 31
Нет
108
ГУ "Аппарат акима села
Изенда Нуринского района"
с. Изенда
с. Кенжарык,
с. Топарколь
8 72144
43281,
21092
100912
с. Изенда
Нет
109
ГУ "Аппарат акима село
Щербаковское
Нуринского района"
с. Щербаковское
с. Амантау
8 72144
46218,
22564
100926
с. Щербаковское
Нет
110
ГУ "Аппарат акима села
Акмешит Нуринского района"
с. Акмешит
с. Кантай
8 7214
422 747
100901
с. Акмешит ул.
С. Сейфуллина 16
Нет
111
ГУ "Аппарат акима
поселка Киевка
Нуринского района"
п. Киевка
с. Ондрис
8 7214 421385
100900
п. Киевка
ул. Абая 48
Нет
112
ГУ "Аппарат акима села
Куланотпес Нуринского
района"
с. Куланотпес
8 72144 35210,
22571
100917
с. Куланотпес
ул. Школьная, 47
Нет
113
ГУ "Аппарат акима
поселка Шубарколь
Нуринского района"
с. Шубарколь
8 7213 210110
100900
п. Шубарколь
ул. Рыскульбекова 15
Нет
114
ГУ "Аппарат акима села
Жанбобек Нуринского района"
с. Жанбобек
с. Акколка
8 7213 252110
100908
с. Жанбобек
ул. Уалиханова 17
Нет
115
ГУ "Аппарат акима село
аула Карима Мынбаева
Нуринского района"
с. Карима
Мынбаева
8 72144
22478,
44422
100911
с. Карима Мынбаева
Нет

8(72146) 37501
Қарқаралы ауданы, Тегісшілдік ауылы
инд. 100823
www.karkaraly.kz
95
«Қарқаралы ауданы Темірші ауылдық округі әкімінің ММ
Темірші ауылдық округі Татан ауылы Қарағаш ауылы Айнабұлақ ауылы
8(72132) 36586
Қарқаралы ауданы Татан ауылы инд. 100820
www.karkaraly.kz
96
«Қарқаралы ауданы Шарықты ауылдық округі әкімінің әкімдігі»
Шарықты ауылдық округі Теректі ауылы Айыр ауылы Шептікөл ауылы Қызылшілік ауылы
8(72147) 91430
Қарқаралы ауданы Теректі ауылы инд. 100822
www.karkaraly.kz
97
«Қарқаралы ауданы Қаракөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қаракөл ауылы
8(72147) 91557
Қарқаралы ауданы,
Қаракөл ауылы инд.100815
www.karkaraly.kz
98
«Қарқаралы ауданы Томар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Томар ауылы
8(72132) 35223
Қарқаралы ауданы,
Томар ауылы инд. 100824
www.karkaraly.kz
99
«Қарқаралы аудагіы Ұғар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Матақ ауылы
8(72146) 33732
Қарқаралы ауданы Матақ ауылы инд.100818
www.karkaraly.kz
100
«Қарқаралы
ауданы Қарағайлы кентінің әкімдігі аппараты» ММ
Қарағайлы кенті Ақтерек ауылы
8(72146) 45001
Қарқаралы ауданы Қарағайлы кенті инд.100814
www.karkaraly.kz
101
«Қарқаралы ауданы Егіндібұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Егіндібұлақ ауылы
8(72147) 91567
Қарқаралы ауданы, Егіндібұлақ ауылы инд.100810
www.karkaraly.kz
102
«Нұра ауданы Тассуат ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тассуат ауылы
8(721)44 21301, 31216
Нұра ауданы, Тассуат ауылы Ленин к-сі, 14 индекс 100923
103
«Нұра ауданы Тікенекті ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тікенекті ауылы Жүкей ауылы
8(721)32547 27
Нұра ауданы Тікенекті ауылы Бейбітшілік к-сі, 1 индекс 100924
104
«Нұра ауданы Баршино ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Баршино ауылы Бестамақ ауылы Қарақасқа ауылы
8(721)32521 02
Нұра ауданы Баршино ауылы Аблахатова к-сі, 10 индекс 100907
105
«Нұра ауданы Көбетей ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көбетей ауылы Шахаман ауылы
8(721)44342 09
Нұра ауданы Көбетей ауылы индекс 100923
106
«Нұра ауданы Талдысай ауылдық округі әкімінің
аппараты» ММ
Талдысай ауылы
8(721)32521 49
Нұра ауданы, Талдысай ауылы Строительная к-сі, 6 индекс 100922
107
«Нұра ауданы Қараой ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қараой ауылы
8(721)44472 83
Нұра ауданы Қараой ауылы Абай к-сі, 31 индекс 100914
108
«Нұра ауданы Изенді ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Изенді ауылы
Кеңжарық ауылы Топаркөл ауылы
8(721)4443281, 21092
Нұра ауданы Изенді ауылы индекс 100912
109
«Нұра ауданы Щербақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шербақ ауылы Амантау ауылы
8(721)44 6218, 22564
Нұра ауданы, Шербақов ауылы инд. 100926
110
«Нұра ауданы Ақмешіт ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақмешіт ауылы Қантай ауылы
8(721)4 422 747
Нұра ауданы Ақмешіт ауылы С.Сейфуллин к-сі, 16 индекс 100901
111
«Нұра ауданы Киевка кентінің әкімі аппараты» ММ
Киевка ауылы Өндіріс ауылы
8(721)4 421 385
Нұра ауданы Киевка кенті Абай к-сі, 48 индекс 100900
112
«Нұра ауданы Құланөтпес ауылдық округі әкімінің әкімі аппараты» ММ
Құланөтпес ауылы
8(721)44 35210, 22571
Нұра ауданы Құланөтпес ауылы Школьная к-сі, 47 индекс 100917
113
«Нұра ауданы Шұбаркөл кентінің әкімі аппараты» ММ
Шұбаркөл ауылы
8(721)3 210 110
Нұра ауданы Шұбаркөл ауылы Рысқұлов к-сі, 15 индекс 100900
114
«Нұра ауданы Жанбөбек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жанбөбек ауылы Аққолқы ауылы
8(721)3 252 110
Нұра ауданы Жанбөбек
ауылы Уәлиханов к-сі,17 индекс 100908
115
«Нұра ауданы Кәрім Мыңбаев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Кәрім Мыңбаев ауылы
8(721)4422478, 44422
Нұра ауданы Кәрім Мыңбаев ауылы индекс 100911

116
ГУ "Аппарат акима села
Кертинди Нуринского
района"
с. Кертинди
с. Алгабас
8 7214 422272
100915
с. Кертинди
ул. Айнабекова 1
нет
117
ГУ "Аппарат акима села
Соналы Нуринского района"
с. Соналы
8 7213 252129
100921
с. Соналы
ул. Абая 59
нет
118
ГУ "Аппарат Акима село
Куланутпес Нуринского
района"
с. Куланутпес
с. Актобек,
с. Ныгман
8 7213 233617
100918
с. Куланутпес
ул. Абылайхана 8
нет
119
ГУ "Аппарат Акима село
Байтуган Нуринского
района"
с. Байтуган
с.  Жанакурылыс
8 72144
36218,
36400
100905
с. Байтуган
ул. Ауэзова, 55
нет
120
ГУ "Аппарат Акима села
Жараспай Нуринского района"
с. Жараспай
8 7214 432299
100909
с. Жараспай
ул. Орталык 6
нет
121
ГУ "Аппарат Акима село
Майоровка Нуринского
района"
с. Майоровка
8 7214 437219
100919
с. Майоровка
ул. Майоровка, 23
нет
122
ГУ "Аппарат Акима села
Балыктыколь Нуринского
района"
с. Балыктыколь
8 7214 421659
100906
с. Балыктыколь
ул. Балабиева, 1
нет
123
ГУ "Аппарат Акима село
Заречное Нуринского
района"
с. Заречное
8 7214 439 233
100910
с. Заречное
ул. Ленина, 7
нет
124
ГУ "Аппарат Акима село
Шахтерское Нуринского
района"
с. Шахтерское
8 7214 442295
100925
с. Шахтерское
ул. советская 1 "б"
нет
125
ГУ "Аппарат акима села
Пржевальское
Нуринского района"
с. Пржевальское
8 7213 238210
100920
с. Пржевальское
ул. Ленина, 15
нет
126
ГУ "Аппарат акима села
Ахмет ауылы Нуринского
района"
с. Ахмет ауылы

116
«Нұра ауданы Кертенді ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Кертінді ауылы Алғабас ауылы
8(721)4 422 272
Нұра ауданы Кертінді ауылы Айнабеков к-сі, 1 индекс 100915
«Нұра ауданы Соңалы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Соналы ауылы
8(721)3 252 129
Нұра ауданы Соналы ауылы Абай к-сі, 59 индекс 100921
117
«Нұра ауданы Құланөтпес ауылдық округі әкімінің» ММ
Құланөтпес ауылы Ақтөбек ауылы Нығман ауылы
8(721)3 233 617
Нұра ауданы Құланөтпес ауылы
Абылай хан к-сі, 8 индекс 100918
118
«Нұра ауданы Байтуған ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Байтуған ауылы Жаңақұрлыс ауылы
8(721)44 36218, 36400
Нұра ауданы Байтуған ауылы Әуезов к-сі, 55 индекс 100905
119
«Нұра аулданы Жарасбай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жарасбай ауылы
8(721)44322 99
Нұра ауданы Жарасбай ауылы Орталық к-сі,6 индекс 100909
120
«Нұра ауданы Майоровка ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Майоровка ауылы
8(721)44372 19
Нұра ауданы Майоровка ауылы Майоровка к-сі, 23 индекс 100919
121
«Нұра ауданы Балықтыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Балықтыкөл ауылы
8(721)44216 59
Нұра ауданы Балықтыкөл ауылы Балабиев к-сі, 1 индекс 100906
122
«Нұра ауданы Заречное ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Заречный ауылы
8(721)44392 33
Нұра ауданы Заречный ауылы Ленин к-сі, 7 индекс 100910
123
«Нұра ауданы Шахтер ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шахтерское ауылы
8(721)44422 95
Нұра ауданы Шахтерское ауылы Советская к-сі, 1 «б« индекс 100925
124
«Нұра ауданы Пржевальск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Пржевальск ауылы
8(721)32382 10
Нұра ауданы Пржевальск ауылы Ленин к-сі, 15 индекс 100920
125
«Нұра ауданы Ахмет ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ахмет ауылы

8 7214 422 308
100904
с. Ахмет,
ул. Абдирова 28
нет
127
ГУ "Акимат поселок
Осакаровка
Осакаровского района"
п. Осакаровка
8(72149)413 51
101000
п. Осакаровка,
ул. Литвинская, 71
нет
128
ГУ "Акимат сельского
округа село Есиль
Осакаровского района"
с. Есиль
с. Колхозное
8(72149)35235
101010
с. Есиль,
ул. Литвинская, 27
нет
129
ГУ "Акимат Пионерского
сельского округа
Осакаровского района"
с. Пионерское
с. Центральное
с. Приишимское
8(72149)34235
101016,
с. Пионерское,
ул. Щентральная 34
нет
130
ГУ "Акимат сельского
округа село Карагайлы
Осакаровского района"
с. Карагайлы
с. Коллективное
с. Святогоровка
с. Крещеновка
8(72149)36297
101015,
с. Карагайлы,
ул. Клубная, 11
нет
131
ГУ "Батпактинский
сельский округ
Осакаровского района"
с. Батпак
с. Акпан
с. Ошаганды
8(72149)33735
101003,
с. Батпақ
ул. Садовая, 34
osak6.
narod.ru
132
ГУ "Акимат Приишимского
сельского округа
Осакаровского района"
с. Приишимское
8(72149)35538
101017,
с. Приишимское,
ул. Центральная, 39
нет
133
ГУ "Акимат Маржан-
кульского сельского
округа Осакаровсксого
района"
с. Уызбай
с. Куркопа
8(72149)38373
101025,
с. Уызбай,
ул. Мира, 15
нет
134
ГУ "Акимат Николаевс-
кого сельского округа
Осакаровского района"
с. Николаевка
с. Топан
с. Комсомольское
8(72149)30239
101013,
с. Николаевка,
ул. Центральная,  30
нет
135
ГУ "Акимат сельского
округа село Шункыркол
Осакаровскского района"
с. Шункыркол
8(72149)37440
101030
с. Шункыркол,
ул. Центральная, 4/2
нет
136
ГУ "Акимат Озерного
сельского округа
Осакаровского района"
с. Озерное
с. Ералы
8(72149)37144
101014,
с. Озерное,
ул. Школьная, 22
нет
137
ГУ "Акимат Трудового
сельского округа
Осакаровского района"
с. Трудовое
с. Степное
8(72148)25630
101024,
с. Трудовое,
ул. Рабочая, 11
нет
138
ГУ "Акимат Садового
сельского округа
Осакаровского района"
с. Садовое
8(72149)38280
101019,
с. Садовое,
ул. Ленина, 11
нет
139
ГУ "Акимат сельского
округа село Сункар
Осакаровского района"
с. Сункар
с. Сельстрой
с. Коянда
8(72149)38542
101022,
с. Сункар,
ул. Кирова, 34
нет
140
ГУ "Акимат Звездного
сельского округа
Осакаровского района"
с. Звезда
8(72148)25739
101005,
с. Звезда,
ул. Ленина, 10
нет
141
ГУ "Акимат Иртышского
сельского округа
Осакаровского района"
с. Иртышское
8(72148)273 30
101006,
с. Иртышское,
ул. Юбилейная, 1
нет

87214422308
Нұра ауданы, Ахмет ауылы, Әбдіров к-сі, 28 индекс 100904
126
«Осакаров аудан Осакаров кентінің әкімі аппараты» ММ
Осакаров кенті
8(72149) 41597
Осакаров кенті Литвинская к-сі, 67 инд.101000
127
«Осакаров ауданы Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Есіл ауылы Колхозное ауылы
8(72149) 35145
Осакаров ауданы, Есіл ауылы Школьная к-сі,60 инд.101010
128
«Осакаров ауданы Пионер ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Пионерск ауылы Центральное ауылы
8(72149) 34299
Осакаров ауданы Пионерск ауылы Центральная к-сі, 27 инд.101016,
129
«Осакаров ауданы Қарағайлы ауылдық округі әкімінің әкімдігі» ММ
Қарағайлы ауылы
8(72149) 36297
Осакаров ауданы Қарағайлы ауылы Школьная к-сі, 5 инд.101015,
130
«Осакаров ауданы Батпақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Батпақ ауылы Ақпан ауылы Ошағанды ауылы
8(72149) 33634
Осакаров ауданы Батпақ ауылы Садовая к-сі, 34 инд.101003
osak6.narod.ru
131
«Осакаров ауданы Приишим ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Приишим ауылы
8(72149) 35538
Осакаров ауданы Приишимск ауылы Центральная к-сі, 7 инд.101017
132
«Осакаров ауданы Маржанкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Уызбай ауылы Құропа ауылы
8(72149) 38373
Осакаров ауданы Уызбай ауылы Школьная к-сі, 10 инд. 101025,
133
«Осакаров ауданы Николаевск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Николаев ауылы Топан ауылы Комсомольск ауылы
8(72149) 30239
Осакаров ауданы Николаев ауылы Школьная к-сі 5 инд.101013,
134
«Осакаров ауданы
Шұңқыр ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шұңқыркөл ауылы
8(72149) 37440
Осакаров ауданы Шұңқыркөл ауылы Центральная к-сі, 1 инд. 101030
135
«Осакаров ауданы Озерный ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Озерный ауылы
Ералы ауылы
8(72149) 37144
Осакаров ауданы Озерное ауылы Школьная к-сі, 37 инд.101014
136
«Осакаров ауданы Трудовое ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Трудовое ауылы Степное ауылы
8(72148) 25630
Осакаров ауданы Трудовое ауылы Бакинская к-сі, 5 инд.101024
137
«Осакаров ауданы Садовой ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Садовое ауылы
8(72149) 38280
Осакаров ауданы Садовое ауылы Ленина к-сі, 9 инд.101019
138
«Осакаров ауданы Сұңқар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сұңқар ауылы Қоянды ауылы
8(72149) 38542
Осакаров ауданы Сұңқар ауылы Кирова к-сі, 1 инд.101022,
139
«Осакаров ауданы Звезда ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Звезда ауылы
8(72148) 25739
Осакаров ауданы Звезда ауылы Стройтелей к-сі, 5 инд.101005,
140
«Осакаров ауданы Ертіс ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ертіс ауылдық округі Ертіс ауылы
8(72148) 27330
Осакаров ауданы Ертіс  ауылы Қазақстан к-сі, 17 инд.101006
141
«Осакаров ауданы Мирный ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мирное ауылы
8(72148)27178
Осакаров ауданы Мирно ауылы Школная к-сі,1инд.1010011

142
ГУ "Акимат Мирного
сельского округа
Осакаровского района"
с. Мирное
8(72148)271 78
101001,
с. Мирное,
ул. Мира, 16
нет
143
ГУ "Акимат сельского
округа село Сарыозек
Осакаровского района"
с. Сарыозек
с. Шокай
с. Русская
Ивановка
8(72148)50214
101020,
с. Сарыозек,
ул. Центральная, 10
нет
144
ГУ "Акимат Тельманского
сельского округа
Осакаровского района"
с. Тельманское
с. Кутумсык
с. Ахметаул
8(72148)26537
101023,
с. Тельманское,
ул. Школьная, 16
нет
145
ГУ "Акимат поселка
Молодежный
Осакаровского района"
п. Молодежный
8(72148)21852
101012,
п. Молодежный,
ул. Абая 13
нет
146
ГУ "Акимат Дальнего
сельского округа
Осакаровского района"
с. Дальнее
с. Жуантобе
с. Лиманное
с. Кызылтасское
8(72148)26366
101004,
с. Дальнее,
ул. Школьная, 1
нет
147
ГУ "Акимат Родни-
ковского сельского
округа Осакаровского
района"
с. Родниковское
с. Карасу
8(72148)26247
101018,
с. Родниковское,
ул. Комсомольская, 3А
нет
148
ГУ "Акимат сельского
округа село Акбулак
Осакаровского района"
с. Акбулак
8(72148)22951
101001,
с. Акбулак,
ул.Западная, 9/2
нет
149
ГУ "Акимат Сенокосного
сельского округа
Осакаровского района"
с. Сенокосное
8(72148)39360
101417,
с. Сенокосное,
ул. Школьная, 6
нет
150
ГУ "Акимат Шидертинс-
кого сельского округа
Осакаровского района"
с. Шидерты
8(72148)25107
101028,
с. Шидерты,
ул. Центральная, 9
нет
151
ГУ "Акимат Чапаевского
сельского округа
Осакаровского района"
с. Чапаево
8(72149)38286
101027,
с. Чапаево,
ул. Механизаторская, 5
нет
152
ГУ "Аппарат Акима
г. Сарани"
г. Сарань
п. Дубовка
п. Малая
Сарань РТИ
8(27137)26232
101200,
ул. Жамбыла, 67
saran.kz
153
ГУ "Аппарат акима
поселка Актас"
г. Сарани
п. Актас
8(27137)550 24
101203,
п. Актас,
ул. Кржыжановского, 27
aktaс
арраrаt@
krg.gov.kz
154
ГУ "Аппарат акима
Улытауского сельского
округа Улытауского
района"
с. Улытау
с. Айыртау
с. Кызыл уй
с. Талдысай
8710521224,
2-12-29,
101500
с. Улытау
ул. Абая 23
Azamat_
1979@
mail.ru
155
ГУ "Аппарат акима
Актасского поселкового
округа Улытауского
района"
п. Актас
с. Пионер
87104120020
87105950880
101502
п. Актас,
ул. Жагалау 3
Aktas_
ulytau@
mаil.ru

142
«Осакаров ауданы Сарыөек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сарыөзек ауылы
Шоқай ауылы Шоқай ст. Русская Ивановка ст.
8(72148) 50214
Осакаров ауданы, Сарыөзек ауылы Школьная к-сі, 10 инд.101020
143
«Осакаров ауданы Тельман ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тельман ауылы Тельманск ауылы Құстұмсық ауылы Ахметауыл ауылы
8(72148) 26537
Осакаров ауданы Тельман ауылы Школьная к-сі, 1 инд.101023
144
«Осакаров ауданы Молодежный ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Молодежный кенті
8(72148) 21852
Осакарсов ауданы Молодежный кенті Ленин к-сі,17а инд.101012
145
«Осакаров ауданы Дальный ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Дальнее ауылы Жуантөбе ауылы Лиманное ауылы Қызылтас ауылы
8(72148) 26366
Осакаров ауданы Дальнее ауылы Школьная к-сі,1 инд.101004
146
«Осакаров ауданы Родниковск ауылдық округіәкімі аппараты» ММ
Қарасу ауылдық округі
8(72148) 26247
Осакаров ауданы Родниковск ауылы Набережная к-сі 4, инд.101018
147
«Осакаров ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақбұлақ ауылдық округі
8(72148) 22951
Осакаров ауданы Ақбұлақ ауылы Гагарин к-сі, 8 инд.101001
148
«Осакаров ауданы Сенокос ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сенокосное ауылдық округі
8(72148) 39360
Осакаров ауданы Сенокосное ауылы Школьная к-сі, 5 инд.101417,
149
«Осакаров ауданы Шідерті ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шідерті аүылдық округі
8(72148) 25107
Осакаров ауданы Шідерті ауылы Школьная к-сі, 1 инд. 101028,
150
«Осакаров ауданы Чапаев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Чапаев ауылдық округі
8(72149) 38286
Осакаров ауданы Чапаев ауылы Центральная к-сі, 5 инд.101027,
151
«Саран қаласы әкімінің аппараты» ММ
Саран қаласы Дубовка кенті
8(27137) 26232
Саран қаласы Жамбыл к-сі, 67 ннд.101200,
saran.kz
152
«Саран қаласы Ақтас кентінің әкімі аппараты» ММ
Ақтас кенті
8(27137) 55024
Ақтас кенті Кржыжановск к-сі, 27 инд.101203,
aktas_apparat@krg.gov.kz
153
«Ұлытау ауданы Ұлытау ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ұлытау ауылы Айыртау ауылы Қызыл үй ауылы Талдысай ауылы
8(710)521224, 2-12-29,
Ұлытау ауданы Ұлытау ауылы Абай к-сі, 23 инд.101500
Azamat_1979@mail.ru
154
«Ұлытау ауданы Ақтас кентінің округі
әкімі аппараты» ММ
Ақтас кенті Пионер ауылы
8(710)41200 20, 8(710)59508 80
Ұлытау ауданы Ақтас ауылы Жағалау к-сі, 3 инд.101502
Aktas_ulytau@mail.ru
155
«Ұлытау ауданы Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алғабас ауылы Бетбұлақ ауылы
8(710)41340 20
Ұлытау ауданы Алғабас ауылы Центральная к-сі, 2 инд.101505
«Ұлытау ауданы Бөрсеңгір ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бөрсенгір ауылы
8(710)34235 78
Ұлытау ауданы Бөрсеңгір ауылы Қазыбек би к-сі, 5 инд.101506
www.akimat borsengir@mail.ru

168
ГУ "Аппарат акима село
Терсакканского
сельского округа
Улытауского района"
с. Терисаккан
с. Косколь
87104133010
101514
с. Терисаккан,
ул. Талап 12
нет
169
ГУ "Аппарат акима села
Аксу-Аюлы Шетского района"
с. Аксу-Аюлы
с. Аксу
с. Актобе
с. Енбекшил
с. Кайракты
8(71031)
21-1-75
101700
с. Аксу-Аюлы,
ул. Шортанбая 26
8702656
8838
@mail.ru
170
ГУ "Аппарат акима
п. Агадырского
сельского округа
Шетского района"
п. Агадырь
с. Сарыши
8(71033)
27683, 27641
101712
с. Агадырь
ул. Тауелсиз
Казахстан 4
guakimat
@mail.ru
171
ГУ "Аппарат акима
Акжалского сельского
округа Шетского
района"
с. Акжал
с. Акжартас
8(71031)37105
101713
с. Акжал,
ул. Абай 5
нет
172
ГУ "Аппарат акима
Акчатауского сельского
округа Шетского района"
п. Акчатау
с. Жарылгап
батыр
с. Каргалы
8(71031)
24590, 24589
101714
с. Акчатау,
ул. Нуржанова 31
нет

168
«Шет ауданы Ақадыр ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақадыр ауылы Сарыши ауылы
8(71033) 27683, 27641
Шет ауданы Ақадыр ауылы Тәуелсіз Қазақстан к-сі,4
инд.101712
a-guakimat@mail.ru
169
«Шет ауданы Ақжал ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақжал ауылы Ақжартас ауылы
8(71031) 37105
Шет ауданы Ақжал ауылы Абай к-сі, 5 инд.101713
170
«Шет ауданы Ақшатау ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақшатау ауылы Жарылғап батыр  ауылы Қарғалы ауылы
8(71031) 24590, 24589
Шет ауданы. Ақшатау ауылы Нүржанов к-сі, 31 инд. 10714
171
«Шет ауданы Қызылтау ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қызылтау ауылы
8(71033) 23316, 23342
Шет ауданы Қызылтау ауылы С.Сейфуллин к- сі, 9 инд. 10721
172
«Шет ауданы Батық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ватық ауылы
3436224, 3436211
Шет ауданы Батық ауылы І.Жансүгіров к-сі, 87 инд.101700

173
ГУ "Аппарат акима
Кызылтауского сельского
округа Шетского района"
с. Кызылтау
8(71033)
23316, 23342
101721
с. Кызылтау
ул. С. Сейфуллина 9
нет
174
ГУ "Аппарат акима
Батыкского сельского
округа Шетского района"
с. Батык
3436224,
3436211
101700
с. Батык,
ул. И. Жансугуров 87
нет
175
ГУ "Аппарат акима
Босагинского сельского
округа Шетского района"
с. Босага
23746, 23792,
23729, 23795
101716
с. Кулжамбекова 30
нет
176
ГУ "Аппарат акима село
Бурма Шетского района"
с. Бурма
с. Мухтар
8(71042)
35321,
3435334
103701
Центральная 12
нет
177
ГУ "Аппарат акима
п. Дарьинский Шетского
района"
п. Дарьинский
3424513,
3424432
п. Дария
нет
178
ГУ "Аппарат акима
п. Жамбыл Шетского
района"
п. Жамбыл
8(71041) 25113
п. Жамбыл
нет

173
«Шет ауданы Босаға ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Босаға ауылы
23746, 23792, 23729, 23795
Шет ауданы Құлжамбеков ауылы
инд. 101716
174
«Шет ауданы Бұрма ауылдық округі әкімініқ аппараты» ММ
Бұрма ауылы
8(71042) 35321, 3435334
Шет ауданы Центральная к-сі, 12, инд. 103701
175
«Шет ауданы Дәрия кентінің
әкімі аппараты» ММ
Дарья кенті
3424513, 3424432
Шет ауданы Дария кенті
176
«Шет ауданы Жамбыл кентінің әкімі аппараты» ММ
Жамбыл кенті
8(71041) 25113
Шет ауданы Жамбыл кенті
177
«Шет ауданы Сейфуллин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
С.Сейфуллин кенті
8(71042) 24170, 24577
Шет ауданы Жарық ст. Байғазы Батыр к-сі, 7
178
«Шет ауданы Нұра ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Нұра ауылы
8(71031) 48121, 48197
Шет ауданы Кеңшоқы ауылы С.Мұқанов к-сі инд.101708

179
ГУ "Аппарат акима
Сейфуллинского
сельского округа
Шетского района"
п. С. Сейфуллин
8(71042)
24170, 24577
ст. Жарык
ул. Байгозы Батыр 7
нет
180
ГУ "Аппарат акима
Нуринского сельского
округа Шетского района"
с. Нура
8(71031)48121,
48197
101708
с. Кеншокы,
ул. С. Муканова
нет
181
ГУ "Аппара акима
Талдинского сельского
округа Шетского района"
с. Талды
с. Берекеши,
с. Жанажурт
8(71031)
33346, 33303
01711
с. Талды
нет
182
ГУ "Аппарат акима
Коктенкольского
сельского округа
Шетского района"
с. Коктенколь
с. Алихан
с. Жыланды,
с. Целинное
8(71033)26214
С. Коктенколь
нет
183
ГУ "Аппарат акима
Кайрактинского
сельского округа
Шетского района"
с. Нижние
Кайракты
с. Верхние Кайракты
8(71033)25309
с. Нижние Кайракты
нет
184
ГУ "Аппарат акима
Красно Полянского
сельского округа
Шетского района"
с. Красная
поляна
ст. Карамурын,
с. Пикет,
с. Дерипсал,
8(71041)40010
с. Красная поляна
нет
185
ГУ "Aппapaт акима
Мойынтинского сельского
округа Шетского района"
п. Мойынты
с. Акбулак
8(71033)
61138, 24238
101723
п. Мойынты
ул. Танабай батыр 14
нет
186
ГУ "Аппарат акима
Нураталдинского
сельского округа
Шетского района"
с. Кошкарбай
с. Аккияк,
с. Аксу,
с. Кызылкой,
с. Шопа
8(71031)
31568, 31580
101708
с. Нураталды,
ул. Б.Байзакова 19
нет
187
ГУ "Аппарат акима
Ортауского сельского
округа Шетского района"
с. Ортау
с. Босага,
с. Сарыбулак
8(71033)
23133, 23137
101727
с. Ортау,
ул. Аубакирова 1
нет
188
ГУ "Аппарат акима
Успенского сельского
округа Шетского района"
с. Успенское
с. Айгыржал,
ст. Айса,
с. Еркиндик
3438155
101727
с. Успенское
нет
189
ГУ "Аппарат акима
Акойского сельского
округа Шетского района"
с. Акой
8(71034)34539
с. Акой
нет
190
ГУ "Аппарат акима
Кийктинского сельского
округа Шетского района"
с. Кийкти
8(71033)643 09
101719
с. Киикти
ул. Школьная 1А,
нет
191
ГУ "Аппарат акима
Тагылинского сельского
округа Шетского
района"
с. Жумыскер
с. Койтас
с. Кызылту
8(71033)252 25
101718
с. Тагылы
нет
192
ГУ "Аппарат акима
Унирекского сельского
округа Шетского района"
с. Унирек
с. Карамыс,
с. Куттыбай,
с. Тумсык
8(71031)32243
101712
с. Унирек
нет
Костанайская область
1
ГУ "Аппарат акима Б-
Чураковского сельского
округа Алтынсаринского
района"
с. Большая
-Чураковка
п. Осиповка
п. Н.Николаевка
87144535916
110101
с. Большая-
Чураковка,
ул. Почтовая 7
нет
2
ГУ "Аппарат акима
Димитровского сельского
округа Алтынсаринского
района"
п. Димитрова
с. Воробьевка
87144532474
110111
п. Димитрова,
ул. Ленина
нет
3
ГУ "Аппарат акима
Маяковского сельского
округа Алтынсаринского
района"
п. Первомайский
п. Арыстанколь
87144522587
110107
п. Первомайский,
ул. Октябрьская
нет
4
ГУ "Аппарат акима
Приозерного сельского
округа Алтынсаринского
района"
п. Кубековка
87144533138
110108
с. Приозерное,
ул. Ленина
нет
5
ГУ "Аппарат акима
Силантьевского
сельского округа
Алтынсаринского района"
п. Бирюковка
87144521352
110110
п. Силантьевка,
ул. Мира 15
нет
6
ГУ "Аппарат акима
Щербаковского сельского
округа Алтынсаринского
района"
с. Щербаково
п. Бозбек
п. Сатай
87144533606
110112
с. Щербаково
ул. М. Хакимжановой
нет
7
ГУ "Аппарат акима
Приозерного сельского
округа Алтынсаринского
района"
с. Приозерное
п. Кубековка
87144533138
110108
с. Приозерное,
ул. Ленина
нет
8
ГУ "Аппарат акима
Силантьевского
сельского округа
Алтынсаринского района"
п. Силантьевка
п. Бирюковка
87144521352
110110
п. Силантьевка,
ул. Мира, 15
нет
9
ГУ "Аппарат акимата
Урпекского сельского
округа Амангельдинского
района"
п. Агаштыколь
п. Косжан
п. Карашатобе
с. Урпек
8(714-40)
2-51-74
110200
с. Урпек
нет
10
ГУ "Аппарат акимата
Кумкешуского сельского
округа" Амангель-
динского района"
с. Айтбай
с. Кустобе
с. Кумкешу
8(714-40)
2-32-73
110200
с. Қумкешу
нет
11
ГУ "Аппарат акимата
Байгабылского сельского
округа Амангельдинского
района"
с. Жетибай,
с. Кокпектиколь
с. Жанатурмыс
с. Байгабыл
8(714-40)
2-55-75
110200
с. Байгабыл
нет
12
ГУ "Аппарат акимата
Амантогайского
сельского округа
Амангельдинского района"
с. Аксуат,
с. Каражар,
с. Каракудук,
с. Махат,
с. Амантогай,
с. Жалдама
8(714-59)
3-58-93
110200
с. Амантогай
нет
13
ГУ "Аппарат акимата
Карасуского сельского
округа Амангельдинского
района"
с. Сат
с. Сыздык
с. Карасу
8(714-59)
3-54-03
110200
с. Карасу
нет
14
ГУ "Аппарат акимата Кабыргинского сельского
округа Амангельдинского
района"
с. Жанатай
с. Алаколь
с. Кабырга
8(714-40)
2-33-61
110200
с. Кабырга
нет
15
ГУ "Аппарат акимата
Есирского сельского
округа Амангельдинского
района"
с. Аккиси
с. Когалыколь
с. Мукыр
с. Есир
8(714-40)
2-20-31
110200
с. Есир
нет
16
ГУ "Аппарат акимата
Карынсалдинского
сельского округа
Амангельдинского района"
с. Горняк
с. Карынсалды
8(714-58)
2-00-07
110200
с. Карынсалды
нет
17
ГУ "Аппарат Акима села
Уштогай Амангельдинского
района"
с. Уштогай
8(714-38)
3-20-70
110200
с. Уштогай
нет
18
ГУ "Аппарат акима села
Степняк Амангельдинского
района"
с. Степняк
8(714-59)
2-07-10
110200
с. Степняк
нет
19
ГУ "Аппарат акима
Аманкарагайского
сельского округа
Аулиекольского района"
с. Аманкарагай
с. Жилгородок
с. Озерное
с. Лесное
87145399579
110401
с. Аманкарагай,
ул. Ленина, 58
нет
20
ГУ "Аппарат акима
п. Кушмурун
Аулиекольского района"
п. Кушмурун
с. Бирлик
с. Речное
87145332300
110406
п. Кушмурун,
ул. Ленина, 58
нет
21
ГУ "Аппарат акима
Диевского сельского
округа Аулиекольского
района"
с. Диевка
с. Ушкарасу
с. Косколь
87145397132
110403
с. Диевка,
ул. Ленина
нет
22
ГУ "Аппарат акима
Казанбасского сельского
округа Аулиекольского
района"
с. Казанбассы
с. Баганалы
с. Дангербай
с. Каракалпак
87145326672
110404
с. Казанбассы
нет
23
ГУ "Аппарат акима
Косагалского сельского
округа" Аулиекольского
района
с. Косагал
87145397215
110406
с. Косагал
ул. Молодежная, 1
нет
24
ГУ "Аппарат акима
Новоселовского
сельского округа
Аулиекольского района"
с. Новоселовка
с. Сосновка
с. Аккудук
с. Кургуз
87145321194
110400
с. Аулиеколь
ул. Целинная, 7
нет
25
ГУ "Аппарат акима
Новонежинского
сельского округа
Аулиекольского района"
с. Новонежинка
с. Калинин
с. Миалы
с. Лаврентьевка
87145397840
110409
с. Новонежинка
ул. Комсомольская, 5
novoneginka
@mail.ru
26
ГУ "Аппарат акима
Черниговского сельского
округа Аулиекольского
района"
с. Черниговка
с. Харьковка
с. Дузбай
с. Жаргатыз
87145398744
110414
с. Черниговка
ул. Ленина, 29
нет
27
ГУ "Аппарат акима
Тимофеевского сельского
округа Аулиекольского
района"
с. Тимофеевка
с. Блаксор
87145391196
110413
с. Тимофеевка
ул. Школьная
tim_sw@
mail.ru
28
ГУ "Аппарат акима
Москалевского сельского
округа Аулиекольского
района"
с. Москалевка
с. Жылтырколь
87145394342
110409
с. Москалевка
ул. Мамедова, 23
нет
29
ГУ "Аппарат акима
Сулукольского сельского
округа Аулиекольского
района"
с. Сулуколь
с. Федосеевка
87145393702
110415
с. Сулуколь
ул. Ленина, 3
нет
33
ГУ "Аппарат акима
Шагалинского сельского
округа Аулиекольского
района"
с. Коктал
с. Карагансай
с. Шагалы
87145326337
110415
с. Коктал
нет
31
ГУ "Аппарат акима
Архангельского
сельского округа
Денисовского района"
с. Жалтырколь
с. Архангельское
8-714-34-25-7-98
110507
с. Жалтырколь
ул. Мира 8
нет
32
ГУ "Аппарат акима
Аршалинского сельского
округа Денисовского
района"
с. Аршалы
с. Набережный
с. Георгиевка
с. Алаколь
8-714-34-95-1-98
110502
с. Аршалы
ул. Центральная 6/1
нет
33
ГУ "Аппарат акима
Аятского сельского
округа Денисовского
района"
с. Аятское
с. Синегорка
с. Аксу
с. Тастыколь
8-714-34-97-5-44
110518
с. Аятское
ул. Мира 24
нет
34
ГУ "Аппарат акима
Зааятского сельского
округа Денисовского
района"
с. Зааятское
ст. Караоба
8-714-34-96-1-07
110508
с. Зааятское
ул. Московская 6
нет
35
ГУ "Аппарат акима
Комаровского сельского
округа Денисовского
района"
с. Комаровка
с. Первомайка
8-714-34-93-7-46
110509
с. Комаровка
ул. Центральная, 7А
нет
36
ГУ "Аппарат акима
Красноармейского
сельского округа
Денисовского района"
с. Фрунзенское
с. Красноармейка
с. Кочержиновка,
с. Тавриченка
8-714-34-95-4-10
110518
с. Фрунзенское
ул. Комсомольская, 43
нет
37
ГУ "Аппарат акима
Крымского сельского
округа Денисовского
района"
с. Крымское
с. Озерное
8-714-34-96-4-31
110511
с. Крымское
ул. Ленина, 2
нет
38
ГУ "Аппарат акима
Некрасовского сельского
округа Денисовского
района"
с. Некрасовка
с. Гришенка
с. Целинное
с. Калиновка
8-714-34-2-25-17
110500
с. Некрасовка
ул. Комарова, 14
нет
39
ГУ "Аппарат акима
Покровского сельского
округа Денисовского
района"
с. Покровка
с. Досовка
с. Арыстансор
8-714-57-25-8-82
110514
с. Покровка
ул. Мира, 6 А
нет
40
ГУ "Аппарат акима
Приреченского сельского
округа Денисовского
района"
с. Приреченка
с. Окраинка
8-714-34-2-49-75
110515
с. Приреченка
ул. Ленина, 2
нет
41
ГУ "Аппарат акима
Свердловского сельского
округа Денисовского
района"
с. Свердловка
с. Подгорный

179
«Шет ауданы Талды ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Талды ауылы Берекеші ауылы Жаңажұрт ауылы
8(71031) 33346, 33303
Шет ауданы Талды ауылы индекс 101711
180
«Шет ауданы Көктенкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Кектенкөл ауылы Әлихан ауылы Жыланды ауылы Кектенкөл ауылы Целинное ауылы
8(71033) 26214
Шет ауданы Көктенкөл ауылы
181
«Шет ауданы Қайрақты ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қайрақты ауылы
8(71033) 25309
Шет ауданы Қайрақты ауылы
182
«Шет ауданы Красно Поляна ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Красная поляна ауылы Қарамұрын ст. Пикет ауылы Деріпсал ауылы
8(71041) 40010
Шет ауданы, Красная поляна ауылы
183
«Шет ауданы Мойынты ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мойынты кенті Ақбұлақ ауылы
8(71033) 61138, 24238
Шет ауданы Мойынты кенті Танабай батыр к-сі, 14, инд. 101723
184
«Шет ауданы Нұраталды ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қошқарбай ауылы
Аққияк ауылы Ақсу ауылы Қызылқой ауылы Шопа ауылы
8(71031) 31568, 31580
Шет ауданы, Нұраталды ауылы Б.Байзақов к-сі, 19 индекс 101708
185
«Шет ауданы Өртау ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Өртау ауылы Босаға ауылы Сарыбұлақ ауылы
8(71033) 23133, 23137
Шет ауданы Өртау ауылы Әубәкіров к-сі, 1 инд.101727
186
«Шет ауданы Өспен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Өспен ауылы Айғыржал ауылы Айса ст. Еркіндік ауылы
3438155
Шет ауданы Өспен ауылы инд. 101727
187
«Шет ауданы Ақой ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақой ауылы
8(71034) 34539
Шет ауданы Ақой ауылы
188
«Шет ауданы Киікті ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Киікті ауылы
8(71033) 64309
Шет ауданы Киікті ауылы Школьная к-сі, 1А индекс 101719
189
«Шет ауданы Тағылы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жұмыскер ауылы Қойтас ауылы Қызылту ауылы
8(71033) 25225
Шет ауданы Тағылы ауылы әкімдік индескс 101718
190
«Шет ауданы Үңірек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Үңірек ауылы Қарамыс ауылы Құттыбай ауылы Тұмсық ауылы
8(71031) 32243
Шет ауданы Үңірек ауылы инд. 101712
Қостанай облысы
р/с
Әкімдіктің толық атауы
Елді мекен атауы
Байланыс телефоны
Заңды мекенжайы
Сайттың мекенжайы
1
2
3
4
5
6
1
«Алтынсарин ауданы «Б-Чураков ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Большая-Чурако  ауылы Осипов ауылы Николаев ауылы
8(714)4535816
Большая- Чураковка ауылы Почтовая көшесі 7 инд. 110101
2
Алтынсарин ауданы «Дмитров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Димитрова ауылы Воробьев ауылы
8(714)45324 74
Дмитров ауылы Ленин к-сі инд.110111
3
Алтынсарин ауданы «Маяковской ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Первомай ауылы Арыстанкөл ауылы
8(714)4522587
Первомай кенті Октябрь көшесі инд.110107
4
Алтынсарин ауданы «Приозерный ауылдық округі
әкімінің аппараты» ММ
Приозерный ауылы
8(714)4533138
Приозерный ауылы Ленин көшесі инд.110108
5
Алтынсарин ауданы «Силантьев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бирюков ауылы Силантьев ауылы
8(714)4521352
Алтынсарин ауданы Силантьев ауылы
Мира к-сі, 15 инд.110110
6
Алтынсарин ауданы «Щербаков ауылдық округі
әкімінің аппараты» ММ
Щербаков ауылы Бозбек ауылы Сатай ауылы
8(714)4533606
Алтынсарин ауданы Щербаков ауылыМ.Хәкімжанова к-сі инд.110112
9
Алтынсарин ауданы «Силантьев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бирюков ауылы Cилантьев ауылы
8(714)4521352
Силантьев ауылы Мира көшесі, 15 инд.110110
10
Алтынсарин ауданы «Щербаков ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Щербаков ауылы Бозбек ауылы Сатай ауылы
8(714)45336 06
Щербаков ауылы инд.110112
11
Аманкелді ауданы «Үрпек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алғаштыкөл ауылы Қосжан ауылы Қарашатөбе  ауылы Үрпек ауылы
8(714-40)2-51-74
Аманкелді ауданы, Үрпек ауылы инд.110200
-
12
Аманкелді ауданы «Құмкешу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Айтбай ауылы Құстөбе ауылы Құмкешу ауылы
8(714-40)2-32-73)
Аманкелді ауданы, Құмкешу ауылы инд.110200
-
13
Аманкелді ауданы «Байғабыл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
жетібай ауылы Көкпектікөл ауылы Жаңатұрмыс ауылы Байғабыл  ауылы
8(714-40)2-55-75
Аманкелді ауданы, Байғабыл ауылы инд.110200
-
14
Аманкелді ауданы «Амантоғай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақсуат ауылы Қаражар ауылы Қарақұдық ауылы Мақат ауылы Амантоғай ауылы Жалдама ауылы
8(714-59)3-58-93
Аманкелді ауданы, Амантоғай ауылы
инд. 110200
-
15
Аманкелді ауданы «Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сәт ауылы Сыздық ауылы Қарасу ауылы Қарасу ауылы
8(714-59)3-54-03
Аманкелді ауданы, Қарасу ауылы инд.110200
-
16
Аманкелді ауданы «Қабырға ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жаңатай ауылы Алакөл ауылы Қабырға ауылы
8(714-40)2-33-61
Аманкелді ауданы,Қабырға ауылы инд.110200
-
17
Аманкелді ауданы «Есір ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақкісі ауылы Қоғалыкөл ауылы Мұқыр ауылы
Есір ауылы
8(714-40)2-20-31
Аманкелді ауданы, Есір ауылы
инд. 110200
-
18
Аманкелді ауданы «Қарынсалды ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Горняк ауылы Қарынсалды ауылы
8(714-58)2-00-07
Аманкелді ауданы, Қарынсалды ауылы инд.110200
-
19
«Аманкелді ауданы Үштоғай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Үштоғай ауылы
8(714-38)3-20-70
Аманкелді аудан,Үштоғай ауылы инд.110200
-
20
Аманкелді ауданы «Степняк ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Степняк ауылы
8(714-59)2-07-10
Аманкелді ауданы Степняк ауылы инд.110200
-
21
«Әулиекөл ауданы Аманқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Аманқарағай ауылы Жилгородок ауылы Озерное ауылы Лесное  ауылы
8(714)5399579
Аманқарағай ауылы Ленин к-сі, 58 инд.110401
22
«Әулиекөл ауданы Құсмұрын кентінің округі
әкімі аппараты» ММ
Құсмұрын кенті Бірлік ауылы Речное ауылы
8(714)53323 00
Құсмұрын кенті Ленин к-сі, 58 инд. 110406
23
«Әулиекел ауданы Диев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Диев ауылы Үшқарасу ауылы  Қоскөл ауылы
8(714) 5397132
Диев ауылы Ленин к-сі инд.110403
24
«Әулиекел ауданы Қазанбасы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қазанбасы ауылы Бағаналы ауылы Дәнгербай ауылы Қарақалпақ ауылы
8(714)53266 72
Қазанбасы ауылы инд.110404
25
«Әулиекөл ауданы Қосағалы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қосағал ауылы
8(714)53972 15
Қосағал ауылы Молодежная к-сі, 1 инд.110406
26
«Әулиекөл ауданы Новоселов ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Новоселов ауылы Соснов ауылы Ақкұдық ауылы Қорғуз ауылы
8(714)53211 94
Новоселов ауылы Целинная к-сі, 7 инд.110400
27
«Әулиекөл ауданы Новонежин ауылдық округі
әкімінің аппараты» ММ
Новонежин ауылы Калинин ауылы Миалы ауылы Лаврентьев ауылы
8(714)53978 40
Новонежинка ауылы
Комсомол к-сі,5 инд.110409
28
«Әулиекел ауданы Чернигов ауылдық округі
әкімінің аппараты» ММ
Черниговка ауылы Харьков ауылы Дұзбай ауылы Жарғатыз  ауылы
8(714)53987 44
Чернигов ауылы Ленин к-сі, 29 ИНД. 110414
29
«Әулиекөл ауданы Тимофеев ауылдық округі
әкімінің аппараты» ММ
Тимофеев ауылы Блаксор ауылы
8(714)53911 96
Тимофеев ауылы Школьная к-сі ИНД.110413
30
«Әулиекөл ауданы Москалев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Москалев ауылы Жылтыркөл ауылы
8(714)53943 42
Москалев ауылы Мамедов к-сі,23 иңд.110409
31
«Әуликөл ауданы Сұлукөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Сұлукөл ауылы Федосеев ауылы
Шилі ауылы
8(714)53937 02
Сұлукөл ауылы Ленин к-сі, 3 инд. 110415
32
«Әулиекел ауданы Шағалы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көктал ауылы Қарағансай ауылы Шағалы ауылы
8(714)53263 37
Көктал ауылы инд. 110415
33
«Денисов ауданы Архангельск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жалтыркөл ауылы Архангельск ауылы
8(714)34-25-7-98
Денисов аудан, Жалтыркөл ауылы Мира к-сі, 8 инд. 110507
жоқ
34
«Денисов ауданы Аршалы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Аршалы ауылы Набережный ауылы Георгиев ауылы Алакөл ауылы
8(714)34-95-1-98
Денисов ауданы Аршалы ауылы Центральная к-сі, 6/1 инд. 110502
жоқ
35
«Дениов ауданы Аят ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Аят ауылы Синегор ауылы Ақсу ауылы Тастықкөл ауылы
8(714)34-97-5-44
Денисов ауданы, Аят ауылы Мир к-сі, 24 инд.110518
жоқ
36
«Денисов ауданы Зааят ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Зааятское ауылы Қараоба ст.
8(714)34-96-1-07
Денис ауданы, Заят ауылы Московская к-сі, 6 инд.110508
жоқ
37
«Денисов ауданы Комаров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Камаров ауылы Первомай ауылы
8(714)34-93-7-46
Денисов ауданы, Комаров ауылы Центральная к-сі, 7А
инд. 110509
жоқ
38
«Денисов ауданы Красноармейск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Фрунзе ауылы Красноармейка ауылы Кочержиновка ауылы Тавриченка ауылы
8(714)34-95-4-10
Денисов ауданы, Фрунзе ауылы Комсомольская к-сі, 43 инд.110518
жоқ
39
«Денисов ауданы Крым ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Крым ауылы Озерное ауылы
8(714)34-96-4-31
Денис ауданы, Крым ауылы Ленин к-сі, 2 инд.110511
жоқ
40
«Денисов ауданы Некрасов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Некрасов ауылы Гришенка ауылы Целинное ауылы Калиновка ауылы
8(714)34-2-25-17
Денисов ауданы, Некрасов ауылы Комаров к-сі, 14 инд.110500
жоқ
41
«Денисов ауданы Покров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Покров ауылы Досов ауылы Арыстансор ауылы
8(714)57-25-8-82
Денисов ауданы, Покров ауылы Мира к-сі, 6 инд.110514
жоқ
42
«Денисов ауданы Приречен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Приречен ауылы Окраинка ауылы
8(714)34-2-49-75
Денисов ауданы, Приречен ауылы Ленин к-сі,2 инд.110515
жоқ
43
«Денисов ауданы Свердлов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Свердлов ауылы Подгорный ауылы

8-714-34-94-5-67
110516
с. Свердловка
ул. Производственная, 13
нет
42
ГУ "Аппарат акима
Тельманского сельского
округа Денисовского
района"
с. Антоновка
с. Алчановка
с. Чебендовка
с. Шункырколь
8-714-34-97-2-73
110501
с. Антоновка
ул. Садовая, 38
нет
43
ГУ "Аппарат акима
Тобольского сельского
округа Денисовского
района"
с. Глебовка
с. Шукубай
8-714-34-94-3-73
110504
с. Глебовка
ул. Центральная 42
нет
44
ГУ "Аппарат акима
Акшыганакского аульного
округа Жангельдинского
района"
с. Акшыганак
с. Туйемойнак
871449-25333
110600
с. Акшыганак
нет
45
ГУ "Аппарат акима
Албарбугетского
аульного округа
Жангельдинского района"
с. Кокалат
с. Колькамыс
871439-26262
110600
с. Кокалат
нет
46
ГУ "Аппарат Акимат села
Бидайык Жангельдинского
района"
с. Бидайык
871459-20101
110600,
с. Бидайык
нет
47
ГУ "Аппарат акима
Жаркольского аульного
округа Жангельдинского
района"
с. Тауш
с. Сарысу
с. Токанай
с. Тентексай
871439-26560
110600,
с. Жарколь
shokan-
jan.sc@
mail.kz
48
ГУ "Аппарат Акима
Калам-Карасуского
аульного округа
Жангельдинского района"
с. Калам-Карасу
с. Шубалан
871439-26063
110600,
с. Калам-Карасу
нет
49
ГУ "Аппарат акима
Кызбельского аульного
округа Жангельдинского
района"
с. Кызбель
с. Ошаганды
871459-20201
110600
с. Кызбель
нет
50
ГУ "Аппарат акима
Большевистского
сельского округа
Житикаринского района"
с. Тургеновка
с. Кусакан
с. Хозрет
с. Тасыбай
(871435)95342
110714
с. Тургеновка
9.jit@
rambler.ru,
9jit.ucoz.kz
51
ГУ "Аппарат
Муктикольского
сельского округа
Житикаринского района"
с. Муктиколь
с. Кондыбай
с. Жалтырколь
(871435)75366
110708
с. Муктиколь
нет
52
ГУ "Аппарат акима
Тохтаровского сельского
округа Житикаринского
района"
с. Тохтарово
с. Максимовка
с. Львовка
(871435)93342
110713
с. Тохтарово
нет
53
ГУ "Аппарат акима
Богдановского сельского
округа Камыстинского
района"
с. Богдановка
с. Фрунзе
8(71437)28 2 17
110816
с. Фрунзе
нет
54
ГУ "Аппарат акима
Жаилминского сельского
округа Камыстинского
района"
с. Жайылма
с. Сахаровка
8(71438)24 3 22
110806
с. Жаилма
zhailma@
mail.ru
55
ГУ "Аппарат акима
Бестобинского сельского
округа Камыстинского
района"
с. Оразкопа,
с. Бестобе,
с. Коянды
8(71437)27 110
110804
с. Бестобе
нет
56
ГУ "Аппарат акима
Свободнинского
сельского округа
Камыстинского района"
с. Свободный
с. Попович
8(71437)26 532
110813
с. Свободный
нет
57
ГУ "Аппарат акима
Свердловского сельского
округа Камыстинского
района"
с. Камысты
с. Мечетное
8(71437) 22 193
110800
с. Камысты
ksshl
@mail.ru
58
ГУ "Аппарат акима села
Пушкино Камыстинского
района"
с. Пушкино
8(71459)20317
110812
с. Пушкино
нет
59
ГУ "Аппарат акима села
Талдыколь Камыстинского
района"
с. Талдыколь
8(71437)25210
110814
с. Талдыколь
нет
60
ГУ "Аппарат акима
Уркашского сельского
округа Камыстинского
района"
с. Уркаш,
с. Тауксор

8-714-34-94-5-67
Денисов ауданы, Производственная к-сі, 13 инд.110516
жоқ
44
«Денисов ауданы Тельман ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Антонов ауылы Алчанов ауылы Чебендов ауылы Шұңқыркөл ауылы
8(714)34-97-2-73
Денисов ауданы, Антонов ауылы Садовая к-сі, 38 ннд. 110501
жоқ
45
«Денисов ауданы Тобыл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Глебов ауылы Шүкібай ауылы
8(714)34-94-3-73
Денисов ауданы, Глебов ауылы Центральная к-сі, 42инд. 110504
жоқ
46
«Жангелді ауданы Ақшығанақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақшығанақ ауылы Түйемойнақ ауылы
8(714)49-25333
Жангелдин ауданы Ақшығанақ ауылы
47
«Жангелді ауданы Албарбөгет ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көкалат ауылы Көлқамыс ауылы
8(714)39-26262
Жангелдин ауданы, Көкалат ауылы
48
«Жангелді ауданы Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бидайық ауылы
8(714)59-20101
Жангелдин ауданы, Бидайық ауылы
49
«Жангелді ауданы Жаркөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тәуіш ауылы Сарысу ауылы Тоқанай ауылы Тентексай ауылы
8(714)39-26560
Жангелдин ауданы Жаркөл ауылы
50
Жангелді ауданы «Қалам-Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қалам-Қарасу ауылы Шұбалаң ауылы
8(714)39-26063
Жангелдин ауданы, Қалам-Қарасу ауылы
51
«Жангелді ауданы Қызбелауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Саға ауылы Ошағанды ауылы
8(714)59-20201
Жангелдин ауданы, Саға ауылы
52
«Жітіқара ауданы Большевист ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тургенов ауылы Қосақан ауылы Хозрет ауылы Тасыбай ауылы
(871435)95342
Жітіқара ауданы Тургенов ауылы инд.110714
53
«Жітіқара ауданы Мүктікөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мүктікөл ауылы Қондыбай ауылы Жалтыркөл ауылы
(871435)75366
Жітіқара ауданы
Мүтікөл ауылы
54
«Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тоқтаров ауылы Максимов ауылы Львов ауылы
(871435)93342
Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылы инд.110713
55
«Қамысты
аудан Богданов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Богданов ауылы
Фрунзе ауылы
8 (71437) 28217
Қамысты ауданы, Фрунзе ауылы инд.110816
жоқ
56
«Қамысты ауданы Жайылма ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жайылма ауылы Сахоров ауылы
8(714 38) 24 3 22
Қамысты ауданы Жаиылма ауылы  инд.110806
жоқ
57
«Қамысты аудан Бестөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Оразқопа ауылы
Бестөбе ауылы  Қоянды ауылы
8(714 37) 27 1 10
Қамысты ауданы, Бестөбе ауылы инд.110804,
жоқ
58
«Қамысты ауданы Свободный ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Свободный ауылы Попович ауылы
8(714 37) 26 5 32
Қамысты ауданы, Свободный ауылы инд.110813,
жоқ
59
«Қамысты ауданы  Свердлов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қамысты ауылы Мешіт ауылы
8(714 37) 22 1 93
Қамысты ауданы, Қамысты ауылы инд. 110800,
жоқ
60
«Қамысты ауданы Пушкин ауылдық округі әкімінің аппараты« ММ
Пушкин ауылы
8(71459)203 17
Қамысты ауданы, Пушкин ауылы инд.110812
жоқ
61
«Қамысты ауданы Талдыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты« ММ
Талдыкөл ауылы
8(71437)252 10
Қамысты ауданы, Талдыкөл ауылы инд.110814
жоқ
62
«Қамысты ауданы Үрқашы ауылдық округінің әкімі аппараты« ММ
Ұрқаш ауылы Тауықсор ауылы

100
ГУ "Аппарат акима
Октябрьского сельского
округа Костанайского
района"
с. Лиманное
с. Октябрьское
с. Молокановка
с. Нечаевка
с. Рыбное
с. Шок-Карагай
87145567943
111100
с. Октябрьское
нет
101
ГУ "Аппарат акима
Шишкинского сельского
округа Костанайского
района"
с. Шишкинское
с. Суриковка
87145537074
111100
с. Шишкинка
нет
102
ГУ "Аппарат Акима
Асенкритовского
сельского округа
Тарановского района"
с. Кзыл Жар
с. Актюбе
с. Варваринка
с. Николаевка
с. Баталы
(8-714-36)2-83-85
111702
с. Асенкритовка
asn.trn@
rambler.ru
103
ГУ "Аппарат акима
Калининского сельского
округа Тарановского
района"
с. Береговое,
с. Нагорное
(8-714-36)2-85-96
111703
с. Береговое
нет
104
ГУ "Аппарат Акима
Кайранкольского
сельского округа
Тарановского района"
с. Максут,
с. Достияр
871449-2-84-63
111706
с. Максут
нет
105
ГУ "Аппарат Акима
Красносельского
сельского округа
Тарановского района"
с. Красносельское
с. Щербиновка,
с. Аяцкий
с. Журавлевка
(8-714-36)
2-90-84
111700
с. Красносельское
нет
106
ГУ "Аппарат Акима
Набережного сельского
округа Тарановского
района"
с. Набережное,
отд. № 3,
с. Елизаветинка,
ст. Воронинская
(8-714-36)
2-44-45
111708
с. Елизаветинка
нет
107
ГУ "Аппарат Акима
Нелюбинского сельского
округа Тарановского
района"
с. Нелюбинка,
с. Барсуковка
(8-714-36)
2-34-86
111700
с. Нелюбинка
нет
108
ГУ "Аппарат Акима
Новоильиновского
сельского округа
Тарановского района"
с. Новоильиновка
с. Увальное
с. Валерьяновка
с. Притобольское
ПМС-12
с. Мирный
с. Аксуат
с. Козыревка
с. Богородское
(8-714-36)2-52-34
111709
с. Новоильиновка
nnl.trn@
rambler.ru
109
ГУ "Аппарат Акима
Павловского сельского
округа Тарановского
района"
с. Павловка,
с. Корженкуль,
с. Апановка
(8-714-36)
2-27-18
111711
с. Павловка
нет
110
ГУ "Аппарат Акима
Тарановского сельского
округа Тарановского
района"
с. Тарановское,
с. Оренберское,
с. Вороненское
(8-714-36)
3-61-12
111700
с. Тарановское
kaz.trn@
rambler.ru
111
ГУ "Аппарат акима
Первомайского сельского
округа Мендыгаринского
района"
с. Первомайское
с. Долбушка
с. Ивановка
с. Красносельское
с. Лесное
с. Русское
с. Чернышевское
8-714-4396845
111313
с. Первомайка,
ул. Советская 1
нет
112
ГУ "Аппарат акима
Краснопресненскогo
сельского округа
Мендыгаринского района"
с. Красная
Пресня
с. Балыктыс,
м. Лоба
с. Молодежное
с. Целинное

100
«Қостанай ауданы Москва ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Москва ауылы Светлый ауылы Жаркөл ауылы
8(714)55322 46
Қостанай ауданы, Москва ауылы инд.111111
жоқ
101
«Қостанай ауданы Надеждин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Надеждинка ауылы Май-Алап ауылы
8(714)5564343
Қостанай ауданы, Надеждин ауылы инд.111112
жоқ
102
«Қостанай ауданы Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Лиманный ауылы
Октябрь ауылы Молоканов ауылы
Нечаев ауылы Рыбное ауылы Шоқ-Қарағай ауылы
8(714)55679 43 8(714)55674 37
Қостанай ауданы Октябрь ауылы
инд. 111100
жоқ
103
«Қостанай ауданы Шишкин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шишкин ауылы Суриков ауылы
8(714)5537074
Қостанай ауданы, Шишкин ауылы инд.111100
жоқ
104
«Таран ауданы Асенкритов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қызыл Жар ауылы Ақтөбе ауылы Варварин ауылы Николаев ауылы Баталы ауылы
8(714-36)2-83-85
Таран ауданы Асенкритов ауылы
инд.111702
105
«Таран ауданы Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Береговой ауылы Нагорное ауылы
8(714-36)2-85-96
Таран ауданы Береговой ауылы
инд.111703
106
«Таранов ауданы Қайранкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мақсұт ауылы Достияр ауылы
8(714)49-2-84-63
Таран ауданы Мақсұт ауылы инд.111706
107
«Таран ауданы Красносельск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Красносельск ауылы Щербинов ауылы Аяқ ауылы Журавлев ауылы
8(714-36)2-90-84
Таран ауданы, Красносельск ауылы инд.111700
108
«Таран ауданы Набережный ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Набережный ауылы Елизаветинка ауылы Воронинская ауылы
(8-714-36)2-44-45
Таран ауданы, Елизаветинка ауылыинд. 111708
109
«Таран ауданы Нелюбин ауылдық окруп әкімінің аппараты» ММ
Нелюбинс ауылы  Барсуков ауылы
8(714-36)2-34-86
Таран ауданы Нелюбинка ауылы инд.111700
110
«Таран ауданы Новоильинов ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Новоильинов ауылы Увальный ауылы Валерьянов ауылы Притобольск ауылы Мирный ауылы Ақсуат ауылы Козырев ауылы
Богородск ауылы
8(714-36)2-52-34
Таран ауданы, Новоильинов ауылы инд.111709
111
«Таран аудаңы Павлов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Павлов ауылы
Қоржынкөл ауылы
Апанов ауылы
8(714-36)2-27-18
Таран ауданы, Павлов ауылы инд.111711
112
«Таран ауданы Таран ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Таран ауылы Оренберск ауылы Вороненск ауылы
8(714-36)3-61-12
Таран ауданы, Таран ауылы инд.111700
113
«Меңдіқара ауданы Первомай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Первомай ауылы Долбушка ауылы Иванов ауылы Красносельск ауылы Лесное ауылы Русское ауылы Чернышев ауылы
8(714-43) 96845
Меңдіқара ауданы, Первомай ауылы Первомайка, Советская к-сі, 1 инд.111313
114
«Меңдіқара ауданы Краснопресненка ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Красная Пресня ауылы Балықты ауылы Лоба ауылы Молодежное ауылы Целинный ауылы

(8-714-43)32104
111310
с. Красная Пресня,
ул. Ленина 8
нет
113
ГУ "Аппарат акима
Введенского сельского
округа Мендыгаринского
района"
с. Введенка
с. Загаринка с. Каменка
с. Каренинка
с. Милютинка
(8-714-43)
97291
111305
с. Введенка,
ул. Первое мая 16
нет
114
ГУ "Аппарат акима
Каракугинского
сельского округа
Мендыгаринского района"
с. Узынагаш
с. Байгожа
с. Жаркаин
с. Кульчукай
с. Туленгут
(8-714-43)
9-61-39
111317
с. Узынагаш
нет
115
ГУ "Аппарат акима
Буденновского сельского
округа Мендыгаринского
района"
с. Буденовка
с. Кызыл-Тус Маковка
(8-714-43)99198
111304
с. Буденовка
нет
116
ГУ "Аппарат акима
Ломоносовского
сельского округа
Мендыгаринского района"
с. Каскат
с. Коктерек
с. Карамай
с. Лютинка
с. Шиели
с. Каражар
(8-714-43)94482
111317
с. Каскат
нет
117
ГУ "Аппарат акима
Сосновского сельского
округа Мендыгаринского
района"
с. Харьковское
с. Никитинка
с. Приозерное
с. Сосна
(8-714-43)32033
111316
с. Харьковский
нет
118
ГУ "Аппарат акима
Алешинского сельского
округа Мендыгаринского
района"
с. Молодежное
с. Алешинка
с. Алкау
(8-714-43)99694
111312
с. Молодежное
нет
119
ГУ "Аппарат акима
Тенизовского сельского
округа Мендыгаринского
района"
с. Тенизовское
с. Ново-
Николаевка
с. Талапкер
(8-714-43)98525
111315
с. Тениз
нет
120
ГУ "Аппарат Акима
Борковского сельского
округа Мендыгаринского района"
с. Борки
с. Татьяновка
(8-714-43)
98161
111303
с. Борки
нет
121
ГУ "Аппарат акима
Михайловского сельского
округа Мендыгаринского
района"
с. Михайловка
с. Архиповка
с. Степановка
(8-714-43)95181
111311
с. Михайловка
нет
122
ГУ "Аппарат акима
Каменскуральского
сельского округа
Мендыгаринского района"
с. Каменск-
Уральск
с. Аксуат
с. Джусалы
(8-714-43)98319
111307
с. Каменск-Уральск
нет
123
ГУ "Аппарат акима
Карамендинского
сельского округа
Наурзумского района"
с. Караменды
с. Киевка
п. Шукур
с. Жамбыл
87145421390
111400
с. Караменды
нет
124
ГУ "Аппарат акима
Шолаксайского сельского
округа Наурзумского
района"
с. Шолаксай
с. Казанка
87145493731
111409
с. Шолаксай
ул. Целинная
нет
125
ГУ "Аппарат акима
Наурзумского сельского
округа Наурзумского
района"
с. Кожа
с. Карамайшы
с. Наурзум
84175494010
111404
с. Наурзум
нет

8(714-43) 32104
Меңдіқара ауданы, Красная-Пресня ауылы Ленин к-сі, 8 инд.111310
115
«Меңдіқара ауданы Введен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Введен ауылы Загарин ауылы Каменка ауылы Каренин ауылы
Милютин ауылы
8(714-43)9 7291
Меңдіқара ауданы, Введен ауылы Первый май к-сі, 16 инд.111305
116
«Меңдіқара ауданы Қарақоға ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ұзынағаш ауылы Байғожа ауылы Жарқайың ауылы Күлшоқай ауылы Төленгіт ауылы
8(714-43)9-61-39
Меңдіқара ауданы, Ұзынағаш ауылы инд.111317
117
«Меңдіқара ауданы Буденов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Буденнов ауылы Қызыл-Тұс ауылы Маков ауылы
8(714-43)99198
Меңдіқара ауданы Буденов ауылы инд.111304
118
«Меңдіқара ауданы Ломоносов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қасқат ауылы Көктерек ауылы Қарамай ауылы Лютин ауылы Шиелі ауылы Қаражар ауылы
8(714-43) 94482
Меңдіқара ауданы, Қасқат ауылы инд.111317
119
«Меңдіқара ауданы Соснов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Харьков ауылы Никитин ауылы Приозерный ауылы
8(714-43) 32033
Меңдіқара ауданы, Харьков ауылы инд. 111316
120
«Меңдіқара ауданы Апешин ауылдық округі әкімінің
аппараты» ММ
Молодежный ауылы Алешин ауылы Алқау ауылы
8(714-43) 99694
Меңдіқара ауданы, Молодежный ауылы инд.111312
121
«Меңдіқара ауданы Теңіз ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Теңіз ауылы Ново- Николаев ауылы Талапкер ауылы
8(714-43)98525
Меңдіқара ауданы, Теңіз ауылы инд. 111315
122
«Меңдіқара ауданы Бөркі ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бөркі ауылы Татьянов ауылы
8(714-43)98161
Меңдіқара ауданы, Бөркі ауылы инд.111303
123
«Меңдіқара ауданы Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Михайлов ауылы Архипов ауылы Степанов ауылы
8(714-43)95181
Меңдіқара ауданы, Михайлов ауылы инд.111311
124
«Меңдіқара ауданы Каменкуральск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақсуат ауылы Жусалы ауылы
8(714-43)98319
Меңдіқара ауданы инд.111307
125
«Наурызым ауданы
Қарамеңді ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қрамеңді ауыл  Киев ауылы Шүкір ауылы Жамбыл ауылы
8(714)54213 90
Қарамеңді ауылы
инд. 111400
жоқ

8(718232)27541
140505
с. Каракудук
нет
59
ГУ "Аппарат акима
Агашорынского сельского
округа Иртышского района"
с. Агашорын,
с. Бескепе
8(71844)29334
140501
с. Агашорын
нет
60
ГУ "Аппарат акима
Луговского сельского
округа Иртышского
района"
с. Луговое,
с. Акбетей
8(71832)27749
140510
с. Луговое
нет
61
ГУ "Аппарат акима
Байзаковского сельского
округа Иртышского
района"
с. Шубурат,
с. Костомар
8(71832)24277
140504
с. Байзакова
нет
62
ГУ "Аппарат акима
Узынсуского сельского
округа Иртышского района"
с. Узынсу,
с. Актайлак
8(71832)23317
140517
с. Узынсу
нет
63
ГУ "Аппарат акима
Северного сельского
округа Иртышского
района"
с. Степное,
с. Тобелес
8(71832)29444
140514
с. Северное
нет
64
ГУ "Аппарат акима
Кызылжарского сельского
округа Иртышского района"
с. Кызылжар,
с. Тогызак
8(71832)27130
140509
с. Кызылжар
нет
65
ГУ "Аппарат акима
Селетинского сельского
округа Иртышского района"
с. Буланбай,
с. Кызылагаш
8(71832)26369
140515
с. Селеты
нет
66
ГУ "Аппарат акима
Теренкольского сельского
округа Качирского
района"
с. Теренколь,
с. Инталы,
с. Юбилейное
8(71833)21494
140600
с. Теренколь,
ул. Тургенева 85/а
нет
67
ГУ "Аппарат акима
Байконыского сельского
округа Качирского
района"
с. Байконыс,
с. Тлеубай
8(71833)95333
140601,
с. Байконыс,
ул. Есщанова, 20
нет
68
ГУ "Аппарат акима
Бобровского сельского
округа Качирского района"
с. Жанабет,
с. Боброво
8(71833)93230
140604,
с. Боброво
ул. 60 лет
Октября, 25
нет
69
ГУ "Аппарат акима
Верненского сельского
округа Качирского района"
с. Львовка,
с. Тимофеевка
8(71833)21762
140607
с. Львовка,
ул. Кирова, 20
нет
70
ГУ "Аппарат акима
Жана-Курлусского сельского округа
Качирского района"
с. Трофимовка,
с. Покровка,
с. Жанакурлыс
8(71833)91597
140610
с. Трофимовка,
ул. Горького
нет
71
ГУ "Аппарат акима
Ивановского сельскиого
округа Качирского района"
с. Ивановка,
с. Новоспассовка
8(71833)99384
140605
с. Ивановка,
ул. Советова, 21
нет
72
ГУ "Аппарат акима
Калиновского сельского
округа Качирского района"
с. Калиновка,
с. Кызылдау,
с. Каратал
8(71833)21386
140606
с. Калиновка,
ул. Победы
нет
73
ГУ "Аппарат акима
Октябрьского сельского
округа Качирского района"
с. Октябрьское,
с. Первомайка,
с. Благовещенка,
с. Лесное,
с. Мотогул
8(71833)97585
140608
с. Октябрьское,
ул. Панфилова, 3
нет
74
ГУ "Аппарат акима
Песчанского сельского
округа Качирского района"
с. Песчаное,
с. Карасук,
с. Батпаколь
8(71833)26897
140609
с. Песчаное,
ул. Шоссейное, 5
нет
75
ГУ "Аппарат акима
Федоровского сельского
округа Качирского района"
с. Федоровка,
с. Конторка,
с. Воронцовка
8(71833)21250
140611
с. Федоровка,
ул. Школьная
нет
76
ГУ "Аппарат акима
Берегового сельского
округа Качирского района"
с. Береговое,
с. Осьмерыжск,
с. Зеленая роща,
с. Тихомировка,
с. Луговое
8(71833)94396
140602
с. Береговое,
ул. Намазбаева, 1
нет
77
ГУ "Аппарат акима
Березовского сельского
округа Качирского района"
с. Березовка,
с. Малые Березняки
8(71833)98642
140603
с. Березовка,
ул. Советова, 1
нет
78
ГУ "Акимат Кызылас-
керского сельского
округа Лебяжинского района"
с. Кумсуат,
с. Шамши
8(71839)25309
140708,
с. Черное,
ул. Апсаликова, 3
нет
79
ГУ "Акимат Жамбылского
сельского округа
Лебяжинского района"
с. Широкое,
с. Айтей,
с. Жанатан
8(71839)21255
140703,
с. Жамбыл,
ул. Береговая, 6
нет
80
ГУ "Акимат Баймуль-
динского сельского
округа Лебяжинского района"
с. Такир,
с. Теренколь
8(71842)22390
140702,
с. Баймульдина,
ул. Баймульдина, 2
нет
81
ГУ "Акимат Шарбактинс-
кого сельского округа
Лебяжинского района "
с. Тосагаш,
с. Жабаглы
8(71839)24301
140709,
с. Шарбакты,
Дружба, 1
нет
82
ГУ "Акимат Шакинского
сельского округа"
Лебяжинского района
с. Шоктал,
с. Баимбет
8(71842)23312
140707,
с. Шака,
ул. Клубная, 1
нет
83
ГУ "Акимат Малыбайского
сельского округа
Лебяжинского района"
с. Казантай
8(71839)27222
140705,
с. Малыбай,
ул. Мира, 13
нет
84
ГУ "Аппарат акима
Коктубекского сельского
округа Майского района"
с. Шыган
8(71838)91511
140800
с. Коктобе,
ул. Казбек би, 24
нет
85
ГУ "Аппарат акима
Баскольского сельского
округа"
с. Бозша,
с. Жанатлек
8(71838)94350
140801,
с. Босколь,
ул. Иманова, 18
нет
86
ГУ "Аппарат акима
Кентубекского сельского
округа Майского района"
с. Жалтыр
8(71838)91499
140800
с. Кентубек,
ул. Ленина, 17
нет
87
ГУ "Аппарат акима
Малайсаринского
сельского округа
Майского района"
с. Аксарай,
с. Жанасарай
8(71838)95230
140806
с. Маласары,
ул. Абая, 14
нет
88
ГУ "Аппарат акима
Сатинского сельского
округа Майского района"
с. Абай
8(71838)40400
140807
с. Саты,
ул. Исатаева, 12
нет
89
ГУ "Аппарат акима
Казанского сельского
округа Майского района"
с. Кызыл енбек
8(71838)99230
140803
с. Жумыскер,
ул. Бокина, 2
нет
90
ГУ "Аппарат акима
Каратерекского сельского
округа"
с. Тиктогай,
отд. Орджоникидзе
8(71838)97266
140804
с. Каратерек,
ул. Баймуратова, 21
нет
91
ГУ "Аппарат акима Майского сельского округа"
с. Енбекши
8(71838)98210
140802
с. Майск,
ул. Абая, 8
нет
92
ГУ "Аппарат акима
Ефремовского сельского
округа Павлодарского
района"
с. Даниловка
8(71845)53844
140904
с. Ефремовка,
ул. Абая, 32
нет
93
ГУ "Аппарат акима
Заринского сельского
округа Павлодарского
района"
с. Жертумсык,
с. Бирлик,
с. Подстепное
8(71845)57800
140907
с. Заря,
ул. Маметова 1
нет
94
ГУ "Аппарат акима
Зангарского сельского
округа Павлодарского
района"
с. Зангар,
с. Коряковка
8(71845)57202
140906
с. Зангар,
ул. Аблайхана, 1
нет
95
ГУ "Аппарат акима
Чернорецкого сельского
округа Павлодарского
района"
с. Караголь
8(71845)50718
140919
с. Чернорецк,
ул. Восточная, 2
нет
96
ГУ "Аппарат акима
Маралдинского сельского
округа Павлодарского
района"
с. Безводное
8(71845)56244
140900
с. Маралды,
ул. Аймаутова, 2
нет
97
ГУ "Аппарат акима
Красноармейского
сельского округа
Павлодарского района"
ст. Красноармейка,
с. Мирное,
с. Шанды
8(71845)53001
140909
с. Красноармейка,
ул. 60 лет
Октября, 29
нет
98
ГУ "Аппарат акима
Шакатского сельского
округа Павлодарского
района"
с. Толубай,
с. Коктобе,
с. Заозерное
8(71845)55330
140920
с. Шакат,
ул. К. Маркса, 38
нет
99
ГУ "Аппарат акима
Черноярского сельского
округа Павлодарского района"
ст. Черноярка,
с. Сычевка
8(71845)59447
140913
с. Черноярка,
ул. Центральная, 2
нет

8(718232) 27541
Ертіс ауданы Қарақұдық ауылы инд.140505
59
Ертіс ауданы «Ағашорын ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ағашорын ауылдық округі, Бескепе ауылы
8(71844) 29334
Ертіс ауданы Ағашоры  ауылы инд. 140501
60
Ертіс ауданы «Луговой ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Луговск ауылдық округі Акбетей селосы
8(71832) 27749
Ертіс ауданы Луговое ауылы инд.140510
61
Ертіс ауданы «Байзақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шұбұрат ауылы Қостомар ауылы
8(71832) 24277
Ертіс ауданы Байзақ ауылы инд.140504
62
Ертіс ауданы «Ұзынсу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ұзынсу ауылдық округі, Ақтайлақ ауылы
8(71832) 23317
Ертіс ауданы Ұзынсу ауылы инд.140517
63
Ертіс ауданы «Северный ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Степное ауылы Төбелес ауылы
8(71832)29444
Ертіс ауданы, Северное ауылы инд.140514
64
Ертіс ауданы «Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қызылжар ауылдық округі Тоғызақ ауылы
8(71832) 27130
Ертіс ауданы Қызылжар ауылы инд. 140509
65
Ертіс ауданы «Селетин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бұланбай ауылы Қызылағаш ауылы
8(71832) 26369
Ертіс ауданы Селетин ауылы инд. 140515
66
«Қашыр ауданы Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тереңкөл ауылы Ынталы Юбилейный ауылы
8(718)33 21494
Қашыр ауданы Тереңкөл ауылы Тургенев к-сі, 85/а инд. 140600
67
Қашыр ауданы «Байқоныс ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Байқоныс ауылы Тілеубай ауылы
8(718)33 95333
Қашыр ауданы Байқоныс ауылы Есжанов к-сі, 20 инд. 140601
68
«Қашыр ауданы Бобров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жаңабет ауылы Боброво ауылы
8(718)33 93230
Қашыр ауылы Октябрдің 60 жылдығы 25 инд. 140604
69
«Қашыр ауданы Вернен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Львов ауылы Тимофеев ауылы
8(718)33 21762
Львов ауылы Киров ауылы 20 140607
70
«Қашыр ауданы Жаңа-Құрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Трофимов ауылы Покров ауылы Жаңақұрылыс ауылы
8(718)33 91597
Қашыр ауданы Трофимов ауылы Горький к-сі инд.140610
71
«Қашыр ауданы Иванов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Иванов ауылы Новоспассов ауылы
8(718)33 99384
Қашыр ауданы Иванов ауылы Советова к-сі, 21 инд. 140605
72
«Қашыр ауданы Калинов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Калинов ауылы Қызылдау ауылы Қаратал ауылы
8(718)33 21386
Қашыр ауданы Калинов ауылы Победа к-сі инд. 140606
73
Қашыр ауданы «Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Октябрь ауылы Первомай ауылы Благовещенка ауылы Лесное ауылы Мотогул ауылы
8(718)33 97585
Қашыр ауданы Октябрь ауылы Панфилов к-сі инд. 140608
74
Қашыр ауданы «Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Песчанное ауылы Қарасұқ ауылы
8(718)33 26897
Қашыр ауданы Песчан Шоссейн к-сі, 5 инд. 140609
75
«Қашыр ауданы Федоров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Федоров ауылы Конторка ауылы Воронцов ауылы
8(718)33 21250
Қашыр ауданы Федоров ауылы Школьная к-сі, инд.140611
76
«Қашыр ауданы Берег ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Берег ауылы Осьмерыж ауылы Зеленая роща ауылы Тихомиров ауылы Луговое ауылы
8(718)33 94396
Қашыр ауданы Берег ауылы, Намазбаев к-сі, 1 инд.140602
77
Қашыр ауданы «Березов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Березов ауылы Малые ауылы Березняк ауылы
8(718)33 98642
Қашыр ауданы. Березов ауылы Советова к-сі, 1 инд. 140603
78
Лебяжин ауданы «Қызыләскер ауылдық округі әкімінің агшараты» ММ
Қызыләскер ауылы округі Құмсуат ауылы Шәмши ауылы
8(718)39 25309
Лебяжин ауданы Черный ауылы Әпсалықова к-сі, 3 инд. 140708,
79
Лябяжин ауданы «Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Жамбыл ауылдық округі Широкое ауылы Әйтей ауылы Жаңатаң ауылы
8(718)39 21255
Жамбыл ауылы, Берег к-сі, 6 инд. 140703
80
Лебяжин ауданы «Баймолда ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Баймолда ауылы округі Теренкөл ауылы
8(718)42 22390
Баймолда ауылы Баймолда к-сі, 2
инд. 140702,
81
Лебяжин ауданы «Шарбақты ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шарбақты ауылдық округі Тосағаш ауылы Жабағылы ауылы
8(718)39 24301
Лебяжин ауданы Шарбақты ауылы, Дружба 1 инд. 140709
82
Лебяжин ауданы «Шақын ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шақын ауылдық округі Шоқтал ауылы Байымбет ауылы
8(718)42 23312
Лебяжин ауданы, Шақа ауылы Клубный к-сі, 1 инд.140707
83
Лебяжин ауданы «Малыбай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Малыбай ауылдық округі Қазантай ауылы.
8(718)39 27222
Лебяжин ауданы, Малыбай ауылы Мира к-сі 13 инд. 140705
84
Май ауданы «Көктөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көктөбе ауылы округі Шыған ауылы
8(718)38 91-5-11
Май ауданы. Көктөбе ауылы Қазыбек би, 24инд.140800
85
Май ауданы Баскөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Баскөл ауылдық округі Бозша ауылы Жаңатілек ауылы
8(718)94 3-50
Май ауданы Боскөл ауылы Иманов к-сі, 18инд.140801
86
Май ауданы «Кентүбек ауылдық округі әкімінің аппарат» ММ
Кеңтүбек ауылдық округі
8(718)38 91-4-99
Май ауданы Кентубек ауылы Ленин к-сі, 17 инд.140800
87
Май ауданы «Малайсары ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Малайсары ауылдық округі Ақсарай ауылы Жаңасарай ауылы
8(718)38 95-2-30
Май ауданы Малайсары ауылы Абай к-сі,14 инд.140806
88
Май ауданы «Сатен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сатен ауылдық округі, Абай ауылы
8(718)38 40-400
Май ауданы Саты ауылы Исатаев к-сі, 12 инд.140807
89
Май ауданы «Қазан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қазан ауылдық округі, Қызыл еңбек ауылы
8(718)38 99-2-30
Май ауданы Жұмыскер ауылы Бокин к-сі, 2
инд.140803
90
Май ауданы «Қаратерек ауылдық оқругі әкімінің аппараты» ММ
Тіктоғай ауылы округі Орджоникидзе ауылы
8(718)38 97-2-66
Қаратерек ауылы Баймұратова к-сі, 21
инд. 140804
91
Май ауданы «Май ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Еңбекші ауылдық округі
8(718)38 98-2-10
Май ауданы Майск ауылы Абая көшесі, 8 инд. 140802
92
Павлодар ауданы «Ефремов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Данилов ауылдық округі Ефремов ауылы
8(718)45 53-8-44
Ефремов ауылы Абай к-сі, 32 инд. 140904
93
Павлодар ауданы «Заря ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Заря ауылдық округі  Жертұмсық ауылы Бірлік ауылы Подстепное ауылы
8(718)45 57-8-00
Заря ауылы Маметов к-сі, 1 инд. 140907
94
Павлодар ауданы «Заңғар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Заңғар ауылдық
округі Коряков ауылы
8(718)45 57-2-02
Павлодар ауданы Заңғар ауылы Абылайхан к-сі, 1
инд. 140906
95
Павлодар ауданы «Чернорец ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Чернорецк ауылы округі
8(718)45 50-7-18
Павлодар ауданы Чернорецк ауылы Восточная к-сі,2
инд.140919
96
Павлодар ауданы «Маралды ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Маралды ауылдық, округ. Безводное ауылы
8(718)45 56-2-44
Павлодар ауданы Маралды ауылы Аймаутов к-сі, 2
инд. 140900
97
Павлодар ауданы «Аппарат акима Красноармейск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Красноармей ст. Мирный ауылы Шанды ауылы
8(718)45 53-0-01
Красноармей ауылы 60 жылдық к-сі, 29 инд. 140909
98
Павлодар ауданы «Шақат ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шақат ауылдық округі Толубай ауылы Көктөбе ауылы Заозерный ауылы
8(718)45 55-3-30
Шақат ауылы К.Маркс к-сі, 38 инд. 140920
99
Павлодар ауданы «Чернояр ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Чернояр ст. Черноярка Сычев ауылдық округі
8(718)45 59-4-47
Чернояр ауылы Центральный к-сі, 2 инд.140913

100
ГУ "Аппарат акима
Мичуринского сельского
округа Павлодарского района"
с. Джамбул
8(71845)51823
140911
с. Мичурино,
ул. Молодежная, 13
нет
101
ГУ "Аппарат акима
Григорьевского сельского
округа Павлодарского
района"
с. Жана-кала
8(71845)40068
140912
с. Набережное,
ул. Школьная, 23
нет
102
ГУ "Аппарат акима
Рождественского
сельского округа
Павлодарского района"
с. Максимовка
8(71845)54182
140918
с. Розовка,
ул. Абая, 8
нет
103
ГУ "Аппарат акима
Луганского сельского
округа"
с. Богдановка,
с. Духовницк
8(71845)55033
140910
с. Луганск,
ул. Ленина, 48
нет
104
ГУ "Аппарат акима
Кенесского сельского
округа Павлодарского
района"
с. Кенес,
с. Комарицино
8(71845)51101
140914
с. Ново-Ямышево,
ул. Кунаева, 4
нет
105
ГУ "Аппарат акима
Успенского сельского
округа Успенского
района"
с. Ольховка,
с. Травянка
8(71834)91070
141000
с. Успенка
ул. Ленина, 75
нет
106
ГУ "Аппарат акима
Конырозекского сельского
округа Успенского
района"
с. Дмитриевка
8(71834)94430
141012
с. Конырозек,
ул. Милевского, 50
нет
107
ГУ "Аппарат акима
Надаровского сельского
округа Успенского
района"
с. Чистополь,
с. Надаровка
8(71834)97135
140003
с. Вознесенка,
ул. Победы, 40
нет
108
ГУ "Аппарат акима
Равнопольского сельского
округа Успенского района "
с. Равнополь
8(71834)93300
141008
с. Константиновка,
ул. Ленина, 55
нет
109
ГУ "Акимат Шалдайского
сельского округа
Щербактинского района"
с. Садык-ащи,
с. Ближний Бузулань,
с. Первомайка,
с. Чушкалы,
с. Сугур
8(71836)32-242
141113
с. Шалдай
нет
110
ГУ "Акимат Галкинского
сельского округа
Щербактинского района"
с. Ботабас,
с. Кулат
8(71836)33223
141104
с. Галкино
нет
111
ГУ "Акимат Караби-
дайского сельского
округа Щербактинского
района"
с. Марьяновка,
с. Карабидай
8(71836)22079
141108
с. Карабидай
нет
112
ГУ "Акимат Жылыбу-
лакского сельского
округа Щербактинского
района"
с. Коскудук,
с. Жылыбулак
2-15-18
141100
с. Жылыбулак
нет
113
ГУ "Акимат Ильичевского
сельского округа
Щербактинского района"
с. Аникино,
с. Богодаровка
8(71836)21749
141103
с. Богодаровка
нет
114
ГУ "Акимат Назаровского
сельского округа
Щербактинского района"
с. Каховка,
с. Назаровка
8(71836)21310
141106
с. Назаровка
нет
115
ГУ "Акимат Алексеевского
сельского округа
Щербактинского района"
с. Степное,
с. Николаевка
8(71836)21537
141102
с. Алексеевка
нет
116
ГУ "Акимат Сосновского
сельского округа
Щербактинского района"
с. Стретенка,
с. Софиевка,
с. Заборовка
8(71836)21687
141110
с. Сосновка
нет

100
Павлодар ауданы «Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мичурин ауылдық округі Жамбыл ауылы
8(718)45 51-8-23
Мичурин ауылы Молодежный к-сі, 13 инд.140911
101
Павлодар ауданы «Григорьев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Григорьев ауылы округі Жаңа-қала ауылы
8(718)45 40-0-68
Набережное ауылы Школьная к-сі, 23 140912
102
Павлодар ауданы «Рождествен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Рождествен ауылдық округі Максимов ауылы
8(718)45 54-1-82
Розов ауылы Абай к-сі, 8 инд.140918
103
Павлодар ауданы «Луган ауылдық округі әкімінің аппараты ММ
Луган ауылдық округі Богданов ауылы Духовниц ауылы
8(718)45 55-0-33
Луганск аулы Ленина к-сі, 48 140910
104
Павлодар ауданы «Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Кеңес ауылы Комарици ауылы
8(718)45 51-1-01
Ново-Ямышев ауылы Қонаев к-сі, 4. инд.140914
105
Өспен ауданы «Өспен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Өспен ауылы округі Ольхов ауылы Травянка ауылы
8(718)34 91070
Өспен ауданы Өспен ауылы Ленин к-сі, 75 инд.141000
106
Өспен ауданы «Қоңырөзек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қоңырөзек ауылдық округі Дмитриев ауылы
8(718)34 94430
Өспен ауданы Қонырөзек ауылы Милев к-сі, 50 инд.141012
107
Өспен ауданы «Надаров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Чистополь ауылы Надаров ауылы
8(718)34 97135
Өспен ауданы Вознесен ауылы Победа к-сі, 40инд. 140003
108
Өспен ауданы «Равнопол ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Равнопол ауылдық округі
8(718)3493300
Константинова ауылы Ленин к-сі 55, инд.141008
109
Шербақты ауданы «Шалдай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Садық-ащы ауылы Первомай ауылы Шошқалы  ауылы Сүгүр ауылы
8(718)36 32-242
Шербақты ауданы Шалдай ауылы инд.141113
110
Шербақты ауданы «Галкин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ботабас ауылы Құлат ауылы
8(718)36 33-2-23
Щербақты ауданы Галкин ауылы инд.141104
111
Шербақты ауданы «Қарабидай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Марьянов ауылы Қарабидай ауылы
8(718)36 2-20-79
Шербақты ауданы Қарабидай ауылы инд.141108
112
Шербақты ауданы «Жылыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қосқұдық ауылы Жылыбұлақ ауылы
2-15-18
Шербақты ауданы Жылыбұлақ ауылы инд.141100
113
Шербақты ауданы «Ильич ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Аникин ауылы Богодаров ауылы
8(718)36 2-17-49
Шербақты ауданы Богодаро ауылы инд.141103
114
Щербақты ауданы «Назаров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Кахов ауылы Назаров ауылы
8(718)362-13-10
Шербақты ауданы Назаров ауылы инд.141106
115
Шербақты ауданы «Алексеев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Степное ауылы Николаев ауылы
8(718)36 2-15-37
Шербақты ауданы Алексеевка ауылы инд.141102
116
Шербақты ауданы «Соснов ауылдық округі әкімінің» ММ
Стретен ауылы Софиев ауылы Заборов ауылы
8(718)36 2-16-87
Шербақты ауданы Соснов ауылы инд.141110

117
ГУ "Акимат Татьяновского
сельского округа
Щербактинского района"
с. Татьяновка
8(71836)21512
141111
с. Малиновка
нет
118
ГУ "Акимат Хмельницкого
сельского округа
Щербактинского района "
с. Алга,
с. Маралды
8(71836)26400
141112
с. Хмельницкое
нет
119
ГУ "Акимат Северного
сельского округа
Щербактинского района"
с. Северное
8(71836)21174
141109
с. Северное
нет
Северо-Казахстанская область
1
ГУ "Аппарат Акима
Елецкого сельского
округа Айыртауского
района"
с. Елецкое,
с. Айыртауское,
с. Колесниковка,
с. Кругловка,
с. Междуозерное
8(71533)29634
150100
с. Саумалколь,
мкр. 20
нет
2
ГУ "Аппарат Акима
Володарского сельского
округа Айыртауского
района"
с. Сарыузек,
с. Копа,
с. Красногорка,
с. Цюриковка,
с. Прекрасное,
с. Ботай
8(71533)21153
150101
с. Володаровка
нет
3
ГУ "Аппарат Акима
Имантауского сельского
округа Айыртауского
района"
с. Верхний Бурлык,
с. Цуриковка
8(71533)45668
150102
с. Имантау
нет
4
ГУ "Аппарат Акима
Казанского сельского
округа Айыртауского
района"
с. Всеволодовка,
с. Никольское,
с. Николо-
Бурлыкское,
с. Прекрасное,
с. Аксеновка,
с. Грачевка
8(71533)23297
150103
с. Казанка
нет
5
ГУ "Аппарат Акима
Камсактинского
сельского округа
Айыртауского района"
с. Орлиногорское
8(71533)25322
150104
с. Камсакты
нет
6
ГУ "Аппарат Акима
Нижнее Бурлукского
сельского округа
Айыртауского района"
с. Алтынбулак,
с. Жаксы
Жалгызтау
8(71533)48444
150107
с. Нижний Бурлук
нет
7
ГУ "Аппарат Акима
Сырымбетского сельского
округа Айыртауского
района"
с. Качиловка,
с. Юдинка,
с. Егиндыагаш,
с. Сарыбулак,
с. Сулыколь,
с. Шоккарагай,
с. Шолакозек
8(71533)28123
105011
с. Сырымбет
нет
8
ГУ "Аппарат Акима
Украинского сельского
округа Айыртауского
района"
с. Сарысай,
с. Бурлык,
с. Карловка,
с. Кутузовка,
с. Петропавловск,
с. Сарысай,
с. Сарытубек
8(71533)24182
105112
с. Украинское
нет
9
ГУ "Аппарат Акима
Каратальского округа
Айыртауского района"
с. Сарыозек,
с. Ботай,
с. Косколь,
с. Высокое,
с. Шукурлик
8(71533)29323
150105
с. Каратал
нет
10
ГУ "Аппарат Акима
Константиновского
сельского округа
Айыртауского района"
с. Красново,
с. Аканбурлук,
с. Акшок,
с. Красново,
с. Куспек,
с. Матвеевка
8(71533)45174
150106
с. Константиновка
нет
11
ГУ "Аппарат Акима
Жетикольского сельского
округа Айыртауского
района"
с. Воскресеньевка,
с. Галицино,
с. Красногоровка,
с. Копа,
с. Орловка
8(71533)21186
150108
с. Жетиколь
нет
12
ГУ "Аппарат Акима
Арыкбалыкского
сельского округа
Айыртауского района"
с. Горное,
с. Наследниковка,
с. Целинное
8(71533)41140
150109
с. Арыкбалык
нет
13
ГУ "Аппарат Акима
Антоновского сельского
округа Айыртауского
района"
с. Уголки,
с. Акан сери,
с. Жумусшы,
с. Заря,
с. Комаровка,
с. Теренколь
8(71533)26332
150114
с. Антоновка
нет
14
ГУ "Аппарат Акима
Гусаковского сельского
округа Айыртауского
района"
с. Красный Кардон,
с. Береславка,
с. Корсаковка,
с. Малосергеевка,
с. Антоновка
8(71533)48217
150116
с. Гусаковка
нет
15
ГУ "Аппарат Акима
Чаглинского сельского
округа Аккайынского
района"
с. Южное
8(71532)23523
150300
с. Смирново,
ул. Труда, 16
нет
16
ГУ "Аппарат Акима
Григорьевского
сельского округа
Аккайынского района"
с. Григорьевка,
с. Коктерек,
с. Кенжегали
8(71532)24343
150303
с. Григорьевка
нет
17
ГУ "Аппарат Акима
Аралагашского сельского
округа Аккайынского
района"
с. Амангельды
8(71532)23435
150302
с. Аралагаш
нет
18
ГУ "Аппарат Акима
Ленинского сельского
округа Аккайынского
района
с. Ленинское,
с. Дайындык,
с. Кызыл Жулдуз
150304
с. Ленинское
нет
19
ГУ "Аппарат Акима
Киялинского сельского
округа Аккайынского
района"
с. Барыкуль,
с. Кучково
8(71532)25532
150303
ст. Киялы
нет
20
ГУ "Аппарат Акима
Токушинского сельского
округа Аккайынского
района"
с. Камышлово,
с. Тюменка
150305
с. Токуши
нет
21
ГУ "Аппарат Акима
Покровского сельского
округа Аккайынского
района"
с. Покровка
150307
с. Покровка
нет
22
ГУ "Аппарат Акима
Ивановского сельского
округа Аккайынского
района"
с. Ульги
150306
с. Ивановка
нет
23
ГУ "Аппарат Акима
Власовского сельского
округа Аккайынского
района"
с. Везлесное,
с. Сенное
8(71532)27539
150311
с. Власовка
нет
24
ГУ "Аппарат Акима
Чистовского сельского
округа района М. Жумабаева"
с. Украинка,
с. Тыщенко,
с. Урожайное
8(71531)24535
150800
с. Булаево,
ул. С. Муканова, 34
нет
25
ГУ "Аппарат Акима
Фурмановского сельского
округа района М. Жумабаева"
с. Рявкино,
с. Новый быт,
с. Новотроицкое,
а. Байтерек
8(71531)27533
150802
с. Фурманово
нет
26
ГУ "Аппарат Акима
Узынкольского сельского
округа района М. Жумабаева"
с. Шандак (27) а,
с. Шандык
8(71531)34516
150801
с. Узынколь
нет
27
ГУ "Аппарат Акима
Советского сельского
округа района
М. Жумабаева"
с. Селекты
с. Придорожное
8(71531)36970
150805
с. Советское
нет
28
ГУ "Аппарат Акима
Возвышенского сельского
округа района
М. Жумабаева"
с. Изобильное,
с. Малая Возвышенка
8(71531)31477
150804
с. Возвышенка
нет
29
ГУ "Аппарат Акима
Бастомарского сельского
округа района М. Жумабаева"
с. Екатериновка
8(71531)35733
150807
с. Бастомар
нет
30
ГУ "Аппарат Акима
Карагогинского
сельского округа района
М. Жумабаева"
с. Ногайбай,
с. Чистое,
с. Образец
8(71531)24449
150806
с. Каркога
нет
31
ГУ "Аппарат Акима
Лебяжинского сельского
округа района
М. Жумабаева"
с. Круглое
8(71531)24742
150808
с. Лебяжье
нет
32
ГУ "Аппарат Акима
Александровского
сельского округа района
М. Жумабаева"
с. Альва
8(71531)52535
150809
с. Александровка
нет
33
ГУ "Аппарат Акима
Гавринского сельского
округа района
М. Жумабаева"
с. Заросле
8(71531)36182
150810
с. Гавринка
нет
34
ГУ "Аппарат Акима
Майбалыкского сельского
округа района
М. Жумабаева"
с. С.Сейфуллин
8(71531)52025
150813
с. Майбалык
нет
35
ГУ "Аппарат Акима
Конюховского сельского
округа района М. Жумабаева"
с. Камышлово,
с. Куломзино
8(71531)25332
150811
с. Конюхово
нет
36
ГУ "Аппарат Акима
Надеждинского сельского
округа района
М. Жумабаева"
с. Беняш,
с. Дюсеке,
с. Еремовка
8(71545)27442
150812
с. Надеждинка
нет
37
ГУ "Аппарат Акима
Писаревского сельского
округа района М. Жумабаева"
с. Байшилик,
с. Веселовка

117
Шербақты ауданы «Татьянов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Татьянов ауылы
8(718)36 2-15-12
Шербақты ауданы Малиновка ауылы инд.141111
118
Шербақты ауданы «Хмельницқ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алға ауылы Маралды ауылы
8(718)36 26-4-00
Шербақты ауданы Хмельницкий ауылы инд.141112
119
Шербақты ауданы «Северное ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Северный ауылы
8(718)36 21174
Шербақты ауданы Северный ауылы 141109
Солтүстік Қазақстан
р/с
Әкімдіктің толық атауы
Елді мекен атауы
байланыс телефоны
заңды мекенжайы
Сайттың адресі
1
2
3
4
5
6
1
Айыртау ауданы «Елец ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Елец ауылыАйыртау ауылы
8(715)33 29634
Саумалкөл к-сі, 20 инд. 150100
2
Айыртау ауданы «Володар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сарыөзек ауылы Қопа ауылы Красногор ауылы Цюриков ауылы Прекрасное ауылы Ботай ауылы
8(715)33 21153
Володар ауылы инд. 150100
3
Айыртау ауданы «Имантау ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Верхний Бұрлық ауылы Цуриков ауылы
8(715)33 45668
Имантау ауылы инд. 150100
4
Айыртау ауданы «Қазан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Всеволодов ауылы Никольское ауылы Бұрлық ауылы Аксенов  ауылы Грачевка  ауылы
8(715)33 23297
Айыртау ауданы Қазан ауылы инд. 150100
5
Айыртау ауданы «Қамсақты ауылдық округі әкімінің аппараты аппарат» ММ
Орлиногорск ауылы
8(715)33 25322
Айыртау ауданы Қамсақты ауылы инд.150100
6
Айыртау ауданы «Нижнее бурлук ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алтынбұлақ ауылы Жақсы ауылы Жалғызтау ауылы
8(715)33 48444
Айыртау ауданы Нижнее бурлык ауылы инд.150100
7
Айыртау ауданы «Сырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Качилов ауылы, Юдин ауылы Егіндіағаш ауылы Сарыбұлақ  ауылы Сулыкөл ауылы Шоққарағай ауылы Шолақөзек ауылы
8(715)33 28123
Айыртау ауданы Сырымбет ауылы инд.150100
8
Айыртау ауданы «Украин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сарысай ауылы Бұрлық ауылы Карлов ауылы Кутузов ауылы Петропавл  ауылы Сарысай, ауылы  Сарытөбек ауылы
8(715)33 24182
Айыртау ауданы Украин ауылы инд.150100
9
Айыртау ауданы «Қаратал ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сарыөзек ауылы Ботай ауылы Қоскөл ауылы Высокый ауылы Шұкырлық  ауылы
8(715)33 29323
Айыртау ауданы Қаратал ауылы инд.150100
10
Айыртау ауданы «Константинов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Красново ауылы Ақанбұрлық ауылы Ақшоқ ауылы Краснов  ауылы Құспек ауылы Матвеевка ауылы
8(715)33 45174
Айыртау ауданы Константинов ауылы инд.150100
11
Айыртау ауданы «Жетікөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Воскресенов ауылы Галицино ауылы Красногоров  ауылы Қопа ауылы Орлов ауылы
8(715)33 21186
Айыртау ауданы Жетікөл ауылы инд.150100
12
Айыртау ауданы «Арықбалық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Горный ауылы Наследников ауылы Целинный ауылы
8(715)3341140
Айыртау ауданы Арықбалық ауылы инд.150109
13
Айыртау ауданы «Антонов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Уголкис ауылы Ақан сері ауылы Жұмысшы ауылы Заря ауылы Комаров ауылы Тереңкөл ауылы
8(715)33 26332
Айыртау ауданы Антонов ауылы инд.150114
14
Айыртау ауданы «Гусаков ауылдық округі әкімінің  аппараты» ММ
Красный Кардон ауылы Береславка ауылы Корсаков ауылы Мало сергеев ауылы
8(715)33 48217
Айыртау ауданы. Гусаков ауылы инд.150116
15
Аққайьң ауданы «Чаглин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Южное ауылы
8(715)32 23523
Смирнов ауылы Труд к-сі, 16 инд. 150300
16
Аққайың  ауданы «Григорьев ауылдық округі  әкімінің аппараты» ММ
Григорьев ауылы Көктерек ауылы Кенжеғали ауылы
8(715)32 24343
Аққайың ауданы Григорьев ауылы инд.  150300
17
Аққайың ауданы «Аралағаш ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Амангелді ауылы
8(715)32 23435
Аққайың ауданы Аралағаш ауылы инд. 150302
18
Аққайың ауданы «Ленин ауылдық округі, әкімінің аппараты» ММ
Ленинской ауылы Дайындык ауылы Қызыл ауылы
Аққайың ауданы Ленин ауылы инд. 150304
19
Аққайың ауданы «Қиялы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Барыкүл ауылы Кучков ауылы
8(715)32 25532
Аққайың ауданы Қиялы ауылы инд. 150303
20
Аққайың ауданы
«Токушии ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Камышлов ауылы Тюменка ауылы
Аққайың ауданы Токушин ауылы инд. 150305
21
Аққайың ауданы «Покров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Покровский ауылдық округі
Аққайың ауданы Покров ауылы инд. 150307
22
Аққайың ауданы «Иванов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Үлгі ауылы
Аққайың ауданы Иванов ауылы инд.150307
23
Аққайың ауданы «Власов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Везлесный ауылы Сенное ауылы
8(715)32 27539
Аққайың ауданы Власов ауылы инд.150311
24
М. Жумабаев ауданы «Чистов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Украин(11) ауылы Тыщенко ауылы Уражайное ауылы
8(715)31 24535
Булаев ауылы С.Мұқанов к-сі, 34, инд. 150800
25
М. Жұмабаев ауданы «Фурманов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Рявкино ауылы Новый быт ауылы Новотроицкий ауылы Байтерек ауылы
8(715)31 27533
М.Жұмабаев ауданы Фурманов ауылы
инд. 150802
26
М. Жұмабаев ауданы «Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шандық ауылы
8(715)31 34516
М.Жұмабаев ауданы Ұзынкөл ауылы инд. 150801
27
М. Жұмабаев ауданы «Совет ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Селекті ауылы Придорожный ауылы
8(715)31 36970
М.Жұмабаев ауданы Совет ауылы инд. 150805
28
М. Жұмабаев ауданы «Возвышен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Изобильный ауылы Малая ауылы Возвышенка ауылы
8(715)31 31477
М.Жұмабаев ауданы Возвышен ауылы инд. 150804
29
М. Жұмабаев ауданы «Бастомар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Екатеринов ауылы
8(715)31 35733
М.Жұмабаев ауданы Бастомар ауылы инд. 150807
30
М. Жұмабаев ауданы «Карагогин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ноғайбай ауылы Чистое ауылы Образец ауылы
8(715)31 24449
М.Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылы
инд. 150806
31
М. Жұмабаев ауданы «Лебяжин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Круглое ауылы
8(715)31 24742
М.Жұмабаев ауданы Лебяжин ауылы инд. 150808
32
М. Жұмабаев ауданы «Александров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Альва ауылы
8(715)31 52535
М.Жұмабаев ауданы Александров ауылы
инд. 150808
33
М.Жұмабаев ауданы «Гаврин ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Заросл ауылы
8(715)3136182
М.Жұмабаев ауданы Гаврин ауылы
инд.150809
34
М. Жұмабаев ауданы «Майбалық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сейфуллин ауылы
8(715)31 52025
М.Жұмабаев ауданы Майбалық ауылы инд.150813
35
М. Жұмабаев ауданы «Конюхов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Камышлов ауылы Куломзин ауылы
8(715)31 25332
М.Жұмабаев ауданы Конюхов ауылы инд.150811
36
М. Жұмабаев ауданы «Надеждин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Беняш Дюсеке ауылы Бремов ауылы
8(715)45 27442
М.Жұмабаев ауданы Надеждин ауылы инд.150811
37
М. Жұмабаев ауданы «Писарев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Байшілік ауылы Веселов ауылы

26135
150814
с. Писаревка
нет
38
ГУ "Аппарат Акима
Таманского сельского
округа района М. Жумабаева"
с. Пулеметовка
8(71531)52931
150816
с. Тамань
нет
39
ГУ "Аппарат Акима
Успенского сельского
округа района М. Жумабаева"
с. Коскль,
с. Рощино,
с. Сулышок,
с. Уваково
8(71531)25121
с. Успенка,
150815
нет
40
ГУ "Аппарат Акима
Пролетарского сельского
округа района М. Жумабаева"
с. Тельман,
с. Барашки,
с. Моховое
8(71531)52394
150817
с. Пролетарское
нет
41
ГУ "Аппарат Акима Октябрьского сельского
округа района М. Жумабаева"
с. Суворовка,
с. Мичурино
8(71531)26336
150818
с. Октябрьское
нет
42
ГУ "Аппарат Акима
Полудинского сельского
округа района М. Жумабаева"
с. Ганькино,
с. Скворцовка
8(71531)26573
150819
с. Полудино
нет
43
ГУ "Аппарат Акима
Ильинского сельского
округа Есильского
района"
с. Веселые Крутинки,
с. Ондирис
8(71543)27477
150506
с. Ильинка
нет
44
ГУ "Аппарат Акима
Ясновского сельского
округа Есильского района"
с. Карабеловка,
с. Стрельниковка
8(71543)33410
150520
с. Ясное
нет
45
ГУ "Аппарат Акима
Амангельдинского
сельского округа
Есильского района"
с. Калиновка,
с. Талапкер,
с. Польяновка
8(71543)25483
150523
с. Амангельды
нет
46
ГУ "Аппарат Акима
Петровского сельского
округа Есильского
района"
с. Мадиниет,
с. Бирлик,
с. Жекекол,
с. Оседлое
8(71543)24732
150522
с. Петровка
нет
47
ГУ "Аппарат Акима
Чириковского сельского
округа Есильского района"
с. Алка,
с. Орталык,
с. Луговое,
с. Гурьяновка,
с. Жаналык,
с. Караагаш
8(71543)24670
150524
с. Чириковка
нет
48
ГУ "Аппарат Акима
Заградовского сельского
округа Есильского района"
с. Жамбыл
с. Горное
с. Словянка
с. Тонкошуровка
8(71543)35532
150502
с. Заградное
нет
49
ГУ "Аппарат Акима
Тарангульского
сельского округа
Есильского района"
с. Иверск,
с. Сарыколь,
с. Двинск
8(71543)33298
150509
с. Тарангуль
нет
50
ГУ "Аппарат Акима
Алматинского сельского
округа Есильского
района"
с. Жаркайын,
с. Мектеп
с. Мектеп
150507
нет
51
ГУ "Аппарат Акима
Бескудукского сельского
округа Есильского района"
с. Алабие,
с. Чернуовка,
с. Тамамбай
150509
с. Бескудук
нет
52
ГУ "Аппарат Акима
Булакского сельского
округа Есильского района"
с. Актас,
с. Карагай
150510
с. Булак
нет
53
ГУ "Аппарат Акима
Волошинского сельского
округа Есильского
района"
с. Лузинка,
с. Ивано-Петровка
150512
с. Волошинка
нет
54
ГУ "Аппарат Акима
Корнеевского сельского
округа Есильского
района"
с. Советская,
с. Леонидовка
150515
с. Корнеевка
нет
55
ГУ "Аппарат Акима
Николаевского сельского
округа Есильского
района"
с. Каратал
150516
с. Каратал
нет
56
ГУ "Аппарат Акима
Ясновского сельского
округа Есильского
района"
с. Карабеловка,
с. Стрельниковка
150519
с. Ясное
нет
57
ГУ "Аппарат Акима
Покровского сельского
округа Есильского
района"
с. Мальцево,
с. Енбек
8(71543)23779
150518
с. Покровка
нет
58
ГУ "Аппарат акима
Пресновского сельского
округа Жамбыльского
района"
с. Островка
8(71544)21580
150600
с. Пресновка,
ул. Шайкина, 30
usk.58@.
mail.ru
59
ГУ "Аппарат акима
Кладбинского сельского
округа Жамбыльского
района"
с. Симаки,
с. Уткино,
с. Сенжарка
8(71544) 25538
150601
с. Кладбинка
нет
60
ГУ "Аппарат акима
Майбалыкского сельского
округа Жамбыльского
района"
с. Жалтырша (6),
с. Ольговка,
с. Сабит
8(71544)33473
150602
с. Святодуховка
нет
61
ГУ "Аппарат акима
Железинского сельского
округа Жамбыльского
района"
с. Богатое,
с. Лапушки
8(71544)23736
150604
с. Железное
Zhelez-
noe@
mail.ru
62
ГУ "Аппарат акима
Казанского сельского
округа Жамбыльского
района"
с. Усердное,
с. Светлое,
с. Матросовка
8(71544)25936
150607
с. Казанка
нет
63
ГУ "Аппарат акима
Новорыбинского
сельского округа
Жамбыльского района"
с. Миролюбовка
8(71544)21039
150604
с. Новорыбинка
нет
64
ГУ "Аппарат акима
Озерного сельского
округа Жамбыльского
района"
с. Акбалык,
с. Бауманское,
с. Каракамыс
8(71544)21039
150605
с. Озерный
нет
65
ГУ "Аппарат акима
Первомайского сельского
округа Жамбыльского
района"
с. Калиновка,
с. Кабань,
с. Чапаевка
8(71544)21039
150609
с. Буденное
нет
66
ГУ "Аппарат акима
Мирненского сельского
округа Жамбыльского
района"
с. Узынколь,
с. Рождественка
8(71544)25136
150610
с. Мирное
нет
67
ГУ "Аппарат акима
Архангельского
сельского округа
Жамбыльского района"
с. Айтуар
8(71544)34538
150612
с. Архангелка
нет
68
ГУ "Аппарат акима
Баянаульского сельского
округа Жамбыльского
района"
с. Муромское
8(71544)35428
150611
с. Баян
нет
69
ГУ "Аппарат акима
Благовещенского
сельского округа
Жамбыльского района"
с. Талпын
8(71544)31233
150613
с. Благовещенка
нет
70
ГУ "Аппарат акима
Жамбылского сельского
округа Жамбыльского
района"
с. Караагаш,
с. Есперли,
с. Амангелди,
с. Суатколь
8(71544)31821
150614
с. Жамбыл
нет
71
ГУ "Аппарат акима
Кайранского сельского
округа Жамбыльского
района"
с. Новое
8(71544)34110
150619
с. Кайранколь
нет
72
ГУ "Аппарат акима
Пресноредутского
сельского округа
Жамбыльского района"
с. Нурумбет,
с. Макарьевка,
с. Песчанка,
с. Семиозерка,
с. Ястребинка
8(71544)23381
150614
с. Пресноредутское
нет
73
ГУ "Аппарат акима
Кызылжарского сельского
округа Кызылжарского
района"
с. Приишимка,
с. Подгорное,
с. Чапаево,
с. Карлуга,
с. Элитное,
с. Трудовая Нива
8(71538)21448
150700
п. Бишкуль,
ул. Молодежная, 2
нет
74
ГУ "Аппарат акима
Петерфельдского
сельского округа
Кызылжарского района"
с. Кривозерка,
с. Боровское,
с. Затон,
с. Измайловка,
Остановка пункт 2603
8(71538)24125
150712
с. Петерфельд
нет
75
ГУ "Аппарат акима
Бугровского сельского
округа Кызылжарского
района"
с. Красноперовка,
с. Николаевка,
с. Новогеоргиевка,
с. Сосновка
8(71538)23917
150701
с. Бугровое
нет
76
ГУ "Аппарат акима
Налобинского сельского
округа Кызылжарского
района"
с. Гайдуково,
с. Дубровное,
с. Лебедки,
с. Николаевка,
8(71538)33918
150703
с. Налобино
нет
77
ГУ "Аппарат акима
Березовского сельского
округа Кызылжарского
района"
с. Барневка,
с. Гончаровка,
с. Ташкентка
8(71538)35784
150704
с. Березовка
нет
78
ГУ "Аппарат акима
Виноградовского
сельского округа
Кызылжарского района"
с. Исаковка,
с. Сумное
8(71538)34966
150702
с. Виноградовка
нет
79
ГУ "Аппарат акима
Асановского сельского
округа Кызылжарского
района"
с. Малое Белое,
с. Михайловка,
с. Плоское,
с. Толмачевка
8(71538)24430
150708
с. Асаново
нет
80
ГУ "Аппарат акима
Боголюбовского
сельского округа
Кызылжарского района"
с. Надежка,
с. Вознесенка
8(71538)21302
150713
с. Боголюбово
нет
81
ГУ "Аппарат акима
Пресновского сельского
округа Кызылжарского
района"
с. Глубокое
8(71538)21302
150711
с. Пресновка
нет
82
ГУ "Аппарат акима
Новониколаевского
сельского округа
Кызылжарского района"
с. Трудовое,
с. Новоалександровка
8(71538)21302
150719
с. Новониколаевка
нет
83
ГУ "Аппарат акима
Рассветского сельского
округа Кызылжарского
района"
с. Семипатное
с. Красногорка
8(71538)52136
150717
с. Рассвет
нет
84
ГУ "Аппарат акима
Якорьского сельского
округа Кызылжарского
района"
с. Ольшанка,
с. Вознесенка,
с. Вишневка
8(71538)34582
150718
с. Якорь
нет
85
ГУ "Аппарат акима
Рощинского сельского
округа Кызылжарского
района"
с. Березовка
8(71538)27539
150720
с. Рощинское
нет
86
ГУ "Аппарат акима
Светлопольского
сельского округа
Кызылжарского района"
с. Байсал,
с. Метлишина,
с. Новоникольское,
с. Янцыно
8(71538)26585
150722
с. Светлопольское
нет
87
ГУ "Аппарат акима
Пригородного
городского округа
Мамлютского района"
с. Красный Октябрь,
ост. пункт 2591
8(71541)24149
150900
г. Мамлютка,
ул. Кунанбаева, 5
нет
88
ГУ "Аппарат акима
Беловского сельского
округа Мамлютского
района"
с. Прогресс,
с. Коваль,
с. Студенное,
с. Сливное,
с. Чистое,
с. Щучье
8(71541)25141
150902
с. Белово
нет
89
ГУ "Аппарат акима
Становского сельского
округа Мамлютского
района"
с. Пробуждение,
с. Орел,
с. Новоукраинка
8(71541)24433
150904
с. Становое
нет
90
ГУ "Аппарат акима
Ленинского сельского
округа Мамлютского
района"
с. Дачное,
с. Октябрь
8(71545)66151
150906
с. Ленинское
нет
91
ГУ "Аппарат акима
Новомихайловского
сельского округа
Мамлютского района"
с. Катанай,
с. Токаревка
8(71541)27166
150905
с. Новомихайловское
нет
92
ГУ "Аппарат акима
Андреевского сельского
округа Мамлютского
района"
с. Владимировка
8(71541)21590
150907
с. Андреевка
нет
93
ГУ "Аппарат акима
Воскресеновского
сельского округа
Мамлютского района"
с. Становое,
с. Искра
8(71541)21590
150906
с. Воскресеновка
нет
94
ГУ "Аппарат акима
Дубровинского сельского
округа Мамлютского района"
с. Новодубровка,
с. Пчелино
8(71541)21590
150910
с. Новодубровка
нет
95
ГУ "Аппарат акима
Краснознаменного
сельского округа
Мамлютского района"
с. Калугино,
с. Беловка
8(71541)21590
150911
с. Краснознаменское
нет
96
ГУ "Аппарат акима
Леденевского сельского
округа Мамлютского
района"
с. Новоандреевка
8(71541)21590
150913
с. Леденево
нет
97
ГУ "Аппарат акима
Становского сельского
округа Мамлютского
района"
с. Новоукраинка,
с. Орел,
с. Пробуждение,
с. Орленок,
ост. пункт
8(71541)21590
150917
с. Становое
нет
98
ГУ "Аппарат акима
Кызыласкерского
сельского округа
Мамлютского района"
с. Новое,
с. Степнинское,
с. Раздольное
8(71541)23371
150918
с. Кызыласкер
нет
99
ГУ "Аппарат акима
Абайского сельского
округа Тайыншинского
района"
с. Калиновка,
с. Константиновка,
с. Тапшыл
8(71536)76785
151007
с. Караагаш
abai
akimat@
mail.ru

26135
М. Жұмабаев ауданы  Писарев ауылы инд.150814
38
М. Жұмабаев ауданы «Таман ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Пулеметов ауылы
8(715)31 52931
М. Жұмабаев ауданы
Таман ауылы ннд.150816
39
М. Жұмабаев ауданы «Өспен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қоскөл ауылы Рощино ауылы Сулышоқ ауылы Убаков ауылы
8(715)31 25121
М. Жұмабаев ауданы Өспен ауылы  инд.150815
40
М. Жұмабаев ауданы «Пролетар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тельман ауылы
Барашки ауылы Мохов ауылы
8(715)31 52394
М. Жұмабаев ауданы Пролетар ауылы инд.150817
41
М.Жұмабаев ауданы «Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Суворов ауылы Мичурин ауылы
8(715)31 26336
М. Жұмабаев ауданы Октябрь ауылы инд.150819
42
М. Жұмабаев ауданы «Полудин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ганькино ауылы Скворцовка ауылы
8(715)31 26573
М. Жұмабаев ауданы Полудин ауылы инд.150819
43
Есіл ауданы «Іле ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Веселые ауылы Крутинки ауылы Өндіріс ауылы
8(715)43 2-74-77
Явленка ауылы Ленин к-сі, 12 инд 150500
44
Есіл ауданы «Яснов ауылдық округі әкімінің әкімі аппараты» ММ
Карабеловка ауылы Стрельников ауылы
+7(715)43 3-34-10
Есіл ауданы Яснов ауылы инд. 150520
45
Есіл ауданы «Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Калинов ауылы Талапкер ауылы Польянов ауылы
8(715)43 2-54-83
Есіл ауданы Амангелді ауылы инд. 150523
46
Есіл ауданы «Петров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мәдениет ауылы  Бірлік ауылы Жекекол ауылы Оседлое ауылы
+7 71543 2-47-32
Есіл ауданы Петров ауылы инд. 150522
47
Есіл ауданы «Чириков ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алқа ауылы Орталық ауылы Луговой ауылы Гурьяновка ауылы Жаналык ауылы Қараағаш ауылы
8(715)43 2-46-70
Есіл ауданы Чириков ауылы инд. 150524
48
Есіл ауданы «Заградов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл ауылы Горный ауылы Словянка ауылы Тонкошуров ауылы
8(715)43 3-55-32
Есіл ауданы Заградов ауылы инд. 150502
49
Есіл ауданы «Тарангул ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Иверск ауылы Сарыкөл ауылы Двинск ауылы
8(715)43 33298
Есіл ауданы Таранқұл ауылы инд. 150509
50
Есіл ауданы «Алматы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жарқайың ауылы Мектеп ауылы
Есіл ауданы Алматы ауылы инд. 150507
51
Есіл ауданы «Бесқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алабие ауылы Чернуов ауылы Тамамбай ауылы
Есіл ауданы Бесқұдық ауылы инд.150509
52
Есіл ауданы «Булак ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақтас ауылы Қарағай ауылы
Есіл ауданы Бұлақ ауылы инд. 150509
53
Есіл ауданы «Волошин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Лузинка ауылы Ивано- Петров ауылы
Есіл ауданы Волошин ауылы инд.150512
54
Есіл ауданы «Корнеев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Совет ауылы Леонидов ауылы
Есіл ауданы Корнеев ауылы инд.150515
55
Есіл ауданы «Николаев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қаратал ауылы
Есіл ауданы Николаев ауылы инд.150515
56
Есіл ауданы «Яснов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Карабелов ауылы Стрельников ауылы
Есіл ауданы Яснов ауылы инд.150516
57
Есіл ауданы «Покров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мальцев ауылы Еңбек ауылы
8(715)43 2-37-79
Есіл ауданы Покров ауылы инд.150519
58
Жамбыл ауданы «Преснов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Остров ауылы
8(71544)2-15-80
Преснов ауылы Шайкин к-сі, 30 инд 150600
usk.58@mail.ru
59
Жамбыл ауданы «Кладбин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Симаки ауылы Уткин ауылы Сенжар ауылы
8(71544)2-55-38
Кладбинк ауылы
инд. 150601
60
Жамбыл ауданы «Майбалық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жалтырша ауылы Ольговка ауылы Сәбит ауылы
8(71544)3-34-73
Святодухов ауылы
инд 150601
61
Жамбыл ауданы «Железин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Богатое ауылы Лапушки ауылы
8(71544)2-37-36
Железный ауылы
инд 150604
zheleznoe@mail.ru
62
Жамбыл ауданы «Казан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Усердный ауылы Светлое ауылы Матросов ауылы
8(71544)2-59-36
Казан ауылы инд 150604
63
Жамбыл ауданы «Новорыбин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Миролюбов ауылы
8(715)44 21039
Новорыбин ауылы инд.150607
64
Жамбыл ауданы «Озерный ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақбалық ауылы Бауман ауылы Қарақамыс ауылы
8(715)44 21039
Озерный ауылы
инд.150604
65
Жамбыл ауданы «Первомай ауылдық округі  әкімінің аппараты» ММ
Калинов ауылы Кабан ауылы Чапаевка ауылы
8(715)44 21039
Будеиный ауылы
инд. 150605
66
Жамбыл ауданы  «Мирнен ауылдық округі, әкімінің аппараты» ММ
Ұзынкөл ауылы  Рождествен ауылы
8(71544)2-51-36
Мирный ауылы инд. 150609
67
Жамбыл ауданы «Архангель ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Айтуар ауылы
8(71544)3-45-38
Архангель ауылы
инд. 150610
68
Жамбыл  ауданы «Баянаул ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Муром ауылы
8(71544)3-54-28
Баян ауылы инд 150612
69
Жамбыл ауданы  «Благовещен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Талпын ауылы
8(71544)3- 12-33
Благовещен ауылы инд. 150611
70
Жамбыл ауданы  «Жамбыл ауылдық округі әкімінің  аппараты» ММ
Қараағаш ауылы
Есперлі  ауылы Суаткөл ауылы
8(71544)3-18-21
Жамбыл ауылы инд. 150613
71
Жамбыл ауданы «Кайран ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Новый ауылы
8(71544)3-41-10
Қайранкөл ауылы
инд. 150614
72
Жамбыл ауданы «Пресноредут ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Нұрымбет ауылы Макарьев ауылы Песчан ауылы Семиозерн ауылы Ястребин ауылы
8(715)44 23381
Пресноредут ауылы
инд. 150619
73
Қызылжар ауданы «Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Приишим ауылы Подгорный ауылы Чапаево ауылы Карлуга ауылы Элитное  ауылы Трудовая Нива ауылы
8(715)38 21448
Бішкөл ауылы Молодежная к-сі, 2 инд. 150700
74
Қызылжар ауданы «Петерфель ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Кривозер ауылы Боровск ауылы Затон ауылы Измайлов ауылы
8(715)38 24125
Қызылжар ауданы Петерфель ауылы инд. 150712
75
Қызылжар ауданы «Бугров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Красноперов ауылы Николаев ауылы Новогеоргиев ауылы Соснов ауылы
8(715)38 23917
Қызылжар ауданы Бугров ауылы
инд. 150701
76
Қызылжар ауданы «Налобин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Гайдук ауылы Дубров ауылы Лебед ауылы Николаев ауылы
8(715)38 33918
Қызылжар ауданы Налобин ауылы инд. 150703
77
Қызылжар ауданы «Березов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Барнев ауылы Гончаров ауылы Ташкент ауылы
8(715)38 35784
Қызылжар ауданы Березов ауылы инд. 150704
78
Қызылжар ауданы «Виноградов ауылдық окруті әкімінің аппараты» ММ
Исаков ауылы Сумное ауылы
8(715)38 34966
Қызылжар ауданы Виноградов ауылы
инд. 150702
79
Қызылжар ауданы «Асанов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Малое Белое ауылы Михайлов ауылы Плоское ауылы Толмачев ауылы
8(715)38 24430
Қызылжар ауданы Асанов ауылы инд. 150708
80
Кызылжар ауданы «Боголюбов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Надежка ауылы Вознесенка ауылы
8(715)38 21302
Қызылжар ауданы Боголюбов ауылы инд.150713
81
Қызылжар ауданы «Преснов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Глубокое ауылы
8(715)38 21302
Кызылжар ауданы Преснов ауылы инд. 150711
82
Кызылжар ауданы «Новониколаев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Трудовое ауылы Новоалександ ров ауылы
8(715)3821302
Қызылжар ауданы Новониколаев ауылы
инд.150719
83
Қызылжар ауданы «Рассвет ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Семипоатный ауылы Красногр ауылы
8(715)38 52136
Кызылжар ауданы Рассвет ауылы
инд. 150717
84
Қызылжар ауданы «Якорьск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ольшан ауылы Вознесен ауылы Вишневка ауылы
8(715)38 34582
Кызылжар ауданы Якорьск ауылы инд.  150718
85
Қызылжар ауданы «Рощин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Березов ауылы
8(715)38 27539
Кызылжар ауданы Рощин ауылы инд. 150720
86
Қызылжар ауданы «Светлопольск ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Байсал ауылы Метлишина ауылы Новоникольски  ауылы Янцын ауылы
8(715)38 26585
Кызылжар ауданы  Светлопольск ауылы
инд.150720
87
Мамлют ауданы «Приргород ауылдық округі әкімінің агшараты» ММ
Красный Октябрь ауылы
8(715)41 24149
Мамлют ауылы Құнанбаев к-сі, 5  инд.150900
88
Мамлют ауданы «Белов ауылдық  округі әкімінің аппараты» ММ
Прогресс ауылы Коваль ауылы Студенный ауылы Cливный ауылы Чистый ауылы Щучье ауылы
8(715)41 25141
Мамлют ауданы
Белов ауылы инд. 150902
89
Мамлют ауданы «Станов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Пробуждение ауылы Орел ауылы  Новоукраин ауылы
8(715)41 24433
Мамлют ауданы Станов ауылы инд. 150902
90
Мамлют ауданы «Ленин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Дачное ауылы Октябрь ауылы
8(715)45 66151
Мамлют ауданы Ленин ауылы инд. 150906
91
Мамлют ауданы «Новомихайлов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Катанай ауылы Токарев ауылы
8(715)41 27166
Мамлют ауданы Новомихайлов ауылы инд.150905
92
Мамлют ауданы «Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Владимировка ауылы
8(715)41 21590
Мамлют ауданы Андреев ауылы инд. 150907
93
Мамлют ауданы «Воскресенов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Становое ауылы Искра ауылы
8(715)41 21590
Мамлют ауданы Воскресенов ауылы инд. 150907
94
Мамлют ауданы «Дубровин ауылдық округі аппараты» ММ
Новодубров ауылы Пчелин ауылы
8(715)41 21590
Мамлют ауданы Дубровин ауылы инд. 150910
95
Мамлют ауданы «Краснознамен ауылдық округі әкімінің араппараты» ММ
Калугин ауылы Белов ауылы
8(715)41 21590
Мамлют ауданы Краснознамен ауылы инд. 150911
96
Мамлют ауданы «Леденев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Новоандреев ауылы
8(715)41 21590
Мамлют ауданы Леденев ауылы инд. 150913
97
Мамлют ауданы «Станов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Новоукраин ауылы Пробуждение ауылы Орленок ауылы
8(715)41 21590
Мамлют ауданы Станов ауылы инд. 150917
98
Мамлют ауданы «Кызыләскер ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Степнинское ауылы Раздольное ауылы
8(715)41 23371
Мамлют ауданы Қызыләскер ауылы
инд. 150918
99
Тайынша ауданы «Абай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Калинов ауылы Константинов  ауылы Тапшыл ауылы
8(715)36 76-785
Тайынша ауданы Абай ауылы инд. 151007
abaiakimat@mail.ru

100
ГУ "Аппарат акима
Алаботинского сельского
округа Тайыншинского
района"
с. Золоторудное,
с. Сугирбай,
с. Талдыколь,
с. Целинное
8(71536)75197
151009
с. Аккудук
alabota
@mail.ru
101
ГУ "Аппарат акима
Амандыкcкого сельского
округа Тайыншинского
района"
с. Аймак,
с. Жанадауир,
с. Ильичовка
8(71536)75196
151006
с. Амандык
нет
102
ГУ "Аппарат акима
Зеленогайского
сельского округа
Тайыншинского района"
с. Жаркайын
8(71536)77373
151004
с. Зеленый Гай
zelenyi
gai
akimat@
ramb-
ler.ru
103
ГУ "Аппарат акима
Донецкого сельского
округа Тайыншинского
района"
с. Озерное,
с. Белоярка
8(71536)73387
151003
с. Донецкое
нет
104
ГУ "Аппарат Акима
Большеизюмовского
сельского округа
Тайыншинского района"
с. Кенес,
с. Приречная,
с. Октябрская,
с. Северное,
с. Терновка
8(71536)32525
151002
с. Большой Изюм
b-izyum
@mail.ru
105
ГУ "Аппарат акима
Краснополянского
сельского округа
Тайыншинского района"
с. Глубокое,
с. Доброжановка,
с. Краснодольск,
с. Степное,
с. Черниговка,
с. Южное
8(71536)54211
151013
с. Красная
Поляна
нет
106
ГУ "Аппарат акима
Абайского сельского
округа Тайыншинского
района"
с. Калиновка,
с. Тапшыл
8(7152)54217
151022
с. Абая
kras
nopo
lyana@
mail.ru
107
ГУ "Аппарат акима
Кантемировского
сельского округа
Тайыншинского района"
с. Кантемировка,
с. Дорожное,
с. Котовское
8(71536)39345
151010
с. Кантемировка
cante
mirso@
mail.ru
108
ГУ "Аппарат акима
Келлеровского сельского
округа Тайыншинского
района"
с. Богатыревка,
с. Кременчук,
с. Липовка
8(71536)51203
151001
с. Келлеровка
kelle
rovka@
mail.ru
109
ГУ "Аппарат акима
Кировского сельского
округа Тайыншинского
района"
с. Агроном,
с. Восточное,
с. Трудовое
8(715-36)32313
151002
с. Кирово
kirovo_
akimat
@mai.ru
110
ГУ "Аппарат акима
Драгомировского
сельского округа
Тайыншинского района"
с. Иваноград,
с. Любимовка,
с. Обуховка
8(71536)51203
с. Драгомировка
нет
111
ГУ "Аппарат акима
Тихоокеанского
сельского округа
Тайыншинского района"
с. Алабота
8(71536)77147
151021
с. Тихоокеанское
нет
112
ГУ "Аппарат акима
Абайского сельского
округа Тайыншинского
района"
с. Бахмут,
с. Многоцветное,
с. Нагорное,
с. Новоивановка,
с. Тениз
8(71536)32687
151022
с. Многоцветное
нет
113
ГУ "Аппарат акима
Рощинского сельского
округа Тайыншинского
района"
с. Рощенское,
с. Комсомолец,
с. Краматоровка,
с. Октябрьское,
с. Сарыбай
8(71536)51203
151024
с. Рощинское
нет
114
ГУ "Аппарат акима
Тендикского сельского
округа Тайыншинского
района"
с. Бирлик,
с. Козашар
8(71536)42000
151025
с. Тендык
TendSO@
mail.ru

100
Тайынша ауданы «Алабота ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Золоторудное ауылы Сүгірбай ауылы Талдыкөл ауылы Целинный ауылы
8(715)36 75197
Тайынша ауданы Аққұдық ауылы инд. 151009
101
Тайынша ауданы «Амандық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Аймақ ауылы Жаңадәуір ауылы Ильичовка ауылы
8(715)36 75196
Тайынша ауданы Амандық ауылы инд. 151006
102
Тайынша ауданы «Зеленоғай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жарқайың ауылы
8(715)36 77373
Тайынша ауданы Зеленоғай ауылы
инд. 151004
103
Тайынша ауданы «Донец ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Озерное ауылы Белояр ауылы
8(715)36 73387
Тайынша ауданы Донец ауылы инд. 151003
104
Тайынша ауданы «Большеизюмов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Кеңес ауылы Приречная ауылы Октяборск ауылы Северный ауылы Тернов ауылы
8(715)36 3-25-25
Тайынша ауданы Большеизюмов ауылы
инд. 151002
b-izyum@mail.ru
105
Тайынша ауданы «Краснополян ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Глубокое ауылы Доброжанов ауылы Краснодольск ауылы Степное ауылы Чернигов ауылы Южный ауылы
8(715)36 54211
Тайынша ауданы Краснополян ауылы инд.151002
106
Тайынша ауданы «Абай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Калинов ауылы Тапшыл ауылы
8(715)25 4217
Тайынша ауданы Абай ауылы инд.151022
krasopolyana@mail.ru
107
Тайынша ауданы «Қантемір ауылдық округі әкімінің аппараты»
Кантемиров ауылы Дорожный ауылы Котов ауылы
8 (715)36 39-3-45
Тайынша ауданы Қантемір ауылы инд.151010
kantemirso@mail.ru
108
Тайынша ауданы «Келлеров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Богатырев ауылы Кременчук ауылы Липов ауылы
8(715)36 51-2-03
Тайынша ауданы Келлеров ауылы инд.151011
kellerovka@mail.ru
109
Тайынша ауданы «Киров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Агроном ауылы Восточный ауылы Трудовой ауылы
8(715)36 3-23-13,
Тайынша ауданы Киров ауылы инд. 151013
kirovo_akimat@mail.ru
110
Тайынша ауданы «Драгомиров ауыддық округі әкімінің аппараты» ММ
Иваноград ауылы
Любимов ауылы Обухов ауылы
8(715)36 51-2-03
Тайынша ауданы Драгомиров ауылы
111
Тайынаша ауданы «Тихоокеан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алабота ауылы
8(715)36 77147
Тайынша ауданы  Тихоокеан ауылы инд.151021
112
Тайынша ауданы «Абай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бахмут ауылы Многоцветный ауылы Нагорный ауылы Новоиванов ауылы
Теңіз ауылы
8(715)36 32687
Тайынша ауданы
Абай ауылы инд.151022
113
Тайынша ауданы «Рощин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Рощен ауылы Комсомол ауылы Краматоров  ауылы Октябрь ауылы  Сарыбай ауылы
8(715)36 51-2-03
Тайынша ауданы Рощин ауылы инд.151024
114
Тайынша ауданы «Теңдік ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бірлік ауылы Көзашар ауылы
8(715)36 42000
Тайынша ауданы Теңдік ауылы инд.151025
TendSO@mail.ru

115
ГУ "Аппарат акима
Чкаловского сельского
округа Тайыншинского
района"
с. Новоберезовка
8(71536)70523
151028
с. Чкалово
нет
116
ГУ "Аппарат акима
Яснополянского
сельского округа
Тайыншинского района"
с. Дашна-Николаевка,
с. Новодворовка
8(71536)73325
151029
с. Ясная поляна
нет
117
ГУ " Аппарат акима
Мироновского сельского
округа Тайыншинского
района"
с. Виноградовка,
с. Заречное,
с. Надеждинка
8(71536)37547
151030
с. Мироновка
Miro
novkaSO
@mail.ru
118
ГУ "Аппарат акима
Докучаевского сельского
округа Тимирязевского
района"
с. Северное
8(71537)23360
151100
с. Тимирязево,
ул. Уалиханово 25
нет
119
ГУ "Аппарат акима
Дзержинского сельского
округа Тимирязевского
района"
с. Дзержинское
151101
с. Дзержинское
нет
120
ГУ "Аппарат акима
Дмитриевского сельского
округа Тимирязевского
района"
с. Ынтымак
151102
с. Дмитриевка
нет
121
ГУ "Аппарат акима
Куртайского сельского
округа Тимирязевского
района"
с. Ракитное
8(71537)23632
151007
с. Куртай
нет
122
ГУ "Аппарат акима
Аксуатского сельского
округа Тимирязевского
района"
с. Нурынгуль,
с. Ишимское
8(71537)22574
151109
с. Аксуат
нет
123
ГУ "Аппарат акима
Тимирязевского
сельского округа
Тимирязевского района"
с. Рассвет
8(71537)21543
151100
с. Тимирязево,
ул. Уалиханова, 25
нет
124
ГУ "Аппарат акима
Акжанского сельского
округа Тимирязевского
района"
с. Приозерное,
с. Акжан
8(71537)51586
151101 с. Акжан
нет
125
ГУ "Аппарат акима
Белоградовского
сельского округа
Тимирязевского района"
с. Аксу
8(71537)52006
151103 с. Аксу
нет
126
ГУ "Аппарат акима
Целинного сельского
округа Тимирязевского
района"
с. Целинное
151108
с. Целинное
нет
127
ГУ "Аппарат акима
Комсомольского
сельского округа
Тимирязевского района"
с. Первомайское
8(71537)52097
151102
с. Комсомольское
нет
128
ГУ "Аппарат Акима
Нежинского сельского
акимата района
Г. Мусрепова"
с. Куприяновка,
с. Ефимовка,
с. Токсан би,
с. Жанасу,
с. Беспаловка
8(71535)28455
150400
с. Новоишимская,
ул. Школьная 19
нет
129
ГУ "Аппарат Акима
Андреевского сельского
округа района
Г. Мусрепова"
с. Старобеловка
150402
с. Андреевка
нет
130
ГУ "Аппарат Акима
Кокалажарского
сельского округа
района Г. Мусрепова"
с. Мадениет
150405
с. Мадениет
нет
131
ГУ "Аппарат Акима
Ломоносовского
сельского округа района
Г. Мусрепова"
с. Ломоносовское,
с. Степное
8(71535)26221
150403
с. Ломоносовское
lomono
sov-
gm.sko.kz
132
ГУ "Аппарат Акима
Дружбинского сельского
округа района Г. Мусрепова"
с. Жарколь,
с. Целинное
8(71535)28538
150404 с. Дружба
druzh
binka-
gm.sko.kz

115
Тайынша ауданы «Чкалов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Новоберезов ауылы
8(715)36 70523
Тайынша ауданы Чкалов ауылы инд.151028
116
Тайынша ауданы «Яснополян  ауылдық округі  әкімінің  аппараты» ММ
Дашна-Николаевка ауылы Новодворов ауылы
8(715)36 73325
Тайынша ауданы Яснополян ауылы инд.151029
117
Тайынша ауданы «Мирнов  ауылдық округі әкімінің  аппараты» ММ
Виноградов ауылы Заречное ауылы Надеждин ауылы
8(715)36 37547
Тайынша ауданы Мирнов ауылы инд.151030
MironovkaSO@mail.ru
118
Тимирязев ауданы «Докучаев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Зеверное ауылы
8(715)3723360
Тимирязев ауылы Уалиханов к-сі, 25 инд. 151100
119
Тимирязев ауданы «Дзержин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Держинское ауылы
Тимирязев ауданы Дзержин ауылы инд.151101
120
Тимирязев ауданы «Дмитриев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ынтымақ ауылы
Тимирязев ауданы Дмитриев ауылы инд. 151102
121
Тимирязев ауданы «Құртай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ракитное ауылы
8(715)37 23632
Тимирязев ауданы Құртай ауылы
инд. 151107
122
Тимирязев ауданы «Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Нұрынгүл ауылы Есіл ауылы
8(715)37 22574
Тимирязев ауданы Ақсуат ауылы инд. 151109
123
Тимирязев ауданы «Тимирязев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Рассвет ауылы
8(715)37 21543
Тимирязев ауданы Тимирязев ауылы
инд. 151100
124
Тимирязев ауданы «Ақжан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Приозерный ауылы Ақжан ауылы
8(715)37 51586
Тимирязев ауданы Ақжан ауылы инд. 151101
125
Тимирязевауданы «Белоград ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақсу ауылы
8(715)3752006
Тимирязев ауданы Белоград ауылы инд. 151101
126
Тимирязев ауданы «Целинный ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Целинный ауылы
Тимирязев ауданы Целинный ауылы
инд. 151108
127
Тимирязев ауданы «Комсомол ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Первомай ауылы
8(715)37 52097
Тимирязев ауданы Комсомол ауылы
инд. 151102
128
Ғ. Мүсірепов ауданы «Нежин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Купрянов ауылы Ефимов ауылы Тоқсан би ауылы Жаңасу ауылы Беспалов ауылы
8(715)35 28455
Новоишим ауылы Школьная к-сі, 19
инд. 150400
129
Ғ.Мүсірепов ауданы «Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Старобелов ауылы
Ғ.Мүсірепов ауданы Андреев ауылы инд. 150402
130
Ғ. Мүсірепов ауданы «Көкалажар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мәдениет ауылы
Ғ.Мүсірепов ауданы Көкалажар ауылы инд. 150405
131
Ғ.Мүсірепов ауданы «Ломоносов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ломоносов ауылы Степное ауылы
8(715)35 26-2-21
Ғ. Мүсірепов ауданы Ломоносов ауылы инд. 150403
http://lomonosov-gm.sko.kz
132
Ғ. Мүсірепов ауданы «Дружба ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жаркөл ауылы Целинный ауылы
8(715)35 28-5-38
Ғ. Мүсірспов ауданы Дружба ауылы инд. 150404
http://druzhbinka-gm.sko.kz

133
ГУ "Аппарат Акима
Возвышенского
сельского округа района
Г. Мусрепова"
с. Григорьевка,
с. Куйган,
с. Стерлитамак,
с. Чернозубовка
8(71535)36248
150408
с. Возвышенка
vozvy
shenka-
gm.sko.
kz
134
ГУ "Аппарат Акима
Шоптыкольского
сельского округа района
Г. Мусрепова"
с. Большой Тасай,
с. Жарколь,
с. Конырсу
8(71547)45232
150409
с. Шоптыколь
shop
tykol-
gm.sko.kz
135
ГУ "Аппарат Акима
Червонного сельского
округа района Г. Мусрепова"
с. Узынколь
8(71545)27585
151410
с. Червонное
cher
vonny-
gm.sko.kz
136
ГУ "Аппарат Акима
Тахтабродского
сельского округа района
Г. Мусрепова"
с. Сазоновка,
с. Литвиновка,
с. Рухловка
8(71545)43123
151414
с. Тахтоброд
tahta
brod-
gm.sko.kz
137
ГУ "Аппарат Акима
Рузаевского сельского
округа района Г. Мусрепова
с. Сивковка,
с. Золотоноша,
с. Сарыадыр
8(71535)31235
151412
с. Рузаевка
ruzae
vo-gm.
sko.kz
138
ГУ "Аппарат Акима
Кырымбетского сельского
округа района Г. Мусрепова
с. Мищенка,
с. Кырымбет
8(71535)43281
151413
с. Кырымбет
kyrym
bet-gm.
sko.kz
139
ГУ "Аппарат Акима
Чистопольского
сельского округа
района Г. Мусрепова
с. Дубровка,
с. Князевка,
с. Симоновка
8(71535)41851
151416
с. Чистополье
chisto
pol-gm.
sko.kz
140
ГУ "Аппарат Акима
Новоселовского
сельского округа района
Г. Мусрепова
с. Myкур
151417
с. Новоселовка
нет
141
ГУ "Аппарат Акима
Салкынкольского
сельского округа района
Г. Мусрепова"
с. Токты
151418
с. Салкынколь
нет
142
ГУ "Аппарат Акима
Шукуркольского
сельского округа района
Г. Мусрепова"
с. Караагаш,
с. 15 лет Казахстана
151419
с. Шукурколь
нет
143
ГУ "Аппарат Акима
Гаршинского сельского
округа района Г. Мусрепова"
с. Шакпак
8(71535)42621
151420
с. Гаршино
garshi
nka-gm.
sko.kz
144
ГУ "Аппарат Акима
Приишимского сельского
округа р-на Шалакына"
с. Ортаккол,
с. Бирлик,
с. Минеевка
8(71545)29132
151300
г. Сергеевка,
ул. Желтоксан 14
нет
145
ГУ "Аппарат Акима
Сухарабовского
сельского округа р-на
Шалакына"
с. Неждановка
8(71545)25333
151302
с. Сухорабовка
нет
146
ГУ "Аппарат Акима
Кривощековского
сельского округа р-на
Шал акына"
с. Алкагаш,
с. Ровное,
с. Соколовка,
с. Социал
8(71545)24349
151304
с. Кривощеково
нет
147
ГУ "Аппарат Акима
Узынжарского сельского
округа р-на Шалакына"
с. Куртай,
с. Тельмановка
151306
с. Тельмановка
нет
148
ГУ "Аппарат Акима
Семипольского сельского
р-на Шалакына"
с. Балуан,
с. Астаган
151307
с. Семипольское
нет

133
Ғ. Мүсірепов ауданы «Возвышен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Григорьев ауылы Стерлитамак ауылы
8(715)35 36-2-48
Ғ. Мүсірепов ауданы Возвышен ауылы инд. 150408
http://vozvyshenka-gm.sko.kz
134
Ғ.Мүсірепов ауданы «Шөптікөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Большой Тасай ауылы Жаркөл ауылы Қоңырсу ауылы
8(715)47 45-2-32
Ғ. Мүсірепов ауданы Шөптікөл ауылы
инд.150409
http://shoptykol-gm.sko.kz
135
Ғ.Мүсірепов ауданы «Червон ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ұзынкөл ауылы
8(715)45 27585
Ғ. Мүсірепов ауданы Червон ауылы
инд. 150410
http://shervonny-gm.sko.kz
136
Ғ. Мүсірепов ауданы «Тахтаброд ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сазонов ауылы Литвинов ауылы Рухлов ауылы
8(715)45 43123
Ғ. Мүсірепов ауданы Тахтаброт ауылы инд. 150414
http://tahtabrot-gm.sko.kz
137
Ғ.Мүсірепов ауданы «Рузаев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сивков ауылы Золотонош ауылы Сарыадыр ауылы
8(715)35 31235
Ғ.Мүсірепов ауданы Рузаев ауылы
инд. 150412
http://ruzaevo-gm.sko.kz
138
Ғ. Мүсірепов ауданы «Қырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мищен ауылы Қырымбет ауылы
8(715)35 43281
Ғ.Мүсірепов ауданы Қырымбет ауылы инд.150413
http://kyrynbet-gm.sko.kz
139
Ғ. Мүсірепов ауданы «Чистопол ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Дубров ауылы Князев ауылы Симонов ауылы
8(715)35 41851
Ғ.Мүсірепов ауданы Чистопол ауылы инд.150416
http://shistopol-gm.sko.kz
140
Ғ.Мүсірепов ауданы «Новоселов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мүкүр ауылы
Ғ.Мүсірепов ауданы Новоселов ауылы инд.150417
141
Ғ. Мүсірепов ауданы «Салқынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тоқты ауылы
Ғ.Мүсірепов ауданы Салқынкөл ауылы инд.150418
142
Ғ. Мүсірепов ауданы «Шүкіркөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қараағаш ауылы
Ғ.Мүсірепов ауданы Шүкіркөл ауылы инд.150419
143
Ғ. Мүсірепов ауданы «Гаршин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шақпақ ауылы
8(715)35 42621
Ғ.Мүсірепов ауданы Шақпақ ауылы
http://garshinka-gm.sko.kz
144
Шал ақын ауданы «Приишим ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ортақкөл ауылы Бірлік ауылы
Минеев ауылы
8(715)45 29132
Сергеев ауылы Желтоқсан к-сі, 14 инд.151300
145
Шал ақын ауданы «Сухарабов ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Нежданов ауылы
8(715)45 25333
Шал ақын ауданы Сухарабов ауылы инд.151302
146
Шал ақын ауданы «Кривощек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алқағаш ауылы Ровный ауылы Соколов ауылы Социал ауылы.
8(715)45 24349
Шал ақын ауданы Кривощек ауылы инд.151304
147
Шал ақын ауданы «Ұзынжар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Құртай ауылы Тельманов ауылы
Шал ақын ауданы Ұзынжар ауылы инд.151306
148
Шал ақын ауданы «Семипол ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Балуан ауылы Астаған ауылы
Шал ақын ауданы Семипол ауылы инд.151307

149
ГУ "Аппарат Акима
Ступинского сельского
округа р-на Шалакына"
с. Ступинка,
с. Жалтыр
151310
с. Ступинка
нет
l50
ГУ "Аппарат Акима
Крещенского сельского
р-на Шалакына"
с. Куприяновка,
с. Белоградовка
151312
с. Крещенка
нет
151
ГУ "Аппарат Акима
Новопокровского
сельского округа р-на
Шалакына"
с. Белоглинка,
с. Жанасу,
с. Аксу,
с. Енбек
8(71545)24782
151313
с. Новопокровка
нет
152
ГУ "Аппарат Акима
Карасуского сельского
округа Уалихановского
района"
с. Золотая Нива,
с. Жарыккопа,
с. Баянауыл,
с. Казанкурт
8(71547)25020
151200
с. Кишкенеколь,
ул. Жамбыла 76
нет
153
ГУ "Аппарат Акима
Каратерекского
сельского округа
Уалихановского района"
с. Курлеут,
с. Малкара
8(71542)23138
151203
с. Каратерек
нет
154
ГУ "Аппарат Акима
Кайратского сельского
округа Уалихановского
района"
с. Жуантобе,
с. Жаскайрат
8(71540)20030
151201 с. Кайрат
нет
155
ГУ "Аппарат Акима
Амангельдинского
сельского округа
Уалихановского района"
с. Амангелды,
с. Тилеусай,
с. Сага
8(71542)23397
151204
с. Амангельды
нет
156
ГУ "Аппарат Акима
Актуйского сельского
округа Уалихановского
района"
с. Кузксай
151201
с. Актуй
нет
157
ГУ "Аппарат Акима
Коктерекского сельского
округа Уалихановского
района"
с. Коктерек,
с. Карамырза
8(71542)24525
151208
с. Коктереку
нет
158
ГУ "Аппарат Акима
Кулыкольского сельского
округа Уалихановского
района"
с. Каратал,
с. Береке
8(71540)40110
151205
с. Кулыколь
нет

149
Шал ақын ауданы «Ступин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ступин ауылы Жалтыр ауылы
Шал ақын ауданы Ступин ауылы инд.151310
150
Шал ақын ауданы «Крещен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Куприянов ауылы Белоградов ауылы
Шал ақын ауданы Крещен ауылы инд.151312
151
Шал ақын ауданы «Новопокров ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Белоглин ауылы Жаңасу ауылы Ақсу ауылы Еңбек ауылы
8(715)45 24782
Шалақын ауданы Новопокров ауылы инд.151313
152
Уәлиханов ауданы «Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Золотая Нива ауылы Жарықкөп ауылы Баянауыл ауылы Қазанқұрт ауылы
8(715)47 25020
Кішкенекөл ауылы Жамбыл к-сі, 76 инд. 151200
153
Уәлиханов ауданы «Қаратерек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Құрлеуіт ауылы Малқара ауылы
8(715)42 23138
Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылы инд. 151203
154
Уәлиханов ауданы «Қайрат ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жуантөбе ауылы Жасқайрат ауылы
8(715)40 20030
Уәлиханов ауданы Қайрат ауылы
инд. 151201
155
Уәлиханов ауданы «Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Аманкелді ауылы Тілеусай ауылы Саға ауылы
8(715)42 23397
Уәлиханов ауданы Амангелді ауылы инд.151204
156
Уәлиханов ауданы «Актүйіс ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Құзсай ауылы
Уәлиханов ауданы Ақтүйісі ауылы инд.151201
157
Уәлиханов ауданы «Көктерек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көктерек ауылы Қарамырза ауылы
8(715)42 24525
Уәлиханов ауданы Көктерек ауылы инд.151208
158
Уәлиханов ауданы «Құлыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қаратал ауылы Береке ауылы
8(715)40 40110
Уәлиханов ауданы Құлыкөл ауылы инд.151205

159
ГУ "Аппарат Акима
Чеховсксого сельского
округа Уалихановского
района"
с. Карашилик
8(71547)25020
151206
с. Чеховское
нет
160
ГУ "Аппарат Акима
Бидайского сельского
округа Уалихановского
района"
с. Жумусшы
8(71542)26134
151209
с. Жумысшы
нет
Южно-Казахстанская область
1
2
3
4
5
6
1
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Ошакты Сарыагашского
района"
с. Молдабай ата,
с. Бакышсай,
с. Каратал,
с. Санырау
8(72532)33117
160921
с. Ошакты
нет
2
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Биртлек Сарыагашского
района"
с. Биртлек,
с. Баяддината,
с. Тунекетам,
с. Жабайтобе,
с. Шырылдак
8(72532)30322
160609
с. М. Рахимов
нет
3
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Бирлесу Сарыагашского
района"
с. Бирлесу,
с. Берекелди,
с. Дихан
8(72532)34334
160908
с. Амирова
нет
4
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Жузимдик Сарыагашского
района"
с. Жузимдик,
с. Онтустик,
с. Канал
8(72532)34318
160977
с. К. Сатпаева
нет
5
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Куркелес Сарыагашского
района"
с. Куркелес,
с. Жанаарык,
с. Култума,
с. Береке,
с. Акуй
8(72537)22927
160903
с. Акниет
нет
6
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Жибек
жолы Сарыагашского
района"
с. Жибек жолы,
с. Жана курылыс
8(72532)59132
160914
с. Жибек жолы
нет
7
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Тегисшил Сарыагашского
района"
с. Тегисшил,
с. Заготскот
8(72537)57738
160929
с. Таскескен
нет
8
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Ушкын
Сарыагашского района"
с. Ушкын,
с. Ырысты
8(72532)78669
160922
с. Конысбаева
нет
9
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Актобе
Сарыагашского района"
с. Актобе
с. Шымшыккол,
с. Кияжол,
с. Ескикорган
8(72532)39218
160918
с. Лесбек батыра
нет
10
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Кошкарата Сарыагашского
района"
с. Кошкарата,
с. Ушкын,
с. Бала би,
с. Бесауыл
8(72532)34190
160907
с. Бескубыр
нет
11
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Дарбаза Сарыагашского
района"
с. Дарбаза,
52 разъезд
8(72537)56244
160918
с. Дарбаза
нет
12
ГУ "Аппарат акима
Акдалинского сельского
округа Арысского
района"
с. Акдала,
п. Арапов
с. Онтам
8(72540)26643
160105
с. Акдала
г. Арыс
п. Арапов
с. Онтам
нет
13
ГУ "Аппарат акима
Монтайтасского
сельского округа
Арысского района"
с. Кожатогай,
с. Шагыр,
с. Актас,
с. Бакырша,
с. Кабулсай,
с. Тогансай
8(72540)28272
160110
г. Арыс
нет
14
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Шарбулак Казыгуртского
района"
с. Шарбулақ,
с. Кезенбулак
8(72539)21354
160318
с. Шарбулак
ул. Ынтымак, 18
нет
15
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Казыгурт Казыгуртского
района"
с. Казыгурт
8(72539)21934
160300
с. Казыгурт
ул. Толеева, 29
нет
16
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Карабау Казыгуртского
района"
с. Қуларық
8(72539)44372
160313
с. Куларык
нет
17
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Турбат Казыгуртского
района"
с. Тан
8(72539)76212
160314
с. Тан
нет
18
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Кокибел Казыгуртского
района"
с. Кызылата,
с. Майбулақ
8(72539)31533
8(72539)31537
160309
с. Кызылата
с. Майбулак
нет
19
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Какпак Казыгуртского
района"
с. Какпак,
с. Тассай
8(72539)47466
160706
с. Какпак
с. Тассай
нет
20
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Боралдай Байдибекского
района"
с. Боралдай,
с. Кызыларык,
с. Талап,
с. Амансай
8(72548)21426
160204
с. Боралдай
нет
21
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Агыбет Байдибекского
района"
с. Алгабас,
с. Жулдуз
8(72559)21188
160201
с. Алгабас
нет
22
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Жамбыл Байдибекского
района"
с. Жамбыл,
с. Кызылжар
8(72548)21415
160205
с. Жамбыл
нет
23
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Сызган
Сузакского района"
с. Сызган,
с. Басбулак
8(72546)39246
161005
с. Сызган
нет
24
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Шолаккорган Сузакского
района
с. Шолаккорган,
с. Карабулак
8(72546)41489
161000
с. Шолаккорган,
ул. Жибек жолы
нет
25
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Тасты
Сузакского района"
с. Тасты
с. Кылти
8(72546)23939
161004
с. Тасты
нет
26
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Каратау Сузакского
района"
с. Каратау
с. Саржаз
8(72546)38410
161001
с. Каратау
нет
27
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Шолаккорган Сузакского
района"
с. Шолаккорган
8(72546)41489
161000
с. Шолаккорган
ул. Жибек жол б/н
нет
28
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Жуйнек г. Туркестан"
с. Жуйнек,
с. Шекербулак
8(72533)62075
161212
с. Жуйнек
нет
29
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Старый
Икан г. Туркестан"
с. Старый Икан,
с. Диханабад

159
Уәлиханов ауданы «Чехов ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Қарашілік ауылы
8(715)47 25020
Уәлиханов ауданы Чехов ауылы инд.151205
160
Уәлиханов ауданы «Бидай ауылдық округі  әкімінің аппараты» ММ
Жұмысшы ауылы
8(715)42 26134
Уәлиханов ауданы Бидай ауылы инд.151209
Оңтүстік Қазақстан облысы
р/с
Әкімдіктің толық атауы
Елді мекен атауы
байланыс телефоны
заңды мекен-жайы
Сайттың адресі
1
Сарыағаш ауданы «Ошақты ауылдық округі
әкімінің аппараты» ММ
Ошақты ауылы Молдабай ата ауылы Бақышсай ауылы Қаратал ауылы
8(725)32 33117
Сарыағаш ауданы Ошақты ауылы  инд.160921
2
Сарыағаш ауданы «Біртілек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Біртілек ауылдық округі, Түнекетам ауылы
8(725)32 30322
Сарыағаш ауданы, М.Рахымов ауылы
инд. 160609
3
Сарыағаш ауданы «Бірлесу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бірлесу ауылдық округі
8(725)32 34334
Әміров ауылы инд. 160908
4
Сарыағаш ауданы «Жүзім ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жүзімдік ауылдық округі
8(725)32 34318
Қ.Сәтпаев ауылы инд. 160977
5
Сарыағаш ауданы «Құркелес ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Кұркелес ауылы Жаңаарық ауылдық округі
8(725)3 722927
Ақниет ауылы инд. 160903
6
Сарыағаш ауданы «Жібек жолы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жаңа құрылыс ауылдық округі Жібек жолы ауылы
8(725)32 59132
Жібек жолы ауылы инд.160914
7
Сарыағаш ауданы «Тегісшіл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тегісшіл ауылдық округі Загот ауылы
8(725)37 57738
Таскескен ауылы инд. 160929
8
Сарыағаш ауданы «Ұшқын ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ұшқын ауылдық округі Ырысты ауылы
8(725)3278669
Қонысбаев ауылы инд.160922
9
Сарыағаш ауданы «Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе ауылдық округі
8(725)32 39218
Лесбек батыр ауылы инд.160918
10
Сарыағаш ауданы «Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қошқарата ауылы Ұшқын ауылдық округі, Бесауыл ауылы
8(725)32 34190
Бескұбыр ауылы
инд. 1609907
11
Сарыағаш ауданы «Дарбаза ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Дарбаза ауылдық округі
8(725)37 56244
Дарбаза ауылы инд. 1609918
12
Арыс ауданы «Акдала ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Акдала ауылы Арапов ауылы Онтам ауылы
8(725)40 26643
Арыс қаласы Ақдала ауылы инд. 160105
13.
Арыс ауданы «Монтайтас ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қожатоғай ауылы Шағыр ауылы Ақтас ауылы Бақырша ауылы Қабұлсай ауылы Тоғансай ауылы
8(725)40 28272
Монтайтас ауылы инд.160110
14
Қазығұрт ауданы «Шарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шарбұлақ ауыл Кезеңбұлақ ауыл
8(725) 39 21354
Шарбұлақ ауылы Ынтымақ к-сі, 18 инд. 160318
15.
Қазығұрт ауданы «Қазығүрт ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қазьғұрт ауылы
8(725)39 2 19 34
Қазығұрт ауылы Төлеев к-сі, 29 инд. 160300
16
«Тұрбат ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Тұрбат ауылы Таң ауылы
8(725)39 76 2 12
Таң ауылы инд. 160314
17
«Көкібел ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көкібел ауылдық округі Қызылата ауылы Майбұлақ ауылы
8(725)39 315 33 8(725)39 315 37
Қызылата ауылы
инд. 160309
18
«Қақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қақпақ ауылдық округі Тассай ауылы
8(725)39 47 4 66
Тассай ауылы инд. 160706
19
Байдібек ауданы «Боралдай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Боралдай ауылы Қызыларық ауылы Талап ауылы Амансай ауылы
8(725)48 21426
Боралдай ауылы инд. 160204
20.
Бәйдібек ауданы  «Ағыбет ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алғабас ауылдық округі Жұлдыз аулы
8(725)59 21188
Алғабас ауылы инд. 160201
21.
Бәйдібек ауданы  «Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл ауылы Қызылжар ауылы
8(725)4821415
Жамбыл ауылы инд. 160205
22.
Созақ ауданы  «Сызған ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Сызған ауылы Басбұлақ ауылы
8(725)4639246
Созақ ауданы Сызған ауылы инд. 161005
23.
Созақ ауданы  «Шолаққорған ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шолаққорған ауылы Қарабұлақ ауылы
8(725)4641489
Шолаққорған ауылы Жібек жолы к-сі инд. 161000
24.
Созақ ауданы  «Тасты ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тасты ауылы Қылти ауылы
8(725)4623939
Тасты ауылы инд. 161004
25.
Созақ ауданы  «Қаратау ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қаратау ауылы Саржаз ауылы
8(725)4638410
Қаратау ауылы инд. 161001
26.
Созақ ауданы  «Шолаққорған ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шолаққорған ауылы
8(725)4641489
Шолаққорған ауылы Жібек жолы к-сі инд. 161000
27.
Түркістан қаласы «Жүйнек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жүйнек ауылы Шекербұлақ ауылы
8(725)3362075
Жүйнек ауылы инд. 161212
28.
Түркістан қаласы «Старый Икан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Старый Икан ауылы Диханабад ауылы

44209
161217
г. Туркестан,
ул. Д.Конаева, 4
нет
30
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Новый
Икан г. Туркестан"
с. Новый Икан,
с. Ибата
8(72533)47260
161210
с. Ибата
нет
31
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Шага
г. Туркестан"
с. XXX лет Казахстан
8(72533)66573
161223
с. XXX лет
Казакстан
нет
32
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Ушкаик г. Туркестан"
с. Теке,
с. А. Усенов
8(72533)49291
161218
с. Теке
нет
33
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Бабайкорган
г. Туркестан"
с. Бабайкорган
8(72533)41387
161207
с. Бабайкорган
нет
34
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Орангай г. Туркестан"
с. Орангай
8(72533)45348
161219
с. Орангай,
ул. Мектеп № 8
нет
35
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Маякум
Отырарского района"
с. Маякум,
с. Костерек,
с. Бестам
8(72544)26288
160700
с. Маякум
нет
36
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Когам
Отырарского района"
с. Когам,
с. Мыншункур,
с. Талапты
8(72544)26652
160701
с. Когам
нет
37
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Караконыр Отырарского
района"
с. Караконыр,
с. Шамши,
с. Арыс
8(72544)40183
160702
с. Караконыр
нет
38
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Балтакул Отырарского
района"
с. Балтакул,
с. Акколь,
с. Колкудык
8(72544)55597
160704
с. Балтакул
нет
39
ГУ "Аппарат акима села
Мичурино Тюлькубасского
района"
с. Мичурино,
с. Таусагыз
(872538)50271
161309
с. Майтобе,
ул. Гагарина, 2
нет
40
ГУ "Аппарат акима села
Жабаглы Тюлькубасского
района"
с. Жабаглы,
с. Абайыл
(872538)55667
161310
с. Жабаглы
ул. Абая, 58
нет
41
ГУ "Аппарат акима
с. Балыкты
Тюлькубасского района"
с. Кокбулак
(872538)59121
161302
с. Балыкты,
ул. Победы, 4
нет
42
ГУ "Аппарат акима села
Кемербастау
Тюлькубасского района"
с. Кемербастау,
с. Алгабас
разъезд Майлыкент
(872538)54540
161304
с. Кемербастау,
ул. Курманулы
нет
43
ГУ "Аппарат акима села
Майлыкент
Тюлькубасского
района"
с. Т. Рыскулова,
с. Бакыбек
(872538)52554
161300
с. Т. Рыскулова
ул. Т. Рыскулова № 189
нет
44
ГУ "Аппарат акима
поселка Тюлькубас
Тюлькубасского района"
п. Тюлькубас,
с. Коктерек
(872538)43466
161313
станция
Тюлькубас,
ул. Привокзальная № 29
нет
45
ГУ "Аппарат акима села
Машат Тюлькубасского
района"
с. Машат,
с. Енбекши
(872538)42316
161308
с. Машат,
ул. Жамбыла, 5
нет
46
ГУ "Аппарат акима
с. Шакпак баба
Тюлькубасского района"
с. Шакпак баба
с. Караалма
(872538)57117
161314
с. Шакпак баба
ул. Бреусова, 80
нет
47
ГУ "Аппарат акима
поселка Састобе
Тюлькубасского района"
п. Састобе,
с. Ынтымак
(872538)58731
161311
п. Састобе
ул. Рысбекова, 37
нет
48
ГУ "Аппарат акима села
Мичурино
Тюлькубасского района"
с. Мичурино,
с. Таусагыз
(872538)50271
161309
с. Майтобе,
ул. Гагарина, 2
нет
49
ГУ "Аппарат акима села
Торткуль Ордабасинского
района"
с. Нура,
с. Жайылма
с. Аксары,
с. К.Сыпатаев
8(72530)42431
с. Торткуль
160612
нет
50
ГУ "Аппарат акима села
Шубар Ордабасинского
района"
с. Шубар,
с. Сарытогай,
с. Аккойлы
8(72530)43265
160614
с. Шубар
нет
51
ГУ "Аппарат акима села
Бадам Ордабасинского
района"
с. Бадам,
с. Карабастау
8(72530)46372
160601
с. Бадам
нет
52
ГУ "Аппарат акима
села Караспан
Ордабасинского
района"
с. Караспан,
с. Бейсен
8(72530)45402
160606
с. Караспан
нет
53
ГУ "Аппарат акима
села Боржар
Ордабасинского района"
с. Боржар
с. Бирлик
8(72530)41033
160613
с. Уялыжар
нет
54
ГУ "Аппарат акима
села Шубарсу
Ордабасинского района"
с. Шубарсу
8(72530)21196
160611
с. Шубарсу
нет
55
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Хантаги города Кентау"
с. Хантаги
(872536)48196
160404
с. Хантаги
ул. Рыскулбекова, 26
нет
56
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Ащысай города Кентау"
Ащысай 1,
с. Ащысай
(872543)40040,
40201
160402
с. Ащысай,
ул. Жангельдина, 29
нет
57
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Карнак города Кентау"
с. Шаш-Тобе,
с. Торткуль-Тобе,
с. Ахун-Тума
(872536)47364
160403
с. Карнак,
ул. Ш. Канайулы
нет
58
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Баялдыр города Кентау"
с. Баялдыр 1,
с. Баялдыр
(872536)42348
160406
с. Баялдыр,
ул. Валадарского б
нет
59
ГУ "Кентауский
городской отдел
образования города
Кентау"
с. Бургем
(872536)30050
160400
г. Кентау,
пр. Кунаева 10 а
нет
60
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Алатау Толебийского
района"
с. Алатау,
с. Кайнар,
с. Нысанбике,
с. Косагаш,
с. Бирколик,
с. Корган,
с. Екпинди
8(72547)67496
161103
с. Алатау,
ул. Б. Момышулы, 6
нет
61
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Зертас Толебийского
района"
с. Зертас,
с. Жана куш,
с. Шомшакты

44209
Старый Икан ауылы Д.Қонаев к-сі, 4 инд. 161217
29.
Түркістан қаласы «Новый Икан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Новый Икан  ауылы Ибата ауылы
8(725)33 47260
Ибата ауылы инд. 161210
30.
Түркістан қаласы «Шаға ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
XXX жыл Қазақстан
87253366573
XXX жылдығы Қазақстан ауылы индекс 161223
31
Түркістан қаласы «Үшқайық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Теке ауылы
8(725)33 49291
Теке ауылы инд. 161218
32
Түркістан  қаласы  «Бабайқорған ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бабайқорған ауылы
8(725)33 41387
Бабайқорған ауылы инд. 161207
33
Түркістан  қаласы «Оранғай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Оранғай ауылы
8(725)33453 48
Оранғай ауылы Мектеп к-сі, 8 инд. 161219
34.
Отырар ауданы  «Маяқұм ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Маяқұм ауылы Қостерек ауылы Бестам ауылы
8(725)44 26288
Маяқұм ауылы инд. 160700
35.
Отырар ауданы «Қоғам ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қоғам ауылы Мыңшұңқұр ауылы Талапты ауылы
8(725)44266 52
Қоғам ауылы инд. 160701
36.
Отырар ауданы «Карақоңыр ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қарақоныр ауылы Арыс ауылы Қарақоңыр ауылы
8(725)44 40183
Отырарский ауданы Қарақоңыр ауылы
инд. 160702
37.
Отырар ауданы «Балтакөл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Балтакөл ауылы Ақкөл ауылы Көлқұдық ауылы
8(725)44 55597
Балтакөл ауылы
инд. 160704
38
Түлкібас ауданы «Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты« ММ
Мичурино ауылы Мичурино ауылы Таусағыз ауылы
8(725)38 50271
Майтөбе ауылы Гагарин к-сі, 2 инд.161309
39
Түлкібас ауданы «Жабағылы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жабағылы ауылы Абайыл разьезді
8(725)38 55667
Жабағылы ауылы Абай к-сі, 58 инд.161310
40.
Түлкібас ауданы «Балықты ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Балықты ауылы Көкбұлақ ауылы Санаториясы ауылы
8(725)38 59121
Балықты ауылы инд.161302
41.
Түлкібас ауданы «Кемербастау ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Кемербастау ауылы Алғабас ауылы Майлыкент раз.
8(725)38 54540
Кемербастау ауылы Құрманұлы к-сі инд.161304
42.
Түлкібас ауданы «Майлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Т. Рысқұлов ауылдық округі Майлыкент ауылы Бақыбек ауылы
8(725)38 52554
Т. Рысқұлова ауылы Т.Рысқұлов к-сі, 189 инд.161300
43.
Түлкібас ауданы «Түлкібас кентінің әкімі аппараты» ММ
Түлкібас ауылы Көктерек ауылы
8(725)38 43466
Түлкібас станциясы Привокзальная к-сі, 29 инд.161313
44
Түлкібас ауданы «Машат ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Машат ауылы Еңбекші ауылы
8(725)38 42316
Машат ауылы Жамбыл к-сі, 5 инд.161308
45.
Түлкібас ауданы «Шақпақ баба ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шақпақ баба ауылы Қараалма ауылы
8(725)38 57117
Шақпақ баба ауылы Бреусов к-сі, 80 инд.161314
46
Түлкібас ауданы «Сазтөбе кентінің әкімі аппараты» ММ
Сазтөбе кенті Ынтымақ ауылы
8(725)38 58731
Сазтөбе кенті Рысбекова к-сі, 37 инд.161311
47
Түлкібас ауданы «Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты»ММ
Мичурин ауылы Таусағыз ауылы
8(725)38 50271
Майтөбе ауылы Гагарин к-сі, 2 инд.161309
48.
Ордабасы ауданы «Төрткүл ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Төрткүл ауылы Нұра ауылы Жайылма ауылы Ақсары ауылы Қ.Сыпатаев ауылы
8(725)30 42-4-31
Ордабасы ауданы Төрткүл ауылы 160612
49
Ордабасы ауданы «Шұбар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шұбар ауылы Сарытоғай ауылы Аққойлы ауылы
8(725)30 43-2-65
Шұбар ауылы инд. 160614
50.
Ордабасы ауданы «Бадам ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бадам ауылы Қарабастау ауылы
8(725)30 46-3-72
Бадам ауылы инд.160601
51
Ордабасы ауданы «Қараспан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қараспан ауылы Бейсен ауылы Семхоз ауылы
8(725)30 45-4-02
Қараспан ауылы
инд. 160606
52.
Ордабасы ауданы «Бөржар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бөржар ауылы Бірлік ауылы
8(725)30 41-0-33
Ұялыжар ауылы инд. 160613
53
Ордабасы ауданы «Шұбарсу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шұбарсу ауылы
8(725)30 2-11-96
Шұбарсу ауылы инд. 160611
54
Кентау қаласы «Хантағы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Хантағы ауылы
8(725)364-81-96
Хантағы ауылы Рысқұлбеков к-сі, 26 индекс 160404
55
Кентау қаласы «Ащысай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ащысай ауылы
8(725)43 4-00-40 4-02-01
Ащысай Бүргем ауылы Жангелдин к-сі, 29, инд. 160402
56
Кентау қаласы «Қарнақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Карнақ ауылы Шаш-Төбе ауылы Төрткөл ауылы Төбе ауылы Ахун-Тұма ауылы
(872536) 47-3-64
Қарнақ Бүргем ауылы Ш.Қанайұлы к-сі инд. 160403
57
Кентау қаласы «Баялдыр ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Баялдыр ауылы
8(725)36 42-3-48
Баялдыр Бүргем ауылы Валадар к-сі инд. 160406
58.
«Кентау қаласы  Бүргем ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бүргем ауылы  Бала-Бүргем ауылы
8(725)36 3-00-50
Бүргем ауылы Қонаев к-сі, 10 а инд. 160400
59.
Төле би ауданы «Алатау ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алатау ауылы Қайнар ауылы Нысанбек ауылы Қосағаш ауылы  Біркөлік ауылы Қорған ауылы Екпінді  ауылы
8(725)47 6-74-96
Абай ауылы Б.Момышұлы к-сі, 6 инд.161103
60.
Төле би ауданы «Зертас ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Зертас ауылы Жаңакүш ауылы Шомшақты ауылы

63335
161106
с. Зертас,
ул. Сауран, 3
нет
62
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Кемекалган Толебийского
района"
с. Абай,
с. Текесу,
с. Ангыр ата,
с. Уйымшыл,
с. Казыгурт,
с. Акбастау
63210
161115
с. Абая,
ул. Казыгурт, 24
нет
63
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Киели
тас Толебийского
района"
с. Киели тас,
с. Достык
67252
161105
с. Киели тас,
ул. Достык, 2а
нет
64
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Коксаяк Толебийского
района"
с. Коксаяк
51661
161109
с. Коксаяк,
ул. Толеби, 298
нет
65
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Казыгурт Толебийского
района"
с. Тогус,
с. Маятас,
с. Жыланбузган,
с. Тогус,
с. Султан Рабат
66403
161112
с. Тогус,
ул. Аргынбетов н/з
нет
66
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Каратобе Толебийского
района"
с. Каратобе,
с. Костобе,
с. Балдыберек,
с. Каратобе,
с. Тонкерис,
с. Майбулак,
с. Жетим бота
53239
161110
с. Каратобе
Центральная б\н
нет
67
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Каскасу Толебийского
района"
с. Каскасу,
с. Керегетас,
с. Кенес арык,
с. Казак
52841
161108
с. Каскасу
ул. Куандык № 108
нет
68
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Когалы Толебийского
района"
с. Узын-арык,
с. Алшалы
52540
с. Узын арык
ул. Бейбитшилик б\н
нет
69
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Тасарык Толебийского
района"
с. Тасарык,
с. Онтустык,
с. Казакстан,
с. Ханарык
52840
161113
с. Тасарык
ул. М. Ауезов б\н
нет
70
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Аксукент Сайрамского
района"
с. Аксукент
8(72531)21517
160800
с. Аксукент,
ул. Жибек Жолы, б/н
нет
71
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Манкент Сайрамского
района"
с. Манкент
8(72531)38041
160809
с. Манкент,
ул. Курбаналиева
нет
72
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Кайнарбулак Сайрамского
района"
с. Кайнарбулак
8(72531)25444
160807
с. Комешбула
ул. Сарманов, 4
нет
73
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Тассай Сайрамского
района"
с. Тассай
8(72531)554326
160813
с. Тассай,
ул. Уалиханова, 2
нет
74
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Карабулак Сайрамского
района"
с. Карабулак
8(72531)27135
160814
с. Карабулак
ул. Рустемов, 34
нет
75
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Кутарыс Сайрамского
района"
с. Кутарыс
8(72531)35325
160820
с. Кутарыс
ул. Абая, 16а
нет
76
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Карасу
Сайрамского района"
с. Карасу
8(72531)30392
160806
с. Карасу
ул. Жибек жолы, 111
нет
77
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Колкент Сайрамского
района"
с. Колкент
8(72531)37316
160808
с. Колкент,
ул. Фрунзе б/н
нет
78
ГУ "Аппарат акима
Шардаринского района"
г. Шардара
8(72535)22743
г. Шардара
ул. С. Аширова
нет
79
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Жаушыкум Шардаринского
района"
с. Жаушыкум,
с. Шардара тобе
8(72535)48147
с. Жаушыкум
нет
80
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Казахстан Шардаринского
района"
с. Казахстан,
с. 14 бекет
8(72535)47347
с. Казахстан
нет
81
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Достык Шардаринского
района"
с. Кутарыс

6-33-35
Е.Сауран инд.161106
61
Төле би ауданы «Кемеқалған ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Абай ауылы Текесу ауылы Әңгір ата ауылы
Абай ауылы Ұйымшыл ауылы Қазығұрт ауылы Ақбастау ауылы
6-32-10
Абай ауылы Қазығұрт к-сі, 24 инд.161115
63.
Төле би ауданы «Киелітас ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Киелі тас ауылы Достық ауылы
6-72-52
Достық 2а инд. 161105
64
Төле би ауданы «Көксек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көксәйек ауылы
5-16-61
Төлеби ауданы Көксәйек ауылы Төлеби к-сі, 298 инд. 161109
65
Төле би ауданы «Қазығұрт ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тоғыс ауылы Маятас ауылы Жыланбұзған ауылы Сұлтан Рабат ауылы
6-64-03
Тоғыс ауылы Арғынбетов к-сі
инд. 161112
66.
Төле би ауданы «Қаратөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қаратөбе ауылы Қостөбе ауылы Балдыберек ауылы Төңкеріс ауылы Майбұлақ ауылы Жетім бота ауылы
5-32-39
Қаратәбе ауылы Центральная инд. 161110
67.
Төле би ауданы «Қасқасу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қасқасу ауылы Керегетас ауылы Кеңес арық ауылы Қазақ ауылы
5-28-41
Қасқасу ауылы Қуандық к-сі, 108 инд. 161108
68
«Төле би ауданы Қоғалы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ұзынарық ауылы Алшалы ауылы
5-25-40
Ұзынарық ауылы Бейбітшілік к-сі
69.
«Төле би ауданы Тасарык ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тасарық ауылы Ханарық ауылы
5-28-40
Тасарық ауылы М.Әуезов к-сі инд.161113
70
Сайрам ауданы «Ақсукент ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ақсукент ауылы
872531-21-517
Ақсукент ауылы Жібек Жолы к-сі инд. 160800
71
Сайрам ауданы «Манкент ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Манкент ауылы
872531-38041
Манкент ауылы Құрбаналиев к- сі,
инд. 160809
72.
Сайрам ауданы «Қайнарбұлақ
ауылдық округі әкікімінің аппараты» ММ
Қайнарбұлак ауылы
872531-25444
Көмешбұлақ ауылы Сарманов к-сі,4 инд.160807
73
Сайрам ауданы «Тассай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Тассай ауылы
872531-554326
Тассай ауылы Уәлиханов к-сі, 2 инд.160813
74
Сайрам ауданы «Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қарабұлақ ауылы
872531- 27135
Қарабұлақ Рүстемов к-сі, 34 инд. 160814
75
Сайрам ауданы «Құтарыс ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Құтарыс ауылы
872531- 35325
Құтарыс ауылы Абай к-сі 16а инд. 160820
76
Сайрам ауданы «Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қарасу ауылы
872531-30392
Қарасу ауылы Жібек жолы к-сі, 111 инд. 160806
77
Сайрам ауданы «Қолкент ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қолкент ауылы
872531- 37316
Қолкент ауылы Фрунзе к-сі, инд. 160808
78
«Шардара ауданының әкімі аппараты» ММ
Шардара қаласы
8725352- 2743
Шардара қаласы С.Әшіров к-сі
79.
Шардара ауданы «Жаушықұм ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жаушықұм ауылы Шардара төбе ауылы
872535 -48147
Жаушықұм ауылы
80
Шардара ауданы «Қазақстан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қазақстан ауылы 14 бекет
872535 -47347
Қазақстан ауылы
81
Мақтарал ауданы «Достық ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Құтарыс ауылы

8(72534)59261
160509
с. Достык
нет
82
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Карасу Сайрамского
района"
с. Карасу
нет
83
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Колкент Сайрамского
района"
с. Колкент
нет
84
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
А. Калыбекова
Мактааральского района"
с. Шардара
8(72534)67132
160522
с. Улгили
нет
85
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Жаушыкум
Мактааральского района"
с. Жаушыкум
Шардара тобе
нет
86
ГУ "Аппарат акима сельского округа Казахстан Мактааральского района"
с. Казахстан
нет
87
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Ж. Ералиева Мактааральского района"
с. Алимбетов,
с. Ж.Ералиев,
с. Коктобе,
с. Кызыл аскер,
с. Сейфуллина,
с. Утиртобе
8(72542)43366
160531
с. Ж. Ералиева
нет
88
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Атамекен Мактааральского района"
с. Атамекен,
с. Жемисти,
с. Когалы,
с. Макташы,
с. Талапты
8(72534)59543
160503
с. Атамекен
нет
89
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Ш.Дильдабекова
Мактааральского района"
с. Бирлик,
с. Зердели,
с. Жана дала,
с. Женис,
с. Чкалова
8(72542)45280
160534
с. Бирлик
нет
90
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Кызылкум
Мактааральского района"
с. Датка,
с. Енбекши,
с. Кызылкум,
с. Первомайское
8(72542)46248
160537
с. Кызылкум
нет
91
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Макталы Мактааральского
района"
с. Алмалы,
с. Алтынсарина,
с. Макталы,
с. Муратбаева,
с. Тын
8(72542)44588
160516
с. Макталы
нет
92
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Ынтымак Мактааральского
района"
с. Аден ата,
с. Корикти,
с. Оркенди,
с. Талапты
8(72542)42677
160550
с. Оркенди
нет
93
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Иржар
Мактааральского района"
с. Азамат,
с. Алаш,
с. Дикан,
с. Иржар,
с. Мактажан,
с. Наурыз
8(72541)27345
160541
с. Иржар
нет
94
ГУ "Аппарат акима
сельского округа
Мактаарал
Мактааральского района"
с. Береке,
с. Игилик,
с. Кокарал,
с. Мадениет,
с. Н.Есентаева,
с. Назарбек
8(72541)32136
160552
п. Атакент
нет
95
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Бирлик
Мактааральского района"
с. Кудайберген,
с. Алгабас,
с. Еркинабат,
с. Конырат,
с. Табысты
8(72541)32206
160552
с. Кудайберген
нет
96
ГУ "Аппарат акима
сельского округа Енбекши Мактааральского
района"
с. Жантаксай,
с. Нурлытан,
с. Жайлыбаева,
с. Шугыла
8(72541)24345
160551
с. Жайлыбаева
нет
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Обеспечение бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Образец заявления
Акиму поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
от (Ф.И.О. заявителя) ____________________
адрес проживания, телефон: _______________
Заявление
Прошу Вас обеспечить подвоз моего несовершеннолетнего ребенка
(Ф.И.О., дата рождения), проживающего в (указать наименование
населенного пункта, района) и обучающегося в (указать № класса,
полное наименование организации образования) к общеобразовательной

8(72534) 59261
Достық ауылы инд. 160509
82.
Мақтарал ауданы «Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қарасу ауылы
83.
Мақтарал ауданы «Қолкент ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қолкент ауылы
84.
Мақтарал ауданы  «А.Қалыбеков ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Шардара ауылы
8(72534) 67132
Үлгілі ауылы инд.160522
85.
Мақтарал  ауданы «Жаушықұм  ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жаушықұм ауылы Шардара төбе ауылы
86.
Мақтарал ауданы «Қазақстан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қазақстан ауылы
87.
Мақтарал ауданы «Ж.Ералиев ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алимбетов ауылы Ж.Ералиев ауылы Көктөбе ауылы Қызыләскер  ауылы Сейфуллин ауылы Үтіртөбе ауылы
8(72542) 43366
Ж.Ералиева ауылы инд. 160531
88.
Мақтарал ауданы «Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Атамекен ауылы Жемісті ауылы
Қоғалы ауылы Мақташы ауылы Талапты ауылы
8(72534) 59543
Атамекен ауылы инд. 160503
89.
Мақтарал ауданы «Ш. Ділдәбеков ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Бірлік ауылы Зерделі ауылы Жаңа дала ауылы Жеңіс ауылы Чкалов ауылы
8(72542) 45280
Бірлік ауылы инд. 160534
90.
Мақтарал ауданы «Қызылқұм ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Датка ауылы Еңбекші ауылы Қызылқұм ауылы Первомай ауылы
8(72542) 46248
Қызылқұм ауылы инд. 160537
91.
Мақтарал ауданы «Мақталы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Алмалы ауылы Алтынсарин ауылы Макталы ауылы Муратбаева ауылы Тың ауылы
8(72542)44588
Мақталы ауылы инд. 160516
92.
Мақтарал ауданы «Ынтымақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Әден ата ауылы Көрікті ауылы Өркенді ауылы Талапты ауылы
8(72542) 42677
Өркенді ауылы инд. 160550
93.
Мақтарал ауданы «Иіржар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Азамат ауылы Алаш ауылы Диқан ауылы Иіржар ауылы Мақтажан ауылы Наурыз ауылы
8(72541) 27345
Иіржар ауылы инд. 160541
94.
Мақтарал ауданы «Мақтарал ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Береке ауылы Игілік ауылы Көкарал ауылы Мәдениет ауылы Н.Есентаев ауылы Назарбек ауылы
8(72541) 32136
Атакент кенті инд. 1605252
95.
Мақтарал ауданы «Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Құдайберген ауылы Алғабас ауылы Еркінабат ауылы Қонырат ауылы Табысты ауылы
8(72541) 32206
Құдайберген ауылы инд. 160552
96.
Мақтарал ауданы «Еңбекші ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жантақсай ауылы Нұрлытаң ауылы Жайлыбаев ауылы Шұғыла ауылы
8(72541) 24345
Жайлыбаев ауылы
инд.160151
«Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді
білімнің жалпы білім беру ұйымдарына
және үйге егін тасымалдауды қамтамасыз
ету» мемлекеттік қызмет стандартына
2-қосымша
Өтініш үлгісі
Кенттің, ауылдың (селоның),
ауылдық (селолық) округтің әкіміне
(өтініш берушінің аты-жөні,тегі)
тұратын мекенжайы, телефоны:
_____________________________
Өтініш

организации образования и обратно домой на 20__ - 20__ учебный год
(указать учебный год).
Дата "__" ______ год
Подпись заявителя __________
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Обеспечение бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Образец списка детей, обеспеченных бесплатным
подвозом к школе и обратно домой
"УТВЕРЖДАЮ"
Аким поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
Ф.И.О.        подпись ______________
"__" ___________ 20__ года
СПИСОК
детей, обеспеченных бесплатным подвозом к
общеобразовательным организациям образования
и обратно домой на ____________ учебный год
(указать учебный год)
п/п
Ф.И.О.
обучающегося
(воспитанника)
№ свидетельства
о рождении
(удостоверения
личности)
наименование
населенного
пункта, где
проживает
обучающийся
(воспитанник)
наименование
школы, в
которую будет
подвозиться
обучающийся
(воспитанник)
класс
1
2
3
4
5
6
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
"Обеспечение бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Образец расписки о получении документов у потребителя
Акимат поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
_________________________________________________________
(наименование населенного пункта, района, области)
Расписка в приеме документов № _______
Получены от _____________________________ следующие документы:
1. Заявление
2. Копия свидетельства о рождении (удостоверения личности)
от _________ за № ______ кем выдано __________________________
3. Справка с места учебы.
Принял специалист акимата _______________ (подпись)
"__" __________ 20__ г.
Приложение 5
к стандарту государственной услуги
"Обеспечение бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Образец справки с места учебы
СПРАВКА
Дана __________________________________________________________
(Ф.И.О обучающегося и воспитанника)
в том, что он действительно обучается в _____________________________
(указать наименование школы)
в _____ классе _____ смены (период обучения с __ до ___ часов) и нуждается в подвозе.
Справка дана для предъявления по месту требования.
Директор школы № ___________     Ф.И.О. _______________________
(указать наименование школы)             (инициалы и подпись)
М.П.
Приложение 6
к стандарту государственной услуги
"Обеспечение бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Образец справки об обеспечении бесплатным подвозом к
общеобразовательной организации образования и обратно домой
СПРАВКА
Дана __________________________________________________________
(Ф.И.О обучающегося и воспитанника)
в том, что он (она) действительно будет обеспечен (-а) бесплатным
подвозом к общеобразовательной организации образования № ____________
(наименование школы)
и обратно домой.
Справка действительна на период учебного года.
Аким поселка,
аула (села), аульного
(сельского) округа                Ф.И.О _______________________                                               (инициалы и подпись)
________________________________
(наименование населенного пункта)
М.П.
Приложение 7
к стандарту государственной услуги
"Обеспечение бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Образец книги учета справок
об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной
организации образования и обратно
Акимат поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
______________________________________________________
(наименование населенного пункта, района, области)
Книга учета справок*
Книга начата в ____________ году
Книга окончена в __________ году
№ п/п
Дата выдачи
Ф.И.О. потребителя,
кому выдана справка
Ф.И.О. и подпись
должностного лица,
выдавшего справку
Ф.И.О. и подпись
потребителя
получившего справку
1
2
3
4
5
Примечание: Книга учета справок пронумеровывается, прошнуровывается и скрепляется подписью и печатью акима.
Приложение 8
к стандарту государственной услуги
"Обеспечение бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Список областных, городов Астана и Алматы местных
исполнительных органов
наименование
областей/городов
контактный
телефон
юридический адрес
адреса сайтов
и контактные
телефоны
1
2
3
4
5
1.
Акмолинская

Сізден, менің кәмелетке толмаған (Т.А.Ә. туған жылы), (ауылдық пункттің, ауданның атауын көрсету) тұратын және (жалпы білім беретін № мектептің толық атауы, сыныбында оқитын) баламды 20.. - 20.. (оқу жылын көрсету) оқу жылы жалпы білім беру ұйымына және үйге тегін тасымалдаумен қамтамасыз етуіңізді сұраймын.
Күні «____»____________ж.
Өтініш берушінің қолы___________
«Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді
білімнің жалпы білім беру ұйымдарына
және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз
ету» мемлекеттік қызмет стандартына
3-қосымша
Мектепке және үйге тегін тасымалдаумен қамтамасыз етілген балалар тізімінің үлгісі
Кенттің, ауылдың (селоның),
ауылдық (селолық) округінің әкімі
Т.А.Ә. қолы_____________
«____»__________ 20____жыл
«БЕКІТЕМІН»
_________оқу жылы жалпы білім беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдаумен қамтамасыз етілген балалардың тізімі (оқу жылын көрсету керек)
білім алушылардың (тәрбиеленушілердің) Т.А.Ә.
туу туралы куәліктің (жеке куәліктің) №
білім алушы (тәрбиеленуші) тұратын елді мекеннің атауы
білім алушы (тәрбиеленуші) тасымалданатын мектептің атауы
сынып
1
2
3
4
5
6
«Білім алушылар мен
тәрбиеленушілерді білімнің
жалпы білім беру ұйымдарына
және үйге тегін тасымалдауды
қамтамасыз ету» мемлекеттік
қызмет стандартына
4-қосымша
Тұтынушыдан құжаттардың алынғандығы туралы қолхаттың үлгісі
Кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі
_____________________________________________________________________
(елді мекеннің, ауданның, облыстың атауы)
құжаттарды қабылдау жөніндегі №_________ қолхат
_________________________________дан төмендегі құжаттар алынды:
1. Өтініш
2. Туу туралы куәліктің көшірмесі (жеке куәлік)
№_______ ___________ кім берді_________________
3. Оқу орнынан анықтама.
Әкімдіктің қабылдаған маманы _______________(қолы)
"____"______________ 20___ж.
«Білім алушылар мен
тәрбиеленушілерді білімнің
жалпы білім беру ұйымдарына
және үйге тегін тасымалдауды
қамтамасыз ету» мемлекеттік
қызмет стандартына
5-қосымша
Оқу орнынан анықтаманың үлгісі
АНЫҚТАМА
_____________________________________________________________берілді.              (білім алушының және тәрбиеленушінің Т А.Ә.)
Ол___________________________________________________________________
(мектептің толық атауын көрсету)
_____________сыныбында_______ ауысымда (оқу кезеңі сағат_____ дан____ дейін) оқиды және тасымалдауға мұқтаж.
Анықтама талап еткен орынға көрсету үшін берілді.
№ _____ мектептің директоры              Т.А.Ә.________________
(мектептің атын көрсету)                  (аты-жөні және қолы)
М.О.
«Білім алушылар мен
тәрбиеленушілерді білімнің
жалпы білім беру ұйымдарына
және үйге тегін тасымалдауды
қамтамасыз ету» мемлекеттік
қызмет стандартына
6-қосымша
Білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдаумен қамтамасыз ету туралы анықтаманың үлгісі
Анықтама
_____________________________________________________________берілді.              (оқушының және тәрбиеленушінің Т А.Ә.)
Ол №____________________________________жалпы білім беру ұйымына және
(мектептің атауы)
үйге тегін тасымалдаумен қамтамасыз етілетін болады.
Анықтаманың оқу жылы бойы күші бар.
Кенттің, ауылдың (селоның
ауылдық (селолық)
округтің әкімі
_______________________                   Т.А.Ә._____________________
(елді мекеннің атауы)                           (аты-жөні және қолы)
М.О.
«Білім алушылар мен
тәрбиеленушілерді білімнің
жалпы білім беру ұйымдарына
және үйге тегін тасымалдауды
қамтамасыз ету» мемлекеттік
қызмет стандартына
7-қосымша
Білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтаманы есепке алу кітабының үлгісі
Кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі
_____________________________________________________________________(елді мекеннің, ауданның, облыстың атауы)
Анықтаманы есепке алу кітабы
Кітап ___________ жылы басталды
Кітап ___________ жылы аяқталды
р/с
Берілген күні
Анықтама берілген тұтынушының Т.А.Ә.
Анықтама берген лауазымды адамның Т.А.Ә. және қолы
Анықтаманы алған тұтынушының Т.А.Ә. және қолы
1
2
3
4
5
Ескерту: Анықтаманы есепке алу кітабы нөмірленеді, байланады және әкімнің қолымен және мөрімен бекітіледі.
_______________________________________
«Білім алушылар мен
тәрбиеленушілерді білімнің
жалпы білім беру ұйымдарына
және үйге тегін тасымалдауды
қамтамасыз ету» мемлекеттік
қызмет стандартына
8-қосымша
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдарының тізімі
Облыстардың қалалардың атауы
Байланыс телефондары
Заңды мекенжайы
Сайттардың мекенжайы және байланыс телефондары
1.
Ақмола

8(7162) 255511
020000, г. Кокшетау,
ул. Абая, 83
http://www.akmo.kz
2.
Актюбинская
8(7132) 564758
030010, г. Актобе,
пр. Абылхайыр хана, 40
http://www.akto. kz
3.
Атырауская
8(7122) 354501
060010, г. Атырау,
ул. Айтеке би, 77
http://www.
atyrauobl.kz
4.
Алматинская
8(7282) 270822
040000, г. Талдыкорган,
ул. Тәуелсіздік, 38
http://www.
almaty-reg.kz
5.
Восточно-Казахстанская
8(7232) 578580
070019, г. Усть-
Каменогорск,
ул. М.Горького, 40
http://www.akim
vko.gov.kz
6.
Жамбылская
8(7262) 431822
080008, г. Тараз,
пр. Абая, 125
http://www.
zhambyl.kz
7.
Западно-Казахстанская
8(7112) 514013
090000, г. Уральск,
пр. Достык-Дружба, 179
http://www.
western.kz
8.
Карагандинская
8(7212) 421045
100012, г. Караганда,
бульвар Мира 39
http://www.
karaganda-region.kz
9.
Кызылординская
8(7242) 262144
120003, г. Кызылорда,
ул. И.Жахаева, 76
http://www.
kyzylorda.kz
10.
Костанайская
8(7142) 575085
110000, г. Костанай,
ул. Аль-Фараби, 66
http:/www.
kostanay.kz
11.
Мангистауская
8(7292) 314215
130000, г. Актау,
14 мкр, дом 1
http://www.
mangystau.kz
12.
Павлодарская
8(7182) 323422
140009, г. Павлодар,
ул. Академика Сатпаева 49
http://www.
pavlodar.kz
13.
Северо-Казахстанская
8(7152) 464125
150011
г. Петропавловск,
ул. Конституции Казахстана, 58
http://www.
akimat-sko.kz
14.
Южно-Казахстанская
8(7252) 537443
160007, г. Шымкент,
пр. Тауке хана, 6
http://www.
ontustik.gov.kz
15.
г. Астана
8(7172) 556401
пр. Абая, 11
http://www.
astana.kz
16.
г. Алматы
8(727) 2501880
050001,
пл. Республики, 4
http://
www.almaty.kz
Приложение 9
к стандарту государственной услуги
"Обеспечение бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Таблица. Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества
и эффективности
Нормативное
значение
показателя
Целевое значение
показателя в
последующем году
Текущее
значение
показателя в
отчетном году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев
предоставления услуги в
установленный срок с момента
сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством
процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством и
информацией о порядке
предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация
о которых доступна в
электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных существующим
порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью
персонала
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2011 года № 336
Стандарт государственной услуги
"Прием документов для участия в конкурсе на присуждение
международной стипендии Президента
Республики Казахстан "Болашак"

8(7162)255511
Көкшетау қаласы Абай көшесі, 83 инд.020000
http://www.akmo.kz
2.
Ақтөбе
8(7132)564758
Ақтөбе қаласы Әбілхайыр хан даңғылы, 40 инд.030010,
http://www.akto.kz
3.
Атырау
8(7122)354501
Атырау қаласы, Әйтеке би көшесі, 77 инд.060010,
http://www.atyrau obl.kz
4.
Алматы
8(7282)270822
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 38 инд. 040000
http://www.almaty -reg.kz
5.
Шығыс Қазақстан
8(7232)578580
Өскемен қаласы М.Горький көшесі, 40 инд. 070019
http://www.akimvko.gov.kz
6.
Жамбыл
8(7262)431822
Тараз қаласы Абай даңғылы,125 инд. 080008
http://www.zhambyl.kz
7.
Батыс Қазақстан
8(7112)514013
Орал қаласы, Достық-Дружба даңғылы, 179 инд. 090000
http://www. western.kz
8.
Қарағанды
8(7212)421045
Қарағанды қаласы Мира бульвары, 39 инд.100012
http://www.karaganda-region.kz
9.
Қызылорда
8(7242)262144
Қызылорда қаласы, Ы. Жақаев көшесі, 76 инд. 120003,
http://www.kyzylorda.kz
10.
Қостанай
8(7142)575085
Қостанай қаласы, Әл-Фараби көшесі, 66 инд. 110000
http://www.kostanay.kz
11.
Маңғыстау
8(7292)314215
Ақтау қаласы, 14 мөлтек ауданы, 1 инд. 130000
http://www.mangystau.kz
12.
Павлодар
8(7182)323422
Павлодар қаласы, Академик Сәтпаев көшесі, 49 инд. 140009
http://www.pavlodar.kz
13.
Солтүстік Қазақстан
8(7152)464125
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 58 инд.150011
http://www. akimat-sko.kz
14.
Оңтүстік Қазақстан
8(7252)537443
Шымкент қаласы, Тәуке хан даңғылы, 6 инд. 160007
http://www.ontustik.gov.kz
15.
Астана қаласы
8(7172)556401
Абай даңғылы, 11
http://www.astana. kz
16.
Алматы қаласы
8(727)2501880
Республика алаңы, 4 инд. 050001
http://www.almaty .kz
«Білім алушылар мен
тәрбиеленушілерді білімнің
жалпы білім беру ұйымдарына
және үйге тегін тасымалдауды
қамтамасыз ету» мемлекеттік
қызмет стандартына
9-қосымша
Кесте. Сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және тиімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4
1. Уақтылылығы
1.1. Құжатты тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3. Қолжетімділік
3.1. Қызметті ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратына электронды форматта қол жеткізуге болатын қызметтер %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.1. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 наурыздағы
№ 336 қаулысымен
бекітілген
«Қазақстан Республикасы Президентінің «Болашақ» халықаралық стипендиясын тағайындау конкурсына қатысу үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандарты

1. Общие положения
1. Прием документов для участия в конкурсе на присуждение международной стипендии Президента Республики Казахстан "Болашак" (далее - государственная услуга) предоставляется Акционерным обществом "Центр международных программ", расположенным по адресу: Республика Казахстан, г. Астана, ул. Д. Конаева д. 29/1.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется на основании Постановления Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева № 1394 от 5 ноября 1993 года "Об учреждении международных стипендий Президента Республики Казахстан "Болашак" для подготовки кадров за рубежом", Постановления Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2008 года № 573 "Об утверждении Правил отбора претендентов для присуждения международной стипендии Президента Республики Казахстан "Болашак", иных нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на интернет-ресурсе АО "Центр международных программ" (далее - общество) www.edu-cip.kz.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является уведомление о допуске к участию в конкурсе на присуждение международной стипендии "Болашак". Потребители получают расписку о принятии документов с указанием информации о допуске, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан, отвечающих требованиям участия в конкурсе на соискание международной стипендии Президента Республики Казахстан "Болашак".
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта - не более 30 минут;
2) с момента обращения для получения государственной услуги - не более 3-х дней.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
9. Государственная услуга предоставляется с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней.
10. Государственная услуга оказывается в здании общества. В здании располагаются кресла для ожидания, информационные стенды, рабочие столы и образцы оформления документов. Для обеспечения беспрепятственного доступа потребителей с ограниченными возможностями в физическом развитии к получению государственной услуги предусматриваются оборудованные поручни, пандусы и перила в здании общества.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребители предоставляют следующие документы:

1. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасы Президентінің «Болашақ» халықаралық стипендиясын тағайындау конкурсына қатысу үшін құжаттар қабылдауды (бұдан әрі — мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы, Астана қаласы, Д. Қонаев көшесі, 29/1 үй мекенжайы бойынша орналасқан «Халықаралық бағдарламалар орталығы» акционерлік қоғамы жүзеге асырады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Шетелде кадрлар даярлау үшін Қазақстан Республикасы Президентінің «Болашақ» халықаралық стипендияларын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 қарашадағы № 1394 қаулысы, «Қазақстан Республикасы Президентінің «Болашақ» халықаралық степендиясын тағайындау үшін үмткерлерді  іріктеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 маусымдағы № 573 қаулысы, Қазақстан Республикасының өзге де нормативтік құқықтық актілері негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат «Халықаралық бағдарламалар орталығы» АҚ-ның (бұдан әрі - қоғам) www.edu-cip.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі «Болашақ» халықаралық стипендиясын тағайындау конкурсына қатысуға рұқсат беру туралы хабарлама болып табылады. Тұтынушылар рұқсат берілгені туралы ақпарат көрсетіле отырып, құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап алады.
6. Мемлекеттік қызмет «Қазақстан Республикасы Президентінің «Болашақ» халықаралық стипендиясын алу үшін конкурсқа қатысу талаптарына сай келетін Қазақстан Республикасының азаматтарына көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында белгіленген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап - 30 минуттан аспайды;
2) мемлекеттік қызмет алу үшін өтініш жасаған сәттен бастап - 3 күннен аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін ұсынылады.
9. Мемлекеттік қызмет сенбі, жексенбі және мерерке күндерін қоспағанда 13.00-ден 14.30 сағатқа дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
10. Мемлекеттік қызмет қоғамның ғимаратында көрсетіледі. Ғимаратта күтуге арналған кресло, ақпараттық стенділер, жұмыс үстелдері мен құжаттарды ресімдеу үлгілері болады. Физикалық дамуының мүмкіндігі шектелген тұтынушылардың мемлекеттік қызмет алуға кедергісіз қол жетімділігін қамтамасыз ету үшін қоғам ғимаратында жабдықталған тұтқалар, пандустар мен таяныштар көзделген.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушылар мынадай құжаттарды:

1) заявление-обоснование/эссе по выбранной теме исследования;
2) заполненную анкету по форме, устанавливаемой рабочим органом Республиканской комиссии по подготовке кадров за рубежом (далее - Рабочий орган);
3) нотариально заверенную копию удостоверения личности и/или паспорта;
4) нотариально заверенные копии документа государственного образца об общем среднем, техническом и профессиональном или послесреднем образовании с приложениями/копию диплома бакалавра или специалиста с приложением/копии документов, свидетельствующих об обучении в других учебных заведениях, в случае их наличия/копию диплома (бакалавра, специалиста, магистра и/или кандидата наук) с приложением;
5) медицинскую справку о состоянии здоровья по форме, установленной уполномоченным органом в области здравоохранения для лиц, выезжающих за рубеж;
6) копию свидетельства налогоплательщика Республики Казахстан;
7) справку установленного образца, указывающую специальность, курс (год обучения), форму обучения, информацию о системе оценок, используемых в данном учебном заведении, а также в случае наличия средний балл успеваемости за весь период обучения (для лиц, обучающихся в высших учебных заведениях Республики Казахстан и за рубежом, не включенных в список приоритетных специальностей (далее - Список), на 1, 2 курсах (годах обучения);
8) копии документов, подтверждающих их безусловное зачисление на академическое обучение (за исключением финансовых условий) и, в случае наличия, официальный документ об успеваемости, выданный зарубежным высшим учебным заведением/справку установленного образца, указывающую специальность, курс (год обучения), форму обучения, информацию о системе оценок, используемых в данном учебном заведении, а также средний балл текущей успеваемости в высшем учебном заведении; при этом необходимо предоставление нотариально заверенных переводов на государственный или русский языки указанных документов (для лиц, участвующих в конкурсе по специальностям, при поступлении на которые требуется сдача творческих экзаменов, а также самостоятельно поступивших на академическое обучение или обучающихся на академических программах в ведущих зарубежных высших учебных заведениях, включенных в Список, для получения высшего специального образования, степени бакалавра);
9) копию действительного официального сертификата установленной формы о сдаче экзамена по иностранному языку с результатом, соответствующим установленным минимальным требованиям, в случае его наличия;
10) копии грамот, сертификатов, дипломов, благодарственных писем и других соответствующих документов, в случае их наличия;

1) негіздеме-өтінішті/зерттеудің таңдап алынған тақырыбы бойынша эссені;
2) Шетелде кадрлар даярлау жөніндегі республикалық комиссияның жұмыс органы (бұдан әрі - Жұмыс органы) белгілеген нысан бойынша толтырылған сауалнаманы;
3) жеке куәлігінің және/немесе паспортының нотариалды куәландырылған көшірмесін;
4) қосымшаларымен бірге жалпы орта, техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білімі туралы мемлекеттік үлгідегі құжаттың нотариалды куәландырылған көшірмелерін/ қосымшаларымен бірге  бакалавр немесе маман дипломының көшірмесін/ бар болған жағдайда, басқа оқу орындарында оқығанын куәландыратын құжаттардың көшірмелерін/қосымшаларымен бірге дипломның (бакалавр, маман, магистр және/немесе ғылым кандидаты) көшірмесін;
5) шетелге шығатын адамдар үшін денсаулық caқтау саласындағы уәкілетті орган белгілеген нысан бойынша денсаулық жағдайы туралы медициналық анықтаманы;
6) Қазақстан Республикасының салық төлеушісі куәлігінің көшірмесін;
7) мамандығын, курсын (оқу жылын), оқу нысанын, осы оқу орнында
пайдаланылатын бағалау жүйесі туралы ақпаратты, сондай-ақ болған жағдайда, барлық оқу кезеңі үшін үлгерімінің орташа балын көрсететін белгіленген үлгідегі анықтаманы (Қазақстан Республикасы мен шетелдегі басым мамандықтар тізіміне (бұдан әрі - Тізім) енгізілмеген жоғары оқу орындарында 1, 2 курстарда (оқу жылдарында) оқитын адамдар үшін);
8) академиялық оқуға сөзсіз (қаржылық шарттарды қоспағанда) қабылданғанын растайтын құжаттардың көшірмелерін және бар болған жағдайда, шетелдің жоғары оқу орны берген үлгерімі туралы ресми құжатты/мамандығын, курсын (оқу жылын), оқу нысанын, осы оқу орнында қолданылатын бағалау жүйесі туралы ақпаратты, сондай-ақ жоғары оқу орнындағы ағымдағы үлгерімінің орташа балын көрсететін белгіленген үлгідегі анықтаманы; бұл ретте көрсетілген құжаттардың мемлекеттік немесе орыс тілдеріндегі нотариалды куәландырылған аудармаларын ұсыну қажет (оқуға түсу кезінде шығармашылық емтихандарды тапсыру талап етілетін мамандықтар бойынша конкурсқа қатысатын, сондай-ақ академиялық оқуға өз бетімен түскен немесе арнаулы жоғары білім, бакалавр дәрежесін алу үшін Тізімге қосылған шетелдің жетекші жоғары оқу орындарында академиялық бағдарламаларда оқитын адамдар үшін);
9) бар болған жағдайда, белгіленген ең төменгі талаптарға сәйкес келетін нәтижесі бар шет тілінен емтихан тапсырғаны туралы белгіленген нысандағы қолданыстағы ресми сертификаттың көшірмесін;
10) бар болған жағдайда, грамоталардың, сертификаттардың, дипломдардың, алғысхаттардың және басқа да тиісті құжаттардың көшірмелерін;

11) рекомендательные письма, в случае их наличия;
12) официальную справку, подтверждающую выплату ими пенсионных отчислений (выписка с пенсионного фонда) за последние 3 года, а также нотариально заверенные копии документов, подтверждающих их трудовую деятельность (для претендентов на получение степени магистра, обучения в клинической ординатуре, являющихся на момент участия в конкурсе государственными служащими с непрерывным стажем работы на государственной службе последние 3 года; претендентов на получение степени магистра, обучения в клинической ординатуре, являющихся на момент участия в конкурсе научными или педагогическими работниками государственных научно-исследовательских организаций, государственных организаций образования со стажем научной или педагогической работы последние 3 года;
13) нотариально заверенные копии документов, подтверждающих его безусловное зачисление на обучение (за исключением финансовых условий) для получения степени доктора, кандидата наук по медицинским специальностям или документа, подтверждающего факт обучения, с нотариально заверенными переводами на государственный или русский языки;
14) перечень научных публикаций или учебно-методических/научных разработок, в случае их наличия перечень научных публикаций или учебно-методических/научных разработок, (заверенные печатью с места основной работы для прохождения научной стажировки);
15) рекомендации направляющей организации (государственной научной организации или высшего учебного заведения Республики Казахстан), составляемой в соответствии с требованиями, устанавливаемыми Рабочим органом (для лиц, участвующих в конкурсе для прохождения научной стажировки);
16) нотариально заверенные копии документов, подтверждающих безусловное приглашение (за исключением финансовых условий и условий повышения уровня знания иностранного языка до требуемого) принимающей на научную стажировку организации (зарубежного высшего учебного заведения, научного центра или лаборатории) с указанием сроков прохождения научной стажировки с нотариально заверенными переводами на государственный или русский языки;
17) проект программы прохождения научной стажировки, составленный в соответствии с требованиями, устанавливаемыми Рабочим органом, и согласованный с направляющей организацией (государственной научной организацией или высшим учебным заведением Республики Казахстан) и принимающей на научную стажировку организацией (зарубежным высшим учебным заведением, научным центром или лабораторией).
12. Формы анкет для академического обучения или прохождение научной стажировки, устанавливаемые рабочим органом Республиканской комиссии по подготовке кадров за рубежом, и другая информация о получении государственной услуги расположены на интернет-ресурсе общества (www.edu-cip.kz) в разделе "Претендент".

11) бар болған жағдайда, ұсынымдық хаттарды;
12) өздеріне соңғы 3 жылда зейнетақы аударымдарының төленгендігін растайтын ресми ай анықтаманы (зейнетақы қорынан үзінді көшірме), сондай-ақ өздерінің еңбек қызметін растайтын құжаттардың нотариалды куәландырылған көшірмелерін (конкурсқа қатысу сәтінде соңғы 3 жылда мемлекеттік қызметте үзіліссіз жұмыс өтілі бар мемлекеттік қызметші болып табылатын магистр дәрежесін алуға, клиникалық ординатурада оқуға үміткерлер; конкурсқа қатысу сәтінде мемлекеттік ғылыми-зерттеу ұйымдарының, мемлекеттік білім беру ұйымдарының соңғы 3 жылда ғылыми немесе педагогикалық жұмыс өтілі бар ғылыми немесе педагог қызметкерлері болып табылатын, магистр дәрежесін алуға, клиникалық ординатурада оқуға үміткерлер үшін);
13) медициналық мамандықтар бойынша доктор, ғылым кандидаты дәрежесін алу үшін оқуға өзінің сөзсіз (қаржылық шарттарды қоспағанда) қабылданғанын растайтын құжаттардың немесе мемлекеттік немесе орыс тілдеріне нотариалды куәландырылған аудармасы бар оқу фактісін растайтын құжаттың нотариалды куәландырылған көшірмелерін;
14) бар болған жағдайда ғылыми жарияланымдардың немесе оқу-әдістемелік/ғылыми әзірлемелердің (ғылыми тағылымдамадан өту үшін негізгі жұмыс орнының мөрімен куәландырылған) тізбесін;
15) Жұмыс органы белгілейтін талаптарға сәйкес жасалатын, жіберуші ұйымның (Қазақстан Республикасының мемлекеттік ғылыми ұйымының немесе жоғары оқу орнының) ұсынымын (ғылыми тағылымдамадан өту үшін конкурсқа қатысатын адамдар үшін);
16) ғылыми тағылымдамаға қабылдаушы ұйымның (шетелдік жоғары оқу орнының, ғылыми орталықтың немесе зертхананың) сөзсіз шақырғандығын растайтын (қаржылық шарттар мен шет тілін талап етілетін деңгейге дейін көтеру шарттарын қоспағанда), ғылыми тағылымдамадан өту мерзімдері көрсетілген мемлекеттік немесе орыс тілдеріндегі нотариалды куәландырылған аудармалары бар құжаттардың нотариалды куәландырылған көшірмелерін;
17) Жұмыс органы белгілейтін талаптарға сәйкес жасалған, ғылыми тағылымдамаға жіберуші (Қазақстан Республикасының мемлекеттік ұйымымен немесе жоғары оқу орнымен) және ғылыми тағылымдамаға қабылдаушы ұйыммен (шетелдік жоғары оқу орнымен, ғылыми орталықпен немесе зертханамен) келісілген ғылыми тағылымдамадан өту бағдарламасының жобасын ұсынады.
12. Шетелде кадрлар даярлау жөніндегі республикалық комиссияның жұмыс органы белгілейтін академиялық оқу немесе ғылыми тағылымдамадан өту үшін сауалнама нысандары және мемлекеттік қызмет алу туралы басқа да ақпарат қоғамның интернет-ресурсында (www.edu-cip.kz) «Үміткер» бөлімінде орналасқан.

13. Документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются в Управление организации конкурса и научных стажировок общества (далее - Управление), адрес и телефоны которого доступны на интернет-ресурсе общества (www.edu-cip.kz) в разделе "Претендент/Контакты".
14. Потребителю выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11, 12 настоящего стандарта с указанием:
1) информации о допуске к конкурсному отбору;
2) перечня сданных документов;
3) фамилии, имени, отчества, должности сотрудника, принявшего документы, а также контактных данных;
4) условия принятия документов.
15. Доставка результата оказания государственной услуги осуществляется путем выдачи расписки о принятии документов для участия в конкурсе при личном посещении.
16. В предоставлении государственной услуги отказываются потребители, не соответствующие и не способные предоставить документы, указанные в пункте 11 настоящего стандарта.
3. Принципы работы
17. Деятельность общества основывается на соблюдении законодательных и нормативно-правовых актов и осуществляется на принципах вежливости, предоставления полной информации, обеспечения ее сохранности, защиты и конфиденциальности.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 1 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги ежегодно утверждаются приказом Министра образования и науки Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
20. Информацию о порядке обжалования действий (бездействия) сотрудника общества можно получить у начальника управления организации конкурса и научных стажировок. Жалобы принимаются в устной или в письменной форме по телефону, почте, либо нарочно через канцелярию общества в рабочие дни.
21. В случае несогласия с результатами оказанной услуги потребители могут обратиться в вышестоящую инстанцию апелляции - Министерство образования и науки РК, расположенному по адресу: 010000, город Астана, улица Орынбор, дом № 8, тел: +7 7172 742362 (интернет-ресурс: www.edu.gov.kz).
22. Общество непосредственно предоставляет государственную услугу, в случае некорректного обслуживания обращения граждан принимаются письменно на имя Президента общества в канцелярии (каб. 10) с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов, за исключением субботы и воскресенья, праздничных дней.
23. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги потребитель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.

13. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар мекенжайы мен телефоны Қоғамның интернет-ресурсында (www.edu-cip.kz) «Үміткер/Байланыстар» бөлімінде бар қоғамның Конкурсты және ғылыми тағылымдамаларды ұйымдастыру басқармасына (бұдан әрі - басқарма) тапсырылады.
14. Тұтынушыға:
1) конкурстық іріктеуге рұқсат беру туралы ақпарат;
2) тапсырылған құжаттар тізбесі;
3) құжаттарды қабылдаған қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы, сондай-ақ байланыс деректері;
4) құжаттарды қабылдау шарттары көрсетілген осы стандарттың 11, 12-тармақтарында көрсетілген құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін жеткізу өзі келген жағдайда конкурсқа қатысу үшін құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беру арқылы жүзеге асырылады.
16. Сәйкес келмейтін және осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынуға қабілетсіз тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсетілуден бас тартылады.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Қоғамның қызметі заңнамалық және нормативтік құқықтық актілерді сақтауға негізделеді және сыпайылық, толық ақпаратты ұсыну, оның сақталуын, қорғалуы мен құпиялылығын қамтамасыз ету қағидаттарында жүзеге асырылады.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Мемлекеттік қызметті көрсететін қоғамның жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтің сапасы мен қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәндері жыл сайын Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Қоғам қызметкерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіру туралы ақпаратты конкурс пен ғылыми тағылымдамаларды ұйымдастыру басқармасының бастығынан алуға болады. Шағымдар жұмыс күндері ауызша немесе жазбаша нысанда телефон бойынша, пошта немесе қолма қол беру арқылы қоғамның кеңсесі арқылы қабылданады.
21. Тұтынушылар көрсетілген қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда, апелляцияның жоғарғы сатысына: 010000 Астана қаласы, Орынбор көшесі, № 8 үй, тел.: +77172742362 Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне (интернет-ресурс: www.edu.gov.kz) жүгіне алады.
22. Қоғам мемлекеттік қызметті тікелей ұсынады, қызмет дөрекі көрсетілген жағдайда азаматтардың өтініштері қоғам Президентінің атына жазбаша түрде кеңседе (10-кабинет) сенбі және жексенбі, мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін қабылданады.
23. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда, тұтынушы заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.

24. Обращения граждан, в том числе жалобы, принимаются в письменном виде в свободной форме. При необходимости прилагают дополнительные документы в зависимости от характера вопроса.
25. Принятая жалоба регистрируется в журнале входящей информации общества и рассматривается в сроки, установленные Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц". Потребителю выдается копия документа с проставленным входящим штампом с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение.
О результатах рассмотрения жалобы потребителю сообщается в письменном виде по почте.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Прием документов для участия в
конкурсе на присуждение
международной стипендии Президента
Республики Казахстан "Болашак"
Таблица. Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества
и эффективности
Нормативное
значение
показателя
Целевое значение
показателя в
последующем году
Текущее
значение
показателя в
отчетном году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев
предоставления услуги в
установленный срок с момента
сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством
процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством и
информацией о порядке
предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация
о которых доступна в
электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных существующим
порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью
персонала
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2011 года № 336
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 февраля 2010 года № 140
Стандарт государственной услуги
"Апостилирование официальных документов, исходящих из органов
образования, науки и учебных заведений Республики Казахстан"
1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается Управлением административной и аналитической работы Комитета по контролю в сфере образования и науки (далее - комитет) Министерства образования и науки Республики Казахстан и управлениями образования областей, городов Астаны и Алматы, а также на альтернативной основе через центры обслуживания населения (далее - центры) согласно приложениям 1 и 3 к настоящему стандарту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется на основании:
статей 1234567 и 8 Закона Республики Казахстан "О присоединении Республики Казахстан к Конвенции, отменяющей требование легализации иностранных официальных документов" от 30 декабря 1999 года № 11;

24. Азаматтардың өтініштері, оның ішінде шағымдары еркін нысанда жазбаша түрде қабылданады. Қажет болған жағдайда, мәселенің сипатына қарай қосымша құжаттар қоса беріледі.
25. Қабылданған шағым қоғамның кіріс ақпараты журналында тіркеледі және «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңында белгіленген мерзімде қаралады. Тұтынушыға күні мен уақыты, өтінішті қабылдаған адамның тегі және аты-жөні көрсетілген кіріс мөртабаны қойылған құжаттың көшірмесі беріледі.
Шағымды қарау нәтижелері туралы тұтынушыға пошта арқылы жазбаша түрде хабарланады.
«Қазақстан Республикасы Президентінің
«Болашақ» халықаралық стипендиясын
тағайындау конкурсына қатысу
үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік
қызмет стандартына
1-қосымша
Кесте. Сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және тиімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4
1. Уақтылылығы
1.1.Құжатты тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
3. Қолжетімділік
3.1.Қызметті ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратына электронды форматта қол жеткізуге болатын қызметтер %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.1. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 наурыздағы
№ 336 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 26 ақпандағы
№ 140 қаулысымен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының білім, ғылым органдарынан және оқу орындарынан шығатын ресми құжаттарға апостиль қою» мемлекеттік қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет осы стандартқа 1 және 3-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің (бұдан әрі - комитет) Әкімшілік  және талдамалық жұмыстар басқармасы және облыстардың, Астана, Алматы қалаларының, білім басқармалары, сондай-ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі - орталықтар) арқылы көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет:
«Қазақстан Республикасының шетелдік ресми құжаттарды заңдастыру талаптарын жоятын конвенцияға қосылуы туралы» 1999 жылғы 30 желтоқсандағы № 11 Қазақстан Республикасының Заңының 1234567 және 8-баптары;

пунктов 1 и 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2001 года № 545 "О мерах по реализации положений Конвенции, отменяющей требование легализации иностранных официальных документов (Гаага, 5 октября 1961 года)";
приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 4 июня 2001 года № 67 "Об утверждении Единых правил о порядке и условиях проставления апостиля на официальных документах, исходящих из государственных органов, а также от нотариусов Республики Казахстан".
4. Полная информация о порядке оказания государственной услуги размещена на официальном сайте комитета (www.educontrol.kz).
5. Результат оказываемой государственной услуги является выдача апостилированного документа согласно приложению 2 к настоящему стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребители).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении в комитет - рассмотрение документов осуществляется в течение пяти рабочих дней с момента их поступления, максимальное допустимое время ожидания в очереди при сдаче документов - не более одного часа, при выдаче апостилированных документов максимально допустимое время ожидания в очереди - не более одного часа;
2) при обращении в центр - рассмотрение документов осуществляется в течение двух рабочих дней с момента их поступления, максимальное допустимое время ожидания в очереди при сдаче документов - не более 30 минут, при выдаче апостилированных документов максимально допустимое время ожидания в очереди - не более 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается платно. За оказание государственной услуги взимается государственная пошлина, которая в соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" составляет 0,5 месячных расчетных показателя, установленного на день уплаты государственной пошлины. Способ оплаты (наличный и безналичный) устанавливается по усмотрению банка, в котором производится оплата.
9. Государственная услуга в комитете предоставляется в рабочие дни с понедельника по пятницу с перерывом на обед 13.00-14.30, выходные дни суббота, воскресенье. Прием документов осуществляется с 9.00 до 11.00 часов, выдача документов производится с 16.00 до 18.00 часов. При обращении в центр ежедневно с 9.00 часов до 20.00 часов, без перерыва на обед, для филиалов и представительств устанавливается график работы с 9.00 часов до 19.00 часов с одночасовым перерывом на обед, выходной день - воскресенье. Предварительная запись и ускоренное оформление услуги не ведется.

«Шетелдік ресми құжаттарды заңдастыруды талап етудің күшін жоятын конвенция ережелерін іске асыру жөніндегі шаралар туралы (Гаага, 1961 жылғы 5 қазан)» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 сәуірдегі № 545 қаулысының 1 және 2-тармақтары;
«Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарынан, сондай-ақ нотариустардан шығатын ресми құжаттарға апостиль қою тәртібі мен шарттары туралы Бірыңғай қағиданы бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 4 маусымдағы № 67 бұйрығы негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат Комитеттің ресми сайтында (www.educontrol.kz) орналастырылған.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес апостиль қойылған құжатты не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі тұтынушылар) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) комитетке жүгінген жағдайда құжаттарды қарау олар түскен сәттен бастап бес жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады, құжаттарды тапсыру кезінде кезек күтудің рұқсат етілген ең көп уақыты бір сағаттан аспайды, апостиль қойылған құжаттарды беру кезінде кезек күтудің рұқсат етілген ең көп уақыты бір сағаттан аспайды;
2) орталыққа жүгінген жағдайда құжаттарды қарау олар түскен сәттен бастап екі жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады, құжаттарды тапсыру кезінде кезек күтудің рұқсат етілген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды, апостиль қойылған құжаттарды беру кезінде кезек күтудің рұқсат етілген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет ақылы түрде көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетілгені үшін «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» Қазақстан Республикасының Кодексіне сәйкес мемлекеттік баж төленген күнге белгіленген 0,5 айлық есептің көрсеткішті құрайтын мемлекеттік баж алынады. Төлеу тәсілі (қолма-қол және қолма-қол емес) төлем жүргізілетін банктің қалауына қарай белгіленеді.
9. Комитетте мемлекеттік қызмет түскі үзіліспен 13.00-ден 14.30-ға дейінгі дүйсенбіден жұмаға дейінгі жұмыс күндері көрсетіледі. Құжаттарды қабылдау 9.00-ден 11.00-ге дейін жүзеге асырылады, апостиль қойылған құжаттарды беру 16.00-ден 18.00-ге дейін жүргізіледі. Орталыққа өтініш бергенде күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейінгі түскі үзіліссіз жүзеге асырылады, филиалдар мен өкілдіктер үшін бір сағаттық түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 20-00-ге дейін жұмыс кестесі белгіленеді, демалыс күні - жексенбі. Алдын ала жазылу және қызметті жедел рәсімдеу жүргізілмейді.

10. Прием документов осуществляется в здании "Дом министерств", 11 подъезд, 839 кабинет. Для лиц с ограниченными физическими возможностями в здании Министерства образования и науки Республики Казахстан предусмотрен пандус, ведущий к кабинету А 014 (между подъездами 11 и 12). В зданиях центра по месту проживания потребителя в залах располагаются кресла для ожидания, стулья, столы, информационные стенды с образцами заполненных бланков. Для обеспечения беспрепятственного доступа потребителей с ограниченными возможностями в физическом развитии к получению государственной услуги предусматриваются оборудованные поручни, пандусы и перила в зданиях центра.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для оказания данной услуги - апостилирования официальных документов потребитель представляет следующие документы в отдел образования или центр:
1) документ удостоверяющий личность (оригинал и копия);
2) документы об образовании (оригинал и копия);
3) квитанция об оплате государственной пошлины (оригинал);
4) справка-подтверждение с организации образования (оригинал);
5) доверенность, засвидетельствованная нотариально, в случае, если потребитель не может обратиться лично (оригинал).
Документы потребителей, представленные для оказания государственной услуги регистрируются в "Книге регистрации документов проставления апостиля".
Апостиль проставляется только на оригинале официальных документов, исходящих из органов образования и науки, организации образования Республики Казахстан.
12. Дополнительную информацию о государственной услуги можно получить на официальном сайте комитета (www.educontrol.kz). Для получения государственной услуги требуется заполнение заявления.
13. Документы потребителей сдаются эксперту управления аналитической работы и международного сотрудничества комитета (Дом министерств, подъезд 11, кабинет 819, конт.тел. 742430, 742429) или же инспектору центра по месту проживания.
При обращении потребителя в центр: инспектор центра осуществляет проверку полноты документов на соответствие пункту 11 настоящего стандарта, составление реестра, сбор документов и отправку в комитет. Доставка в соответствующий отдел прилагаемых документов осуществляется центром не менее двух раз в день посредством специальной связи.
Отделы после получения пакета документов из центра осуществляют их проверку на соответствие пункту 11 настоящего Стандарта "Апостилирование официальных документов, исходящих из органов образования, науки и учебных заведений Республики Казахстан" и направляют в центр для выдачи апостилированных документов потребителю. Исполненные (готовые) документы из отдела должны поступать в центр до истечения срока выдачи указанного в расписке.

10. Құжаттарды қабылдау «Министрліктер үйі» ғимаратында, 11-кіреберіс, 839-кабинетте жүзеге асырылады. Физикалық мүмкіндіктері шектеулі адамдар үшін Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ғимаратында A014 кабинетке апаратын пандус көзделген (11 және 12-кіреберістер аралығында). Тұтынушылардың тұрғылықты жері бойынша орталық ғимараттарының күту залдарында креслолар, орындықтар, үстелдер, толтырылған бланктердің үлгілері бар ақпараттық стенділер орналасқан. Орталық ғимараттарында дене дамуының мүмкіндіктері шектеулі тұтынушылардың мемлекеттік қызметке кедергісіз қолжетімділігін қамтамасыз ету үшін жарақталған тұтқалар, пандустармен сүйеніштер көзделген.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Аталған қызметті алу - ресми құжаттарға апостиль қойғызу үшін тұтынушы білім бөліміне немесе орталыққа мынадай құжаттарды ұсынады:
1) жеке басын куәландыратын құжат (түпнұсқасы және көшірмесі);
2) білімі туралы құжаттар (түпнұсқасы және көшірмесі);
3) мемлекеттік баж төленгені туралы түбіртек (түпнұсқа);
4) білім беру ұйымының растама-анықтамасы (түпнұсқа);
5) егер тұтынушы өзі келе алмаған жағдайда, нотариалды куәландырылған сенімхат (түпнұсқа).
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін ұсынылған тұтынушылардың құжаттары «Апостиль қою құжаттарын тіркеу кітабында» тіркеледі.
Апостиль Қазақстан Республикасының білім және ғылым органдарынан, білім беру ұйымдарынан шығатын ресми құжаттардың түпнұсқасына ғана қойылады.
12. Мемлекеттік қызмет туралы қосымша ақпаратты комитеттің ресми сайтынан (www.educontrol.kz) алуға болады. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш толтыру талап етіледі.
13. Тұтынушылардың құжаттары комитеттің әкімшілік және талдамалық жұмыстар басқармасының сараптшысына (Министрліктер үйі, 11-кіреберіс, 819-кабинет, байл. Тел. 742430, 742429) немесе тұрғылықты жері бойынша орталықтың инспекторына тапсырылады.
Тұтынушы орталыққа жүгінген жағдайда: орталық инспекторы құжаттардың осы стандарттың 11-тармағына сәйкес толықтығын тексеруді тізілім жасауды, құжаттарды жинауды және комитетке жіберуді жүзеге асырады. Орталық бөлімге арнайы байланыс арқылы күніне екі рет жіберуді жүзеге асырады.
Бөлім орталықтан келген құжаттарды алғаннан кейін олардың осы «Қазақстан Республикасының білім, ғылым органдарынан және оқу орындарынан шығатын ресми құжаттарға апостиль қою мемлекеттік қызмет стандарттың 11-тармағына сәйкестігін тексеруді жүзеге асырады да тұтынушыға апостиль қойылған құжаттарды беру үшін орталыққа қайта жолдайды. Орындалған (дайын) құжаттар қолхатта көрсетілген беру мерзімі өткенге дейін бөлімнен орталыққа түсуі тиіс.

15. Потребителю выдается расписка о сдаче необходимых документов.
16. Способ доставки результата оказания услуги:
1) при обращении в комитет - посредством личного посещения потребителя, а также через консульские службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан;
2) при обращении в центр - посредством "окон" ежедневно на основании расписки в указанный в ней срок.
17. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является непредоставление полного пакета документов, указанных в пункте 12 настоящего стандарта.
Комитет в течение одного рабочего дня после получения пакета документов возвращает их в центр с письменным обоснованием причин отказа.
После получения пакета документов центр информирует потребителя в течение одного рабочего дня и выдает письменное обоснование комитета о причине возврата/отказа.
В случаях, если потребитель не обратился за получением документов в установленный срок, центр обеспечивает их хранение в течение одного месяца, после чего передает их в комитет.
3. Принципы работы
18. Деятельность комитета и центра основывается на принципах:
1) соблюдения конституционных прав и свобод человека;
2) законности при исполнении служебного долга;
3) вежливости;
4) представления полной информации;
5) защиты и конфиденциальности информации.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 3 к настоящему Стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и эффективности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются соответствующим приказом Министра образования и науки Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
21. Для разъяснения порядка обжалования действий (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказания содействия в подготовке жалобы в комитете и центре согласно приложениям 1, 2 к настоящему Стандарту определяются ответственные лица за данную работу.
Жалобы принимаются в устной и/или в письменной форме по почте, или в электронном виде в случаях, предусмотренных действующим (указать конкретный пункт) законодательством, либо нарочно через канцелярии комитета и центра в рабочие дни.
22. В случае претензий по качеству предоставления государственной услуги жалоба подается на имя председателя комитета по месту предоставления государственной услуги, или акиму соответствующего местного исполнительного органа, в случае получения услуги через центр на имя директора центра согласно приложениям 1, 2 к настоящему Стандарту.

15. Тұтынушыға қажетті құжаттардың тапсырылғаны туралы қолхат беріледі.
16. Қызмет көрсету нәтижесін жеткізу тәсілі:
1) комитетке жүгінген жағдайда - тұтынушының өзі келгенде, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің консулдық қызметтері арқылы;
2) орталыққа жүгінген жағдайда - күн сайын қолхатта көрсетілген мерзім ішінде «терезелер» арқылы көрсетіледі.
17. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшін осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар пакетінің толық ұсынылмауы негіз болып табылады.
Комитет құжаттар пакетін алған соң бір жұмыс күні ішінде бас тарту себептерін жазбаша түрде негіздей отырып оларды орталыққа қайтарады.
Орталық құжаттар пакетін алған соң бір жұмыс күні ішінде тұтынушыға комитеттің қайтару/бас тарту себептері туралы хабарлайды және жазбаша негіздеме береді.
Егер тұтынушы белгіленген мерзімде құжаттарды алуға келмеген жағдайда орталық бір ай ішінде олардың сақталуын қамтамасыз етеді, одан соң оларды комитетке береді.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Комитет пен орталық қызметі мынадай қағидаттарға негізделеді:
1) адамның конституциялық құқықтары мен бостандықтарын сақтау;
2) қызметтік борышты атқару кезіндегі заңдылық;
3) сыпайылық;
4) толық ақпарат беру;
5) ақпаратты қорғау және оның құпиялылығын сақтау.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандарттың 3-қосымшасына сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызметтер көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапасы мен тиімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәні жыл сайын Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің тиісті бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіру және шағымдарды дайындауға көмек көрсету  үшін комитет пен орталықта осы стандарттың 1, 2-қосымшаларына сәйкес аталған жұмысқа жауапты адамдар анықталады.
Шағымдар ауызша және/немесе жазбаша түрде пошта арқылы немесе қолданыстағы заңнамада көзделген жағдайларда сәйкес (нақты тармағын көрсету қажет) электронды түрде не жұмыс күндері комитет пен орталықтың кеңселері арқылы қолма-қол қабылданады.
22. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің сапасына наразылық болған жағдайда шағым комитет төрағасының атына немесе тиісті жергілікті атқарушы органның әкіміне, қызмет орталық арқылы көрсетілгенде орталық директорының атына осы стандарттың 1, 2-қосымшаларына сәйкес беріледі.

23. Жалоба подается в комитет по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан через канцелярию (кабинет 919, конт. тел. 87172742349, график работы: с 9.00 - 18.30 с перерывом на обед с 13.00 - 14.30, выходные дни - суббота, воскресенье или в центре по месту проживания потребителя (ежедневно с 9.00 - 20.00 без перерыва на обед, выходной день воскресенье) и рассматривается в установленные законодательством сроки.
В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги потребитель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. При подаче жалобы (для официальной апелляции и прочее) необходимо заявление потребителя.
25. Принятая жалоба регистрируется в журнале учета жалоб и заявлений комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан или центра по месту проживания потребителя и рассматривается в установленные законодательством сроки.
Контактные телефоны председателя комитета и руководителя центра указываются в официальных источниках информации и на стендах, расположенных в помещениях отдела и центра согласно приложениям 1, 3 к настоящему стандарту.
26. По вопросам предоставления государственной услуги потребитель может получить дополнительную информацию в комитете по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан по адресу: 010000, г. Астана, административное здание "Дом министерств", подъезд 11, кабинет 839, в управлениях образования г.г. Астаны и Алматы, отделах образования районов и городов областного значения и центрах согласно приложениям 1, 3, а также на сайте комитета (www.educontrol.kz).
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Апостилирование документов об
образовании, исходящих из органов
образования, науки и учебных заведений
Республики Казахстан"
Контактные данные руководителя и ответственных исполнителей по
апостилированию официальных документов, исходящих из органов
образования и науки, организаций образования
Республики Казахстан
Должность
Адрес расположения
Контактные телефоны
1
Председатель Комитета по контролю
в сфере образования и науки
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
г. Астана, левый берег
реки Ишим, Дом
министерств, улица
Оренбургская 8, подъезд
11, к. 919.
8(7172)74-23-49
2
Начальник Управления
административной и аналитической
работы Комитета по контролю в
сфере образования и науки
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
г. Астана, левый берег
реки Ишим, Дом
министерств, улица
Оренбургская 8, подъезд
11, к. 839.

23. Шағым Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетіне кеңсе арқылы (919-кабинет, байл.тел.87172742349, жұмыс кестесі: 9.00-18.30, түскі уақыт 13.00-14.30, демалыс күндері - сенбі, жексенбі немесе тұтынушының тұрғылықты жері бойынша орналасқан орталықта (күн сайын сағат 9.00-20.00 дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні - жексенбі) қабылданады және заңнамада белгіленген мерзімде қаралады.
Тұтынушы көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда заңнамада белгіленген тәртіппен сай сотқа жүгінуге құқылы.
24. Шағым берген кезде (ресми аппеляция және басқа жағдайлар үшін) тұтынушының өтініші қажет.
25. Қабылданған шағым Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің немесе тұтынушының тұрғылықты жері бойынша орналасқан орталықтың шағымдар мен өтініштерді есепке алу журналдарында тіркеледі және заңнамада белгіленген тәртіппен қаралады.
Комитет төрағасының және орталық басшысының байланыс телефондары осы Стандарттың 1, 3- қосымшаларына сәйкес ресми ақпарат көздерінде және бөлімдер мен орталықтардың үй-жайларында орналастырылған ақпараттық стенділерде көрсетілген.
26. Тұтынушы мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша қосымша ақпаратты 010000, Астана қаласы, "Министрліктер үйі" әкімшілік ғимараты, 11-кіреберіс, 839-кабинет мекенжайында орналасқан Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінен, Астана және Алматы қалаларының білім басқармаларынан, аудандар мен қалалардың облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар білім бөлімдерінен және осы стандарттың 1, 3-қосымшаларына сәйкес орталықтардан, сондай-ақ комитеттің сайтынан (www.educontrol.kz) ала алады.
«Қазақстан Республикасының
білім, ғылым органдарынан және
оқу орындарынан шығатын ресми
құжаттарға апостиль қою» мемлекеттік
қызмет стандартына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының білім және ғылым органдарынан, оқу орындарынан шығатын ресми құжаттарға апостиль қою жөніндегі басшылар мен жауапты орындаушылардың байланыс деректері
Р/с
Лауазымы
Орналасқан мекенжайы
Байланыс телефондары
1
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің төрағасы
Астана қаласы, Есіл өзенінің сол жақ жағалауы, «Министрліктер үйі», Орынбор көшесі, 8, 11-кіреберіс, 919-кабинет
8 (7172) 74-23-49
2
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Әкімшілік және талдамалық жұмыстар басқармасының бастығы
Астана қаласы, Есіл өзенінің сол жағалауы, «Министрліктер үйі», Орынбор көшесі, 8, 11-кіреберіс. 839-кабинет

8(7232)22-48-03
8(7232)28-94-67
приемная
6
Центр обслуживания
населения № 2 Восточно-
Казахстанской области
г. Семей, 408-ой
квартал, д. 21
8(7222)33-55-77
8(7222)33-55-93
приемная
7
Центр обслуживания
населения Жамбылской
области
г. Тараз,
ул. Койгельди,
д. 158 "а"
8(7262)51-44-79
8(7262)43-84-14
приемная
8
Центр обслуживания
населения Западно-
Казахстанской области
г. Уральск,
ул. Жамбыла, д.81
8(7112)28-13-12
8(7112) 23-68-81
приемная
9
Центр обслуживания
населения Карагандинской
области
г. Караганда,
ул. Чкалова, д.7
8(7212)41-63-03
8(7212)42-09-10,
41-63-10
приемная
10
Центр обслуживания
населения Костанайской
области
г. Костанай,
ул. Тарана, д.114
8(7142)53-26-00,
21-13-11
8(7142) 54-10-20
приемная
11
Центр обслуживания
населения Кызылординской
области
г. Кызылорда,
ул. Муратбаева, б/н
8(7242)23-07-51
8(7242) 23-07-16
приемная
12
Центр обслуживания
населения Мангистауской
области
г. Актау,
15 мкр., д.67 "б"
8(7292)42-23-19
8(7292) 42-23-12
приемная
13
Центр обслуживания
населения Павлодарской
области
г. Павлодар,
ул. Павлова, д.48
8(7182)33-47-54, 33-47-48
8(7182) 33-47-35
приемная
14
Центр обслуживания
населения Северо-
Казахстанской области
г. Петропавловск,
ул. Ауэзова, д. 157
8(7152)42-69-50
8(7152) 33-31-03
приемная
15
Центр обслуживания
населения Южно-
Казахстанской области
г. Шымкент,
ул. Мадели кожа, б/н
8(7252)21-48-96
8(7252) 30-06-79
приемная
16
Центр обслуживания
населения Алмалинского
района г. Алматы
г. Алматы,
ул. Богенбай
батыра, д. 221
8(7273)78-09-10
8(727) 378-09-09
приемная
17
Центр обслуживания
населения Алатауского
района города Алматы
город Алматы,
улица Жанкожа
батыра, д. 24
8(727)377-19-80
8(727) 377-19-80
приемная
18
Центр обслуживания
населения Ауэзовского
района города Алматы
Город Алматы,
улица Букеева, д. 128
8(727)317-82-29
8(727) 256-08-69
приемная
19
Центр обслуживания
населения Бостандыкского
района города Алматы
город Алматы,
мкр-н Алмагуль, 9 а
8(727)293-41-14
8(727) 248-17-77
приемная
20
Центр обслуживания
населения Жетысуского
района г. Алматы
город Алматы,
улица Толе би, д. 155
8(727)378-46-72
8(727) 390-18-07
приемная
21
Центр обслуживания
населения Медеуского
района города Алматы
город Алматы,
улица Маркова, д. 44
8(727)239-65-53 239-65-47
(727) 239-65-52
приемная
22
Центр обслуживания
населения Турксибского
района города Алматы
город Алматы,
улица Рехорда
Зорге, д. 9
8(727)234-09-27
8(727) 234-09-35
приемная
23
Центр обслуживания
населения № 1 района
Алматы города Астаны
город Астана,
улица Мирзоян, д. 25

8(7232) 22-48-03
8(7232)28-94-67 қабылдау бөлмесі
6
Шығыс Қазақстан облысының № 2 халыққа қызмет көрсету орталығы
Семей қаласы, 408-ші орам, 21-үй
8(7222) 33-55-77
8(7222)33-55-93 қабылдау бөлмесі
7
Жамбыл облысының халыққа қызмет көрсету орталығы
Тараз қаласы, Қойгелді к-сі, 158 «а» үй
8(7262) 51-44-79
8(7262)43-84-14 қабылдау бөлмесі
8
Батыс Қазақстан облысының халыққа қызмет көрсету орталығы
Орал қаласы, Жамбыл к-сі, 81-үй
8(7112) 28-13-12
8(7112)23-68-81 қабылдау бөлмесі
9
Қарағанды облысының халыққа қызмет көрсету орталығы
Қарағанды қаласы, Чкалов к-сі, 7-үй
8(7212) 41-63-03
8(7212)42-09-10, 41-63-10 қабылдау бөлмесі
10
Қостанай облысының халыққа қызмет көрсету орталығы
Қостанай қаласы, Таран к-сі, 114-үй
8(7142) 53-26-00, 21-13-11
8(7142)54-10-20 қабылдау бөлмесі
11
Қызылорда облысының халыққа қызмет көрсету орталығы
Қызылорда қаласы, Мұратбаев к-сі, н/ж
8(7242) 23-07-51
8(7242)23-07-16 қабылдау бөлмесі
12
Маңғыстау облысының халыққа қызмет көрсету орталығы
Ақтау қаласы, 15-шағын ауданы, 67"б" үй
8(7292) 42-23-19
8(7292)42-23-12 қабылдау бөлмесі
13
Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы
Павлодар қаласы, Павлов к-сі, 48-үй
8(7182) 33-47-54, 33-47-48
8(7182)33-47-35 қабылдау бөлмесі
14
Солтүстік Қазақстан облысының халыққа қызмет көрсету орталығы
Петропавл қаласы, Әуезов к-сі, 157-үй
8(7152) 42-69-50
8(7152)33-31-03 қабылдау бөлмесі
15
Оңтүстік Қазақстан облысының халыққа қызмет көрсету орталығы
Шымкент қаласы Мәделі қожа к-сі, н/ж
8(7252) 21-48-96
8(7252)30-06-79 қабылдау бөлмесі
16
Алматы қаласы Алмалы ауданының халыққа қызмет көрсету орталығы
Алматы қаласы, Бөгенбай батыр к-сі, 221-үй
8(727) 378-09-10
8(727)378-09-09 қабылдау бөлмесі
17
Алматы қаласы Алатау ауданының халыққа қызмет көрсету орталығы
Алматы қаласы, Жанқожа батыр к-сі, 24-үй
8(727) 377-19-80
8(727)377-19-80 қабылдау бөлмесі
18
Алматы қаласы Әуезов ауданының халыққа қызмет көрсету орталығы
Алматы қаласы, Бөкеев к-сі, 128-үй
8(727) 317-82-29
8(727)256-08-69 қабылдау бөлмесі
19
Алматы қаласы Бостандық ауданының халыққа қызмет көрсету орталығы
Алматы қаласы, «Алмагүл» шағын ауданы, 9 «а» үй
8(727) 293-41-14
8(727)248-17-77 қабылдау бөлмесі
20
Алматы қаласы Жетісу ауданының халыққа қызмет көрсету орталығы
Алматы қаласы, Төле би к-сі, 155-үй
8(727) 378-46-72
8(727)390-18-07 қабылдау бөлмесі
21
Алматы қаласы Медеу ауданының халыққа қызмет
Алматы қаласы, Марков к-сі, 44-үй
8(727) 239-65-53 239-65-47
8(727) 239-65-52 қабылдау бөлмесі
22
Түркісіб ауданының халыққа қызмет көрсету орталығы
Алматы қаласы, Рихард Зорге к-сі, 9-үй
8(727) 234-09-27
8(727)234-09-35 қабылдау бөлмесі
23
Астана қаласы Алматы ауданының № 1 халыққа қызмет көрсету орталығы
Астана қаласы, Мирзоян к-сі, 25-үй

8(7172)61-84-03
8(7172) 61-84-04
приемная
24
Центр обслуживания
населения № 2 района
Алматы города Астаны
город Астана,
улица Күйші Дина, д. 31
8(7172)40-65-62
8(7172) 40-65-62
приемная
25
Центр обслуживания
населения № 1 района
Сарыарка города Астаны
город Астана,
проспект Республики, д. 47
8(7172)32-42-79
8(7172) 32-40-95
приемная
26
Центр обслуживания
населения № 2 района
Сарыарка города Астаны
город Астана,
улица Сюинбай
акына, д. 85
8(7172)37-74-34
8(7172) 37-74-34
приемная
27
Центр обслуживания
населения Есильского
района города Астаны
город Астана,
улица Сауран, д. 7
8(7172)50-13-69
8(7172) 50-13-72
приемная
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
"Апостилирование документов об образовании,
исходящих из органов образования, науки
и учебных заведений Республики Казахстан"
Таблица. Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества
и эффективности
Нормативное
значение
показателя
Целевое значение
показателя в
последующем году
Текущее
значение
показателя в
отчетном году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1.% (доля) случаев
предоставления услуги в
установленный срок с момента
сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством
процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством и
информацией о порядке
предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг,
информация о которых доступна
в электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных существующим
порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью
персонала
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2011 года № 336
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 февраля 2010 года № 140
Стандарт государственной услуги
"Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет)
для направления в детские дошкольные организации
Республики Казахстан"
1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается управлением образования города Астана, отделами образования районов и городов областного значения (далее - отделы), а также через центры обслуживания населения на альтернативной основе (далее - центр), согласно приложениям 1, 2 к настоящему стандарту.
2. Форма предоставляемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 4) пункта 4 и подпункта 1) пункта 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", постановления Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 1999 года № 1762 "Вопросы обязательной предшкольной подготовки детей" и постановления Правительства Республики Казахстан от 5 января 2007 года № 1 "О создании государственных учреждений - центров обслуживания населения Министерства юстиции Республики Казахстан".

8(7172) 61-84-03
8(7172)61-84-04 қабылдау бөлмесі
24
Астана қаласы Алматы ауданының № 2 халыққа қызмет көрсету орталығы
Астана қаласы, Күйші Дина к-сі, 31-үй
8(7172) 40-65-62
8(7172)40-65-62 қабылдау бөлмесі
25
Астана қаласы Сарыарқа ауданының № 1 халыққа қызмет көрсету орталығы
Астана қаласы, Республика даңғылы, 47-үй
8(7172) 32-42-79
8(7172)32-40-95 қабылдау бөлмесі
26
Астана қаласы Сарыарқа ауданының № 2 халыққа қызмет көрсету орталығы
Астана қаласы, Сүйінбай ақын к-сі, 85-үй
8(7172) 37-74-34
8(7172)37-74-34 қабылдау бөлмесі
27
Астана қаласы Есіл ауданының халыққа қызмет көрсету орталығы
Астана қаласы, Сауран к-сі, 7-үй
8(7172) 50-13-69
8(7172)50-13-72 қабылдау бөлмесі
«Қазақстан Республикасының білім,
ғылым органдарынан және оқу
орындарынан шығатын білім туралы
құжаттарға апостиль қою»
мемлекеттік қызмет стандартына
4-қосымша
Сапа және қолжетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы мақсатты мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4
1. Уақтылығы
1.1. Құжатты тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
3. Қолжетімділік
3.1. Қызметті ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3.3. Ақпаратқа электрондық форматта арқылы қол жеткізуге болатын қызметтер %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.3. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 наурыздағы
№ 336 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 26 ақпандағы
№ 140 қаулысымен
бекітілген
«Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жолдама беру үшін мектеп жасына (7 жасқа) дейінгі балаларды тіркеу» мемлекеттік қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет осы стандартқа 1, 2-қосымшаларға сәйкес Астана қаласының білім басқармасы, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың білім бөлімдері (бұдан әрі - бөлімдер), сондай-ақ  баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі - орталық) арқылы көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 4) тармақшасы және 5-тармағының 1) тармақшасын, «Балаларды міндетті мектепалды даярлау мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 қарашадағы № 1762 қаулысы және «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мемлекеттік мекемелерін — халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.

4. Информация о порядке предоставления государственной услуги расположена на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан www.edu.dov.kz, Республиканского центра "Дошкольное детство" www.predschool.kz, а также на информационных стендах управлений образования областей, города Астана, отделов согласно приложениям 1, 2 к настоящему стандарту.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача направлений в детские дошкольные организации или же уведомления о регистрации детей дошкольного возраста (до 7 лет), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее - потребитель).
Данная услуга ограничивается количеством имеющихся мест в дошкольных организациях. На право получения первоочередного места имеют:
1) дети инвалидов I и II групп;
2) дети, оставшиеся без попечения родителей;
3) дети-сироты;
4) дети из многодетных семей;
5) дети лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны и к инвалидам войны.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) сдачи потребителем необходимых документов в отдел, определенных в пункте 11 настоящего стандарта - составляет 60 минут.
2) сроки оказания государственной услуги при обращении в центр:
1) с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта - составляет три дня (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - составляет не более 30 минут.
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - составляет не более 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в отдел:
в среду и четверг с 09.00 часов до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни - суббота, воскресенье;
прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) при обращении в центр:
ежедневно с 9.00 часов до 20.00 часов, без перерыва на обед, для филиалов и представительств устанавливается график работы с 9.00 часов до 19.00 часов с одночасовым перерывом на обед, выходной день - воскресенье.
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Государственная услуга оказывается в зданиях отдела и центра по месту проживания потребителя. В залах располагаются кресла для ожидания, стулья, столы, информационные стенды с образцами заполненных бланков.
Для обеспечения беспрепятственного доступа потребителей с ограниченными возможностями в физическом развитии к получению государственной услуги предусматриваются оборудованные поручни, пандусы и перила в зданиях отдела и центра.

4. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпарат Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.dov.kz, «Мектепке дейінгі балалық шақ» республикалық орталығының www.predschool.kz интернет-ресурстарында, сондай-ақ облыстардың, Астана қаласының Білім басқармаларының, бөлімдердің ақпараттық стенділерінде осы стандарттың 1, 2 - қосымшаларына сәйкес орналастырылады.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жолдама немесе мектеп жасына (7 жасқа) дейінгі балаларды тіркеу туралы хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі - тұтынушы) көрсетіледі.
Аталған қызмет мектепке дейінгі ұйымдардағы бар орын санымен шектеледі. Бірінші кезекте орын алуға:
1) I және II топтағы мүгедектердің балаларының;
2) ата-ана қамқорлығынсыз қалған балалардың;
3) жетім балалардың;
4) көп балалы отбасынан шыққан балалардың;
5) жеңілдіктер және кепілдемелер бойынша соғысқа қатысушылар мен мүгедектеріне теңестірілген адамдардың балаларының құқығы бар.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды бөлімге тапсырған сәттен бастап 60 минутты құрайды;
2) орталыққа жүгінген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында құжаттарды тапсырған сәттен бастап үш күнді (құжаттарды қабылдаған күн және берген күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді) құрайды;
2) өтініш беруші өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды;
3) өтініш беруші өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет:
1) бөлімге жүгінген жағдайда:
сәрсенбі және бейсенбі күндері сағат 9.00-ден бастап 18.00-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері - сенбі, жексенбі;
қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады;
2) орталыққа жүгінген жағдайда:
күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін, түскі үзіліссіз, филиалдар мен өкілдіктер үшін жұмыс кестесі бір сағаттық түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс күні - жексенбі;
қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет тұтынушының тұрғылықты жері бойынша
бөлімнің және орталықтың ғимараттарында көрсетіледі. Күту үшін залда креслолар, орындықтар, үстелдер, толтырылған бланкілердің үлгілері бар ақпараттық стенділер орналастырылады.
Физикалық дамуында мүмкіндіктері шектеулі тұтынушылардың мемлекеттік қызметі алуға ешбір кедергісіз қол жеткізуін қамтамасыз ету үшін бөлім мен орталықтық ғимараттарында жабдықталған тұтқалар, сүйеніштер мен пандустар көзделеді.

2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребителю необходимо представить следующие документы:
1) документ, удостоверяющий личность одного из родителей (матери или отца) или законных представителей;
2) свидетельство о рождении ребенка;
3) документ, подтверждающий льготу (при ее наличии на первоочередное получение направления в детскую дошкольную организацию);
4) заключение психолого-медико-педагогической комиссии (при зачислении в коррекционные дошкольные организации и группы для детей с ограниченными возможностями);
5) заключение территориальных лечебно-профилактических организаций при зачислении в коррекционные санаторные дошкольные организации для детей с ранними проявлениями туберкулезной инфекции, с малыми и затихающими формами туберкулеза, часто и длительно болеющих детей.
Документы представляются в копиях и подлинниках для сверки, после чего подлинники документов возвращаются потребителю.
12. Место выдачи бланков, которые необходимо заполнить для получения государственной услуги.
В отделе бланки заявлений размещаются в помещении отдела на столах, либо у специалистов.
В центре бланки заявлений размещаются на специальной стойке в зале ожидания, либо у консультантов.
13. При обращении в отдел заполненное потребителем заявление со всеми необходимыми документами сдается специалисту по дошкольному образованию согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
14. При обращении в отдел наименование и форму документа, подтверждающего, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги не требуется, так как результат данной государственной услуги указанные в пункте 5 выдается в момент сдачи необходимых документов определенных в пункте 11.
При обращении в центр - расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
15. Способ доставки результата оказания услуги:
1) при обращении в отдел - посредством личного посещения потребителя;
2) при обращении в центр - посредством "окон" ежедневно на основании расписки в указанный в ней срок.
16. Оказание государственной услуги может быть приостановлено или отказано:
1) при обращении в отдел:
1) в случае непредставления документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта;
2) превышение возраста ребенка 7 лет.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы мынадай құжаттарды тапсыруы қажет:
1) ата-анасының (анасының немесе әкесінің) бірінің немесе заңды
өкілдерінің жеке басын куәландыратын құжат;
2) баланың туу туралы куәлігі;
3) жеңілдікті растайтын құжат (ол болған жағдайда мектепке дейінгі балалар ұйымына жолдаманы бірінші кезекте алуға);
4) психологиялық-медициналық-педагогикалық комиссияның қорытындысы (мүмкіндіктері шектеулі балаларға арналған мектепке дейінгі түзету ұйымдары мен топтарына қабылдаған жағдайда);
5) туберкулез илфекциясы ерте білінген, туберкулездің азаю және бәсеңдеу түрімен, жиі және ұзақ ауыратын балаларға арналған мектепке дейінгі санаториялық түзету ұйымдарына қабылдағанда аумақтық емдеу-профилактикалық ұйымдарының қорытындысы.
Салыстырып тексеру үшін құжаттардың көшірмелері мен түпнұсқалары беріледі, кейін құжаттардың түпнұсқалары тұтынушыға қайтарылады.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтыру қажет бланкілер берілетін жер.
Бөлімде өтініш бланкілері бөлімнің үй-жайында үстелдерде орналастырылады не білім бөлімдерінің мамандарында болады.
Орталықта өтініш бланкілері күту залындағы арнайы тағанда орналастырылады не консультанттарда болады.
13. Бөлімге жүгінген жағдайда тұтынушы жазған өтініш барлық қажетті құжаттармен бірге мектепке дейінгі білім маманына осы стандарттың 1-қосымшасына сәйкес тапсырылады.
14. Бөлімге жүгінген жағдайда тұтынушының мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын құжаттың атауы мен нысаны қажет емес, өйткені аталған мемлекеттік қызметтің 5-тармақта көрсетілген нәтижесі 11-тармақта анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен беріледі.
Орталыққа жүгінген жағдайда - мыналар көрсетіліп, тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі:
1) сұрау салудың нөмірі мен қабылданған күн;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты.
15. Қызмет көрсету нәтижесін жеткізу тәсілі:
1) бөлімге жүгінген жағдайда — тұтынушының өзінің баруы арқылы;
2) орталыққа жүгінген жағдайда — қолхат, онда көрсетілген мерзім негізінде күнделікті «терезелер» арқылы.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету:
1) бөлімге жүгінген кезде:
1) осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тапсырылмаған жағдайда;
2) баланың жасы 7-ден асып кетсе;

2) при обращении в центр:
1) при выявлении ошибок в оформлении документов, представлении неполного пакета документов, предусмотренных пунктом 11 настоящего стандарта;
2) превышение возраста ребенка 7 лет.
Отдел в течение одного рабочего дня после получения пакета документов возвращает их в центр с письменным обоснованием причин отказа.
После получения пакета документов центр информирует потребителя в течение одного рабочего дня и выдает письменное обоснование отдела о причине возврата/отказа.
В случаях, если потребитель не обратился за получением документов в установленный срок, центр обеспечивает их хранение в течение одного месяца, после чего передает их в отдел.
3. Принципы работы
17. Деятельность отдела и центра основывается на принципах:
1) соблюдения конституционных прав и свобод человека;
2) законности при исполнении служебного долга;
3) соблюдения профессиональной этики и культуры;
4) представления исчерпывающей и полной информации;
5) защиты и конфиденциальности информации;
6) обеспечения сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 3 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются приказом Министра образования и науки Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
20. Разъяснения порядка обжалования действий (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказания содействия в подготовке жалобы осуществляется отделом и центром согласно приложениям 1, 2 к настоящему стандарту.
21. В случае претензий по качеству предоставления государственной услуги жалоба подается на имя руководителя отдела по месту предоставления государственной услуги или акиму соответствующего местного исполнительного органа, в случае получения услуги через центр на имя директора центра согласно приложениям 1, 2 к настоящему стандарту.
22. В случаях некорректного обслуживания жалоба подается в отдел образования или центр. График работы и приема руководителя отдела образования: в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней, директора Центра: шесть дней в неделю, за исключением воскресенья, праздничных дней в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00, без перерыва на обед. Для филиалов и представительств устанавливается график работы с 9.00 часов до 19.00 часов с одночасовым перерывом на обед.

2) орталыққа жүгінген кезде:
1) осы стандарттың 11-тармағында көзделген құжаттарды ресімдеуде қателер анықталса, құжаттар пакеті толық ұсынылмаса;
2) баланың жасы 7-ден асып кеткенде тоқтатыла тұрады немесе одан бас тартылады.
Бөлім құжаттар пакетін алғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде қабыл алмаудың себептерін жазбаша негіздемемен орталыққа қайтарады.
Орталық құжаттар пакетін алған соң бір жұмыс күні ішінде тұтынушыға хабарлайды және бөлімнің қайтару/бас тарту себебі туралы жазбаша негіздемесін береді.
Егер тұтынушы белгіленген мерзімде құжаттарды алмаса, орталық олардың бір ай сақталуын қамтамасыз етеді, кейін оларды бөлімге жібереді.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Бөлім мен орталық қызметі мынадай қағидаттарға негізделеді:
1) адамның конституциялық құқықтары мен бостандығын сақтау;
2) қызметтік борышты атқару кезіндегі заңдылық;
3) кәсіби этика мен мәдениетті сақтау;
4) түпкілікті және толық ақпарат ұсыну;
5) ақпаратты қорғау және оның құпиялылығы;
6) тұтынушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандарттың 3-қосымшасына сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтің сапасы мен тиімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәні Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Уәкілетті лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне)
шағымдану тәртібін түсіндіруді және шағымды дайындауда жәрдем көрсетуді осы стандартқа 1 және 2-қосымшаларға сәйкес бөлім және орталық жүзеге асырады.
21. Мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасы бойынша наразылық болған жағдайда шағым осы стандартқа 1, 2-қосымшаларға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету орны бойынша бөлім басшысының атына немесе тиісті жергілікті атқарушы органның әкіміне, қызмет орталық арқылы көрсетілген жағдайда орталық директорының атына беріледі.
22. Қызмет дөрекі көрсетілген жағдайда шағым білім бөліміне немесе орталыққа беріледі. Білім бөлімі басшысының жұмыс және қабылдау кестесі: белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, орталық директорының: жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, аптасына алты күн, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін. Филиалдар мен өкілдіктер үшін жұмыс кестесі бір сағаттық түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін белгіленеді.

23. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги потребитель имеет право обратиться в суд в установленном законодательном порядке.
24. Для официальной апелляции или жалобы потребитель подает заявление в произвольной форме, при себе он должен иметь документ, подтверждающий его личность.
25. Принятая жалоба регистрируется в журнале входящей информации отдела образования, центра и рассматривается в сроки, установленные Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц". Потребителю выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение.
О результатах рассмотрения жалобы потребителю сообщается в письменном виде по почте.
26. По вопросам предоставления государственной услуги потребитель может получить дополнительную информацию в управлении образования г. Астаны; отделах образования районов и городов областного значения; аппаратах акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, а также в департаментах координации занятости и социальных программ областей, городов Астаны, Алматы согласно приложениям 1, 2 к настоящему стандарту, Министерстве образования и науки Республики Казахстан (010000, г. Астана, административное здание "Дом министерств", 11 подъезд), а также на сайте: www.edu.gov.kz.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Регистрация детей дошкольного возраста
(до 7 лет) для направления в детские дошкольные
организации Республики Казахстан"
№ п/п
Наименование отделов
Адрес расположения
Контактные
телефоны
1
2
3
4
Акмолинская область
1
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Аккольского района"
г. Акколь, ул. Бегильдинова, 10
8(716 38)228-47
2
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Аршалынского района"
с. Аршалы, ул. Республики, 30
8(716 44)225-14
3
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Астраханского района"
с. Астраханка, ул. аль-Фараби, 50
8 (716 41) 236-84
4
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Атбасарского района"
г. Атбасар, ул. Уалиханова, 11
8(716 43)242-72
5
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Буландынского района"
г. Макинск, ул. Некрасова, 19
8(716 46)213-87
6
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Егиндыкольского района"
с. Егиндыколь, ул. Победы, б/н
8(716 42)213-51
7
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Енбекшильдерского района"
г. Степняк, ул. Ленина, 68
8(71639)216-20
8
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Ерейментауского района"
г. Ерейментау, ул. аль-Фараби, 10

23. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда тұтынушы заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
24. Ресми апелляция жасау немесе шағымдану үшін тұтынушы еркін нысанда өтініш береді, өзімен бірге жеке басын растайтын құжаты болуы қажет.
25. Қабылданған шағым білім бөлімінің, орталықтың кіріс ақпаратын есепке алу журналында тіркеледі және «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңында белгіленген мерзімде қаралады. Тұтынушыға күні мен уақыты, өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген талон беріледі.
Шағымды қарау нәтижесі туралы тұтынушыға жазбаша түрде пошта арқылы хабарланады.
26. Тұтынушы мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша қосымша ақпаратты Астана қаласының білім басқармасынан; аудандар мен облыстық маңызы бар қалалардың білім бөлімдерінен; кент, ауыл (село), ауылдың (селолық) округ әкімінің аппаратынан, сондай-ақ осы стандарттың 1, 2-қосымшаларына сәйкес облыстардың, Астана, Алматы қалаларының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар  департаменттерінен, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінен (010000, Астана қаласы, «Министрліктер үйі» әкімшілік ғимараты, 11-кіреберіс), сондай-ақ www.edu.gov.kz сайтынан алуына болады.
«Мектепке дейінгі балалар
ұйымдарына жолдама беру үшін
мектеп жасына дейінгі (7 жасқа
дейінгі) балаларды тіркеу»
мемлекеттік қызмет стандартына
1-қосымша
Р/с
Бөлімдердің атауы
Орналасқан мекен-жайы
Байланыс телефондары
1
2
3
4
Ақмола облысы
1
«Ақкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов к-сі, 81
8 (716 38) 228-47
2
«Аршалы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауылы, Тәшенов к-сі, 47
8 (716 44) 225-14
3
«Астрахан ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауылы, Әл-Фараби к-сі, 50
8 (716 41) 236-84
4
«Атбасар ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Атбасар қаласы, Уәлиханов к-сі, 11
8 (716 43) 242-72
5
«Бұланды ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Макинск қаласы, Некрасов к-сі, 19
8 (716 46) 213-87
6
«Егіндікөл ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауылы, Жеңіс к-сі, нөмірі жоқ
8 (716 42) 213-51
7
«Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Степняк қаласы, Ленин к-сі, 68
8 (716 39) 216-20
8
«Ерейментау ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау қаласы, Әл-Фараби к-сі, 10

8(716 33)216-64
9
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Есильского района"
г. Есиль, ул. Дружбы, 1
8(716 47)214-86,
215-69
10
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Жаксынского района"
с. Жаксы, ул. Дружбы, 3
8(716 35)217-04
11
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Жаркаинского района"
г. Державинск, ул. Ленина, 30
8 (716 48) 929-43
12
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Зерендинского района"
с. Зеренда, ул. Ленина, 43
8(716 32)226-02
13
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Коргалжынского района"
с. Коргалжын, ул. Болганбаева, 14
8(716 37)221-98
14
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Сандыктауского района"
с. Балкашино, ул. Ленина, 120
8(716 40)917-01
15
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Целиноградского района"
с. Акмол, ул. Гагарина, 15
8(716 51)312-06,
311-33
16
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Шортандинского района"
с. Шортанды, ул. Абылайхана, 22
8(716 31)215-04,
211-44
17
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Щучинского района"
г. Щучинск, ул. Абылайхана, 34
8(716 36)458-88
18
Государственное учреждение
"Отдел образования города
Степногорск"
г. Степногорск, 4 микрорайон, дом 1
8(716 45)619-09
19
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
города Кокшетау"
г. Кокшетау, ул. Кудайбердиева, 57
8(7162)401-364
Актюбинская область
20
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Алгинского района"
г. Алга, 4 микрорайон, дом 7 "а"

8 (716) 33-216-64
9
«Есіл ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл қаласы, Дружба к-сі, 1
8 (716) 47-214-86,
215-69
10
«Жақсы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауылы, Дружба к-сі, 3
8 (716) 35-217-04
11
«Жарқайың ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Державинск қаласы, Ленин к-сі, 30
8 (716) 48-929-43
12
«Зеренді ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауылы, Ленин к-сі, 43
8 (716) 32-226-02
13
«Қорғалжын ауданы әкімдігінің білім белімі» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауылы, Болғанбаев к-сі, 14
8 (716) 37-221-98
14
«Сандықтау ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Балкашино ауылы, Ленин к-сі, 120
8 (716) 40-917-01
15
«Целиноград ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақмола ауылы, Гагарин к-сі, 15
8 (716) 51-312-06,
311-33
16
«Шортанды ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауылы, Абылай хан к-сі, 2
8 (716) 31-215-04,
211-44
17
«Щучье ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Щучинск қаласы, Абылай хан к-сі, 3
8 (716) 36-458-88
18
«Степногор қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Степногор қаласы, 4-шағын ауданы, 1
8 (716) 45-619-09
19
«Көкшетау қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы, Құдайбердиев к-сі, 57
8 (716) 2-401-364
Ақтөбе облысы
20
«Алға ауданы әкімдігінің  білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алға қаласы, 4-шағын ауданы, 7 «а»

411-76
50
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
города Текели"
г. Текели, ул. Абылайхана, 34
8 (728 72) 425-24,
447-70
51
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
города Талдыкоргана"
г. Талдыкорган, ул. Абая, 256
8 (728 22) 710-00,
707-08
Атырауская область
52
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
города Атырау"
г. Атырау, площадь Азаттылык, 65А
8(712 23)548-47,
328209
53
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Жылойского района"
г. Кулсары, ул. Абдрахманова, 47
8(712 37)214-85
54
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Индерского района"
п. Индер, ул. Кунаева, 18
8(712 34)210-50
55
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Махамбетского района"
с. Махамбет, ул. Махамбета, 13
8(712 36)210-21
56
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Исатайского района"
с. Аккыстау, ул. Егемен Казахстан
8(712 31)204-57
57
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Макатского района"
п. Макат, ул. Железнодорожная, 5
8(71239)300-13
58
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Курмангазинского района"
с. Ганюшкино, ул. Кушекбаева, 25
8(712 33)204-99
59
Государственное учреждение "Отдел образования акимата Кзылкогинского района"
с. Миялы, ул. Карабалина, 24
8(712 38)211-75
Восточно-Казахстанская область
60
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Абайского района"
с. Караул, ул. Кутжанова, 1
8(722)52-918-17
61
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Аягозского района"
г. Аягоз, ул. Момышулы, 58
8(722 37)315-34
62
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Бескарагайского района"
с. Большая Владимировка,
ул. Сейфуллина, 162
8(722 36)914-44
63
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Бородулихинского района"
с. Бородулиха, ул. Тусупжанова, 39
8(722 51)291-77
64
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Глубоковского района"
п. Глубокое, ул. Пирогова, 6
8(722 31)215-33
65
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Жарминского района"
с. Георгиевка, ул. Ленина, 101
8 (722 47) 619-74
66
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Зайсанского района"
г. Зайсан, ул. Жангельдина, 54
8 (722 40) 217-88
67
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Зыряновского района"
г. Зыряновск, ул. Кирова, 54
8 (722 35) 400-69
68
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Катон-Карагайского района"
с. Большенарымское,
ул. Абылайхана, 109
8(722 41)214-40
69
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Кокпектинского района"
с. Кокпекты, ул. Раева, 44
8(722 48)273-11
70
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
города Курчатова"
г. Курчатов, ул. Ленина, 10

411-76
50
«Текелі қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Текелі қаласы, Абылай хан к-сі, 34
8 (728) 72-425-24,
447-70
51
«Талдықорған қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Талдықорған қаласы, Абай к-сі, 256
8 (728 22) 710-00,
707-08
Атырау облысы
52
«Атырау қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Азаттылық д-лы, 65 «а»
8 (712) 23-54-847,
328-209
53
«Жылыой ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құлсары қаласы, Әбдірахманов к-сі, 47
8 (712) 37-214-85
54
«Индер ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Индер ауылы, Қонаев к-сі, 18
8 (712) 34210-50
55
«Махамбет ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауылы
8 (712) 36-210-21
56
«Исатай ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аққыстау ауылы, Егемен Қазақстан к-сі, 7
8 (712) 31-204-57
57
«Мақат ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мақат кенті, Орталық алаң, 2
8 (712) 39-300-13
58
«Құрманғазы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ганюшкино ауылы, Күшікбаев ауылы, 25
8 (712) 33-204-99
59
«Қызылқоға ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Миялы ауылы, Қарабалин к-сі
8 (712) 38-211-75
Шығыс Қазақстан облысы
60
«Абай ауданы әкімдігінің  білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарауыл ауылы, Құтжанов к-сі, 1
8 (722) 52-918-17
61
«Аягөз ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аягөз қаласы, Момышұлы к-сі, 58
8 (722) 37-315-34
62
«Бесқарағай ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Большая Владимировка ауылы, Сейфуллин к-сі, 162
8 (722) 36-914-44
63
«Бородулиха ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бородулиха ауылы, Түсіпжанов к-сі, 39
8 (722) 51-291-77
64
«Глубокое ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Глубокое кенті, Пирогов к-сі, 6
8 (722) 31-215-33
65
«Жарма ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Георгиевка ауылы, Ленин к-сі, 101
8 (722) 47-619-74
66
«Зайсан ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Зайсан қаласы, Жангельдин к-сі, 54
8 (722) 40-217-88
67
«Зырян ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Зырян қаласы, Киров к-сі, 54
8 (722) 35-400-69
68
«Қатонқарағай ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Үлкен Нарым ауылы, Абылай хан к-сі, 109
8 (722) 41-214-40
69
«Көкпекті ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Көкпекті ауылы, Раев к-сі, 44
8 (722) 48-273-11
70
«Курчатов қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Курчатов қаласы, Ленин к-сі, 10

8(722 51)257-45
71
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Курчумского района"
с. Курчум, ул. Момышулы, 85
8(722 39)331-43
72
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
города Ридера"
г. Ридер ул. Семипалатинская, 10
8 (722 36) 424-98
73
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
город Семей"
г. Семипалатинск,
ул. Интернациональная, 8
8 (722 25) 225-40
74
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Тарбагатайского района"
с. Аксуат, ул. Абылайхана, 14
8(722 46)220-16
75
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Уланского района"
п. Молодежный, дом 1
8 (722 38) 273-45
76
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Урджарского района"
с. Урджар, ул. Жамбыла, 19
8(722 30)213-78
77
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Шемонаихинского района"
г. Шемонаиха, ул. Чапаева, 35
8(722 32)317-04
78
Государственное учреждение "Отдел образования акимата города Усть-Каменогорска"
г. Усть-Каменогорск,
ул. Урицкого, 10 а
8(722 22)411-91
Жамбылская область
79
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Байзакского района"
с. Сарыкемер, ул. Байзак батыра, 104
8(726 37)218-67
80
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Жамбылского района"
с. Аса, ул. Абая, 121
8(726 33)211-54
81
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Жуалинского района"
с. Момышулы, ул. Жамбыла, 273
8(726 35)211-70
82
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Кордайского района"
с. Кордай, ул. Жибек жолы, 273
8(726 36)210-94
83
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Меркенского района"
с. Мерке, ул. Исмаилова, 146
8(726 32)217-86
84
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Мойынкумского района"
с. Байкадам, ул. Рыскулбекова, 133
8(726 42) 243-36
85
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
района им. Т. Рыскулова"
с. Кулан, ул. Жибек жолы, 1
8(726 31)212-39
86
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Таласского района"
г. Каратау, ул. Алексеева, 3
8(726 44)609-19
87
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Сарысуйского района"
г. Жанатас, ул. Жибек жолы, 31
8(726 34)630-32
88
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Шуского района"
с. Толе би, ул. Толе би, 240
8(726 38)321-94
89
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
города Тараза"
г. Тараз, ул. Аскарова, 47
8(726 24)316-79
Западно-Казахстанская область
90
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Акжаикского района"
с. Чапаево, ул. Конаева, 72
8(711 36)924-46
91
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Бокейординского района"
с. Сайхын, ул. Жарокова, 29
8(71140)211-12
92
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Бурлийского района"
г. Аксай, ул. Шакенова, 4
8(71133)223-32
93
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Жанакалинского района"
с. Жанакала, ул. Дружбы народов, 42
8(71141)222-50
94
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Жанибекского района"
с. Жанибек, ул. Ихсанова, 93
8(71135)214-74
95
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Зеленовского района"
с. Переметное, ул. Гагарина, 71
8(71130)231-76
96
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Казталовского района"
с. Казталово, ул. Шарафутдинова, 3
8(71144)316-80
97
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Каратобинского района"
с. Каратобе, ул. Курмангалиева, 18
8(71145)313-08
98
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Сырымского района"
с. Жымпиты, ул. Казахстанская, 14
8(71134)313-06
99
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Таскалинского района"
с. Таскала, ул. Абая, 23
8(71139)210-92

8 (722) 51-257-45
71
«Күршім ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Күршім ауылы, Момышұлы к-сі, 85
8 (722) 39-331-43
72
«Риддер қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Риддер қаласы, Семей к-сі, 10
8 (722) 36-424-98
73
«Семей қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Семей қаласы, Интернациональная к-сі, 8
8 (722) 25-225-40
74
«Тарбағатай ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақсуат ауылы, Абылай хан к-сі, 14
8 (722) 46-220-16
75
«Ұлан ауданы әкімдігінің  білімбөлімі» мемлекеттік мекемесі
Молодежный кенті, 1
8 (722) 38-273-45
76
«Үржар ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Үржар ауылы, Жамбыл к-сі, 19
8 (722) 30-213-78
77
«Шемонаиха ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шемонаиха қаласы, Чапаев к-сі, 35
8 (722) 32-317-04
78
«Өскемен қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Өскемен қаласы, Урицкий к-сі, 10 «а»
8 (722) 22-411-91
Жамбыл облысы
79
«Байзақ ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр к-сі, 104
8 (726) 37-218-67
80
«Жамбыл ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аса ауылы, Абай к-сі, 121
8 (726) 33-211-54
81
«Жуалы ауданы әкімшілігінің білім белімі» мемлекеттік мекемесі
Момышұлы ауылы, Жамбыл к-сі, 273
8 (726) 35-211-70
82
«Қордай ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қордай ауылы, Жібек жолы к-сі, 273
8 (726) 36-210-94
83
«Меркі ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Меркі ауылы, Ысмайылов к-сі, 146
8 (726) 32-217-86
84
«Мойынқұм ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Байқадам ауылы, Рысқұлбеков к-сі, 133
8 (726) 42-243-36
85
«Тұрар Рысқұлов атындағы ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құлан ауылы, Жібек жолы к-сі, 1
8 (726) 31-212-39
86
«Талас ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қаратау қаласы, Алексеев к-сі 3
8 (726) 44-609-19
87
«Сарысу ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жаңатас қаласы, Жібек Жолы к-сі, 31
8 (726) 34-630-32
88
«Шу ауданы әкімшілігінің  білімбөлімі» мемлекеттік мекемесі
Төле би ауылы, Төле би к-сі, 240
8 (726) 38-321-94
89
«Тараз қаласы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тараз қаласы, Асқаров к-сі, 47
8 (726) 24-316-79
Батыс Қазақстан облысы
90
«Ақжайық ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Чапаев ауылы, Қонаев к-сі, 72
8 (711) 36-924-46
91
«Бөкейорда ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сайқын ауылы, Жароков к-сі, 29
8 (711) 40-211-12
92
«Бөрлі ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақсай қаласы, Шәкенов к-сі, 4
8 (711) 33-223-32
93
«Жаңақала ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жаңақала ауылы, Халықтар достығы к-сі, 42
8 (711) 41-222-50
94
«Жәнібек ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жәнібек ауылы, Ықсанов к-сі, 93
8 (711) 35-214-74
95
«Зеленов ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Периметное ауылы, Гагарин к-сі, 71
8 (711) 30-231-76
96
«Қазталов ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қазталов ауылы, Шарафутдинов к-сі, 3
8 (711) 44-316-80
97
«Қаратөбе ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қаратөбе ауылы, Құрманғалиев к-сі, 18
8 (711) 45-313-08
98
«Сырым ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жымпиты ауылы, Қазақстан к-сі, 14
8 (711) 34-313-06
99
«Тасқала ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тасқала ауылы, Абай к-сі, 23
8 (711) 39-210-92

г. Каражал, 25-ый квартал, 23 дом
8(71032)269-00
116
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
города Приозерска"
г. Приозерск, ул. Пушкина, 7
8(710 39)530-92
117
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Саранского района"
г. Сарань, ул. Жамбыла, 65
8(721 37)405-55,
239-90
118
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
г. Сатпаева"
г. Сатпаев, пр. Сатпаева, 111
8(710 63)379-34
119
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
г. Темиртау"
г. Темиртау, ул. Димитрова, 11/1
8(721 39) 854-82,
984963
120
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
г. Шахтинска"
г. Шахтинск, пр. Абая, 58б
8(721 56)550-95,
552-38
Кызылординская область
121
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
г. Кызылорды"
г. Кызылорда, ул. Тажибаева, б/н
8(724 22)762-16
122
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Аралского района"
г. Арал, ул. Школьная, 35
8(724 33)216-70
123
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Казалинского района"
с. Айтеке би, ул. Жанакожа батыра, 11
8(724 38)221-84
124
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Кармакшинского района"
ст. Жосалы, ул. Рыскулова, 21
8(724 37)221-84
125
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Жалагашского района"
с. Жалагаш, ул. Желтоксан, 3
8(727 31)314-48
126
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Сырдарьинского района"
с. Теренозек, ул. Жамбыла, 18
8(724 36)217-78
127
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Шиелийского района"
п. Шиели, ул. Рыскулова, 19
8(724 32)414-16
128
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Жанакорганского района"
с. Жанакорган, ул. Амангельды, без номера
8(724 36) 223-36
Костанайская область
129
ГУ "Отдел образования акимата
Алтынсаринского района"
село Силантьевка, улица Шипина, 1
8(71445)-2-12-54
8(71445)-2-11-84
130
ГУ "Отдел образования акимата
Амангельдинского района"
село Амангельды, улица Б. Майлина, 14
8(71440)-2-15-83
8(71440)-2-12-68
131
ГУ "Отдел образования акимата
Аулиекольского района"
село Аулиеколь, улица Ленина, 29
8(71453)-2-11-40
132
ГУ "Отдел образования акимата
Денисовского района"
село Денисовка, улица Калинина, 5
8(71434)-9-13-06
8(71434)-9-26-01
133
ГУ "Отдел образования акимата
Жангельдинского района"
село Торгай, улица Алтынсарина, 4
8(71439)-2-11-62
8(71439)-2-15-77
134
ГУ "Отдел образования
Житикаринского района"
город Житикара, 4 микрорайон, 27
8(71435)-2-30-37

Қаражал қаласы, 25-ші орам, 23
8 (7103) 226-900
116
«Приозерск қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Приозерск қаласы, Пушкин к-сі, 7
8 (710) 39-530-92
117
«Саран ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Саран қаласы, Жамбыл к-сі, 65
8 (721) 37-405-55,
239-90
118
«Сәтбаев қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сәтбаев қаласы, Сәтбаев д-лы, 111
8 (710) 63-379-34
119
«Теміртау қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Теміртау қаласы, Димитров к-сі, 11/1
8 (72139) 85-482, 84-963
120
«Шахтинск қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шахтинск қаласы, Абай д-лы, 58 «б»
8 (72156) 550-95,
552-38
Қызылорда облысы
121
«Қызылорда қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қызылорда қаласы, Тәжібаев к-сі, н/ж
8 (724) 2-276-216
122
«Арал ауданы әкімдігінің  білімбөлімі» мемлекеттік мекемесі
Арал қаласы, Школьная к-сі, 35
8 (724) 33-216-70
123
«Қазалы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Әйтеке би ауылы, Жаңақожа батыр к-сі, 11
8 (724) 38-221-84
124
«Қармақшы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жосалы ст-сы, Рысқұлов к-сі, 21
8 (724) 37-221-84
125
«Жалағаш ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жалағаш ауылы, Желтоқсан к-сі, 3
8 (727) 31-314-48
126
«Сырдария ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тереңөзек ауылы, Жамбыл ауылы, 18
8 (724) 36-217-78
127
«Шиелі ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шиелі ауылы, Рысқұлов к-сі, 19
8 (724) 32-414-16
128
«Жаңақорған ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жаңақорған ауылы, Амангелді к-сі, н/ж
8 (724) 36-223-36
Қостанай облысы
129
«Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Силантьевка ауылы, Шипин к-сі, 1
8 (71445)-2-12-54,
8 (71445)-2-11-84
130
«Амангелді ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Амангелді ауылы, Б.Майлин к-сі, 14
8 (71440)-2-15-83,
8 (71440)-2-12-68
131
«Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Әулиекөл ауылы, Ленин к-сі, 29
8 (71453)-2-11-40,
8 (71453)-2-11-40
132
«Денисов ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Денисовка ауылы, Калинин к-сі, 5
8 (71434)-9-13-06,
8 (71434)-9-26-01
133
«Жангелді ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Торғай ауылы, Алтынсарин к-сі, 4
8 (71439)-2-11-62,
8 (71439)-2-15-77
134
«Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жітіқара қаласы, 4-шағын ауданы, 27
8 (71439)-2-11-62,
8 (71439)-2-15-77
135
«Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарабалық ауылы, Ленин к-сі, 9
8 (71435)-2-30-37,

8(71435)-2-49-77
135
ГУ "Отдел образования акимата
Карабалыкского района"
село Карабалык, улица Ленина, 9
8(71441)-3-31-76
8(71441)-3-23-22
136
ГУ "Отдел образования акимата
Камыстинского района"
село Камысты, улица Ленина, 22
8(71437)-2-16-52
8(71437)-2-10-71
137
ГУ "Отдел образования акимата
Карасуского района"
село Карасу, улица Исакова, 68
8(71452)-2-14-80
138
ГУ "Отдел образования акимата
Костанайского района"
село Затобольск, улица Школьная, 40
8(71455)-2-18-47
8(71455)-2-42-48
139
ГУ "Отдел образования акимата
Мендыкаринского района"
село Боровское, улица Школьная, 6
8(71443)-2-22-71
8(71443)-2-16-89
140
ГУ "Отдел образования акимата
Наурзумского района"
село Караменды, ул. Ш. Жанибека, 1
8(71454)-2-14-49
141
ГУ "Отдел образования акимата
Сарыкольского района"
село Сарыколь, улица Ленина, 91
8(71451)-2-17-43
142
ГУ "Отдел образования акимата
Тарановского района"
село Тарановское, улица Калинина, 60
8(71436)-3-67-54
143
ГУ "Отдел образования акимата
Узункольского района"
село Узунколь, улица Абылайхана, 38
8(71444)-2-42-35
144
ГУ "Отдел образования акимата
Федоровского района"
село Федоровка, улица Ленина, 14
8(71442)-2-19-04
8(71442)-2-19-50
145
ГУ "Отдел образования акимата
города Аркалыка"
город Аркалык, проспект Абая, 29
8(71430)-7-09-36
8(71430)-7-19-50
146
ГУ "Отдел образования акимата
города Костаная"
город Костанай, улица Байтурсынова, 68
8(7142)-50-30-03
147
ГУ "Отдел образования акимата
города Лисаковск"
город Лискаковск, 2 микрорайон, дом 8
8(71433)-3-26-91
8(71433)-3-43-61
148
ГУ "Отдел образования акимата
города Рудный"
город Рудный, улица Ленина, 30
8(71431 )-4-65-17
8(71431)-4-67-78
Мангистауская область
149
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
города Актау"
г. Актау, 4 микрорайон
8(729 23)365-51
150
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
города Жанаозен"
г. Жанаозен, микрорайон "Шугыла",
здание ГорОО
8(729 34)317-52
151
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Бейнеуского района"
с. Бейнеу, ул. Тажиева,
здание Акимата
8(729 32)210-46
152
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
района Каракия"
с. Курык, ул. Батыра, 2
8(729 37)213-54
153
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
района Тупкараган"
г. Форт-Шевченко, ул. Кызылбаева, 5
8(729 38)227-49
154
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Мангистауского района"
с. Шетпе, Центральная площадь, 1
8(729 31)216-65
155
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Мунайлинского района"
с. Мунайлы, Дом общественных
организаций
8(729 24)661-62
Павлодарская область
156
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
города Павлодара"
г. Павлодар, ул. Кривенко, 25

8 (71435)-2-49-77
136
«Қамысты ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қамысты ауылы, Ленин к-сі, 22
8 (71441)-3-31-76,
8 (71441)-3-23-22
137
«Қарасу ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарасу ауылы, Исақов к-сі, 68
8 (71437)-2-16-52,
8 (71437)-2-10-71
138
«Қостанай ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Затобольск ауылы, Школьная к-сі, 40
8 (71452)-2-14-80
139
«Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Боровское ауылы, Школьная к-сі, 6
8 (71452)-2-14-80
140
«Науырзым ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қараменді ауылы, Ш. Жәнібек к-сі, 1
8 (71455)-2-18-47,
8 (71455)-2-42-48
141
«Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сарыкөл ауылы, Ленин к-сі, 91
8 (71443)-2-22-71,
8 (71443)-2-16-89
142
«Таран ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Таран ауылы, Калинин к-сі, 60
8 (71454)-2-14-49
143
«Ұзынкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ұзынкөл ауылы, Абылай хан к-сі, 38
8 (71451)-2-17-43
144
«Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Федоровка ауылы, Ленин к-сі, 14
8 (71436)-3-67-54
145
«Арқалық қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Арқалық қаласы, Абай д-лы, 29
8 (71444)-2-42-35
146
«Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қостанай қаласы, Байтұрсынов к-сі, 68
8 (71442)-2-19-04,
8 (71442)-2-19-50,
8 (7142)-54-55-03
147
«Лисаковск қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Лисаковск қаласы, 2-шағын ауданы, 8
8 (71430)-7-09-36,
8 (71430)-7-19-50
148
«Рудный қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Рудный қаласы, Ленин к-сі 30
8 (71433)-3-26-91,
8 (71433)-3-43-61
Маңғыстау облысы
149
«Ақтау қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақтау, 4-шағын ауданы
8 (729) 23-36-551
150
«Жаңаөзен қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жаңаөзен қаласы, «Шұғыла» шағын ауданы, ББ ғимараты
8 (729) 34-317-52
151
«Бейнеу ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бейнеу ауылы, Әкімшілік ғимараты
8 (729) 32-210-46
152
«Қарақия ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құрық ауылы, Батыр к-сі, 2
8 (729) 37-213-54
153
«Түпқараған ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Форт-Шевченко қаласы, Қызылбаев к-сі, 5
8 (729) 38-227-49
154
«Маңғыстау ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шетпе ауылы, Орталық алаң, 1
8 (729) 31-216-65
155
«Мұнайлы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұнайлы ауылы, Қоғамдық ұйымдар үйі
8 (729) 2466162
Павлодар облысы
156
«Павлодар қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Павлодар қ-сы Кривенко к-сі, 25

8(718 23)209-50
157
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
города Аксу"
г. Аксу, ул. Камзина, 14
8(718 37)512-12
158
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
города Экибастуза"
г. Экибастуз, ул. Ленина, 101
8(718 77)716-92
159
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Актогайского района"
с. Актогай, ул. Абая, 77
8(718 41)215-77
160
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Баянаульского района"
с. Баянаул, ул. Ауэзова, 19
8(718 40)915-36
161
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Железинского района"
с. Железинского, ул. Квиткова, 7
8(718 31)220-80
162
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Иртышского района"
с. Иртышск, ул. Елгина, 4
8(718 32)211-40
163
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Качирского района"
с. Качиры, ул. Ленина, 236
8(718 33)215-85
164
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Лебяжинского района"
с. Лебяжье, ул. Мира, 1
8(718 39)217-86
165
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Майского района"
с. Майск, ул. Абылайхана, 24
8(718 38)917-70
166
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Успенского района"
с. Успенка, ул. Петровского, 17
8(718 34)910-69
167
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Щербактинского района"
с. Щербакты, ул. Советов, 53
8(718 36)217-77
168
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
города Павлодара"
г. Павлодар, ул. Толстого, 22
8(718 23)294-84
Северо-Казахстанская область
169
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Айыртауского района"
с. Саумалколь, микрорайон, 20
8(715 33) 271-56
170
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Акжарского района"
с. Талшик, ул. Целинная, 13
8(715 46)221-74
171
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Аккайынского района"
с. Смирново, ул. Труда, 16
8(715 32)220-38
172
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Есильского района"
с. Явленка, ул. Ленина, 12
8(715 43)210-37
173
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Жамбылского района"
с. Пресновка, ул. Шайкина, 30
8(715 44)200-01
174
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
района М.Жумабаева"
г. Булаево, ул. С.Муканова, 34
8(715 31)201-66
175
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Кызылжарского района"
п. Бишкуль, ул. Молодежная, 2
8(715 38)211-63
176
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Мамлютского района"
г. Мамлютка, ул. А.Кунанбаева, 5
8(715 41)225-38
177
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
район им. Г. Мусрепова"
п. Новоишимский, ул. Школьная, 19
8(715 35)221-02
178
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Тайыншинского района"
г. Тайынша, ул. Конституция
Казахстана, 206

8 (718) 23 209-50
157
«Ақсу қаласы әкімдігінің  білімбөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақсу қаласы, Қамзин к-сі, 14
8 (718) 37-512-12
158
«Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Екібастұз қаласы, Ленин к-сі, 101
8 (718) 77-716-92
159
«Ақтоғай ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақтоғай ауылы, Абай к-сі, 77
8 (718) 41-215-77
160
«Баянауыл ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Баянауыл ауылы, Әуезов к-сі, 19
8 (718) 40-915-36
161
«Железин ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Железин ауылы, Квитков к-сі, 7
8 (718) 31-220-80
162
«Ертіс ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ертіс ауылы, Елгин к-сі, 4
8 (718) 32-211-40
163
«Қашыр ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қашыр ауылы, Ленин к-сі, 236
8 (718) 33-215-85
164
«Лебяжі ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Лебяжі ауылы, Бейбітшілік к-сі, 1
8 (718) 39-217-86
165
«Май ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Май ауылы, Абылай хан к-сі, 24
8 (718) 38-917-70
166
«Успен ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Успен ауылы, Петровский к-сі, 17
8 (718) 34-910-69
167
«Шарбақты ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шарбақты ауылы, Советов к-сі, 53
8 (718) 36-217-77
168
«Павлодар қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Толстой к-сі, 22
8 (718) 23-294-84
Солтүстік Қазақстан облысы
169
«Айыртау ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Саумалкөл ауылы, 20-шағын ауданы
8 (715) 33-271-56
170
«Ақжар ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Талшық ауылы, Целинный к-сі, 13
8 (715) 46-221-74
171
«Аққайың ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Смирнов ауылы, Труд к-сі, 16
8 (715) 32-220-38
172
«Есіл ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Явленка ауылы, Ленин к-сі, 12
8 (715) 43-210-37
173
«Жамбыл ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Пресновка ауылы, Шайкин ауылы, 30
8 (715) 44-200-01
174
«М. Жұмабаев ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Булаев қаласы, С. Мұқанов к-сі, 34
8 (715) 31-201-66
175
«Қызылжар ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бішкүл кенті, Молодежный к-сі, 2
8 (715) 38-21163
176
«Мамлют ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауылы, А. Құнанбаев к-сі, 5
8 (715) 41-225-38
177
«Ғ. Мүсірепов ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Новоишим кенті, Школьная к-сі, 19
8 (715) 35-221-02
178
«Тайынша ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы к-сі, 206

8(715 36)210-75
179
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Тимирязевского района"
с. Тимирязево, ул. Уалиханова, 25
8(715 37)205-85
180
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Уалихановского района"
с. Кишкенеколь, ул. Жамбыла, 76
8(715 42)220-83
181
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
района Шалакына"
г. Сергеевка, ул. Желтоксан, 14
8(715 34)220-48
182
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
города Петропавловска"
г. Петропавловск, ул. Конституция
Казахстана, 23
8(715 24)605-61
Южно-Казахстанская область
183
Государственное учреждение
"Отдел образования г. Арыси"
г. Арысь, ул. Ибрагимова, 35
8(725 40)217-01, 226-82
184
Государственное учреждение
"Отдел образования
Байдибекского района"
с. Шаян, ул. Тасболатова, 1
8(725 48)215-52
185
Государственное учреждение
"Отдел образования
Казыгуртского района"
с. Казыгурт, ул. Конаева,
без номера
8(725 39) 228-00
186
Государственное учреждение
"Отдел образования
Махтаральского района"
г. Жетысай, ул. Яссауи, 3
8(725 34) 652-65
187
Государственное учреждение
"Отдел образования
Ордабасинского района"
с. Темирлан, ул. Рыскулова, 17
8(725 30)221-21
188
Государственное учреждение
"Отдел образования
Отырарского района"
с. Шаульдер, ул. Жибек жолы,
без номера
8(725 44)214-51
189
Государственное учреждение
"Отдел образования
Сайрамского района"
с. Аксукент, ул. Жибек жолы,
без номера
8(725 31)214-51
190
Государственное учреждение
"Отдел образования
Сарыагашского района"
г. Сарыагаш, ул. Уманова, 10
8(725 37)214-93
191
Государственное учреждение
"Отдел образования Сузакского
района"
с. Шолаккорган, ул. Жибек жолы,
без номера
8(725 46)422-21
192
Государственное учреждение
"Отдел образования
Толебийского района"
г. Ленгер, ул. Толеби, 294
8(72547) 616-22
193
Государственное учреждение
"Отдел образования
Тюлькубасского района"
с. Т.Рыскулова, ул. Конаева, 44
8(725 38)521-21
194
Государственное учреждение
"Отдел образования
Туркестанского района"
г. Туркестан, ул. Айтеке Би, 29
8(725 33) 430-67
195
Государственное учреждение
"Отдел образования
Шардаринского района"
г. Шардара, тупик Шардара,
без номера
8(725 35)221-51
196
Государственное учреждение
"Отдел образования г. Кентау"
г. Кентау, ул. Конаева, 10 "а"
8(725 36) 300-50,
325-41
197
Государственное учреждение
"Отдел образования г. Шымкент"
г. Шымкент, ул. Жангельдина, 42
8(7252) 542787
город Астана
198
Управление образования
акимата г. Астаны
г. Астана, ул. Бейбитшилик, 11
8(7172)556875
город Алматы
199
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Ауезовского района"
г. Алматы, пр. Алтынсарина, 23
8(727)-2-298-2831

8 (715) 36-210-75
179
«Тимирязов ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тимирязов ауылы, Уәлиханов к-сі, 25
8 (715) 37-205-85
180
«Уәлиханов ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Кішкенекөл ауылы, Жамбыл к-сі, 76
8 (715) 42-220-83
181
«Шал ақын ауданы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сергеев қаласы, Желтоқсан к-сі, 14
8 (715) 34-22-48
182
«Петропавл қаласы әкімшілігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы к-сі, 23
8 (715) 24-605-61
Оңтүстік Қазақстан облысы
183
«Арыс қаласы әкімдігінің  білімбөлімі» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Ибрагимов к-сі, 35
8 (725) 40-217-01,
226-82
184
«Бәйдібек ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шаян ауылы, Тасболатов к-сі, 1
8 (725) 48-21552
185
«Қазығұрт ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауылы, Қонаев к-сі, н/ж
8 (725) 39-228-00
186
«Мақтаарал ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жетісай ауылы, Яссауи к-сі, 3
8 (725) 34-652-65
187
«Ордабасы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Темірлан ауылы, Рысқұлов к-сі, 17
8 (725) 30-221-21
188
«Отырар ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шәуілдір ауылы, Жібек жолы к-сі, н/ж
8 (725) 44-214-51
189
«Сайрам ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақсу қаласы, Жібек жолы к-сі, н/ж
8 (725) 31-214-51
190
«Сарыағаш ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш қаласы, Ұманов к-сі, 10
8 (725) 37-214-93
191
«Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шолаққорған ауылы, Жібек жолы к-сі, н/ж
8 (725) 422-21
192
«Төле би ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Леңгір қаласы, Төле би к-сі, 294
8 (725) 47-616-22
193
«Түлкібас ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Т. Рысқұлов ауылы, Қонаев к-сі, 44
8 (725) 38-521-21
194
«Түркістан ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Әйтеке би к-сі, 29
8 (725) 33-430-67
195
«Шардара ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шардара қаласы, Шардара тұйық к-сі, н/ж
8 (725) 35-221-51
196
«Кентау қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Кентау қаласы, Қонаев к-сі, 10 «а»
8 (725) 36-300-50,
325-41
197
«Шымкент қаласы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Жәнгелді к-сі, 42
8 (7252) 542-787
Астана қаласы
198
«Астана қаласы әкімдігінің білім басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Астана қаласы, Бейбітшілік д-лы, 11
8 (7172) 55-68-75
Алматы қаласы
199
«Әуезов ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, Алтынсарин д-лы, 23
8 (7272)98-2831

200
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Бостандыкского района"
г. Алматы, ул. Айманова, 191
8(727)-2 275-24-75
201
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Жетысуйского района"
г. Алматы, ул. Жибек жолы, 115
8(727)-2-279-25-87
202
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Алатауского района"
г. Алматы, микрорайон "Улжан"-1, СШ-152
8(727)-2-271-10-91
203
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Алмалинского района"
г. Алматы, ул. Богенбай батыра, 260
8(727)-2-375-82-37
204
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Медеуского района"
г. Алматы, ул. Пушкина, 72
8(727)-2-293-91-61,
291-73-01
205
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Турксибского района"
г. Алматы, ул. Шолохова, 28
8(727)-2-234-10-50
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Регистрация детей дошкольного возраста
(до 7 лет) для направления в детские
дошкольные организации Республики Казахстан"
п/п
Наименование
центра
Адрес
расположения
центра
Номер телефона
операционного
зала
Номер телефона
руководителя
1
2
3
4
5
1
Центр обслуживания
населения Акмолинской
области
г. Кокшетау,
ул. Ауэзова,
д. 189 "а"
8(7162)25-77-16
8(7162)40-10-63
приемная
2
Центр обслуживания
населения Актюбинской
области
г. Актобе,
ул. Тургенева, д. 109
8(7132)56-24-53
8(7132)55-15-55
приемная
3
Центр обслуживания
населения Алматинской
области
г. Талдыкорган,
ул. Тауелсиздик,
д. 67 "б"
8(7282)24-31-10
8(7282)24-41-33
приемная
4
Центр обслуживания
населения Атырауской
области
г. Атырау,
ул. Авангардская,
д. 2-23 "б"
8(7122)28-31-14,
28-40-06
8(7122)28-40-14
приемная
5
Центр обслуживания
населения № 1 Восточно-
Казахстанской области
г. Усть-Каменогорск,
ул. Белинского,
д. 37 "а"
8(7232)22-48-03
8(7232)28-94-67
приемная
6
Центр обслуживания
населения № 2 Восточно-
Казахстанской области
г. Семей, 408-ой
квартал, д. 21
8(7222)33-55-77
8(7222)33-55-93
приемная
7
Центр обслуживания
населения Жамбылской
области
г. Тараз,
ул. Койгельди,
д. 158 "а"
8(7262)51-44-79
8(7262)43-84-14
приемная
8
Центр обслуживания
населения Западно-
Казахстанской области
г. Уральск,
ул. Жамбыла, д.81
8(7112)28-13-12
8(7112) 23-68-81
приемная
9
Центр обслуживания
населения Карагандинской
области
г. Караганда,
ул. Чкалова, д.7
8(7212)41-63-03
8(7212)42-09-10,
41-63-10
приемная
10
Центр обслуживания
населения Костанайской
области
г. Костанай,
ул. Тарана, д.114
8(7142)53-26-00,
21-13-11
8(7142) 54-10-20
приемная
11
Центр обслуживания
населения Кызылординской
области
г. Кызылорда,
ул. Муратбаева, б/н
8(7242)23-07-51
8(7242) 23-07-16
приемная
12
Центр обслуживания
населения Мангистауской
области
г. Актау,

200
«Бостандық ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, Айманов к-сі, 191
8 (7272)75-24-75
201
«Жетісу ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, Жібек жолы к-сі, 115
8 (7272)79-25-87
202
«Алатау ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, «Ұлжан-1» 0Ш-152 ауданы
8 (7272)71-10-91
203
«Алмалы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, Бөгенбай батыр к-сі, 260
8 (7272)75-82-37
204
«Медеу ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, Пушкин көшесі, 72
8 (7272)93-91-61,
91-73-01
205
«Түрксіб ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, Шолохов к-сі, 28
8 (7272)34-10-50
«Мектепке дейінгі балалар
ұйымдарына жолдама беру үшін
мектеп жасына дейінгі (7 жасқа
дейінгі) балаларды тіркеу»
мемлекеттік қызмет стандартына
2-қосымша
Р/ с
Орталықтың атауы
Орталықтың орналасқан мекенжайы
Операциялық залдың телефон нөмірі
Басшының телефон нөмірі
1
2
3
4
5
1
Ақмола облысының халыққа қызметі көрсету орталығы
Көкшетау қаласы, Әуезов к-сі, 189 «а» үй
8(7162) 25-77-16
8(7162)40-10-63 қабылдау бөлмесі
2
Ақтөбе облысының халыққа қызмет көрсету орталығы
Ақтөбе қаласы, Тургенев к-сі, 109-үй
8(7132) 56-24-53
8(7132) 55-15-55 қабылдау бөлмесі
3
Алматы облысының халыққа қызмет көрсету орталығы
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік к-сі, 67 «б» үй
8(7282) 24-31-10
8(7282)24-41-33 қабылдау бөлмесі
4
Атырау облысының халыққа қызмет көрсету орталығы
Атырау қаласы, Авангардская к-сі, 2-23 «б» үй
8(7122) 28-31-14, 28-40-06
8(7122)28-40-14 қабылдау бөлмесі
5
Қазақстан Шығыс облысының № 1 халыққа қызмет көрсету орталығы
Өскемен қаласы, Белинский к-сі, 37 «а» үй
8(7232) 22-48-03
8(7232)28-94-67 қабылдау бөлмесі
6
Шығыс Қазақстан облысының № 2 халыққа қызмет көрсету орталығы
Семей қаласы, 408-ші орам, 21-үй
8(7222) 33-55-77
8(7222)33-55-93 қабылдау бөлмесі
7
Жамбыл облысының халыққа қызмет көрсету орталығы
Тараз қаласы, Қойгелді к-сі, 158 «а» үй
8(7262) 51-44-79
8(7262)43-84-14 қабылдау бөлмесі
8
Батыс Қазақстан облысының халыққа қызмет көрсету орталығы
Орал қаласы, Жамбыл к-сі, 81-үй
8(7112) 28-13-12
8(7112)23-68-81 қабылдау бөлмесі
9
Қарағанды облысының халыққа қызмет көрсету орталығы
Қарағанды қаласы, Чкалов к-сі, 7-үй
8(7212) 41-63-03
8(7212)42-09-10, 41-63-10 қабылдау бөлмесі
10
Қостанай облысының халыққа қызмет көрсету орталығы
Қостанай қаласы, Таран к-сі, 114-үй
8(7142) 53-26-00, 21-13-11
8(7142)54-10-20 қабылдау бөлмесі
11
Қызылорда облысының халыққа қызмет көрсету орталығы
Қызылорда қаласы, Мұратбаев к-сі, н/ж
8(7242) 23-07-51
8(7242)23-07-16 қабылдау бөлмесі
12
Маңғыстау облысының халыққа қызмет көрсету орталығы

1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев
предоставления услуги в
установленный срок с момента
сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством
процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством и
информацией о порядке
предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация
о которых доступна в
электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных существующим
порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью
персонала
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2011 года № 336
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 февраля 2010 года № 140
Стандарт государственной услуги
"Выдача справок в нотариальную контору для разрешения обмена
или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним
детям"
1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается управлением образования города Астаны, городскими и районными отделами образования (далее - отделы образования), а также через центры обслуживания населения (далее - центры) на альтернативной основе согласно приложениям 1, 2 к настоящему стандарту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется на основании статей 2224 Гражданского кодекса Республики Казахстан, пункта 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", статей 58114 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье" и постановления Правительства Республики Казахстан от 5 января 2007 года № 1 "О создании государственных учреждений - центров обслуживания населения Министерства юстиции Республики Казахстан".
4. Полная информация о порядке государственной услуги располагается на стендах, расположенных в фойе отделов образования и центров, перечень которых указан в приложениях 1, 2 к настоящему стандарту, а также на интернет-ресурсах указанных организаций.
5. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является выдача справки в нотариальную контору для разрешения обмена или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям (далее - справка), согласно приложению 4, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее - потребитель).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги), составляют пять рабочих дней;

1. Уақтылығы
1.1. Құжатты тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
3. Қолжетімділік
3.1. Қызметті ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3.3. Ақпаратқа электрондық форматта арқылы қол жеткізуге болатын қызметтер %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.3. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 наурыздағы
№ 336 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 26 ақпандағы
№ 140 қаулысымен
бекітілген
«Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын үй алаңын айырбастауға немесе сатуға рұқсат беру үшін нотариалды кеңсеге анықтамалар беру» мемлекеттік қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет осы стандарттың 1, 2-қосымшаларына сәйкес Астана қаласының білім басқармасы, қалалық және аудандық білім бөлімдері (бұдан әрі - білім бөлімдері), сондай-ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі - орталықтар) арқылы көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің 2224-баптары, «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабының 3-тармағы, «Неке және отбасы туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 58114-баптары және «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мемлекеттік мекемелерін - халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет тәртібі туралы толық ақпарат тізбесі осы стандарттың 1, 2-қосымшаларында көрсетілген білім бөлімдері мен орталықтардың фойесінде, сондай-ақ көрсетілген ұйымдардың интернет-ресурстарында орналасады.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны 4-қосымшаға сәйкес кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын үй алаңын айырбастауға немесе сатуға рұқсат беру үшін нотариалды кеңсеге анықтама беру (бұдан әрі - анықтама) не қызмет көрсетуден бас тартудың дәлелді жауабын ұсыну болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі - тұтынушы)
көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап бес жұмыс күнін (құжаттарды қабылдаған күн және берген күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді) құрайды;

2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя составляет - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в отделы образования - в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней, прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) при обращении в центр - шесть дней в неделю, за исключением воскресенья, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00, без перерыва на обед. Для филиалов и представительств устанавливается график работы с 9.00 часов до 19.00 часов с одночасовым перерывом на обед, прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Государственная услуга оказывается в зданиях отделов образования и центра по месту проживания потребителя. В зданиях отделов образования и центра предусмотрены условия для обслуживания потребителей, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями. Залы ожидания оснащены информационными стендами с образцами заполненных бланков.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы в отдел образования или центр:
1) заявление от обоих родителей (супругов) или лиц, их заменяющих (опекуны (попечители), патронатные воспитатели) несовершеннолетних детей, согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
2) нотариально заверенное заявление от обоих родителей (супругов) или лиц, их заменяющих (опекуны (попечители), патронатные воспитатели) о предоставлении гарантированного жилья, нотариально заверенное заявление от близких родственников о предоставлении гарантированного жилья в случае ненадлежащего исполнения обязательств перед банком;
3) оригиналы и копии документов на недвижимое имущество (квартира, дом, дача, земельный участок и т.д. (договор, свидетельство о государственной регистрации прав на недвижимость, технический паспорт на имущество, книга регистрации граждан (домовая книга);
4) оригиналы и копии удостоверений личности обоих родителей (супругов) или лиц, их заменяющих (опекуны (попечители), патронатные воспитатели), по отношению к несовершеннолетнему;

2) өтініш беруші өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды;
3) өтініш беруші өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет:
1) білім бөлімдеріне өтініш білдірген кезде - белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін көрсетіледі, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады;
2) орталыққа өтініш білдірген кезде - жексенбі күнін қоспағанда, аптасына алты күн, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі үзіліссіз сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін жүргізіледі. Филиалдар мен өкілдіктер үшін жұмыс кестесі түскі бір сағаттық үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін белгіленеді, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз, «электронды» кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет тұтынушының тұрғылықты тұратын жері бойынша білім бөлімдерінің және орталықтың ғимараттарында көрсетіледі. Білім бөлімдерінің және орталықтың ғимараттарында тұтынушыларға, оның ішінде физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдарға қызмет көрсетуге жағдай жасалған. Күту залдары толтырылған бланкілердің үлгілері бар ақпараттық стенділермен жарақталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәpтібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы білім бөліміне немесе орталыққа мынадай құжаттарды тапсыруы қажет:
1) осы стандарттың 5-қосымшасына сәйкес кәмелетке толмаған
балалардың екі ата-анасының (ерлі-зайыптыларды немесе оларды  алмастыратын адамдардың (қорғаншылар (қамқоршылар), патронаттық тәрбиешілер) өтініші;
2) қорғаншылардың (қамқоршылардың), патронаттық тәрбиешілердің кепілді тұрғын үйді беру туралы нотариалды расталған өтініші, банк алдында орындамаған жағдайда кепілді тұрғын үйді беру туралы жақын туыстарының нотариалды расталған өтініші;
3) жылжымайтын мүлік құжаттарының түпнұсқалары мен көшірмелері (пәтер, үй, саяжай, жер учаскесі және т.б. (шарт, жылжымайтын мүлік құқықтарын мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, мүліктің техникалық паспорты, азаматтарды тіркеу кітабы (үй кітабы);
4) кәмелетке толмағандарға қатысы бар екі ата-анасының (ерлі-зайыптылардың) немесе оларды алмастыратын адамдардың (қорғаншылар (қамқоршылар), патронат тәрбиешілер) жеке куәліктерінің түпнұсқалары мен көшірмелері;

5) оригиналы и копии свидетельств о рождении ребенка (детей);
6) оригинал и копия свидетельства о браке;
7) оригиналы и копии других документов (свидетельство о расторжении брака, о смерти, документ, подтверждающий, что в браке не состоял(-а); справка по форме № 4 (в случае рождения ребенка вне брака);
8) доверенность от имени отсутствующего супруга(-и), заверенная нотариусом на совершение оформления сделки.
Оригиналы документов предоставляются для сверки с копиями, которые после возвращаются потребителю.
При оформлении справки требуется личное присутствие детей от 10 лет и старше (до 18 лет) согласно статье 54 Закона Республики Казахстан "О браке и семье".
12. Бланки (формы заявлений и тому подобное) для получения государственной услуги размещаются в фойе отдела образования на столах, либо у специалистов отдела образования.
В центре бланки заявлений размещаются на специальной стойке в зале ожидания.
13. Заполненные бланки, формы, заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются:
1) при обращении в отдел образования - специалисту отдела образования согласно приложению 1 к настоящему стандарту;
2) при обращении в центр - посредством "окон", на которых размещается информация о предназначении и выполняемых функциях "окон", а также указываются фамилия, имя, отчество и должность инспектора центра согласно приложению 2 к настоящему стандарту.
14. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается:
1) при обращении в отдел образования - расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги;
2) при обращении в центр - расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
15. Способ доставки результата оказания услуги потребителю осуществляется при обращении в отдел образования: справка выдается при личном обращении потребителя.
В случаях, если потребитель не обратился за получением документов в срок, отделы образования осуществляют хранение готовых справок и рассмотренных документов в течение двух месяцев.
При обращении в центр - справка выдается при личном обращении потребителя.
16. Основанием для приостановления оказания государственной услуги или отказа в предоставлении государственной услуги являются:

5) баланың (балалардың) туу туралы куәліктің түпнұсқалары мен көшірмелері;
6) неке туралы куәліктің түпнұсқасы мен көшірмесі;
7) басқа да құжаттардың түпнұсқалары мен көшірмелері (некені бұзу туралы, қайтыс болу туралы куәлік, некеге тұрмағандығын растайтын құжат, № 4 нысан бойынша анықтама (бала некеден тыс туылған жағдайда)
8) ерлі-зайыптылардың біреуі болмаған жағдайда мәмілені ресімдеуге оның атынан жазылған нотариуспен расталған сенімхат.
Салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпұсқалары көшірмелерімен қоса беріледі, кейін олар тұтынушыға қайтарылады.
Анықтама ресімдеуде «Неке және отбасы туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 54-бабына сәйкес 10 жастағы және одан асқан баланың (18 жасқа дейін) өзі келуі талап етіледі.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін бланкілер (өтініш нысандары және тағы сол сияқты) білім бөлімінің үй-жайында үстелдерде орналастырылады не білім бөлімдерінің мамандарында болады.
Орталықта өтініш бланкілері күту залында арнайы тағанда орналастырылады.
13. Толтырылған бланкілер, нысандар, қызметті алу үшін қажетті басқа да құжаттар:
1) білім бөліміне өтініш білдірген кезде - осы стандарттың 1-қосымшасына сәйкес білім бөлімінің маманына;
2) орталыққа өтініш білдірген кезде осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес «терезелер» арқылы тапсырылады, онда «терезелердің» мақсаты мен орындайтын функциялары туралы ақпарат, сондай-ақ орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.
14. Мемлекеттік қызметі алу үшін бар барлық құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға:
1) білім бөліміне өтініш білдірген кезде - барлық құжаттарды алғаны туралы қолхат, онда тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні көрсетіледі;
2) орталыққа өтініш білдірген кезде - мыналар көрсетіліп, тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі:
1) сұрау салудың нөмірі мен қабылданған күн;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты.
15. Тұтынушыға қызмет көрсету нәтижесін жеткізу тәсілі: білім бөліміне өтініш білдірген кезде - анықтама тұтынушының өзі барғанда беріледі.
Егер тұтынушы құжаттарды алуға мерзімінде бармаған жағдайда білім бөлімдері дайын анықтамалар мен қаралған құжаттардың екі ай сақталуын жүзеге асырады.
Орталыққа өтініш білдірген кезде - анықтама тұтынушының өзі барғанда беріледі.
16. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұру немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту негізі:

1) при обращении в отдел образования - непредставление потребителем одного из документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта;
2) при обращении в центр - отдел образования при представлении неполного пакета документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, в течение одного рабочего дня после получения пакета документов возвращает их в центр с письменным обоснованием причин отказа.
После получения пакета документов центр информирует потребителя в течение одного рабочего дня и выдает письменное обоснование отдела образования о причине возврата/отказа.
В случаях, если потребитель не обратился за получением документов в установленный срок, центр обеспечивает их хранение в течение одного месяца, после чего передает их в отдел образования.
3. Принципы работы
17. Деятельность отдела образования и центра основывается на принципах:
1) соблюдения Конституции и законов Республики Казахстан;
2) противостояния проявлениям коррупции;
3) беспрекословного соблюдения государственной и трудовой дисциплины;
4) представления полной информации об оказываемой государственной услуге;
5) недопущения нарушения прав и свобод потребителей;
6) недопущения бюрократизма и волокиты при рассмотрении заявлений;
7) сохранности информации о содержании документов потребителей;
8) обеспечения конфиденциальности документов;
9) обеспечения сохранности неполученных в установленном периоде документов;
10) корректности и вежливости.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 3 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги ежегодно утверждаются приказом Министра образования и науки Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
20. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействия) специалистов отдела образования и центра, а также оказание содействия в подготовке жалобы осуществляются отделами образования и центрами по адресам и телефонам, указанным в приложениях 1 и 2 к настоящему стандарту.
Информацию о порядке обжалования действий инспектора центра можно получить по телефону информационно-справочной службы центра (87172) 58-00-58, либо по адресам и телефонам, указанным в приложении 2 к настоящему стандарту.
21. В случае несогласия с результатами оказанной услуги жалоба подается на имя руководителя отдела образования по месту предоставления государственной услуги или в акимат соответствующего местного исполнительного органа, в случае получения услуги через центр - на имя директора центра согласно приложениям 1, 2.

1) білім бөліміне өтініш білдірген кезде - тұтынушының осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың біреуін ұсынбауы;
2) орталыққа өтініш білдірген кезде - білім бөлімі осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды толық ұсынбаған жағдайда, құжаттар пакетін алғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде бас тарту себебінің жазбаша негіздемесімен бірге оларды орталыққа қайтарады.
Орталық құжаттар пакетін қабылдағаннан кейін тұтынушыны бір жұмыс күні ішінде хабардар етеді және білім бөлімінің қайтару/бас тарту себебінің жазбаша негіздемесін береді.
Егер тұтынушы көрсетілген мерзімде құжаттарды алуға өтініш білдірмесе, орталық олардың бір ай сақталуын қамтамасыз етеді, кейін оларды білім бөліміне тапсырады.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Білім бөлімі мен орталықтың қызметі:
1) Қазақстан Республикасының Конституциясы мен заңдарын сақтау;
2) сыбайлас жемқорлық көріністеріне қарсы тұру;
3) мемлекеттік және еңбек тәртібін бұлжытпай сақтау;
4) көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат беру;
5) тұтынушылардың құқықтары мен бостандықтарының бұзылуына жол бермеу;
6) өтініштерді қарау кезінде төрешілдік пен сөзбұйдалыққа салынбау;
7) тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты сақтау;
8) құжаттардың құпиялылығын қамтамасыз ету;
9) белгіленген кезеңде алынбаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету;
10) нақтылық және сыпайылық қағидаттарына негізделеді.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандарттың 3-қосымшасына сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Мемлекеттік қызметтің сапа және тиімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәндері жыл сайын Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Білім бөлімінің және орталық мамандарының әрекетіне
(әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіруді, сондай-ақ шағымды
дайындауда жәрдем көрсетуді осы стандарттың 1 және 2-қосымшаларында
көрсетілген мекенжайлар мен телефондар арқылы білім бөлімдері және
орталықтар жүзеге асырады.
Орталық инспекторының әрекетіне шағымдану тәртібі туралы ақпаратты орталықтың ақпараттық-анықтама қызметінен (87172) 58-00-58 телефоны бойынша, немесе осы стандарттың 2-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар мен телефондар арқылы алуға болады.
21. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелерімен келіспеген жағдайда шағым 1, 2-қосымшаларға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсететін орынның білім бөлімі бастығының атына немесе тиісті жергілікті атқарушы органның әкімдігіне, қызмет орталық арқылы көрсетілген жағдайда орталық директорының атына беріледі.

22. В случаях некорректного обслуживания жалоба подается в отдел образования или центр. График работы и приема руководителя отдела образования: в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней, директора центра: шесть дней в неделю, за исключением воскресенья и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00, без перерыва на обед. Для филиалов и представительств устанавливается график работы с 9.00 часов до 19.00 часов с одночасовым перерывом на обед.
23. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги потребитель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Для подачи жалобы в отдел образования или в центр потребителем подается собственноручно написанное заявление в произвольной форме.
25. Принятая жалоба регистрируется в журнале входящей информации отдела образования, центра и рассматривается в сроки, установленные Законом Республики Казахстан "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц". Потребителю выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение.
О результатах рассмотрения жалобы потребителю сообщается в письменном виде по почте.
26. По вопросам предоставления государственной услуги потребитель может получить дополнительную информацию в Комитете по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан по адресу: 010000, г. Астана, административное здание "Дом министерств", 11 подъезд, каб. 939, отделах образования и центрах согласно приложениям 1, 2, а также на сайте комитета: www.bala-kkk.kz.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Выдача справок в нотариальную контору
для разрешения обмена или продажи жилой
площади, принадлежащей несовершеннолетним детям"
№ п/п
Наименование отделов
Адрес расположения
Контактные
телефоны
1
2
3
4
Акмолинская область
1
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Аккольского района"
г. Акколь, ул. Бегильдинова, 10
8(716 38)228-47
2
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Аршалынского района"
с. Аршалы, ул. Республики, 30
8(716 44)225-14
3
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Астраханского района"
с. Астраханка, ул. аль-Фараби, 50
8 (716 41) 236-84
4
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Атбасарского района"
г. Атбасар, ул. Уалиханова, 11
8(716 43)242-72
5
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Буландынского района"
г. Макинск, ул. Некрасова, 19

22. Қызмет дөрекі көрсетілген жағдайда шағым білім бөліміне немесе орталыққа беріледі. Білім бөлімі басшысының жұмыс және қабылдау кестесі: белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, орталық директорының: жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, аптасына алты күн, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін жүргізіледі. Филиалдар мен өкілдіктер үшін жұмыс кестесі бір сағаттық түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін белгіленеді.
23. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда тұтынушы заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
24. Білім бөліміне немесе орталыққа шағым беру үшін тұтынушы шағымды еркін нысанда өз қолымен жазады.
25. Қабылданған шағым білім бөлімінің, орталықтың кіріс ақпаратын есепке алу журналында тіркеледі және «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» Қазақстан Республикасы Заңында белгіленген мерзімде қаралады. Тұтынушыға күні мен уақыты, өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген талон беріледі.
Шағымды қарау нәтижесі тұтынушыға жазбаша түрде пошта арқылы хабарланады.
26. Тұтынушы мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша қосымша ақпаратты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитетінде 010000 Астана қаласы, «Министрліктер үйі» әкімшілік ғимараты, 11-кіреберіс, 939-кабинет мекенжайынан, 1, 2-қосымшаларға сәйкес білім бөлімдерінде және орталықтан, сондай-ақ комитеттің сайтынан: www.bala-kkk.kz ала алады.
«Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі
тұрғын үй алаңын айырбастауға немесе
сатуға рұқсат беру үшін нотариалды
кеңсеге анықтамалар беру» мемлекеттік
қызмет стандартына
1-қосымша
Р/с
Бөлімдердің атауы
Орналасқан мекен-жайы
Байланыс телефондары
1
2
3
4
Ақмола облысы
1
«Ақкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов к-сі, 81
8 (716 38) 228-47
2
«Аршалы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауылы, Тәшенов к-сі, 47
8 (716 44) 225-14
3
«Астрахан ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауылы, Әл-Фараби к-сі, 50
8 (716 41) 236-84
4
«Атбасар ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Атбасар қаласы, Уәлиханов к-сі, 11
8 (716 43) 242-72
5
«Бұланды ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Макинск қаласы, Некрасов к-сі, 19

1. Своевременность
1.1.% (доля) случаев
предоставления услуги в
установленный срок с момента
сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством
процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством и
информацией о порядке
предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация
о которых доступна в
электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных существующим
порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью
персонала
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
"Выдача справок в нотариальную контору
для разрешения обмена или продажи жилой
площади, принадлежащей несовершеннолетним детям"
Республика Казахстан
районный, городской отделы образования
Районный, городской отдел образования, включающий в себя
функции органов опеки и попечительства, согласно статьям 22 - 24
Гражданского кодекса Республики Казахстан, пункту 3 статьи 13 Закона
Республики Казахстан "О жилищных отношениях", статье 58114 Закона
Республики Казахстан "О браке и семье", действующий в интересах
несовершеннолетнего (-ей, -их)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
дает разрешение на __________________________________________________
квартиры № ________ по адресу _______________________________________
дом № ________
Заместитель начальника районного, городского
отдела образования _________ подпись (Ф.И.О.)
М.П.
Приложение 5
к стандарту государственной услуги
"Выдача справок в нотариальную контору
для разрешения обмена или продажи жилой
площади, принадлежащей несовершеннолетним детям"
Образец для физического лица
Районный, городской отдел образования
от супругов (Ф.И.О. полностью, без сокращений
точно по документу, удостоверяющему
личность) ___________________________________
_____________________________________________
проживающих по адресу, телефон
_____________________________________________
Заявление
Просим Вашего разрешения на продажу (обмен или дарение)
квартиры, расположено по адресу: ____________________________________
для получения кредита в размере __________________ сроком на ________
Имеем детей:
1. __________________________________________________________________
2. __________________________________________________________________
3. __________________________________________________________________
(указать Ф.И.О. детей, год рождения, № свидетельства о рождении,
дети старше 10 лет расписываются, пишут слово - "согласны")
Сведения об отце (Ф.И.О., № удостоверения личности, кем и когда
выдано) _____________________________________________________________
__________________________________________ роспись __________________
Сведения о матери (Ф.И.О., № удостоверения личности, кем и когда
выдано) _____________________________________________________________
__________________________________________ роспись __________________
В случае потери жилья дети будут проживать по адресу (указать адрес
дополнительной площади или адреса близких родственников, согласных
взять детей), фразу "обязуемся в дальнейшем детей не оставить без
жилья" - написать собственноручно ___________________________________
Дата "__" __________ год        Подпись обоих супругов ________
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2011 года № 336
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 февраля 2010 года № 140
Стандарт оказания государственной услуги
"Выдача справок по опеке и попечительству"
1. Общие положения

1. Уақтылығы
1.1. Құжатты тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
3. Қолжетімділік
3.1. Қызметті ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3.3. Ақпаратқа электрондық форматта арқылы қол жеткізуге болатын қызметтер %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.3. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
«Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі
тұрғын үй алаңын айырбастауға немесе
сатуға рұқсат беру үшін нотариалды
кеңсеге анықтамалар беру» мемлекеттік
қызмет стандартына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
аудандық, қалалық білім
бөлімдері
Қорғаншылық және қамқоршылық органдарының функцияларын өзіне қамтитын аудандық, қалалық білім бөлімі кәмелетке толмаған балалар мүддесіне әрекет ететін Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің 22-24-баптарына, «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабының 3-тармағына, «Неке және отбасы туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 58, 114-баптарына сәйкес
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
____________________________________________________мекенжайы бойынша
№____ үй, №____ пәтерді_________________________________рұқсат береді
Аудандық, қалалық білім
бөлімі бастығының орынбасары                  _________ қолы (Т.А.Ә.)
М.О.
«Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі
тұрғын үй алаңын айырбастауға немесе
сатуға рұқсат беру үшін нотариалды
кеңсеге анықтамалар беру» мемлекеттік
қызмет стандартына
5-қосымша
Жеке тұлғаға арналған үлгі
Аудандық, қалалық білім бөлімі
_______________________________
__________мекенжайында тұратын,
телефоны ерлі-зайыпты (Т.А.Ә.,
толық, қысқартусыз, жеке басын
куәландыратын құжат бойынша дәл)
________________________________
________________________________
Өтініш
Сізден__________________________________мекенжайында орналасқан пәтерді__________________сатуға, айырбастауға немесе сыйлауға рұқсат беруіңізді сұраймыз.
Балаларымыз:
1.___________________________________________________________________
2.___________________________________________________________________
3.___________________________________________________________________ (балалардың Т.А.Ә туған жылы, туу туралы куәліктің № көрсетіледі, 10 жастан асқан балалар қолдарын қояды, «келісемін» деген сөзді жазады) Әкесі туралы мәліметтер (Т.А.Ә., жеке куәліктің №, кім және қашан берді)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________қолы____________________ Шешесі туралы мәліметтер (Т.А.Ә., жеке куәліктің №, кім және қашан берді)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________қолы____________________
Тұрғын үйден айырылған жағдайда балалар (қосымша алаңның мекенжайы немесе балаларды өзіне алуға келісетін жақын туыстардың мекенжайлары көрсетіледі) мекенжайында тұрады, «келешекте балаларды тұрғын үйсіз қалдырмауға міндеттенеміз» деген үзінді өз қолымен жазылады
_____________________________________________________________________
Күні: жылғы «  »           Ерлі-зайыптылардың қолдары__________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 наурыздағы
№ 336 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 26 ақпандағы
№ 140 қаулысымен
бекітілген
«Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтамалар беру» мемлекеттік қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер

10. Государственная услуга оказывается в зданиях отделов образования и центра по месту проживания потребителя. В зданиях отделов образования и центра предусмотрены условия для обслуживания потребителей, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями. Залы ожидания оснащены информационными стендами с образцами заполненных бланков.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы в отдел образования или центр:
1) копия решения местных исполнительных органов о назначении опеки (попечительства);
2) оригинал и копия удостоверения личности опекуна (попечителя);
3) оригинал и копия документа, удостоверяющий личность ребенка;
4) справка с места жительства (информационная справка Департамента жилья).
Оригиналы документов предоставляются для сверки с копиями, которые после возвращаются потребителю.
12. Бланки (форм заявлений и тому подобное) для получения государственной услуги размещаются в фойе отдела образования на столах, либо у специалистов отдела образования.
В центре бланки заявлений размещаются на специальной стойке в зале ожидания.
13. Заполненные бланки, формы, заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются:
1) при обращении в отдел образования - специалисту отдела образования согласно приложению 1 к настоящему стандарту;
2) при обращении в центр - посредством "окон", на которых размещается информация о предназначении и выполняемых функциях "окон", а также указываются фамилия, имя, отчество и должность инспектора центра согласно приложению 2 к настоящему стандарту.
14. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается:
1) при обращении в отдел образования - расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги;
2) при обращении в центр - расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
15. Способ доставки результата оказания услуги потребителю осуществляется при обращении в отдел образования: справка выдается при личном обращении потребителя.
В случаях, если потребитель не обратился за получением документов в срок, отделы образования осуществляют хранение готовых справок и рассмотренных документов в течение двух месяцев.
При обращении в центр - справка выдается при личном обращении потребителя.

10. Мемлекеттік қызмет тұтынушының тұрғылықты тұратын жері бойынша білім бөлімдерінің және орталықтың ғимараттарында көрсетіледі. Білім бөлімдерінің және орталықтың ғимараттарында тұтынушыларға, оның ішінде физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдарға қызмет көрсетуге жағдай жасалған. Күту залдары толтырылған бланкілердің үлгілері бар ақпараттық стенділермен жарақталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы білім бөліміне немесе орталыққа мынадай құжаттарды тапсыруы қажет:
1) қорғаншылықты (қамқоршылықты) тағайындау туралы жергілікті атқарушы органдар шешімдерінің көшірмесі;
2) қорғаншының (қамқоршының) жеке куәлігінің түпнұсқасы мен көшірмесі;
3) баланың жеке басын куәландыратын құжаттың түпнұсқасы мен көшірмесі;
4) туу туралы куәлік, жеке куәліктің түпнұсқасы мен көшірмесі;
5) тұрғылықты жері бойынша анықтама (Тұрғын үй департаментінің ақпараттық анықтамасы).
Салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары көшірмелерімен қоса беріледі, кейін олар тұтынушыға қайтарылады.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін бланкілер өтініш нысандары және тағы сол сияқты) білім бөлімінің үй-жайында үстелдерде орналастырылады не білім бөлімдерінің мамандарында болады.
Орталықта өтініш бланкілері күту залындағы арнайы тағанда орналастырылады.
13. Толтырылған бланкілер, нысандар, өтініштер және мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті басқа да құжаттар:
1) білім бөліміне өтініш білдірген кезде - осы стандарттың 1-қосымшасына сәйкес білім бөлімінің маманына;
2) орталыққа өтініш білдірген кезде осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес «терезелер» арқылы тапсырылады, онда «терезелердің» мақсаты мен орындайтын функциялары туралы ақпарат, сондай-ақ тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.
14. Мемлекеттік қызметі алу үшін бар барлық құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға:
1) білім бөліміне өтініш білдірген кезде - барлық құжаттарды алғаны туралы қолхат, онда тұтынушының мемлекеттік қызметі алатын күні көрсетіледі;
2) орталыққа өтініш білдірген кезде — мыналар көрсетіліп, тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі:
1) сұрау салудың нөмірі мен қабылданған күн;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты.
15. Тұтынушыға қызмет көрсету нәтижесін жеткізу тәсілі: білім бөліміне өтініш білдірген кезде — анықтама тұтынушының өзі барғанда беріледі.
Егер тұтынушы құжаттарды алуға мерзімінде бармаған жағдайда білім бөлімдері дайын анықтамалар мен қаралған құжаттардың екі ай сақталуын жүзеге асырады.
Орталыққа өтініш білдірген кезде - анықтама тұтынушының өзі барғанда беріледі.

1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев
предоставления услуги в
установленный срок с момента
сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством
процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством и
информацией о порядке
предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация
о которых доступна в
электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных существующим
порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью
персонала
Приложение 4
к стандарту оказания государственной услуги
"Выдача справок по опеке и попечительству"
СПРАВКА № ________
Настоящая справка выдана
гр.(ке) _____________________________________________________________
проживающему (ей) в г. ______________________________________________
по ул. ____________, дом № ___________________
кв. № ________ в том, что он (она) согласно решению акима (город,
район) № _________ от "__" ___________ 200_ г.
действительно назначен (а) опекуном (попечителем)
над ____________________________________      "__" ___________
19__ года рождения и над его (ее) имуществом (опись имущества в
деле, имущества нет).
На опекуна (попечителя) возлагается обязанность о воспитании,
обучении, подготовки к общественно-полезной деятельности подопечного,
защищать и охранять его личные имущественные права, являться его
представителем на суде и во всех государственных учреждениях без
особого полномочия.
Начальник районного, городского
отдела образования     ____________        Ф.И.О
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2011 года № 336
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 февраля 2010 года № 140
Стандарт государственной услуги
"Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей"
1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается управлением образования города Астаны, городскими и районными отделами образования (далее - отделы образования) согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется на основании статей 100 - 111 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье", постановления Правительства Республики Казахстан от 24 июня 1999 года № 842 "Об утверждении Перечня заболеваний, при наличии которых лицо не может усыновить (удочерить) ребенка, принять его под опеку (попечительство), патронат".
4. Полная информация о порядке государственной услуги располагается на стендах, расположенных в фойе отделов образования, перечень которых указан в приложении 1 к настоящему стандарту, а также на интернет-ресурсах указанных организаций.

1. Уақтылығы
1.1. Құжатты тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
3. Қолжетімділік
3.1. Қызметті ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3.3. Ақпаратқа электрондық форматта арқылы қол жеткізуге болатын қызметтер %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.3. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
«Қорғаншылық және қамқоршылық
жөнінде анықтамалар беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
4-қосымша
АНЫҚТАМА №_____
Осы анықтама
_____________________қаласы
_____________________көшесі,
№_______ үй, №_________ пәтерде тұратын
азамат (азаматша)____________________________________________берілді, ол шын мәнінде (қала, аудан) әкімінің
200__жылғы «____» ____________________ №_______ шешіміне сәйкес
19__жылғы  «____» ____________________ туылғылан_________________
және оның мүлкіне (мүлкінің тізімдемесі істе тігулі, мүлкі жоқ) қорғаншы (қамқоршы) болып тағайындалды.
Қорғаншыға (қамқоршыға) қамқорлыққа алынушыны тәрбиелеу, оқыту, қоғамдық пайдалы қызметке даярлау туралы, оның жеке мүліктік құқықтарын қорғау және сақтау, сотта және барлық мемлекеттік мекемелерде арнайы өкілеттіксіз оның өкілі болу міндеті жүктеледі.
Аудандық, қалалық
білім бөлімінің бастығы            __________Т.А.Ә.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 наурыздағы
№ 336 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 26 ақпандағы
№ 140 қаулысымен
бекітілген
«Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет осы стандарттың 1-қосымшасына сәйкес Астана қаласының білім басқармасы, қаланың және аудандық білім бөлімдері (бұдан әрі - білім бөлімдері) арқылы көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Неке және отбасы туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 100111-баптары, «Адамдардың бала асырап алуына, оны қамқоршылыққа (қорғаншылыққа), патронатқа алуына болмайтын аурулардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 маусымдағы № 842 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет тәртібі туралы толық ақпарат тізбесі осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген білім бөлімдері фойесінде, сондай-ақ көрсетілген ұйымдардың интернет-ресурстарында орналасады.

5. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей (далее - выписка), согласно приложению 3, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее - потребитель).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги), составляют тридцать рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя составляет - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга предоставляется при обращении в отделы образования:
1) в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней;
2) прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Государственная услуга оказывается в зданиях отделов образования по месту проживания потребителя. В зданиях отделов образования предусмотрены условия для обслуживания потребителей, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями. Залы ожидания оснащены информационными стендами с образцами заполненных бланков.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы в отдел образования:
1) заявление физического лица на имя начальника районного, городского отделов, областного, городов республиканского значения управлений образования о своем желании быть опекуном (попечителем) оформляется в произвольной форме;
2) согласие супруга(-и), нотариально заверенное, если лицо, желающее быть опекуном (попечителем), состоит в браке;
3) оригинал и копия удостоверения личности заявителя и супруга(-и), если лицо, желающее быть опекуном (попечителем), воспитателем, состоит в браке;
4) медицинское заключение о состоянии здоровья лица, желающего стать опекуном (попечителем) и супруга (-и), если лицо, желающее быть опекуном (попечителем), воспитателем, состоит в браке, согласно приложению 4 к настоящему стандарту;
5) нотариально заверенная справка, если заявитель не состоит в браке;

5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны 3-қосымшаға сәйкес жетім балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу (бұдан әрі - үзінді көшірме) не қызмет көрсетуден бас тартудың дәлелді жауабын ұсыну болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі - тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап отыз жұмыс күнін (құжаттарды қабылдаған күн және берген күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді) құрайды;
2) өтініш беруші өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды;
3) өтініш беруші өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет білім бөлімдеріне өтініш білдірген кезде  - белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін көрсетіледі, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет тұтынушының тұрғылықты тұратын жері бойынша білім бөлімдерінің ғимараттарында көрсетіледі. Білім бөлімдерінің ғимараттарында тұтынушыларға, оның ішінде физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдарға қызмет көрсетуге жағдай жасалған. Күту залдары толтырылған бланкілердің үлгілері бар ақпараттық стенділермен жарақталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы білім бөліміне мынадай құжаттарды тапсыруы қажет:
1) жеке тұлғаның аудандық, қалалық бөлімдер, облыстық, республикалық маңызы бар қаланың білім басқармалары бастықтарының атына өзінің қорғаншы (қамқоршы) болуға ниеті туралы өтініші еркін нысанда ресімделеді;
2) егер қорғаншы (қамқоршы) болуға ниет білдірген адам некеде тұрған жағдайда, жұбайының (зайыбының) нотариалды расталған келісімі;
3) егер қорғаншы (қамқоршы), тәрбиеші болуға ниет білдірген адам некеде тұрған жағдайда өтініш берушінің және жұбайының (зайыбының) жеке куәлігінің түпнұсқасы мен көшірмесі;
4) осы стандарттың 4-қосымшасына сәйкес қорғаншы (қамқоршы)
болуға ниет білдірген адамның және некеде тұрған жағдайда, жұбайының
(зайыбының) денсаулық жағдайы туралы медициналық қорытынды;
5) егер өтініш беруші некеде тұрмаған жағдайда нотариалды расталған анықтама;

6) автобиография заявителя, оформляется в произвольной форме;
7) характеристика заявителя, выданная с места работы;
8) справка с места работы;
9) справка о заработной плате;
10) справка с места жительства (информационная справка Департамента жилья);
11) копия книги регистрации граждан (домовой книги);
12) свидетельство о заключении брака (копия);
13) справка об отсутствии судимости заявителя и его супруга(-и).
После предоставления данных документов проводится обследование жилищно-бытовых условий жизни лица, претендующего на воспитание ребенка, по итогам которого готовится акт.
Кроме того, согласно законодательству, на каждого ребенка, передаваемого под опеку (попечительство) лицо, желающее оформить опеку (попечительство) представляет следующие документы:
1) согласие ребенка, заверенное администрацией школы (если ребенок старше 10 лет);
2) свидетельство о рождении ребенка;
3) медицинская справка о состоянии здоровья ребенка и выписка из истории развития ребенка;
4) документы о родителях (копия свидетельства о смерти, приговор или решение суда, справка о болезни или розыске родителей, справка по форме № 4 в случае рождения ребенка вне брака, и другие документы, подтверждающие утрату ребенком попечения родителей);
5) справка с места учебы ребенка;
6) пенсионная книжка на детей, получающих пенсию, копию решения суда о взыскании алиментов;
7) сведения о братьях и сестрах и их местонахождении;
8) документы о наличии или отсутствия жилья у ребенка.
Оригиналы документов представляются для сверки с копиями, которые после возвращаются потребителю.
12. Бланки (формы заявлений) для получения государственной услуги размещаются в фойе отдела образования на столах либо у специалистов отдела образования.
13. Заполненные бланки, формы, заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги сдаются специалисту отдела образования согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
14. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги.
15. Способ доставки результата оказания услуги потребителю осуществляется при обращении в отдел образования: справка выдается при личном обращении потребителя.
В случаях, если потребитель не обратился за получением документов в срок, отделы образования осуществляют хранение готовых справок и рассмотренных документов в течение двух месяцев.

6) өтініш берушінің өмірбаяны еркін нысанда ресімделеді;
7) өтініш берушіге жұмыс орнынан берілген мінездеме;
8) жұмыс орнынан анықтама;
9) жалақысы туралы анықтама;
10) тұрғылықты жерінен анықтама (Тұрғын үй дапартаментінің
ақпараттық анықтамасы);
11) тұрғындарды тіркеу кітабының (үй кітабының) көшірмесі;
12) неке туралы куәлік (көшірмесі);
13) өтініш беруші мен оның жұбайының (зайыбының) сотталмағаны туралы анықтама.
Аталған құжаттарды тапсырғаннан кейін баланы тәрбиелеуге үміткер адамның тұрғын үй-тұрмыстық жағдайына тексеру жүргізіледі, оның қорытындысы бойынша акт дайындалады.
Бұдан басқа, заңнамаға сәйкес қорғаншылыққа (қамқоршылыққа) берілетін әр бала үшін қорғаншылық (қамқоршылық) ресімдеуге ниет білдірген адам мынадай құжаттарды ұсынады:
1) мектеп әкімшілігі растаған баланың келісімі (егер бала 10 жастан асса);
2) баланың туу туралы куәлігі;
3) баланың денсаулық жағдайы туралы медициналық анықтама және баланың даму тарихынан үзінді көшірме;
4) ата-анасы туралы құжаттар (қайтыс болуы туралы куәліктің көшірмесі, сот үкімі немесе шешімі, ата-анасының ауруы немесе іздестірілуі туралы анықтама, бала некеде тумаған жағдайда № 4 нысандағы анықтама және баланың ата-ана қамқорлығын жоғалтқанын растайтын басқа да құжаттар);
5) баланың білімі туралы құжат;
6) зейнетақы алатын балаларға зейнетақы кітапшасы, алименттерді
өндіріп алу туралы сот шешімінің көшірмесі;
7) аға-інілері мен апа-қарындастары және олардың орналасқан жерлері туралы анықтама;
8) тұрғын үйін бар немесе жоқ екендігі туралы құжаттар.
Салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары көшірмелерімен қоса беріледі, кейін олар тұтынушыға қайтарылады.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін бланкілер (өтініш нысандары және тағы сол сияқты) білім бөлімінің үй-жайында үстелдерде орналастырылады не білім бөлімдерінің мамандарында болады.
13. Толтырылған бланкілер, нысандар, өтініштер және мемлекеттік
қызметті алу үшін қажетті басқа да құжаттар осы стандарттың 1-қосымшасына сәйкес білім бөлімінің маманына тапсырылады.
14. Мемлекеттік қызметі алу үшін бар барлық құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға:
білім бөліміне өтініш білдірген кезде - барлық құжаттарды алғаны туралы қолхат беріледі, онда тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні көрсетіледі.
15. Тұтынушыға қызмет көрсету нәтижесін жеткізу тәсілі: білім бөліміне өтініш білдірген кезде - анықтама тұтынушының өзі барғанда беріледі.
Егер тұтынушы құжаттарды алуға мерзімінде бармаған жағдайда білім бөлімдері дайын анықтамалар мен қаралған құжаттардың екі ай сақталуын жүзеге асырады.

16. Отделом образования в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае непредставления потребителем одного из документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта.
3. Принципы работы
17. Деятельность отдела образования основывается на принципах:
1) соблюдения Конституции и законов Республики Казахстан;
2) противостояния проявлениям коррупции;
3) беспрекословного соблюдения государственной и трудовой дисциплины;
4) представления полной информации об оказываемой государственной услуге;
5) недопущения нарушения прав и свобод потребителей;
6) недопущения бюрократизма и волокиты при рассмотрении заявлений;
7) сохранности информации о содержании документов потребителей;
8) обеспечения конфиденциальности документов;
9) обеспечения сохранности неполученных в установленном периоде документов;
10) корректности и вежливости.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 2 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги ежегодно утверждаются приказом Министра образования и науки Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
20. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействия) специалистов отдела образования, а также оказание содействия в подготовке жалобы осуществляются отделами образования по адресам и телефонам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.
21. В случае несогласия с результатами оказанной услуги жалоба подается на имя руководителя отдела образования по месту предоставления государственной услуги или в акимат соответствующего местного исполнительного органа, согласно приложению 1.
22. В случаях некорректного обслуживания жалоба подается в отдел образования. График работы и приема руководителя отдела образования: в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней.
23. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги потребитель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Для подачи жалобы в отдел образования или в центр потребителем подается собственноручно написанное заявление в произвольной форме.
25. Принятая жалоба регистрируется в журнале входящей информации отдела образования и рассматривается в сроки, установленные Законом Республики Казахстан "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц". Потребителю выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение.
О результатах рассмотрения жалобы потребителю сообщается в письменном виде по почте.

16. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұру немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту негізі:
білім бөліміне өтініш білдірген кезде тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың біреуін ұсынбаған жағдайда білім бөлімі мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуы мүмкін.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Білім бөлімінің қызметі:
1) Қазақстан Республикасының Конституциясы мен заңдарын сақтау;
2) сыбайлас жемқорлық көріністеріне қарсы тұру;
3) мемлекеттік және еңбек тәртібін бұлжытпай сақтау;
4) көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат беру;
5) тұтынушылардың құқықтары мен бостандықтарының бұзылуына жол бермеу;
6) өтініштерді қарау кезінде терешілдік пен сөзбұйдалыққа салынбау;
7) тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты сақтау;
8) құжаттардың құпиялылығын қамтамасыз ету;
9) белгіленген кезеңде алынбаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету;
10) нақтылық және сыпайылық қағидаттарына негізделеді.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Мемлекеттік қызметтің сапа және тиімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәндері жыл сайын Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Білім бөлімі мамандарының әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіруді, сондай-ақ шағымды дайындауда жәрдем көрсетуді осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар мен телефондар арқылы білім бөлімдері жүзеге асырады.
21. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелерімен келіспеген жағдайда шағым 1-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсететін орынның білім бөлімі бастығының атына немесе тиісті жергілікті атқарушы органның әкімдігіне беріледі.
22. Қызмет дөрекі көрсетілген жағдайда шағым білім бөліміне беріледі. Білім бөлімі басшысының жұмыс және қабылдау кестесі: белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін.
23. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда тұтынушы заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
24. Білім бөліміне шағым беру үшін тұтынушы шағымды еркін түрде өз қолымен жазады.
25. Қабылданған шағым білім бөлімінің кіріс ақпаратын есепке алу журналында тіркеледі және «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» Қазақстан Республикасы Заңында белгіленген мерзімде қаралады. Тұтынушыға күні мен уақыты, өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген талон беріледі.
Шағымды қарау нәтижесі өтініш берушіге жазбаша түрде пошта арқылы хабарланады.

200
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Бостандыкского района"
г. Алматы, ул. Айманова, 191
8(7272) 75-24-75
201
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Жетысуйского района"
г. Алматы, ул. Жибек жолы, 115
8(7272) 79-25-87
202
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Алатауского района"
г. Алматы, микрорайон "Улжан"-1, СШ-152
8(7272) 71-10-91
203
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Алмалинского района"
г. Алматы, ул. Богенбай батыра, 260
8(7273) 75-82-37
204
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Медеуского района"
г. Алматы, ул. Пушкина, 72
8(7272) 93-91-61,
91-73-01
205
Государственное учреждение
"Отдел образования акимата
Турксибского района"
г. Алматы, ул. Шолохова, 28
8(7272) 34-10-50
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей"
Таблица. Значения показателен качества и эффективности
Показатели качества
и эффективности
Нормативное
значение
показателя
Целевое значение
показателя в
последующем году
Текущее
значение
показателя в
отчетном году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев
предоставления услуги в
установленный срок с момента
сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством
процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством и
информацией о порядке
предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация
о которых доступна в
электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных существующим
порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью
персонала
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей"
Образец
Выписка из приложения
к постановлению акима района (города)
населенный пункт          № ______
от "__" ________ 200_ года
Об установлении опеки (попечительства)
В соответствии со статьями 104 и 105 Закона Республики
Казахстан "О браке и семье", на основании заявления (Ф.И.О.)_______ и
документов районных, городских отделов, областных, гг. Алматы, Астана
управлений образования аким _________ района (города)
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить опеку(попечительство) над несовершеннолетними
детьми, оставшимися без попечения родителей, согласно приложению
№ п/п
Опекун
(попечитель)
Опекаемый
Основание оформления опеки
и попечительства
Ф.И.О.
Ф.И.О., год рождения
опека (попечительство)
2. Закрепить имеющее жилье за _________________________________
Аким                   __________________ подпись (Ф.И.О.)
М.П.
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей"
Образец для физического лица
Направление
Заключение о состоянии здоровья опекуна (усыновителя)
Ф.И.О. _____________________________________________________________
Год рождения _______________________________________________________
Домашний адрес _____________________________________________________
Психиатр ___________________________________________________________
Нарколог ___________________________________________________________
Дерматовенеролог ___________________________________________________
Рентгеноскопия грудной клетки ______________________________________
Терапевт ___________________________________________________________
Заключение _________________________________________________________
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2011 года № 336
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 февраля 2010 года № 140
Стандарт государственной услуги
"Выдача разрешений в банки для оформления ссуды под залог
жилья, принадлежащего несовершеннолетнему"

200
«Бостандық ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, Айманов к-сі, 191
8 (7272)75-24-75
201
«Жетісу ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, Жібек жолы к-сі, 115
8 (7272)79-25-87
202
«Алатау ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, «Ұлжан-1» 0Ш-152 ауданы
8 (7272)71-10-91
203
«Алмалы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, Бөгенбай батыр к-сі, 260
8 (7272)75-82-37
204
«Медеу ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, Пушкин көшесі, 72
8 (7272)93-91-61,
91-73-01
205
«Түрксіб ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, Шолохов к-сі, 28
8 (7272)34-10-50
«Жетімдерді, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік
қызмет стандартына
2-қосымша
Сапа және қолжетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы мақсатты мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4
1. Уақтылығы
1.1. Құжатты тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
3. Қолжетімділік
3.1. Қызметті ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3.3. Ақпаратқа электрондық форматта арқылы қол жеткізуге болатын қызметтер %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.3. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
«Жетімдерді, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік
қызмет стандартына
3-қосымша
Үлгі
Аудан (қала) әкімінің қаулысына
қосымшадан үзінді көшірме
елді мекен___________________
20__жылғы «___»_________ №____
Қорғаншылық (қамқоршылық)
белгілеу туралы
«Неке және отбасы туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 104 және 105-баптарына сәйкес, (Т.А.Ә.)_______________ өтініші және аудандық, қалалық білім бөлімдерінің, облыстық, Алматы, Астана қалалары білім басқармаларының құжаттары негізінде_______________ ауданының (қаласының) әкімі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ата-анасының қамқорлығынсыз қалған кәмелетке толмаған балаларға қорғаншылық (қамқоршылық) белгіленсін
Р/с №
Қорғаншы (қамқоршы)
Қорғаншылыққа алынушы
Қорғаншылық пен қамқоршылықты ресімдеу негізі
Т.А.Ә.
Қорғаншылыққа (қамқоршылыққа) алынған баланың Т.А.Ә., туған жылы
2. Қолда бар тұрғын үй _____________________бекітіліп берілсін
Әкім                               _________қолы(Т.А.Ә.)
М.О.
«Жетімдерді, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік
қызмет стандартына
4-қосымша
Жеке тұлғаға арналған үлгі Жолдама
Қамқоршының (бала асырап алушының) денсаулық жағдайы туралы қорытынды
Т.А.Ә._______________________________________________________________
Туған жылы___________________________________________________________
Үйінің мекенжайы_____________________________________________________
Психиатр_____________________________________________________________
Нарколог_____________________________________________________________
Дерматовенеролог_____________________________________________________
Кеуде қуысының рентгеноскопиясы______________________________________
Терапевт_____________________________________________________________
Қорытынды____________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 наурыздағы
№ 336 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 26 ақпандағы
№ 140 қаулысымен
бекітілген
«Кәмелетке толмаған балаға тиесілі тұрғын үй кепілдігімен несие ресімдеу үшін банктерге рұқсаттар беру» мемлекеттік қызмет стандарты

10. Государственная услуга оказывается в зданиях отделов образования и центра по месту проживания потребителя. В зданиях отделов образования и центра предусмотрены условия для обслуживания потребителей, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями. Залы ожидания оснащены информационными стендами с образцами заполненных бланков.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы в отдел образования или центр:
1) заявление от обоих родителей (супругов) или лиц, их заменяющих (опекуны (попечители), патронатные воспитатели), несовершеннолетних детей, согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
2) нотариально заверенное заявление от обоих родителей (супругов) или лиц, их заменяющих (опекуны (попечители), патронатные воспитатели) о предоставлении гарантированного жилья, нотариально заверенное заявление от близких родственников о предоставлении гарантированного жилья в случае ненадлежащего исполнения обязательств перед банком;
3) оригиналы и копии документов на недвижимое имущество (квартира, дом, дача, земельный участок и т.д. (договор, свидетельство о государственной регистрации прав на недвижимость, технический паспорт на имущество, книга регистрации граждан (домовая книга);
4) оригиналы и копии удостоверений личности обоих родителей (супругов) или лиц, их заменяющих (опекуны (попечители), патронатные воспитатели), по отношению к несовершеннолетнему;
5) оригиналы и копии свидетельств о рождении ребенка (детей);
6) оригинал и копия свидетельства о браке;
7) оригиналы и копии других документов (свидетельство о расторжении брака, о смерти, документ, подтверждающий, что в браке не состоял(-а); справка по форме № 4 (в случае рождения ребенка вне брака);
8) доверенность от имени отсутствующего супруга(-и), заверенная нотариусом на совершение оформления сделки.
Оригиналы документов представляются для сверки с копиями, которые после возвращаются потребителю.
При оформлении справки требуется личное присутствие детей от 10 лет и старше (до 18 лет) согласно статье 54 Закона Республики Казахстан "О браке и семье".
12. Бланки (форм заявлений и тому подобное) для получения государственной услуги размещаются в фойе отдела образования на столах, либо у специалистов отдела образования.
В центре бланки заявлений размещаются на специальной стойке в зале ожидания.
13. Заполненные бланки, формы, заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются:

10. Мемлекеттік қызмет тұтынушының тұрғылықты тұратын жері бойынша білім бөлімдерінің және орталықтың ғимараттарында көрсетіледі. Білім бөлімдерінің және орталықтың ғимараттарында тұтынушыларға, оның ішінде физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдарға қызмет көрсетуге жағдай жасалған. Күту залдары толтырылған бланкілердің үлгілері бар ақпараттық стенділермен жарақталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы білім бөліміне немесе орталыққа мынадай құжаттарды тапсыруы қажет:
1) осы стандарттың 5-қосымшасына сәйкес кәмелетке толмаған баланың екі ата-анасының (ерлі-зайыптылардың) немесе оларды алмастыратын адамдардың (қорғаншылар (қамқоршылар), патронаттық тәрбиешілер) өтініші;
2) банк алдында міндеттерін тиісінше орындамаған жағдайда кепілді мүлікті беру туралы екі ата-анасының (ерлі-зайыптылардың) немесе оларды алмастыратын адамдардың (қорғаншылар (қамқоршылар), патронаттық тәрбиешілер) нотариалды куәландырған өтініші, кепілді мүлікті беру туралы жақын туыстарының нотариалды расталған өтініші;
3) жылжымайтын мүлік құжаттарының түпнұсқалары мен көшірмелері
(пәтер, үй, саяжай, жер учаскесі және т.б. (шарт, жылжымайтын мүлікке
құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, мүлікке техникалық паспорт, азаматтарды тіркеу кітабы (үй кітабы);
4) кәмелетке толмағандарға қатысы бар екі ата-анасының (ерлі-зайыптылардың) немесе оларды алмастыратын адамдардың (қорғаншылар (қамқоршылар), патронаттық тәрбиешілер) жеке куәліктерінің түпнұсқалары мен көшірмелері;
5) баланың (балалардың) туу туралы куәлігінің түпнұсқалары мен көшірмелері;
6) неке туралы куәліктің түпнұсқасы мен көшірмесі;
7) басқа да құжаттардың түпнұсқалары мен көшірмелері (некені бұзу туралы, қайтыс болу туралы куәлік, некеге тұрмағандығын растайтын құжат, № 4 нысан бойынша анықтама (бала некеден тыс туылған  жағдайда);
8) ерлі-зайыптылардың біреуі болмаған жағдайда, оның мәміле ресімдеуді жасауға нотариуспен расталған сенімхаты.
Салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары көшірмелерімен қоса беріледі, кейін олар тұтынушыға қайтарылады.
Анықтама ресімдеуде «Неке және отбасы туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 54-бабына сәйкес 10 жастағы және одан жоғары баланың (18 жасқа дейін) өзінің болуы міндетті.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін бланкілер (өтініш нысандары және тағы сол сияқты) білім бөлімінің үй-жайында үстелдерде орналастырылады не білім бөлімдерінің мамандарында болады.
Орталықта өтініш бланкілері күту залындағы арнайы тағанда орналастырылады.
13. Толтырылған бланкілер, нысандар, өтініштер және мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті басқа да құжаттар:

1. Государственная услуга оказывается управлением образования города Астаны, городскими и районными отделами образования (далее - отделы образования), а также через центры обслуживания населения (далее - центры) на альтернативной основе согласно приложениям 1, 2 к настоящему стандарту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется на основании статьи 114 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье", постановлений Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года № 1346 "Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате" и от 5 января 2007 года № 1 "О создании государственных учреждений - центров обслуживания населения Министерства юстиции Республики Казахстан".
4. Полная информация о порядке государственной услуги располагается на стендах, расположенных в фойе отделов образования и центров, перечень которых указан в приложениях 1, 2, к настоящему стандарту, а также на интернет-ресурсах указанных организаций.
5. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является выдача справки на получение пенсионных накоплений, справки-согласия в территориальные подразделения Комитета дорожной полиции МВД на осуществление действий с имуществом, принадлежащим несовершеннолетним (далее - справка), согласно приложениям 4, 5, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее - потребитель).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги), составляют пять рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя составляет - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в отделы образования - в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней, прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) при обращении в центр - шесть дней в неделю, за исключением воскресенья, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00, без перерыва на обед. Для филиалов и представительств устанавливается график работы с 9.00 часов до 19.00 часов с одночасовым перерывом на обед, прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

1. Мемлекеттік қызмет осы стандарттың 1, 2-қосымшаларына сәйкес
Астана қаласының білім басқармасы, қалалық және аудандық білім бөлімдері (бұдан әрі - білім бөлімдері), сондай-ақ халыққа баламалы негізде қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі - орталықтар) арқылы көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Неке және отбасы туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 114-бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасының қорғаншылық және қамқоршылық органдары
туралы және Патронат туралы ережелерді бекіту туралы» 1999 жылғы
9 қыркүйектегі № 1346 және «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мемлекеттік мекемелерін - халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулылары негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет тәртібі туралы толық ақпарат тізбесі осы стандарттың 1, 2-қосымшаларында көрсетілген білім бөлімдері мен орталықтардың фойесінде, сондай-ақ көрсетілген ұйымдардың интернет-ресурстарында орналасады.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны 4-қосымшаға сәйкес зейнетақы жинақтарын алуға анықтамалар, ІІМ Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаға тиесілі мүлікпен әрекетті жүзеге асыруға анықтама-келісім беру (бұдан әрі - анықтама) не қызмет көрсетуден бас тартудың дәлелді жауабын ұсыну болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі - тұтынушы)
көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті
құжаттарды тапсырған сәттен бастап бес жұмыс күнін (құжаттарды қабылдаған күн және берген күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді) құрайды;
2) өтініш беруші өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды;
3) өтініш беруші өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет:
1) білім бөлімдеріне өтініш білдірген кезде - белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін көрсетіледі, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады;
2) орталыққа өтініш білдірген кезде - жексенбі күнін қоспағанда, аптасына алты күн, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі үзіліссіз сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін жүргізіледі. Филиалдар мен өкілдіктер үшін жұмыс кестесі түскі бір сағаттық үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін белгіленеді, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз, «электронды» кезек тәртібімен жүзеге асырылады.

10. Государственная услуга оказывается в зданиях отделов образования и центра по месту проживания потребителя. В зданиях отделов образования и центра предусмотрены условия для обслуживания потребителей, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями. Залы ожидания оснащены информационными стендами с образцами заполненных бланков.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы в отдел образования или центр:
1) заявление от родителя или лиц, их заменяющих (опекуны (попечители), патронатные воспитатели), несовершеннолетнего на получение наследства согласно приложению 6 к настоящему стандарту;
2) оригинал и копия удостоверения личности (супругов) или лиц, их заменяющих (опекуны (попечители), патронатные воспитатели);
3) свидетельство о рождении ребенка (детей);
4) оригинал и копия свидетельства о браке;
5) оригиналы и копии других документов (свидетельство о расторжении брака, о смерти, справка по форме № 4 в случае рождения ребенка вне брака);
6) свидетельство о праве на наследство по закону (от нотариуса);
7) оригинал и копия документа на машину (техпаспорт) в случае, если справка нужна в территориальные подразделения Комитета дорожной полиции МВД.
Оригиналы документов представляются для сверки с копиями, которые после возвращаются потребителю.
12. Бланки (форм заявлений и тому подобное) для получения государственной услуги размещаются в фойе отдела образования на столах, либо у специалистов отдела образования.
В центре бланки заявлений размещаются на специальной стойке в зале ожидания.
13. Заполненные бланки, формы, заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются:
1) при обращении в отдел образования - специалисту отдела образования согласно приложению 1 к настоящему стандарту;
2) при обращении в центр - посредством "окон", на которых размещается информация о предназначении и выполняемых функциях "окон", а также указываются фамилия, имя, отчество и должность инспектора центра согласно приложению 2 к настоящему стандарту.
14. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается:
1) при обращении в отдел образования - расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги;
2) при обращении в центр - расписка о приеме соответствующих документов с указанием:

10. Мемлекеттік қызмет тұтынушының тұрғылықты тұратын жері
бойынша білім бөлімдерінің және орталықтың ғимараттарында көрсетіледі. Білім бөлімдерінің және орталықтың ғимараттарында тұтынушыларға, оның ішінде физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдарға қызмет көрсетуге жағдай жасалған. Күту залдары толтырылған бланкілердің үлгілері бар ақпараттық стенділермен жарақталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы білім бөліміне немесе орталыққа мынадай құжаттарды тапсыруы қажет:
1) осы стандарттың 6-қосымшасына мұрагерлікті алу үшін сәйкес кәмелетке толмаған баланың бір ата-анасының (ерлі-зайыптылардың) немесе оларды алмастыратын адамдардың (қорғаншылар (қамқоршылар), патронаттық тәрбиешілер) өтініші;
2) ерлі-зайыптылардың немесе оларды алмастыратын адамдардың
(қорғаншылар (қамқоршылар), патронаттық тәрбиешілер) жеке куәліктерінің түпнұсқасы мен көшірмесі;
3) баланың (балалардың) туу туралы куәлігі;
4) неке қию туралы куәлігінің түпнұсқасы мен көшірмесі;
5) басқа да құжаттардың түпнұсқалары мен көшірмелері (некені бұзу туралы, қайтыс болу туралы куәлік, бала некеден тыс туылған жағдайда № 4 нысан бойынша анықтама);
6) заң бойынша мұраға құқығы туралы куәлік (нотариустан);
7) егер анықтама ІІМ Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне қажет болған жағдайда, машинаға құжаттың (техпаспорт) түпнұсқасы мен көшірмесі.
Салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары көшірмелерімен қоса беріледі, кейін олар тұтынушыға қайтарылады.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін бланкілер (өтініш нысандары және тағы сол сияқты) білім бөлімінің үй-жайында үстелдерде орналастырылады не білім бөлімдерінің мамандарында болады.
Орталықта өтініш бланкілері күту залындағы арнайы тағанда орналастырылады.
13. Толтырылған бланкілер, нысандар, өтініштер және мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті басқа да құжаттар:
1) білім бөліміне өтініш білдірген кезде - осы стандарттың 1-қосымшасына сәйкес білім бөлімінің маманына;
2) орталыққа өтініш білдірген кезде осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес «терезелер» арқылы тапсырылады, онда «терезелердің» мақсаты мен орындайтын функциялары туралы ақпарат, сондай-ақ орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.
14. Мемлекеттік қызметі алу үшін бар барлық құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға:
1) білім бөліміне өтініш білдірген кезде - барлық құжаттарды алғаны туралы қолхат, онда тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні көрсетіледі;
2) орталыққа өтініш білдірген кезде - мыналар көрсетіліп, тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі:

1. Своевременность
1.1.% (доля) случаев
предоставления услуги в
установленный срок с момента
сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством
процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством и
информацией о порядке
предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация
о которых доступна в
электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных существующим
порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью
персонала
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
"Выдача справок в пенсионные фонды,
территориальные подразделения Комитета
дорожной полиции Министерства внутренних
дел Республики Казахстан для оформления
наследства несовершеннолетним детям"
Образец
Наименование накопительного
пенсионного фонда __________
Районный (городской) отдел образования разрешает (Ф.И.О.
Заявителя) ________________, ______ года рождения, (удостоверение
личности № ________ от ______ года, выдано _________), являющемуся
____________________ (матерью/отцом/опекуном) несовершеннолетнего
_________________________________________________ (Ф.И.О. ребенка,
года рождения), получить наследуемые пенсионные накопления в ________
(наименование накопительного пенсионного фонда), с причитающимися
инвестиционным доходом, пеней и иными поступлениями в соответствии с
законодательством, согласно свидетельству о праве на наследство по
закону/завещанию от _______ года, выданного нотариусом
(государственная лицензия № ______ от ____ года, выдана_______),
в связи со смертью вкладчика (Ф.И.О. наследодателя), _____________
____________________ (свидетельство о смерти от __________ года,
№ _______).
Начальник районного(городского)
отдела образования               ___________________ подпись (Ф.И.О.)
Приложение 5
к стандарту государственной услуги
"Выдача справок в пенсионные фонды,
территориальные подразделения Комитета
дорожной полиции Министерства внутренних
дел Республики Казахстан для оформления
наследства несовершеннолетним детям"
Образец
Республика Казахстан
районный(городской)
отдел образования
Районный(городской) отдел образования, осуществляющий функции
органа опеки и попечительства, согласно пункту 3 статьи 13 Закона
Республики Казахстан "О жилищных отношениях", действующий в интересах
несовершеннолетнего(-ей, -их)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
дает согласие _______________________________________________________
транспортного средства ______________________________________________
Начальник районного(городского)
отдела образования                       ___________ подпись (Ф.И.О.)
МП
Приложение 6
к стандарту государственной услуги
"Выдача справок в пенсионные фонды,
территориальные подразделения Комитета
дорожной полиции Министерства внутренних
дел Республики Казахстан для оформления
наследства несовершеннолетним детям"
Образец для физического лица
Начальнику районного(городского)
отдела образования
от (Ф.И.О. заявителя) ______________
адрес проживания, телефон: _________
___________________________________
Заявление
Прошу Вашего разрешения снять пенсионные накопления в
накопительном пенсионном фонде __________________ (название фонда
указывается согласно записи в свидетельстве о праве на наследство) за
несовершеннолетних детей (Ф.И.О.) _______________ в связи со смертью
вкладчика (Ф.И.О) _________________ свидетельство о смерти от ______
года (дата выдачи свидетельства) № _____
Дата "__" ________ год
Подпись заявителя ____________
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2011 года № 336
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 февраля 2010 года № 140
Стандарт государственной услуги
"Выдача справок органов опеки и попечительства для оформления
сделок, затрагивающих интересы несовершеннолетних детей,
являющихся собственниками жилища"

1. Уақтылығы
1.1. Құжатты тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
3. Қолжетімділік
3.1. Қызметті ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3.3. Ақпаратқа электрондық форматта арқылы қол жеткізуге болатын қызметтер %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.3. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
«Зейнетақы қорларына, Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетінің
аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған
балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтамалар
беру» мемлекеттік қызмет стандартына
4-қосымша
Үлгі
Жинақтаушы зейнетақы
қорының атауы_____________
Аудандық (қалалық) білім бөлімі ___________ жылы туған кәмелетке толмаған________________________(баланың Т.А.Ә.)_____________________ (анасы/әкесі/қамқоршысы) болып табылатын _______ жылы туған, ______________________(өтініш берушінің Т.А.Ә.) (жеке куәлік №__ _____ жылы__________________ берілген)_______ (мұраға қалдырушының Т.А.Ә.) қайтыс болуына байланысты (_____жылғы_______ №_____ қайтыс болуы туралы куәлік)_______________ жылғы нотариус берген (______ жылы____________ берген мемлекеттік лицензия №___) заң/аманат бойынша мұрагерлікке құқығы туралы куәлікке сәйкес тиесілі инвестициялық табыспен, өсіммен және өзге түсімдермен бірге заңнамаға сәйкес__________ (жинақтаушы зейнетақы қорының атауы) мұраға қалатын зейнетақы жинақтарын алуға рұқсат береді.
Аудандық (қалалық) білім
бөлімінің бастығы                  _______________қолы (Т.А.Ә.)
М.О.
«Зейнетақы қорларына, Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетінің
аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған
балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтамалар
беру» мемлекеттік қызмет стандартына
5-қосымша
Үлгі
Қазақстан Республикасы
аудандық (қалалық) білім бөлімі
Қорғаншылық және қамқоршылық органның функцияларын жүзеге асыратын аудандық (қалалық) білім бөлімі кәмелетке толмаған балалар мүддесіне әрекет ететін «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабының 3-тармағына сәйкес
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
________________________________________________________көлік құралын
________________________________________________________рұқсат береді
Аудандық (қалалық) білім
бөлімінің бастығы                  _______________қолы (Т.А.Ә.)
М.О.
«Зейнетақы қорларына, Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетінің
аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған
балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтамалар
беру» мемлекеттік қызмет стандартына
6-қосымша
Жеке тұлғаға арналған үлгі
Аудандық (қалалық) білім бөлімінің
бастығы___________________________
(өтініш берушінің Т.А.Ә.)_________
мекенжайы, телефоны:______________
__________________________________
Өтініш
Сізден ________________________ жинақтаушы зейнетақы қорындағы (қордың атауы мұрагерлікке құқығы туралы куәліктегі жазбаға сәйкес көрсетіледі) зейнетақы жинақтарын салымшы (Т.А.Ә.)____________ қайтыс болуына байланысты (қайтыс болуы туралы куәліктің №_______, куәліктің берілген күні) кәмелетке толмаған балаларының (Т.А.Ә.)_________алуына рұқсат беруіңізді сұраймын.
Күні: жылғы « »              Өтініш берушінің қолы____________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 наурыздағы
№ 336 қаулысына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 26 ақпандағы
№ 140 қаулысымен
бекітілген
«Тұрғын үйдің меншік иелері болып табылатын кәмелетке толмаған балалардың мүдделерін қозғайтын мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылар мен қамқоршылар органдарының анықтамаларын беру» мемлекеттік қызмет стандарты

10. Государственная услуга оказывается в зданиях отделов образования и центра по месту проживания потребителя. В зданиях отделов образования и центра предусмотрены условия для обслуживания потребителей, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями. Залы ожидания оснащены информационными стендами с образцами заполненных бланков.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы в отдел образования или центр:
1) заявление от опекунов (попечителей), патронатных воспитателей несовершеннолетних детей, согласно приложению 5, 6 к настоящему стандарту;
2) оригинал и копия удостоверения личности потребителя;
3) свидетельство о рождении ребенка (детей);
4) оригиналы и копии документов на квартиру (договор, свидетельство о государственной регистрации прав на недвижимость, технический паспорт на квартиру, книга регистрации граждан (домовая книга);
5) нотариально заверенное заявление от опекунов (попечителей), патронатных воспитателей о предоставлении гарантированного жилья, нотариально заверенное заявление от близких родственников о предоставлении гарантированного жилья в случае ненадлежащего исполнения обязательств перед банком;
6) оригинал и копия свидетельства о браке потребителя;
7) оригиналы и копии других документов (свидетельство о расторжении брака, о смерти, документ, подтверждающий, что в браке не состоял (-а));
8) письмо из банка о выдаче справки на разрешение залога жилья, принадлежащего несовершеннолетнему (в случае предоставления ссуды под залог жилья, принадлежащего несовершеннолетнему).
Оригиналы документов представляются для сверки с копиями, которые после возвращаются потребителю.
При оформлении справки требуется личное присутствие детей от 10 лет и старше (до 18 лет) согласно статье 54 Закона Республики Казахстан "О браке и семье".
12. Бланки (форм заявлений и тому подобное) для получения государственной услуги размещаются в фойе отдела образования на столах, либо у специалистов отдела образования.
В центре бланки заявлений размещаются на специальной стойке в зале ожидания.
13. Заполненные бланки, формы, заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются:
1) при обращении в отдел образования - специалисту отдела образования согласно приложению 1 к настоящему стандарту;
2) при обращении в центр - посредством "окон", на которых размещается информация о предназначении и выполняемых функциях "окон", а также указываются фамилия, имя, отчество и должность инспектора центра согласно приложению 2 к настоящему стандарту.

10. Мемлекеттік қызмет тұтынушының тұрғылықты тұратын жері  бойынша білім бөлімдерінің және орталықтың ғимараттарында көрсетіледі. Білім бөлімдерінің және орталықтың ғимараттарында тұтынушыларға, оның ішінде физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдарға қызмет көрсетуге жағдай жасалған. Күту залдары толтырылған бланкілердің үлгілері бар ақпараттық стенділермен жарақталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы білім бөліміне немесе орталыққа мынадай құжаттарды тапсыруы қажет:
1) осы стандарттың 5, 6-қосымшаларына сәйкес кәмелетке толмаған
балалардың қорғаншыларының (қамқоршыларының), патронаттық тәрбиешілерінің өтініші;
2) тұтынушының жеке куәлігінің түпнұсқасы мен көшірмесі;
3) баланың (балалардың) туу туралы куәлігі;
4) пәтер құжаттарының түпнұсқалары мен көшірмелері (келісімшарт, жылжымайтын мүлік құқықтарын мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, пәтердің техникалық төлқұжаты, азаматтарды тіркеу кітабы (үй кітабы);
5) қорғаншылардың (қамқоршылардың), патронаттық тәрбиешілердің кепілді тұрғын үйді беру туралы нотариалды расталған өтініші, банк алдында міндеттерін тиісінше орындамаған жағдайда кепілді тұрғын үйді беру туралы жақын туыстарының нотариалды расталған өтініші;
6) неке туралы куәлігінің түпнұсқасы мен көшірмесі;
7) басқа да құжаттардың түпнұсқалары мен көшірмелері (некені бұзу туралы, қайтыс болу туралы куәлік, некеге тұрмағандығын растайтын құжат;
8) банктен кәмелетке толмағанға тиесілі тұрғын үйді кепілге қоюға рұқсатқа анықтама беру туралы хат (кәмелетке толмағанға тиесілі тұрғын үйді кепілге қойып, несие берген жағдайда).
Салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары көшірмелерімен қоса беріледі, кейін олар тұтынушыға қайтарылады.
Анықтама ресімдеуде «Неке және отбасы туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 54-бабына сәйкес 10 жастағы және одан асқан баланың (18 жасқа дейін) өзі келуі талап етіледі.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін бланкілер (өтініш нысандары және тағы сол сияқты) білім бөлімінің үй-жайында үстелдерде орналастырылады не білім бөлімдерінің мамандарында болады.
Орталықта өтініш бланкілері күту залындағы арнайы тағанда орналастырылады.
13. Толтырылған бланкілер, нысандар, өтініштер және мемлекеттік
қызметті алу үшін қажетті басқа да құжаттар:
1) білім бөліміне өтініш білдірген кезде — осы стандарттың
1-қосымшасына сәйкес білім бөлімінің маманына;
2) орталыққа өтініш білдірген кезде осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес «терезелер» арқылы тапсырылады, онда «терезелердің» мақсаты мен орындайтын функциялары туралы ақпарат, сондай-ақ орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.