О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2012 года № 675 "Об утверждении Правил включения проектов в республиканскую и региональные карты индустриализации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2014 года № 1073. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 32
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.01.2016 № 32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2012 года № 675 «Об утверждении Правил включения проектов в республиканскую и региональные карты индустриализации» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 52, ст. 707) следующие изменения и дополнения:
в Правилах включения проектов в республиканскую и региональные карты индустриализации, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2:
подпункты 4) и 6) изложить в следующей редакции:
«4) региональная карта индустриализации – перечень проектов субъектов индустриально-инновационной деятельности, реализуемых на определенной административно-территориальной единице (области, города республиканского значения, столицы), которые утверждаются постановлениями акиматов областей, города республиканского значения, столицы по согласованию с региональной палатой предпринимателей;»;
«6) региональный координационный совет – консультативно-совещательный орган, создаваемый и возглавляемый акимами областей, города республиканского значения, столицы с участием представителей местных исполнительных органов, банков, региональной палаты предпринимателей, объединений предпринимателей, отраслевых ассоциаций и независимых экспертов (далее – совет);»;
дополнить подпунктами 11), 12) и 13) следующего содержания:
«11) ответственный государственный орган – государственный орган, ответственный за реализацию проекта, а также заключение соглашения с заявителем;
12) соглашение – договор, заключаемый между ответственным государственным органом (ответственными государственными органами) и заявителем, предусматривающий предоставление мер государственной поддержки и ответственность сторон по реализации проекта;
13) региональная палата предпринимателей – палаты предпринимателей областей, города республиканского значения и столицы, входящие в систему Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан, на территориальном уровне (далее – региональная палата).»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:

«Жобаларды республикалық және өңірлік индустрияландыру карталарына енгізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 25 мамырдағы №675 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 қазандағы № 1073 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 32 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.01.2016 № 32 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жобаларды республикалық және өңірлік индустрияландыру карталарына енгізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 25 мамырдағы № 675 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 52, 707-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жобаларды республикалық және өңірлік индустрияландыру карталарына енгізу қағидаларында:
2-тармақта:
4) және 6) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
«4) өңірлік индустрияландыру картасы – индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерінің белгілі бір әкімшілік-аумақтық бірлікте (облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың) іске асырылатын жобаларының тізбесі, олар өңірлік кәсіпкерлер палатасымен келісім бойынша облыстар, республикалық маңызы бар қала, астана әкімдіктерінің қаулыларымен бекітіледі;»;
«6) өңірлік үйлестіру кеңесі – жергілікті атқарушы органдардың, банктердің, өңірлік кәсіпкерлер палатасының, кәсіпкерлер бірлестіктерінің, салалық қауымдастықтардың өкілдері мен тәуелсіз сарапшылардың қатысуымен облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың әкімдері құратын және басқаратын консультативтік-кеңесші орган (бұдан әрі – кеңес);»;
мынадай мазмұндағы 11), 12) және 13) тармақшалармен толықтырылсын:
«11) жауапты мемлекеттік орган – жобаны іске асыруға, сондай-ақ өтініш берушімен келісім жасасуға жауапты мемлекеттік орган;
12) келісім – жауапты мемлекеттік орган (жауапты мемлекеттік органдар) мен өтініш беруші арасында жасалатын, мемлекеттік қолдау шараларын ұсынуды және тараптардың жобаны іске асыру бойынша жауапкершілігін көздейтін шарт;
13) өңірлік кәсіпкерлер палатасы – Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының жүйесіне аумақтық деңгейде кіретін облыстар, республикалық маңызы бар қала және астана кәсіпкерлерінің палаталары (бұдан әрі – өңірлік палата).»;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

«3. Включение проектов в республиканскую карту индустриализации производится поэтапно:
1) первый этап – рассмотрение проектов на местном уровне;
2) второй этап – рассмотрение проектов на центральном уровне;
3) третий этап – рассмотрение проектов в уполномоченном органе;
4) четвертый этап – рассмотрение проектов на Комиссии по промышленному развитию (далее – Комиссия).»;
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
«3-1. Включение проектов в региональную карту индустриализации производится поэтапно:
1) первый этап – рассмотрение проектов на местном уровне;
2) второй этап – рассмотрение проектов на центральном уровне.
Проекты региональной карты индустриализации проходят отбор по второму этапу для проведения отраслевой экспертизы.»;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
«4. Проекты:
1) стоимостью до 4,5 млрд. тенге включаются в региональную карту индустриализации;
2) стоимостью от 4,5 млрд. тенге рекомендуются в республиканскую карту индустриализации;
3) не требующие мер государственной поддержки, не включаются в республиканскую и региональные карты индустриализации.»;
дополнить пунктами 4-1, 4-2 и 4-3 следующего содержания:
«4-1. Отбор проектов в Карту индустриализации:
1) в 2014 году осуществляется согласно приоритетам Государственной программы по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан на 2010–2014 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 958;
2) с 1 января 2015 года осуществляется согласно приоритетам Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015–2019 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 1 августа 2014 года № 874 (далее – Программа).
При этом проекты, реализуемые в отраслях, не соответствующих приоритетам Программы, включаются в республиканскую карту индустриализации в случаях, предусмотренных пунктом 56-1 настоящих Правил.
4-2. Проекты карты индустриализации отбираются с учетом Генеральной схемы организации территории Республики Казахстан.
4-3. Проекты, указанные в подпункте 1) пункта 4 настоящих Правил, включаются в республиканскую карту индустриализации в случаях, предусмотренных пунктом 56-1 настоящих Правил.»;
пункт 5 исключить;
подпункт 5 пункта 7 изложить в следующей редакции:
«5) информацию по проекту по форме, согласно приложению 4 к настоящим Правилам, для проектов стоимостью от 900 млн. тенге;»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:

«3. Жобаларды республикалық индустрияландыру картасына енгізу кезең-кезеңмен жүргізіледі:
1) бірінші кезең – жобаларды жергілікті деңгейде қарау;
2) екінші кезең – жобаларды орталық деңгейде қарау;
3) үшінші кезең – жобаларды уәкілетті органда қарау;
4) төртінші кезең – жобаларды Өнеркәсіптік дамыту жөніндегі комиссияда (бұдан әрі – Комиссия) қарау.»;
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
«3-1. Жобаларды өңірлік индустрияландыру картасына енгізу кезең-кезеңмен жүргізіледі:
1) бірінші кезең – жобаларды жергілікті деңгейде қарау;
2) екінші кезең – жобаларды орталық деңгейде қарау.
Өңірлік индустрияландыру картасының жобалары салалық сараптама жүргізу үшін екінші кезең бойынша іріктеуден өтеді.»;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«4. Мынадай:
1) құны 4,5 млрд. теңгеге дейінгі жобалар өңірлік индустрияландыру картасына енгізіледі;
2) құны 4,5 млрд. теңгеден басталатын жобалар республикалық индустрияландыру картасына енгізіледі;
3) мемлекеттік қолдау шараларын талап етпейтін жобалар республикалық және өңірлік индустрияландыру карталарына енгізілмейді.»;
мынадай мазмұндағы 4-1, 4-2 және 4-3-тармақтармен толықтырылсын:
«4-1. Индустрияландыру картасына жобаларды іріктеу:
1) 2014 жылы Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 958 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі 2010 - 2014 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламаның басымдықтарына сәйкес жүзеге асырылады;
2) 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 1 тамыздағы № 874 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі 2015 - 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламаның (бұдан әрі – Бағдарлама) басымдықтарына сәйкес жүзеге асырылады.
Бұл ретте, Бағдарламаның басымдықтарына сәйкес келмейтін салаларда іске асырылатын жобалар осы Қағидалардың 56-1-тармағында көзделген жағдайларда республикалық индустрияландыру картасына енгізіледі.
4-2. Индустрияландыру картасының жобалары Қазақстан Республикасының аумағын ұйымдастырудың бас схемасын ескере отырып іріктеледі.
4-3. Осы Қағидалардың 4-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген жобалар республикалық индустрияландыру картасына осы Қағидалардың 56-1-тармағында көзделген жағдайларда енгізіледі.»;
5-тармақ алып тасталсын;
7-тармақтың 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«5) құны 900 млн. теңгеден басталатын жобалар үшін осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жоба туралы ақпарат;»;
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

«11. Местный уполномоченный орган совместно с заинтересованными местными исполнительными органами и организациями приступает к проведению региональной экспертизы и проработке предоставления необходимых мер государственной поддержки с момента принятия заявки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Местный уполномоченный орган в течение 1 (один) рабочего дня со дня регистрации заявок направляет документы в региональную палату для рассмотрения и представления рекомендации по включению проектов в региональную карту индустриализации.
Рекомендация представляется в местный уполномоченный орган в течение 15 (пятнадцать) рабочих дней с момента регистрации заявки региональной палатой.»;
дополнить пунктами 21-1 и 21-2 следующего содержания:
«21-1. Местный уполномоченный орган в течение 2 (два) рабочих дней со дня регистрации заявок направляет документы в уполномоченный орган по государственному планированию для рассмотрения и представления рекомендации на соответствие проектов Генеральной схеме организации территории Республики Казахстан.
Рекомендация представляется в местный уполномоченный орган в течение 15 (пятнадцать) рабочих дней с момента регистрации документов уполномоченным органом по государственному планированию.
21-2. По проектам стоимостью от 0,9 до 4,5 млрд. тенге местный уполномоченный орган направляет документы в отраслевые государственные органы для проведения отраслевой экспертизы.
Заключение отраслевой экспертизы представляется в местный уполномоченный орган в течение 15 (пятнадцать) рабочих дней с момента регистрации документов в отраслевом государственном органе.
Решение отраслевой экспертизы по проектам стоимостью от 0,9 до 4,5 млрд. тенге имеет рекомендательный характер.»;
пункты 22 и 28 изложить в следующей редакции:
«22. Местный уполномоченный орган в течение 3 (три) рабочих дней с момента оформления заключения региональной экспертизы, рекомендации от уполномоченного органа по государственному планированию и заключения от отраслевого государственного органа выносит материалы на заседание совета с учетом рекомендации региональной палаты.»;
«28. В течение 3 (три) рабочих дней с момента проведения заседания совета материалы по проектам, рекомендованным в республиканскую карту индустриализации, в том числе вторые экземпляры региональных экспертиз, рекомендации уполномоченного органа по государственному планированию, протокола совета, местным уполномоченным органом направляются для дальнейшего рассмотрения в уполномоченный орган.»;
дополнить пунктом 28-1 следующего содержания:

«11. Жергілікті уәкілетті орган мүдделі жергілікті атқарушы органдармен және ұйымдармен бірлесіп, өтінім қабылданған сәттен бастап Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өңірлік сараптама жүргізуге және қажетті мемлекеттік қолдау шараларын ұсынуды пысықтауға кіріседі.
Жергілікті уәкілетті орган өтінімдер тіркелген күннен бастап 1 (бір) жұмыс күні ішінде жобаларды қарау және өңірлік индустрияландыру картасына енгізу бойынша ұсыным беру үшін құжаттарды өңірлік палатаға жібереді.
Өтінімді өңірлік палата тіркеген сәттен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде ұсыным жергілікті уәкілетті органға ұсынылады.»;
мынадай мазмұндағы 21-1 және 21-2-тармақтармен толықтырылсын:
«21-1. Жергілікті уәкілетті орган өтінімдер тіркелген күннен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде жобалардың Қазақстан Республикасының аумағын ұйымдастырудың бас схемасына сәйкестігін қарау және ұсыным беру үшін құжаттарды мемлекеттік жоспарлау жөніндегі уәкілетті органға жібереді.
Ұсыным мемлекеттік жоспарлау жөніндегі уәкілетті орган құжаттарды тіркеген сәттен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде жергілікті уәкілетті органға ұсынылады.
21-2. Құны 0,9-дан 4,5 млрд. теңгеге дейінгі жобалар бойынша құжаттарды жергілікті уәкілетті орган салалық мемлекеттік органдарға салалық сараптама жүргізу үшін жібереді.
Салалық сараптаманың қорытындысы құжаттарды салалық мемлекеттік органда тіркелген сәттен бастап 15 (он бес) жұмыс күн ішінде жергілікті уәкілетті органға ұсынылады.
Құны 0,9-дан 4,5 млрд. теңгеге дейінгі жобалар бойынша салалық сараптама шешімі ұсынымдық сипатта болады.»;
22 және 28-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«22. Жергілікті уәкілетті орган өңірлік сараптаманың қорытындысы, мемлекеттік жоспарлау жөніндегі уәкілетті органның ұсынымы және салалық мемлекеттік органның қорытындысы ресімделген сәттен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде кеңес отырысына материалдарды өңірлік палатаның ұсынымын ескере отырып шығарады.»;
«28. Кеңес отырысы өткізілген сәттен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде республикалық индустрияландыру картасына ұсынылған жобалар бойынша материалдарды, оның ішінде өңірлік сараптамалардың, мемлекеттік жоспарлау жөніндегі уәкілетті органның ұсынымын, кеңес хаттамасының екінші даналарын жергілікті уәкілетті орган одан әрі қарау үшін уәкілетті органға жібереді.»;
мынадай мазмұндағы 28-1-тармақпен толықтырылсын:

«28-1. Решение по включению проектов в региональную карту индустриализации, а также исключению, предоставлению мер государственной поддержки, изменению основных параметров принимается на заседании совета.»;
пункт 29 изложить в следующей редакции:
«29. Уполномоченный орган в течение 5 (пять) рабочих дней с момента получения материалов по рекомендованным советом проектам распределяет по отраслевой принадлежности и направляет для рассмотрения на заседании отраслевой комиссии в соответствующие отраслевые центральные государственные органы, а также направляет для проведения экспертизы по местному содержанию в национальный институт развития в области развития местного содержания.»;
пункт 46 исключить;
пункт 48 изложить в следующей редакции:
«48. На заседании отраслевой комиссии обсуждаются проекты и возможность предоставления мер государственной поддержки, включая вопросы обеспечения гарантированным заказом национальных компаний, после чего принимается коллегиальное решение по вопросу рекомендации проектов в республиканскую и/или региональные карты индустриализации либо отклонения включения проекта в республиканскую карту индустриализации или возврата проекта на доработку в местный уполномоченный орган, и утверждаются меры государственной поддержки. Решение отраслевой комиссии оформляется протоколом в двух экземплярах по форме, согласно приложению 7 к настоящим Правилам, в течение 3 (три) рабочих дней.»;
дополнить пунктом 48-1 следующего содержания:
«48-1. Проекты, отклоненные для включения в республиканскую карту индустриализации на заседании отраслевой комиссии, включаются в региональные карты индустриализации по решению совета.»;
пункт 50 изложить в следующей редакции:
«50. В течение 5 (пять) рабочих дней с момента получения отраслевых экспертиз и экспертизы по местному содержанию по проектам, рекомендуемым для включения в республиканскую карту индустриализации, уполномоченным органом систематизируются все материалы, осуществляется общий свод проектов с предложениями о включении в республиканскую карту индустриализации, которые рассматриваются на заседании штаба.»;
пункты 52 и 53 изложить в следующей редакции:
«52. На заседании штаба проводится итоговая оценка всех проектов, на котором рекомендуется включение проекта в республиканскую карту индустриализации в зависимости от необходимого уровня принятия соответствующих решений для успешной реализации того или иного проекта.
53. В течение 5 (пять) рабочих дней с момента проведения оценки штаб принимает протокольное решение о рекомендации по включению проектов в республиканскую карту индустриализации, возвращении проекта местному уполномоченному органу на доработку или отклонении при несоответствии критериям Карты индустриализации, обозначенным в Программе.»;

«28-1. Жобаларды өңірлік индустрияландыру картасына енгізу, сондай-ақ алып тастау, мемлекеттік қолдау шараларын ұсыну, негізгі параметрлерді өзгерту бойынша шешім кеңес отырысында қабылданады.»;
29-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«29. Уәкілетті орган кеңес ұсыным берген жобалар бойынша материалдарды алған сәттен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде салалық тиесілілігі бойынша бөліп таратады және салалық комиссияның отырысында қарау үшін тиісті салалық орталық мемлекеттік органдарға жібереді, сондай-ақ жергілікті қамтуды дамыту саласындағы ұлттық даму институтына жергілікті қамту бойынша сараптама жүргізу үшін жібереді.»;
46-тармақ алып тасталсын;
48-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«48. Салалық комиссия отырысында жобалар және ұлттық компанияларды кепілдендірілген тапсырыстармен қамтамасыз етуді қоса алғанда, мемлекеттік қолдау шараларын ұсыну мүмкіндігі талқыланады, одан кейін жобаларды республикалық және/немесе өңірлік индустрияландыру карталарына ұсыну не жобаны республикалық индустрияландыру картасына енгізуден бас тарту немесе жобаны пысықтау үшін жергілікті уәкілетті органға қайтару мәселесі бойынша алқалық шешім қабылданады және мемлекеттік қолдау шаралары бекітіледі. Салалық комиссияның шешімі 3 (үш) жұмыс күні ішінде осы Қағидаларға 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша екі данада хаттамамен ресімделеді.»;
мынадай мазмұндағы 48-1-тармақпен толықтырылсын:
«48-1. Салалық комиссияның отырысында республикалық индустрияландыру картасына енгізуден бас тартылған жобалар Кеңес шешімі бойынша өңірлік индустрияландыру картасына енгізіледі.»;
50-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«50. Республикалық индустрияландыру картасына енгізу үшін ұсыным берілетін жобалар бойынша салалық сараптамалар және жергілікті қамту бойынша сараптама алынған сәттен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде уәкілетті орган барлық материалдарды жүйелендіреді, штаб отырысында қаралатын республикалық индустрияландыру картасына енгізу туралы ұсыныстары бар жобаларды жалпы жинақтауды жүзеге асырады.»;
52 және 53-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«52. Штаб отырысында барлық жобаларға қорытынды бағалау жүргізіледі, онда қандай да бір жобаның сәтті іске асырылуы үшін тиісті шешімдерді қабылдаудың қажетті деңгейіне байланысты жобаны республикалық индустрияландыру картасына енгізуге ұсыным беріледі.
53. Бағалау жүргізілген сәттен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде штаб жобаларды республикалық индустрияландыру картасына енгізу бойынша ұсыным беру, Бағдарламада белгіленген Индустрияландыру картасының өлшемдеріне сәйкес келмеген кезде жобаны жергілікті уәкілетті органға пысықтауға қайтару немесе одан бас тарту туралы хаттамалық шешім қабылдайды.»;

дополнить пунктом 53-1 следующего содержания:
«53-1. Проекты, отклоненные для включения в республиканскую карту индустриализации на заседании штаба, включаются в региональные карты индустриализации по решению совета.»;
пункт 54 исключить;
пункт 55 изложить в следующей редакции:
«55. На основании протокольного решения штаба перечень проектов, рекомендованных для включения в республиканскую карту индустриализации, уполномоченным органом выносится для рассмотрения на ближайшее заседание Комиссии.»;
заголовок раздела 6 изложить в следующей редакции:
«6. Рассмотрение проектов на комиссии по промышленному развитию»;
пункт 56 изложить в следующей редакции:
«56. По рекомендации уполномоченного органа на Комиссии принимается решение по включению, исключению, предоставлению мер государственной поддержки, а также изменению основных параметров по проектам республиканской карты индустриализации.»;
дополнить пунктом 56-1 следующего содержания:
«56-1. По решению Комиссии в республиканскую карту индустриализации включаются проекты стоимостью до 4,5 млрд. тенге и/или реализуемые в отраслях, не являющихся приоритетными по Программе.»;
пункт 57 изложить в следующей редакции:
«57. Решение Комиссии оформляется протоколом, который служит основанием для осуществления актуализации республиканской карты индустриализации и предоставления мер государственной поддержки.»;
дополнить пунктом 57-1 следующего содержания:
«57-1. Комиссия определяет ответственный государственный орган за реализацию проекта для разработки проекта соглашения совместно с заявителем с учетом принимаемых обязательств и требуемых мер государственной поддержки.»;
пункт 58 изложить в следующей редакции:
«58. Проекты включаются в республиканскую карту индустриализации по итогам актуализации, проводимой не реже одного раза в год по мере поступления заявок и их соответствующего рассмотрения, постановлением Правительства Республики Казахстан.»;
дополнить пунктом 58-1 следующего содержания:
«58-1. Проекты включаются в региональную карту индустриализации по итогам актуализации, не реже двух раз в год по мере поступления заявок и их соответствующего рассмотрения, постановлением акиматов областей, города республиканского значения, столицы.»;
пункты 59 и 60 исключить;
в приложении 2 к указанным Правилам:
таблицу «Сведения по заявителю проекта» изложить в следующей редакции:
«Сведения по заявителю проекта
Полное наименование юридического лица
Юридический адрес
Фактический адрес
Телефон/факс/e-mail
ИИН/БИН
Номер и дата свидетельства о регистрации (перерегистрации) или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица
»;
приложение 6 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

мынадай мазмұндағы 53-1-тармақпен толықтырылсын:
«53-1. Штаб отырысында республикалық индустрияландыру картасына енгізуден бас тартылған жобалар кеңес шешімі бойынша өңірлік индустрияландыру карталарына енгізіледі.»;
54-тармақ алып тасталсын;
55-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«55. Штабтың хаттамалық шешімінің негізінде республикалық индустрияландыру картасына енгізу үшін ұсыным берілген жобалардың тізбесін уәкілетті орган Комиссияның таяудағы отырысына қарау үшін енгізеді.»;
6-бөлімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«6. Жобаларды өнеркәсіптік дамыту жөніндегі комиссияда қарау»;
56-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«56. Уәкілетті органның ұсынымы бойынша Комиссияда республикалық индустрияландыру картасының жобаларын енгізу, алып тастау, мемлекеттік қолдау шараларын ұсыну, сондай-ақ олар бойынша негізгі параметрлерді өзгерту жөнінде шешім қабылданады.
мынадай мазмұндағы 56-1-тармақпен толықтырылсын:
«56-1. Комиссия шешімі бойынша республикалық индустрияландыру картасына құны 4,5 млрд. теңгеге дейін және/немесе Бағдарлама бойынша басым болып табылмайтын салаларда іске асырылатын жобалар енгізіледі.»;
57-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
57. Комиссия шешімі республикалық индустрияландыру картасын өзектілендіруді жүзеге асыру және мемлекеттік қолдау шараларын ұсыну үшін негіз болатын хаттамамен ресімделеді.»;
мынадай мазмұндағы 57-1-тармақпен толықтырылсын:
«57-1. Комиссия қабылданатын міндеттемелер мен талап етілетін мемлекеттік қолдау шараларын ескере отырып, өтініш берушімен бірлесіп келісім жобасын әзірлеу үшін жобаны іске асыруға жауапты мемлекеттік органды айқындайды.»;
58-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«58. Жобалар республикалық индустрияландыру картасына өтінімдердің түсуіне және олардың тиісті қаралуына қарай жылына кемінде бір рет өткізілетін өзектілендіру қорытындылары бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен енгізіледі.»;
мынадай мазмұндағы 58-1-тармақпен толықтырылсын:
«58-1. Жобалар өңірлік индустрияландыру картасына өтінімдердің түсуіне және олардың тиісті қаралуына қарай жылына кемінде екі рет өткізілетін өзектілендіру қорытындылары бойынша облыстар, республикалық маңызы бар қала, астана әкімдіктерінің қаулысымен енгізіледі.»;
59 және 60-тармақтар алып тасталсын;
көрсетілген Қағидаларға 2-қосымшада:
«Жобаның өтінім берушісі жөніндегі мәліметтер» деген кесте мынадай редакцияда жазылсын:
«Жобаның өтінім берушісі жөніндегі мәліметтер
1
Заңды тұлғаның толық атауы
2
Заңды мекенжайы
3
Нақты мекенжай
4
Телефон/факс/e-mail
5
ЖСН/БСН
6
Заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің нөмірі мен күні немесе мемлекеттік тіркеу туралы анықтама
»;
көрсетілген Қағидаларға 6-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. МАСИМОВ
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 октября 2014 года № 1073
Приложение 6
к Правилам включения проектов
в республиканскую и
региональные карты
индустриализации
Протокол регионального координационного совета (области, города Алматы или Астаны) об итогах рассмотрения проектов для включения в карту индустриализации
г. _________ № _____ «__» ________ 20__ года
Председательствовал:
Должность полностью, Ф. И. О.
Присутствовали:
Члены Совета (по списку)
Секретарь:
Должность полностью, Ф. И. О.
На заседании Совета рассмотрено ____ проектов и принято следующее решение:

2. . Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 9 қазандағы
№ 1073 қаулысына
қосымша
Жобаларды республикалық және
өңірлік индустрияландыру
карталарына енгізу
қағидаларына
6-қосымша
Индустрияландыру картасына енгізу үшін жобаларды қарау қорытындылары туралы (облыстың, Алматы немесе Астана қаласының) өңірлік үйлестіру кеңесінің хаттамасы
_____ қ.            № ____       20__жылғы «___» ______
Төрағалық етті:       Лауазымы толық, Т.А.Ә.
Қатысқандар:      Кеңес мүшелері
(тізім бойынша)
Хатшы:             Лауазымы толық, Т.А.Ә.
Кеңес отырысында _____ жоба қаралды және мынадай шешім қабылданды:

3. Обеспечить предоставление мер государственной поддержки согласно приложению к настоящему протоколу.
Председатель регионального
координационного совета
(области, города Алматы или Астана)
Члены Совета
………………………………
Секретарь
Ф. И. О.Ф. И. О.……………Ф. И. О

3. Осы хаттамаға қосымшаға сәйкес мемлекеттік қолдау шараларын ұсыну қамтамасыз етілсін.
(облыстың, Алматы
немесе Астана қаласының)
өңірлік үйлестіру кеңесінің төрағасы      Т.А.Ә.
Кеңес мүшелері                         Т.А.Ә.
………………………………      ……………..
Хатшы                               Т.А.Ә.