|74 |Помещение площадью 73 м2 |Березовая аллея, д.8а |
|___|____________________________|_________________________________|
|75 |Помещение площадью 34,8 м2 |Березовая аллея, д.8 |
|___|____________________________|_________________________________|
|76 |Помещение площадью 24 м2 |Березовая аллея, д.8 |
|___|____________________________|_________________________________|
|77 |Помещение площадью 42 м2 |Березовая аллея, д.8 |
|___|____________________________|_________________________________|
|78 |Помещение площадью 216 м2 |Березовая аллея, д.8 |
|___|____________________________|_________________________________|
|79 |Помещение площадью 63,8 м2 |ул.им. Богенбай батыра, д.128 |
|___|____________________________|_________________________________|
|80 |Помещение площадью 12 м2 |ул.им. Богенбай батыра, д.139 |
|___|____________________________|_________________________________|
|81 |Помещение площадью 272,8 м2 |ул.им.Богенбай батыра,д.19а,кор.2|
|___|____________________________|_________________________________|
|82 |Помещение площадью 67,4 м2 |ул.им. Богенбай батыра, д.124 |
|___|____________________________|_________________________________|
|83 |Помещение площадью 63,8 м2 |ул.им. Богенбай батыра, д.128 |
|___|____________________________|_________________________________|
|84 |Помещение площадью 164 м2 |ул.им. Богенбай батыра, д.312 |
|___|____________________________|_________________________________|
|85 |Помещение площадью 25 м2 |ул.им. Богенбай батыра, д.312 |
|___|____________________________|_________________________________|
|86 |Помещение площадью 42 м2 |ул.им. Богенбай батыра, д.180 |
|___|____________________________|_________________________________|
|87 |Помещение площадью 100,7 м2 |ул.им. Богенбай батыра, д.100 |
|___|____________________________|_________________________________|
|88 |Помещение площадью 63,8 м2 |ул.им. Богенбай батыра, д.128 |
|___|____________________________|_________________________________|
|89 |Помещение площадью 184 м2 |ул.им. Богенбай батыра, д.312 |
|___|____________________________|_________________________________|
|90 |Помещение площадью 438,6 м2 |ул.им. Бруно, д.90 |
|___|____________________________|_________________________________|
|91 |Помещение площадью 1355 м2 |ул.им. Брусиловского, д.70 |
|___|____________________________|_________________________________|
|92 |Помещение площадью 157 м2 |ул.им. Брусиловского, д.134а |
|___|____________________________|_________________________________|
|93 |Помещение площадью 180 м2 |ул.им. Брусиловского, д.72 |
|___|____________________________|_________________________________|

|74 |Алаңы 73 м2 үй-жай |Аққайың аллеясы 8а
|___|___________________________________|__________________________________
|75 |Алаңы 34.8 м2 үй-жай |Аққайың аллеясы 8
|___|___________________________________|__________________________________
|76 |Алаңы 24 м2 үй-жай |Аққайың аллеясы 8 |___|___________________________________|__________________________________
|77 |Алаңы 42 м2 үй-жай |Аққайың аллеясы 8
|___|___________________________________|__________________________________
|78 |Алаңы 216 м2 үй-жай |Аққайың аллеясы 8
|___|___________________________________|__________________________________
|83 |Алаңы 63.8 м2 үй-жай |Бөгенбай батыр көшесі, 128-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|84 |Алаңы 164 м2 үй-жай |Бөгенбай батыр көшесі, 312-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|85 |Алаңы 25 м2 үй-жай |Бөгенбай батыр көшесі, 312-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|86 |Алаңы 42 м2 үй-жай |Бөгенбай батыр көшесі, 180-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|87 |Алаңы 100.7 м2 үй-жай |Бөгенбай батыр көшесі, 100-үй |___|___________________________________|__________________________________
|88 |Алаңы 63.8 м2 үй-жай |Бөгенбай батыр көшесі, 128-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|89 |Алаңы 184 м2 үй-жай |Бөгенбай батыр көшесі, 312-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|90 |Алаңы 438.6 м2 үй-жай |Бруно көшесі, 90-үй |___|___________________________________|__________________________________
|91 |Алаңы 1355 м2 үй-жай |Брусиловский көшесі, 70-үй |___|___________________________________|__________________________________
|92 |Алаңы 157 м2 үй-жай |Брусиловский көшесі, 134а-үй |___|___________________________________|__________________________________
|93 |Алаңы 180 м2 үй-жай |Брусиловский көшесі, 72-үй |___|___________________________________|__________________________________

|94 |Здание |ул. Бурундайская, д.44 |
|___|____________________________|_________________________________|
|95 |Здание |ул. Бурундайская, д.5 |
|___|____________________________|_________________________________|
|96 |Здание |ул. Бурундайская, д.87 |
|___|____________________________|_________________________________|
|97 |Здание |ул.им. Бухар-Жырау, д.14 |
|___|____________________________|_________________________________|
|98 |Помещение площадью 1038 м2 |ул.им. Валиханова, д.23/24 |
|___|____________________________|_________________________________|
|99 |Сооружение |ул.им. Валиханова, д.7 |
|___|____________________________|_________________________________|
|100|Здание |ул.им. Вахтангова, д. 22 |
|___|____________________________|_________________________________|
|101|Здание |ул.им. Вахтангова, д. 22а |
|___|____________________________|_________________________________|
|102|Здание |ул.им. Карасай батыра, д.229 |
|___|____________________________|_________________________________|
|103|Помещение площадью 120 м2 |ул.им. Карасай батыра, д.85 |
|___|____________________________|_________________________________|
|104|Здание |ул.им. Карасай батыра, д.22 |
|___|____________________________|_________________________________|
|105|Здание |пр. Гагарина, д. 141 |
|___|____________________________|_________________________________|
|106|Помещение площадью 71,7 м2 |пр. Гагарина, д. 141а |
|___|____________________________|_________________________________|
|107|Помещение площадью 147,5 м2 |пр. Гагарина, д.165 |
|___|____________________________|_________________________________|
|108|Здание |пр. Гагарина, д.202 |
|___|____________________________|_________________________________|
|109|Здание |пр. Гагарина, д.215 |
|___|____________________________|_________________________________|
|110|Помещение площадью 60 м2 |пр. Гагарина, д.73 |
|___|____________________________|_________________________________|
|111|Помещение площадью 201,6 м2 |пр. Гагарина, Академия |
| | |национальных искусств |
|___|____________________________|_________________________________|
|112|Помещение площадью 370,5 м2 |ул. Гвардейская, д.8-10 |
|___|____________________________|_________________________________|
|113|Здание |ул. Гете, д.261 |
|___|____________________________|_________________________________|
|114|Помещение площадью 679 м2 |ул.им. Гоголя, д.117/127 |
|___|____________________________|_________________________________|
|115|Здание |ул.им. Гоголя, д.53 |
|___|____________________________|_________________________________|

|94 |Ғимарат |Боралдай көшесі, 44-үй |___|___________________________________|__________________________________
|95 |Ғимарат |Боралдай көшесі, 5-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|96 |Ғимарат |Боралдай көшесі, 87-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|97 |Ғимарат |Бұқар Жырау көшесі, 14-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|98 |Алаңы 1038 м2 үй-жай |Уәлиханов көшесі, 23/24-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|99 |Құрылыс |Уәлиханов көшесі, 7-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|100|Ғимарат |Вахтангов көшесі, 22-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|101|Ғимарат |Вахтангов көшесі, 22а-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|102|Ғимарат |Қарасай батыр көшесі, 229-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|103|Алаңы 120 м2 үй-жай |Қарасай батыр көшесі, 85-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|104|Ғимарат |Қарасай батыр көшесі, 22-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|105|Ғимарат |Гагарин даңғ. 141-үй |___|___________________________________|__________________________________
|106|Алаңы 71.7 м2 үй-жай |Гагарин даңғ. 141а-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|107|Алаңы 147.5 м2 үй-жай |Гагарин даңғ. 165-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|108|Ғимарат |Гагарин даңғ. 202-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|109|Ғимарат |Гагарин даңғ. 215-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|110|Алаңы 60 м2 үй-жай |Гагарин даңғ. 73-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|111|Алаңы 201.6 м2 үй-жай |Гагарин даңғ. Ұлттық өнер
| | |академиясы |___|___________________________________|__________________________________
|112|Алаңы 370.5 м2 үй-жай |Гвардейс. көшесі 8-10-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|113|Ғимарат |Гете көшесі, 261-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|114|Алаңы 679 м2 үй-жай |Гоголь көшесі, 117/127-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|115|Ғимарат |Гоголь көшесі, 53-үй
|___|___________________________________|__________________________________

|116|Помещение площадью 14 м2 |ул.им. Гоголя, д.77/85 |
|___|____________________________|_________________________________|
|117|Помещение площадью 200 м2 |ул.им. Гоголя, д.80 |
|___|____________________________|_________________________________|
|118|Здание |ул.им. Джамбула, д.170 |
|___|____________________________|_________________________________|
|119|Помещение площадью 431,7 м2 |ул.им. Джангильдина, д.27 |
|___|____________________________|_________________________________|
|120|Помещение площадью 49,9 м2 |ул.им. Джандосова, д.47 |
|___|____________________________|_________________________________|
|121|Помещение площадью 68,2 м2 |ул.им. Джандосова, д.69 |
|___|____________________________|_________________________________|
|122|Здание |ул.им. Досмухамбетова, д.89 |
|___|____________________________|_________________________________|
|123|Здание |пр. Достык, д.226 |
|___|____________________________|_________________________________|
|124| (Исключена - постановлением Правительства РК от 2 июля 2003 |
| | года N 638 )
|___|____________________________|_________________________________|
|125| ( исключена - постановлением Правительства РК от 30 марта !
! 1999 г. N 319 ) !
!________________________________|_________________________________|
|126|Помещение площадью 140,1 м2 |пр. Достык, д.40 |
|___|____________________________|_________________________________|
|127|Помещение площадью 80 м2 |пр. Достык, д.91б |
|___|____________________________|_________________________________|
|128|Помещение площадью 150 м2 |ул.им. Есенова, д.36 |
|___|____________________________|_________________________________|
|129|Помещение площадью 220,8 м2 |ул.им. Жамбыла, д.55 |
|___|____________________________|_________________________________|
|130|Помещение площадью 849,3 м2 |ул.им. Джандосова, д.144 |
|___|____________________________|_________________________________|
|131|(исключена N 1118 от 26.07.2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|132|Помещение площадью 16,38 м2 |ул.им. Джандосова, д.3 |
|___|____________________________|_________________________________|
|133|Помещение площадью 68,2 м2 |ул.им. Джандосова, д.68 |
|___|____________________________|_________________________________|
|134|Помещение площадью 280 м2 |ул.им. Жарокова, д.126 |
|___|____________________________|_________________________________|
|135|Помещение площадью 100 м2 |ул.им. Жарокова, д.126 |
|___|____________________________|_________________________________|
|136|Помещение площадью 7 м2 |ул.им. Жарокова, д.126 |
|___|____________________________|_________________________________|

|116|Алаңы 14 м2 үй-жай |Гоголь көшесі, 77/85-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|117|Алаңы 200 м2 үй-жай |Гоголь көшесі, 80-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|118|Ғимарат |Жамбыл көшесі, 170-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|119|Алаңы 431.7 м2 үй-жай |Жәнгелдин көшесі, 27-үй |___|___________________________________|__________________________________
|120|Алаңы 49.9 м2 үй-жай |Жандосов көшесі, 47-үй |___|___________________________________|__________________________________
|121|Алаңы 68.2 м2 үй-жай |Жандосов көшесі, 69-үй |___|___________________________________|__________________________________
|122|Ғимарат |Досмұхамбетов көшесі, 89-үй |___|___________________________________|__________________________________
|123|Ғимарат |Достық даңғ. 226-үй |___|___________________________________|__________________________________
|124|Алып тасталды - 2003.07.02 N 638 қаулысымен. |___|___________________________________|__________________________________
|125| Алып тасталды - 1999.03.30. N 319 қаулысымен.|___|___________________________________|__________________________________
|126|Алаңы 140,1 м2 үй-жай |Достық даңғ. 40-үй |___|___________________________________|__________________________________
|127|Алаңы 80 м2 үй-жай |Достық даңғ. 91б-үй |___|___________________________________|__________________________________|128|Алаңы 150 м2 үй-жай |Есенов көшесі,36-үй
|___|___________________________________|_____________________________
|129|Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 17.04.2014 N 372 қаулысымен. |___|___________________________________|__________________________________
|130|Алаңы 849.3 м2 үй-жай |Жандосов көшесі, 144-үй |___|___________________________________|__________________________________
|131 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.07.26. N 1118 қаулысымен.|___|___________________________________|__________________________________
|132|Алаңы 16.38 м2 үй-жай |Жандосов көшесі, 3-үй |___|___________________________________|__________________________________
|133|Алаңы 68.2 м2 үй-жай |Жандосов көшесі, 68-үй |___|___________________________________|_________________________________
|134|Алаңы 280 м2 үй-жай |Жароков көшесі, 126-үй |___|___________________________________|__________________________________
|135|Алаңы 100 м2 үй-жай |Жароков көшесі, 126-үй |___|___________________________________|__________________________________
|136|Алаңы 7 м2 үй-жай |Жароков көшесі, 126-үй |___|___________________________________|__________________________________

|137|Здание |ул.им. Жарокова, д.217а |
|___|____________________________|_________________________________|
|138|Помещение площадью 297 м2 |ул.им. Жарокова, д.24 |
|___|____________________________|_________________________________|
|139|Помещение площадью 17,2 м2 |ул.им. Жарокова, д.24 |
|___|____________________________|_________________________________|
|140|Помещение площадью 120 м2 |ул.им. Жарокова, д.24 |
|___|____________________________|_________________________________|
|141|Помещение площадью 12 м2 |ул. Желтоксан, д.102 |
|___|____________________________|_________________________________|
|142|Помещение площадью 35 м2 |ул. Желтоксан, д.103 |
|___|____________________________|_________________________________|
|143| (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|144| (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|________________________________|_________________________________|
|145|Помещение площадью 110 м2 |ул. Желтоксан, д.126 |
|___|____________________________|_________________________________|
|146|Помещение площадью 73 м2 |ул. Желтоксан, д.132 |
|___|____________________________|_________________________________|
|147|Помещение площадью 83,4 м2 |ул. Желтоксан, д.132 |
|___|____________________________|_________________________________|
|148|Помещение площадью 50,1 м2 |ул. Желтоксан, д.133а |
|___|____________________________|_________________________________|
|149|Помещение площадью 9 м2 |ул. Желтоксан, д.75 |
|___|____________________________|_________________________________|
|150|Помещение площадью 48 м2 |ул. Жетысуйская, д.45 |
|___|____________________________|_________________________________|
|151|Помещение площадью 600 м2 |ул. Жибек жолы, д.15 |
|___|____________________________|_________________________________|
|152|Помещение площадью 187 м2 |ул. Жибек жолы, д.19 |
|___|____________________________|_________________________________|
|153|Помещение площадью 130 м2 |ул. Жибек жолы, д.60 |
|___|____________________________|_________________________________|
|154|Помещение площадью 600 м2 |ул. Жибек жолы, д.15 |
|___|____________________________|_________________________________|
|155|Здание |ул. Жибек жолы, д.5 |
|___|____________________________|_________________________________|
|156|Помещение площадью 245 м2 |ул. Жибек жолы, д.54 |
|___|____________________________|_________________________________|
|157|Здание |ул. Жибек жолы, д.124 |
|___|____________________________|_________________________________|

|137|Ғимарат |Жароков көшесі, 217а-үй |___|___________________________________|__________________________________
|138|Алаңы 297 м2 үй-жай |Жароков көшесі, 24-үй |___|___________________________________|__________________________________
|139|Алаңы 17.2 м2 үй-жай |Жароков көшесі, 24-үй |___|___________________________________|__________________________________
|140|Алаңы 120 м2 үй-жай |Жароков көшесі, 24-үй |___|___________________________________|__________________________________
|141|Алаңы 12 м2 үй-жай |Желтоқсан көшесі, 102-үй |___|___________________________________|__________________________________
|142|Алаңы 35 м2 үй-жай |Желтоқсан көшесі, 103-үй |___|___________________________________|__________________________________
|143| Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен. |___|___________________________________|__________________________________
|144| Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен. |___|___________________________________|__________________________________
|145|Алаңы 110 м2 үй-жай |Желтоқсан көшесі, 126-үй |___|___________________________________|__________________________________
|146|Алаңы 73 м2 үй-жай |Желтоқсан көшесі, 132-үй |___|___________________________________|__________________________________
|147|Алаңы 83.4 м2 үй-жай |Желтоқсан көшесі, 132-үй |___|___________________________________|__________________________________
|148|Алаңы 50.1 м2 үй-жай |Желтоқсан көшесі, 133а-үй |___|___________________________________|__________________________________
|149|Алаңы 9 м2 үй-жай |Желтоқсан көшесі, 75-үй |___|___________________________________|__________________________________
|150|Алаңы 48 м2 үй-жай |Жетісу көшесі, 45-үй |___|___________________________________|__________________________________
|151|Алаңы 600 м2 үй-жай |Жібек ж. көшесі, 15-үй |___|___________________________________|__________________________________
|152|Алаңы 187 м2 үй-жай |Жібек ж. көшесі, 19-үй |___|___________________________________|__________________________________
|153|Алаңы 130 м2 үй-жай |Жібек ж. көшесі, 60-үй |___|___________________________________|__________________________________
|154|Алаңы 600 м2 үй-жай |Жібек ж. көшесі, 15-үй |___|___________________________________|__________________________________
|155|Ғимарат |Жібек ж. көшесі, 5-үй |___|___________________________________|__________________________________
|156|Алаңы 245 м2 үй-жай |Жібек ж. көшесі, 54-үй |___|___________________________________|__________________________________
|157|Ғимарат |Жібек ж. көшесі, 124-үй |___|___________________________________|__________________________________

|158|Помещение площадью 81 м2 |ул.им. Жубанова, д. 95а |
|___|____________________________|_________________________________|
|159|Помещение площадью 278,3 м2 |ул.им. Жубанова, д. 9а |
|___|____________________________|_________________________________|
|160|Помещение площадью 16 м2 |ул.им. Жубанова х/б 91 |
|___|____________________________|_________________________________|
|161|Помещение площадью 312 м2 |ул.им. Жургенева, д.8 |
|___|____________________________|_________________________________|
|162|Помещение площадью 137 м2 |ул.им. Зенкова, д.25 |
|___|____________________________|_________________________________|
|163|Помещение площадью 220 м2 |ул.им. Зорге, д.18 |
|___|____________________________|_________________________________|
|164|Здание |Илийский р-н, пос.Николаевка |
| | |(складское помещение упр-я |
| | |здравоохранения) |
|___|____________________________|_________________________________|
|165|Помещение площадью 1420 м2 |ул.им. Мауленова, д.29 |
|___|____________________________|_________________________________|
|166|Помещение площадью 30 м2 |ул.им. Искендирова, д.64 |
|___|____________________________|_________________________________|
|167|Помещение площадью 171,1 м2 |ул.им. Кабанбай батыра, д.132 |
|___|____________________________|_________________________________|
|168|Помещение площадью 55 м2 |ул.им. Кабанбай батыра, д.99 |
|___|____________________________|_________________________________|
|169|Помещение площадью 28 м2 |ул.им. Кабанбай батыра театр |
| | |Ибрагимова |
|___|____________________________|_________________________________|
|170|Помещение площадью 15 м2 |ул.им. Кабанбай батыра, д.260 |
|___|____________________________|_________________________________|
|171|Помещение площадью 12 м2 |ул.им. Кабанбай батыра, д.260 |
|___|____________________________|_________________________________|
|172|Помещение площадью 25 м2 |ул.им. Кабанбай батыра, д.83 |
|___|____________________________|_________________________________|
|173|Помещение площадью 29 м2 |ул.им. Кабанбай батыра, д.83 |
|___|____________________________|_________________________________|
|174|Помещение площадью 6 м2 |ул.им. Кабанбай батыра, д.83 |
|___|____________________________|_________________________________|
|175|Помещение площадью 6 м2 |ул.им. Кабанбай батыра, д.91 |
|___|____________________________|_________________________________|
|176|Помещение площадью 15 м2 |ул.им. Кабанбай батыра, д.99 |
|___|____________________________|_________________________________|
|177|Помещение площадью 171,1 м2 |ул.им. Кабанбай батыра, д.132 |
|___|____________________________|_________________________________|

|158|Алаңы 81 м2 үй-жай |Жұбанов көшесі, 95а-үй |___|___________________________________|__________________________________
|159|Алаңы 278.3 м2 үй-жай |Жұбанов көшесі, 9а-үй |___|___________________________________|__________________________________
|160|Алаңы 16 м2 үй-жай |Жұбанов көшесі, шар/блок, 91-үй |___|___________________________________|__________________________________
|161|Алаңы 312 м2 үй-жай |Жүргенов көшесі, 8-үй |___|___________________________________|__________________________________
|162|Алаңы 137 м2 үй-жай |Зенков көшесі, 25-үй |___|___________________________________|__________________________________
|163|Алаңы 220 м2 үй-жай |Зорге көшесі, 18-үй |___|___________________________________|__________________________________
|164|Ғимарат |Іле ауданы, пос. Николаевка
| | |(қоймалық ғимарат денсаулық сақтау
| | |басқармасы)|___|___________________________________|__________________________________
|165|Алаңы 1420 м2 үй-жай |Мәуленов көшесі, 29-үй |___|___________________________________|__________________________________
|166|Алаңы 30 м2 үй-жай |Ескендіров көшесі, 64-үй |___|___________________________________|__________________________________
|167|Алаңы 171.1 м2 үй-жай |Қабанбай б. көшесі, 132-үй |___|___________________________________|__________________________________
|168|Алаңы 55 м2 үй-жай |Қабанбай бат. көшесі, 99-үй |___|___________________________________|__________________________________
|169|Алаңы 28 м2 үй-жай |Қабанбай бат. Ибрагимов театры|___|___________________________________|__________________________________
|170|Алаңы 15 м2 үй-жай |Қабанбай бат. көшесі, 260-үй |___|___________________________________|__________________________________
|171|Алаңы 12 м2 үй-жай |Қабанбай бат. көшесі, 260-үй |___|___________________________________|__________________________________
|172|Алаңы 25 м2 үй-жай |Қабанбай бат. көшесі, 83-үй |___|___________________________________|__________________________________
|173|Алаңы 29 м2 үй-жай |Қабанбай бат. көшесі, 83-үй |___|___________________________________|__________________________________
|174|Алаңы 6 м2 үй-жай |Қабанбай бат. көшесі, 83-үй |___|___________________________________|__________________________________
|175|Алаңы 6 м2 үй-жай |Қабанбай б. көшесі, 91-үй |___|___________________________________|__________________________________
|176|Алаңы 15 м2 үй-жай |Қабанбай б. көшесі, 99-үй |___|___________________________________|__________________________________
|177|Алаңы 171.1 м2 үй-жай |Қабанбай батыр көшесі, 132-үй |___|___________________________________|__________________________________

|178|Здание |ул.им. Каблукова, д.117 |
|___|____________________________|_________________________________|
|179|Помещение площадью 60 м2 |мкр. Казахфильм, д.24/74 |
|___|____________________________|_________________________________|
|180|Здание |мкр. Казахфильм, детсад № 268 |
|___|____________________________|_________________________________|
|181|Помещение площадью 225,7 м2 |мкр. Казахфильм, д.14 |
|___|____________________________|_________________________________|
|182|Здание |ул.им. Казыбек би, д.115 |
|___|____________________________|_________________________________|
|183|Помещение площадью 234,6 м2 |ул.им. Казыбек би, д.29 |
|___|____________________________|_________________________________|
|184|Помещение площадью 256 м2 |ул.им. Казыбек би, д.68/70 |
|___|____________________________|_________________________________|
|185|Помещение площадью 6 м2 |ул.им. Карасай батыра, д.128 |
|___|____________________________|_________________________________|
|186|Помещение площадью 7 м2 |ул.им. Карасай батыра, д.128 |
|___|____________________________|_________________________________|
|187|Здание |ул.им. Карасай батыра, д.85 |
|___|____________________________|_________________________________|
|188|Здание |ул.им. Кассина, д.47 |
|___|____________________________|_________________________________|
|189|Помещение площадью 180 м2 |ул. Кашгарская, д.69 |
|___|____________________________|_________________________________|
|190|Помещение площадью 70 м2 |ул. Кисловодская, д.19а |
|___|____________________________|_________________________________|
|191|Помещение площадью 500 м2 |ул.им. Клочкова, д.49 |
|___|____________________________|_________________________________|
|192|Здание |ул.им. Клочкова, д.165 |
|___|____________________________|_________________________________|
|193|Здание |мкр. Коктем 3, д.11 |
|___|____________________________|_________________________________|
|194|Помещение площадью 30,9 м2 |мкр. Коктем 1/15/22 |
|___|____________________________|_________________________________|
|195|Помещение площадью 30,8 м2 |ул.им. Бухар-Жырау, д.32/21 |
|___|____________________________|_________________________________|
|196|Помещение площадью 42,2 м2 |мкр. Алмагуль, д.18/26 |
|___|____________________________|_________________________________|
|197|Помещение площадью 62,9 м2 |мкр. Казахфильм, д.8/39 |
|___|____________________________|_________________________________|
|198|Здание |ул.им. Кунаева, д.127 |
|___|____________________________|_________________________________|

|178|Ғимарат |Каблуков көшесі, 117-үй |___|___________________________________|__________________________________
|179|Алаңы 60 м2 үй-жай |Қазақф. шағ.ауд. 24/74-үй |___|___________________________________|__________________________________
|180|Ғимарат |Қазақфильм шағ.ауд. N 268 бал.бақ.|___|___________________________________|__________________________________
|181|Алаңы 225.7 м2 үй-жай |Қазақфильм шағ.ауд. 14-үй |___|___________________________________|__________________________________
|182|Ғимарат |Қазыбек би, көшесі, 115-үй |___|___________________________________|__________________________________
|183|Алаңы 234.6 м2 үй-жай |Қазыбек би көшесі, 29-үй |___|___________________________________|__________________________________
|184|Алаңы 256 м2 үй-жай |Қазыбек би көшесі, 68/70-үй |___|___________________________________|__________________________________
|185|Алаңы 6 м2 үй-жай |Қарасай б. көшесі, 128-үй |___|___________________________________|__________________________________
|186|Алаңы 7 м2 үй-жай |Қарасай б. көшесі, 128-үй |___|___________________________________|__________________________________
|187|Ғимарат |Қарасай батыр көшесі, 85-үй |___|___________________________________|__________________________________
|188|Ғимарат |Кассин көшесі, 47-үй |___|___________________________________|__________________________________
|189|Алаңы 180 м2 үй-жай |Қашқар көшесі, 69-үй |___|___________________________________|__________________________________
|190|Алаңы 70 м2 үй-жай |Кисловодск көшесі, 19а-үй |___|___________________________________|__________________________________
|191|Алаңы 500 м2 үй-жай |Клочков көшесі, 49-үй |___|___________________________________|__________________________________
|192|Ғимарат |Клочков көшесі, 165-үй |___|___________________________________|__________________________________
|193|Ғимарат |Көктем 3 шағ.ауд. 11-үй |___|___________________________________|__________________________________
|194|Алаңы 30.9 м2 үй-жай |Көктем 1/15/22 шағ.ауд. |___|___________________________________|__________________________________
|195|Алаңы 30.8 м2 үй-жай |Б. Жырау көшесі, 32/21-үй |___|___________________________________|__________________________________
|196|Алаңы 42.2 м2 үй-жай |Алмагүл шағ.ауд. 18/26-үй |___|___________________________________|__________________________________
|197|Алаңы 62.9 м2 үй-жай |Қазақфильм шағ.ауд.8/39-үй |___|___________________________________|__________________________________
|198|Ғимарат |Қонаев көшесі, 127-үй |___|___________________________________|__________________________________

|199|Помещение площадью 210,5 м2 |ул.им. Кунаева, д.31б |
|___|____________________________|_________________________________|
|200|Помещение площадью 135,4 м2 |ул.им. Кунаева, д.62 |
|___|____________________________|_________________________________|
|201|Помещение площадью 174 м2 |ул.им. Курмангазы, д.144 |
|___|____________________________|_________________________________|
|202|Здание |ул.им. Курмангазы, д.29 |
|___|____________________________|_________________________________|
|203|Здание |ул.им. Курмангазы, д.66 |
|___|____________________________|_________________________________|
|204|Помещение площадью 126 м2 |ул.им. Мориса Тореза, д.141 |
|___|____________________________|_________________________________|
|205|Помещение площадью 54,6 м2 |ул.им. Мориса Тореза, д.152/6 |
|___|____________________________|_________________________________|
|206|Помещение площадью 275 м2 |ул.им. Мориса Тореза, д.198 |
|___|____________________________|_________________________________|
|207|Помещение площадью 130 м2 |ул.им. Мориса Тореза, д.141 |
|___|____________________________|_________________________________|
|208|Помещение площадью 220 м2 |ул.им. Макатаева, д.13 |
|___|____________________________|_________________________________|
|209|Помещение площадью 12 м2 |ул.им. Макатаева, д.140 |
|___|____________________________|_________________________________|
|210|Помещение площадью 1043 м2 |ул.им. Макатаева, д.142 |
|___|____________________________|_________________________________|
|211|Помещение площадью 300 м2 |ул.им. Макатаева, д.142 |
|___|____________________________|_________________________________|
|212| (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|213|Здание |ул.им. Манаса, д.40 |
|___|____________________________|_________________________________|
|214|Помещение площадью 150 м2 |ул.им. Манаса, д.51 |
|___|____________________________|_________________________________|
|215|Помещение площадью 170 м2 |ул.им. Маречека, д.12 |
|___|____________________________|_________________________________|
|216|Здание |ул.им. Мате Залка, д.78 |
|___|____________________________|_________________________________|
|217|Помещение площадью 60 м2 |ул.им. Мате Залка, д.73а |
|___|____________________________|_________________________________|
|218|Помещение площадью 97 м2 |ул.им. Мауленова, д.108а |
|___|____________________________|_________________________________|
|219|Здание |ул.им. Мауленова, д.57 |
|___|____________________________|_________________________________|

|199|Алаңы 210.5 м2 үй-жай |Қонаев көшесі, 31б-үй
|200|Алаңы 135.4 м2 үй-жай |Қонаев көшесі, 62-үй |___|___________________________________|__________________________________
|201|Алаңы 174 м2 үй-жай |Құрманғазы көшесі, 144-үй |___|___________________________________|__________________________________
|202|Ғимарат |Құрманғазы көшесі, 29-үй |___|___________________________________|__________________________________
|203|Ғимарат |Құрманғазы көшесі, 66-үй |___|___________________________________|__________________________________
|204|Алаңы 126 м2 үй-жай |М.Торез көшесі, 141-үй |___|___________________________________|__________________________________
|205|Алаңы 54.6 м2 үй-жай |М.Торез көшесі, 152/6-үй |___|___________________________________|__________________________________
|206|Алаңы 275 м2 үй-жай |М.Торез көшесі, 198-үй |___|___________________________________|__________________________________
|207|Алаңы 130 м2 үй-жай |М.Торез көшесі, 141-үй |___|___________________________________|__________________________________
|208|Алаңы 220 м2 үй-жай |Мақатаев көшесі, 13-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|209|Алаңы 12 м2 үй-жай |Мақатаев көшесі, 140-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|210|Алаңы 1043 м2 үй-жай |Мақатаев көшесі, 142-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|211|Алаңы 300 м2 үй-жай |Мақатаев көшесі, 142-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|212| Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|__________________________________
|213|Ғимарат |Манас көшесі, 40-үй |___|___________________________________|__________________________________
|214|Алаңы 150 м2 үй-жай |Манас көшесі, 51-үй |___|___________________________________|__________________________________
|215|Алаңы 170 м2 үй-жай |Маречек көшесі, 12-үй |___|___________________________________|__________________________________
|216|Ғимарат |Мате Залка көшесі, 78-үй |___|___________________________________|__________________________________
|217|Алаңы 60 м2 үй-жай |Мате Залка көшесі, 73а-үй |___|___________________________________|__________________________________
|218|Алаңы 97 м2 үй-жай |Мәуленов көшесі, 108а-үй |___|___________________________________|__________________________________
|219|Ғимарат |Мәуленов көшесі, 57-үй |___|___________________________________|__________________________________

|220|Помещение площадью 162,6 м2 |ул. Мельничная, д.31 |
|___|____________________________|_________________________________|
|221|Здание |ул.им. Мечникова, д.62 |
|___|____________________________|_________________________________|
|222|Помещение площадью 1038 м2 |ул.им. Мечникова, д.76 |
|___|____________________________|_________________________________|
|223|Здание |2 мкр., кинотеатр "Чайка" |
|___|____________________________|_________________________________|
|224|Здание |3 мкр., к-тр "Юность" |
|___|____________________________|_________________________________|
|225|Здание |10 мкр., детсад № 240 |
|___|____________________________|_________________________________|
|226|Здание |10 мкр., детсад № 243 |
|___|____________________________|_________________________________|
|227|Помещение площадью 15 м2 |10 мкр., д.10, кв.7а |
|___|____________________________|_________________________________|
|228|Помещение площадью 42,3 м2 |10 мкр., д.12, кв.43 |
|___|____________________________|_________________________________|
|229|Помещение площадью 158,8 м2 |11 мкр., д.17 |
|___|____________________________|_________________________________|
|230|Помещение площадью 3,5 м2 |11 мкр., д.3 |
|___|____________________________|_________________________________|
|231|Помещение площадью 282,9 м2 |3 мкр., д.19а |
|___|____________________________|_________________________________|
|232|Здание |3 мкр., д.42а |
|___|____________________________|_________________________________|
|233|Здание |3 мкр., д.242-А |
|___|____________________________|_________________________________|
|234|Помещение площадью 2231 м2 |4 мкр., детсад б/н |
|___|____________________________|_________________________________|
|235|Помещение площадью 46 м2 |4 мкр., пр.Абая, хоз/блок |
| | |городского парка культуры и |
| | | отдыха |
|___|____________________________|_________________________________|
|236|Помещение площадью 96 м2 |6 мкр., Отделение НСБК № |
| |8349/0110 |
|___|____________________________|_________________________________|
|237|Здание |8 мкр., д.42 |
|___|____________________________|_________________________________|
|238|Помещение площадью 570 м2 |мкр. Айнабулак 3, ГУВД |
|___|____________________________|_________________________________|
|239|Помещение площадью 1645 м2 |ул.им. Муканова, д.223б |
|___|____________________________|_________________________________|

|220|Алаңы 162.6 м2 үй-жай |Мельничная көшесі, 31-үй |___|___________________________________|__________________________________
|221|Ғимарат |Мечников көшесі, 62-үй |___|___________________________________|__________________________________
|222|Алаңы 1038 м2 үй-жай |Мечников көшесі, 76-үй |___|___________________________________|__________________________________
|223|Ғимарат |2-шағынаудан, Чайка кинотеатры |___|___________________________________|__________________________________
|224|Ғимарат |3-шағынаудан, Юность кинотеатры |___|___________________________________|__________________________________
|225|Ғимарат |10-шағынаудан, N 240 бал.бақ. |___|___________________________________|__________________________________
|226|Ғимарат |10-шағынаудан. N 243 бал.бақ. |___|___________________________________|__________________________________
|227|Алаңы 15 м2 үй-жай |10-шағынаудан, 10-үй, 7а-пәтер |___|___________________________________|__________________________________
|228|Алаңы 42.3 м2 үй-жай |10-шағынаудан, 12-үй, 43-пәтер |___|___________________________________|__________________________________
|229|Алаңы 158.8 м2 үй-жай |11-шағынаудан, 17-үй |___|___________________________________|__________________________________
|230|Алаңы 3.5 м2 үй-жай |11-шағынаудан, 3-үй |___|___________________________________|__________________________________
|231|Алаңы 282.9 м2 үй-жай |3-шағынаудан, 19а-үй |___|___________________________________|__________________________________
|232|Ғимарат |3-шағынаудан, 42а-үй |___|___________________________________|__________________________________
|233|Ғимарат |3-шағынаудан, 242-А-үй |___|___________________________________|__________________________________
|234|Алаңы 2231 м2 үй-жай |4-шағынаудан, бал.бақ н/ж |___|___________________________________|__________________________________
|235|Алаңы 46 м2 үй-жай |4-шағынаудан,Абай даңғылы қалалық
| | |мәдени және демалыс парк шар/блок |___|___________________________________|__________________________________
|236|Алаңы 96 м2 үй-жай |6-шағынаудан N 8349/0110 Халықтық
| | |Банктің бөлімшесі
| |___________________________________|__________________________________
|237|Ғимарат |8-шағынаудан, 42-үй |___|___________________________________|__________________________________
|238|Алаңы 570 м2 үй-жай |Айнабұлақ-3-шағынауданы, ҚІІБ |___|___________________________________|__________________________________
|239|Алаңы 1645 м2 үй-жай |Мұқанов көшесі, 223б-үй |___|___________________________________|__________________________________

|240|Помещение площадью 40,1 м2 |ул.им. Муканова, д.235 |
|___|____________________________|_________________________________|
|241|Помещение площадью 301 м2 |ул.им. Муратбаева, д.95 |
|___|____________________________|_________________________________|
|242|Помещение площадью 180 м2 |ул.им. Мустафина (автопарк № 5) |
|___|____________________________|_________________________________|
|243|Здание |ул.им. Навои, д.308 |
|___|____________________________|_________________________________|
|244|Помещение площадью 60 м2 |ул.им. Наурызбай батыра, д.28 |
|___|____________________________|_________________________________|
|245|Помещение площадью 198,3 м2 |ул.им. Наурызбай батыра, д.66 |
|___|____________________________|_________________________________|
|246|Здание |ул.им. Огарева, д.6 |
|___|____________________________|_________________________________|
|247|Помещение площадью 500 м2 |ул. Омская, д.108 |
|___|____________________________|_________________________________|
|248|Помещение площадью 1005 м2 |мкр. Орбита 2, д.29а |
|___|____________________________|_________________________________|
|249|Помещение площадью 1005 м2 |мкр. Таугуль, д.176 |
|___|____________________________|_________________________________|
|250|Здание |мкр. Орбита 1, д/с 64 |
|___|____________________________|_________________________________|
|251|Здание |мкр. Орбита 1, д.40 |
|___|____________________________|_________________________________|
|252|Здание |мкр. Орбита 2, ясли-сад б/н |
|___|____________________________|_________________________________|
|253|Здание |мкр. Орбита 2, ясли-сад № 263 |
|___|____________________________|_________________________________|
|254|Здание |мкр. Орбита 3, к-тр "Байконыр" |
|___|____________________________|_________________________________|
|255|Здание |мкр. Орбита 3, д/с 274 |
|___|____________________________|_________________________________|
|256|Помещение площадью 12 м2 |мкр. Орбита 4, д.10 |
|___|____________________________|_________________________________|
|257|Здание |мкр. Орбита 4, д.25 |
|___|____________________________|_________________________________|
|258|Здание |мкр. Орбита 4, д.25а |
|___|____________________________|_________________________________|
|259|Здание |мкр. Орбита 2, ср.шк. № 68 |
|___|____________________________|_________________________________|
|260|Помещение площадью 130,3 м2 |мкр. Орбита 2, д.6 |
|___|____________________________|_________________________________|

|240|Алаңы 40.1 м2 үй-жай |Мұқанов көшесі, 235-үй |___|___________________________________|__________________________________
|241|Алаңы 301 м2 үй-жай |Мұратбаев көшесі, 95-үй |___|___________________________________|__________________________________
|242|Алаңы 180 м2 үй-жай |Мұстафин көшесі, (N 5 автопарк) |___|___________________________________|__________________________________
|243|Ғимарат |Навои көшесі, 308-үй |___|___________________________________|__________________________________
|244|Алаңы 60 м2 үй-жай |Наурызбай б. 28-үй |___|___________________________________|__________________________________
|245|Алаңы 198.3 м2 үй-жай |Наурызбай б. 66-үй |___|___________________________________|__________________________________
|246|Ғимарат |Огарев көшесі, 6-үй |___|___________________________________|__________________________________
|247|Алаңы 500 м2 үй-жай |Омбы көшесі, 108-үй |___|___________________________________|__________________________________
|248|Алаңы 1005 м2 үй-жай |Орб. 2-шағ.ауд. 29а--үй |___|___________________________________|__________________________________
|249|Алаңы 1005 м2 үй-жай |Таугүл 1/76 шағ.ауд. |___|___________________________________|__________________________________
|250|Ғимарат |Орбита 1 шағ.ауд. бал/бақ N 64 |___|___________________________________|__________________________________
|251|Ғимарат |Орбита 1 шағ.ауд. 40--үй |___|___________________________________|__________________________________
|252|Ғимарат |Орбита 2 шағ.ауд.,бала бақша н/ж |___|___________________________________|__________________________________
|253|Ғимарат |Орбита 2 шағ.ауд.,N 263 бала |___|___________________________________|__________________________________
|254|Ғимарат |Орбита 3шағ.ауд., Байқоңыр
| | |кинотеатры |___|___________________________________|__________________________________
|255|Ғимарат |Орбита 3 шағ.ауд. б/б 274-үй |___|___________________________________|__________________________________
|256|Алаңы 12 м2 үй-жай |Орбита 4 шағ.ауд. 10-үй |___|___________________________________|__________________________________
|257|Ғимарат |Орбита 4 шағ.ауд. 25-үй |___|___________________________________|__________________________________
|258|Ғимарат |Орбита 4 шағ.ауд. 25а-үй |___|___________________________________|__________________________________
|259|Ғимарат |Орбита-2 шағ.ауд. N 68орт.мек. |___|___________________________________|__________________________________
|260|Алаңы 130.3 м2 үй-жай |Орбита-2 шағ.ауд.6-үй |___|___________________________________|__________________________________

|261|Здание |пос.Заря Востока,ул.им.Ленина,.15|
|___|____________________________|_________________________________|
|262|Здание |пос.им. Кирова, ул.им. Ленина, |
! ! !д.24 |
|___|____________________________|_________________________________|
|263|Помещение площадью 40 м2 |пос.им. Кирова, ул.им. Ленина, |
! ! !д.19 |
|___|____________________________|_________________________________|
|264|Помещение площадью 26 м2 |пос.Коккайнар, ул.Басаркобыза, |
! ! !д.42 |
|___|____________________________|_________________________________|
|265|Помещение площадью 60,6 м2 |пос. Красный Трудовик, ул. им. |
| | |К.Маркса, гор.поликлиника № 14 |
|___|____________________________|_________________________________|
|266|Здание |ул.им. Панфилова, д.59 |
|___|____________________________|_________________________________|
|267|Помещение площадью 300 м2 |ул.им. Панфилова, д.75 |
|___|____________________________|_________________________________|
|268|Здание |ул.им. Папанина, д.220 |
|___|____________________________|_________________________________|
|269|Помещение площадью 524 м2 |пос. Первомайские озера, |
| | |общежитие |
|___|____________________________|_________________________________|
|270|Помещение площадью 2597 м2 |ул.им. Пирогова, д.1 |
|___|____________________________|_________________________________|
|271|Здание |ул.им. Поддубного, д.155 |
|___|____________________________|_________________________________|
|272|Помещение площадью 2597 м2 |ул.им. Попова, д.23 |
|___|____________________________|_________________________________|
|273|Здание |пос. Калкаман, центр |
| | |экстремальной медицины |
|___|____________________________|_________________________________|
|274|Помещение площадью 1905 м2 |пр. Достык, д.46 |
|___|____________________________|_________________________________|
|275|Помещение площадью 44 м2 |ул.им. Прокофьева, д.150 |
|___|____________________________|_________________________________|
|276|Помещение площадью 72 м2 |ул.им. Прокофьева, д.150 |
|___|____________________________|_________________________________|
|277|Помещение площадью 205,5 м2 |ул.им. Прокофьева, д.150 |
|___|____________________________|_________________________________|
|278|Помещение площадью 1836 м2 |ул.им. Пушкина, д.26 |
|___|____________________________|_________________________________|
|279|Помещение площадью 244,4 м2 |ул.им. Пушкина, д.40 |
|___|____________________________|_________________________________|
|280|Помещение площадью 15,7 м2 |ул.им. Пушкина, д.78 |
|___|____________________________|_________________________________|

|261|Ғимарат |п. Заря Восток, Ленин көшесі,15-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|262|Ғимарат |п. Киров, Ленин көшесі,24-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|263|Алаңы 40 м2 үй-жай |п.Киров, Ленин көшесі, 19-үй |___|___________________________________|__________________________________
|264|Алаңы 26 м2 үй-жай |п.Көкқайнар Басаркобызөшесі,42-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|265|Алаңы 60.6 м2 үй-жай |п.Красный Трудовик,К.Маркс көшесі,
| | |N4 қалалық ауруханасы
|___|___________________________________|_________________________________
|266|Ғимарат |Панфилов көшесі, 59-үй
|___________________________________ |_________________________________
|267|Алаңы 300 м2 үй-жай |Панфилов көшесі, 75-үй |___|___________________________________|_________________________________
|268|Ғимарат |Папанин көшесі, 220-үй |___|___________________________________|_________________________________
|269|Алаңы 524 м2 үй-жай |Біріншімай тоғаны, жатақхана |___|___________________________________|_________________________________
|270|Алаңы 2597 м2 үй-жай |Пирогов көшесі, 1-үй |___|___________________________________|_________________________________
|271|Ғимарат |Поддубный көшесі,155-үй |___|___________________________________|_________________________________
|272|Алаңы 2597 м2 үй-жай |Попов көшесі,23-үй |___|___________________________________|_________________________________
|273|Ғимарат |пос. Қалқаман, экстр.мед орталығы
|___|___________________________________|_________________________________
|274|Алаңы 1905 м2 үй-жай |Достық даңғ. 46-үй |___|___________________________________|_________________________________
|275|Алаңы 44 м2 үй-жай |Прокофьев көшесі, 150-үй |___|___________________________________|_________________________________
|276|Алаңы 72 м2 үй-жай |Прокофьев көшесі, 150-үй |___|___________________________________|_________________________________
|277|Алаңы 205.5 м2 үй-жай |Прокофьев көшесі, 150-үй |___|___________________________________|_________________________________
|278|Алаңы 1836 м2 үй-жай |Пушкин көшесі,26-үй |___|___________________________________|_________________________________
|279|Алаңы 244.4 м2 үй-жай |Пушкин көшесі,40-үй |___|___________________________________|_________________________________
|280|Алаңы 15.7 м2 үй-жай |Пушкин көшесі,78-үй |___|___________________________________|_________________________________

|281|Помещение площадью 56,5 м2 |ул.им. Пушкина, д.78 |
|___|____________________________|_________________________________|
|282|Помещение площадью 177,4 м2 |ул.им. Пушкина, д.26 |
|___|____________________________|_________________________________|
|283|Помещение площадью 543,9 м2 |пр. Раимбека, д.235; д.200а |
|___|____________________________|_________________________________|
|284|Здание |пр. Раимбека, д.483а |
|___|____________________________|_________________________________|
|285|Помещение площадью 60 м2 |ул.им. Розыбакиева |
|(уг.Ровеского), |
|спортивно-оздоровительный клуб |
|___|____________________________|_________________________________|
|286|Помещение площадью 95,7 м2 |ул.им. Розыбакиева, д.66 |
|___|____________________________|_________________________________|
|287|Здание |ул.им. Розыбакиева, д. 177 |
|___|____________________________|_________________________________|
|288|Здание |ул.им. Розыбакиева, д.45 |
|___|____________________________|_________________________________|
|289|Помещение площадью 4,6 м2 |ул.им. Розыбакиева, д.66 |
|___|____________________________|_________________________________|
|290|Помещение площадью 16 м2 |ул.им. Розыбакиева, д.68 |
|___|____________________________|_________________________________|
|291|Здание |ул.им. Руставели, д.3 |
|___|____________________________|_________________________________|
|292|Здание |ул.им. Рыскулова, д.91 |
|___|____________________________|_________________________________|
|293|Здание |ул.им. Садвакасова, д.27 |
|___|____________________________|_________________________________|
|294|Помещение площадью 30,9 м2 |ул.им. Саина, д.20-22 |
|___|____________________________|_________________________________|
|295|Помещение площадью 52,7 м2 |мкр. Самал 1, д.34 |
|___|____________________________|_________________________________|
|296|Помещение площадью 555 м2 |мкр. Самал 1, д.17 |
|___|____________________________|_________________________________|
|297|Помещение площадью 555 м2 |ул.им. Бальзака, д.2 |
|___|____________________________|_________________________________|
|298|Помещение площадью 555 м2 |ул.им. Фурманова, д.249 |
|___|____________________________|_________________________________|
|299|Помещение площадью 555 м2 |мкр. Самал 1, д.31 |
|___|____________________________|_________________________________|
|300|Помещение площадью 278 м2 |ул.им. Сатпаева, д.10 |
|___|____________________________|_________________________________|
|301|Помещение площадью 90 м2 |ул.им. Сатпаева, д.7 |
|___|____________________________|_________________________________|

|281|Алаңы 56.5 м2 үй-жай |Пушкин көшесі,78-үй |___|___________________________________|_________________________________
|282|Алаңы 177.4 м2 үй-жай |Пушкин көшесі, 26-үй |___|___________________________________|__________________________________
|283|Алаңы 543.9 м2 үй-жай |Райымбек көшесі,235;200а-үйлер |___|___________________________________|_________________________________
|284|Ғимарат |Райымбек көшесі,483а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|285|Алаңы 60 м2 үй-жай |Розыбакиев көшесі,(Ровенск. қиы.
| | |лысы спорт-сауықтыру клубы)
|___|___________________________________|_________________________________
|286|Алаңы 95.7 м2 үй-жай |Розыбакиев көшесі, 66-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|287|Ғимарат |Розыбакиев көшесі,177-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|288|Ғимарат |Розыбакиев көшесі, 45-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|289|Алаңы 4.6 м2 үй-жай |Розыбакиев көшесі, 66-үй |___|___________________________________|_________________________________
|290|Алаңы 16 м2 үй-жай |Розыбакиев көшесі,68-үй |___|___________________________________|_________________________________
|291|Ғимарат |Руставели көшесі, 3-үй |___|___________________________________|_________________________________
|292|Ғимарат |Рысқұлов көшесі, 91-үй |___|___________________________________|_________________________________
|293|Ғимарат |Сәдуақасов көшесі, 27-үй |___|___________________________________|_________________________________
|294|Алаңы 30.9 м2 үй-жай |Саин көшесі, 20-22-үй |___|___________________________________|_________________________________
|295|Алаңы 52.7 м2 үй-жай |Самал 1 шағ.ауд. 34-үй |___|___________________________________|_________________________________
|296|Алаңы 555 м2 үй-жай |Самал 1 шағ.ауд.17-үй |___|___________________________________|_________________________________
|297|Алаңы 555 м2 үй-жай |Бальзак көшесі, 2-үй |___|___________________________________|_________________________________
|298|Алаңы 555 м2 үй-жай |Фурманов көшесі, 249-үй |___|___________________________________|_________________________________
|299|Алаңы 555 м2 үй-жай |Самал 1 шағ.ауд.31-үй
|300|Алаңы 278 м2 үй-жай |Сәтпаев көшесі, 10-үй |___|___________________________________|_________________________________
|301|Алаңы 90 м2 үй-жай |Сәтпаев көшесі,7-үй |___|___________________________________|_________________________________

|302|Помещение площадью 312 м2 |ул.им. Сатпаева, д.86 |
|___|____________________________|_________________________________|
|303|Помещение площадью 108 м2 |ул.им. Сатпаева, д.10 |
|___|____________________________|_________________________________|
|304|Помещение площадью 100 м2 |ул.им. Седова, д.73 |
|___|____________________________|_________________________________|
|305|Помещение площадью 190 м2 |пр. Сейфуллина, д.497 |
|___|____________________________|_________________________________|
|306|Помещение площадью 464,4 м2 |пр. Сейфуллина, д.129 |
|___|____________________________|_________________________________|
|307|Помещение площадью 31,43 м2 |пр. Сейфуллина, д.129/41 |
|___|____________________________|_________________________________|
|308|Помещение площадью 323 м2 |пр. Сейфуллина, д.450 |
|___|____________________________|_________________________________|
|309|Помещение площадью 161 м2 |пр. Сейфуллина, д.469б |
|___|____________________________|_________________________________|
|310|Помещение площадью 45,9 м2 |ул. Серпуховская, д.42 |
|___|____________________________|_________________________________|
|311|Помещение площадью 1259 м2 |ул.им. Сеченова, д.28 |
|___|____________________________|_________________________________|
|312|Помещение площадью 103,8 м2 |ул.им. Сулейменова, д.17 |
|___|____________________________|_________________________________|
|313|Помещение площадью 154 кв.м.|ул.им. Суюнбая, д.178 |
|___|____________________________|_________________________________|
|314|Здание |ул.им. Суюнбая, д.207 |
|___|____________________________|_________________________________|
|315|Помещение площадью 161,4 м2 |ул.им. Суюнбая, д.263/27 |
|___|____________________________|_________________________________|
|316|Помещение площадью 315 м2 |ул.им. Т.Боткина, д.21 |
|___|____________________________|_________________________________|
|317|Помещение площадью 188,8 м2 |ул. Талгарская, д.7 |
|___|____________________________|_________________________________|
|318|Здание |мкр. Тастак 1, д.26а |
|___|____________________________|_________________________________|
|319|Помещение площадью 11156 м2 |мкр. Тастак 1, д.1а |
|___|____________________________|_________________________________|
|320|Здание |мкр. Таугуль, ул. Журавского, |
! ! !д.32 |
|___|____________________________|_________________________________|
|321|Здание |мкр. Таугуль 1, д.39 |
|___|____________________________|_________________________________|
|322|Здание |ул. им. Тельмана, д.56 |
|___|____________________________|_________________________________|

|302|Алаңы 312 м2 үй-жай |Сәтпаев көшесі, 86-үй |___|___________________________________|_________________________________
|303|Алаңы 108 м2 үй-жай |Сәтпаев көшесі,10-үй |___|___________________________________|_________________________________
|304|Алаңы 100 м2 үй-жай |Седов көшесі,73-үй |___|___________________________________|_________________________________
|305|Алаңы 190 м2 үй-жай |Сейфуллин даңғ.497-үй |___|___________________________________|_________________________________
|306|Алаңы 464.4 м2 үй-жай |Сейфуллин даңғ.129-үй |___|___________________________________|_________________________________
|307|Алаңы 31.43 м2 үй-жай |Сейфуллин даңғ.129/41-үй |___|___________________________________|_________________________________
|308|Алаңы 323 м2 үй-жай |Сейфуллин даңғ.450-үй |___|___________________________________|_________________________________
|309|Алаңы 161 м2 үй-жай |Сейфуллин даңғ. 469б-үй |___|___________________________________|_________________________________
|310|Алаңы 45.9 м2 үй-жай |Серпуховский көшесі,42-үй |___|___________________________________|_________________________________
|311|Алаңы 1259 м2 үй-жай |Сеченов көшесі, 28-үй |___|___________________________________|_________________________________
|312|Алаңы 103.8 м2 үй-жай |Сүлейменов көшесі,17-үй |___|___________________________________|_________________________________
|313|Алаңы 154 кв.м. үй-жай |Сүйінбай көшесі,178-үй |___|___________________________________|_________________________________
|314|Ғимарат |Сүйінбай көшесі,207-үй |___|___________________________________|_________________________________
|315|Алаңы 161.4 м2 үй-жай |Сүйінбай көшесі,263/27-үй |___|___________________________________|_________________________________
|316|Алаңы 315 м2 үй-жай |Т.Бокина көшесі, 21-үй |___|___________________________________|_________________________________
|317|Алаңы 188.8 м2 үй-жай |Талғар көшесі,7-үй |___|___________________________________|_________________________________
|318|Ғимарат |Тастақ 1 шағ.ауд.26а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|319|Алаңы 11156 м2 үй-жай |Тастақ 1.шағ.ауд.1а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|320|Ғимарат |Тауг.шағ.ауд.Журавского көшесі,32 |___|___________________________________|_________________________________
|321|Ғимарат |Таугул 1 шағ.ауд.39-үй |___|___________________________________|_________________________________
|322|Ғимарат |Тельман көшесі,56-үй |___|___________________________________|_________________________________

|323|Помещение площадью 6 м2 |ул.им. Тимирязева, д.61 |
|___|____________________________|_________________________________|
|324|Помещение площадью 10 м2 |ул.им. Тимирязева, д.73 |
|___|____________________________|_________________________________|
|325|Здание |ул.им. Тимирязева, д.28/29 |
|___|____________________________|_________________________________|
|326|Помещение площадью 36 м2 |ул.им. Тимирязева, д.32 |
|___|____________________________|_________________________________|
|327|Помещение площадью 333 м2 |ул.им. Толе би, 63 |
|___|____________________________|_________________________________|
|328|Помещение площадью 269,5 м2 |ул.им. Толе би, д.159 |
|___|____________________________|_________________________________|
|329|Помещение площадью 75,6 м2 |ул.им. Толе би, д.106 |
|___|____________________________|_________________________________|
|330|Помещение площадью 577,3 м2 |ул.им. Толе би, д.12 |
|___|____________________________|_________________________________|
|331|Помещение площадью 148,3 м2 |ул.им. Толе би, д.12 |
|___|____________________________|_________________________________|
|332|Помещение площадью 97 м2 |ул.им. Толе би, д.130а |
|___|____________________________|_________________________________|
|333|Помещение площадью 235,1 м2 |ул.им. Толе би, д.130а |
|___|____________________________|_________________________________|
|334|Помещение площадью 49 м2 |ул.им. Толе би, д.150 |
|___|____________________________|_________________________________|
|335|Помещение площадью 1020 м2 |ул.им. Толе би, д.157 |
|___|____________________________|_________________________________|
|336|Помещение площадью 32,6 м2 |ул.им. Толе би, д.160 |
|___|____________________________|_________________________________|
|337|Помещение площадью 9,1 м2 |ул.им. Толе би, д.165 |
|___|____________________________|_________________________________|
|338|Помещение площадью 71,7 м2 |ул.им. Толе би, д.226 |
|___|____________________________|_________________________________|
|339|Помещение площадью 181 м2 |ул.им. Толе би, д.226 |
|___|____________________________|_________________________________|
|340|Помещение площадью 16 м2 |ул.им. Толе би, д.45 |
|___|____________________________|_________________________________|
|341|Помещение площадью 64,6 м2 |ул.им. Толе би, д. 63 |
|___|____________________________|_________________________________|
|342|Помещение площадью 70 м2 |ул.им. Толе би, д.78 |
|___|____________________________|_________________________________|
|343|Помещение площадью 12 м2 |ул.им. Толе би, д.82а |
|___|____________________________|_________________________________|

|323|Алаңы 6 м2 үй-жай |Тимирязев көшесі,61-үй |___|___________________________________|_________________________________
|324|Алаңы 10 м2 үй-жай |Тимирязев көшесі,73-үй |___|___________________________________|_________________________________
|325|Ғимарат |Тимирязев көшесі,28/29-үй |___|___________________________________|_________________________________
|326|Алаңы 36 м2 үй-жай |Тимирязев көшесі,32-үй |___|___________________________________|_________________________________
|327|Алаңы 333 м2 үй-жай |Төле би көшесі, 63-үй |___|___________________________________|_________________________________
|328|Алаңы 269.5 м2 үй-жай |Төле би көшесі,159-үй |___|___________________________________|_________________________________
|329|Алаңы 75.6 м2 үй-жай |Төле би көшесі,106-үй |___|___________________________________|_________________________________
|330|Алаңы 577.3 м2 үй-жай |Төле би көшесі,12-үй |___|___________________________________|_________________________________
|331|Алаңы 148.3 м2 үй-жай |Төле би көшесі,12-үй |___|___________________________________|_________________________________
332 |Алаңы 97 м2 үй-жай |Төле би көшесі,130а-үй ____|___________________________________|_________________________________
|333|Алаңы 235.1 м2 үй-жай |Төле би көшесі,130а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|334|Алаңы 49 м2 үй-жай |Төле би көшесі,157-үй |___|___________________________________|_________________________________
|335|Алаңы 1020 м2 үй-жай |Төле би көшесі,157-үй |___|___________________________________|_________________________________
|336|Алаңы 32.6 м2 үй-жай |Төле би көшесі,160-үй |___|___________________________________|_________________________________
|337|Алаңы 9.1 м2 үй-жай |Төле би көшесі,165-үй |___|___________________________________|_________________________________
|338|Алаңы 71.7 м2 үй-жай |Төле би көшесі,226-үй |___|___________________________________|_________________________________
|339|Алаңы 181 м2 үй-жай |Төле би көшесі,226-үй |___|___________________________________|_________________________________
|340|Алаңы 16 м2 үй-жай |Төле би көшесі,45-үй |___|___________________________________|_________________________________
|341|Алаңы 64.6 м2 үй-жай |Төле би көшесі, 63-үй |___|___________________________________|_________________________________
|342|Алаңы 70 м2 үй-жай |Төле би көшесі,78-үй |___|___________________________________|_________________________________
|343|Алаңы 12 м2 үй-жай |Төле би көшесі,82а-үй |___|___________________________________|_________________________________

|344|Здание |ул.им. Толстого, д.20 |
|___|____________________________|_________________________________|
|345|Помещение площадью 494,5 м2 |ул.им. Толстого, д.6а |
|___|____________________________|_________________________________|
|346|Помещение площадью 267,6 м2 |ул.им. Торайгырова, д.1 |
|___|____________________________|_________________________________|
|347|Здание |ул.им. Тулебаева, д.62 |
|___|____________________________|_________________________________|
|348|Помещение площадью 10,7 м2 |ул.им. Тургут Озала, д.71 |
|___|____________________________|_________________________________|
|349|Помещение площадью 120 м2 |ул.им. Турекулова, д.73 |
|___|____________________________|_________________________________|
|350|Здание |ул.им. Кожамкулова, д.77 |
|___|____________________________|_________________________________|
|351|Здание |ул.им. Розыбакиева, д.45 |
|___|____________________________|_________________________________|
|352|Здание |ул. Университетская, д.7 |
|___|____________________________|_________________________________|
|353|Помещение площадью 280,8 м2 |ул. Усть-Каменогорская, д.2 |
|___|____________________________|_________________________________|
|354|Помещение площадью 321,2 м2 |ул.им. Утепова, д.2 |
|___|____________________________|_________________________________|
|355|Помещение площадью 20 м2 |ул.им. Утепова, д.9в/38 |
|___|____________________________|_________________________________|
|356|Здание |мкр. Таугуль, ср.шк. № 127 |
|___|____________________________|_________________________________|
|357|Помещение площадью 262,4 м2 |ул.им. Фурманова. 124; 126 |
|___|____________________________|_________________________________|
|358|Помещение площадью 108 м2 |ул.им. Фурманова, д.128 |
|___|____________________________|_________________________________|
|359|Помещение площадью 102 м2 |ул.им. Фурманова, д.124 |
|___|____________________________|_________________________________|
|360|Помещение площадью 18 м2 |ул.им. Фурманова, д.112 |
|___|____________________________|_________________________________|
|361|Помещение площадью 70 м2 |ул.им. Фурманова, 118 |
|___|____________________________|_________________________________|
|362|Помещение площадью 57,7 м2 |ул.им. Фурманова, д.120 |
|___|____________________________|_________________________________|
|363|Помещение площадью 10 м2 |ул.им. Фурманова, д.124 |
|___|____________________________|_________________________________|
|364|Помещение площадью 47,2 м2 |ул.им. Фурманова, д.124 |
|___|____________________________|_________________________________|

|344|Ғимарат |Толстой көшесі,20-үй |___|___________________________________|_________________________________
|345|Алаңы 494.5 м2 үй-жай |Толстой көшесі,6а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|346|Алаңы 267.6 м2 үй-жай |Торайғыров көшесі,1-үй |___|___________________________________|_________________________________
|347|Ғимарат |Төлебаев көшесі,62-үй |___|___________________________________|_________________________________
|348|Алаңы 10.7 м2 үй-жай |Тұрғыт Өзәл көшесі,71-үй |___|___________________________________|_________________________________
|349|Алаңы 120 м2 үй-жай |Төреқұлов көшесі,73-үй |___|___________________________________|_________________________________
|350|Ғимарат |Қожамқұлов көшесі,77-үй |___|___________________________________|_________________________________
|351|Ғимарат |Розыбакиев көшесі, 45-үй |___|___________________________________|_________________________________
|352|Ғимарат |Университет. көшесі,7-үй |___|___________________________________|_________________________________
|353|Алаңы 280.8 м2 үй-жай |Өскемен көшесі,2-үй |___|___________________________________|_________________________________
|354|Алаңы 321.2 м2 үй-жай |Өтепов көшесі,2-үй |___|___________________________________|_________________________________
|355|Алаңы 20 м2 үй-жай |Өтепов көшесі,9в/38-үй |___|___________________________________|_________________________________
|356|Ғимарат |Таугүл шағынауданы, N 127 орт.мек
|___|___________________________________|_________________________________
|357|Алаңы 262.4 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,124; 126
|___|___________________________________|_________________________________
|358|Алаңы 108 м2 үй-жай |Фурманов көшесі, 128-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|359|Алаңы 102 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,124-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|360|Алаңы 18 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,112-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|361|Алаңы 70 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,118-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|362|Алаңы 57.7 м2 үй-жай |Фурманов көшесі, 120-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|363|Алаңы 10 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,124-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|364|Алаңы 47.2 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,124-үй |___|___________________________________|_________________________________

|365|Помещение площадью 322,2 м2 |ул.им. Фурманова, д.161 |
|___|____________________________|_________________________________|
|366|Помещение площадью 8 м2 |ул.им. Фурманова, д.42 |
|___|____________________________|_________________________________|
|367| (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|368| (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|369|Помещение площадью 22,7 м2 |ул.им. Фурманова, д.53 |
|___|____________________________|_________________________________|
|370|Здание |ул.им. Фучика, д.44 |
|___|____________________________|_________________________________|
|371|Помещение площадью 60 м2 |ул.им. Чайковского, д.37 |
|___|____________________________|_________________________________|
|372|Здание |ул.им. Чехова, 15а |
|___|____________________________|_________________________________|
|373|Помещение площадью 57,7 м2 |ул.им. Ш.Алейкум, д.27 |
|___|____________________________|_________________________________|
|374|Помещение площадью 130,4 м2 |ул.им. Шверника, д.22 |
|___|____________________________|_________________________________|
|375|Здание |ул.им. Шевченко, д.114 |
|___|____________________________|_________________________________|
|376|Помещение площадью 48,3 м2 |ул.им. Шевченко, д.123 |
|___|____________________________|_________________________________|
|377|Помещение площадью 40 м2 |ул.им. Шевченко, д.123 |
|___|____________________________|_________________________________|
|378|Помещение площадью 16,9 м2 |ул.им. Шевченко, д.129 |
|___|____________________________|_________________________________|
|379|Помещение площадью 595,6 м2 |ул.им. Шевченко, д.13 |
|___|____________________________|_________________________________|
|380|Помещение площадью 144,3 м2 |ул.им. Шевченко, д.15а |
|___|____________________________|_________________________________|
|381|Помещение площадью 64,6 м2 |ул.им. Шевченко, д.15а |
|___|____________________________|_________________________________|
|382|Помещение площадью 38,1 м2 |ул.им. Шевченко, д.162в |
|___|____________________________|_________________________________|
|383|Помещение площадью 67 м2 |ул.им. Шевченко, д.60 |
|___|____________________________|_________________________________|
|384|Помещение площадью 91 м2 |ул.им. Шевченко, д.95 |
|___|____________________________|_________________________________|
|385|Помещение площадью 120 м2 |ул.им. Шелкова б/н |
|___|____________________________|_________________________________|

|365|Алаңы 322.2 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,161-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|366|Алаңы 8 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,42-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|367| Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|368| Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен. |___|___________________________________|_________________________________
|369|Алаңы 22.7 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,53-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|370|Ғимарат |Фучик көшесі,44-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|371|Алаңы 60 м2 үй-жай |Чайковский көшесі,37-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|372|Ғимарат |Чехов көшесі,15а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|373|Алаңы 57.7 м2 үй-жай |Шолом Алейхом көшесі,27-үй |___|___________________________________|_________________________________
|374|Алаңы 130.4 м2 үй-жай |Шверник көшесі,22-үй |___|___________________________________|_________________________________
|375|Ғимарат |Шевченко көшесі,114-үй |___|___________________________________|_________________________________
|376|Алаңы 48.3 м2 үй-жай |Шевченко көшесі,123-үй |___|___________________________________|_________________________________
|377|Алаңы 40 м2 үй-жай |Шевченко көшесі,123-үй |___|___________________________________|_________________________________
|378|Алаңы 16.9 м2 үй-жай |Шевченко көшесі,129-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|379|Алаңы 585.6 м2 үй-жай |Шевченко көшесі,13-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|380|Алаңы 144.3 м2 үй-жай |Шевченко көшесі,15а-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|381|Алаңы 64.6 м2 үй-жай |Шевченко көшесі,15а-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|382|Алаңы 38.1 м2 үй-жай |Шевченко көшесі,162в-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|383|Алаңы 67 м2 үй-жай |Шевченко көшесі,60-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|384|Алаңы 91 м2 үй-жай |Шевченко көшесі,95-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|385|Алаңы 120 м2 үй-жай |Шелков көшесі, н/ж
|___|___________________________________|_________________________________

|386|Помещение площадью 25 м2 |ул.им. Шолохова, д.22 |
|___|____________________________|_________________________________|
|387|Помещение площадью 56,3 м2 |мкр. Шанырак 2, ул. Отеміс улы,д3|
|___|____________________________|_________________________________|
|388|Помещение площадью 84 м2 |ул.им. Щепкина, д.39 |
|___|____________________________|_________________________________|
|389|Здание |ул.им. Щепкина, д.5 |
|___|____________________________|_________________________________|
|390|Помещение площадью 978 м2 |ул.им. Щепкина, д.73 |
|___|____________________________|_________________________________|
|391|Здание |ул.им. Чайковского, д.75 |
|___|____________________________|_________________________________|
|392| (исключена - N 1129 от 26 июля 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|393-1| Здание |ул.им. Кабанбай батыра, д. 112 |
__________________________________________________________________|
!393-2! Футбольная база "Кайрат" ! ул. Каблукова, д. 30 |
!________________________________!_________________________________|
!394! Объект табачной фабрики ! |
! ! площадью 37,8 тыс.кв.м. ! ул. Макатаева 117 |
!________________________________!_________________________________|
!395! Помещение площадью 467,8 м2! пр. Достык, д. 44 |
!------------------------------------------------------------------!
!396! Здание ! пр. Абылай хана, д. 79 !
!________________________________!_________________________________|
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 ноября 1998 года N 1141
Перечень
хозяйственных товариществ и акционерных обществ,
государственные доли и пакеты акций которых передаются
в коммунальную собственность г. Алматы
____________________________________________________________________
| № | | |
|п/п| Наименование объекта | Адрес местонахождения |
|___|____________________________|_________________________________|
|1 |Автобусный парк № 1 |ул.им. Фурманова, д.28 |
|___|____________________________|_________________________________|
|2 |Автобусный парк № 2 |21 линия, д.5а |
|___|____________________________|_________________________________|
|3 |Автобусный парк № 3 |ул.им. Майлина, д.24 |
|___|____________________________|_________________________________|
|4 |Автобусный парк № 4 |21 линия, д.5а |
|___|____________________________|_________________________________|
|5 |Автобусный парк № 6 |ул.им. Мате Залки, д.11 |
|___|____________________________|_________________________________|
|6 |Автобусный парк № 8 |Шоссейная, 8 км. |
|___|____________________________|_________________________________|

|386|Алаңы 25 м2 үй-жай |Шолохов көшесі,22-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|387|Алаңы 56.3 м2 үй-жай |Шаңырақ 2, Өтемісұлы көшесі,3-үй |___|___________________________________|_________________________________
|388|Алаңы 84 м2 үй-жай |Щепкин көшесі, 39-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|389|Ғимарат |Щепкин көшесі,5-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|390|Алаңы 978 м2 үй-жай |Щепкин көшесі,73-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|391|Ғимарат |Чайковский көшесі,75-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|392| Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.07.26. N 1129 қаулысымен.
|___| __________________________________|_________________________________
|393-1 | Ғимарат | Кабанбай батыра, 112-үй _______|________________________________|_________________________________
|393-2 | "Қайрат" футбол базасы | Каблуков көшесі, 30-үй _______|________________________________|_________________________________
|394|Алаңы 37,8 мың шаршы метр темекі | Мақатаев көшесі, 117
| |фабрикасының объектісі ||___|___________________________________|_________________________________
|395|Алаңы 467,8 м2 үй-жай |Достық даңғ. 44-үй <*>
|396|Ғимарат |Абылай хан даңғ. 79 үй <*>
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы
9 қазандағы
N 1141 қаулысына
2-қосымша
Мемлекеттік үлестері мен акцияларының пакеттері Алматы
қаласының коммуналдық меншігіне берілетін шаруашылық
серіктестіктері мен акционерлік қоғамдарының
тізбесі
_____________________________________________________________________
| N | |
|р/р| АҚ атауы | Орналасқан мекен-жайы
|___|___________________________________|____________________________
|1 |"N 1 автобус паркі" |Фурманов көшесі,28-үй
|___|___________________________________|____________________________
|2 |"N 2 автобус паркі" |21-желі, көшесі, 5а-үй
|___|___________________________________|____________________________
|3 |" N 3 автобус паркі" |Майлин көшесі, 24-үй
|___|___________________________________|____________________________
|4 |"N 4 автобус паркі" |21-желі, көшесі, 5а-үй
|___|___________________________________|____________________________
|5 |" N 6 автобус паркі" |Мате Залки көшесі,11-үй
|___|___________________________________|____________________________
|6 |" N 8 автобус паркі" |Шоссейная көшесі, 8км
|___|___________________________________|____________________________

|7 |Автотранссигнал |ул.им. Рыскулова, д.93 |
|___|____________________________|_________________________________|
|8 |Ак Канат (Автопарк № 5) |ул.им. Фадеева, д.38 |
|___|____________________________|_________________________________|
|9 |ЖКХ Алмалиского р-на "Алмалы|ул.им. Мечникова, д.62 |
| |кызмет" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|10 |Алматинский энергопул |пр. Достык, д.7 |
|___|____________________________|_________________________________|
|11 |Алматыгенплан |ул.им. Кожамкулова, д.200 |
|___|____________________________|_________________________________|
|12 |Алматыгороформление |пр. Сейфуллина, д.291 |
|___|____________________________|_________________________________|
|13 |Алматыгорсвет |ул.им. Рыскулова, д.51 |
|___|____________________________|_________________________________|
|14 |Алматыметрострой |ул.им. Панфилова, д.84 |
|___|____________________________|_________________________________|
|15 |Алматытеплокоммунэнерго |ул.им. Массанчи, д.48а |
|___|____________________________|_________________________________|
|16 |Алуа |ул. Коммунальная, 4 |
|___|____________________________|_________________________________|
|17 |ЖКХ Медеуского р-на "Берик" |ул. Коммунальная, 4 |
|___|____________________________|_________________________________|
|18 |ЖКХ Бостандыкского р-на |ул.им. Каблукова, д.97а |
| |"Бостандык" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|19 |Главный вычислительный центр|пр. Достык. д.38 |
|___|____________________________|_________________________________|
|20 |Дружба (таксопарк № 2) |ул.им. Бродского, д.37 |
|___|____________________________|_________________________________|
|21 |ДЭУ |ул.им. Рыскулова, д.28а |
|___|____________________________|_________________________________|
|22 |ЖКХ Алатауского района |ул. Студенческая, д.9 |
| |"Нурила" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|23 |ЖКХ Ауэзовского района |ул. Отрарская, д.9 |
|___|____________________________|_________________________________|
|24 |ЖКХ Жетысуского района |ул. Жибек Жолы, д.110 |
|___|____________________________|_________________________________|
|25 |ЖКХ Турксибского района |ул.им. Суюнбая, д. 263/6 |
| |"Дархан" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|26 |Аксайс. АО ЖКХ "Жулдыз" |мкр. 1, х/б 92а |
|___|____________________________|_________________________________|
|27 |Защита зеленых насаждений |ул.им. Рыскулова, д.57 |
|___|____________________________|_________________________________|

|7 |"Автокөлікдыбыс." |Рысқұлов көшесі, 93
|___|___________________________________|____________________________
|8 |"Ақ Қанат" (N5 автопаркі) |Фадеева көшесі,38-үй
|___|___________________________________|____________________________
|9 |"Алматы қызмет" Алм. ТҚШ" |Мечников көшесі, 62-үй
|___|___________________________________|____________________________
|10 |"Алматы энергопул" |Достық даңғылы 7-үй
|___|___________________________________|____________________________
|11 |"Алматыбасжоба" |Қожамқұлов көшесі,200-үй
|___|___________________________________|____________________________
|12 |"Алматықалабезендіру" |Сейфуллин даңғылы 291-үй
|___|___________________________________|____________________________
|13 |"Алматықалалықжарық" |Рысқұлов көшесі, 51-үй
|___|___________________________________|____________________________
|14 |"Алматыметроқұрылыс" |Панфилов көшесі, 84-үй
|___|___________________________________|____________________________
|15 |"Алматыжылукоммунэнерго" |Масанчи көшесі, 48а-үй
|___|___________________________________|____________________________
|16 |"Алуа" |Коммунальная көшесі, 4-үй
|___|___________________________________|____________________________
|17 |Медеу ауданының ТКШ "Берік" |Коммунальная көшесі, 4-үй
|___|___________________________________|____________________________
|18 |Бостандық ауданы ТКШ "Бостандық" |Каблукова көшесі, 97а-үй
|___|___________________________________|____________________________
|19 |Бас есептеу орталығы |Достық даңғылы, 38-үй
|___|___________________________________|____________________________
|20 |"Дружба" (N2 таксопарк ) |Бродский көшесі, 37-үй
|___|___________________________________|____________________________
|21 |"ДЭУ" Жол пайдалану басқар. |Рысқұлов көшесі, 28а-үй
|___|___________________________________|____________________________
|22 |Алатау ауданының ТКШ "Нурила" |Студенческая көшесі, 9-үй
|___|___________________________________|____________________________
|23 |Әуезов ауданының ТКШ |Отрарская көшесі, 9-үй
|___|___________________________________|____________________________
|24 |Жетісу ауданының ТКШ |Жібек жолы көшесі, 110-үй
|___|___________________________________|____________________________
|25 |Түрксіб ауданының ТКШ "Дархан" |Сүйінбай көшесі, 263/6-үй
|___|___________________________________|____________________________
|26 |Ақсай ТКШ АҚ "Жұлдыз" |1-шағынаудан,хоз/блок,92а-үй
|___|___________________________________|____________________________
|27 |Жасыл желектерді қорғау |Рысқұлов көшесі, 57-үй
|___|___________________________________|____________________________

|28 |Парасат |ул.им. Мечникова, д.62 |
|___|____________________________|_________________________________|
|29 |Благоустройство ПСО |ул.им. Маркова, д.34 |
|___|____________________________|_________________________________|
|30 |Производственное |ул.им. Чаплина, д.17 |
| |автоцентральное техническое | |
| |обслуживание (ПАЦТО) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|31 |Строительные материалы |ул.им. Куприна, д.1 |
|___|____________________________|_________________________________|
|32|ЖКХ Медеуского р-на "Тазалык"|ул.им. Орманова, д.149а |
|___|____________________________|_________________________________|
|33 |Тазалык |ул.им. Лобачевского, д.101а |
|___|____________________________|_________________________________|
|34 |Таттису |ул.им. Шолохова, д.29 |
|___|____________________________|_________________________________|
|35 |Шаруа |ул. Желтоксан, д.112 |
|___|____________________________|_________________________________|
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 ноября 1998 года N 1141
Перечень
организаций, а также объектов государственного нежилого
фонда, остающихся в государственной республиканской собственности
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 30.03.1999 № 319; от 04.04.2000 № 499; от 03.08.2000 № 1179; от 28.02.2001 № 289; от 03.04.2001 № 439; от 25.05.2001 № 718; от 18.06.2001 № 834; от 08.08.2001 № 1040; от 26.09.2001 № 1253; от 26.11.2001 № 1513; от 11.04.2002 № 417; от 13.07.2002 № 772; от 22.01.2003 № 78; от 02.07.2003 № 638; от 19.05.2005 № 475; от 16.09.2005 № 923; от 13.06.2006 № 543; от 01.03.2008 № 209; от 11.09.2008 № 847; от 11.09.2009 № 1353; от 11.02.2010 № 84; от 27.07.2011 № 868; от 01.08.2011 № 887; от 31.05.2012 № 710; от 13.02.2013 № 128; от 29.12.2015 № 1117; от 03.05.2019 № 241.
__________________________________________________________________
| № | | |
|п/п|Наименование организаций и | Адрес местонахождения |
| |объектов | |
|___|____________________________|_________________________________|
|1 |Архив Президента Республики |пр. Достык, д.87б |
| |Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|4 |СМУ хозяйственного |ул.им. Чайкиной, д.9а |
| |управления Президента | |
| |Республики Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|

|28 |"Парасат" |Мечников көшесі, 62-үй
|___|___________________________________|____________________________
|29 |"Көгалдандыру" ПСО |Марков көшесі, 34-үй
|___|___________________________________|____________________________
|30 |Өндірістік техникалық автоорталық |Чаплин көшесі, 17-үй
| |қызмет көрсету (ӨТАҚК) |
|___|___________________________________|____________________________
|31 |Құрылыс материалдары |Куприн көшесі, 1-үй
|___|___________________________________|____________________________
|32 |Медеу ауданының ТКШ "Тазалық" |Орманов көшесі, 149а-үй
|___|___________________________________|____________________________
|33 |"Тазалық" |Лобачевский көшесі, 101а-үй
|___|___________________________________|____________________________
|34 |"Тәттісу" |Шолохов көшесі, 29-үй
|___|___________________________________|____________________________
|35 |"Шаруа" |Желтоқсан көшесі, 112-үй
|___|___________________________________|____________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы
9 қарашадағы
N 1141 қаулысына
3-қосымша
Мемлекеттік республикалық меншікте қалатын ұйымдардың, сондай-ақ тұрғын емес қор объектілерінің тізбесі
Ескерту. 3-қосымшаға өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 1999.03.30 N 319; 2000.08.03 N 1179; 2001.02.28 N 289; 2001.08.08 N 1040; 2001.11.26 N 1513; 2003.07.02 N 638; 2005.05.19 N 475; 2005.09.16 N 923; 2006.06.13 N 543; 2008.03.01 N 209; 2008.09.11 N 847; 2009.09.11 N 1353; 2010.02.11 № 84; 2011.07.27 № 868; 2011.08.01 № 887; 2012.05.31 N 710; 13.02.2013 N 128; 29.12.2015 № 1117; 03.05.2019 № 241 қаулыларымен.
_____________________________________________________________________
| N | | |р/р| Мекемелер мен ұйымдардың атауы| Орналасқан мекен-жайы |___|___________________________________|____________________________
|1 |Қазақстан Республикасы |Достық, 87б-үй
| |Президентінің Архиві |
|___|___________________________________|____________________________
|2 | Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 1999.03.30 N 319 қаулыcымен. |___|___________________________________|____________________________
|3 | Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 1999.03.30 N 319 қаулыcымен.
|___|___________________________________|____________________________
|4 |ҚР Президентінің шаруашылық |Чайкин көшесі, 9а-үй
| |басқармасының ҚМБ |
|___|___________________________________|____________________________
|5 | Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 1999.03.30 N 319 қаулыcымен. |___|___________________________________|____________________________
|6 | Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 1999.03.30 N 319 қаулыcымен. |___|___________________________________|____________________________

|32 |Ремонтно-строительное |ул.Ангарская, д.15а |
| |управление | |
|___|____________________________|_________________________________|
|33 |Казенное предприятие |ул. Тополевская, д. 127а |
| |"ПО "Охотзоопром" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|34 |Республиканское государст- | |
| |венное предприятие по | |
| |производству и обеспечению |ул.им. Зенкова, д.80 |
| |промышленными взрывчатыми | |
| |Республики Казахстан | |
| |материалами предприятий | |
|___|____________________________|_________________________________|
|35 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|36 |Национальная энергетическая | |
| |система "Казахстанэнерго" | |
| |(на праве хозяйственного |ул.им. Зенкова, д.80 |
| |ведения) и ее имущественный | |
| |комплекс | |
|___|____________________________|_________________________________|
|37 |Алматинская энергетическая | |
| |система "Алматыэнерго" (на |пр. Достык, д.7 |
| |праве хозяйственного ведения) |
|___|____________________________|_________________________________|
|38 |Государственное предприятие-| |
| |Информационно-презентаци- |пр. Достык, д.85 |
| |онный центр минерально- | |
| |сырьевого комплекса | |
| |Республики Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|39 |Казэнергокомплектснаб |ул.им. Розыбакиева, д.4,45 |
|___|____________________________|_________________________________|
|40 |Завод "Электроприбор" |ул.им. Толе би, д.45 |
|___|____________________________|_________________________________|
|41 |Производственное объединение|ул.им. Тургут Озала, д.104 |
| |Казремэнерго | |
|___|____________________________|_________________________________|
|42 |Арендное предприятие | |
| |хозрасчетного управления |ул.им Тургут Озала, д.45 |
| |(АПХРУ) строительных систем | |
|___|____________________________|_________________________________|
|43 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|44 |Казахский государственный |пр. Абая, д.115 |
| |институт изысканий (КазГИИз)| |
|___|____________________________|_________________________________|
|45 |Институт экономических |пр. Абая, д.52 |
| |исследований при АСПиР | |
|___|____________________________|_________________________________|
|46 |Институт Алматыгидпроект |пр. Абылайхана, д.56 |
|___|____________________________|_________________________________|
|47 |Казахский государственный | |
| |информационно-изыскательский|пр. Абая, д.115 |
| |центр по строительству | |
| |"КазГИИЦС" | |
|___|____________________________|_________________________________|

|32 |Қүрылыс-жөндеу басқармасы |Ангарская көшесі, 15а-үй |___|___________________________________|____________________________
|33 |"Охотзоопром" ӨБ-нің қазыналық |Тополевская көшесі, 127а-үй
| |кәсіпорны |
|___|___________________________________|____________________________
|34 |Өнеркәсіптік жарылғыш материалдар. |Зенков көшесі, 80-үй
| |ды өндіру және Қазақстан Республи. |
| |касының кәсіпорындарын қамтамасыз |
| |ету жөніндегі республикалық |
| |мемлекеттік кәсіпорын |
|___|___________________________________|____________________________
|35 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|____________________________
|36 |"Қазақстанэнерго" ұлттық энергети. |Зенкова көшесі, 80-үй
| |калық жүйе (шаруашылық жүргізуші |
| |құқығында) және оның мүліктік |
| |кешені | |___|___________________________________|____________________________
|37 |"Алматыэнерго" Алматы энергетика. |Достық даңғылы,7-үй
| |лық жүйе (шаруашылық жүргізуші |
| |құқығында) | |___|___________________________________|____________________________
|38 |Қазақстан Республикасы Минералды- |Достық даңғылы, 85-үй
| |шикізат кешенінің ақпараттық-тұсау.|
| |кесер орталығы-мемлекеттік |
| |кәсіпорны | |___|___________________________________|____________________________
|39 |Қазэнеркомплектжабдықтау |Розыбакиев көшесі, 4,45-үй |___|___________________________________|____________________________
|40 |"Электртұрмысаспап" зауыты |Төле би көшесі, 45-үй |___|___________________________________|____________________________
|41 |Қазэнергожөндеу өндірістік |Тұрғыт Өзәл көшесі, 104-үй
| |бірлестігі | |___|___________________________________|____________________________
|42 |Құрылыс жүйелерін АӨШЖБ |Тұрғыт Өзәл көшесі, 45-үй
|___|___________________________________|____________________________
|43 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|____________________________
|44 |ҚазМАЗИ |Абай даңғ. 115-үй |___|___________________________________|____________________________
|45 |ЭРО ҒЗИ |Абай даңғ. 52-үй |___|___________________________________|____________________________
|46 |Алматыгидрожобалау |Абылай хан даңғылы, 56-үй |___|___________________________________|____________________________
|47 |"ҚазМҚАИОИ" құрылысы жөніндегі |Абай даңғ. 115-үй
| |қазақ мемлекеттік ақпараттық- |
| |іздестіру орталығы |
|___|___________________________________|____________________________

|48 |Республиканский межотрас- |ул.им. Жандосова, д.59 |
| |левой институт | |
|___|____________________________|_________________________________|
|49 |Казгипроград |ул.им. Жандосова, д.60 |
|___|____________________________|_________________________________|
|50 |Казгипрожилдорстрой институт|ул.им. Карасай батыра ,д.56 |
|___|____________________________|_________________________________|
|51 |Институт статистических |ул.им. Мориса Тореза, д.167 |
| |исследований | |
|___|____________________________|_________________________________|
|52 |Институт "Казсельэнерго- |ул.им. Мынбаева, д.47 |
| |проект" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|53 |Республиканская межотраслевая|ул.им. Потанина, д.226 |
| |лаборатория | |
|___|____________________________|_________________________________|
|54 |ГПИ "Казгипронефтетранс" |пр. Раимбека, д.174 |
|___|____________________________|_________________________________|
|55 |Экспедиция НПО "Казнедра" |ул.им. Рыскулова, д.99 |
|___|____________________________|_________________________________|
|56 |Центрально-Азиатский банк |пр. Абая, д.115а |
| |сотрудничества и развития | |
| |(ЦАБ СиР) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|57 |Госконцерн "Казахстан" |пр. Гагарина, д.88 |
|___|____________________________|_________________________________|
|58 |ПП Казторгстройснаб |ул.им. Москвина, д.19 |
|___|____________________________|_________________________________|
|59 |РЦ внешнеэкономической |ул.им. Мынбаева, д.42 |
| |деятельности в энергетике | |
|___|____________________________|_________________________________|
|60 |Казэнергокотлоочистка |ул.им. Помяловского, д.57 |
|___|____________________________|_________________________________|
|61 |Казтехэнерго |пр. Сейфуллина, д.420 |
|___|____________________________|_________________________________|
|62 |Казвнешпром |пр. Сейфуллина, д.450 |
|___|____________________________|_________________________________|
|63 |Республиканское государст- |пр. Абая, д.143 |
| |венное издательство "Кайнар"| |
|___|____________________________|_________________________________|
|64 |Корпорация "Алатау" |ул.им. Муканова, д.223б |
|___|____________________________|_________________________________|
|65 |Республиканская книжная |ул.им. Пушкина, д.2 |
| |палата | |
|___|____________________________|_________________________________|
|66 |Строка исключена постановлением Правительства РК |
| |от 01.08.2011 № 887 |
|___|______________________________________________________________|

|48 |Республикалық салааралық институт |Жандосов көшесі, 59-үй |___|___________________________________|____________________________
|49 |Қазмемқалажобалау |Жандосов көшесі, 60-үй |___|___________________________________|____________________________
|50 |Казгипрожилстрой институты |Қарасай батыр көшесі, 56-үй |___|___________________________________|____________________________
|51 |Статистикалық зерттеу институты |Морис Торез көшесі, 167-үй |___|___________________________________|____________________________
|52 |"Қазселэнергожобалау" институты |Мыңбаев көшесі, 47-үй |___|___________________________________|_________________________________
|53 |Республикалық салааралық |Потанина көшесі, 226-үй
| |лаборатория | |___|___________________________________|_________________________________
|54 |"Казмеммұнайтасымалдауды жобалау |Райымбек даңғ. 174-үй
| |институты" МӨИ-ы | |___|___________________________________|_________________________________
|55 |"Қазқойнау" ҒӨБ экспедциясы |Рысқұлов көшесі, 99-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|56 |ОАБ Қ және Б |Абай даңғ. 115а-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|57 |"Қазақстан" мемконцерні |Гагарин даңғ. 88-үй |___|___________________________________|_________________________________
|58 |Қазсаудақұрылысжабдық ТК |Москвин көшесі, 19-үй |___|___________________________________|_________________________________
|59 |Энергетикадағы сыртқыэкономикалық |Мыңбаев көшесі, 42-үй
| |қызметтің республикалық орталығы | |___|___________________________________|_________________________________
|60 |(Казэнергокотлоочистка) |Помяловский көшесі, 57-үй |___|___________________________________|_________________________________
|61 |Қазтехэнерго |Сейфуллин даңғ. 420-үй |___|___________________________________|_________________________________
|62 |Қазсыртқыөнеркәсіп |Сейфуллин даңғ. 450-үй |___|___________________________________|_________________________________
|63 |"Қайнар" республикалық мемлекеттік |Абай даңғ. 143-үй
| |баспасы | |___|___________________________________|_________________________________
|64 | "Алатау" корпорациясы |Мұқанов көшесі, 223б-үй |___|___________________________________|_________________________________
|65 |Республикалық кітаптар палатасы |Пушкин көшесі, 2-үй |___|___________________________________|_________________________________
|66 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.08.01 № 887 Қаулысымен. |___|___________________________________|_________________________________

|67 |Редакция газеты "Туркестан" |ул.им. Богенбай батыра, д.150 |
|___|____________________________|_________________________________|
|68 |Государственное предприятие-| |
| |Республиканская фабрика | |
| |бумажно-беловых товаров |пр. Сейфуллина, д.312 |
| |Министерства информации и | |
| |общественного согласия | |
| |Республики Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|69 |Газета "Егемен Казахстан" |ул.им. Гоголя, д.39 |
|___|____________________________|_________________________________|
|70 |Издательство "Дауир" |пр. Достык, д.2/4; ул. Жибек |
| |Жолы, д. 50 |
|___|____________________________|_________________________________|
|71 |Алматинский студийный |ул Желтоксан, б/н |
| |комплекс | |
|___|____________________________|_________________________________|
|72 |АТП Министерства информации |ул. Ипподромная, д.2 |
| |и общественного согласия | |
|___|____________________________|_________________________________|
|73 |Республиканская главная |пр. Абая, д.143 |
| |редакция "Энциклопедия" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|74 |Издательство "Галым" |ул.им. Пушкина, д.114 |
|___|____________________________|_________________________________|
|75 |ПО "Казснабобразование" |пр. Абылай хана, д.34 |
|___|____________________________|_________________________________|
|76 |Государственное казенное |пр. Абылай хана, д.63 |
| |предприятие "Медсантранс- | |
| |поставка" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|77 |Республиканское государстве-| |
| |нное ремонтно-строительное и|ул.им. Рыскулова, д.52 |
| |реставрационное управление | |
| |(на праве хозяйственного | |
| |ведения) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|78 |Специализированный | |
| |строительно-монтажный |ул.им. Макатаева, д.20 |
| |участок "Промкультура" (на | |
| |праве хозяйственного ведения) |
|___|____________________________|_________________________________|
|79 |Внешнеэкономическое объеди- | |
| |нение "Казахинтерарт"(на |пр. Достык, д.15 |
| |праве хозяйственного ведения) |
|___|____________________________|_________________________________|
|80 |Республиканское снабженческое| |
| |объединение "Казкультснаб" |ул.им. Ермака, д.7 |
| |(на праве хозяйственного | |
| |ведения) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|81 |Производственно-коммерческое| |
| |объединение "Казснабобразо- |ул.им. Сатпаева, д.36 |
| |вание" (на праве | |
| |хозяйственного ведения) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|82 |Опытно-экспериментальное | |
| |объединение при КазГАСА по |пр. Сейфуллина, д.467 |
| |выпуску школьной мебели (на | |
| |праве хозяйственного ведения) |
|___|____________________________|_________________________________|

|67 |"Түркістан" газетінің редакциясы |Бөгенбай батыр көшесі, 150-үй |___|___________________________________|_________________________________
|68 |Қазақстан Республикасы Ақпарат |Сейфуллин даңғ. 312-үй
| |және қоғамдық келісім министрлігі. |
| |нің Ақ қағаз тауарларының республи.|
| |калық фабрикасы-мемлекеттік |
| |кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|69 |"Егемен Қазақстан" газеті |Гоголь көшесі, 39-үй |___|___________________________________|_________________________________
|70 |"Дәуір" баспасы |Достық даңғ.2/4,Жібек Жолыкөшесі,
| | |50-үй |___|___________________________________|_________________________________
|71 |Алматы студия кешені |Желтоқсан көшесі н/ж |___|___________________________________|_________________________________
|72 |Ақпарат және қоғамдық келісім |Ипподром көшесі, 2-үй
| |министрлігінің АТК | |___|___________________________________|_________________________________
|73 |"Энциклопедия" республикалық бас |Абай даңғ. 143-үй
| |редакциясы | |___|___________________________________|_________________________________
|74 |"Ғылым" баспасы |Пушкин көшесі, 114-үй |___|___________________________________|_________________________________
|75 |"Қазбілімжабдықтау" ӨБ |Абылай хан даңғ. 34-үй |___|___________________________________|_________________________________
|76 |"Медсантрансберу" мемлекеттік |Абылай хан даңғ. 63-үй
| |қазына кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|77 |Республикалық мемлекеттік құрылыс- |Рысқұлов көшесі, 52-үй
| |жөндеу және қалпына келтіру басқар.|
| |масы (шаруашылық жүргізу құқығында)| |___|___________________________________|_________________________________
|78 |"Өндмәдениет" мамандандырылған |Мақатаев көшесі, 20-үй
| |құрылыс-монтаждау учаскесі (шаруа. |
| |шылық жүргізуші құқығында) | |___|___________________________________|_________________________________
|79 |"Қазақинтерарт" сыртқы экономика. |Достық даңғ. 15-үй
| |лық бірлестігі (шаруашылық жүргізу |
| |ші құқығында) |
|___|___________________________________|_________________________________
|80 |"Казмәденижабдықтау" республикалық |Ермак көшесі, 7-үй
| |жабдықтау бірлестігі (шаруашылық |
| |жүргізуші құқығында) | |___|___________________________________|_________________________________
|81 |"Қазбілімжабдықтау" өндірістік- |Сәтпаев көшесі, 36-үй
| |коммерциялық бірлестігі (шаруашы. |
| |лық жүргізу құқығында) | |___|___________________________________|_________________________________
|82 |Мектеп жиһаздарын шығару жөніндегі |Сейфуллин даңғ. 467-үй
| |ҚазМСҚА жанындағы сынау-эскперимент|
| |бірлестігі (шаруашылық жүргізуші |
| |құқығында) | |___|___________________________________|_________________________________

|83 |РСУ 1 (на праве хозяйствен- |ул.им. Тимирязева, д.48 |
| |ного ведения) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|84 |РСУ 3 (на праве хозяйствен- |ул.им. Домровского, д.3 |
| |ного ведения) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|85 |Казенное предприятие "Управ-|пр. Абая, д.48 |
| |ление "Казспортобеспечение" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|86 |Республиканский научно- |ул.им. Сатпаева, д.22а |
| |методический центр (РНМЦ) | |
| |Министерства образования, | |
| |культуры и здравоохранения РК |
|___|____________________________|_________________________________|
|87 |Казахский государственный |пр. Абая, д.28 |
| |аграрный университет (КазГАУ) |
|___|____________________________|_________________________________|
|88 |Казахский государственный |пр. Абая, д.50а |
| |юридический университет | |
| |(КазГЮУ) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|89 |Институт физкультуры |пр. Абая, д.83/85 |
|___|____________________________|_________________________________|
|90 |Казахский государственный |пр.Абая-Сатпаева-Фурманова-Сейфул-
| |аграрный университет |лина |
|___|____________________________|_________________________________|
|91 |Казахский национальный |ул.им. Айтеке би, 99 |
| |женский педагогический | |
| | университет | |
|___|____________________________|_________________________________|
|92 |Физико-технический институт |пос. Алатау |
|___|____________________________|_________________________________|
|93 |Институт повышения квалифи- |ул.им. Амангельды, д.61 |
| |кации преподавателей ВУЗов | |
|___|____________________________|_________________________________|
|94 |КазГЮИ |ул.им. Байзакова, д.291 |
|___|____________________________|_________________________________|
|95 |Алматинский институт |ул.им. Байтурсынова, д.126 |
| |энергетики и связи | |
|___|____________________________|_________________________________|
|96 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|97 |Республиканский дворец |пр. Достык, д.114 |
| |школьников | |
|___|____________________________|_________________________________|
|98 |АГУ им.Абая |пр. Достык, д.13 |
|___|____________________________|_________________________________|
|99 |Казахский научно-технический|ул.им. Кабанбай батыра, д.117 |
| |университет (КазНТУ) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|100|Республиканская художест- |ул.им. Кабанбай батыра, д.86 |
| |венная школа-интернат 3 | |
|___|____________________________|_________________________________|
|101|Республиканская художест- |ул.им. Каблукова, д.133 |
| |венная школа-интернат 2 | |
|___|____________________________|_________________________________|

|83 |N1ҚЖБ(шаруашылық жүргізу құқығында)|Тимирязев көшесі, 48-үй |___|___________________________________|_________________________________
|84 |N2 ҚЖБ (шаруашылық жүргізу |Домбровский көшесі, 3-үй
| |құқығында) | |___|___________________________________|_________________________________
|85 |"Казспортқамтамасыз"Басқармасы" |Абай даңғ.48-үй
| |қазыналық кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|86 |ҚР Білім, мәдениет және денсаулық |Сәтпаев көшесі, 22а-үй
| |сақтау министрлігінің республикалық|
| |ғылыми-әдістемелік орталығы(РҒЭОЫ) | |___|___________________________________|_________________________________
|87 |ҚазМАУ |Абай даңғ. 28-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|88 |ҚазМЗУ |Абай даңғ. 50а-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|89 |Дене тәрбиесі институты |Абай даңғ. 83/85-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|90 |Қазақ мемлекеттік аграрлық |Абай даңғ. Сәтпаев-Фурманов-
| |университеті |Сейфуллина |___|___________________________________|__________________________________
|91 | Қазақ ұлттық қыздар |
| | педагогикалық университеті | Әйтеке би көшесі, 99-үй |___|___________________________________|__________________________
|92 |Физика-техникалық институты |Алатау (пос.) |___|___________________________________|__________________________________
|93 |Жоғары оқу орындары оқытушыларының |Амангелді көшесі,61-үй
| |біліктілігін көтеру институты |
|___|___________________________________|__________________________________
|94 |ҚазМЗИ |Байзақов көшесі, 291-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|95 |Алматы энергетика және байланыс |Байтұрсынов көшесі, 126-үй
| |институты |
|___|___________________________________|____________________________
|96 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|____________________________
|97 |Республикалық оқушылар сарайы |Достық даңғ.114-үй |___|___________________________________|__________________________________
|98 |Абай атындағы АМУ |Достың даңғ. 13-үй |___|___________________________________|__________________________________
|99 |Қазақ ұлттық техникалық |Қабанбай батыр көшесі, 117-үй
| |университеті(ҚазҰТУ) | |___|___________________________________|__________________________________
|100|3 республикалық көркем сурет |Қабанбай батыр көшесі, 86-үй
| |мектеп-интернаты | |___|___________________________________|__________________________________
|101|2 республикалық көркем сурет |Каблуков көшесі, 133-үй
| |мектеп-интернаты | |___|___________________________________|__________________________________

|102|Центр повышения квалификации|ул.им. Маметовой, д.3 |
| |Фонда обязательного | |
| |медстрахования | |
|___|____________________________|_________________________________|
|103|Казахский государственный |ул.им. Манаса, д.34 |
| |институт усовершенствования | |
| |врачей | |
|___|____________________________|_________________________________|
|104|Институт усовершенствования |ул.им. Митина, д.6 |
| |научных и руководящих кадров| |
|___|____________________________|_________________________________|
|105|Университет мировых языков |ул.им. Муратбаева, д.95 |
|___|____________________________|_________________________________|
|106|Школа-интернат с военной |ул.им. Пятницкого, д.75 |
| |профориентацией | |
|___|____________________________|_________________________________|
|107|Казахская государственная |ул.им. Рыскулбекова, д.101 |
| |архитектурно-строительная | |
| |академия (КазГАСА) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|108|Казахский национальный |ул.им. Сатпаева, д.29а |
| |технический университет | |
|___|____________________________|_________________________________|
|109|КазНГУ им. Аль-Фараби |ул.им. Тимирязева, д.46а |
|___|____________________________|_________________________________|
|110|Алматинский технологический |ул.им. Толе би, д.101 |
| |институт | |
|___|____________________________|_________________________________|
|111|Алматинский государственный |ул.им. Толе би, д.88 |
| |медицинский институт (АГМИ) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|112|Медучилище при АГМИ |ул.им. Толе би, д.93 |
|___|____________________________|_________________________________|
|113|Дом отдыха "Мерей" |Урочище Медеу, Горельник |
|___|____________________________|_________________________________|
|114|Республиканский центр крови |ул.им. Утепова, д.1 |
|___|____________________________|_________________________________|
|115|Научный центр медицинских и |ул.им. Утепова, д.19а |
| |экономических проблем | |
| |здравоохранения | |
|___|____________________________|_________________________________|
|116|РКП медицинских работников |ул.им. Утепова, д.2 |
|___|____________________________|_________________________________|
|117|Алматинский институт |ул.им. Шевченко, д.97 |
| |инженеров ж/д транспорта | |
|___|____________________________|_________________________________|
|118|Республиканский колледж по |ул.им. Калдаякова, д.54 |
| |подготовке и переподготовке | |
| |медработников | |
|___|____________________________|_________________________________|

|102|Міндетті медсақтандыру қорының |Мәметова көшесі, 3-үй
| |біліктілікті көтеру орталығы |
|___|___________________________________|__________________________________
|103|Дәрігерлердің білімін жетілдіру |Манас көшесі, 34-үй
| |Қазақ мемлекеттік институты |
|___|___________________________________|__________________________________
|104|Ғылыми және басшы кадрларының |Митин көшесі, 6-үй
| |білімін жетілдіру институты | |___|___________________________________|__________________________________
|105|Әлем тілдері университеті |Мұратбаев көшесі, 95-үй |___|___________________________________|_________________________________
|106|Әскери-кәсіби бағдардағы |Пятницкий көшесі, 75-үй
| |мектеп-интернат | |___|___________________________________|_________________________________
|107|Қазақ мемлекеттік сәулет-құрылыс |Рысқұлбеков көшесі, 101-үй
| |академиясы (ҚазХСҚА) | |___|___________________________________|_________________________________
|108|Қазақ ұлттық техникалық |Сәтпаев көшесі, 29а-үй
| |университеті | |___|___________________________________|_________________________________
|109|Әл-Фараби атындағы ҚазҰМУ |Тимирязев көшесі, 46а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|110|Алматы технологиялық институты |Төле би көшесі, 101-үй |___|___________________________________|_________________________________
|111|Алматы мемлекеттік |Төле би көшесі, 88-үй
| |мединституты | |___|___________________________________|_________________________________
|112|АММИ жанындағы медучилище |Төле би көшесі,93-үй |___|___________________________________|__________________________________
|113|"Мерей" демалыс үйі |Медеу-Горельник шатқалы |___|___________________________________|_________________________________
|114|Республикалық қан орталығы |Өтепов көшесі, 1-үй |___|___________________________________|_________________________________
|115|Денсаулық сақтаудың медициналық |Өтепов көшесі, 19а-үй
| |және экономикалық проблемаларының |
| |ғылыми орталығы | |___|___________________________________|_________________________________
|116|Медицина қызметкерлерінің РКДК-сы |Өтепов көшесі, 2-үй |___|___________________________________|_________________________________
|117|Алматы темір жол көлігі инженерле. |Шевченко көшесі, 97-үй
| |рінің институты | |___|___________________________________|_________________________________
|118|Республикалық медицина қызметкер. |Қалдаяқов көшесі, 54-үй
| |лерін даярлау жне қайта даярлау |
| |колледжі | |___|___________________________________|_________________________________

|119|Республиканское медицинское |ул.им. Калдаякова, д.70 |
| |училище | |
|___|____________________________|_________________________________|
|120|Республиканский институт |ул.им. Гоголя, д.117 |
| |повышения квалификации | |
| |научно-педагогических кадров| |
|___|____________________________|_________________________________|
|121|Республиканский врачебно- |ул.им. Абая, д.48 |
| |физкультурный диспансер | |
|___|____________________________|_________________________________|
|122|Центр формирования здорового|пр. Абылай хана, д.63 |
| |образа жизни | |
|___|____________________________|_________________________________|
|123|Республиканская консульта- |ул.им. Айтеке би, д.83 |
| |тивная поликлиника | |
|___|____________________________|_________________________________|
|124|Республиканская клиническая |ул.им. Амангельды, д.88 |
| |психиатрическая больница | |
|___|____________________________|_________________________________|
|125|Республиканская санэпидем- |ул.им. Ауэзова, д.84 |
| |станция | |
|___|____________________________|_________________________________|
|126|Центр восточной и |ул.им. Байзакова, д.299 |
| |современной медицины | |
|___|______________________________________________________________|
|127|исключена постановлением Правительства РК от 13.06.2006 N 543 |
|___|______________________________________________________________|
|128|исключена постановлением Правительства РК от 27.07.2011 № 868 |
|___|______________________________________________________________|
|129|исключена постановлением Правительства РК от 11.09.2009 N 1353 |___|______________________________________________________________|
|130|исключена постановлением Правительства РК от 01.03.2008 N 209 |
|___|______________________________________________________________|
|131|Казенное предприятие "Алма- | |
| |тинский опытно-эксперимен- |ул. Желтоксан, д.67;65 |
| |тальный протезно-ортопе- | |
| |дический центр" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|132|Республиканский детский |ул. Горная, д.246 |
| |реабилитационный центр | |
| |"Балбулак" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|133| (Строка исключена - постановлением Правительства РК от 3 |
| | апреля 2001 года N 439 ) |
|___|____________________________|_________________________________|
|134|Детский санаторий "Алатау" |ул. Горная, д.470 |
|___|____________________________|_________________________________|
|135|Республиканский научно- | |
| |исследовательский центр |пр. Достык, д.125 |
| |охраны здоровья матери и | |
| |ребенка | |
|___|____________________________|_________________________________|

|119|Республикалық медицна училищесі |Қалдаяқов көшесі, 70-үй |___|___________________________________|_________________________________
|120|Республикалық ғылыми-педагогикалық |Гоголь көшесі, 117-үй
| |кадрлардың біліктілігін көтеру |
| |институты | |___|___________________________________|_________________________________
|121|Республикалық дәрігерлік-дене |Абай даңғ. 48-үй
| |шынықтыру диспансері | |___|___________________________________|_________________________________
|122|Салауаттық өмір салтын қалыптастыру|Абылай хан даңғ. 63-үй
| |орталығы |
________________________________________|_________________________________
|123|Республикалық консультативтік |Әйтеке би көшесі, 83-үй
| |емхана | |___|___________________________________|_________________________________
|124|Республикалық клиникалық психиат. |Амангелді көшесі, 88-үй
| |риялық аурухана | |___|___________________________________|_________________________________
|125|Республикалық санэпидемстанциясы |Әуезов көшесі, 84-үй |___|___________________________________|_________________________________
|126|Шығыс және қазіргі медицина |Байзақов көшесі,299-үй
| |орталығы | |___|___________________________________|_________________________________
|127| Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.06.13. N 543 қаулысымен.
| |___|___________________________________|_________________________________
|128|Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.07.27. 2011.07.27 № 868Қаулысымен.
| | |___|___________________________________|____________________________
|129|Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.09.11. N 1353 Қаулысымен.
|___|___________________________________|____________________________
|130 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.03.01. N 209 Қаулысымен.
|___|___________________________________|____________________________
|131|"Алматы тәжірибелік-эксперименттік |Желтоқсан көшесі,67,65-үй
| |протездеу-ортопедиялық орталығы" |
| |қазыналық кәсіпорны | |___|___________________________________|____________________________
|132|Республикалық "Балбұлақ" балаларды |Горный көшесі,246-үй
| |оңалту орталығы | |___|___________________________________|____________________________
|133| Алып тасталды - 2001.04.03. N 439 қаулысымен.
|___|___________________________________|____________________________
|134|"Алатау" балалар санаторясы |Горный көшесі,470-үй |___|___________________________________|____________________________
|135|Республикалық ана мен баланың ден. |Достық даңғ.125-үй
| |саулығын қорғау ғылыми-зерттеу |
| |орталығы | |___|___________________________________|__________________________________

|136|Республиканский госпиталь |пр. Достык, д.125а |
| |ИВОВ | |
|___|____________________________|_________________________________|
|137|Институт хирургии им. |ул. Желтоксан, д.51 |
| |Сызганова | |
|___|____________________________|_________________________________|
|138|НЦ хирургии |ул. Желтоксан, д.62 |
|___|____________________________|_________________________________|
|139|Центр экстремальной медицины|пос. Калкаман |
|___|____________________________|_________________________________|
|140|Республиканский центр по |ул.им. Ауэзова, д.84 |
| |борьбе со СПИД | |
|___|____________________________|_________________________________|
|141|Казахский фонд детского |ул.им. Клочкова, д.66 |
| |питания | |
|___|____________________________|_________________________________|
|142|Республиканский центр |ул.им. Кунаева, д.86 |
| |здоровья | |
|___|____________________________|_________________________________|
|143|Дом отдыха |Ремизовское ущелье |
|___|____________________________|_________________________________|
|144|Казахский театр драмы им. |пр. Абая, д.103 |
| |Ауэзова | |
|___|____________________________|_________________________________|
|145|Республиканский русский |пр. Абая, д.43 |
| |театр драмы им. Лермонтова | |
|___|____________________________|_________________________________|
|146|Государственный театр юного |пр. Абылай хана, д.38 |
| |зрителя | |
|___|____________________________|_________________________________|
|147|Казахконцерт |пр. Абылай хана, д.83 |
|___|____________________________|_________________________________|
|148|Госконсерватория им. |пр. Абылай хана, д.90 |
| |Курмангазы | |
|___|____________________________|_________________________________|
|149|Правление Союза художников |ул.им. Айтеке би, д.56 |
|___|____________________________|_________________________________|
|150|Казахская кинофабрика им. |пр. Аль-Фараби, д.16 |
| |Айманова | |
|___|____________________________|_________________________________|
|151|Госоркестр им. Курмангазы |ул.им. Богенбай батыра, д. 158а |
|___|____________________________|_________________________________|
|152|Театр А. Днишева |ул.им. Пушкина, д.44 |
|___|____________________________|_________________________________|
|153| (исключена - N 417 от 11 апреля 2002 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|154|Республиканский фонд культуры|ул. Желтоксан, д.137 |
|___|____________________________|_________________________________|

|136|Республикалық ҰОСМ госпиталі |Достық даңғ.125а-үй |___|___________________________________|__________________________________
|137|Сызғанов атындағы хирургия |Желтоқсан көшесі,51-үй
| |институты | |___|___________________________________|__________________________________
|138|Хирургия ҒО |Желтоқсан көшесі, 62-үй |___|___________________________________|__________________________________
|139|Экстремалдық медицина орталығы |Қалқаман пос. |___|___________________________________|__________________________________
|140|СПИД-ке қарсы күрес жөніндегі рес. |Әуезов көшесі, 84-үй
| |публикалық орталық | |___|___________________________________|__________________________________
|141|Қазақ балалар тамағы қоры |Клочков көшесі,66-үй |___|___________________________________|__________________________________
|142|Республикалық денсаулық орталығы |Қонаев көшесі,86-үй |___|___________________________________|__________________________________
|143|Демалыс үйі |Ремизов шатқалы
|___|___________________________________|__________________________________
|144|Әуезов атындағы қазақ драма театры |Абай даңғ.103-үй
|___|___________________________________|__________________________________
|145|Лермонтов атындағы республикалық |Абай даңғ.43-үй
| |орыс драма театры | |___|___________________________________|__________________________________
|146|Мемлекеттік жас көрермендер театры |Абылай хан даңғ.38-үй |___|___________________________________|__________________________________
|147|Қазақконцерт |Абылай хан даңғ.83-үй |___|___________________________________|__________________________________
|148|Құрманғазы атындағы |Абылай хан даңғ.90-үй
| |Мемконсерватория | |___|___________________________________|__________________________________
|149|Суретшілер одағы басқармасы |Әйтеке би көшесі,56-үй |___|___________________________________|__________________________________
|150|Айманов атындағы қазақ |Әл-Фараби даңғ.16-үй
| |кинофабрикасы | |___|___________________________________|__________________________________
|151|Құрманғазы атындағы меморкестр |Бөгенбай батыр көшесі,158а-үй |___|___________________________________|__________________________________
|152|Ә.Дінішев театры |Пушкин көшесі,44-үй |___|___________________________________|__________________________________
|153| Алып тасталды - 2002.04.11. N 417 қаулысымен.
|___|___________________________________|__________________________________
|154|Республикалық мәдениет қоры |Желтоқсан көшесі,137-үй |___|___________________________________|_________________________________

|155|Казахский государственный |ул.им. Кабанбай батыра, д.110 |
| |академический театр оперы и | |
| |балета им. Абая | |
|___|____________________________|_________________________________|
|156|Государственный музей "Центр|ул. Кабанбай батыра, 94 |
| |сближения культур" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|157|Дом кино |ул.им. Казыбек би, д.20 |
|___|____________________________|_________________________________|
|158|Правление Союза кинемато- |ул.им. Казыбек би, д.20 |
| |графистов | |
|___|____________________________|_________________________________|
|159|Республиканский |ул.им. Митина, д.6 |
| |педагогический музей | |
|___|____________________________|_________________________________|
|160|Уйгурский театр |ул.им. Наурызбай батыра, д.87 |
|___|____________________________|_________________________________|
|161|Театр кукол |ул.им. Пушкина, д.72 |
|___|____________________________|_________________________________|
|162|РПО Казкинопрокат |ул.им. Рыскулова, д.101 |
|___|____________________________|_________________________________|
|163|Центральный государственный |мкр. Самал 1, д.34 |
| |музей | |
|___|____________________________|_________________________________|
|164|Республиканский немецкий |ул.им. Сатпаева, д.69 |
| |драмтеатр | |
|___|____________________________|_________________________________|
|165|Республиканская научно- |ул.им. Муканова, д.223б |
| |техническая библиотека | |
|___|____________________________|_________________________________|
|166|Государственная республи- |ул.им. Толе би, д.287а |
| |канская детская библиотека | |
|___|____________________________|_________________________________|
|167|Союз музыкальных деятелей |ул.им. Толе би, д.29 |
| |Республики Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|168|Музей Д.А. Кунаева |ул.им. Тулебаева, д.117 |
|___|____________________________|_________________________________|
|169|Союз композиторов Казахстана|ул.им. Тулебаева, д.117 |
|___|____________________________|_________________________________|
|170|Музыкальный фонд Республики |ул.им. Тулебаева, д.125 |
| |Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|171|Дом-музей С.Муканова |ул.им. Тулебаева, д.15 |
|___|____________________________|_________________________________|
|172|Дом Ауэзова |ул.им. Тулебаева, д.38 |
|___|____________________________|_________________________________|
|173|Музей истории |ул.им. Тулебаева, д.62 |
|___|____________________________|_________________________________|

|155|Абай атындағы Қазақ мемлекеттік |Қабанбай батыр көшесі, 110-үй
| |академиялық опера және балет театры| |___|___________________________________|_________________________________
|156|"Мәдениеттерді жақындастыру |Қабанбай батыр көшесі, 94
| |орталығы" мемлекеттік музейі | |___|___________________________________|_________________________________
|157|Кино үйі |Қазыбек би көшесі,20-үй |___|___________________________________|_________________________________
|158|Кинематографистер одағы басқармасы |Қазыбек би көшесі,20-үй |___|___________________________________|_________________________________
|159|Республикалық педагогикалық |Митин көшесі,6-үй
| |мұражай | |___|___________________________________|_________________________________
|160|Ұйғыр театры |Наурызбай батыр көшесі,87-үй |___|___________________________________|_________________________________
|161|Қуыршақ театры |Пушкин көшесі,72-үй |___|___________________________________|_________________________________
|162|Казкинопрокат РӨН |Рысқұлов көшесі,101-үй |___|___________________________________|_________________________________
|163|Орталық мемлекеттік мұражай |1-Самал шағ.ауд.34-үй |___|___________________________________|_________________________________
|164|Республикалық неміс драмтеатры |Сәтпаев көшесі,69-үй |___|___________________________________|_________________________________
|165|Республикалық ғылыми-техникалық |Мұқанов көшесі,223б-үй
| |кітапхана | |___|___________________________________|_________________________________
|166|Мемлекеттік республикалық балалар |Төле би көшесі,287а-үй
| |кітапханасы | |___|___________________________________|_________________________________
|167|ҚР өнер қайраткерлері одағы |Төле би көшесі,29-үй |___|___________________________________|_________________________________
|168|Д.А.Қонаев мұражайы |Төлебаев көшесі,117-үй |___|___________________________________|________________________________
|169|Қазақстан композиторлар одағы |Төлебаев көшесі,117-үй |___|___________________________________|_________________________________
|170|ҚР музыкалық қоры |Төлебаев көшесі,125-үй |___|___________________________________|_________________________________
|171|С.Мұқановтың мұражай-үйі |Төлебаев көшесі,15-үй |___|___________________________________|_________________________________
|172|Әуезов үйі |Төлебаев көшесі,38-үйі |___|___________________________________|_________________________________
|173|Тарих мұражайы |Төлебаев көшесі,62-үй |___|___________________________________|_________________________________

|174|Республиканская юношеская |ул.им. Фурманова, д.45 |
| |библиотека | |
|___|____________________________|_________________________________|
|175|Госфилармония им. Жамбыла |ул.им. Калдаякова, д.41 |
|___|____________________________|_________________________________|
|176|Дворец спорта им. Балуана |пр. Абая, д.44 |
|___|____________________________|_________________________________|
|177|Спорткомплекс Достык |пр. Абая, д.48 |
|___|____________________________|_________________________________|
|178| (исключена - N 289 от 28.02.2001 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|179| (исключена - N 1253 от 26.09.2001 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|180|Станция юных туристов |ул.им. Ауэзова, д.175 |
|___|____________________________|_________________________________|
|181|Турбаза |ул.им. Митина, д.11 |
|___|____________________________|_________________________________|
|182|Казтурсовет |ул.им. Митина, д.5 |
|___|____________________________|_________________________________|
|183|Высокогорный спорткомплекс |Урочище Медеу |
| |"Чимбулак" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|184|Национальный олимпийский |пр. Сейфуллина, д.551 |
| |комитет Республики Казахстан| |
|___|____________________________|_________________________________|
|185|Стадион института физкультуры|ул.им. Шевченко, д.116 |
|___|____________________________|_________________________________|
|186|Стадион КазНГУ |ул.им. Тимирязева, 46 |
|___|____________________________|_________________________________|
|187|Казенное предприятие |ул. им. Толе би, д.21 |
| |"Научно-исследовательский и | |
| |проектный институт | |
| |памятников материальной | |
| |культуры | |
|___|____________________________|_________________________________|
|188|Гостиница цирка |пр. Абая, д.50 |
|___|____________________________|_________________________________|
|189|Гостиница "Жетысу" |пр. Абылай хана, д.55 |
|___|____________________________|_________________________________|
|190|Гостиница "Алатау" |пр. Достык, д.296 |
|___|____________________________|_________________________________|
|191|Республиканский зоопарк |ПКиО им.Горького |
|___|____________________________|_________________________________|
|192|АП КазГИИЗ |Северное кольцо, 3 км |
|___|____________________________|_________________________________|
|193|Международная академия |пр. Абая, д.52 |
| |бизнеса | |
|___|____________________________|_________________________________|
|194|Санаторий "Зерде" |ул.им. Чайкиной, б/н |
|___|____________________________|_________________________________|

|174|Республикалық жасөспірімдер |Фурманов көшесі,45-үй
| |кітапханасі | |___|___________________________________|_________________________________
|175|Жамбыл атындағы мемфилармония |Қалдаяқов көшесі,41-үй |___|___________________________________|_________________________________
|176|Балуан Шолақ атындағы Спорт сарайы |Абай даңғ.44-үй |___|___________________________________|_________________________________
|177|Достық спорт кешені |Абай даңғ.48-үй |___|___________________________________|_________________________________
|178 Алып тасталды - ҚРҮ-нің 2001.02.28. N 289 қаулысымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|179| Алып тасталды - ҚРҮ-нің 2001.09.26. N 1253 қаулысымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|180|Жасөспірім туристер станциясы |Әуезов көшесі,175-үй |___|___________________________________|_________________________________
|181|Турбаза |Митин көшесі,11-үй |___|___________________________________|_________________________________
|182|Қазтуркеңес |Митин көшесі,5-үй |___|___________________________________|_________________________________
|183|Биіктаудағы "Шымбұлақ" спорт кешені|Медеу шатқалы |___|___________________________________|_________________________________
|184|ҚР ұлттық олимпиадалық комитеті |Сейфуллин даңғ.551-үй |___|___________________________________|_________________________________
|185|Дене тәрбиесі институтының стадионы|Шевченко көшесі,116-үй |___|___________________________________|_________________________________
|186|ҚазМҰУ стадионы |Тимирязев көшесі,46-үй |___|___________________________________|_________________________________
|187|"Материалдық мәдениет ескерткіштері|Төле би көшесі,21-үй
| |ғылыми-зерттеу және жобалау |
| |институты" қазыналық кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|188|Цирк қонақүйі |Абай даңғ.50-үй |___|___________________________________|_________________________________
|189|"Жетісу" қонақүйі |Абылай хан даңғ.55-үй |___|___________________________________|_________________________________
|190|"Алатау" қонақүйі |Достық даңғ.296-үй |___|___________________________________|_________________________________
|191|Республикалық хайуанаттар паркі |Горький атындағы МжДП |___|___________________________________|_________________________________
|192|ҚазМАЗИ АК |Солтүстік сақинасы 3 км |___|___________________________________|_________________________________
|193|Халықаралық бизнес академиясы |Абай даңғ.52-үй |___|___________________________________|_________________________________
|194|"Зерде" санаторий |Чайкина көшесі, н/ж |___|___________________________________|_________________________________

|195|Республиканская поликлиника |ул.им. Байтурсынова, д.40а |
| |Академии наук Республики | |
| |Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|196|КазНИИ педиатрии |пр. Аль-Фараби, д.146 |
|___|____________________________|_________________________________|
|197|Республиканский |ул.им. Кабанбай батыра, д.65 |
| |геологический музей | |
|___|____________________________|_________________________________|
|198|Институт горного дела |пр. Абая, д.191 |
|___|____________________________|_________________________________|
|199|Институт механики и |пр. Абая, д.31 |
| |машиноведения | |
|___|____________________________|_________________________________|
|200|КазНИИэнергопром |пр. Абылай хана, д.58а |
|___|____________________________|_________________________________|
|201|Научно-исследовательский |пр. Абая, д.8 |
| |сектор (НИС) КазСХИ | |
|___|____________________________|_________________________________|
|202|НИИ онкологии и радиологии |пр. Абая, д.91 |
|___|____________________________|_________________________________|
|203|(исключена - N 78 от 22.01.2003 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|204|КазНИИ кардиологии |ул.им. Айтеке би, д.120 |
|___|____________________________|_________________________________|
|205|Институт физиологии человека|Академгородок |
| |и животных | |
|___|____________________________|_________________________________|
|206|Институт почвоведения |Академгородок |
|___|____________________________|_________________________________|
|207|Институт зоологии и |Академгородок |
| |генофонда животных | |
|___|____________________________|_________________________________|
|208|НИИ гигиены и профзаболеваний|Академгородок |
|___|____________________________|_________________________________|
|209|Институт сейсмологии |пр. Аль-Фараби, д.75 |
|___|____________________________|_________________________________|
|210|НПК "Центрис" |пр. Аль-Фараби, д.93а |
|___|____________________________|_________________________________|
|211|КазНИИ энергетики |ул.им. Байтурсынова, д.85 |
|___|____________________________|_________________________________|
|212|КазНИИ туберкулеза |ул.им. Бекхожина, д.5 |
|___|____________________________|_________________________________|
|213|Институт микробиологии и |ул.им. Богенбай батыра, д.103 |
| |вирусологии | |
|___|____________________________|_________________________________|
|214|Институт ботаники |ул.им. Богенбай батыра, д.103 |
|___|____________________________|_________________________________|

|195|ҚР Ғылым академиясының республи. |Байтұрсынов көшесі,40а-үй
| |калық емханасы | |___|___________________________________|_________________________________
|196|Педиатрия ҚазҒЗИ |Әл-Фараби даңғ.146-үй |___|___________________________________|_________________________________
|197|Республикалық геологиялық мұражай |Қабанбай батыр көшесі,65-үй |___|___________________________________|_______________________________
|198|Тау-кен ісі институты |Абай даңғ.191-үй |___|___________________________________|_________________________________
|199|Механика және машина зерттеу |Абай даңғ.31-үй |___|___________________________________|_________________________________
|200|КазВНИПИ |Абай даңғ.58а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|201|ҚазАШИ ғылыми-зерттеу секторы |Абай даңғ.8-үй
| |(ҒЗС) | |___|___________________________________|_________________________________
|202|Онкология және радиология ҒЗИ-ы |Абай даң.91-үй |___|___________________________________|_________________________________
|203| Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.01.22. N 78 қаулысымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|204|Кардиология ҚазҒЗИ |Әйтеке би көшесі,120-үй |___|___________________________________|_________________________________
|205|Адам және жануарлар физиологиясы |Академқалашық
| |институты | |___|___________________________________|_________________________________
|206|Топырақ зерттеу институты |Академқалашық |___|___________________________________|_________________________________
|207|Зоология және жануарлар генофонды |Академқалашық
| |институты | |___|___________________________________|_________________________________
|208|Гигиена және кәсіби аурулар |Академқалашық
| |институты | |___|___________________________________|_________________________________
|209|Сейсмология институты |Әл-Фараби даңғ.75-үй |___|___________________________________|_________________________________
|210|"Центрис" ҒӨК |Әл-Фараби даңғ.93а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|211|Энергетика ҚазҒЗИ |Байтұрсынов көшесі,85-үй |___|___________________________________|_________________________________
|212|Қазтуберкулез ҒЗИ |Бекхожин көшесі,5-үй |___|___________________________________|_________________________________
|213|Микробиология және вирусология |Бөгенбай батыр көшесі,103-үй
| |институты | |___|___________________________________|_________________________________
|214|Ботаника институты |Бөгенбай батыр көшесі,103-үй |___|___________________________________|_________________________________

|215|Институт проблем горения |ул.им. Богенбай батыра, д.172 |
|___|____________________________|_________________________________|
|216|Институт химических наук |ул.им. Валиханова, д.106 |
|___|____________________________|_________________________________|
|217|Институт экспериментальной |пр. Абая, д.38 |
| |биологии | |
|___|____________________________|_________________________________|
|218|Государственный институт | |
| |сельскохозяйственных |ул.им. Манаса, д.49 |
| |аэрофотогеодезических | |
| |изысканий (ГИСХАГИ) (на | |
| |праве хозяйственного ведения) |
|___|____________________________|_________________________________|
|219|Казахский научно-исследова- | |
| |тельский институт |ул.им. Мынбаева, д.53 |
| |сейсмостойкого строительства| |
| |и архитектуры (КазНИИССА) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|220|Институт плодового |пр. Гагарина, д.238а |
| |виноградарства | |
|___|____________________________|_________________________________|
|221|Институт молекулярной |ул.им. Досмухамедова, д.86 |
| |биологии и биохимии им. | |
| |Айтхожина | |
|___|____________________________|_________________________________|
|222|Институт истории археологии |пр. Достык, д. 44 |
| |и этнографии им. Ч.Валиханова| |
|___|____________________________|_________________________________|
|223|Казахский институт |пр. Достык, д.87б |
| |стратегических исследований | |
|___|____________________________|_________________________________|
|224|Обсерватория Академии наук |Заилийское Алатау |
| |Республики Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|225|Институт геологических наук |ул.им. Кабанбай батыра, д.69а |
| |им. Сатпаева | |
|___|____________________________|_________________________________|
|226|Институт ионосферы |Каменское плато |
|___|____________________________|_________________________________|
|227|Казахский противочумный НИИ |ул. Капальская, д.14 |
|___|____________________________|_________________________________|
|228|НИИ разведочной геофизики |Кульджинский тракт, 1 км |
|___|____________________________|_________________________________|
|229|Институт органического |ул.им. Кунаева, д.142 |
| |катализа и электрохимии | |
|___|____________________________|_________________________________|
|230|НИИ эпидемиологии, |ул.им. Макатаева, д.34 |
| |микробиологии и инфекционных| |
| |заболеваний | |
|___|____________________________|_________________________________|
|231|Государственный институт |ул.им. Манаса, д.42-56 |
| |сельскохозяйственных агро- | |
| |фотогеодезических изысканий | |
|___|____________________________|_________________________________|

|215|Жану проблемалары институты |Бөгенбай батыр көшесі,172-үй |___|___________________________________|_________________________________
|216|Химиялық ғылымдар институты |Уәлиханов көшесі,106-үй |___|___________________________________|_________________________________
|217|Эксперименталдық биология институты|Абай даңғ.38-үй |___|___________________________________|_________________________________
|218|Мемлекеттік ауылшаруашылық аэрофо. |Манас көшесі, 49-үй
| |тогеодезиялық ізденістер институты |
| |(МААІИ) (шаруашылық жүргізу |
| |құқығында)
|___|___________________________________|_________________________________
|219|Қазақсейсмоберік құрылыс және арх. |Мыңбаев көшесі,53-үй
| |ҒЗИ | |___|___________________________________|_________________________________
|220|Жеміс-жүзім шаруашылығы институты |Гагарин даңғ.238а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|221|Айтхожин атындағы молекулярлық |Досмұхамедов көшесі, 86-үй
| |биология және биохимия институты | |___|___________________________________|_________________________________
|222|Ш.Уәлиханов атындағы археология |Достық даңғ.44-үй
| |және этнография тарихы институты | |___|___________________________________|_________________________________
|223|Қазақ стратегиялық зерттеулер |Достық даңғ.87б-үй
| |институты | |___|___________________________________|_________________________________
|224|ҚР Ғылым академиясының |Іле Алатауы
| |обсерваториясы | |___|___________________________________|_________________________________
|225|Сәтпаев атындағы геологиялық |Қабанбай батыр көшесі,69а-үй
| |ғылымдар институты | |___|___________________________________|_________________________________
|226|Ионосфера институты |Каменское плато |___|___________________________________|_________________________________
|227|Обаға қарсы Қазақ ҒЗИ |Қапал көшесі,14-үй |___|___________________________________|_________________________________
|228|Барлау геофизикасы ҒЗИ |Құлжа даңғыл жолы 1км
|___|___________________________________|_________________________________
|229|Органикалық катализ және электро. |Қонаев көшесі,142-үй
| |химия институты | |___|___________________________________|_________________________________
|230|Эпидемиология, микробиология және |Мақатаев көшесі,34-үй
| |жұқпалы аурулар ҒЗИ | |___|___________________________________|_________________________________
|231|Ауылшаруашылық агрофотогеодезиялық |Манас көшесі,42-56-үй
| |іздестіру мемлекеттік институты | |___|___________________________________|_________________________________

|232|Алматинский инженерный центр|ул.им. Мате Залки, д.112 |
| |по лазерной технологии | |
| |Министерства науки-Академии | |
| |наук Республики Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|233|Тянь-Шанская высокогорная |ул.им. Митина, д.3 |
| |научная экспедиция | |
|___|____________________________|_________________________________|
|234|Институт астрофизики |ул.им. Огарева, д.6 |
|___|____________________________|_________________________________|
|235|Институт ядерной физики |пос. Алатау, ул.Космонавтов, д.15|
|___|____________________________|_________________________________|
|236|Опытно-экспериментальное |пос. Алатау, ул. Космонавтов, д.30
| |производство научного и | |
| |промышленного приборо- | |
| |строения института ядерной | |
| |физики | |
|___|____________________________|_________________________________|
|237|Институт уйгуроведения |ул.им. Пушкина, д.111/113 |
|___|____________________________|_________________________________|
|238|Институт теоретической и |ул.им. Пушкина, д.2 |
| |прикладной математики | |
|___|____________________________|_________________________________|
|239|Институт географии |ул.им. Пушкина, д.99 |
|___|____________________________|_________________________________|
|240|Академия наук высшей школы |пр. Раимбека, д.159 |
| |Казахстана (АНВШК) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|241|КазНИВИ |пр. Раимбека, д.223 |
|___|____________________________|_________________________________|
|242|КазНИВИ "Шипат" |пр. Раимбека, д.235; 200а |
|___|____________________________|_________________________________|
|243|НИИ кожных и венерических |пр. Раимбека, д.60 |
| |заболеваний | |
|___|____________________________|_________________________________|
|244|КазНИИ экономики и |ул. Сатпаева, д.30в |
| |организации АПК | |
|___|____________________________|_________________________________|
|245|КазНИИ мониторинга |пр. Сейфуллина, д.597 |
| |окружающей среды и климата | |
|___|____________________________|_________________________________|
|246|Институт ботаники и |ул.им. Тимирязева, д.44 |
| |фитопродукции | |
|___|____________________________|_________________________________|
|247|Ботанический сад |ул.им. Тимирязева, д.46 |
|___|____________________________|_________________________________|
|248|Институт физиологии, |ул.им. Тимирязева, д.46 |
| |генетики и биоинженерии | |
| |растений | |
|___|____________________________|_________________________________|
|249|НИИ памятников материальной |ул.им. Толе би, д.226 |
| |культуры (мастерская) | |
|___|____________________________|_________________________________|

|232|Қазақстан Республикасы Ғылым |Мате Залка көшесі,112-үй
| |министрлігі-Ғылым академиясы лазер.|
| |лік технология жөніндегі Алматы |
| |инженерлік орталығы |
|___|___________________________________|_________________________________
|233|Тянь-Шань биік таулы ғылыми |Митин көшесі,3-үй
| |экспедициясы |
|___|___________________________________|_________________________________
|234|Астрофизика институты |Огарев көшесі,6-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|235|Ядролық физика институты |Алатау пос.Космановтар
| | |көшесі,15-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|236|Ядролық физика ғылыми және өнеркә. |Алатау,пос.Космановтар
| |сіп аппараттарын жасау тәжірибе- |көшесі,30-үй
| |эксперименттік өндірісі |
|___|___________________________________|_________________________________
|237|Ұйғыртану институты |Пушкин көшесі,111/113-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|238|Теориялық және қолданбалы матема. |Пушкин көшесі,2-үй
| |тика институты |
|___|___________________________________|_________________________________
|239|География институты |Пушкин көшесі,2-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|240|АНВШК |Райымбек даңғ.159-үй |___|___________________________________|_________________________________
|241|КазНИВИ |Райымбек даңғ.223-үй |___|___________________________________|_________________________________
|242|КазНИВИ "Шипат" |Райымбек даңғ.235;200а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|243|Тері және венерологиялық аурулар |Райымбек даңғ.60-үй
| |ҒЗИ | |___|___________________________________|_________________________________
|244|Экономика және АӨК-ын ұйымдастыру |Сәтпаев көшесі,30в-үй
| |ҚазҒЗИ | |___|___________________________________|_________________________________
|245|Қоршаған орта мониторингі мен |Сейфуллин даңғ.597-үй
| |климат зеттеу ҚазҒЗИ | |___|___________________________________|_________________________________
|246|Ботаника және фитоөнімдер институты|Тимирязев көшесі,44-үй |___|___________________________________|_________________________________
|247|Ботаникалық бақ |Тимирязев көшесі,46-үй |___|___________________________________|_________________________________
|248|Өсімдіктер физиологиясы, генетикасы|Тимирязев көшесі,46-үй
| |және биоинженериясы институты | |___|___________________________________|_________________________________
|249|Материалдық мәдениет ескерткіштері |Төле би көшесі,226-үй
| |ҒЗИ (шеберхана) | |___|___________________________________|_________________________________

|250|НИИ Рыбхоз |ул.им. Фурманова, д.88 |
|___|____________________________|_________________________________|
|251|Институт космических |ул.им. Шевченко, д.15а |
| |исследований | |
|___|____________________________|_________________________________|
|252|Министерство науки-Академии |ул.им. Шевченко, д.13;28 |
| |наук Республики Казахстан и | |
| |его имущественный комплекс | |
|___|____________________________|_________________________________|
|253|Автобаза Академии наук |ул.им. Грибоедова, 4/16 |
|___|____________________________|_________________________________|
|254|База материально-технического|Илийское шоссе 1 км |
| |снабжения Академснаба | |
|___|____________________________|_________________________________|
|255|Республиканская поликлиника |ул.им. Байтурсынова, д.40а |
| |Академии наук | |
|___|____________________________|_________________________________|
|256|Специализированное монтажно-|пр. Раимбека, д.160а |
| |наладочное управление ПСО | |
| |"Казнефтестрой" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|257|НИИ "Казаэропроект" |ул.им. Калдаякова, д.35 |
|___|____________________________|_________________________________|
|258|КазНИИ урологии |ул.им. Басенова, д.2 |
|___|____________________________|_________________________________|
|259|КазНИИ глазных болезней |ул.им. Толе би, д.95а |
|___|____________________________|_________________________________|
|260|Биокомбинат |пр. Абая, д.109 |
|___|____________________________|_________________________________|
|261|исключена постановлением Правительства РК от 27.07.2011 № 868 |
|___|______________________________________________________________|
|262|Центральный картографический|ул.им. Толе би, 156 |
| |геофизический фонд | |
|___|____________________________|_________________________________|
|263|Ғылым ордасы |ул.им. Курмангазы, д.29 |
|___|____________________________|_________________________________|
|264|Институт философии, |ул.им. Курмангазы, д.29 |
| |политологии и религиоведения| |
|___|____________________________|_________________________________|
|265|Институт литературы и |ул.им. Курмангазы, д.29 |
| |искусства им. Ауэзова | |
|___|____________________________|_________________________________|
|266|Институт языкознания |ул.им. Курмангазы, д.29 |
|___|____________________________|_________________________________|
|267|Институт высоких энергий |пос. Алатау |
|___|____________________________|_________________________________|
|268|Институт гидрогеологии и |ул.им. Валиханова, д.94 |
| |гидрофизики | |
|___|____________________________|_________________________________|

|250|Балық шаруашылығы ҒЗИ |Фурманов көшесі,88-үй |___|___________________________________|_________________________________
|251|Космостық зерттеулер институты |Шевченко көшесі,15а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|252|ҚР Ғылым министрлігі - Ғылым акаде.|Шевченко көшесі,13;28-үй
| |миясы мен оның мүліктік кешені | |___|___________________________________|_________________________________
|253|Ғылым академиясының автобазасы |Грибоедов көшесі,4/16-үй |___|___________________________________|_________________________________
|254|Академжабдықтау материалдық-техни. |Іле тас жолы 1 км
| |калық жабдықтау базасы | |___|___________________________________|_________________________________
|255|Ғылым академиясының республикалық |Байтұрсынов көшесі,40а-үй
| |емханасы | |___|___________________________________|_________________________________
|256|"Қазмұнайқұрылыс" ҚӨБ мамандан. |Райымбек көшесі,160а-үй
| |дырылған монтаждау-жөндеу басқар. |
| |масы | |___|___________________________________|_________________________________
|257|"Қазаэрожобалау" ҒЗИ |Қалдаяқов көшесі,35-үй |___|___________________________________|_________________________________
|258|Урология ҚазҒЗИ |Басенов көшесі,2-үй |___|___________________________________|_________________________________
|259|Көз аурулары ҚазҒЗИ |Төле би көшесі,95а-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|260|Биокомбинат |Абай даңғ.109-үй |___|___________________________________|_________________________________
|261|Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.07.27. 2011.07.27 № 868Қаулысымен. |___|___________________________________|_________________________________
|262|Орталық картографиялық геофизикалық|Төле би көшесі,156-үй
| |қоры | |___|___________________________________|_________________________________
|263|Ғылым ордасы |Құрманғазы көшесі,29-үй |___|___________________________________|____________________________
|264|Философия, саясаттану және дінтану |Құрманғазы көшесі,29-үй
| |институты | |___|___________________________________|_________________________________
|265|Әуезов атындағы әдебиет және |Құрманғазы көшесі,29-үй
| |мәдениет институты | |___|___________________________________|_________________________________
|266|Тіл білімі институты |Құрманғазы көшесі,29-үй |___|___________________________________|_________________________________
|267|Жоғары энергиялар институты |Алатау пос. |___|___________________________________|_________________________________
|268|Гидрогеология және гидрофизика |Ш.Уәлиханов көшесі,94-үй
| |институты | |___|___________________________________|_________________________________

|269|Институт химических наук |ул.им. Валиханова, д.106 |
|___|____________________________|_________________________________|
|270|Институт металлургии и |ул.им. Шевченко, д.29/33 |
| |обогащения | |
|___|____________________________|_________________________________|
|271|Издательство "Наука" |пр. Абая, д.143 |
|___|____________________________|_________________________________|
|272|Управление фельдъегерской |ул.им. Чайковского, д.139 |
| |службы | |
|___|____________________________|_________________________________|
|273|Восточное управление |ул. Желтоксан, д.110 |
| |транспортной милиции РГП | |
| |"Казакстан темір жолы" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|274|Автоуправление |пр. Абая, д.42/44 |
|___|____________________________|_________________________________|
|275|Республиканское государст- |ул. Зимняя, д.1 |
| |венное автотранспортное | |
| |предприятие с дочерним | |
| |предприятием в г.Алматы (на | |
| |праве хозяйственного ведения) |
|___|____________________________|_________________________________|
|276|Казенное предприятие |ул.им. Чайковского, д.139 |
| |"Государственная | |
| |фельдъегерская служба" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|277|Республиканское |пр. Абылай хана 86; ул.им. Мате |
| |государственное предприятие |Залки, д.76а |
| |почтовой связи с дочерним | |
| |предприятием в г.Алматы (на | |
| |праве хозяйственного ведения) |
|___|____________________________|_________________________________|
|278|Республиканский узел |ул.им. Ладыгина, д.34 |
| |специальной связи с дочерним| |
| |предприятием в г.Алматы (на | |
| |праве хозяйственного ведения) |
|___|____________________________|_________________________________|
|279|Государственное предприятие |ул.им. Брусиловского, д.70 |
| |"Промсвязь" с дочерним | |
| |предприятием в г.Алматы (на | |
| |праве хозяйственного ведения) |
|___|____________________________|_________________________________|
|280|Государственное дочернее |ул.им. Богенбай батыра, д.134 |
| |предприятие - Алматинское | |
| |предприятие материально- | |
| |технического обеспечения | |
| |госпочты "Почтаснаб" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|281|Республиканская государст- |пр. Абылай хана, д.86 |
| |венная инспекция электро- | |
| |связи (на праве | |
| |хозяйственного ведения) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|282|Алматинское казенное |ул.им. Гоголя, д.86 |
| |предприятие автомобильных | |
| |дорог | |
|___|____________________________|_________________________________|

|269|Химия ғылымдары институты |Ш.Уәлиханов көшесі,106-үй |___|___________________________________|_________________________________
|270|Металлургия және байыту институты |Шевченко көшесі,29/33-үй |___|___________________________________|_________________________________
|271|"Ғылым" баспасы |Абай даңғ.143-үй |___|___________________________________|_________________________________
|272|Фельдъегерлік қызмет көрсету |Чайковский көшесі,139-үйі
| |басқармасы | |___|___________________________________|_________________________________
|273|"Қазақстан темір жолы" Шығыс |Желтоқсан көшесі,110-үй
| |көлік полициясының басқармасы | |___|___________________________________|_________________________________
|274|Автобасқарма |Абай даңғылы,42/44-үй |___|___________________________________|_________________________________
|275|Республикалық мемлекеттік автокө. |Зимняя көшесі,1-үй
| |лік кәсіпорнының Алматы қаласындағы|
| |еншілес кәсіпорны (шаруашылық |
| |жүргізу құқығында) | |___|___________________________________|_________________________________
|276|"Мемлекеттік фельдъегерлік қызмет" |Чайковский көшесі,139-үй
| |қазыналық кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|277|Алматы қаласындағы еншілес кәсіп. |Абылай хан даңғ.86;Мате Залка
| |орынмен қоса Республикалық мемле. |көшесі,76а-үй
| |кеттік почта байланысы кәсіпорны |
| |(шаруашылық жүргізу құқығында) | |___|___________________________________|_________________________________
|278|Алматы қаласындағы еншілес кәсіп. |Ладыгин көшесі,34-үй
| |орнымен қоса Республикалық арнайы |
| |байланыс торабы (шаруашылық |
| |жүргізу құқығында) | |___|___________________________________|_________________________________
|279|Алматы қаласындағы еншілес кәсіп. |Брусиловский көшесі,70-үй
| |орынмен қоса Республикалық "Өнер. |
| |кәсіп байланысы" мемлекеттік |
| |кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|280|"Почтажабдықтау" мемлекеттік почта.|Бөгенбай батыр көшесі, 134-үй
| |ны материалдық-техникалық қамтама. |
| |сыз етудің-Алматы кәсіпорны мемле. |
| |кеттік еншілес кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|281|Республикалық мемлекеттік электрлік|Абылай хан даңғ.86-үй
| |байланыс инспекциясы (шаруашылық |
| |жүргізу құқығында) | |___|___________________________________|_________________________________
|282|Алматы автомобиль жолдары қазыналық|Гоголь көшесі,86-үй
| |кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________

|283|Казенное предприятие |Северное кольцо, 2 км |
| |"Инжинирингавтодор" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|284|Государственное АТП |Илийское шоссе, 3 км |
| |Министерства транспорта и | |
| |коммуникаций Республики | |
| |Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|285|РГП "Казахстан темір жолы" |ул. Спасская, д.64 |
|___|____________________________|_________________________________|
|286| (исключена - N 718 от 25.05.2001 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|287|Институт повышения квалифи- |ул.им. Фурманова, д.262 |
| |кации работников связи | |
|___|____________________________|_________________________________|
|288|Медсанчасть Аэропорта |ул.им. Огарева, д.14 |
|___|____________________________|_________________________________|
|289|Отделенческая ж/д больница |ул.им. Акан-Сері, д.36 |
|___|____________________________|_________________________________|
|290|Детская дорожная больница |ул. Майбороды, д.29 |
|___|____________________________|_________________________________|
|291|Железнодорожный |ул.им. Рихарда Зорге,д.2 |
| |туберкулезный диспансер | |
|___|____________________________|_________________________________|
|292|Дорожная клиническая больница|ул.им. Масанчи, д.92 |
|___|____________________________|_________________________________|
|293|Стадион Аэропорта |ул.им. Майлина, д.2 |
|___|____________________________|_________________________________|
|294|Государственное предприятие |ул.им. Фурманова, д.252 |
| |"Научно-проектный институт | |
| |связи" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|295|Государственное предприятие |ул. им. Пушкина, д. 2 |
| |- Государственный институт | |
| |технико-экономических иссле-| |
| |дований и проектирования | |
| |объектов железнодорожного | |
| |транспорта Казахстана | |
| |"Казгипрожелдортранс" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|296|Центр Казоргтрудсвязь |ул. им. Валиханова, д. 43 |
|___|____________________________|_________________________________|
|297|Алматинская радиотеле- |Кок Тобе |
| |визионная передающая станция| |
| |(на праве хозяйственного | |
| |ведения) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|298|Казенное предприятие "Центр |ул.им. Панфилова, д.1а |
| |перевозки почты" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|299|Казенное Алматинское |ул.им. Панфилова, д.1а |
| |специализированное авто- | |
| |транспортное предприятие по | |
| |перевозке почты | |
|___|____________________________|_________________________________|

|283|"Инжинирингавтожол" қазыналық |Солтүстік сақинасы 2 км
| |кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|284|Көліккомминінің мемлекеттік АКК |3 км Іле тас жолы |___|___________________________________|_________________________________
|285|"Қазақстан темір жолы" МК |Спасск көшесі,64-үй |___|___________________________________|_________________________________
|286| Алып тасталды - 2001.05.25. N 718 қаулысымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|287|Байланыс қызметкерлерінің білікті. |Фурманов көшесі,262-үй
| |лігін арттыру институты | |___|___________________________________|_________________________________
|288|Аэропорт жанындағы Медсанбөлімшесі |Огарев көшесі,14-үй |___|___________________________________|_________________________________
|289|Темір жол бөлімшелік ауруханасы |Ақан Сері көшесі,36-үй |___|___________________________________|_________________________________
|290|Балалар жол ауруханасы |Майборода көшесі,29-үй |___|___________________________________|_________________________________
|291|Темір жол өкпе аурулары диспансері |Р.Зорге көшесі,2-үй |___|___________________________________|_________________________________
|292|Клиникалық жол ауруханасы |Масанчи көшесі,92-үй |___|___________________________________|_________________________________
|293|Аэропорт стадионы |Майлин көшесі,2-үй |___|___________________________________|________________________________
|294|"Байланыс ғылыми-жобалау институты"|Фурманов көшесі,252-үй
| |мемлекеттік кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|295|"Қазгипротемжолкөлік" темір жол |Пушкин көшесі, 2-үй
| |көлігі объектілерін техникалық- |
| |экономикалық зерттеу және жобалау |
| |мемлекеттік институты - мемлекеттік|
| |кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|296|Қазбайланысеңбегінұйымдастыру |Уәлиханов көшесі,43-үй
| |орталығы | |___|___________________________________|_________________________________
|297|Алматы радиотеледидар хабарын беру |Көк Төбе
| |станциясы(шаруашылық жүргізу |
| |құқығында) | |___|___________________________________|_________________________________
|298|"Почта тасымалдау орталығы" қазы. |Панфилов көшесі, 1а-үй
| |налық кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|299|Алматы почтаны тасымалдау жөніндегі|Панфилов көшесі,1а-үй
| |мамандандырылған автокөлік қазына. |
| |лық кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________

|300|"Казаэронавигация" (на праве|мкр. 8, д. 4а |
| |хозяйственного ведения) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|301|Алматинская передающая |Кок Тобе |
| |радиотелевизионная станция | |
|___|____________________________|_________________________________|
|302|Центр радиофикации |ул.им. Кунаева, д.114 |
|___|____________________________|_________________________________|
|303|Республиканский узел |ул.им. Ладыгина, д.34 |
| |спецсвязи Минтранскома | |
| |Республики Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|304|Авиаметеорологический центр |ул.им. Майлина, д.2 |
| |Казгидромета Аэропорт | |
|___|____________________________|_________________________________|
|305|Республиканский узел |ул.им. Панфилова, д.139 |
| |радиосвязи радиовещания и | |
| |телевидения | |
|___|____________________________|_________________________________|
|306|ГП "Казахстан темир жолы" с |ул.им. Фурманова, д.127 |
| |дочерним предприятием в | |
| |г.Алматы (на праве | |
| |хозяйственного ведения) и | |
| |объектами социальной сферы | |
|___|____________________________|_________________________________|
|307|Национальный центр |ул.им. Фурманова, д.242 |
| |космической связи | |
|___|____________________________|_________________________________|
|308|Алматинское отделение АЖД |ул.им. Шолохова, д.15 |
|___|____________________________|_________________________________|
|309|исключена постановлением Правительства РК от 27.07.2011 № 868 |
|___|______________________________________________________________|
|310|Южказгеология |пр. Абая, д.68/70 |
|___|____________________________|_________________________________|
|311|Государственный научно- |ул.им. Алтынсарина, д.83 |
| |практический центр | |
| |"Казсертико" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|312|Государственный информаци- |ул.им. Алтынсарина, д.83 |
| |онный центр стандартов и | |
| |стандартных образцов | |
|___|____________________________|_________________________________|
|313|Государственный центр |ул.им. Алтынсарина, д.83 |
| |обследования производителей | |
| |алкогольной продукции | |
|___|____________________________|_________________________________|
|314| (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|315|РГП "Казахстанский центр |пр. Абая, д.77 |
| |содействия инвестициям" | |
|___|____________________________|_________________________________|

|300|"Казаэронавигация" (шаруашылық |8 шағын аудан,4а-үй
| |жүргізу құқығында) | |___|___________________________________|_________________________________
|301|Алматы радиотеледидар хабарларын |Көк Төбе
| |беру станциясы (шаруашылық жүргізу |
| |құқығында) | |___|___________________________________|_________________________________
|302|Радиофикация орталығы |Қонаев көшесі,114-үй |___|___________________________________|_________________________________
|303|Көлік министрлігінің мамандандырыл.|Ладыгин көшесі,34-үй
| |ған республикалық байланыс торабы | |___|___________________________________|_________________________________
|304|Қазгидромет (Аэропорт) авиаметео. |Майлин көшесі,2-үй
| |рологиялық орталығы | |___|___________________________________|_________________________________
|305|Радио және теледидар хабарлар радио|Панфилов көшесі,139-үй
| |байланысының республикалық торабы | |___|___________________________________|_________________________________
|306|Алматы қаласындағы еншілес кәсіп. |Фурманов көшесі,127-үй
| |орнымен және әлеуметтік сала объ. |
| |ектілерімен қоса "Қазақстан темір |
| |жолы" мемлекеттік кәсіпорны |
| |(шаруашылық жұргізу құқығында) | |___|___________________________________|_________________________________
|307|Ұлттық Космос байланыс орталығы |Фурманов көшесі,242-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|308|АТЖ басқармасының Алматы бөлімшесі |Шолохов көшесі,15-үй |___|___________________________________|_________________________________
|309|Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.07.27. 2011.07.27 № 868Қаулысымен.|___|___________________________________|_________________________________
|310|Оңтүстікқазгеология |Абай даңғ.68/70-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|311|"Қазсертико" мемлекеттік ғылыми- |Алтынсарин көшесі,83-үй
| |тәжірибе орталығы |
|___|___________________________________|_________________________________
|312|Стандарттар мен стандарттық үлгі. |Алтынсарин көшесі,83-үй
| |лердің мемлекеттік ақпараттық |
| |орталығы | |___|___________________________________|_________________________________
|313|Алкоголь өнімдерін өндірушілерді |Алтынсарин көшесі,83-үй
| |зерттеу мемлекеттік орталығы |
| | | |___|___________________________________|_________________________________
|314 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|315|Қазақстандық "Инвестицияларға жәр. |Абай даңғ.77-үй
| |демдесу орталығы" РМК | |___|___________________________________|_________________________________

|316|Госинспекция по карантину |ул.им. Суюнбая, д.89 |
| |растений | |
|___|____________________________|_________________________________|
|317|Гараж легковых автомобилей |пр. Раимбека, д.206 |
| |МСХ | |
|___|____________________________|_________________________________|
|318|Республиканский учебный центр|ул.им. Богенбай батыра, д.86 |
|___|____________________________|_________________________________|
|319|Ипподром |ул.им. Жансугурова |
|___|____________________________|_________________________________|
|320|Казахская производственная |ул.им. Айтыкова, д.55а |
| |акклиматизационная станция | |
|___|____________________________|_________________________________|
|321|ГосНПЦзем |ул.им. Ауэзова, д.107 |
|___|____________________________|_________________________________|
|322|Проектный институт |ул.им. Ауэзова, д.107 |
| |"Садпроект" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|323|Государственный научно- |ул.им. Ауэзова, д.107 |
| |производственный центр | |
| |земельных ресурсов и | |
| |землеустройства (ГосНПЦзем) | |
| |с дочерним предприятием в | |
| |г.Алматы(на праве | |
| |хозяйственного ведения) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|324|Институт "Казгипроводхоз" |ул. Жибек жолы, д.127 |
|___|____________________________|_________________________________|
|325|Казенное Алматинское |ул.им. Толе би, д.155 |
| |предприятие инженерно- | |
| |геодезических изысканий | |
| |"Инжгеодезия" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|326|Казенное предприятие |ул.им. Толе би, д.155 |
| |"Научно-производственное | |
| |предприятие картографических| |
| | и геоинформационных систем | |
| |(НПП Картинформ)" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|327|Казенное предприятие |ул. Жибек жолы, д.60 |
| |"Алматинский лесной | |
| |селекционный центр" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|328|Государственный |ул.им. Айманова, д.189 |
| |информационно-вычислительный| |
| |центр (ГИВЦ) | |
| |"Казоргтехводстрой" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|329|Республиканское государст- |ул.им. Есенберлина, д.36 |
| |венное картографическое | |
| |предприятие "Картография" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|330|Казгеодезия |ул.им. Есенберлина, д.36 |
|___|____________________________|_________________________________|
|331|Гостиница "Колос" Минсельхоза|ул.им. Жандосова, д.1 |
| |Республики Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|

|316|Өсімдіктер карантині жөніндегі |Сүйінбай көшесі,89-үй
| |Меминспекция | |___|___________________________________|_________________________________
|317|АШМ жеңіл автомобильдер гаражы |Райымбек даңғ.206-үй |___|___________________________________|_________________________________
|318|Республикалық оқу орталығы |Бөгенбай батыр көшесі,86-үй |___|___________________________________|_________________________________
|319|Ипподром |Жансүгіров көшесі |___|___________________________________|_________________________________
|320|Қазақ жерсіндіру өндірістік |Айтықов көшесі,55а-үй
| |станциясы | |___|___________________________________|_________________________________
|321|МемЖҒӨ орталығы |Әуезов көшесі,107-үй |___|___________________________________|_________________________________
|322|"Бақжобалау" жобалау институты |Әуезов көшесі,107-үй |___|___________________________________|_________________________________
|323|Жер ресурстары және жерге орналас. |Әуезов көшесі,107-үй
| |тыру мемлекеттік ғылыми-өндірістік |
| |орталығы Алматы қаласындағы еншілес|
| |кәсіпорнымен қоса (МемЖҒӨ орталығы)|
| |(шаруашылық жүргізу құқығында) | |___|___________________________________|_________________________________
|324|"Қазгидросушаруашылығы" институты |Жібек жолы,127-үй |___|___________________________________|_________________________________
|325|"Инжгеодезия" Алматы инженерлік- |Төле би көшесі,155-үй
| |геодезиялық іздестіру қазыналық |
| |кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|326|"Картографиялық және геоақпараттық |Төле би көшесі,155-үй
| |жүйесі ғылыми-өндірістік кәсіпорны |
| |(НПП Картинформ)" қазыналық |
| |кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|327|"Алматы селекциялық орман орталығы"|Жібек жолы көшесі,60-үй
| |қазыналық кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|328|Қазсушартехұйымдастыру МАЕО |Айманов көшесі,189-үй |___|___________________________________|_________________________________
|329|"Картография" республикалық |Есенберлин көшесі,36-үй
| |мемлекеттік картографиялық |
| |кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|330|Қазгеодезия |Есенберлин көшесі,36-үй |___|___________________________________|_________________________________
|331|ҚР Ауылшарминнің "Колос" |Жандосов көшесі,1-үй
| |мейманханасы | |___|___________________________________|_________________________________

|332|НПО кормопроизводства и |ул.им. Жандосова, д.51 |
| |пастбищ | |
|___|____________________________|_________________________________|
|333|Контора химреактивов |мкр. 1 ул.им. Жубанова, д.95 |
|___|____________________________|_________________________________|
|334|Центральный картографо- |ул. Победы, д.26 |
| |геодезический фонд геодезии | |
| |и картографии | |
|___|____________________________|_________________________________|
|335|Республиканский центр |ул. Римского-Корсакова, д.3 |
| |маркетинговых исследований и| |
| |рыночной информации (РЦМИРИ)| |
| |Минсельхоза Республики | |
| |Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|336|Племживобъединение МСХ РК |ул. Талгарская, д.6 |
|___|____________________________|_________________________________|
|337|Казенное предприятие |ул.им. Есенберлина, д.36 |
| |"Центральный картографо- | |
| |геодезический фонд | |
| |Казгеодезии (ЦКГФ)" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|338| (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|339|Казенное предприятие |ул. Жибек жолы, д.50 |
| |"Казахское лесоустроительное| |
| |предприятие" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|340|Казенное предприятие |ул. Горная, д.259 |
| |"Казахская база авиационной | |
| |охраны лесов и обслуживания | |
| |лесного хозяйства" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|341|Национальный Банк Республики|ул.им. Айтеке би, д.67 |
| |Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|342|Центр стандартизации, |ул.им. Алтынсарина, д.83 |
| |метрологии и сертификации | |
|___|____________________________|_________________________________|
|343|Штатное, резервное и | |
| |мобилизационное имущество | |
| |Министерства внутренних дел | |
| |Республики Казахстан, | |
| |находящееся на территории | |
| |г.Алматы, кроме переданного | |
| |в коммунальную собственность| |
| |г.Алматы: | |
|___|____________________________|_________________________________|
|344|Предприятие исправительной |г. Алматы п/я |
| |колонии П/Я-"Тас" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|345|РГП "Кару"-(Арсенал-1) |г. Алматы п/я |
|___|____________________________|_________________________________|
|346|РГП "Кару"-(Арсенал-2) |г. Алматы п/я |
|___|____________________________|_________________________________|
|347|Главное управление |ул. им.Амангельды, д.15 |
| |внутренних войск | |
|___|____________________________|_________________________________|

|332|Жем өндіру және жайылым ғылыми- |Жандосов көшесі,51-үй
| |өндіріс орталығы | |___|___________________________________|_________________________________
|333|Химреактивтер мекемесі |1-шағынаудан,Жұбанов көшесі,95 үй
|___|___________________________________|_________________________________
|334|Геодезия және картография картогра.|Жеңіс көшесі,26-үй
| |фогеодезиялық орталық қоры | |___|___________________________________|_________________________________
|335|Қазақстан Республикасы Ауылшармині.|Римски-Корсаков көшесі,3-үй
| |нің республикалық маркетингтік |
| |зерттеулер мен нарықтық орталығы | |___|___________________________________|_________________________________
|336|ҚР АШМ асыл тұқымды мал өсіру |Талғар көшесі,6-үй
| |бірлестігі | |___|___________________________________|_________________________________
|337|"Казгеодезии орталық картографо. |Есенберлин көшесі,36-үй
| |геодезиялық қоры (ОКГҚ)" қазына. |
| |лық кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|338 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|339|"Қазақ орман орналастыру кәсіпорны"|Жібек жолы көшесі,50-үй
| |қазыналық кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|340|"Қазақ ормандарды сақтау және орман|Горный көшесі,259-үй
| |шаруашылығын күтудің авиациялық |
| |базасы" қазыналық кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|341|Қазақстан Республикасының Ұлттық |Әйтеке би көшесі,67-үй
| |банкі | |___|___________________________________|_________________________________
|342|Стандарттау,метрология және серти. |Алтынсарин көшесі,83-үй
| |фикация орталығы | |___|___________________________________|_________________________________
|343|Алматы қ. тұрғын коммуналдық менші.|
| |гіне берілгенінен басқа,Алматы қа. |
| |ласының аумағында орналасқан |
| |Қазақстан Республикасы Ішкі істер |
| |министрлігінің штаттық, резервтік |
| |және жұмылдырылған мүлкі | |___|___________________________________|_________________________________
|344|"Тас" П/Ж-түзету колониясының |Алматы п/ж
| |кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|345|"Қару"-(Арсенал-1) РМК |Алматы п/ж
|___|___________________________________|_________________________________
|346|"Қару"-(Арсенал-2) РМК |Алматы п/ж |___|___________________________________|_________________________________
|347|Ішкі әскерлердің Бас басқармасы |Амангелді көшесі,15-үй |___|___________________________________|_________________________________

|348|Управление военного и |ул.им. Гоголя, д.89 |
| |спецснабжения МВД | |
|___|____________________________|_________________________________|
|349|Учреждение ЛА 155/12 |ул.им. Нурмакова, д.1а |
|___|____________________________|_________________________________|
|350|ЛА 155/6 |пр. Раимбека, д.221 |
|___|____________________________|_________________________________|
|351|ЛА 155/1 |пр. Сейфуллина, д.492 |
|___|____________________________|_________________________________|
|352|АТП ХОЗУ МВД |ул. Москвина, д.9 |
|___|____________________________|_________________________________|
|353|Высшая школа милиции |ул.им. Утепова, д.3 |
|___|____________________________|_________________________________|
|354|Санаторий МВД Республики |пр. Достык, д.308 |
| |Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|355|Республиканский госпиталь с |ул.им. Наурызбай батыра, д.146 |
| |поликлиникой МВД Республики | |
| |Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|356|ДСК ЦС "Динамо" |ул.им. Наурызбай батыра, д.96 |
|___|____________________________|_________________________________|
|357|Штатное, резервное и | |
| |мобилизационное имущество | |
| |КЧС РК, находящееся на | |
| |территории г. Алматы, кроме | |
| |переданного в коммунальную | |
| |собственность г. Алматы: | |
|___|____________________________|_________________________________|
|358|Пожарно-техническое училище |ул.им. Фурманова, д.266а |
| |КЧС Республики Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|359|Республиканское государст- |ул.им. Байзакова, д.300 |
| |венное казенное предприятие | |
| |по вычислительной технике, | |
| |телекоммуникациям, информа- | |
| |тике и ситуационному анализу| |
| |Комитета по чрезвычайным | |
| |ситуациям Республики | |
| |Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|360|УПТК Казселезащита |мкр. Дорожник, д.26а |
|___|____________________________|_________________________________|
|361|Республиканское государст- |ул.им. Калдаякова, д.70 |
| |венное казенное предприятие | |
| |"Казселезащита" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|362|Министерство обороны |ул.им. Жандосова, д.53 |
| |Республики Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|363|Штатное и резервное имущест-| |
| |во Министерства обороны | |
| |Республики Казахстан, нахо- | |
| |дящееся на территории | |
| |г.Алматы, кроме переданного | |
| |в коммунальную собственность| |
| |г.Алматы | |
|___|____________________________|_________________________________|

|348|ІІМ әскери және арнаулы жабдықтау |Гоголь көшесі,89-үй
| |басқармасы | |___|___________________________________|_________________________________
|349|ЛА 155/12 мекемесі |Нұрмақов көшесі,1а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|350|ЛА 155/6 мекемесі |Райымбек даңғ.,221-үй |___|___________________________________|_________________________________
|351|ЛА 155/1 мекемесі |Сейфуллин даңғ.492-үй |___|___________________________________|_________________________________
|352|ІІМ ШЖКБ АКК |Москвин көшесі,9-үй |___|___________________________________|_________________________________
|353|Жоғары полиция мектебі |Өтепов көшесі,3-үй |___|___________________________________|_________________________________
|354|Қазақстан ІІМ санаторийі |Достық даңғ.308-үй |___|___________________________________|_________________________________
|355|ҚР ІІМ емханасымен бірге республи. |Наурызбай батыр көшесі,146-үй
| |калық госпиталі | |___|___________________________________|_________________________________
|356|Динамо РС |Наурызбай батыр көшесі,96-үй |___|___________________________________|_________________________________
|357|Алматы қ. тұрғын үй меншігіне бер. |
| |рілгенінен басқа, Алматы қаласының |
| |аумағында орналасқан Қазақстан |
| |Республикасы ТЖК штаттық резервтік |
| |және жұмылдырылған мүлкі | |___|___________________________________|_________________________________
|358|ҚР Төтенше жағдайлар жөніндегі |Фурманов көшесі,266а-үй
| |комитеттің өрт-техникалық училищесі| |___|___________________________________|_________________________________
|359|ҚР Төтенше жағдайлар жөніндегі ко. |Байзақов көшесі,300-үй
| |митеттің есептеу-техникасы, теле |
| |коммуникациялар, ақпарат және жағ. |
| |дайларға талдау жасау жөніндегі |
| |республикалық мемлекеттік қазыналық|
| |кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|360|Қазселден қорғау ӨТКБ |Дорожник шағ.ауд.26а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|361|"Қазселден қорғау" республикалық |Қалдаяқов көшесі,70-үй
| |мемлекеттік қазыналық кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|362|ҚР Қорғаныс министрлігі |Жандосов көшесі,53-үй |___|___________________________________|_________________________________
|363|Алматы қ. коммуналдық меншікке бе. |
| |рілгенінен басқа,Алматы қаласының |
| |аумағында орналасқан Қазақстан |
| |Республикасы Қорғаныс министрлігі. |
| |нің штаттық, резервтік мүлкі |
|___|___________________________________|_________________________________

|364|Типография МО Республики |ул.им. Жарокова, д.210 |
| |Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|365|Военный завод 832 |п/я |
|___|____________________________|_________________________________|
|366|Государственное предприятие-|ул.им. Розыбакиева, д.105а |
| |Республиканская объединенная| |
| |военно-техническая школа | |
| |Министерства обороны | |
| |Республики Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|367|Высшее пограничное командное|пр. Достык, д.103 |
| |училище ВС Республики | |
| |Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|368|РВТШ Министерства обороны |ул.им. Розыбакиева, д.117 |
| |Республики Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|369|Центральный спортивный клуб |ул.им. Кабанбай батыра, д.71 |
| |армии | |
|___|____________________________|_________________________________|
|370| (исключена - N 834 от 18.06.2001 г.) !
|___|______________________________________________________________|
|371|Стадион ЦСКА |мкр. Самал-1, б/н |
|___|____________________________|_________________________________|
|372|Алматинское СКБ АО "Алатау" |ул.им. Мауленова, д.85/91 |
|___|____________________________|_________________________________|
|373|Алматинское СКБ АО "Алатау" |ул.им. Мауленова, д.91 |
|___|____________________________|_________________________________|
|374|Предприятие "Казвоенторг- |70 разъезд, РВ 90 |
| |снабсбыт" (на праве | |
| |хозяйственного ведения) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|375|Республиканское государст- |ул. Шашкина, д.3 |
| |венное предприятие | |
| |"Казвоентехимпекс" (на праве| |
| |хозяйственного ведения) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|376|Пограничные войска |мкр. Жулдыз, ул. Дунентаева, д.24|
|___|____________________________|_________________________________|
|377|База военного и спецснабжения|ул.им. Суюнбая, д.405 |
|___|____________________________|_________________________________|
|378|В/ч 31442 |ул.им. Тимирязева, д.50 |
|___|____________________________|_________________________________|
|379|Центральные материальные |ул.им. Калдаякова, д.21 |
| |склады квартирно- | |
| |эксплуатационного управления| |
| |(ЦМС КЭУ) Министерства | |
| |обороны Республики Казахстан| |
|___|____________________________|_________________________________|
|380|Казвоенторгснабсбыт |ул.им. Суюнбая, д.405 |
|___|____________________________|_________________________________|

|364|ҚР Қорғаныс министрлігінің |Жароков көшесі,210-үй
| |баспаханасы | |___|___________________________________|_________________________________
|365|832 әскери зауыт |п/я |___|___________________________________|_________________________________
|366|Қазақстан Республикасы Қорғаныс |Розыбакиев көшесі,105а-үй
| |министрлігінің Республикалық бірік.|
| |кен әскери-техникалық мектебі- |
| |мемлекеттік кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|367|Қазақстан Республикасы Ішкі әскер. |Достық даңғ.103-үй
| |лері жоғары шекара әскерлері коман.|
| |далық институты | |___|___________________________________|_________________________________
|368|ҚР ҚМ республикалық жоғары техни. |Розыбакиев көшесі,117-үй
| |калық мектебі (РЖТМ) | |___|___________________________________|_________________________________
|369|Армияның орталық спорт клубы |Қабанбай батыр көшесі,71-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|370| Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.06.18. N 834 қаулысымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|371|АОСК стадионы |Самал-1 шағ.ауд. н/ж |___|___________________________________|_________________________________
|372|"Алатау" АҚ Алматы ҚКБ |Мәуленов көшесі,85/91-үй |___|___________________________________|_________________________________
|373|"Алатау" АҚ Алматы ҚКБ |Мәуленов көшесі,91-үй |___|___________________________________|_________________________________
|374|"Қазәскерисаудажабдықөткізу" кәсіп |70 разъезд, РВ 90
| |орны (шаруашылық жүргізу құқығында)| |___|___________________________________|_________________________________
|375|"Қазәскертехимпекс" республикалық |Шашкин көшесі,3-үй
| |мемлекеттік кәсіпорны (шаруашылық |
| |жүргізу құқығында) | |___|___________________________________|_________________________________
|376|Шекара әскерлері |Жұлдыз шағ.ауд. Дөнентаев көшесі,
| | |24-үй |___|___________________________________|_________________________________
|377|Әскери және арнайы жабдықтау базасы|Сүйінбай көшесі,405-үй |___|___________________________________|_________________________________
|378|31442 Ә/б |Тимирязев,50-үй |___|___________________________________|_________________________________
|379|ҚР ҚМ ППБМҚ пәтер пайдалану басқар.|Қалдаяқов,21-үй
| |масы материалдық орталық қоймалары | |___|___________________________________|_________________________________
|380|Қазәскерсауда жабдықөткізу |Сүйінбай көшесі,405-үй |___|___________________________________|_________________________________

|381|Центральный дом армии |ул.им. Зенкова, д.24 |
|___|____________________________|_________________________________|
|382| (исключена - N 923 от 16.09.2005 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|383|Штатное и резервное | |
| |имущество Комитета по | |
| |государственным материальным| |
| |резервам Министерства | |
| |энергетики, индустрии и | |
| |торговли Республики | |
| |Казахстан, находящееся на | |
| |территории г. Алматы, кроме | |
| |переданного в коммунальную | |
| |собственность г.Алматы | |
|___|____________________________|_________________________________|
|384|РГП "Кедентранссервис" |ул. Жибек жолы, д.127; |
| | |пр. Сейфуллина, д.555 |
|___|____________________________|_________________________________|
|385|Казначейство Республики |ул. Желтоксан, д.83 |
| |Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|386|Государственное предприятие |ул.им. Пушкина, д.118 |
| |на праве хозяйственного | |
| |ведения - Государственный | |
| |экспортно-импортный банк | |
| |Республики Казахстан | |
| |"Эксимбанк" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|387|Казагропромбанк |ул.им. Мате Залки, 80 |
|___|____________________________|_________________________________|
|388|Государственный |ул.им. Айтеке би, д.58 |
| |реабилитационный банк | |
|___|____________________________|_________________________________|
|389|ГП "ЕСЕП" |ул. Жибек жолы, д.184 |
|___|____________________________|_________________________________|
|390|ГВЦ Минфина |мкр. Коктем 2, д.16 |
|___|____________________________|_________________________________|
|391|Нацбанк Республики Казахстан|мкр. Коктем 3, д.21 |
|___|____________________________|_________________________________|
|392| (исключена - N 475 от 19 мая 2005 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|393|Алматинский городской |ул.им. Гоголя, д. 95 |
| |территориальный комитет | |
| |госимущества и приватизации | |
|___|____________________________|_________________________________|
|394| Исключена постановлением Правительства РК от 13.02.2013 № 128|
| | |
| | |
|___|____________________________|_________________________________|
|395|Магазин "Дипломат" |ул. Желтоксан, д.85 |
| |Департамента МИДа РК | |
|___|____________________________|_________________________________|
|396|Здания и помещения, пере- | |
| |данные в Департамент по | |
| |работе с дипломатическими | |
| |представительствами для | |
| |размещения посольств | |
|___|____________________________|_________________________________|

|381|Орталық армия үйі |Зенков көшесі,24-үй |___|___________________________________|_________________________________
|382| Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.09.16. N 923 қаулысымен. |___|___________________________________|_________________________________
|383|Алматы қ. коммуналдық меншікке бе. |
| |рілгенінен басқа,Алматы қаласының |
| |аумағында орналасқан Қазақстан |
| |Республикасы Энергетика, индустрия |
| |және сауда министрлігінің Мемлекет.|
| |тік материалдық резервтері жөнінде.|
| |гі комитетінің штаттық және резерв.|
| |тік мүлкі |
|___|___________________________________|_________________________________
|384|"Кедентранссервис" РМК |Жібек жолы көшесі,127-үй
| | |Сейфуллин даңғ.555-үй |___|___________________________________|_________________________________
|385|Қазақстан Республикасының |Желтоқсан көшесі,83-үй
| |Қазынашылығы |
|___|___________________________________|_________________________________
|386|Қазақстан Республикасы Мемлекеттік |Пушкин көшесі,118-үй
| |экспорт-импорт банкі"Эксимбанк"- |
| |шаруашылық жүргізу құқығындағы |
| |мемлекеттік кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|387|Қазагроөнеркәсіпбанкі |Мате Залка көшесі,80-үй |___|___________________________________|_________________________________
|388|Мемлекеттік Медетші банкі |Әйтеке би көшесі,58-үй |___|___________________________________|_________________________________
|389|"ЕСЕП" МК |Жібек жолы көшесі,184-үй |___|___________________________________|_________________________________
|390|Қаржыминінің мемлекеттік есептеу |Көктем-2шағ.ауд.16-үй
| |орталығы | |___|___________________________________|_________________________________
|391|ҚР Ұлттық Банкі |Көктем-3 шағ.ауд.21-үй |___|___________________________________|_________________________________
|392| Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.05.19. N 475 қаулысымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|393|Мемлекеттік мүлік және жекешеленді.|Гоголь көшесі,95-үй
| |рудің Алматы қалалық аумақтық |
| |комитеті |
|___|___________________________________|____________________________
|394|Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 13.02.2013 N 128 қаулысымен.
|___|________________________________________________________________
|395|ҚР Сыртқы істер министрлігі депар. |Желтоқсан көшесі,85-үй
| |таментінің "Дипломат" дүкені |
|___|___________________________________|_________________________________
|396|Елшіліктерді орналастыру үшін дип. |
| |ломатиялық өкілдіктермен жұмыс |
| |істеу жөніндегі департаментіне |
| |берілген ғимараттар мен үй-жайлар |
|___|___________________________________|_________________________________

|397|Дочернее государственное |пр. Абая, д.10а |
| |предприятие республиканского| |
| |издательства юридической | |
| |литературы "Жеты жаргы" | |
| |Министерства юстиции Респуб-| |
| |лики Казахстан "Кодекс" (на | |
| |праве хозяйственного ведения) |
|___|____________________________|_________________________________|
|398|Республиканское государст- |ул. Заветная, д.28 |
| |венное казенное предприятие | |
| |"Учебный центр по подготовке| |
| |и повышению квалификации | |
| |судей и работников | |
| |Министерства юстиции | |
| |Республики Казахстан" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|399|Государственное предприятие |пр. Абая, д.32 |
| |"Центр мониторинга Гидромета| |
| |Республики Казахстан" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|400|Гидромет |пр. Сейфуллина, д.72а |
|___|____________________________|_________________________________|
|401|Штатное и резервное |ул.им. Шевченко, д.84 |
| |имущество Комитета нацио- | |
| |нальной безопасности | |
| |Республики Казахстан, нахо- | |
| |дящееся на территории | |
| |г.Алматы, кроме переданного | |
| |в коммунальную собственность| |
| |г.Алматы | |
|___|____________________________|_________________________________|
|402|Штатное и резервное |ул.им. Маметовой, д.76 |
| |имущество Службы "Барлау" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|403|Республиканская поликлиника |ул.им.Шевченко, д.73 |
| |КНБ | |
|___|____________________________|_________________________________|
|404|Главное управление по |пр. Абая, д.39 |
| |архивам и документам | |
|___|____________________________|_________________________________|
|405|Экспериментальное ремонтно- |ул. Закарпатская, д.50 |
| |производственное предприятие| |
| |по гидрометеорологии | |
|___|____________________________|_________________________________|
|407|Институт Казгиналмаззолото |ул.им. Ладыгина, д.36 |
|___|____________________________|_________________________________|
|408|Международная внешнеэкономи-|пр. Достык, д.105 |
| |ческая ассоциация "Наурыз" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|409|Республиканский детский фонд|ул.им. Курмангазы, д.61 |
| |"Казахстан" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|410|Республиканский детский фонд|ул.им. Курмангазы, д.40 |
| |"Бобек" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|411|Гостиница "Мунайши" |ул.им. Массанчи, 46 |
|___|____________________________|_________________________________|

|397|Қазақстан Республикасы Әділет мини.|Абай даңғ.10а-үй
| |стрлігі "Жеті жарғы" республикалық |
| |заң әдебиеті баспасының "Кодекс" |
| |мемлекеттік еншілес кәсіпорны |
| |(шаруашылық жүргізу құқығында) |
|___|___________________________________|_________________________________
|398|Қазақстан республикасы Әділет |Заветная көшесі,28-үй
| |министрлігінің соттар мен қызмет. |
| |керлерді даярлау және біліктілігін |
| |арттыру жөніндегі оқу орталығы - |
| |республикалық мемлекеттік қазыналық|
| |кәсіпорны |
|___|___________________________________|_________________________________
|399|Қазақстан Республикасы "Гидромет |Абай даңғ.32-үй
| |мониторингі орталығы" - мемлекеттік|
| |кәсіпорны |
|___|___________________________________|_________________________________
|400|Гидромет |Сейфуллин даңғ.72а-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|401|Алматы қ. коммуналдық меншікке бе. |Шевченко көшесі,84-үй
| |рілгенінен басқа,Алматы қаласының |
| |аумағында орналасқан Қазақстан |
| |Республикасы Ұлттық қауіпсіздік |
| |комитетінің штатты және резервтік |
| |мүлкі |
|___|___________________________________|_________________________________
|402|"Барлау" қызметінің штаттық және |Мәметова көшесі,76-үй
| |резервтік мүлкі |
|___|___________________________________|_________________________________
|403|ҰҚК республикалық емханасы |Шевченко көшесі,73-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|404|Архив және құжаттар жөніндегі бас |Абай даң.39-үй
| |басқарма |
|___|___________________________________|_________________________________
|405|Гидрометеорология жөніндегі экспе. |Закарпат көшесі,50-үй
| |риментальді жөндеу-өндіріс |
| |кәсіпорны |
|___|___________________________________|____________________________
|406| Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 1999.03.30 N 319 қаулыcымен.
|___|___________________________________|____________________________
|407|Қазақалмасалтын ғылыми зерттеу |Ладыгин көшесі,36-үй
| |меминституты |
|___|___________________________________|_________________________________
|408|"Наурыз" халықаралық сыртқы эконо. |Достық даңғ.105-үй
| |микалық ассоциациясы | |___|___________________________________|_________________________________
|409|"Қазақстан" республикалық балалар |Құрманғазы көшесі,61-үй
| |қоры | |___|___________________________________|_________________________________
|410|"Бөбек" республикалық балалар қоры |Құрманғазы көшесі,61-үй |___|___________________________________|_________________________________
|411|"Мұнайшы" қонақ үйі |Масанчи көшесі,46-үй |___|___________________________________|_________________________________

|412|Республиканское государст- |ул.им. Мауленова, д.92 |
| |венное предприятие по | |
| |патентам и товарным знакам | |
| |"Казпатент" | |
|___|____________________________|_________________________________|
|413|Здание Национальной |пр. Абая, д.14 |
| |библиотеки Республики | |
| |Казахстан, 1970 г. | |
|___|____________________________|_________________________________|
|414|Здание Казахского государст-|ул.им. Богенбай батыра, д.136 |
| |венного института театра и | |
| |кино им. Жургенова | |
|___|____________________________|_________________________________|
|415|Здание Департамента культуры|ул.им. Гоголя, д.35; 37 |
| |Министерства образования, | |
| |культуры и здравоохранения | |
| |Республики Казахстан | |
|___|____________________________|_________________________________|
|416|Здание Республиканского |пр. Достык, д.15 |
| |научного центра по проблемам| |
| |культуры | |
|___|____________________________|_________________________________|
|417|Дворец Республики, |пр. Достык, д.54 |
| |1969-1970 гг. | |
|___|____________________________|_________________________________|
|418|Здание Министерства |ул. Желтоксан, д.167 |
| |иностранных дел Республики | |
| |Казахстан, XX в. | |
|___|____________________________|_________________________________|
|419|Дом ткани "Кзыл-жар",1912 г.|ул. Жибек жолы, д.39 |
|___|____________________________|_________________________________|
|420|Здание музея народных |ул. Зенкова, д.34 |
| |инструментов Республики | |
| |Казахстан им. Ыхласа,1908 г.| |
|___|____________________________|_________________________________|
|421| (исключена - N 499 от 4 апреля 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|422|Здание Казахского государст-|ул.им. Казыбек би, д.28 |
| |венного института театра и | |
| |кино им. Жургенова | |
|___|____________________________|_________________________________|
|423|Здание городской станции |ул.им. Казыбек би, д.155 |
| |скорой помощи (бывший дом | |
| |архитектора А.П. Зенкова), | |
| |XIX в. | |
|___|____________________________|_________________________________|
|424|Здание госрезиденции, |ул.им. Курмангазы, д.62 |
| |1905-1908 гг. | |
|___|____________________________|_________________________________|
|425|Здание Международного фонда |ул.им. Панфилова, д.99 |
| |им. Кунаева, XIX в. | |
|___|____________________________|_________________________________|
|426|Здание Кафедрального собора,|парк им. 28 |
| |начало ХХ в. |Гвардейцев-панфиловцев |
|___|____________________________|_________________________________|

|412|"Қазпатент" патенттер және тауар |Мәуленов көшесі,92-үй
| |таңбалары жөніндегі республикалық |
| |мемлекеттік кәсіпорны | |___|___________________________________|_________________________________
|413|Қазақстан Республикасы Ұлттық |Абай даңғ.14-үй
| |кітапханасының ғимараты, 1970ж. |
|___|___________________________________|_________________________________
|414|Жүргенов атындағы Қазақ мемлекеттік|Бөгенбай батыр көшесі,136-үй
| |театр және кино институтының |
| |ғимараты |
|___|___________________________________|_________________________________
|415|Қазақстан Республикасының Білім, |Гоголь көшесі,35; 37-үй
| |мәдениет және денсаулық сақтау |
| |министрлігінің Мәдениет департа. |
| |ментінің ғимараты | |___|___________________________________|_________________________________
|416|Республикалық мәдениет проблемалары|Достық даңғ.15-үй
| |жөніндегі ғылыми орталық ғимараты |
|___|___________________________________|_________________________________
|417|Республика сарайы, 1969-1970жж. |Достық даңғ.54-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|418|Қазақстан Республикасы Сыртқы істер|Желтоқсан көшесі,167-үй
| |министрлігінің ғимараты, ХХғ. |
|___|___________________________________|_________________________________
|419|"Қызыл жар" маталар үйі, 1912 ж. |Жібек жолы,39-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|420|Ықылас атындағы Қазақстан Респуб. |Зенков көшесі,34-үй
| |ликасы халық аспаптар мұражайының |
| |ғимараты, 1908ж. | |___|___________________________________|_________________________________
|421|Абай атындағы мемлекеттік опера |Қабанбай батыр көшесі,112-үй
| |және балет академиялық театрының |
| |ғимараты, 1934-1939 жж. |
|___|___________________________________|_________________________________
|422|Жүргенов атындағы Қазақ мемлекеттік|Қазыбек би көшесі,28-үй
| |театр және кино институтының |
| |ғимараты |
|___|___________________________________|_________________________________
|423|Медициналық жедел жәрдем көрсету |Қазыбек би көшесі,155-үй
| |қалалық станциясының ғимараты |
| |(сәулетші А.П.Зенковтың бұрынғы |
| |үйі), ХIХ ғ. |
|___|__________________________________________________________________
|424|Мемрезиденция ғимараты,1905-1908жж.|Құрманғазы көшесі,62-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|425|Қонаев атындағы Халықаралық қордың |Панфилов көшесі,99-үй
| |ғимараты, ХIХ ғ. |
|___|___________________________________|_________________________________
|426|Кафедралық собордың ғимараты |28 гвардиялық-панфиловшылар
| |ХХ ғ. басы |атындағы парк |___|___________________________________|_________________________________

|427|Здание Республиканского |ул.им. Пушкина, д.63 |
| |театра кукол, 1908 г. | |
|___|____________________________|_________________________________|
|428|Здание Центрального госу- |мкр. Самал-1, д.44 |
| |дарственного музея | |
| |Республики Казахстан,1984 г.| |
|___|____________________________|_________________________________|
|429|Здание государственного музея|ул.им. Сатпаева, д.30а |
| |искусств Республики Казахстан| |
| |им. Кастеева, 1976 г. | |
|___|____________________________|_________________________________|
|430|Здание литературно-мемори- |ул.им. Тулебаева, д.185 |
| |ального дома-музея | |
| |М.О. Ауэзова, 1951-1961 гг. | |
|___|____________________________|_________________________________|
|431|Спортивный комплекс "Медеу",|Урочище Медеу |
| |1969-1972 гг. | |
|___|____________________________|_________________________________|
|432|Здание Посольства США в |ул.им. Фурманова, д.99 |
| |Республике Казахстан,1890 г.| |
|___|____________________________|_________________________________|
|433|Здание Министерства науки- |ул.им. Шевченко, д.29/33 |
| |Академии наук Республики | |
| |Казахстан, 1948-1953 гг. | |
|___|____________________________|_________________________________|
|437|Здание |ул.им. Казыбек би, д.66 |
|___|____________________________|_________________________________|
|442|Здание |пр. Сейфуллина, д.468 |
|___|____________________________|_________________________________|
|443|Здание |ул.им. Шевченко, д.50 |
|___|____________________________|_________________________________|
|444|Здание |ул.им. Шевченко, д.60 |
|___|____________________________|_________________________________|
|445|Здание |пр. Абылай хана, д.93/95 |
|___|____________________________|_________________________________|
|447|Здание |площадь Республики, д.13 |
|___|____________________________|_________________________________|
|448|Здание |ул.им. Кунаева, д.127 |
|___|____________________________|_________________________________|
|449|Здание |пр. Абылай хана, д.97 |
|___|____________________________|_________________________________|
|451|Здание |ул.им. Богенбай батыра, д.142 |
|___|____________________________|_________________________________|
|452|Здание |ул.им. Фурманова, д.80 |
|___|____________________________|_________________________________|
|453|Здание |пр. Раимбека, д.467 |
|___|____________________________|_________________________________|
|454|Здание |пр. Сейфуллина, д.458/460 |
|___|____________________________|_________________________________|
|456|Здание |пр. Сейфуллина, д.521 |
|___|____________________________|_________________________________|
|457|Здание |ул.им. Жандосова, д.68 |
|___|____________________________|_________________________________|
|458|Здание |ул.им. Майлина, д.95г |
|___|____________________________|_________________________________|
|459|Здание |ул. Закарпатская, д.17 |
|___|____________________________|_________________________________|
|460|Здание |ул.им. Манаса, д.49 |
|___|____________________________|_________________________________|
|461|Здание |ул.им. Жандосова, д.3 |
|___|____________________________|_________________________________|
|462|Здание |ул. Желтоксан, д.114 |
|___|____________________________|_________________________________|
|463|Здание |ул. Желтоксан, д.175 |
|___|____________________________|_________________________________|
|464|Здание |ул. Жибек жолы, д.135 |
|___|____________________________|_________________________________|
|465|Здание |ул.им. Казыбек би, д.50 |
|___|____________________________|_________________________________|
|466|Здание |ул. Магнитная, д.10 |
|___|____________________________|_________________________________|

|427|Республикалық қуыршақ театрының |Пушкин көшесі,63-үй
| |ғимараты, 1908 ж. | |___|___________________________________|_________________________________
|428|Қазақстан Республикасы мемлекеттік |Самал-1 шағ.ауд.,44-үй
| |орталық мұражайының ғимараты,1984ж.| |___|___________________________________|_________________________________
|429|Қастеев атындағы Қазақстан |Сәтпаев көшесі,30а-үй
| |Республикасы мемлекеттік өнер |
| |мұражайының ғимараты, 1976ж. | |___|___________________________________|_________________________________
|430|М.О.Әуезов әдеби-мемориалдық үй- |Төлебаев көшесі,185-үй
| |мұражайының ғимараты, 1951-1961жж. |
|___|___________________________________|_________________________________
|431|"Медеу" спорт кешені, |Медеу шатқалы
| |1969-1972 жж. |
|___|___________________________________|_________________________________
|432|Қазақстан Республикасындағы АҚШ |Фурманов көшесі,99-үй
| |елшілігінің ғимараты, 1890ж. |
|___|___________________________________|_________________________________
|433|Қазақстан Республикасының Ғылым |Шевченко көшесі, 29/33-үй
| |министрлігі-Ғылым Академиясының |
| |ғимараты, 1948-1953жж. | |___|___________________________________|_________________________________
|434|Ғимарат |Әйтеке би көшесі, 62/97-үй |___|___________________________________|_________________________________
|435|Ғимарат |Желтоқсан көшесі,115-үй
|___|___________________________________|____________________________
|436| Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 1999.03.30 N 319 қаулыcымен.
|___|___________________________________|____________________________
|437|Ғимарат |Қазыбек би көшесі,66-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|438| Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 1999.03.30 N 319 қаулыcымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|439| Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 1999.03.30 N 319 қаулыcымен. |___|___________________________________|_________________________________
|440| Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 1999.03.30 N 319 қаулыcымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|441| Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 1999.03.30 N 319 қаулыcымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|442|Ғимарат |Сейфуллин даңғ.468-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|443|Ғимарат |Шевченко көшесі,50-үй |___|___________________________________|_________________________________
|444|Ғимарат |Шевченко көшесі,60-үй |___|___________________________________|_________________________________
|445|Ғимарат |Абылай хан даңғ.93/95-үй |___|___________________________________|_________________________________
|446| Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 1999.03.30 N 319 қаулыcымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|447|Ғимарат |Республика алаңы 13-үй |___|___________________________________|_________________________________
|448|Ғимарат |Қонаев көшесі, 127-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|449|Ғимарат |Абылай хан даңғ.97-үй |___|___________________________________|_________________________________
|450| Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 1999.03.30 N 319 қаулыcымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|451|Ғимарат |Бөгенбай батыр көшесі,142-үй |___|___________________________________|_________________________________
|452|Ғимарат |Фурманов көшесі,80-үй |___|___________________________________|_________________________________
|453|Ғимарат |Райымбек даңғ.467-үй |___|___________________________________|_________________________________
|454|Ғимарат |Сейфуллин даңғ.458/460-үй |___|___________________________________|_________________________________
|455| Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 1999.03.30 N 319 қаулыcымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|456|Ғимарат |Сейфуллин даңғ.521-үй |___|___________________________________|_________________________________
|457|Ғимарат |Жандосов көшесі,68-үй |___|___________________________________|_________________________________
|458|Ғимарат |Майлин көшесі,95г-үй |___|___________________________________|_________________________________
|459|Ғимарат |Закарпатская көшесі,17-үй |___|___________________________________|_________________________________
|460|Ғимарат |Манас көшесі,49-үй |___|___________________________________|_________________________________
|461|Ғимарат |Жандосов көшесі,3-үй |___|___________________________________|_________________________________
|462|Ғимарат |Желтоқсан көшесі,114-үй |___|___________________________________|_________________________________
|463|Ғимарат |Желтоқсан көшесі,175-үй |___|___________________________________|_________________________________
|464|Ғимарат |Жібек жолы көшесі,135-үй |___|___________________________________|_________________________________
|465|Ғимарат |Қазыбек би көшесі,50-үй |___|___________________________________|_________________________________
|466|Ғимарат |Магнитная көшесі,10-үй |___|___________________________________|_________________________________

|467|Здание |площадь Республики, д.11 |
|___|____________________________|_________________________________|
|468|Здание |ул.им. Казыбек би, д.39 |
|___|____________________________|_________________________________|
|469|Здание |ул.им. Гоголя, д.35/37 |
|___|____________________________|_________________________________|
|470|Здание |ул.им. Жамбыла, д.25 |
|___|____________________________|_________________________________|
|471|Здание |ул.им. Шевченко, д.100 |
|___|____________________________|_________________________________|
|472|Помещение площадью 151,2 м2 |2 мкр., хоз/блок 69 |
|___|____________________________|_________________________________|
|473|Помещение площадью 70 м2 |2-ая Кисловская, д.19а |
|___|____________________________|_________________________________|
|474|Помещение площадью 414 м2 |3 мкр., д.48 |
|___|____________________________|_________________________________|
|475|Помещение площадью 93 м2 |5 мкр., д.19-а |
|___|____________________________|_________________________________|
|476|Помещение площадью 117,7 м2 |5 мкр., ТОЦ |
|___|____________________________|_________________________________|
|477|Помещение площадью 450 м2 |9 мкр., д.21 |
|___|____________________________|_________________________________|
|478|Помещение площадью 245 м2 |пр. Абая, д.20/15 |
|___|____________________________|_________________________________|
|479|Помещение площадью 125,8 м2 |пр. Абая, д.20/5 |
|___|____________________________|_________________________________|
|480|Помещение площадью 300 м2 |пр. Абая, д.56 |
|___|____________________________|_________________________________|
|481|Помещение площадью 2810 м2 |ул. Авангардная, д.10 |
|___|____________________________|_________________________________|
|482|Помещение площадью 576 м2 |ул. Авангардная, д.46а |
|___|____________________________|_________________________________|
|483|Помещение площадью 193,1 м2 |мкр. Айнабулак 3, д.29 |
|___|____________________________|_________________________________|
|484|Помещение площадью 72 м2 |мкр. Айнабулак 3, д.143 |
|___|____________________________|_________________________________|
|485|Помещение площадью 555,2 м2 |мкр. Айнабулак 3, д.129 |
|___|____________________________|_________________________________|
|486|Помещение площадью 1209,9 м2|ул.им. Акан Сери, д.154 |
|___|____________________________|_________________________________|
|487|Помещение площадью 19 м2 |мкр. Аксай 1, д.15 |
|___|____________________________|_________________________________|

|467|Ғимарат |Республика алаңы 11-үй |___|___________________________________|_________________________________
|468|Ғимарат |Қазыбек би көшесі,39-үй |___|___________________________________|_________________________________
|469|Ғимарат |Гоголь көшесі,35/37-үй |___|___________________________________|_________________________________
|470|Ғимарат |Жамбыл көшесі,25-үй |___|___________________________________|_________________________________
|471|Ғимарат |Шевченко көшесі,100-үй |___|___________________________________|_________________________________
|472|Алаңы 151.2 м2 үй-жай |2 шағынаудан шар/блок 69-үй |___|___________________________________|_________________________________
|473|Алаңы 70 м2 үй-жай |2-ші Кисловская 19а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|474|Алаңы 414 м2 үй-жай |3 шағынаудан 48-үй |___|___________________________________|_________________________________
|475|Алаңы 93 м2 үй-жай |5 шағынаудан 19а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|476|Алаңы 117.7 м2 үй-жай |5 шағынаудан ТОЦ |___|___________________________________|_________________________________
|477|Алаңы 450 м2 үй-жай |9 шағ.ауд. 21-үй |___|___________________________________|_________________________________
|478|Алаңы 245 м2 үй-жай |Абай даңғ. 20/15-үй |___|___________________________________|_________________________________
|479|Алаңы 125.8 м2 үй-жай |Абай даңғ.20/5-үй |___|___________________________________|_________________________________
|480|Алаңы 300 м2 үй-жай |Абай даңғ. 56-үй |___|___________________________________|_________________________________
|481|Алаңы 2810 м2 үй-жай |Авангард көшесі,10-үй |___|___________________________________|_________________________________
|482|Алаңы 576 м2 үй-жай |Авангард көшесі,46а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|483|Алаңы 193.1 м2 үй-жай |Айнабұлақ 3 шағ.ауд.29-үй |___|___________________________________|_________________________________
|484|Алаңы 72 м2 үй-жай |Айнабұлақ 3 шағ.ауд.143-үй |___|___________________________________|_________________________________
|485|Алаңы 555.2 м2 үй-жай |Айнабұлақ 3 шағ.ауд.129-үй |___|___________________________________|_________________________________
|486|Алаңы 1209.9 м2 үй-жай |Ақан Сері көшесі, 154-үй |___|___________________________________|_________________________________
|487|Алаңы 19 м2 үй-жай |Ақсай 1 шағ. ауд. 15-үй |___|___________________________________|_________________________________

|488|Помещение площадью 30,5 м2 |мкр. Аксай 1, д.4 |
|___|____________________________|_________________________________|
|489|Помещение площадью 66 м2 |мкр. Аксай 1, д.4б |
|___|____________________________|_________________________________|
|490|Помещение площадью 231 м2 |мкр. Алтай 1, д.7а |
|___|____________________________|_________________________________|
|491|Помещение площадью 20 м2 |ул.им. Алтынсарина, д.26 |
|___|____________________________|_________________________________|
|492|Помещение площадью 3,1 га |ул. Ангарская, д.107 |
|___|____________________________|_________________________________|
|493|Помещение площадью 1143 м2 |ул. Аральская, д.9 |
|___|____________________________|_________________________________|
|494|Помещение площадью 74,9 м2 |ул.им. Ауэзова, д.134 |
|___|____________________________|_________________________________|
|495|Помещение площадью 76,3 м2 |ул.им. Ауэзова, д.167 |
|___|____________________________|_________________________________|
|496|Помещение площадью 150 м2 |ул.им. Бабаева, д.35 |
|___|____________________________|_________________________________|
|497|Помещение площадью 190,2 м2 |ул.им. Байзакова, д.223 |
|___|____________________________|_________________________________|
|498|Помещение площадью 75 м2 |ул.им. Богенбай батыра, д.139 |
|___|____________________________|_________________________________|
|499|Помещение площадью 280 м2 |уд,им. Бродского, д.175 |
|___|____________________________|_________________________________|
|500|Помещение площадью 60 м2 |ул.им. Бруно, д.313 |
|___|____________________________|_________________________________|
|501|Помещение площадью 16 м2 |ул.им. Бузурбаева, д.21 |
|___|____________________________|_________________________________|
|502|Помещение площадью 120 м2 |ул.им. Бухар Жырау, д.32а |
|___|____________________________|_________________________________|
|503|Помещение площадью 165 м2 |ул.им. Карасай батыра, д.229 |
|___|____________________________|_________________________________|
|504|Помещение площадью 126,6 м2 |пр.им. Гагарина, д.100 |
|___|____________________________|_________________________________|
|505|Помещение площадью 750 м2 |ул.им. Грибоедова, д.97а |
|___|____________________________|_________________________________|
|506|Помещение площадью 120 м2 |ул.им. Гурилева, д.54 |
|___|____________________________|_________________________________|
|507|Помещение площадью 343 м2 |ул.им. Жамбыла, д.31 |
|___|____________________________|_________________________________|
|508|Помещение площадью 105 м2 |ул.им. Жандосова, д.22 |
|___|____________________________|_________________________________|

|488|Алаңы 30.5 м2 үй-жай |Ақсай 1 шағ.ауд. 4-үй |___|___________________________________|____________________________ ____
|489|Алаңы 66 м2 үй-жай |Ақсай 1 шағ.ауд.4б-үй |___|___________________________________|_________________________________
|490|Алаңы 231 м2 үй-жай |Алтай 1 шағ.ауд.7а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|491|Алаңы 20 м2 үй-жай |Алтынсарин көшесі,26-үй |___|___________________________________|_________________________________
|492|Алаңы 3.1 га үй-жай |Ангар көшесі,107-үй |___|___________________________________|_________________________________
|493|Алаңы 1143 м2 үй-жай |Арал көшесі,9-үй |___|___________________________________|_________________________________
|494|Алаңы 74.9 м2 үй-жай |Әуезов көшесі,134-үй |___|___________________________________|_________________________________
|495|Алаңы 76.3 м2 үй-жай |Әуезов көшесі,167-үй |___|___________________________________|_________________________________
|496|Алаңы 150 м2 үй-жай |Бабаев көшесі,35-үй |___|___________________________________|_________________________________
|497|Алаңы 190.2 м2 үй-жай |Байзақов көшесі,223-үй |___|___________________________________|_________________________________
|498|Алаңы 75 м2 үй-жай |Бөгенбай б. көшесі,139-үй |___|___________________________________|_________________________________
|499|Алаңы 280 м2 үй-жай |Бродский көшесі,175-үй |___|___________________________________|____________________________
|500|Алаңы 60 м2 үй-жай |Бруно көшесі,313-үй |___|___________________________________|____________________________
|501|Алаңы 16 м2 үй-жай |Бұзырбаев көшесі,21-үй |___|___________________________________|____________________________
|502|Алаңы 120 м2 үй-жай |Бұхар Жырау көшесі,32а-үй |___|___________________________________|____________________________
|503|Алаңы 165 м2 үй-жай |Қарасай батыр көшесі, 229-үй |___|___________________________________|____________________________
|504|Алаңы 126.6 м2 үй-жай |Гагарин көшесі,100-үй |___|___________________________________|____________________________
|505|Алаңы 750 м2 үй-жай |Грибоедов көшесі,97а-үй |___|___________________________________|____________________________
|506|Алаңы 120 м2 үй-жай |Гурилев көшесі,54-үй |___|___________________________________|____________________________
|507|Алаңы 343 м2 үй-жай |Жамбыл көшесі,31-үй |___|___________________________________|____________________________
|508|Алаңы 105 м2 үй-жай |Жандосов көшесі,22-үй |___|___________________________________|____________________________

|509|Помещение площадью 78725,8 м2|пр. Достык, д.110 |
|___|____________________________|_________________________________|
|510|Помещение площадью 855 м2 |пр. Достык, д.119 |
|___|____________________________|_________________________________|
|511|Помещение площадью 5,5 м2 |пр. Достык, д.42б |
|___|____________________________|_________________________________|
|512|Помещение площадью 215,9 м2 |пр. Достык, д.91в |
|___|____________________________|_________________________________|
|513|Помещение площадью 353,6 м2 |пос. Дружба, ул. Ленина, д.13 |
|___|____________________________|_________________________________|
|514|Помещение площадью 120 м2 |ул. Дунентаева, д.2а |
|___|____________________________|_________________________________|
|515|Помещение площадью 2001 м2 |ул.им. Емцова, д.26 |
|___|____________________________|_________________________________|
|516|Помещение площадью 124 м2 |ул.им. Жандосова, д.47 |
|___|____________________________|_________________________________|
|517|Помещение площадью 250 м2 |ул.им. Жарокова, д.189б |
|___|____________________________|_________________________________|
|518|Помещение площадью 300 м2 |ул. Желтоксан, д.123 |
|___|____________________________|_________________________________|
|519|Помещение площадью 86,5 м2 |ул. Желтоксан, д.126/132 |
|___|____________________________|_________________________________|
|520|Помещение площадью 558 м2 |ул. Желтоксан, д.129 |
|___|____________________________|_________________________________|
|521|Помещение площадью 50,4 м2 |ул. Желтоксан, д.129 |
|___|____________________________|_________________________________|
|522|Помещение площадью 132 м2 |ул. Желтоксан, д.300 |
|___|____________________________|_________________________________|
|523|Помещение площадью 959,7 м2 |ул. Желтоксан, д.78/86 |
|___|____________________________|_________________________________|
|524|Помещение площадью 160 м2 |ул. Желтоксан, д.300 |
|___|____________________________|_________________________________|
|525|Помещение площадью 607 м2 |ул. Жибек жолы, д.188 |
|___|____________________________|_________________________________|
|526|Помещение площадью 7775,7 м2|ул. Жибек жолы, д.55 |
|___|____________________________|_________________________________|
|527|Помещение площадью 316,4 м2 |ул. Жибек жолы, д.60 |
|___|____________________________|_________________________________|
|528|Помещение площадью 760 м2 |ул. Жибек жолы, д.131 |
|___|____________________________|_________________________________|
|529|Помещение площадью 481 м2 |ул.им. Кабанбай батыра, д.79 |
|___|____________________________|_________________________________|

|509|Алаңы 78725.8 м2 үй-жай |Достық даңғ. 110-үй |___|___________________________________|____________________________
|510|Алаңы 855 м2 үй-жай |Достық даңғ.119-үй |___|___________________________________|____________________________
|511|Алаңы 5.5 м2 үй-жай |Достық даңғ.42б-үй |___|___________________________________|____________________________
|512|Алаңы 215.9 м2 үй-жай |Достық даңғ.91в-үй |___|___________________________________|____________________________
|513|Алаңы 353.6 м2 үй-жай |Дружба пос.Ленин көшесі,13-үй |___|___________________________________|____________________________
|514|Алаңы 120 м2 үй-жай |Дөнентаев көшесі,2а-үй |___|___________________________________|____________________________
|515|Алаңы 2001 м2 үй-жай |Емцов көшесі,26-үй |___|___________________________________|____________________________
|516|Алаңы 124 м2 үй-жай |Жандосов көшесі,47-үй |___|___________________________________|____________________________
|517|Алаңы 250 м2 үй-жай |Жароков көшесі,189б-үй |___|___________________________________|_________________________________
|518|Алаңы 300 м2 үй-жай |Желтоқсан көшесі,123-үй |___|___________________________________|____________________________
|519|Алаңы 86.5 м2 үй-жай |Желтоқсан көшесі,126/132-үй |___|___________________________________|____________________________
|520|Алаңы 558 м2 үй-жай |Желтоқсан көшесі,129-үй |___|___________________________________|____________________________
|521|Алаңы 50.4 м2 үй-жай |Желтоқсан көшесі,129-үй |___|___________________________________|____________________________
|522|Алаңы 132 м2 үй-жай |Желтоқсан көшесі,300-үй |___|___________________________________|____________________________
|523|Алаңы 959.7 м2 үй-жай |Желтоқсан көшесі,78/86-үй |___|___________________________________|____________________________
|524|Алаңы 160 м2 үй-жай |Желтоқсан көшесі,300-үй |___|___________________________________|____________________________
|525|Алаңы 607 м2 үй-жай |Жібек жолы көшесі,188-үй |___|___________________________________|____________________________
|526|Алаңы 7775.7 м2 үй-жай |Жібек жолы көшесі,55-үй |___|___________________________________|____________________________
|527|Алаңы 316.4 м2 үй-жай |Жібек жолы көшесі,60-үй |___|___________________________________|____________________________
|528|Алаңы 760 м2 үй-жай |Жібек жолы көшесі,131-үй |___|___________________________________|____________________________
|529|Алаңы 481 м2 үй-жай |Қабанбай батыр көшесі,79-үй |___|___________________________________|____________________________

|530|Помещение площадью 70,9 м2 |ул.им. Кабанбай батыра, д.142 |
|___|____________________________|_________________________________|
|531|Помещение площадью 208,7 м2 |ул.им. Кабанбай батыра, д.99 |
|___|____________________________|_________________________________|
|532|Помещение площадью 72 м2 |мкр. Казахфильм, д.35а |
|___|____________________________|_________________________________|
|533|Помещение площадью 58 м2 |мкр. Казахфильм, д.39 |
|___|____________________________|_________________________________|
|534|Помещение площадью 147,1 м2 |ул.им. Казыбек би, д.72 |
|___|____________________________|_________________________________|
|535|Помещение площадью 50 м2 |ул.им. Казыбек би, д.72 |
|___|____________________________|_________________________________|
|536|Помещение площадью 104,9 м2 |ул.им. Казыбек би, д.78 |
|___|____________________________|_________________________________|
|537|Помещение площадью 437,5 м2 |ул.им. Каипова, д.2 |
|___|____________________________|_________________________________|
|538|Помещение площадью 107,8 м2 |ул.им. Карасай батыра, д.229 |
|___|____________________________|_________________________________|
|539|Помещение площадью 379 м2 |ул.им. Карасай батыра, д.62 |
|___|____________________________|_________________________________|
|540|Помещение площадью 18 м2 |ул.им. Карасай батыра, д.85 |
|___|____________________________|_________________________________|
|541|Помещение площадью 206 м2 |ул.им. Карасай батыра, д.85 |
|___|____________________________|_________________________________|
|542|Помещение площадью 394,4 м2 |ул.им. Клары Цеткин, баня № 24 |
|___|____________________________|_________________________________|
|543|Помещение площадью 156,5 м2 |ул.им. Курмангазы, д.66 |
|___|____________________________|_________________________________|
|544|Помещение площадью 751 м2 |ул. Лесная, д.2 |
|___|____________________________|_________________________________|
|545|Помещение площадью 27,5 м2 |ул. Локомотивная, д.4 |
|___|____________________________|_________________________________|
|546|Помещение площадью 174,5 м2 |ул.им. Луганского, д.3 |
|___|____________________________|_________________________________|
|547|Помещение площадью 40,9 м2 |ул. Луначарского, д.61 |
|___|____________________________|_________________________________|
|548|Помещение площадью 148 м2 |ул. Луначарского, д.61 |
|___|____________________________|_________________________________|
|549|Помещение площадью 1566 м2 |ул. Магнитная, д.3 |
|___|____________________________|_________________________________|

|530|Алаңы 70.9 м2 үй-жай |Қабанбай батыр көшесі,142-үй |___|___________________________________|____________________________
|531|Алаңы 208.7 м2 үй-жай |Қабанбай батыр көшесі,99-үй |___|___________________________________|____________________________
|532|Алаңы 72 м2 үй-жай |Қазақфильм шағ.ауд.35а-үй |___|___________________________________|____________________________
|533|Алаңы 58 м2 үй-жай |Қазақфильма шағ.ауд.39-үй |___|___________________________________|____________________________
|534|Алаңы 147.1 м2 үй-жай |Қазыбек би көшесі,72-үй |___|___________________________________|____________________________
|535|Алаңы 50 м2 үй-жай |Қазыбек би көшесі,72-үй |___|___________________________________|____________________________
|536|Алаңы 104.9 м2 үй-жай |Қазыбек би көшесі,78-үй |___|___________________________________|____________________________
|537|Алаңы 437.5 м2 үй-жай |Қайыпов көшесі,2-үй |___|___________________________________|____________________________
|538|Алаңы 107.8 м2 үй-жай |Қарасай батыр көшесі,229-үй |___|___________________________________|____________________________
|539|Алаңы 379 м2 үй-жай |Қарасай батыр көшесі,62-үй |___|___________________________________|____________________________
|540|Алаңы 18 м2 үй-жай |Қарасай батыр көшесі,85-үй |___|___________________________________|____________________________
|541|Алаңы 206 м2 үй-жай |Қарасай батыр көшесі,85-үй |___|___________________________________|____________________________
|542|Алаңы 394.4 м2 үй-жай |Клара Цеткин көшесі, N 24 монша |___|___________________________________|____________________________
|543|Алаңы 156.5 м2 үй-жай |Құрманғазы көшесі,66-үй |___|___________________________________|____________________________
|544|Алаңы 751 м2 үй-жай |Лесная көшесі, 2-үй |___|___________________________________|____________________________
|545|Алаңы 27.5 м2 үй-жай |Локомотив көшесі,4-үй |___|___________________________________|____________________________
|546|Алаңы 174.5 м2 үй-жай |Луганский көшесі,3-үй |___|___________________________________|____________________________
|547|Алаңы 40.9 м2 үй-жай |Луначарский көшесі,61-үй |___|___________________________________|____________________________
|548|Алаңы 148 м2 үй-жай |Луначарский көшесі,61-үй |___|___________________________________|____________________________
|549|Алаңы 1566 м2 үй-жай |Магнитная көшесі,3-үй |___|___________________________________|____________________________

|550|Помещение площадью 200 м2 |ул.им. Майлина, д.71 |
|___|____________________________|_________________________________|
|551| (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|552|Помещение площадью 458 м2 |ул.им. Мате Залки, д.11 |
|___|____________________________|_________________________________|
|553|Помещение площадью 295,9 м2 |ул.им. Мауленова, д.129 |
|___|____________________________|_________________________________|
|554|Помещение площадью 138 м2 |мкр. Алтай 1, маг-н "Ветеран" |
|___|____________________________|_________________________________|
|555|Помещение площадью 280 м2 |мкр. Дорожник, ул.им. Дундича,д.2|
|___|____________________________|_________________________________|
|556|Помещение площадью 40 м2 |мкр. Казахфильм, д.17 |
|___|____________________________|_________________________________|
|557|Помещение площадью 229,3 м2 |мкр. 10а, д.22а |
|___|____________________________|_________________________________|
|558|Помещение площадью 511,9 м2 |ул. Монтажная, д.27 |
|___|____________________________|_________________________________|
|559|Помещение площадью 796 м2 |ул.им. Москвина, д.19 |
|___|____________________________|_________________________________|
|560|Помещение площадью 36 м2 |ул. Набережная, д.29 |
|___|____________________________|_________________________________|
|561|Помещение площадью 1173,3 м2|ул. Наманганская, д.27 |
|___|____________________________|_________________________________|
|562|Помещение площадью 105,8 м2 |ул.им. Наурызбай батыра, д.104 |
|___|____________________________|_________________________________|
|563|Помещение площадью 200 м2 |ул.им. Наурызбай батыра, д.23 |
|___|____________________________|_________________________________|
|564|Помещение площадью 143,3 м2 |ул.им. Наурызбай батыра, д.15 |
|___|____________________________|_________________________________|
|565|Помещение площадью 1635,8 м2|ул. Новосельская, д.14 |
|___|____________________________|_________________________________|
|566|Помещение площадью 6,5 м2 |мкр. Орбита 1, д.2 |
|___|____________________________|_________________________________|
|567|Помещение площадью 274 м2 |мкр. Орбита 4, д.11 |
|___|____________________________|_________________________________|
|568|Помещение площадью 156,8 м2 |мкр. Орбита 4, д.20 |
|___|____________________________|_________________________________|
|569|Помещение площадью 1046 м2 |ул.им. Орманова, д.4а |
|___|____________________________|_________________________________|

|550|Алаңы 200 м2 үй-жай |Майлин көшесі,71-үй |___|___________________________________|____________________________
|551| Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|____________________________
|552|Алаңы 458 м2 үй-жай |Мате Залка көшесі,11-үй |___|___________________________________|____________________________
|553|Алаңы 295.9 м2 үй-жай |Мәуленов көшесі,129-үй |___|___________________________________|____________________________
|554|Алаңы 138 м2 үй-жай |Алтай шағынауданы 1, "Ветеран"
| | |дүкені |___|___________________________________|____________________________
|555|Алаңы 280 м2 үй-жай |Дорожник шағынауданы, Дундич
| | |көшесі 2-үй
|___|___________________________________|____________________________
|556|Алаңы 40 м2 үй-жай |Қазақфильм шағынауданы,17-үй
|___|___________________________________|____________________________
|557|Алаңы 229.3 м2 |10а шағынауданы 22а-үй |___|___________________________________|____________________________
|558|Алаңы 511.9 м2 үй-жай |Монтажная көшесі, 27-үй |___|___________________________________|____________________________
|559|Алаңы 796 м2 үй-жай |Москвин көшесі,19-үй |___|___________________________________|____________________________
|560|Алаңы 36 м2 үй-жай |Набережная көшесі,29-үй |___|___________________________________|____________________________
|561|Алаңы 1173.3 м2 үй-жай |Наманганск көшесі,27-үй |___|___________________________________|____________________________
|562|Алаңы 105.8 м2 үй-жай |Наурызбай батыр көшесі,104-үй |___|___________________________________|____________________________
|563|Алаңы 200 м2 үй-жай |Наурызбай батыр көшесі,23-үй |___|___________________________________|____________________________
|564|Алаңы 143.3 м2 үй-жай |Наурызбай батыр көшесі,15-үй |___|___________________________________|____________________________
|565|Алаңы 1635.8 м2 үй-жай |Новосельская көшесі,14-үй |___|___________________________________|____________________________
|566|Алаңы 6.5 м2 үй-жай |Орбита 1 шағ.ауд. 2-үй |___|___________________________________|____________________________
|567|Алаңы 274 м2 үй-жай |Орбита 4 шағ.ауд.11-үй |___|___________________________________|____________________________
|568|Алаңы 156.8 м2 үй-жай |Орбита көшесі,4а-үй |___|___________________________________|____________________________
|569|Алаңы 1046 м2 үй-жай |Орманов көшесі,4а-үй |___|___________________________________|____________________________

|570|Помещение площадью 1513 м2 |ул.им. Осипенко, д.54 |
|___|____________________________|_________________________________|
|571|Помещение площадью 165,6 м2 |ул. Отрарская, д.9а |
|___|____________________________|_________________________________|
|572|Помещение площадью 46 м2 |пос.Курылысши, ул.Молодежная,д.10|
|___|____________________________|_________________________________|
|573|Помещение площадью 346,4 м2 |ул. Павлодарская, д.54 |
|___|____________________________|_________________________________|
|574|Помещение площадью 125 м2 |ул. Павлодарская, д.54 |
|___|____________________________|_________________________________|
|575|Помещение площадью 100 м2 |ул.им. Гоголя, д.78/85 |
|___|____________________________|_________________________________|
|576|Помещение площадью 48,9 м2 |ул.им. Панфилова, д.149 |
|___|____________________________|_________________________________|
|577|Помещение площадью 50 м2 |ул.им. Панфилова, д.52 |
|___|____________________________|_________________________________|
|578|Помещение площадью 1140 м2 |ул.им. Папанина, д.2/2 |
|___|____________________________|_________________________________|
|579|Помещение площадью 101 м2 |парк КиО, ул.им. Ауэзова |
|___|____________________________|_________________________________|
|580|Помещение площадью 309 м2 |ул. Парковая, д.165 |
|___|____________________________|_________________________________|
|581|Помещение площадью 324 м2 |ул.им. Попова, д.1а |
|___|____________________________|_________________________________|
|582|Помещение площадью 122,2 м2 |ул.им. Пушкина, д.40 |
|___|____________________________|_________________________________|
|583|Помещение площадью 41,8 м2 |ул.им. Пушкина, д.41 |
|___|____________________________|_________________________________|
|584|Помещение площадью 642 м2 |ул.им. Туркебаева, д.147 |
|___|____________________________|_________________________________|
|585|Помещение площадью 84 м2 |пр. Раимбека, д.223 |
|___|____________________________|_________________________________|
|586|Помещение площадью 310 м2 |пр. Раимбека, д.506 |
|___|____________________________|_________________________________|
|587|Помещение площадью 200 м2 |пр. Раимбека, б/н |
|___|____________________________|_________________________________|
|588|Помещение площадью 994,3 м2 |ул. Розовая, д.70 |
|___|____________________________|_________________________________|
|589|Помещение площадью 595,4 м2 |ул. Розовая, д.88 |
|___|____________________________|_________________________________|
|590|Помещение площадью 403,3 м2 |ул.им. Розыбакиева, д.218 |
|___|____________________________|_________________________________|

|570|Алаңы 1513 м2 үй-жай |Осипенко көшесі,54-үй |___|___________________________________|____________________________
|571|Алаңы 165.6 м2 үй-жай |Отырар көшесі,9а-үй |___|___________________________________|____________________________
|572|Алаңы 46 м2 үй-жай |Құрылысшы п.Молодежная
| | |көшесі,10-үй
|___|___________________________________|____________________________
|573|Алаңы 346.4 м2 үй-жай |Павлодарская көшесі,54-үй |___|___________________________________|____________________________
|574|Алаңы 125 м2 үй-жай |Павлодарская көшесі,54-үй |___|___________________________________|____________________________
|575|Алаңы 100 м2 үй-жай |Гоголь көшесі,78/85-үй |___|___________________________________|____________________________
|576|Алаңы 48.9 м2 үй-жай |Панфилов көшесі,149-үй |___|___________________________________|____________________________
|577|Алаңы 50 м2 үй-жай |Панфилов көшесі,52-үй |___|___________________________________|____________________________
|578|Алаңы 1140 м2 үй-жай |Папанин көшесі,2/2-үй |___|___________________________________|____________________________
|579|Алаңы 101 м2 үй-жай |Мәдениет және демалыс паркі,
| | |Әуезов көшесі |___|___________________________________|____________________________
|580|Алаңы 309 м2 үй-жай |Парковая көшесі,165-үй |___|___________________________________|____________________________
|581|Алаңы 324 м2 үй-жай |Попов көшесі,1а-үй |___|___________________________________|____________________________
|582|Алаңы 122.2 м2 үй-жай |Пушкин көшесі,40-үй |___|___________________________________|____________________________
|583|Алаңы 41.8 м2 үй-жай |Пушкин көшесі,41-үй |___|___________________________________|____________________________
|584|Алаңы 642 м2 үй-жай |Туркебаев көшесі,147-үй |___|___________________________________|____________________________
|585|Алаңы 84 м2 үй-жай |Райымбек даңғ. 223-үй |___|___________________________________|____________________________
|586|Алаңы 310 м2 үй-жай |Райымбек даңғ. 506-үй |___|___________________________________|____________________________
|587|Алаңы 200 м2 үй-жай |Райымбек даңғ. н/ж |___|___________________________________|____________________________
|588|Алаңы 994.3 м2 үй-жай |Розовая көшесі,70-үй |___|___________________________________|____________________________
|589|Алаңы 595.4 м2 үй-жай |Розовая көшесі,88-үй |___|___________________________________|____________________________
|590|Алаңы 403.3 м2 үй-жай |Розыбак. көшесі,218-үй |___|___________________________________|____________________________

|591|Помещение площадью 55 м2 |ул.им. Розыбакиева, д.66 |
|___|____________________________|_________________________________|
|592|Помещение площадью 50 м2 |ул.им. Розыбакиева, д.66 |
|___|____________________________|_________________________________|
|593|Помещение площадью 1402 м2 |с-з Таугуль, зд-е бывшей конторы |
|___|____________________________|_________________________________|
|594|Помещение площадью 250 м2 |ул.им. Розыбакиева, д.72 |
|___|____________________________|_________________________________|
|595|Помещение площадью 87 м2 |ул.им. Розыбакиева, д.51 |
|___|____________________________|_________________________________|
|596|Помещение площадью 30 м2 |ул.им. Рыскулова, бывш. котельная|
|___|____________________________|_________________________________|
|597|Помещение площадью 110 м2 |ул.им. Рыскулова, д.56-60 |
|___|____________________________|_________________________________|
|598|Помещение площадью 81 м2 |ул.им. Рыскулова, д.80 |
|___|____________________________|_________________________________|
|599|Помещение площадью 3120,25 м2|с-з Таугуль, теплица |
|___|____________________________|_________________________________|
|600|Помещение площадью 576 м2 |с-з Таугуль, столовая |
|___|____________________________|_________________________________|
|601|Помещение площадью 142,4 м2 |пос. пятилетка Турксиба, |
| | |ул. Советской Конституции, д.81 |
|___|____________________________|_________________________________|
|602|Помещение площадью 888 м2 |ул. Советской Конституции, д.81а |
|___|____________________________|_________________________________|
|603|Помещение площадью 48 м2 |мкр. Самал 1, д.23 |
|___|____________________________|_________________________________|
|604|Помещение площадью 581,9 м2 |мкр. Самал 1, д.4 |
|___|____________________________|_________________________________|
|605|Помещение площадью 54 м2 |мкр. Самал 2, д.74 |
|___|____________________________|_________________________________|
|606|Помещение площадью 65 м2 |ул.им. Сатпаева, д.95 |
|___|____________________________|_________________________________|
|607|Помещение площадью 50 м2 |Северное кольцо, ГТС-АЗС |
|___|____________________________|_________________________________|
|608|Помещение площадью 228 м2 |пр. Сейфуллина, д.247 |
|___|____________________________|_________________________________|
|609|Помещение площадью 69 м2 |пр. Сейфуллина, д.59а |
|___|____________________________|_________________________________|
|610|Помещение площадью 220 м2 |пр. Сейфуллина, д.500 |
|___|____________________________|_________________________________|

|591|Алаңы 55 м2 үй-жай |Розыбакиев көшесі,66-үй |___|___________________________________|____________________________
|592|Алаңы 50 м2 үй-жай |Розыбакиев көшесі,66-үй |___|___________________________________|____________________________
|593|Алаңы 1402 м2 үй-жай |Таугүл с-зы,бұрынғы кеңсе
| | |ғимараты
|___|___________________________________|____________________________
|594|Алаңы 250 м2 үй-жай |Розыбакиев көшесі,72-үй |___|___________________________________|____________________________
|595|Алаңы 87 м2 үй-жай |Розыбакиев көшесі,51-үй |___|___________________________________|____________________________
|596|Алаңы 30 м2 үй-жай |Рысқұлов көшесі,бұрынғы қазандық |___|___________________________________|____________________________
|597|Алаңы 110 м2 үй-жай |Рысқұлов көшесі,56-60-үй |___|___________________________________|____________________________
|598|Алаңы 81 м2 үй-жай |Рысқұлов көшесі,80-үй |___|___________________________________|____________________________
|599|Алаңы 3120.25 м2 үй-жай |Таугүл с-зы, теплица |___|___________________________________|____________________________
|600|Алаңы 576 м2 үй-жай |Таугүл с-зы, асхана |___|___________________________________|____________________________
|601|Алаңы 142.4 м2 үй-жай |Пятилетка Түрксиба пос. Совет
| | |Конституциясы көшесі,81-үй |___|___________________________________|____________________________
|602|Алаңы 888 м2 үй-жай |Совет Конституциясы көшесі,81а-үй
|___|___________________________________|____________________________
|603|Алаңы 48 м2 үй-жай |Самал 1 шағ.ауд. 23-үй |___|___________________________________|____________________________
|604|Алаңы 581.9 м2 үй-жай |Самал 1 шағ.ауд.4-үй |___|___________________________________|____________________________
|605|Алаңы 54 м2 үй-жай |Самал 2 шағ.ауд.74-үй |___|___________________________________|____________________________
|606|Алаңы 65 м2 үй-жай |Сәтпаев көшесі,95-үй |___|___________________________________|____________________________
|607|Алаңы 50 м2 үй-жай |Солтүстік сақинасы ГТС-АЗС |___|___________________________________|____________________________
|608|Алаңы 228 м2 үй-жай |Сейфуллин даңғ.247-үй |___|___________________________________|____________________________
|609|Алаңы 69 м2 үй-жай |Сейфуллин даңғ. 59а-үй |___|___________________________________|____________________________
|610|Алаңы 220 м2 үй-жай |Сейфуллин даңғ.500-үй |___|___________________________________|____________________________

|611|Помещение площадью 434,7 м2 |пр. Сейфуллина, д.236 |
|___|____________________________|_________________________________|
|612|Помещение площадью 50,1 м2 |пр. Сейфуллина, д.502 |
|___|____________________________|_________________________________|
|613|Помещение площадью 452 м2 |ул.им. Сулейменова, д.26 |
|___|____________________________|_________________________________|
|614|Помещение площадью 432 м2 |ул.им. Суюнбая, д.89а |
|___|____________________________|_________________________________|
|615|Помещение площадью 196,7 м2 |ул.им. Тургут Озала, д.129 |
|___|____________________________|_________________________________|
|616|Помещение площадью 60 м2 |мкр. Тастак 1, д.3 |
|___|____________________________|_________________________________|
|617|Помещение площадью 819,7 м2 |ул.им. Толе би, д.160 |
|___|____________________________|_________________________________|
|618|Помещение площадью 36 м2 |ул.им. Толе би, д.160 |
|___|____________________________|_________________________________|
|619|Помещение площадью 72,8 м2 |ул.им. Толе би, д.130б |
|___|____________________________|_________________________________|
|620|Помещение площадью 1590 м2 |ул.им. Толе би, д.249 |
|___|____________________________|_________________________________|
|621|Помещение площадью 128 м2 |ул.им. Толе би, д.82а |
|___|____________________________|_________________________________|
|622|Помещение площадью 327 м2 |ул.им. Тулебаева, д.114 |
|___|____________________________|_________________________________|
|623|Помещение площадью 340 м2 |ул.им. Тулебаева, д.15 |
|___|____________________________|_________________________________|
|624|Помещение площадью 76 м2 |ул.им. Туркебаева, д.42 |
|___|____________________________|_________________________________|
|625|Помещение площадью 65,3 м2 |ул.им. Туркебаева, д.42 |
|___|____________________________|_________________________________|
|626|Помещение площадью 60 м2 |ул.им. Туркебаева, д.57 |
|___|____________________________|_________________________________|
|627|Помещение площадью 536 м2 |ул.им. Федосеева, д.38 |
|___|____________________________|_________________________________|
|628|Помещение площадью 38,6 м2 |ул. Фестивальная, д.7а |
|___|____________________________|_________________________________|
|629|Помещение площадью 86,6 м2 |ул.им. Фурманова, д.120 |
|___|____________________________|_________________________________|
|630|Помещение площадью 149,3 м2 |ул.им. Фурманова, д.172 |
|___|____________________________|_________________________________|
|631|Помещение площадью 74 м2 |ул.им. Фурманова, д.266а |
|___|____________________________|_________________________________|

|611|Алаңы 434.7 м2 үй-жай |Сейфуллин даңғ.236-үй |___|___________________________________|____________________________
|612|Алаңы 50.1 м2 үй-жай |Сейфуллин даңғ.502-үй |___|___________________________________|____________________________
|613|Алаңы 452 м2 үй-жай |Сүлейменов көшесі,26-үй |___|___________________________________|____________________________
|614|Алаңы 432 м2 үй-жай |Сүйінбай көшесі,89а-үй |___|___________________________________|____________________________
|615|Алаңы 196.7 м2 үй-жай |Т.Өзәл көшесі,129-үй |___|___________________________________|____________________________
|616|Алаңы 60 м2 үй-жай |Тастақ-1 шағ.ауд.3-үй |___|___________________________________|____________________________
|617|Алаңы 819.7 м2 үй-жай |Төле би көшесі,160-үй |___|___________________________________|____________________________
|618|Алаңы 36 м2 үй-жай |Төле би көшесі,160-үй |___|___________________________________|____________________________
|619|Алаңы 72.8 м2 үй-жай |Төле би көшесі,130б-үй |___|___________________________________|____________________________
|620|Алаңы 1590 м2 үй-жай |Төле би көшесі,249-үй |___|___________________________________|____________________________
|621|Алаңы 128 м2 үй-жай |Төле би көшесі,82а-үй |___|___________________________________|____________________________
|622|Алаңы 327 м2 үй-жай |Төлебаев көшесі,114-үй |___|___________________________________|____________________________
|623|Алаңы 340 м2 үй-жай |Төлебаев көшесі,15-үй |___|___________________________________|____________________________
|624|Алаңы 76 м2 үй-жай |Түркебаев көшесі,42-үй |___|___________________________________|____________________________
|625|Алаңы 65.3 м2 үй-жай |Түркебаев көшесі,42-үй |___|___________________________________|____________________________
|626|Алаңы 60 м2 үй-жай |Түркебаев көшесі,57-үй |___|___________________________________|____________________________
|627|Алаңы 536 м2 үй-жай |Федосеев көшесі,38-үй |___|___________________________________|____________________________
|628|Алаңы 38.6 м2 үй-жай |Фестиваль көшесі,7а-үй |___|___________________________________|____________________________
|629|Алаңы 86.6 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,120-үй |___|___________________________________|____________________________
|630|Алаңы 149.3 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,172-үй |___|___________________________________|____________________________
|631|Алаңы 74 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,266а-үй |___|___________________________________|____________________________

|632|Помещение площадью 100 м2 |ул.им. Фурманова, д.161 |
|___|____________________________|_________________________________|
|633|Помещение площадью 286,4 м2 |ул.им. Фурманова, д.43 |
|___|____________________________|_________________________________|
|634|Помещение площадью 80,6 м2 |ул.им. Фурманова, д.51 |
|___|____________________________|_________________________________|
|635|Помещение площадью 130,2 м2 |ул.им. Фурманова, д.76 |
|___|____________________________|_________________________________|
|636|Помещение площадью 120 м2 |ул.им. Фурманова, д.76 |
|___|____________________________|_________________________________|
|637|Помещение площадью 199,9 м2 |ул.им. Фурманова, д.80 |
|___|____________________________|_________________________________|
|638|Помещение площадью 95,5 м2 |ул.им. Фурманова, д.120 |
|___|____________________________|_________________________________|
|639|Помещение площадью 520 м2 |ул.им. Хаджи Мукана, д.3 |
|___|____________________________|_________________________________|
|640|Помещение площадью 442 м2 |ул.им. Ходжанова, д.48а |
|___|____________________________|_________________________________|
|641|Помещение площадью 66 м2 |ул.им. Чайковского, д.22 |
|___|____________________________|_________________________________|
|642|Помещение площадью 100 м2 |ул.им. Чапаева, д.57 |
|___|____________________________|_________________________________|
|643|Помещение площадью 50 м2 |ул.им. Шагабудинова, д.103а |
|___|____________________________|_________________________________|
|644|Помещение площадью 395 м2 |ул.им. Шамиева, д.11 |
|___|____________________________|_________________________________|
|645|Помещение площадью 330 м2 |ул.им. Шацкого, д.1 |
|___|____________________________|_________________________________|
|646|Помещение площадью 3000 м2 |ул.им. Жанибека, д.37 |
|___|____________________________|_________________________________|
|647|Государственные встроенные | |
| |помещения в приватизиро- | |
| |ванных жилых домах г.Алматы | |
|___|____________________________|_________________________________|
|647-1| помещение площадью 5,5 м2| ул. Желтоксан, д. 111 |
|_____|__________________________|_________________________________|
|647-2| помещение площадью 83,6 м2| ул. Желтоксан, д. 111 |
|_____|__________________________|_________________________________|
|648|Комплекс зданий |пр. Достык, д. 272а |
| |Государственного учреждения | |
| |"Республиканская школа- | |
| |интернат с углубленным | |
| |изучением казахского языка и| |
| |литературы" | |
|___|____________________________|_________________________________|
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 ноября 1998 года N 1141
Перечень
хозяйственных товариществ и акционерных обществ,
государственные доли и пакеты акций которых находятся в
государственной республиканской собственности
Сноска. В приложение 4 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 30 марта 1999 г. N 319 ; от 3 августа 2000 г. N 1179 ; от 26 сентября 2001 г. N 1253 ; от 8 ноября 2001 г. N 1419 ; от 28 июня 2002 г. N 702 ; от 28 ноября 2002 г. N 1268; от 17.04.2014 № 372.
____________________________________________________________________
| № | Наименование | Адрес местонахождения |
|___|____________________________|_________________________________|
|1 |Авиационно-технический |ул. Закарпатская, д.17 |
| |центр-405 | |
|___|____________________________|_________________________________|
|2 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|

|632|Алаңы 100 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,161-үй |___|___________________________________|____________________________
|633|Алаңы 286.4 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,43-үй |___|___________________________________|____________________________
|634|Алаңы 80.6 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,51-үй |___|___________________________________|____________________________
|635|Алаңы 130.2 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,76-үй |___|___________________________________|____________________________
|636|Алаңы 120 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,76-үй |___|___________________________________|____________________________
|637|Алаңы 199.9 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,80-үй |___|___________________________________|____________________________
|638|Алаңы 95.5 м2 үй-жай |Фурманов көшесі,120-үй |___|___________________________________|____________________________
|639|Алаңы 520 м2 үй-жай |Қажымұқан көшесі,3-үй |___|___________________________________|____________________________
|640|Алаңы 442 м2 үй-жай |Қожанов көшесі,48а-үй |___|___________________________________|____________________________
|641|Алаңы 66 м2 үй-жай |Чайковский көшесі,22-үй |___|___________________________________|____________________________
|642|Алаңы 100 м2 үй-жай |Чапаев көшесі,57-үй |___|___________________________________|____________________________
|643|Алаңы 50 м2 үй-жай |Шагабутдинов көшесі,103а-үй |___|___________________________________|____________________________
|644|Алаңы 395 м2 үй-жай |Шамиев көшесі,11-үй |___|___________________________________|____________________________
|645|Алаңы 330 м2 үй-жай |Шацкий көшесі,1-үй |___|___________________________________|____________________________
|646|Алаңы 3000 м2 құрылыстар |Жәнібек көшесі,37-үй |___|___________________________________|____________________________
|647|Алматы қ. жекешелендірілген тұрғын |
| |үйлеріне жапсарлас салынған мемле. |
| |кеттік үй-жайлар | |___|___________________________________|____________________________
|647-1|Алаңы 5,5 м2 үй-жай |Желтоқсан көшесі,111-үй |_______________________________________|____________________________
|647-2|Алаңы 83,6 м2 үй-жай |Желтоқсан көшесі,111-үй |_____|_________________________________|____________________________
|648 |Республикалық қазақ тiлi мен |
| |әдебиетiн тереңдетiп оқыту |
| |мектеп-интернаты" мемлекеттiк |
| |мекемесiнiң ғимараттар кешенi |Достық даңғылы, 272 а-үй
|____|__________________________________|____________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы
9 қарашадағы
N 1141 қаулысына
4-қосымша
Мемлекеттік үлестері мен акцияларының пакеттері мемлекеттік
республикалық меншіктегі шаруашылық серіктестіктері мен
акционерлік қоғамдардың
тізбесі
Ескерту. 4-қосымшаға өзгерту енгізілді - 1999.03.30. N 319, 2000.08.03. N 1179, 2001.09.26. N 1253, 2001.11.08. N 1419 қаулыларымен.
___________________________________________________________________________
| № | Атауы | Орналасқан мекен-жайы |___|___________________________________|__________________________________
|1 |Авиац.техник.орталық-405 |Закарпатская көшесі,17-үй |___|___________________________________|__________________________________
|2 | Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|__________________________________

|3 |Автотрансстрой ТОО |ул. Лесная, д.88 |
|___|____________________________|_________________________________|
|4 |Агентство воздушных сообщений| ул. Жибек жолы, д.111 |
|___|____________________________|_________________________________|
|5 |Агромашхолод |ул. Толе би, д.304 |
|___|____________________________|_________________________________|
|6 |Алматинский завод дорожных |ул. Авангардная, д.1 |
| |знаков (АЗДЗ) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|7 |Академия гражданской авиации|ул. Закарпатская, д.48 |
|___|____________________________|_________________________________|
|8 |Аксай |ул.им. Толе би, д. 4а |
|___|____________________________|_________________________________|
|9 |Алатау |ул.им. Шолохова, д.1 |
|___|____________________________|_________________________________|
|10 |Алматинский электромехани- |ул.им. Земнухова, 9а |
| |ческий завод железной дороги| |
|___|____________________________|_________________________________|
|11 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|12 |Алматинский ювелирный завод |ул.им. Тулебаева, д.15 |
|___|____________________________|_________________________________|
|13 |Алматыавтоматика |ул. Заветная, д.55 |
|___|____________________________|_________________________________|
|14 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|15 |Алматынан |ул. Юных Коммунаров, д.51 |
|___|____________________________|_________________________________|
|16 |Алтын Диірмен |ул.им. Суюнбая, д.263 |
|___|____________________________|_________________________________|
|17 |Алым |пр.им. Гагарина, д.236б |
|___|____________________________|_________________________________|
|18 |Арай ТОО |ул.им. Вишневского, д.26а |
|___|____________________________|_________________________________|
|19 |Атакент ЦДС |ул.им. Тимирязева, д.42 |
|___|____________________________|_________________________________|
|20 |АХБК-Озат |ул.им. Маречека, д.1 |
|___|____________________________|_________________________________|
|21 |Аэропорт Алматы |ул.им. Майлина, д.2 |
|___|____________________________|_________________________________|
|22 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|23 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|

|3 |Автокөлікқұрылыс ЖШС |Лесная көшесі,88-үй |___|___________________________________|__________________________________
|4 |Әуе Қатынастары Агенттігі |Жібек жолы көшесі,111-үй |___|___________________________________|__________________________________
|5 |Агромашсуық |Төле би көшесі,304-үй |___|___________________________________|__________________________________
|6 |(АЖБЗ)Алматы жол белгілері зауыты |Авангардная көшесі,1-үй |___|___________________________________|__________________________________
|7 |Азаматтық авиация академиясы |Закарпатская көшесі,48-үй |___|___________________________________|__________________________________
|8 |Ақсай |Төле би көшесі,4а-үй |___|___________________________________|__________________________________
|9 |Алатау |Шолохов көшесі,1-үй |___|___________________________________|__________________________________
|10 |Алматы темір жол электромеханика. |Земнухов көшесі,9а-үй
| |лық заводы | |___|___________________________________|__________________________________
|11 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|12 |Алматы зергерлік заводы |Төлебаев көшесі,15-үй |___|___________________________________|_________________________________
|13 |Алматыавтоматика |Заветная көшесі,55-үй |___|___________________________________|_________________________________
|14 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|15 |Алматынан |Жас Коммунарлар көшесі,5-үй |___|___________________________________|_________________________________
|16 |Алтын Диірмен |Сүйінбай көшесі,263-үй |___|___________________________________|_________________________________
|17 |Алым |Гагарин даңғ.236 б-үй |___|___________________________________|_________________________________
|18 |Арай ЖШС |Вишневский көшесі,26а-үй |___|___________________________________|__________________________________
|19 |Атакент ІЫО |Тимирязев көшесі,42-үй |___|___________________________________|__________________________________
|20 |АММК-Озат |Маречек көшесі,1-үй |___|___________________________________|_________________________________
|21 |Алматы аэропорты |Майлин көшесі,2-үй |___|___________________________________|_________________________________
|22 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
| |___________________________________|_________________________________
|23 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|_________________________________

|24 |Белкамит совместное предпри-|пр. Раимбека, д.334 |
| |ятие (СП) ("Гидромаш") | |
|___|____________________________|_________________________________|
|25 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|26 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|27 |Волковгеология |ул.им. Богенбай батыра, д.168 |
|___|____________________________|_________________________________|
|28 | (28-31 исключены - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|32 |Ер Керуен |ул.им. Кунаева, д.18 |
|___|____________________________|_________________________________|
|33 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|34 |Зангар |пр. Абылай хана, д.62 |
|___|____________________________|_________________________________|
|35 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|36 |Изденис |ул.им. Емцова, д.26 |
|___|____________________________|_________________________________|
|37 |Гиналмаззолото |ул.им. Рыскулбекова, д.39 |
|___|____________________________|_________________________________|
|38 |Инвестторгпроект |ул.им. Масанчи, д.57а |
|___|____________________________|_________________________________|
|39 |Институт КазНИПИэнергопром" |пр. Абылай хана, 58а |
|___|____________________________|_________________________________|
|40 |Искер (АРО-1) |ул.им. Ауэзова, д.3 |
|___|____________________________|_________________________________|
|41 |КазНИПИцветмет |ул.им. Мынбаева, д.53 |
|___|____________________________|_________________________________|
|42 |Казавиаснаб |ул. Закарпатская, д.48 |
|___|____________________________|_________________________________|
|43 |Казагрореммаш-инженерный |пр. Достык, д.38 |
| |центр | |
|___|____________________________|_________________________________|
|44 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|45 |Казахстанкаспийшельф |ул.им. Муканова, д.211 |
|___|____________________________|_________________________________|
|46 |Казахтелефильм |4 кир\заводская, д.36 |
|___|____________________________|_________________________________|
|47 |КаздорНИИ |ул.им. Емцова, д.9 |
|___|____________________________|_________________________________|

|24 |Белкамит БК ("Гидромаш") |Райымбек даңғ.334-үй |___|___________________________________|_________________________________
|25 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|26 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|27 |Волковгеология |Бөгенбай батыр көшесі,168-үй |___|___________________________________|__________________________________
|28-31 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|__________________________________
|32 |Ер Керуен |Қонаев көшесі,18-үй |___|___________________________________|_________________________________
|33 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|34 |Заңғар |Абылай хан даңғ. 62-үй |___|___________________________________|_________________________________
|35 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|_________________________________
|36 |Ізденіс |Емцов көшесі,26-үй |___|___________________________________|_________________________________
|37 |Гиналмасалтын |Рысқұлбеков көшесі,39-үй |___|___________________________________|_________________________________
|38 |Инвестсаудажоба |Масанчи көшесі,57а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|39 |ҚазҒІЖИ институты энергөнеркәсіп |Абылай хан даңғ. 58а-үй |___|___________________________________|_________________________________
|40 |Іскер (АЖӨ-1) |Әуезов көшесі,3-үй |___|___________________________________|_________________________________
|41 |ҚазҒІЖИтүстімет |Мыңбаев көшесі,53-үй |___|___________________________________|_________________________________
|42 |Қазавиажабдықтау |Закарпатская көшесі,48-үй |___|___________________________________|_________________________________
|43 |Қазагромашжөндеу-инж.орт. |Достық даңғ.38-үй |___|___________________________________|_________________________________
|44 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|__________________________________
|45 |Қазақстанкаспийшельф |Мұқанов көшесі,211 |___|___________________________________|__________________________________
|46 |Қазақтелефильм |4 кірпіш зауыты,36 |___|___________________________________|__________________________________
|47 |КазжолҒЗИ |Емцов көшесі,9 |___|___________________________________|__________________________________

|48 |Каздорпроект |ул.им. Фурманова, д.50 |
|___|____________________________|_________________________________|
|49 | (49-51 исключены - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|52 |Казкоммунэнергоналадка |ул.им. Хаджи Мукана, д.45 |
|___|____________________________|_________________________________|
|53 |Казмедимпорт |пр. Абылай хана, д.53 |
|___|____________________________|_________________________________|
|54 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|55 |Казнедра |ул.им. Богенбай батыра, д.115 |
|___|____________________________|_________________________________|
|56 |КазНИИэнергетики |ул.им. Байтурсынова, д.85 |
|___|____________________________|_________________________________|
|57 |Казремэнерго |ул.им. Тулебаева, д.82 |
|___|____________________________|_________________________________|
|58 |Казсельэнергопроект |пр. Раимбека, д.193 |
|___|____________________________|_________________________________|
|59 |Казтехэнерго |пр. Сейфуллина, д.410 |
|___|____________________________|_________________________________|
|60 |Казцветметремонт |ул.им. Нусупбекова, д.32 |
|___|____________________________|_________________________________|
|61 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|62 |Компания Мунайонімдері |пр. Раимбека, д.160а |
|___|____________________________|_________________________________|
|63 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|64 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|65 |Кызмет-Арай |ул.им. Гагарина, д.242 |
|___|____________________________|_________________________________|
|66 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|67 |Машиностроительный з-д |ул.им. Макатаева, д.127 |
|___|____________________________|_________________________________|
|68 |Монтажспецстрой |пр. Абая, д.10а |
|___|____________________________|_________________________________|
|69 |Мунай НТЦ |ул. Розовая, д.88 |
|___|____________________________|_________________________________|
|70 |Мунайимпекс |ул.им. Гагарина, д.31а |
|___|____________________________|_________________________________|

|48 |Казжолжобалау |Фурманов көшесі,50 |___|___________________________________|__________________________________
|49-51 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|__________________________________
|52 |Казкоммунэнергожайластыру |Қажымұқан көшесі,45 |___|___________________________________|__________________________________
|53 |Казмедимпорт |Абылай хан даңғ.53 |___|___________________________________|__________________________________
|54 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|__________________________________
|55 |Қазжерқойнауы |Бөгенбай батыр көшесі,115 |___|___________________________________|__________________________________
|56 |КазҒЗэнергетика |Байтұрсынов көшесі,85 |___|___________________________________|__________________________________
|57 |Казжөндеуэнерго |Төлебаев көшесі,82 |___|___________________________________|__________________________________
|58 |Казсельэнергопроект |Райымбек даңғ.193 |___|___________________________________|__________________________________
|59 |Казтехэнерго |Сейфуллин даңғ.410 |___|___________________________________|__________________________________
|60 |Казтүстіметжөндеу |Нүсіпбеков көшесі,32-үй |___|___________________________________|__________________________________
|61 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен . |___|___________________________________|__________________________________
|62 |Мұнай өнімдері компаниясы |Райымбек даңғ.160а |___|___________________________________|__________________________________
|63 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|__________________________________
|64 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|__________________________________
|65 |Қызмет-Арай |Гагарин даңғ.242 |___|___________________________________|__________________________________
|66 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|__________________________________
|67 |Машина жасау зауыты |Мақатаев көшесі, 127 |___|___________________________________|__________________________________
|68 |Арнаулықұрылысмонтаж |Абай даңғ. 10а |___|___________________________________|__________________________________
|69 |Мұнай ҒТО |Розовая көшесі,88 |___|___________________________________|__________________________________
|70 |Мұнайимпекс |Гагарин даңғ.31а |___|___________________________________|__________________________________

|71 |Нар |ул.им. Тулебаева, д.38 |
|___|____________________________|_________________________________|
|72 |Найза |пр. Раимбека, д.206 |
|___|____________________________|_________________________________|
|73 |Научно-исследовательский |пр. Абая, 76-109 |
| |институт автомобильного | |
| |транспорта (НИИАТ) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|74 |Оргтехдорстрой |ул.им. Гоголя, д.86 |
|___|____________________________|_________________________________|
|75 |Оргтехстром |ул.им. Богенбай батыра, д.80 |
|___|____________________________|_________________________________|
|76 | (76-78 исключены - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|79 |Радиотехнический завод |ул.им. Розыбакиева, д.247 |
|___|____________________________|_________________________________|
|80 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|81 |Рахат СП |ул.им. Фурманова, д.65 |
|___|____________________________|_________________________________|
|82 |Регион |ул.им. Маркова, д.28 |
|___|____________________________|_________________________________|
|83 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|84 |Рибекс |ул. Авангардная, д.264 |
|___|____________________________|_________________________________|
|85 | (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|86 |Республиканский институт |ул.им. Макатаева, д.84 |
| |повышения квалификации | |
| |специалистов строительства | |
| |(РИПКС) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|87 |Рысты-АЭВРЗ |пр. Раимбека, д.206а |
|___|____________________________|_________________________________|
|88 | (88-90 исключены - N 1179 от 3 августа 2000 г.) |
|___|____________________________|_________________________________|
|91 |Станкостроительный з-д |ул.им. Майлина, д.85 |
|___|____________________________|_________________________________|
|92 |Стройэнергомонтаж |ул.им. Кудерина, д.65 |
|___|____________________________|_________________________________|
|93 |Универсам |ул. Жибек жолы, д.67 |
|___|____________________________|_________________________________|
|94 |Химреактив |Илийское шоссе, 1 км |
|___|____________________________|_________________________________|
|95 |Цветметремснаб |ул.им. Нусупбекова, д.32 |
|___|____________________________|_________________________________|

|71 |Нар |Төлебаев көшесі,38 |___|___________________________________|__________________________________
|72 |Найза |Райымбек даңғ.206 |___|___________________________________|__________________________________
|73 |Автокөлік ғылыми-зерттеу институты |Абай даңғ.76-109
| |(АҒЗИ) | |___|___________________________________|__________________________________
|74 |Жолқұрылыстехұйымдастыру |Гоголя көшесі,86 |___|___________________________________|__________________________________
|75 |Оргтехстром |Бөгенбай батыр көшесі,80 |___|___________________________________|__________________________________
|76-78 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|__________________________________
|79 |Радиотехника зауыты |Розыбакиев көшесі,247 |___|___________________________________|__________________________________
|80 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|__________________________________
|81 |Рахат БК |Фурманов көшесі,65 |___|___________________________________|__________________________________
|82 |Аймақ |Марков көшесі,28 |___|___________________________________|__________________________________
|83 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|__________________________________
|84 |Рибекс |Авангардная көшесі,264 |___|___________________________________|__________________________________
|85 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|__________________________________
|86 |Республикалық құрылыс мамандары. |Мақатаев көшесі,84
| |ның біліктілігін арттыру (РҚМБА) | |___|___________________________________|__________________________________
|87 |Рысты-АЭВРЗ |Райымбек даңғ.206а |___|___________________________________|__________________________________
|88-90 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
|___|___________________________________|__________________________________
|91 |Станокжасау зауыты |Майлин көшесі,85 |___|___________________________________|__________________________________
|92 |Құрылысэнергомонтаж |Кудерин көшесі,65 |___|___________________________________|__________________________________
|93 |Әмбебап |Жібек жолы көшесі,67 |___|___________________________________|__________________________________
|94 |Химреактив |Іле тас жолы,1 км |___|___________________________________|__________________________________
|95 |Түстіметалжөндеужабдықтау |Нүсіпбеков көшесі,32 |___|___________________________________|__________________________________

|96 |Центр подготовки кадров |ул.им. Мынбаева, д.43 |
|___|____________________________|_________________________________|
|97 |Центральное конструкторское |ул.им. Ильича, д.1 |
| |технологическое бюро Рух | |
| |(ЦКТБ) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|98 |Электробытприбор |ул.им. Толе би, д.302 |
|___|____________________________|_________________________________|
|99 |Электромаш СП |ул.им. Саина, д.18 |
|___|____________________________|_________________________________|
|100|Энергозапчасть |Илийское шоссе, 3 км |
|___|____________________________|_________________________________|
|101|Энергостройснаб |ул.им. Шевченко, д.123 |
|___|____________________________|_________________________________|
|102|Энерготеплоизоляция |ул. Железноводская, д.54а |
|___|____________________________|_________________________________|
|103|Хабар |площадь Республики, 15 |
|___|____________________________|_________________________________|
|104|Фонд развития малого |ул.им. Гоголя, д.111 |
| |предпринимательства | |
|___|____________________________|_________________________________|
|105|Центр Министерства финансов |мкр. Коктем 3, д.21 |
| |по техническому обслуживанию| |
| |(ЦМФТО) | |
|___|____________________________|_________________________________|
|106|Транспетролеум |ул.им. Гоголя, 84 |
|___|____________________________|_________________________________|
|107|Шелковый путь |ул. Желтоксан, д.96/98 |
|___|____________________________|_________________________________|
|108|Национальное юридическое |ул.им. Айтеке би, д.67 |
| |агентство | |
|___|____________________________|_________________________________!
!109!Центр по работе с ! !
! !финансовыми задолженностями!ул. им. Мауленова, д. 92" !
|___|____________________________|_________________________________|
|110|НПО "Микрокредит" |пр. Абылай хана,д.38а, офис N603 |
|__|_____________________________|_________________________________|
|111|Фонд поддержки сельского |пр. Абая, д.49 |
| |хозяйства | |
|___|____________________________|_________________________________|
|112|Банк "Центркредит" |пр. Сейфуллина, д.100 |
|___|____________________________|_________________________________|
|113|Оним |пр. Достык, д.48а |
|___|____________________________|_________________________________|
|114| (исключена - N 702 от 28.06.2002 г.) |
|___|______________________________________________________________|
|115|Кегок |ул.им. Шевченко, д.162 |
|___|____________________________|_________________________________|

|96 |Кадрларды даярлау орталығы |Мыңбаев көшесі,43 |___|___________________________________|__________________________________
|97 |Орталық конструкторлық технология |Ильич көшесі,1
| |бюро Рух(ОКТО) | |___|___________________________________|__________________________________
|98 |Тұрмысэлектроприбор |Төле би көшесі,302 |___|___________________________________|__________________________________
|99 |Электромаш БК |Саин көшесі,18 |___|___________________________________|__________________________________
|100|Энергоқосалқыбөлшек |Іле тас жолы 3 км |___|___________________________________|__________________________________
|101|Энергоқұрылысжабдықтау |Шевченко көшесі,123 |___|___________________________________|__________________________________
|102|Энергожылуизоляция |Железноводская көшесі,54а |___|___________________________________|__________________________________
|103|Хабар |Республика алаңы,15 |___|___________________________________|__________________________________
|104|Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры |Гоголь көшесі,111 |___|___________________________________|__________________________________
|105|Қаржы министрлігінің техникалық |Көктем-3 шағ.ауд.д.21
| |қызмет көрсету орталығы (ҚМТҚКО) | |___|___________________________________|__________________________________
|106|Транспетролеум |Гоголь көшесі, 84 |___|___________________________________|__________________________________
|107|Жібек жолы |Желтоқсан көшесі,96/98 |___|___________________________________|__________________________________
|108|Ұлттық заң агенттігі |Әйтеке би көшесі,67 |___|___________________________________|__________________________________
|109|Мекемелерді қайта ұйымдастыру |Мәуленов көшесі,72
| |және тарату бойынша агенттігі | |___|___________________________________|__________________________________
|110|Шағыннесие ҒӨО |Абылай хан даңғ.38а N 603 офис |___|___________________________________|__________________________________
|111|Ауыл шаруашылығы қолдау қоры |Абай даңғ.49 |___|___________________________________|__________________________________
|112|"Орталықкредит" Банкі |Сейфуллин көшесі,100 |___|___________________________________|__________________________________
|113|Өнім |Достық даңғ.48а |___|___________________________________|__________________________________
|114| Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.06.28. N 702 қаулысымен
|__ |___________________________________|__________________________________
|115|Кегок |Шевченко көшесі,162 |___|___________________________________|__________________________________

|116| (исключена - N 702 от 28.06.2002 г.) |
|___|______________________________________________________________|
|117|Эйр Казахстан |ул. Желтоксан, д.111 |
|___|____________________________|_________________________________|
|118|Народный банк |ул.им. Масанчи, д.26 |
|___|____________________________|_________________________________|
|119|Казатомпром |ул.им. Богенбай батыра, д.168 |
|___|____________________________|_________________________________|
|120|Сельхозмаш |ул.им. Шарипова, д.90 |
|___|____________________________|_________________________________|
|121|Казахтелеком |ул.им. Богенбай батыра, д.134 |
|___|____________________________|_________________________________|
|122|Экспериментальный машино- |ул.им. Рыскулова, д.82 |
| |строительный завод | |
|___|____________________________|_________________________________|
|123|Казсервисстрой |ул.им. Кабанбай батыра, д.47 |
|___|____________________________|_________________________________|
|124|Автокомбинат № 4 |ул.им. Авроры, 72 |
|___|____________________________|_________________________________|
|125|Раушан |ул.им. Тимофеева, д.12 |
|___|____________________________|_________________________________|
|126|Достык |ул.им. Курмангазы, д.36 |
|___|____________________________|_________________________________|
|127|Асфальтобетон |ул.им. Жанибека, д.57а |
|___|____________________________|_________________________________|
!128! Закрытое акционерное | !
! |общество "ХОЗУ" | ул. Чайковского, д. 206 !
!________________________________!_________________________________!
!129!Исключена постановлением Правительства РК от 17.04.2014 № 372 ! !__________________________________________________________________!
!129!Управление по обслуживанию ! ул. им. Толе би, д. 67 !
! !дипломатического корпуса ! !
|___|____________________________|_________________________________!

|116| Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.06.28. N 702 қаулысымен
|___|___________________________________|__________________________________
|117|Эйр Казахстан |Желтоқсан көшесі,111 |___|___________________________________|__________________________________
|118|Халықтық Банк |Масанчи көшесі,26 |___|___________________________________|_________________________________
|119|Казатомөнеркәсібі |Бөгенбай батыр көшесі,168 |___|___________________________________|_________________________________
|120|Ауылшармашиналары |Шаріпов көшесі,90 |___|___________________________________|_________________________________
|121|Қазақтелеком |Бөгенбай батыр көшесі,134 |___|___________________________________|_________________________________
|122|Экспериментальді машина жасау |Рысқұлов көшесі,82
| |зауыты | |___|___________________________________|_________________________________
|123|Казсервисқұрылыс |Қабанбай батыр көшесі,47 |___|___________________________________|_________________________________
|124|N 4 автокомбинат |Аврора көшесі,72 |___|___________________________________|_________________________________
|125|Раушан |Тимофеев көшесі,12 |___|___________________________________|_________________________________
|126|Достық |Құрманғазы көшесі,36 |___|___________________________________|_________________________________
|127|Асфальтобетон |Жәнібек көшесі,57а |___|___________________________________|_________________________________
|128|"Шаруашылық басқармасы" |Чайковский көшесі, 206-үй |___|___________________________________|_________________________________
|128|"ШБ" жабық акционерлік қоғамы |Чайковский көшесі , 206-үй
|___|___________________________________|_________________________________
|129|Орталық жүзу баассейні |Абай даңғылы,48-үй |___|___________________________________|_________________________________
|129|Дипломатиялық корпусқа |
| | қызмет көрсету жөнiндегі басқарма |Төле би атын. көше, 67-үй |___|___________________________________|____________________________