О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 887.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2016 года № 887
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663 "Об упорядочении эксплуатации служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 23-24, ст. 228).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года № 288 "Об упорядочении эксплуатации специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2000 года № 359 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2000 года № 916 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года № 288".
5. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2001 года № 1668 "Некоторые вопросы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 47, ст. 563).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2002 года № 216 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 6, ст. 53).
7. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 1036 "Отдельные вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".
8. Подпункт 2) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2002 года № 1267 "Вопросы Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 43, ст. 429).
9. Подпункт 2) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2003 года № 435 "О создании государственного учреждения "Центр подготовки и повышения квалификации специалистов в области информационной безопасности" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 19, ст. 191).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 887 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2016 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 887 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарына көлiк қызметiн көрсету үшiн қызметтiк автомобильдердi пайдалануды ретке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 23-24, 228-құжат).
2. "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге қызмет көрсетуге арналған арнайы көлiк құралдарын пайдалануды реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 наурыздағы № 359 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 19 маусымдағы № 916 қаулысы.
5. "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21 желтоқсандағы № 1668 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 47, 563-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 14 ақпандағы № 216 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 6, 53-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі № 1036 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы.
8. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 28 қарашадағы № 1267 қаулысының 3-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 43, 429-құжат).
9. "Қазақстан Республикасының Премьеp-Министрi Кеңсесiнің "Ақпараттық қауіпсiздік саласында мамандар даярлау және олардың бiлiктiлігін арттыру орталығы" мемлекеттік мекемесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 мамырдағы № 435 қаулысының 4-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 19, 191-құжат).

10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2005 года № 248 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663 и от 24 февраля 2000 года № 288" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 13, ст. 139).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2005 года № 568 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года № 288".
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2005 года № 743 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года № 288".
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2005 года № 1185 "О внесении дополнений и изменения в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663 и от 24 февраля 2000 года № 288".
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2005 года № 1306 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года № 288".
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2006 года № 49 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года № 288".
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2006 года № 745 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663 и от 11 февраля 2003 года № 148" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 29, ст. 315).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2007 года № 198 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года № 288".
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2007 года № 281 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 11, ст. 130).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2007 года № 745 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года № 288".
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2007 года № 827 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года № 288" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 34, ст. 386).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2008 года № 308 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года № 288".

10. "Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 және 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 наурыздағы № 248 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 13, 139-құжат).
11. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 7 маусымдағы № 568 қаулысы.
12. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 шілдедегі № 743 қаулысы.
13. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 және 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулыларына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 желтоқсандағы № 1185 қаулысы.
14. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 желтоқсандағы № 1306 қаулысы.
15. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 қаңтардағы № 49 қаулысы.
16. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 және 2003 жылғы 11 ақпандағы № 148 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 8 тамыздағы № 745 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 29, 315-құжат).
17. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 16 наурыздағы № 198 қаулысы.
18. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 9 сәуірдегі № 281 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 11, 130-құжат).
19. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 тамыздағы № 745 қаулысы.
20. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 қыркүйектегі № 827 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 34, 386-құжат).
21. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 наурыздағы № 308 қаулысы.

22. Подпункт 1) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2008 года № 332 "О некоторых вопросах Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 19, ст. 177).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2008 года № 379 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года № 288".
24. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2008 года № 684 "О вопросах Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 32, ст. 337).
25. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2008 года № 725 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 34, ст. 357).
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2008 года № 839 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 38, ст. 407).
27. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1227 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
28. Подпункт 2) пункта 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 марта 2009 года № 388 "О мерах по реализации распоряжения Президента Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 289" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 17, ст. 141).
29. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2009 года № 480 "О некоторых вопросах Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 18, ст. 160).
30. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2009 года № 913 "Вопросы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 30, ст. 271).
31. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1189 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 35, ст. 335).

22. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі № 332 қаулысының 2-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 19, 177-құжат).
23. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 сәуірдегі № 379 қаулысы.
24. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 шілдедегі № 684 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 32, 337-құжат).
25. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 шілдедегі № 725 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 34, 357-құжат).
26. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі № 839 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 38, 407-құжат).
27. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1227 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.
28. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 30 желтоқcандағы № 289 өкімін іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 24 наурыздағы № 388 қаулысының 8-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 17, 141-құжат).
29. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 480 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 18, 160-құжат).
30. "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 маусымдағы № 913 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 30, 271-құжат).
31. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы № 1189 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 35, 335-құжат).

32. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2009 года № 1209 "Об установлении нормативов на приобретение офисной мебели".
33. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2009 года № 1541 "Некоторые вопросы Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 41, ст. 403).
34. Подпункты 1), 2) и 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 335 "О нормах площадей для размещения аппарата и специфических помещений государственных органов и нормах положенности за пользование телефонной связью и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 28, ст. 349).
35. Пункты 1 и 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 335 "О нормах площадей для размещения аппарата и специфических помещений государственных органов и нормах положенности за пользование телефонной связью и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 28, ст. 349).
36. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2011 года № 756 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 335 "О нормах площадей для размещения аппарата и специфических помещений государственных органов и нормах положенности за пользование телефонной связью и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
37. Подпункт 1) изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2011 года № 1090 "О некоторых вопросах реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 августа 2011 года № 136 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 54, ст. 778).
38. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2011 года № 1148 "О внесении дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663 "Об упорядочении эксплуатации служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан" и от 31 марта 2011 года № 335 "О нормах площадей для размещения аппарата и специфических помещений государственных органов и нормах положенности за пользование телефонной связью и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 56, ст. 798).

32. "Кеңселік жиһаз сатып алуға арналған нормативтерді белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 тамыздағы № 1209 қаулысы.
33. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 қазандағы № 1541 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 41, 403-құжат).
34. "Мемлекеттік органдардың аппаратын және ерекше үй-жайларын орналастыруға арналған алаңдар нормалары мен телефон байланысын пайдалану үшін тиесілілік нормалары және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 335 қаулысының 1-тармағының 1), 2) және 3) тармақшалары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 28, 349-құжат).
35. "Мемлекеттік органдардың аппаратын және ерекше үй-жайларын орналастыруға арналған алаңдар нормалары мен телефон байланысын пайдалану үшін тиесілілік нормалары және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 335 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1 және 2-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 28, 349-құжат).
36. "Мемлекеттік органдардың аппаратын және ерекше үй-жайларын орналастыруға арналған алаңдар нормалары мен телефон байланысын пайдалану үшін тиесілілік нормалары және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 335 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысы.
37. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 10 тамыздағы № 136 Жарлығын іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 1090 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер және толықтырулардың 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 54, 778-құжат).
38. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарына көлiк қызметiн көрсету үшiн қызметтiк автомобильдердi пайдалануды ретке келтiру туралы" 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 және "Мемлекеттiк органдардың аппаратын және ерекше үй-жайларын орналастыруға арналған алаңдар нормалары мен телефон байланысын пайдалану үшiн тиесiлiлiк нормалары және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2011 жылғы 31 наурыздағы № 335 қаулыларына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 қазандағы № 1148 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 56, 798-құжат).

39. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2011 года № 1208 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 335 "О нормах площадей для размещения аппарата и специфических помещений государственных органов и нормах положенности за пользование телефонной связью и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
40. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2012 года № 739 "О внесении изменения и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663 "Об упорядочении эксплуатации служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан" и от 24 февраля 2000 года № 288 "Об упорядочении эксплуатации специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 55, ст. 749).
41. Подпункт 1) пункта 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2012 года № 814 "О создании Республиканского государственного учреждения "Центр коммуникаций" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 57, ст. 791).
42. Пункты 1 и 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2012 года № 1396 "О ликвидации Республиканского государственного учреждения "Центр коммуникаций" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 77-78, ст. 1139).
43. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2012 года № 1458 "О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663 "Об упорядочении эксплуатации служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан" и от 24 февраля 2000 года № 288 "Об упорядочении эксплуатации специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1172).

39. "Мемлекеттік органдардың аппаратын және ерекше үй-жайларын орналастыруға арналған алаңдар нормалары мен телефон байланысын пайдалану үшін тиесілілік нормалары және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 335 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 қазандағы № 1208 қаулысы.
40. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарына көлiк қызметiн көрсету үшiн қызметтiк автомобильдердi пайдалануды ретке келтiру туралы" 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 және "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелерге қызмет көрсетуге арналған арнайы көлiк құралдарын пайдалануды реттеу туралы" 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулыларына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 маусымдағы № 739 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 55, 749-құжат).
41. "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің "Коммуникация орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесін құру, Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 маусымдағы № 814 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 57, 791-құжат).
42. "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің "Коммуникациялар орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесін тарату және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2 қарашадағы № 1396 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1 және 2-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 77-78, 1139-құжат).
43. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарына көлiк қызметiн көрсету үшiн қызметтiк автомобильдердi пайдалануды ретке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 және "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелерге қызмет көрсетуге арналған арнайы көлiк құралдарын пайдалануды реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қарашадағы № 1458 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1172-құжат).

44. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2013 года № 147 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года № 288 "Об упорядочении эксплуатации специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета".
45. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2013 года № 165 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663 "Об упорядочении эксплуатации служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 17, ст. 297).
46. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 828 "О некоторых вопросах Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 49, ст. 679).
47. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2013 года № 915 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663 "Об упорядочении эксплуатации служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 52, ст. 729).
48. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1571 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 85, ст. 1078).
49. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2014 года № 795 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663 "Об упорядочении эксплуатации служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан" и от 24 февраля 2000 года № 288 "Об упорядочении эксплуатации специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 46-47, ст. 463).
50. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2014 года № 979 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 335 "О нормах площадей для размещения аппарата и специфических помещений государственных органов и нормах положенности за пользование телефонной связью и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 55-56, ст. 541).

44. "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге қызмет көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарын пайдалануды реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2013 жылғы 18 ақпандағы № 147 қаулысы.
45. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлік қызметін көрсету үшін қызметтік автомобильдерді пайдалануды ретке келтіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 22 ақпандағы № 165 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 17, 297-құжат).
46. "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 828 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 49, 679-құжат).
47. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлік қызметін көрсету үшін қызметтік автомобильдерді пайдалануды ретке келтіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 қыркүйектегі № 915 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 52, 729-құжат).
48. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1571 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 85, 1078-құжат).
49. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлік қызметін көрсету үшін қызметтік автомобильдерді пайдалануды ретке келтіру туралы" 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 және "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге қызмет көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарын пайдалануды реттеу туралы" 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 шілдедегі № 795 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 46-47, 463-құжат).
50. "Мемлекеттік органдардың аппаратын және ерекше үй-жайларын орналастыруға арналған алаңдар нормалары мен телефон байланысын пайдалану үшін тиесілілік нормалары және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 335 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 қыркүйектегі № 979 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 55-56, 541-құжат).

51. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2014 года № 1081 "О ликвидации республиканского государственного учреждения "Дом дружбы - Центр межэтнических отношений" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 64, ст. 582).
52. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2014 года № 1098 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам Службы государственной охраны Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 64, ст. 585).
53. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2015 года № 173 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 44-р "О порядке организации и проведения спасательных и других неотложных работ в зонах возможных землетрясений" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 18-19, ст. 94).
54. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2016 года № 388 "О создании республиканских государственных учреждений "Астанақалалықжолзертханасы" и "Алматықалалықжолзертханасы" и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 37-38, ст. 229).

51. "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Достық үйі - Этносаралық қатынастар орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесін тарату және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 қазандағы № 1081 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 64, 582-құжат).
52. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 16 қазандағы № 1098 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 64, 585-құжат).
53. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және кейбір шешімдері мен "Ықтимал жер сілкіністері аймақтарында құтқару және басқа да шұғыл жұмыстарды ұйымдастыру мен жүргізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 44-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралыЖаңартылған" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 173 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 18-19, 94-құжат).
54. "Астанақалалықжолзертханасы" және "Алматықалалықжолзертханасы" республикалық мемлекеттік мекемелерін құру және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 30 маусымдағы № 388 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 37-38, 229-құжат).