О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 октября 2008 года № 680
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 17-1 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения и дополнения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года № 533 "О штатной численности и структуре Администрации Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 5, ст. 52):
в пункте 1 цифры "346" заменить цифрами "356";
в структуре Администрации Президента Республики Казахстан, утвержденной названным Указом:
строку "Отдел документационного обеспечения" исключить;
строку "Отдел кадровой политики" изложить в следующей редакции:
"Отдел государственной службы и кадровой политики";
дополнить строками следующего содержания:
"Секретариат Руководителя Администрации Президента
Секретариат Государственного секретаря
Общий отдел
Отдел информатизации и защиты информационных ресурсов";
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 11 марта 2008 года № 552 "Об утверждении Положения об Администрации Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 12-13, ст. 116):
в Положении об Администрации Президента Республики Казахстан, утвержденном названным Указом:
подпункт 6) пункта 21 дополнить словами "в этих целях, а также по вопросам подготовки мероприятий с участием Главы государства Руководитель Администрации в том числе проводит еженедельные совещания с руководящими работниками Администрации и приглашением руководителей соответствующих государственных органов Республики;".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 16 қазандағы N 680 Жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 17-1-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны мен құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 11 ақпандағы N 533 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 5, 52-құжат):
1-тармақтағы "346" деген цифрлар "356" деген цифрлармен ауыстырылсын;
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің құрылымында:
"Құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімі" деген жол алып тасталсын;
"Кадр саясаты бөлімі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік қызмет және кадр саясаты бөлімі";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Президент Әкімшілігі Басшысының хатшылығы
Мемлекеттік хатшының хатшылығы
Жалпы бөлім
Ақпараттандыру және ақпараттық ресурстарды қорғау бөлімі";
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 11 наурыздағы N 552 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 12-13, 116-құжат):
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі туралы ережеде:
21-тармақтың 6) тармақшасы "осы мақсаттарда, сондай-ақ Мемлекет басшысы қатысатын іс-шараларды дайындау мәселелері бойынша Әкімшілік Басшысы сонымен қатар Республиканың тиісті мемлекеттік органдарының басшыларын шақыра отырып, Әкімшіліктің басшы қызметкерлерімен апта сайынғы кеңестер өткізеді;" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев