О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования бюджетного законодательства" и внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 122-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 3 июля 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам перераспределения полномочий между ветвями государственной власти"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 января 2018 года № 2-р.
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования бюджетного законодательства" (далее - перечень).
2. Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 122-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 3 июля 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам перераспределения полномочий между ветвями государственной власти" следующее изменение:
в перечне правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 3 июля 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам перераспределения полномочий между ветвями государственной власти", утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 19, исключить.
3. Ответственным государственным органам:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 12 января 2018 года № 2-р
Перечень
правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования бюджетного законодательства"
п/п
Наименование правового акта Форма правового акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качественную и своевременную разработку и внесение правового акта
1
2
3
4
5
6
1.
Об утверждении Правил мониторинга и контроля за внешними и внутренними займами квазигосударственного сектора
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Бекетаев Р.Б.
2.
Об утверждении Правил представления отчетности по государственным внешним займам и софинансированию из республиканского бюджета
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Бекетаев Р.Б.
3.
Об утверждении Правил возмещения расходов на служебные командировки за счет бюджетных средств, в том числе в иностранные государства
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Шолпанкулов Б.Ш.
4
О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Шолпанкулов Б.Ш.
5.
О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Даленов Р.Е.
6.
О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
7.

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бюджет заңнамасын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік билік тармақтары арасында өкілеттіктерді қайта бөлу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 122-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 2-ө өкімі
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бюджет заңнамасын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік билік тармақтары арасында өкілеттіктерді қайта бөлу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 122-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бюджет заңнамасын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі — тізбе) бекітілсін.
2. "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік билік тармақтары арасында өкілеттіктерді қайта бөлу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 122-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік билік тармақтары арасында өкілеттіктерді қайта бөлу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 19-жол алып тасталсын.
3. Жауапты мемлекеттік органдар:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр      Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2018 жылғы 12 қаңтардағы
№ 2- ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бюджет заңнамасын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Құқықтық актінің атауы
Құқықтық актінің нысаны
Орындалуына жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Құқықтық актіні сапалы және уақтылы әзірлеу мен енгізуге жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1.
Квазимемлекеттік сектордың сыртқы және ішкі қарыздарын мониторингтеу және бақылау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Р.Б. Бекетаев
2.
Мемлекеттік сыртқы қарыздар және республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру бойынша есептілікті ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Р.Б. Бекетаев
3.
Бюджет қаражаты есебінен қызметтік іссапарларға, оның ішінде шет мемлекеттерге қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды өтеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Б.Ш. Шолпанқұлов
4.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Б.Ш. Шолпанқүлов
5.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.Е. Дәленов
6.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
7.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2016 года № 353 "Некоторые вопросы Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИК
февраль 2018 года
Балыкбаев К.Т.
8.
О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2017 года № 502 "Об утверждении Правил разработки проекта республиканского бюджета"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
ноябрь 2019 года
Шолпанкулов Б.Ш.
9.
О создании Комиссии по концессионным проектам особой значимости
распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Даленов Р.Е.
10
Об утверждении Правил составления и представления гражданского бюджета на стадиях бюджетного планирования и исполнения бюджетов
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Шолпанкулов Б.Ш.
11.
Об утверждении Правил планирования и реализации институциональных проектов, реализуемых за счет привлечения государственных займов
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Бекетаев Р.Б.
12.
Об утверждении Правил определения лимитов расходов администраторов бюджетных программ, лимитов на новые инициативы
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Шолпанкулов Б.Ш.
13.
Об утверждении перечня уполномоченных органов, ответственных за взимание поступлений в республиканский бюджет, за возврат из бюджета и (или) зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм в бюджет неналоговых поступлений, поступлений от продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
14.
Об утверждении Правил составления прогнозной консолидированной финансовой отчетности администратора бюджетных программ
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
ноябрь 2019 года
Шолпанкулов Б.Ш.
15.
Об утверждении Правил составления прогнозной консолидированной финансовой отчетности по республиканскому бюджету
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
ноябрь 2019 года
Шолпанкулов Б.Ш.
16.
Об утверждении Правил составления прогнозной консолидированной финансовой отчетности по областному бюджету, бюджету города республиканского значения, столицы
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
ноябрь 2022 года
Шолпанкулов Б.Ш.
17.
О признании утратившими силу некоторых приказов Министра национальной экономики Республики Казахстан
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Даленов Р.Е.
18.
О внесении изменений и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 октября 2014 года № 470 "Об утверждении Правил разработки проектов местных бюджетов"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Шолпанкулов Б.Ш.
19
О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 октября 2014 года № 470 "Об утверждении Правил разработки проектов местных бюджетов"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
ноябрь 2022 года
Шолпанкулов Б.Ш.
20.

"Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 16 маусымдағы № 353 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АКМ
2018 жылғы ақпан
Қ.Т. Балықбаев
8.
"Республикалық бюджет жобасын әзірлеу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 24 тамыздағы № 502 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2019 жылғы қараша
Б.Ш. Шолпанқұлов
9.
Ерекше маңызы бар концессиялық жобалар бойынша комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.Е. Дәленов
10.
Бюджеттік жоспарлау және бюджеттерді атқару сатыларында азаматтық бюджетті жасау мен ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Б.Ш. Шолпанқұлов
11.
Мемлекеттік қарыздарды тарту есебінен іске асырылатын институционалдық жобаларды жоспарлау және іске асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Р. Б. Бекетаев
12.
Бюджеттік бағдарламалар әкімшілері шығыстарының лимиттерін, жаңа бастамаларға арналған лимиттерді айқындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Б.Ш. Шолпанқұлов
13.
Республикалық бюджетке түсетін түсімдерді алуға, салықтық емес түсімдердің, негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдердің, трансферттердің, бюджеттік кредиттерді өтеу сомаларының, мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін сомалардың, қарыздардың бюджетке артық (қате) төленген сомаларын бюджеттен қайтаруға және (немесе) есепке жатқызуға жауапты уәкілетті органдардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
14.
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің болжамды шоғырландырылған қаржылық есептілік жасау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2019 жылғы қараша
Б.Ш. Шолланқұлов
15.
Республикалық бюджет бойынша болжамды шоғырландырылған қаржылық есептілік жасау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2019 жылғы қараша
Б.Ш. Шолпанқұлов
16.
Облыстық бюджет, республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеті бойынша болжамды шоғырландырылған қаржылық есептілік жасау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы қараша
Б.Ш. Шолпанқұлов
17.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.Е. Дәленов
18.
"Жергілікті бюджеттер жобаларын әзірлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 31 қазандағы № 470 бұйрығына өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Б.Ш. Шолпанқұлов
19.
"Жергілікті бюджеттер жобаларын әзірлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 31 қазандағы № 470 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы қараша
Б.Ш. Шолпанқұлов
20.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 11 ноября 2014 года № 76 "Об утверждении Правил представления заявок на привлечение связанных грантов"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Даленов Р.Е.
21.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 ноября 2014 года № 511 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной заявки"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Шолпанкулов Ш.Б.
22.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Шолпанкулов Б.Ш.
23.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 5 декабря 2014 года № 129 "Об утверждении Правил разработки или корректировки, проведения необходимых экспертиз инвестиционного предложения государственного инвестиционного проекта, а также планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга и оценки реализации бюджетных инвестиций"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Даленов Р.Е.
24.
О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 139 "Об утверждении методики расчетов трансфертов общего характера"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Даленов Р.Е.
25.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 22 декабря 2014 года № 157 "О некоторых вопросах планирования и реализации концессионных проектов"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Даленов Р.Е.
26.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономикиРеспублики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 195 "Об утверждении Правил разработки и утверждения (переутверждения) бюджетных программ (подпрограмм) и требований к их содержанию"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Даленов Р.Е.
27.
О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 8 января 2015 года № 9 "Об утверждении Правил и сроков разработки прогноза социально- экономического развития"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Даленов Р.Е.
28.

"Байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдер беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 11 қарашадағы № 76 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.Е. Дәленов
21.
"Бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 24 қарашадағы № 511 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Б.Ш. Шолпанқұлов
22.
"Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Б.Ш. Шолпанқұлов
23.
"Мемлекеттік инвестициялық жобаның инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе түзету, оған қажетті сараптамаларды жүргізу, сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды жоспарлау, қарау, іріктеу, іске асырылуын мониторингілеу және бағалау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 129 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.Е. Дәленов
24.
"Жалпы сипаттағы трансферттердің есеп-қисаптар әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 139 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.Е. Дәленов
25.
"Концессиялық жобаларды жоспарлаудың және іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 157 бұйрығына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.Е. Дәленов
26.
"Бюджеттік бағдарламаларды (кіші бағдарламаларды) әзірлеу және бекіту (қайта бекіту) қағидаларын және олардың мазмұнына қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 195 бұйрығына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.Е. Дәленов
27.
"Әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеу қағидалары мен мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 9 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.Е. Дәленов
28.

О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 января 2015 года №34 "Об утверждении Методики прогнозирования поступлений бюджета"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Даленов Р.Е.
29.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 февраля 2015 года № 126 "Об утверждении Правил рассмотрения и отбора целевых трансфертов на развитие"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Шолпанкулов Б.Ш.
30.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 236 "Об утверждении Правил разработки и выполнения государственного задания"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Шолпанкулов Б.Ш.
31.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 247 "Об утверждении Правил рассмотрения и отбора бюджетных инвестиций, направленных на реализацию особо важных и требующих оперативной реализации задач, имеющих положительные предложения Республиканской бюджетной комисии"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Шолпанкулов Б.Ш.
32.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 25 ноября 2015 года № 725 "О некоторых вопросах планирования и реализации проектов государственно-частного партнерства"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Даленов Р.Е.
33.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 ноября 2016 года № 629 "Об утверждении Инструкции по проведению бюджетного мониторинга"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Шолпанкулов Б.Ш.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИК - Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан;
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан;
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан.

"Бюджет түсімдерін болжау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 34 бұйрығына өзгерістер енгізу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.Е. Дәленов
29.
"Нысаналы даму трансферттерін қарау және іріктеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 126 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Б.Ш. Шолпанқұлов
30.
"Мемлекеттік тапсырманы әзірлеу және орындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 236 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Б.Ш. Шолпанқұлов
31.
"Аса маңызды және жедел іске асыруды талап ететін міндеттерді іске асыруға бағытталған, Республикалық бюджет комиссиясының оң ұсыныстары бар бюджеттік инвестицияларды қарау және іріктеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 247 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Б.Ш. Шолпанқұлов
32.
"Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын жоспарлаудың және іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 25 қарашадағы № 725 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.Е. Дәленов
33.
"Бюджеттік мониторинг жүргізу нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 30 қарашадағы № 629 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Б.Ш. Шолпанқұлов
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АКМ - Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі;
Қаржымині - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі;
ҰЭМ - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі.